20 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 23 października 2018 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 19 października 2018 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 20-21 października 2018 r., sob. 11:00-18:00, 12:00-18:00

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 20 Aukcji Sztuki Młodej! Licytacja odbędzie się we wtorek 23 października 2018 r. o godz. 19:30.

Wystawa przedaukcyjna jest już dostępna do oglądania w naszej siedzibie na ul. Hożej 51 w Warszawie. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W weekend 20-21 października 2018 r. zapraszamy Państwa szczególnie na showroom kolekcjonerski (sobota godz. 11:00-18:00, niedziela 12:00-18:00).

Limity aukcyjne i zlecenia telefoniczne można składać poprzez przyciski „złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową na stronie, a także mailowo na adres: galeria@galeriaxanadu.pl i telefonicznie pod numerem: 503 012 889. Zachęcamy również do licytacji online na platformie Onebid.pl!

→ Regulamin Aukcji Sztuki Młodej

Katalog 20 Aukcja Sztuki Młodej

Różowy storczyk w zielonej donicy - Łukasz Breitenbach (2018), obraz olejny na płótnie

1. Łukasz Breitenbach

Tytuł: Różowy storczyk w zielonej donicy, 2018

Informacje: olej, płótno80x70 cmsygn. l.d.: ŁUKASZ BREITENBACH

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

urodziny - Magda Zarzycka (2018), obraz akrylowy na płótnie

2. Magda Zarzycka

Tytuł: urodziny, 2018

Informacje: akryl, płótno50x40 cmopisany na odwrocie: MAGDA ZARZYCKA, URODZINY

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Pismo przewodnie nr 27 - Paulina Jawień (2018), obraz olejny na płótnie

3. Paulina Jawień

Tytuł: Pismo przewodnie nr 27, 2018

Informacje: olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: PISMO PRZEWODNIE NR 27 PAULINA JAWIEŃ OLEJ NA PŁÓTNIE 100x80 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

łąka - Anna Andruchowicz (2017), akryl, płyta hdf

4. Anna Andruchowicz

Tytuł: łąka, 2017

Informacje: akryl, płyta hdf50x70 cmopisany na odwrocie: Anna Andruchowicz 2017 "Łąka"

Cena wywoławcza: 500,00 zł

pianobar - Joanna Szumska (2018), obraz akrylowy na płótnie

5. Joanna Szumska

Tytuł: pianobar, 2018

Informacje: akryl, płótno81x116 cmsygn. p.g.: Joanna Szumska, na odwrocie stempel autorski

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Sąsiedzi - Magdalena Rytel-Skorek (2018), obraz akrylowy na płótnie

6. Magdalena Rytel-Skorek

Tytuł: Sąsiedzi, 2018

Informacje: akryl, płótno40x50 cmsygn. p.d.: Magdalena Rytel-Skorek 18

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

bez tytułu (2018), obraz olejny na płótnie

7. 20 Aukcja Sztuki Młodej

Tytuł: bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: Julia Kowalska 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1700,00 zł

bieg - Agnieszka Bykowska (2018), obraz olejny na płótnie

8. Agnieszka Bykowska

Tytuł: bieg, 2018

Informacje: olej, płótno60x80 cmsygn. l.d.: BYKOWSKA '2018, opisany na odwrocie: "BIEG" - OLEJ Agnieszka Bykowska - 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Brutalność zaniku - Katarzyna Lembryk (2017), obraz akrylowy na płótnie

9. Katarzyna Lembryk

Tytuł: Brutalność zaniku, 2017

Informacje: akryl, płótno110x140 cmsygn. p.d.: K. Lembryk

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

anger - Katarzyna Chmiel (2018), obraz akrylowy na płótnie

10. Katarzyna Chmiel

Tytuł: anger, 2018

Informacje: akryl, płótno100x100 cm (dwustronny)opisany na odwrocie: K.HopE|2018|

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

czerwony #5 - Marcin Lenczowski (2010), obraz akrylowy na płótnie

11. Marcin Lenczowski

Tytuł: czerwony #5, 2010

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: CZERWONY #5 2010 Marcin Lenczowski

