24 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 26 lutego 2019 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 21 lutego 2019 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 23-24 lutego 2019 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy na 24 Aukcję Sztuki Młodej, która odbędzie się w naszej siedzibie we wtorek 26 lutego 2019 r. o godz. 19:30. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez naszą stronę, poprzez przycisk „złóż zlecenie” znajdujący się przy każdej pozycji katalogowej, a także telefonicznie pod nr 503 012 889 i mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Polecamy również licytację online na platformie Onebid. Wystawa przedaukcyjna czynna jest od 21 lutego 2019 r. w godz. 12:00-19:00. W weekend 23-24 lutego 2019 r. zapraszamy na showroom przedaukcyjny (sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00).

Zmierzch - Luiza Los-Pławszewska (2019), akryl, szlagmetal, płótno

1. Luiza Los-Pławszewska

Tytuł: Zmierzch, 2019

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno90x70 cmsygn. p.d.: Luiza Los-P. 2019, opisany na odwrocie: “ZMIERZCH” LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA AKRYL, SZLAGMETAL, 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Niebieski #30 - Marcin Lenczowski (2019), obraz akrylowy na płótnie

2. Marcin Lenczowski

Tytuł: Niebieski #30, 2019

Informacje: akryl, płótno90x90 cmsygn. u dołu: Lenczys, opisany na odwrocie: MARCIN LENCZOWSKI 2019 NIEBIESKI #30

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

Geisha and the city - Marta Achtabowska (2018), obraz akrylowy na płótnie

3. Marta Achtabowska

Tytuł: Geisha and the city, 2018

Informacje: akryl, płótno60x20 cmsygn. p.d.: M.Achtabowska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Electric Jane - Monika Noga (2018), obraz olejny na płótnie

4. Monika Noga

Tytuł: Electric Jane, 2018

Informacje: olej, płótno70x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Imieniny u stryja - Magdalena Rytel-Skorek (2019), akryl, szlagmetal, płótn

5. Magdalena Rytel-Skorek

Tytuł: Imieniny u stryja, 2019

Informacje: akryl, szlagmetal, płótn50x50 cmsygn. p.d.: Magdalena Rytel-Skorek 2019 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Niewidome miasto - Filip Łoziński (2018), obraz olejno-akrylowy na płótnie

6. Filip Łoziński

Tytuł: Niewidome miasto, 2018

Informacje: olej, akryl, płótno90x90 cmsygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Mokradła - Jagoda Malinowska (2018), obraz olejny na płycie

7. Jagoda Malinowska

Tytuł: Mokradła, 2018

Informacje: olej, płyta41,00 x 46,00 cm kompozycja, 49,00 x 53,00 cm w oprawieopisany na odwrocie: Jagoda Malinowska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Luna - Jacek Cyganek (2019), akryl, tempera, płótno

8. Jacek Cyganek

Tytuł: Luna, 2019

Informacje: akryl, tempera, płótno50x70 cmsygn. l.d.: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Port HA-HA - Andrzej Wirpszo (2018), obraz akrylowy na płótnie

9. Andrzej Wirpszo

Tytuł: Port HA-HA, 2018

Informacje: akryl, płótno90x110 cmsygn. l.d.: WIRP2018, opisany na odwrocie: 90x110 "PORT HA-HA" ANDRZEJ WIRPSZO

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Letnie zacisze - Mariola Świgulska (2018), obraz akrylowy na płótnie

10. Mariola Świgulska

Tytuł: Letnie zacisze, 2018

Informacje: akryl, płótno60x80 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2018 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Kształt różnicy - Piotr Woroniec jr (2019), technika mieszana na płótnie

11. Piotr Woroniec jr

Tytuł: Kształt różnicy, 2019

Informacje: technika mieszana, płótno65x81 cmopisany na odwrocie: PIOTR WORONIEC JR "KSZTAŁT RÓŻNICY" 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Z cyklu Zapis śladu - Agnieszka Olech (2018), obraz akrylowy na płótnie

12. Agnieszka Olech

Tytuł: Z cyklu Zapis śladu, 2018

Informacje: akryl, płótno105x97 cmopisany na odwrocie: Z CYKLU "ZAPIS ŚLADU" 2018 r. AGNIESZKA OLECH akryl na płótnie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Nokturn 28 - Aneta Maliszewska (2018), obraz akrylowy na płótnie

13. Aneta Maliszewska

Tytuł: Nokturn 28, 2018

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Aneta Maliszewska “Nokturn 28” 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Refleksje - Olena Horhol (2015), obraz olejny na płótnie

14. Olena Horhol

Tytuł: Refleksje, 2015

Informacje: olej, płótno55x70 cmopisany na odwrocie: Horhol O. 2015

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Okno - Tymon Tryzno (2019), obraz olejny na płótnie

15. Tymon Tryzno

Tytuł: Okno, 2019

Informacje: olej, płótno100x81 cmopisany na odwrocie: TRYZNO’19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Chłopiec z balonem - Chłopiec z balonem (2018), obraz olejny na płótnie

16. 24 Aukcja Sztuki Młodej

Tytuł: Chłopiec z balonem, 2018

Informacje: olej, płótno64x64 cmopisany na odwrocie: Bartek Pszon 2018 Chłopiec z balonem olej na płótnie 64x64

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bez tytułu - Magdalena Szczerbakowicz (2019), obraz akrylowy na płótnie

17. Magdalena Szczerbakowicz

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, płótno80x80 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Vanilla Sky - Yuliya Stratovich (2019), obraz olejny na płótnie

18. Yuliya Stratovich

Tytuł: Vanilla Sky, 2019

Informacje: olej, płótno100x90 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Rzeź - Piotr Pachecki (2019), obraz olejny na płótnie

19. Piotr Pachecki

Tytuł: Rzeź, 2019

Informacje: olej, płótno60x50 cmsygn. l.d.: Pachecki

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Poranna Rosa 2 - Marta Tymińska (2018), obraz akrylowy na płótnie

20. Marta Tymińska

Tytuł: Poranna Rosa 2, 2018

Informacje: akryl, płótno90x120 cmopisany na odwrocie: "Poranna Rosa 2" 4.2018 "Morning Dew 2" M. Tymińska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Róże - Agnieszka Figurska (2019), obraz akrylowy na płótnie

21. Agnieszka Figurska

Tytuł: Róże, 2019

Informacje: akryl, płótno120x200 cmopisany na odwrocie: AFigurska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Split - Aneta Biel (2019), obraz akrylowy na płótnie

22. Aneta Biel

Tytuł: Split, 2019

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: ANETA BIEL “SPLIT” 2019 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

W przestrzeń I - Michalina Sumińska (2019), obraz akrylowy na płótnie

23. Michalina Sumińska

Tytuł: W przestrzeń I, 2019

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: MICHALINA SUMIŃSKA 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Odrodzenie - Małgorzata Rusiecka (2019), obraz akrylowy na płótnie

24. Małgorzata Rusiecka

Tytuł: Odrodzenie, 2019

Informacje: akryl, płótno120x170 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

A2 - Aksana Wietrow (2015), obraz olejny na płótnie

25. Aksana Wietrow

Tytuł: A2, 2015

Informacje: olej, płótno85x90 cmopisany na odwrocie: A2 2015 AKSANA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Maska wymiarowa - Bartłomiej Kulpa (2010), obraz olejny na płótnie

26. Bartłomiej Kulpa

Tytuł: Maska wymiarowa, 2010

Informacje: olej, płótno170x150 cmopisany na odwrocie: Bartłomiej Kulpa 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bez tytułu - Izabela Skierska (2019), obraz akrylowy na płótnie

27. Izabela Skierska

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: Izabela Skierska rok 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Porwanie - Karolina Dorochowicz (2018), obraz akrylowy na płótnie

28. Karolina Dorochowicz

Tytuł: Porwanie, 2018

Informacje: akryl, płótno80x120 cmopisany na odwrocie: Karolina Dorochowicz, 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Pochodzenie światła nr 10 - Piotr Przybyła (2018), technika mieszana na płótnie

