21 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 20 listopada 2018 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 16 listopada 2018 r.

Showroom przedaukcyjny: 17-18 listopada 2018 r. sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Wieczór - Agnieszka Bykowska (2018), technika mieszana, akryl, olej, płótno

1. Agnieszka Bykowska

Tytuł: Wieczór, 2018

Informacje: technika mieszana, akryl, olej, płótno50x70 cmsygn. p.d.: BYKOWSKA 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Oldschool splash - Artur Marciniszyn (KOCUR 1) (2018), obraz akrylowy na płótnie

2. Artur Marciniszyn (KOCUR 1)

Tytuł: Oldschool splash, 2018

Informacje: akryl, płótno120x90 cmopisany na odwrocie: KOCUR1, 2017, OLDSCHOOL SPLASH, Artur KOCUR1 Marciniszyn

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Zwierciadło - Jakub Godziszewski (2018), obraz olejny na płótnie

3. Jakub Godziszewski

Tytuł: Zwierciadło, 2018

Informacje: olej, płótno90x60 cmsygn. l.d.: Jakub Godziszewski 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Przed burzą - Paweł Rogalski (2018), obraz olejny na płótnie

4. Paweł Rogalski

Tytuł: Przed burzą, 2018

Informacje: olej, płótno50x60 cmsygn. l.d.: paweł rogalski 2018

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Iluminacja - Michał Przewłocki (2017), obraz olejny na płótnie

5. Michał Przewłocki

Tytuł: Iluminacja, 2017

Informacje: olej, płótno60x90 cmsygn. p.d.: MPrzewłocki

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Jesienny las - Anna Andruchowicz (2018), obraz olejny na płótnie

6. Anna Andruchowicz

Tytuł: Jesienny las, 2018

Informacje: olej, płótno70x60 cm kompozycja, 75x65 cm w oprawieopisany na odwrocie: ANNA ANDRUCHOWICZ OLEJ NA PŁÓTNIE "LAS JESIENNY" 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Minuta ciszy - Justyna Dorzak (2016), obraz akrylowy na płótnie

7. Justyna Dorzak

Tytuł: Minuta ciszy, 2016

Informacje: akryl, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: justyna dorzak 2016 minuta ciszy

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Northern Light III - Kamil Klamczyński (2018), obraz olejny na płótnie

8. Kamil Klamczyński

Tytuł: Northern Light III, 2018

Informacje: olej, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: KLAMCZYŃSKI'18

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Pismo przewodnie nr 19 - Paulina Jawień (2018), obraz olejny na płótnie

9. Paulina Jawień

Tytuł: Pismo przewodnie nr 19, 2018

Informacje: olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Marlena Majchrzak (2018), obraz olejny na płótnie

10. Marlena Majchrzak

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. l.d.: MM'2018, opisany na odwrocie: Marlena Majchrzak "Bez tytułu" 2018 / olej na płótnie / 2018 / 70x100

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Na brzegu rozlewiska - Mariola Świgulska (2018), obraz olejny na płótnie

11. Mariola Świgulska

Tytuł: Na brzegu rozlewiska, 2018

Informacje: olej, płótno70x70 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

A beautiful mind - Wojciech Manitius-Ratyński (2018), obraz akrylowy na płótnie

12. Wojciech Manitius-Ratyński

Tytuł: A beautiful mind, 2018

Informacje: akryl, płótno150x105 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Mała czarna - Luiza Los-Pławszewska (2018), obraz akrylowy na płótnie

13. Luiza Los-Pławszewska

Tytuł: Mała czarna, 2018

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: Luiza Los-P. 2018, opisany na odwrocie: "MAŁA CZARNA" LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA AKRYL 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Miasto 0155 - Magdalena Karwowska (2018), obraz akrylowy na płótnie

14. Magdalena Karwowska

Tytuł: Miasto 0155, 2018

Informacje: akryl, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 0155 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Tworzywo - Monika Łakomska (2018), obraz olejny na płótnie

15. Monika Łakomska

Tytuł: Tworzywo, 2018

Informacje: olej, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: "TWORZYWO" Monika Łakomska 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Lśnienie 16 - Weronika Braun (2018), obraz olejny na płótnie

16. Weronika Braun

Tytuł: Lśnienie 16, 2018

Informacje: olej, płótno100x100 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

PKiN 2. Love is in the air - Yuliya Stratovich (2018), obraz akrylowy na płótnie

17. Yuliya Stratovich

Tytuł: PKiN 2. Love is in the air, 2018

Informacje: akryl, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: PKiN 2 Love is in the air 60x60 2018 Stratovich Yuliya

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Koza - Aneta Śliwa (2018), ceramika szkliwiona