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Melancholia - Joanna Majkut (2018), obraz olejny na płótnie

12. Joanna Majkut

Tytuł: Melancholia, 2018

Informacje: olej, płótno73x60 cmsygn. p.d.: Joanna Iwicka-Majkut

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Dama i Dżin - Krzysztof Błonarowicz (2018), obraz akrylowy na płótnie

13. Krzysztof Błonarowicz

Tytuł: Dama i Dżin, 2018

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. p.d.: K. Błonarowicz 2018, opisany na odwrocie: K. BŁONAROWICZ DAMA I DŻINN LADY and the Djinn 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Lśnienie 9 - Weronika Braun (2018), obraz olejny na płótnie

14. Weronika Braun

Tytuł: Lśnienie 9, 2018

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: W. BRAUN LŚNIENIE 9 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

gaja - Jacek Sikora (2018), obraz olejny na płótnie

15. Jacek Sikora

Tytuł: gaja, 2018

Informacje: olej, płótno80x80 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Oksymoron 1 - Karolina Radoch (2012), emalia, olej, płótno

16. Karolina Radoch

Tytuł: Oksymoron 1, 2012

Informacje: emalia, olej, płótno150x100 cmopisany na odwrocie: 'Oksymoron 1' Karolina Radoch

Cena wywoławcza: 500,00 zł

bez tytułu - Monika Noga (2018), obraz olejny na płótnie

17. Monika Noga

Tytuł: bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno90x60 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Kopanie ziemniaków - Piotr Pachecki (2018), obraz olejny na płótnie

18. Piotr Pachecki

Tytuł: Kopanie ziemniaków, 2018

Informacje: olej, płótno50x100 cmsygn. p.d.: Pachecki 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Bez tytułu Bilbord 1 - Maciej Nawrot (2011), obraz olejny na płótnie

19. Maciej Nawrot

Tytuł: Bez tytułu Bilbord 1, 2011

Informacje: olej, płótno30x40 cmopisany na odwrocie: maciej nawrot - bez tytułu bilbord 1 2011

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

rina - Weronika Michalska (2018), obraz olejny na płótnie

20. Weronika Michalska

Tytuł: rina, 2018

Informacje: olej, płótno80x70 cmopisany na odwrocie: "Rina", 80x90 cm, olej na płótnie 2018 Weronika Michalska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

bez tytułu - Maciej Hoppe (2018), obraz akrylowy na płótnie

21. Maciej Hoppe

Tytuł: bez tytułu, 2018

Informacje: akryl, płótno100x80 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

mint mood - Yuliya Stratovich (2018), obraz akrylowy na płótnie

22. Yuliya Stratovich

Tytuł: mint mood, 2018

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Stratovich Yuliya "Mint mood" 100x70 Acrylic on canvas 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

korupcja - Paweł Batura (2016), obraz olejny na płótnie

23. Paweł Batura

Tytuł: korupcja, 2016

Informacje: olej, płótno100x70 cmsygn. l.d.: batura, opisany na odwrocie: paweł batura 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Koń biało-czerwony - Aneta Śliwa (2018), ceramika

24. Aneta Śliwa

Tytuł: Koń biało-czerwony, 2018

Informacje: ceramika24.00 x 37.00 x 12.00 cmsygn. na spodzie: ANETA ŚLIWA 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

ziarno - Beata Pałach (2016), akryl, deska

25. Beata Pałach

Tytuł: ziarno, 2016

Informacje: akryl, deska50x50 cmsygn. p.d.: B.Pałach

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

staw - Jagoda Malinowska (2016), obraz olejny na płótnie

26. Jagoda Malinowska

Tytuł: staw, 2016

Informacje: olej, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: Jagoda Malinowska "Staw" 216

Cena wywoławcza: 500,00 zł

neurotic love - Anna Kushch (2018), obraz olejny na płótnie

27. Anna Kushch

Tytuł: neurotic love, 2018

Informacje: olej, płótno90x120 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Harmonia - Jakub Szymański (2018), obraz olejny na płótnie

28. Jakub Szymański

Tytuł: Harmonia, 2018

Informacje: olej, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: J. Szymański "HARMONIA" 10.2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

