24 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 26 lutego 2019 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 21 lutego 2019 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 23-24 lutego 2019 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy na 24 Aukcję Sztuki Młodej, która odbędzie się w naszej siedzibie we wtorek 26 lutego 2019 r. o godz. 19:30. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez naszą stronę, poprzez przycisk „złóż zlecenie” znajdujący się przy każdej pozycji katalogowej, a także telefonicznie pod nr 503 012 889 i mailowo na adres: [email protected] Polecamy również licytację online na platformie Onebid. Wystawa przedaukcyjna czynna jest od 21 lutego 2019 r. w godz. 12:00-19:00. W weekend 23-24 lutego 2019 r. zapraszamy na showroom przedaukcyjny (sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00).

1.luiza_los-plawszewska

1. Zmierzch

Technika: akryl, szlagmetal, płótno

Format: 90x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Luiza Los-P. 2019, opisany na odwrocie: “ZMIERZCH” LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA AKRYL, SZLAGMETAL, 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

2.marcin_lenczowski

2. Niebieski #30

Technika: akryl, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: Lenczys, opisany na odwrocie: MARCIN LENCZOWSKI 2019 NIEBIESKI #30

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

3.marta_achtabowska

3. Geisha and the city

Technika: akryl, płótno

Format: 60x20 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M.Achtabowska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

4.monika_noga

4. Electric Jane

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

5.magdalena_rytel-skorek

5. Imieniny u stryja

Autor: Magdalena Rytel-Skorek (ur. 1976 r.)

Technika: akryl, szlagmetal, płótn

Format: 50x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Magdalena Rytel-Skorek 2019 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

6.filip_lozinski

6. Niewidome miasto

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

7.jagoda_malinowska

7. Mokradła

Autor: Jagoda Malinowska

Technika: olej, płyta

Format: 41,00 x 46,00 cm kompozycja, 49,00 x 53,00 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: Jagoda Malinowska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

8.jacek_cyganek

8. Luna

Technika: akryl, tempera, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 800,00 zł

9.andrzej_wirpszo

9. Port HA-HA

Technika: akryl, płótno

Format: 90x110 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: WIRP2018, opisany na odwrocie: 90x110 "PORT HA-HA" ANDRZEJ WIRPSZO

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

10.mariola_swigulska

10. Letnie zacisze

Technika: akryl, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2018 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

11.piotr_woroniec

11. Kształt różnicy

Autor: Piotr Woroniec jr (ur. 1981 r.)

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 65x81 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: PIOTR WORONIEC JR "KSZTAŁT RÓŻNICY" 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

12.agnieszka_olech

12. Z cyklu Zapis śladu

Technika: akryl, płótno

Format: 105x97 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Z CYKLU "ZAPIS ŚLADU" 2018 r. AGNIESZKA OLECH akryl na płótnie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

13.aneta_maliszewska

13. Nokturn 28

Autor: Aneta Maliszewska (ur. 1979 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Aneta Maliszewska “Nokturn 28” 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

14.olena_horhol

14. Refleksje

Technika: olej, płótno

Format: 55x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Horhol O. 2015

Cena wywoławcza: 800,00 zł

15.tymon_tryzno

15. Okno

Technika: olej, płótno

Format: 100x81 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: TRYZNO’19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

16.bartek_pszon

16. Chłopiec z balonem

Technika: olej, płótno

Format: 64x64 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Bartek Pszon 2018 Chłopiec z balonem olej na płótnie 64x64

Cena wywoławcza: 800,00 zł

17.magdalena_szczerbakowicz

17. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

_MG_5863

18. Vanilla Sky

Technika: olej, płótno

Format: 100x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

19.piotr_pachecki

19. Rzeź

Technika: olej, płótno

Format: 60x50 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Pachecki

Cena wywoławcza: 800,00 zł

20.marta_tyminska

20. Poranna Rosa 2

Technika: akryl, płótno

Format: 90x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "Poranna Rosa 2" 4.2018 "Morning Dew 2" M. Tymińska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

21.agnieszka_figurska

21. Róże

Technika: akryl, płótno

Format: 120x200 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: AFigurska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

22.aneta_biel

22. Split

Technika: akryl, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ANETA BIEL “SPLIT” 2019 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

_MG_5870

23. W przestrzeń I

Autor: Michalina Sumińska (ur. 1994 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MICHALINA SUMIŃSKA 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

_MG_5862

24. Odrodzenie

Autor: Małgorzata Rusiecka (ur. 1988 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 120x170 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

25.aksana_wietrow

25. A2

Autor: Aksana Wietrow (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 85x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: A2 2015 AKSANA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

26.bartlomiej_kulpa

26. Maska wymiarowa

Autor: Bartłomiej Kulpa (ur. 1997 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 170x150 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Bartłomiej Kulpa 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

27.izabela_skierska

27. Bez tytułu

Autor: Izabela Skierska (ur. 1991 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Izabela Skierska rok 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

_MG_5871

28. Porwanie

Autor: Karolina Dorochowicz

Technika: akryl, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Karolina Dorochowicz, 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

29.piotr_przybyla

29. Pochodzenie światła nr 10

Format: 60x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “Pochodzenie Światła NR 10” Piotr Przybyła 2018 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

_MG_5876

30. Czujność́

Autor: Agnieszka Sośnia (ur. 1992 r.)