18. Aneta Śliwa

Tytuł: Koza, 2018

Informacje: ceramika szkliwiona32x35x12 cmsygn. na spodzie: ANETA ŚLIWA 2018 R.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Jasna strona miasta - Joanna Szumska (2018), technika mieszana, olej, akryl, płótno

19. Joanna Szumska

Tytuł: Jasna strona miasta, 2018

Informacje: technika mieszana, olej, akryl, płótno100x120 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Zdjęcie z wakacji - Magda Zarzycka (2018), obraz akrylowy na płótnie

20. Magda Zarzycka

Tytuł: Zdjęcie z wakacji, 2018

Informacje: akryl, płótno50x40 cmopisany na odwrocie: MAGDA ZARZYCKA, ZDJĘCIE Z WAKACJI

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Room 71 - Daniel Białowąs (2018), obraz akrylowy na płótnie

21. Daniel Białowąs

Tytuł: Room 71, 2018

Informacje: akryl, płótno80x120 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Kompozycja - Filip Łoziński (2018), obraz akrylowy na płótnie

22. Filip Łoziński

Tytuł: Kompozycja, 2018

Informacje: akryl, płótno60x80 cmsygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Siloe - Jacek Cyganek (2017), obraz akrylowy na płótnie

23. Jacek Cyganek

Tytuł: Siloe, 2017

Informacje: akryl, płótno50x70 cmsygn. p.d.: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Niebieski #25 - Marcin Lenczowski (2018), obraz akrylowy na płótnie

24. Marcin Lenczowski

Tytuł: Niebieski #25, 2018

Informacje: akryl, płótno60x60 cmsygn. l.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: MARCIN LENCZOWSKI / Lenczys 2018 NIEBIESKI#25

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Rapsodia - Yulia Gurzhiyants (2018), obraz akrylowy na płótnie

25. Yulia Gurzhiyants

Tytuł: Rapsodia, 2018

Informacje: akryl, płótno54x64 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Bez tytułu - Aneta Biel (2018), obraz akrylowy na płótnie

26. Aneta Biel

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

NYC 2 - Henryka Wojciechowska (2015), obraz olejny na płótnie

27. Henryka Wojciechowska

Tytuł: NYC 2, 2015

Informacje: olej, płótno120x90 cmopisany na odwrocie: Henryka Wojciechowska olej, len

Cena wywoławcza: 500,00 zł

A-10 Thunderbolt - Hanna Rozpara (2018), obraz olejny na płótnie

28. Hanna Rozpara

Tytuł: A-10 Thunderbolt, 2018

Informacje: olej, płótno70x70 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2018, opisany na odwrocie: A-10 "THUNDERBOLT" 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Akt nr 15 - Tomasz Włodarczyk (2018), kredka, akwarela, karton

29. Tomasz Włodarczyk

Tytuł: Akt nr 15, 2018

Informacje: kredka, akwarela, karton60x26 cm cm w świetle passe-partout, 81x47 cm w oprawiesygn. p.d.: Włodarczyk 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Pochodzenie światła nr 20 - Piotr Przybyła (2018), technika mieszana na płótnie

30. Piotr Przybyła

Tytuł: Pochodzenie światła nr 20, 2018

Informacje: technika mieszana, płótno80x100 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu 2 z cyklu Portret z obrazem w tle - Cezary Bednarczyk (2018), obraz olejny na płótnie

31. Cezary Bednarczyk

Tytuł: Bez tytułu 2 z cyklu Portret z obrazem w tle, 2018

Informacje: olej, płótno90x90 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Biała róża - Marta Julia Piórko (2018), obraz olejny na płótnie

32. Marta Julia Piórko

Tytuł: Biała róża, 2018

Informacje: olej, płótno30x20 cmopisany na odwrocie: Marta Julia Piórko, "Biała róża", olej na płótnie, 30x20 cm, 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Na wodę ciche cienie schodzą - Olena Horhol (2018), obraz olejny na płótnie

33. Olena Horhol

Tytuł: Na wodę ciche cienie schodzą, 2018

Informacje: olej, płótno60x60 cmsygn. p.d.: HorHoL'18, opisany na odwrocie: HorHoL 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Landscape I - Olimpia Dobosz (2016), obraz akrylowo-olejny na płótnie

34. Olimpia Dobosz

Tytuł: Landscape I, 2016

Informacje: akryl, olej, płótno100x80 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Despacito - Katarzyna Borkowska (2017), obraz olejny na płótnie

35. Katarzyna Borkowska

Tytuł: Despacito, 2017

Informacje: olej, płótno65x46 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Katarzyna Borkowska "Despacito" 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Nieuchwytna lekkość bytu - Jacek Sikora (2018), obraz akrylowy na płótnie

36. Jacek Sikora

Tytuł: Nieuchwytna lekkość bytu, 2018

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. na boku: JACEK SIKORA, opisany na odwrocie: NIEUCHWYTNA LEKKOŚĆ BYTU 2018 JACEK SIKORA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Big City Life - Anita Dąbrowska (2018), obraz olejny na płótnie

37. Anita Dąbrowska

Tytuł: Big City Life, 2018

Informacje: olej, płótno100x120 cmsygn. p.d.: A.Dąbrowska 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Impresja morska - Agnieszka Olech (2018), obraz akrylowy na płótnie

38. Agnieszka Olech

Tytuł: Impresja morska, 2018

Informacje: akryl, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: Agnieszka Olech, 2018, "Impresja morska"

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Green abstract no.1 - Piotr Gola (2018), obraz olejny na płótnie

39. Piotr Gola

Tytuł: Green abstract no.1, 2018

Informacje: olej, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: P Gola 2918 "Green Abstract No.1"

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Cisza - Agata Rudzikiewicz (2018), obraz olejny na płótnie

40. Agata Rudzikiewicz

Tytuł: Cisza, 2018

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: AGATA RUDZKIEWICZ "CISZA" OLEJ, PŁÓTNO, 100x100 CM, 2012 r.

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Marginalizacja druga - Paulina Ledzion (2018), obraz akrylowy na płótnie

41. Paulina Ledzion

Tytuł: Marginalizacja druga, 2018

Informacje: akryl, płótno90x90 cmsygn. p.d.: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Dzieci z balonikami - Bartek Pszon (2018), obraz olejny na płótnie

42. Bartek Pszon

Tytuł: Dzieci z balonikami, 2018

Informacje: olej, płótno80x70 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Rozwiązania VI - Martyna Kowalczyk (2018), obraz akrylowy na płótnie

43. Martyna Kowalczyk

Tytuł: Rozwiązania VI, 2018

Informacje: akryl, płótno70x40 cmopisany na odwrocie: Martyna Kowalczyk "Rozwiązania VI" 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

namiętność - Marlena Sztamborska (2018), obraz olejny na płótnie

44. Marlena Sztamborska

Tytuł: namiętność, 2018

Informacje: olej, płótno120x60 cmsygn. l.d.: Sztamborska 2018, opisany na odwrocie: Namiętność́, olej

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Yellowish - Katarzyna Chmiel (2018), obraz olejny na płótnie

45. Katarzyna Chmiel

Tytuł: Yellowish, 2018

Informacje: olej, płótno70x80 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

bez tytułu 2 - Jolanta Ziółkowska (2017), akryl, płyta

46. Jolanta Ziółkowska

Tytuł: bez tytułu 2, 2017

Informacje: akryl, płyta70x80 cmsygn. p.d. Z JOLA 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

listopadowy odpływ 2 - Malwina Cieślik (2018), technika mieszana na płótnie

47. Malwina Cieślik

Tytuł: listopadowy odpływ 2, 2018

Informacje: technika mieszana, płótno70x60 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

kobieta w kuchni - Piotr Pachecki (2018), obraz olejny na płótnie

48. Piotr Pachecki

Tytuł: kobieta w kuchni, 2018

Informacje: olej, płótno60x60 cmsygn. l.d.: Pachecki 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Dramino - Piotr Banaszkiewicz (2018), obraz olejny na płótnie

49. Piotr Banaszkiewicz

Tytuł: Dramino, 2018

Informacje: olej, płótno74x50 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Abstrakcja IX - Marzena Uryszek (2018), obraz akrylowy na płótnie

50. Marzena Hettich-Uryszek

Tytuł: Abstrakcja IX, 2018

Informacje: akryl, płótno50x100 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

bez tytułu xiii - Monika Noga (2016), obraz olejny na płótnie

51. Monika Noga

Tytuł: bez tytułu xiii, 2016

Informacje: olej, płótno110x80 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu z cyklu Theatrum mundi - Hanna Kruczak (2018), obraz akrylowy na płótnie

52. Hanna Kruczak

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Theatrum mundi, 2018

Informacje: akryl, płótno70x90 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

the impact ii - Adriana Sitkiewicz (2018), technika mieszana, płótno,

53. Adriana Sitkiewicz

Tytuł: the impact ii, 2018

Informacje: technika mieszana, płótno,100.00 x 70.00 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

bez tytułu - Agnieszka Figurska (2018), obraz akrylowy na płótnie

54. Agnieszka Figurska

Tytuł: bez tytułu, 2018

Informacje: akryl, płótno100x100 cm (dwustronny)sygn. p.d.: AFigurska

Cena wywoławcza: 500,00 zł