29. Piotr Przybyła

Tytuł: Pochodzenie światła nr 10, 2018

Informacje: technika mieszana, płótno60x90 cmopisany na odwrocie: “Pochodzenie Światła NR 10” Piotr Przybyła 2018 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Czujność́ - Agnieszka Sośnia (2017), żywica akrylowa, akryl, deska

30. Agnieszka Sośnia

Tytuł: Czujność́, 2017

Informacje: żywica akrylowa, akryl, deska34x38 cmopisany na odwrocie: CZUJNOŚĆ 2017 Agnieszka Sośnia

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Nad stawem - Agnieszka Paradecka (2019), obraz akrylowy na płótnie

31. Agnieszka Paradecka

Tytuł: Nad stawem, 2019

Informacje: akryl, płótno50x70 cmsygn. p.d.: Agnieszka Paradecka

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Architektura cielesności (4) - Karolina Kardas (2018), obraz akrylowy na płótnie

32. Karolina Kardas

Tytuł: Architektura cielesności (4), 2018

Informacje: akryl, płótno70x80 cmsygn. p.d.: K. Kardas, opisany na odwrocie: K. Kardas Architektura Cielesności 2018 r., Akryl na płótnie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bez tytułu - Agnieszka Rowińska (2018), obraz olejny na płótnie

33. Agnieszka Rowińska

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: A. ROWIŃSKA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Tancerki - Ewelina Czarniecka (2018), obraz akrylowy na płótnie

34. Ewelina Czarniecka

Tytuł: Tancerki, 2018

Informacje: akryl, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: Effe, Ewelina Czarniecka, "Dancers", 08.2018, 60x80cm, acrylic on linen canvas

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Historia do zapomnienia - Bartłomiej Michał Górecki (2019), obraz akrylowy na płótnie

35. Bartłomiej Michał Górecki

Tytuł: Historia do zapomnienia, 2019

Informacje: akryl, płótno90x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Bez tytułu 3 z cyklu Toaleta - Cezary Bednarczyk (2017), obraz olejny na płótnie

36. Cezary Bednarczyk

Tytuł: Bez tytułu 3 z cyklu Toaleta, 2017

Informacje: olej, płótno2x (50x40 cm)opisany na odwrocie: Bednarczyk 2017 cykl: TOALETA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Na fali VI - Patrycja Kruszyńska-Mikulska (2018), obraz akrylowy na płótnie

37. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Tytuł: Na fali VI, 2018

Informacje: akryl, płótno100x90 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1800,00 zł

Kobiety nad rzeką - Maciej Kempiński (2018), obraz akrylowy na płótnie

38. Maciej Kempiński

Tytuł: Kobiety nad rzeką, 2018

Informacje: akryl, płótno50x30 cmopisany na odwrocie: Kobiety nad rzeką M.Kempiński MMXVIII

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Green Abstract No.2 - Piotr Gola (2018), obraz akrylowy na płótnie

39. Piotr Gola

Tytuł: Green Abstract No.2, 2018

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d.: P. Gola, opisany na odwrocie: P. Gola 2018 “Green Abstract No.2”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Maurice - Wojciech Bański (2017), obraz olejny na płótnie

40. Wojciech Bański

Tytuł: Maurice, 2017

Informacje: olej, płótno90x90 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Ognisty ląd - Agnieszka Bykowska (2015), obraz akrylowy na płótnie

41. Agnieszka Bykowska

Tytuł: Ognisty ląd, 2015

Informacje: akryl, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: Ognisty ląd - akryl Agnieszka Bykowska 2015

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Long Way / pozycja wycofana - Anita Dąbrowska (2018), obraz olejny na płótnie

42. Anita Dąbrowska

Tytuł: Long Way / pozycja wycofana, 2018

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn.p.d.: A. Dąbrowska ‘18

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Wieczór z cyklu D-8 - Jakub Szymański (2019), obraz olejny na płótnie

43. Jakub Szymański

Tytuł: Wieczór z cyklu D-8, 2019

Informacje: olej, płótno90x70 cmsygn. na licu: K 2019, opisany na odwrocie: J. Szymański 2019 "Wieczór"

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Spacer - Marlena Majchrzak (2018), obraz olejny na płótnie