Technika: żywica akrylowa, akryl, deska

Format: 34x38 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: CZUJNOŚĆ 2017 Agnieszka Sośnia

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

_MG_5867

31. Nad stawem

Autor: Agnieszka Paradecka (ur. 1993 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Agnieszka Paradecka

Cena wywoławcza: 800,00 zł

32.karolina_kardas

32. Architektura cielesności (4)

Autor: Karolina Kardas (ur. 1992 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: K. Kardas, opisany na odwrocie: K. Kardas Architektura Cielesności 2018 r., Akryl na płótnie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

33.agnieszka_rowinska

33. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: A. ROWIŃSKA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

34.ewelina_czarniecka

34. Tancerki

Autor: Ewelina Czarniecka

Technika: akryl, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Effe, Ewelina Czarniecka, "Dancers", 08.2018, 60x80cm, acrylic on linen canvas

Cena wywoławcza: 800,00 zł

35.bartlomiej_michal_gorecki

35. Historia do zapomnienia

Technika: akryl, płótno

Format: 90x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

36.cezary_bednarczyk

36. Bez tytułu 3 z cyklu Toaleta

Technika: olej, płótno

Format: 2x (50x40 cm)

Sygnatura: opisany na odwrocie: Bednarczyk 2017 cykl: TOALETA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

37.patrycja_kruszynska-mikulska

37. Na fali VI

Technika: akryl, płótno

Format: 100x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: P.K.Mikulska 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1800,00 zł

38.maciej_kempinski

38. Kobiety nad rzeką

Technika: akryl, płótno

Format: 50x30 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Kobiety nad rzeką M.Kempiński MMXVIII

Cena wywoławcza: 800,00 zł

39.piotr_gola

39. Green Abstract No.2

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: P. Gola, opisany na odwrocie: P. Gola 2018 “Green Abstract No.2”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

40.wojciech_banski

40. Maurice

Autor: Wojciech Bański (ur. 1993 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 90x90 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

41.agnieszka_bykowska

41. Ognisty ląd

Technika: akryl, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Ognisty ląd - akryl Agnieszka Bykowska 2015

Cena wywoławcza: 800,00 zł

42.anita_dabrowska

42. Long Way / pozycja wycofana

Autor: Anita Dąbrowska (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn.p.d.: A. Dąbrowska ‘18

Cena wywoławcza: 800,00 zł

43.jakub_szymanski

43. Wieczór z cyklu D-8

Technika: olej, płótno

Format: 90x70 cm

Sygnatura: sygn. na licu: K 2019, opisany na odwrocie: J. Szymański 2019 "Wieczór"

Cena wywoławcza: 800,00 zł

44.marlena_majchrzak

44. Spacer

Autor: Marlena Majchrzak (ur. 1976 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: M. Majchrzak 2018, opisany na odwrocie: MARLENA MAJCHRZAK “SPACER” 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

45.jozefina_piotrowska-szukalska

45. Narnia

Autor: Józefina Piotrowska-Szukalska (ur. 1985 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 150x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Józefina Piotrowska-Szukalska "Narnia" 2018 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

46.katarzyna_celek

46. Bez tytułu

Autor: Katarzyna Celek (ur. 1988 r.)

Rok powstania: 2013/2014

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 30,00 x 70,00 cm oraz 25,00 x 70,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: K. CELEK 2014

Cena wywoławcza: 800,00 zł

47.lidia_wnuk

47. Jezioro

Autor: Lidia Wnuk (ur. 1988 r.)

Technika: olej, kredka, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Lidia Wnuk "Jezioro" 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

48.barbara_bielecka-wozniczko

48. Jesienna impresja

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B.BWoźniczko 2018, opisany na odwrocie: B. Bielecka-Woźniczko "Jesienna impresja" akryl, olej, płótno 80x100, 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

49.marta_julia_piorko

49. Portret dziewczyny

Technika: olej, płótno

Format: 40x30 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO “PORTRET DZIEWCZYNY” OLEJ NA PŁÓTNIE 40x30 cm 2019 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

50.henryka_wojciechowska

50. Anioł

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: H.W., opisany na odwrocie: autor Henryka Wojciechowska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

51.jacek_sikora

51. Wiek niewinności

Technika: akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. na boku: Jacek Sikora, opisany na odwrocie: WIEK NIEWINNOŚCI 2019 JACEK SIKORA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

52.hanna_rozpara

52. C a 15

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2018, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA "C a 15” 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

53.wojciech_manitius-ratynski

53. Chasing sky

Technika: akryl, płótno

Format: 75x150 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

54.anna_mamica

54. Pandora

Autor: Anna Mamica (ur. 1994 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Anna Mamica "Pandora" 19'

Cena wywoławcza: 800,00 zł

55.monika_lakomska

55. Psyche

Technika: olej, płótno

Format: 70x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

56.beata_palach

56. Ciężkowice

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B. Pałach 2007

Cena wywoławcza: 800,00 zł

57.agata_rudzikiewicz

57. Jadę na urlop

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 100x73 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: AGATA RUDZIKIEWICZ 2018 OLEJ, AKRYL "JADĘ NA URLOP"

Cena wywoławcza: 800,00 zł

58.olimpia_dobosz

58. Twiggy

Autor: Olimpia Dobosz (ur. 1987 r.)

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: DOBOSZ, opisany na odwrocie: "TWIGGY" OLIMPIA DOBOSZ 2018 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł