21 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 20 listopada 2018 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 16 listopada 2018 r.

Showroom przedaukcyjny: 17-18 listopada 2018 r. sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

1. Wieczór

Technika: technika mieszana, akryl, olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: BYKOWSKA 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

2. Oldschool splash

Technika: akryl, płótno

Format: 120x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KOCUR1, 2017, OLDSCHOOL SPLASH, Artur KOCUR1 Marciniszyn

Cena wywoławcza: 500,00 zł

3. Zwierciadło

Autor: Jakub Godziszewski (ur. 1989 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 90x60 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Jakub Godziszewski 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

4. Przed burzą

Autor: Paweł Rogalski (ur. 1989 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x60 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: paweł rogalski 2018

Cena sprzedaży: 700,00 zł

5. Iluminacja

Autor: Michał Przewłocki (ur. 1973 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: MPrzewłocki

Cena wywoławcza: 500,00 zł

6. Jesienny las

Autor: Anna Andruchowicz (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x60 cm kompozycja, 75x65 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: ANNA ANDRUCHOWICZ OLEJ NA PŁÓTNIE "LAS JESIENNY" 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

7. Minuta ciszy

Autor: Justyna Dorzak (ur. 1992 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: justyna dorzak 2016 minuta ciszy

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

8. Northern Light III

Autor: Kamil Klamczyński (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KLAMCZYŃSKI'18

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

9. Pismo przewodnie nr 19

Autor: Paulina Jawień (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Autor: Marlena Majchrzak (ur. 1976 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: MM'2018, opisany na odwrocie: Marlena Majchrzak "Bez tytułu" 2018 / olej na płótnie / 2018 / 70x100

Cena wywoławcza: 500,00 zł

11. Na brzegu rozlewiska

Technika: olej, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

12. A beautiful mind

Technika: akryl, płótno

Format: 150x105 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

13. Mała czarna

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Luiza Los-P. 2018, opisany na odwrocie: "MAŁA CZARNA" LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA AKRYL 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

14. Miasto 0155

Technika: akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 0155 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

15. Tworzywo

Technika: olej, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "TWORZYWO" Monika Łakomska 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

16. Lśnienie 16

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

17. PKiN 2. Love is in the air

Technika: akryl, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: PKiN 2 Love is in the air 60x60 2018 Stratovich Yuliya

Cena wywoławcza: 500,00 zł

18. Koza

Format: 32x35x12 cm

Sygnatura: sygn. na spodzie: ANETA ŚLIWA 2018 R.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

19. Jasna strona miasta

Technika: technika mieszana, olej, akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

20. Zdjęcie z wakacji

Technika: akryl, płótno

Format: 50x40 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MAGDA ZARZYCKA, ZDJĘCIE Z WAKACJI

Cena wywoławcza: 500,00 zł

21. Room 71

Autor: Daniel Białowąs (ur. 1975 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x120 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

22. Kompozycja

Technika: akryl, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 500,00 zł

23. Siloe

Technika: akryl, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

24. Niebieski #25

Technika: akryl, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: MARCIN LENCZOWSKI / Lenczys 2018 NIEBIESKI#25

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

25. Rapsodia

Technika: akryl, płótno

Format: 54x64 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

26. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

27. NYC 2

Technika: olej, płótno

Format: 120x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Henryka Wojciechowska olej, len

Cena wywoławcza: 500,00 zł

28. A-10 Thunderbolt

Technika: olej, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2018, opisany na odwrocie: A-10 "THUNDERBOLT" 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

29. Akt nr 15

Autor: Tomasz Włodarczyk (ur. 1962 r.)

Technika: kredka, akwarela, karton

Format: 60x26 cm cm w świetle passe-partout, 81x47 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: Włodarczyk 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

30. Pochodzenie światła nr 20

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 80x100 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

31. Bez tytułu 2 z cyklu Portret z obrazem w tle

Technika: olej, płótno

Format: 90x90 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

32. Biała róża

Technika: olej, płótno

Format: 30x20 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Marta Julia Piórko, "Biała róża", olej na płótnie, 30x20 cm, 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

33. Na wodę ciche cienie schodzą

Technika: olej, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: HorHoL'18, opisany na odwrocie: HorHoL 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

34. Landscape I

Autor: Olimpia Dobosz (ur. 1987 r.)

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 100x80 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

35. Despacito

Technika: olej, płótno

Format: 65x46 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Katarzyna Borkowska "Despacito" 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

36. Nieuchwytna lekkość bytu

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. na boku: JACEK SIKORA, opisany na odwrocie: NIEUCHWYTNA LEKKOŚĆ BYTU 2018 JACEK SIKORA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

37. Big City Life

Autor: Anita Dąbrowska (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: A.Dąbrowska 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

38. Impresja morska

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Agnieszka Olech, 2018, "Impresja morska"

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

39. Green abstract no.1

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: P Gola 2918 "Green Abstract No.1"

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

40. Cisza

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: AGATA RUDZKIEWICZ "CISZA" OLEJ, PŁÓTNO, 100x100 CM, 2012 r.

Cena sprzedaży: 700,00 zł

41. Marginalizacja druga

Technika: akryl, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

42. Dzieci z balonikami

Technika: olej, płótno

Format: 80x70 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

43. Rozwiązania VI

Autor: Martyna Kowalczyk (ur. 1991 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x40 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Martyna Kowalczyk "Rozwiązania VI" 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

44. namiętność

Autor: Marlena Sztamborska (ur. 1995 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 120x60 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Sztamborska 2018, opisany na odwrocie: Namiętność́, olej

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

45. Yellowish

Technika: olej, płótno

Format: 70x80 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

46. bez tytułu 2

Autor: Jolanta Ziółkowska (ur. 1970 r.)

Format: 70x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d. Z JOLA 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

47. listopadowy odpływ 2

Format: 70x60 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

48. kobieta w kuchni

Technika: olej, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Pachecki 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

49. Dramino

Autor: Piotr Banaszkiewicz (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 74x50 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

50. Abstrakcja IX

Technika: akryl, płótno

Format: 50x100 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

51. bez tytułu xiii

Technika: olej, płótno

Format: 110x80 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

52. Bez tytułu z cyklu Theatrum mundi

Autor: Hanna Kruczak

Technika: akryl, płótno

Format: 70x90 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

53. the impact ii

Autor: Adriana Sitkiewicz (ur. 1982 r.)

Technika: technika mieszana, płótno,

Format: 100.00 x 70.00 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

54. bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm (dwustronny)

Sygnatura: sygn. p.d.: AFigurska

Cena wywoławcza: 500,00 zł