44. Marlena Majchrzak

Tytuł: Spacer, 2018

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. l.d.: M. Majchrzak 2018, opisany na odwrocie: MARLENA MAJCHRZAK “SPACER” 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Narnia - Józefina Piotrowska-Szukalska (2018), obraz olejny na płótnie

45. Józefina Piotrowska-Szukalska

Tytuł: Narnia, 2018

Informacje: olej, płótno150x100 cmopisany na odwrocie: Józefina Piotrowska-Szukalska "Narnia" 2018 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bez tytułu - Katarzyna Celek (2013/2014), obraz olejno-akrylowy na płótnie

46. Katarzyna Celek

Tytuł: Bez tytułu, 2013/2014

Informacje: olej, akryl, płótno30,00 x 70,00 cm oraz 25,00 x 70,00 cmopisany na odwrocie: K. CELEK 2014

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Jezioro - Lidia Wnuk (2019), olej, kredka, płótno

47. Lidia Wnuk

Tytuł: Jezioro, 2019

Informacje: olej, kredka, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: Lidia Wnuk "Jezioro" 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Jesienna impresja - Barbara Bielecka-Woźniczko (2018), obraz akrylowo-olejny na płótnie

48. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: Jesienna impresja, 2018

Informacje: akryl, olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: B.BWoźniczko 2018, opisany na odwrocie: B. Bielecka-Woźniczko "Jesienna impresja" akryl, olej, płótno 80x100, 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Portret dziewczyny - Marta Julia Piórko (2019), obraz olejny na płótnie

49. Marta Julia Piórko

Tytuł: Portret dziewczyny, 2019

Informacje: olej, płótno40x30 cmopisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO “PORTRET DZIEWCZYNY” OLEJ NA PŁÓTNIE 40x30 cm 2019 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Anioł - Henryka Wojciechowska (2015), obraz olejny na płótnie

50. Henryka Wojciechowska

Tytuł: Anioł, 2015

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. p.d.: H.W., opisany na odwrocie: autor Henryka Wojciechowska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Wiek niewinności - Jacek Sikora (2019), obraz akrylowy na płótnie

51. Jacek Sikora

Tytuł: Wiek niewinności, 2019

Informacje: akryl, płótno80x100 cmsygn. na boku: Jacek Sikora, opisany na odwrocie: WIEK NIEWINNOŚCI 2019 JACEK SIKORA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

C a 15 - Hanna Rozpara (2018), obraz akrylowy na płótnie

52. Hanna Rozpara

Tytuł: C a 15, 2018

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2018, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA "C a 15” 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Chasing sky - Wojciech Manitius-Ratyński (2018), obraz akrylowy na płótnie

53. Wojciech Manitius-Ratyński

Tytuł: Chasing sky, 2018

Informacje: akryl, płótno75x150 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Pandora - Anna Mamica (2019), obraz olejny na płótnie

54. Anna Mamica

Tytuł: Pandora, 2019

Informacje: olej, płótno50x90 cmopisany na odwrocie: Anna Mamica "Pandora" 19'

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Psyche - Monika Łakomska (2019), obraz olejny na płótnie

55. Monika Łakomska

Tytuł: Psyche, 2019

Informacje: olej, płótno70x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Ciężkowice - Beata Pałach (2007), obraz olejny na płótnie

56. Beata Pałach

Tytuł: Ciężkowice, 2007

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. p.d.: B. Pałach 2007

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Jadę na urlop - Agata Rudzikiewicz (2018), obraz olejno-akrylowy na płótnie

57. Agata Rudzikiewicz

Tytuł: Jadę na urlop, 2018

Informacje: olej, akryl, płótno100x73 cmopisany na odwrocie: AGATA RUDZIKIEWICZ 2018 OLEJ, AKRYL "JADĘ NA URLOP"

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Twiggy - Olimpia Dobosz (2018), obraz akrylowo-olejny na płótnie

58. Olimpia Dobosz

Tytuł: Twiggy, 2018

Informacje: akryl, olej, płótno100x80 cmsygn. p.d.: DOBOSZ, opisany na odwrocie: "TWIGGY" OLIMPIA DOBOSZ 2018 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł