25 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 26 marca 2019 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: 22 marca 2019 r.

Showroom przedaukcyjny: 23 i 24 marca 2019 r.

1.marta_tyminska

1. IBFF1

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: 'IBFF1" 2019 M. Tymińska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

2.marcin_lenczowski

2. Żółty #8

Technika: akryl, płótno

Format: 100x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ŻÓŁTY nr 8 Lenczys MARCIN LENCZOWSKI 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

3.michal_sprzyszynski

3. T.f.

Technika: akry, płótno

Format: 90x50 cm

Sygnatura: sygn. na licu: MSpryszyński'17, opisany na odwrocie" T.f." MICHAŁ SPRYSZYŃSKI AKRYL NA PŁÓTNIE 90x50 cm 2017 r. M.Spryszyński '17

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

4.agnieszka_sosnia

4. Bez tytułu

Autor: Agnieszka Sośnia (ur. 1992 r.)

Technika: żywica akrylowa, akryl, deska

Format: 35,00 x 46,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Agnieszka Sośnia Bez tytułu 2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 900 zł

5.maciej_gappa

5. Bez tytułu

Autor: Maciej Gappa (ur. 1980 r.)

Technika: akryl, szlagmetal, płótno

Format: 80,00 x 80,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MACIEJ GAPPA 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

6.agnieszka_potrzebnicka

6. Lilium

Autor: Agnieszka Potrzebnicka (ur. 1983 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: A. POTRZEBNICKA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

7.marlena_wasowska

7. Naczynie

Autor: Marlena Wąsowska

Technika: akryl, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Marlena Wąsowska 60x60 “Naczynie”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

IMG_0233

8. Ucieczka

Autor: Karolina Dorochowicz

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

9.piotr_przybyla

9. Pochodzenie Światła nr 24

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 80x80 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

10.zbigniew_olszewski

10. Pełna kontrola

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: OLSZEWSKI '19, opisany na odwrocie: ZBYSZEK OLSZEWSKI "PEŁNA KONTROLA" 2018 50x70

Cena wywoławcza: 800,00 zł

11.artur_wojtczuk

11. Huśtawka pod czerwoną batutą

Autor: Artur Wojtczuk

Technika: olej, płótno

Format: 2x (100,00 x 81,00) cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Artur Wojtczuk 2017 “Huśtawka pod czerwoną batutą”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

12.daria_solar

12. Positivemus

Autor: Daria Solar

Technika: olej, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. na licu: DARIA SOLAR, opisany na odwrocie: Daria Solar Positivemus 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

13.agnieszka_olech

13. Z cyklu Zapis śladu

Technika: olej, płótno

Format: 55x46 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Z CYKLU "ZAPIS ŚLADU" 2018 AGNIESZKA OLECH olej na płótnie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

14.magdalena_szczerbakowicz

14. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MAGDALENA SZCZERBAKOWICZ 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

15.klaudia_krzysztonek

15. Akt

Autor: Klaudia Krzysztonek (ur. 1992 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KRZYSZTONEK KLAUDIA "Akt" 2018 KATOWICE, POLSKA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

16.agata_rudzikiewicz

16. Las

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 140x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: AGATA RUDZIKIEWICZ "LAS"

Cena wywoławcza: 800,00 zł

17.monika_sojka

17. Bez tytułu

Autor: Monika Sojka (ur. 1991 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 60x50 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

18.karolina_kardas

18. Architektura cielesności

Technika: akryl, płótno

Format: 70x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: K. Kardas '18, opisany na odwrocie: "Architektura Cielesności" Karolina KArdas 2018 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

19.katarzyna_borkowska

19. Skradzione magnolie

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Katarzyna Borkowska „Skradzione magnolie” 2019 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

20.michalina_suminska

20. W przestrzeń II

Autor: Michalina Sumińska (ur. 1994 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MICHALINA SUMIŃSKA 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

21.jacek_sikora

21. Poganka

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: POGANKA 2019 JACEK SIKORA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 900 zł

22.agnieszka_bykowska

22. Roztopy

Technika: olej, płótno

Format: 65x81 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Bykowska 2015, opisany na odwrocie: Roztopy - olej Agnieszka Bykowska 2015

Cena wywoławcza: 800,00 zł

23.paulina_ledzion

23. Rafa

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

24.pawel_kleszczewski

24. Krimea 1896 Ergo

Autor: Paweł Kleszczewski (ur. 1982 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KRIMEA 1896 ERGO akryl on canvas Paweł Kleszczewski 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

25.robert_piasecki

25. Źródło

Autor: Robert Piasecki (ur. 1959 r.)

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ROBERTO PIAST 2018 “ŹRÓDŁO/THE SOURCE” 2/2

Cena wywoławcza: 800,00 zł

26.barbara_bielecka-wozniczko

26. Płaszczyzny III

Technika: olej, płótno

Format: 130x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B. Bielecka-Woźniczko 2014, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko "Płaszczyzny III" - olej, płótno, 130x100 2014

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

27.jakub_szymanski

27. Osada 9

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. na licu: K.2019, opisany na odwrocie: J. Szymański "OSADA 9" 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

28.monika_lakomska

28. Exercise XVll

Technika: olej, płótno

Format: 50x50 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

29.yuliya_stratovich

29. Sailors

Technika: akryl, płótno

Format: 100x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "Sailors" Stratovich Yuliya 90x100 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

30.marta_achtabowska

30. Peony

Technika: akryl, płótno

Format: 46x38 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. ACHTABOWSKA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

31.tomasz_walentynowicz

31. Convection

Autor: Tomasz Walentynowicz

Rok powstania: 1998

Technika: olej, płótno

Format: 70x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: TOMEK W. '98

Cena wywoławcza: 800,00 zł

32.justyna_dorzak

32. Amaranty

Autor: Justyna Dorzak (ur. 1992 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: J. DORZAK AMARANTY 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

33.piotr_pachecki

33. Pożar w Gorzelni

Technika: olej, płótno

Format: 50x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Pachecki 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

34.bartlomiej_michal_gorecki

34. Rachityczny

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: BARTŁOMIEJ MICHAŁ GÓRECKI rachityczny 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

35.olena_horhol

35. Akwarium

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: HORHOL ‘18

Cena wywoławcza: 800,00 zł

36.yulia_gurzhiyants

36. Pokusa

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

37.henryka_wojciechowska

37. Instalacja 6

Technika: olej, płótno

Format: 90x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Henryka W., opisany na odwrocie: Henryka Wojciechowska olej, len

Cena wywoławcza: 800,00 zł

38.marta_julia_piorko

38. Profil

Technika: olej, płatki złota, płótno

Format: 40x30 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO “PROFIL” OLEJ NA PŁÓTNIE 40x30 cm 2019 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

39.piotr_banaszkiewicz

39. Bydgoskie przedmieście

Autor: Piotr Banaszkiewicz (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: PB'19, opisany na odwrocie: Piotr Banaszkiewicz Bydgoskie przedmieście 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

40.patrycja_kruszynska-mikulska

40. Razem na fali

Technika: akryl, płótno

Format: 100x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: P.K.Mikulska 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

41.katarzyna_sienkiewicz

41. Portret renifera

Autor: Katarzyna Sienkiewicz (ur. 1991 r.)

Technika: technika własna, deska

Format: 62,5x62,5 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Katarzyna Sienkiewicz PORTRET RENIFERA 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

42. Danuta_Leszczyńska

42. Takie to miłe…

Autor: Danuta Leszczyńska

Technika: akryl, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn.: leszczyńska 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

43.wojciech_manitius-ratynski

43. Desert Rust

Technika: akryl, płótno

Format: 75x150 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

44.pawel_wolczanski

44. Lascaux 5

Autor: Paweł Wołczański (ur. 1999 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 130x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Paweł Wołczański listopad 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

45.viola_pryba-hadas

45. In the depths

Autor: Viola Pryba Hadaś (ur. 1981 r.)

Technika: technika własna, płótno

Format: 100x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: VIOLA PRYBA-HADAŚ PFISHOVA 2018 “In the Depths”, canvas, 100x50 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

46.krystyna_jaszke

46. Bez tytułu

Autor: Krystyna Jaszke (ur. 1974 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: K. Jaszke

Cena wywoławcza: 800,00 zł

47.jacek_cyganek

47. Pieśń nad pieśniami

Technika: tempera, akryl, płótno

Format: 100x130 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

48. Weronika_Braun

48. bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

cof

49. Ozłocona korona

Format: 80x80 cm

Sygnatura: 80x80 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1900 zł

50. Kacper_Woźny

50. Palę na dworze

Technika: olej, płótno

Format: 90x130 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: PALĘ NA DWORZE WOŹNY

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1700 zł

51. Agnieszka_Rowińska

51. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: A.Rowińska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

52. Arkadiusz_Rafflewski

52. Matemblewo las 3

Technika: olej, płótno

Format: 100x120 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

53. Filip_Łoziński

53. Squared World

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

55. Maria_Michoń

55. Bal w złotej klatce

Autor: Maria Michoń (ur. 1989 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 3x (60x80 cm)

Cena wywoławcza: 800,00 zł

54. Aksana_Wietrow

55. Akt leżący

Autor: Aksana Wietrow (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x120 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

56. Marlena_Majchrzak

56. B.T.

Autor: Marlena Majchrzak (ur. 1976 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

57. Anna_Jarzymowska

57. Rozpad

Technika: olej, płótno

Format: 70x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

58. Joanna_Aninowska

58. Bitwa o dziewicę

Autor: Joanna Aninowska (ur. 1975 r.)

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 60x60 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

59. Hanna_Rozpara

59. Balony IV

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

60. Malwina Cieślik

60. Włoskie zakątki

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

61. Monika Noga

61. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: A.

Cena wywoławcza: 800,00 zł