To było najpiękniejsze - Paulina Niemczyk (2016), obraz olejny na płótnie

29. Paulina Niemczyk

Tytuł: To było najpiękniejsze, 2016

Informacje: olej, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: Niemczyk 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Aut-o-recognition - Piotr Gola (2016), olej, techniki cyfrowe, płótno

30. Piotr Gola

Tytuł: Aut-o-recognition, 2016

Informacje: olej, techniki cyfrowe, płótno80x120 cmsygn. p.d.: P. Gola, opisany na odwrocie: P. Gola 2016 "Aut-o-recognition"

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Burza - Kacper Woźny (2017), obraz olejny na płótnie

31. Kacper Woźny

Tytuł: Burza, 2017

Informacje: olej, płótno70x110 cmopisany na odwrocie: Woźny17' "BURZA"

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Chłopiec z balonem - Bartek Pszon (2018), obraz olejny na płótnie

32. Bartek Pszon

Tytuł: Chłopiec z balonem, 2018

Informacje: olej, płótno65x60 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Szelest szerokolistnych - Dorota Zuber (2018), obraz akrylowy na płótnie

33. Dorota Zuber

Tytuł: Szelest szerokolistnych, 2018

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. p.d.: D. ZUBER, opisany na odwrocie: Dorota Zuber "Szelest szerokolistnych" akryl 100x80 cm 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Leśna melodia z cyklu Zauroczona dmuchawcami - Mariola Świgulska (2018), akryl, szlagmetal, płótno

34. Mariola Świgulska

Tytuł: Leśna melodia z cyklu Zauroczona dmuchawcami, 2018

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno70x70 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Pochodzenie światła nr 19 - Piotr Przybyła (2018), technika mieszana na płótnie

35. Piotr Przybyła

Tytuł: Pochodzenie światła nr 19, 2018

Informacje: technika mieszana, płótno70x80 cmopisany na odwrocie: "Pochodzenie Światła NR 19" Piotr Przybyła 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Ożywienie przeszłości. Ranna lwica - Ryszard Rabsztyn (2017), obraz akrylowy na płótnie

36. Ryszard Rabsztyn

Tytuł: Ożywienie przeszłości. Ranna lwica, 2017

Informacje: akryl, płótno40x80 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Ryszard Rabsztyn Ożywienie przeszłości -Ranna lwica akryl na płótnie 40x80 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Sleep Well Beast 2 - Bartłomiej Michał Górecki (2018), obraz akrylowy na płótnie

37. Bartłomiej Michał Górecki

Tytuł: Sleep Well Beast 2, 2018

Informacje: akryl, płótno80x120 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Rubescent - Olena Horhol (2018), obraz olejny na płótnie

38. Olena Horhol

Tytuł: Rubescent, 2018

Informacje: olej, płótno90x90 cmsygn. p.g.: HorHoL'17, opisany na odwrocie: HorHoL 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Bez tytułu - Anna Macugowska (2018), obraz olejny na płótnie

39. Anna Macugowska

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Anna Maria Macugowska 2018 Warszawa

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Kompozycja - Filip Łoziński (2018), olej, akryl, technika mieszana, płótno

40. Filip Łoziński

Tytuł: Kompozycja, 2018

Informacje: olej, akryl, technika mieszana, płótno70x90 cmsygn. p.d.: F. Łoziński

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Ziller - Andrzej Bartosz Cwalina (2017), obraz akrylowy na płótnie

41. Andrzej Bartosz Cwalina

Tytuł: Ziller, 2017

Informacje: akryl, płótno150x100 cmopisany na odwrocie: 'ZILLER' ANDRZEJ BARTOSZ CWALINA 04.2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Lato nad stawem II - Luiza Los-Pławszewska (2018), obraz akrylowy na płótnie

42. Luiza Los-Pławszewska

Tytuł: Lato nad stawem II, 2018

Informacje: akryl, płótno110x60 cmsygn. p.d.: Luiza Los-P. 2018, opisany na odwrocie: "LATO NAD STAWEM" LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA AKRYL, 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Women III - Marzena Uryszek (2018), obraz olejny na płótnie

43. Marzena Hettich-Uryszek

Tytuł: Women III, 2018

Informacje: olej, płótno70x70 cmsygn. Marzena Hettich-Uryszek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Mięta chwalipięta - Olimpia Dobosz (2018), obraz akrylowy na płótnie

44. Olimpia Dobosz

Tytuł: Mięta chwalipięta, 2018

Informacje: akryl, płótno150x100 cmsygn. p.d.: DOBOSZ, opisany na odwrocie: Dobosz Olimpia "Mięta chwalipięta" 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

#Tworzywo 2 - Monika Łakomska (2018), obraz olejny na płótnie

45. Monika Łakomska

Tytuł: #Tworzywo 2, 2018

Informacje: olej, płótno100x70 cmsygn. l.d.: Monika Łakomska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Z6 - Magdalena Kaźmierczak (2018), obraz olejny na płótnie

46. Magdalena Kaźmierczak

Tytuł: Z6, 2018

Informacje: olej, płótno100x70 cmsygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Wschód - Paulina Ledzion (2018), obraz akrylowy na płótnie

47. Paulina Ledzion

Tytuł: Wschód, 2018

Informacje: akryl, płótno81x100 cmsygn. p.d.: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Blue femme - Magdalena Leszner-Skrzecz (2017), obraz olejny na płótnie

48. Magdalena Leszner-Skrzecz

Tytuł: Blue femme, 2017

Informacje: olej, płótno50x40 cmsygn. p.d.: M. LESZNER-SKRZECZ 2017, opisany na odwrocie: MAGDALENA LESZNER-SKRZECZ BLUE FEMME 2017 OLEJ

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Magdalena Szczerbakowicz (2013), obraz akrylowy na płótnie

49. Magdalena Szczerbakowicz

Tytuł: Bez tytułu, 2013

Informacje: akryl, płótno81x100 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Symfonia - Yulia Gurzhiyants (2018), obraz olejny na płótnie

50. Yulia Gurzhiyants

Tytuł: Symfonia, 2018

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. l.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Port nocą - Sylwia Michalska (2018), obraz olejny na płótnie

51. Sylwia Michalska

Tytuł: Port nocą, 2018

Informacje: olej, płótno50x90 cmsygn. l.d.: S.Michalska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Rozwiązania 4 - Martyna Kowalczyk (2018), obraz akrylowy na płótnie

52. Martyna Kowalczyk

Tytuł: Rozwiązania 4, 2018

Informacje: akryl, płótno60x40 cmopisany na odwrocie: Martyna Kowalska 2018 "Rozwiązania 4"

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Kamila Tomczak-Jarosz (2017), ołówek, akryl, pastele olejne, płótno

53. Kamila Tomczak-Jarosz

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: ołówek, akryl, pastele olejne, płótno70x50 cmsygn. l.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu 1 z cyklu Theatrum mundi - Hanna Kruczak (2018), obraz akrylowy na płótnie

54. Hanna Kruczak

Tytuł: Bez tytułu 1 z cyklu Theatrum mundi, 2018

Informacje: akryl, płótno70x90 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Twarz podczas zachodu słońca - Aneta Maliszewska (2018), obraz akrylowy na płótnie

55. Aneta Maliszewska

Tytuł: Twarz podczas zachodu słońca, 2018

Informacje: akryl, płótno40x30 cmopisany na odwrocie: Aneta Maliszewska "Twarz podczas zachodu słońca" 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Las-dżungla - Agata Rudzikiewicz (2018), obraz akrylowo-olejny na płótnie

56. Agata Rudzikiewicz

Tytuł: Las-dżungla, 2018

Informacje: akryl, olej, płótno73x142 cmopisany na odwrocie: Agata Rudzikiewicz Las - dżungla akryl, olej, płótno 2018 142x73 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Marlena Majchrzak (2018), obraz olejny na płótnie

57. Marlena Majchrzak

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. l.d.: MM/2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Paradise - Jacek Cyganek (2018), obraz akrylowy na płótnie

58. Jacek Cyganek

Tytuł: Paradise, 2018

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: Jacek Cyganek Paradise

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł