25 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 26 marca 2019 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: 22 marca 2019 r.

Showroom przedaukcyjny: 23 i 24 marca 2019 r.

IBFF1 - Marta Tymińska (2019), obraz olejny na płótnie

1. Marta Tymińska

Tytuł: IBFF1, 2019

Informacje: olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: 'IBFF1" 2019 M. Tymińska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Żółty #8 - Marcin Lenczowski (2019), obraz akrylowy na płótnie

2. Marcin Lenczowski

Tytuł: Żółty #8, 2019

Informacje: akryl, płótno100x50 cmopisany na odwrocie: ŻÓŁTY nr 8 Lenczys MARCIN LENCZOWSKI 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

T.f. - Michał Spryszyński (2017), akry, płótno

3. Michał Spryszyński

Tytuł: T.f., 2017

Informacje: akry, płótno90x50 cmsygn. na licu: MSpryszyński'17, opisany na odwrocie" T.f." MICHAŁ SPRYSZYŃSKI AKRYL NA PŁÓTNIE 90x50 cm 2017 r. M.Spryszyński '17

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Bez tytułu - Agnieszka Sośnia (2017), żywica akrylowa, akryl, deska

4. Agnieszka Sośnia

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: żywica akrylowa, akryl, deska35,00 x 46,00 cmopisany na odwrocie: Agnieszka Sośnia Bez tytułu 2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 900 zł

Bez tytułu - Maciej Gappa (2019), akryl, szlagmetal, płótno

5. Maciej Gappa

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno80,00 x 80,00 cmopisany na odwrocie: MACIEJ GAPPA 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Lilium - Agnieszka Potrzebnicka (2018), obraz olejny na płótnie

6. Agnieszka Potrzebnicka

Tytuł: Lilium, 2018

Informacje: olej, płótno70x60 cmopisany na odwrocie: A. POTRZEBNICKA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Naczynie - Marlena Wąsowska (2018), obraz akrylowy na płótnie

7. Marlena Wąsowska

Tytuł: Naczynie, 2018

Informacje: akryl, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: Marlena Wąsowska 60x60 “Naczynie”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Ucieczka - Karolina Dorochowicz (2019), obraz akrylowy na płótnie

8. Karolina Dorochowicz

Tytuł: Ucieczka, 2019

Informacje: akryl, płótno70x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

Pochodzenie Światła nr 24 - Piotr Przybyła (2019), technika mieszana na płótnie

9. Piotr Przybyła

Tytuł: Pochodzenie Światła nr 24, 2019

Informacje: technika mieszana, płótno80x80 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Pełna kontrola - Zbigniew Olszewski (2018), obraz olejny na płótnie

10. Zbigniew Olszewski

Tytuł: Pełna kontrola, 2018

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. l.d.: OLSZEWSKI '19, opisany na odwrocie: ZBYSZEK OLSZEWSKI "PEŁNA KONTROLA" 2018 50x70

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Huśtawka pod czerwoną batutą - Artur Wojtczuk (2017), obraz olejny na płótnie

11. Artur Wojtczuk

Tytuł: Huśtawka pod czerwoną batutą, 2017

Informacje: olej, płótno2x (100,00 x 81,00) cmopisany na odwrocie: Artur Wojtczuk 2017 “Huśtawka pod czerwoną batutą”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Positivemus - Daria Solar (2018), obraz olejny na płótnie

12. Daria Solar

Tytuł: Positivemus, 2018

Informacje: olej, płótno60x80 cmsygn. na licu: DARIA SOLAR, opisany na odwrocie: Daria Solar Positivemus 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Z cyklu Zapis śladu - Agnieszka Olech (2018), obraz olejny na płótnie

13. Agnieszka Olech

Tytuł: Z cyklu Zapis śladu, 2018

Informacje: olej, płótno55x46 cmopisany na odwrocie: Z CYKLU "ZAPIS ŚLADU" 2018 AGNIESZKA OLECH olej na płótnie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

Bez tytułu - Magdalena Szczerbakowicz (2019), obraz akrylowy na płótnie

14. Magdalena Szczerbakowicz

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: MAGDALENA SZCZERBAKOWICZ 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Akt - Klaudia Krzysztonek (2018), obraz olejny na płótnie

15. Klaudia Krzysztonek

Tytuł: Akt, 2018

Informacje: olej, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: KRZYSZTONEK KLAUDIA "Akt" 2018 KATOWICE, POLSKA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Las - Agata Rudzikiewicz (2018), obraz olejno-akrylowy na płótnie

16. Agata Rudzikiewicz

Tytuł: Las, 2018

Informacje: olej, akryl, płótno140x100 cmopisany na odwrocie: AGATA RUDZIKIEWICZ "LAS"

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bez tytułu - Monika Sojka (2019), obraz akrylowy na płótnie

17. Monika Sojka

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, płótno60x50 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

Architektura cielesności - Architektura cielesności (2019), obraz akrylowy na płótnie

18. 25 Aukcja Sztuki Młodej

Tytuł: Architektura cielesności, 2019

Informacje: akryl, płótno70x80 cmsygn. p.d.: K. Kardas '18, opisany na odwrocie: "Architektura Cielesności" Karolina KArdas 2018 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Skradzione magnolie - Katarzyna Borkowska (2019), obraz olejny na płótnie

19. Katarzyna Borkowska

Tytuł: Skradzione magnolie, 2019

Informacje: olej, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Borkowska „Skradzione magnolie” 2019 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

W przestrzeń II - Michalina Sumińska (2019), obraz akrylowy na płótnie

20. Michalina Sumińska

Tytuł: W przestrzeń II, 2019

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: MICHALINA SUMIŃSKA 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Poganka - Jacek Sikora (2019), obraz akrylowy na płótnie

21. Jacek Sikora

Tytuł: Poganka, 2019

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: POGANKA 2019 JACEK SIKORA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 900 zł

Roztopy - Agnieszka Bykowska (2015), obraz olejny na płótnie

22. Agnieszka Bykowska

Tytuł: Roztopy, 2015

Informacje: olej, płótno65x81 cmsygn. l.d.: Bykowska 2015, opisany na odwrocie: Roztopy - olej Agnieszka Bykowska 2015

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Rafa - Paulina Ledzion (2019), obraz akrylowy na płótnie

23. Paulina Ledzion

Tytuł: Rafa, 2019

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

Krimea 1896 Ergo - Paweł Kleszczewski (2016), obraz akrylowy na płótnie

24. Paweł Kleszczewski

Tytuł: Krimea 1896 Ergo, 2016

Informacje: akryl, płótno70x120 cmopisany na odwrocie: KRIMEA 1896 ERGO akryl on canvas Paweł Kleszczewski 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Źródło - Robert Piasecki (2018), obraz akrylowo-olejny na płótnie

25. Robert Piasecki

Tytuł: Źródło, 2018

Informacje: akryl, olej, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: ROBERTO PIAST 2018 “ŹRÓDŁO/THE SOURCE” 2/2

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Płaszczyzny III - Barbara Bielecka-Woźniczko (2014), obraz olejny na płótnie

26. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: Płaszczyzny III, 2014

Informacje: olej, płótno130x100 cmsygn. p.d.: B. Bielecka-Woźniczko 2014, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko "Płaszczyzny III" - olej, płótno, 130x100 2014

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

Osada 9 - Jakub Szymański (2019), obraz akrylowy na płótnie

27. Jakub Szymański

Tytuł: Osada 9, 2019

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. na licu: K.2019, opisany na odwrocie: J. Szymański "OSADA 9" 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Exercise XVll - Monika Łakomska (2019), obraz olejny na płótnie

28. Monika Łakomska

Tytuł: Exercise XVll, 2019

Informacje: olej, płótno50x50 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Sailors - Yuliya Stratovich (2019), obraz akrylowy na płótnie

29. Yuliya Stratovich

Tytuł: Sailors, 2019

Informacje: akryl, płótno100x90 cmopisany na odwrocie: "Sailors" Stratovich Yuliya 90x100 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Peony - Marta Achtabowska (2018), obraz akrylowy na płótnie

30. Marta Achtabowska

Tytuł: Peony, 2018

Informacje: akryl, płótno46x38 cmsygn. p.d.: M. ACHTABOWSKA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Convection - Tomasz Walentynowicz (1998), obraz olejny na płótnie

31. Tomasz Walentynowicz

Tytuł: Convection, 1998

Informacje: olej, płótno70x60 cmsygn. p.d.: TOMEK W. '98

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Amaranty - Justyna Dorzak (2019), obraz akrylowy na płótnie

32. Justyna Dorzak

Tytuł: Amaranty, 2019

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: J. DORZAK AMARANTY 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Pożar w Gorzelni - Piotr Pachecki (2019), obraz olejny na płótnie

33. Piotr Pachecki

Tytuł: Pożar w Gorzelni, 2019

Informacje: olej, płótno50x60 cmsygn. p.d.: Pachecki 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Rachityczny - Bartłomiej Michał Górecki (2019), obraz akrylowy na płótnie

34. Bartłomiej Michał Górecki

Tytuł: Rachityczny, 2019

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: BARTŁOMIEJ MICHAŁ GÓRECKI rachityczny 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Akwarium - Olena Horhol (2018), obraz olejny na płótnie

35. Olena Horhol

Tytuł: Akwarium, 2018

Informacje: olej, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: HORHOL ‘18

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Pokusa - Yulia Gurzhiyants (2019), obraz olejny na płótnie

36. Yulia Gurzhiyants

Tytuł: Pokusa, 2019

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. l.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Instalacja 6 - Henryka Wojciechowska (2012), obraz olejny na płótnie

37. Henryka Wojciechowska

Tytuł: Instalacja 6, 2012

Informacje: olej, płótno90x120 cmsygn. p.d.: Henryka W., opisany na odwrocie: Henryka Wojciechowska olej, len

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Profil - Marta Julia Piórko (2019), olej, płatki złota, płótno

38. Marta Julia Piórko

Tytuł: Profil, 2019

Informacje: olej, płatki złota, płótno40x30 cmopisany na odwrocie: opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO “PROFIL” OLEJ NA PŁÓTNIE 40x30 cm 2019 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bydgoskie przedmieście - Piotr Banaszkiewicz (2019), obraz olejny na płótnie

39. Piotr Banaszkiewicz

Tytuł: Bydgoskie przedmieście, 2019

Informacje: olej, płótno50x50 cmsygn. l.d.: PB'19, opisany na odwrocie: Piotr Banaszkiewicz Bydgoskie przedmieście 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Razem na fali - Patrycja Kruszyńska-Mikulska (2018), obraz akrylowy na płótnie

40. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Tytuł: Razem na fali, 2018

Informacje: akryl, płótno100x90 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Portret renifera - Katarzyna Sienkiewicz (2019), technika własna, deska

41. Katarzyna Sienkiewicz

Tytuł: Portret renifera, 2019

Informacje: technika własna, deska62,5x62,5 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Sienkiewicz PORTRET RENIFERA 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Takie to miłe… - Danuta Leszczyńska (2019), obraz akrylowy na płótnie

42. Danuta Leszczyńska

Tytuł: Takie to miłe…, 2019

Informacje: akryl, płótno90x90 cmsygn.: leszczyńska 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Desert Rust - Wojciech Manitius-Ratyński (2019), obraz akrylowy na płótnie

43. Wojciech Manitius-Ratyński

Tytuł: Desert Rust, 2019

Informacje: akryl, płótno75x150 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Lascaux 5 - Paweł Wołczański (2019), obraz olejny na płótnie

44. Paweł Wołczański

Tytuł: Lascaux 5, 2019

Informacje: olej, płótno130x100 cmopisany na odwrocie: Paweł Wołczański listopad 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

In the depths - Viola Pryba Hadaś (2018), obraz na płótnie wykonany techniką własną

45. Viola Pryba Hadaś

Tytuł: In the depths, 2018

Informacje: technika własna, płótno100x50 cmopisany na odwrocie: VIOLA PRYBA-HADAŚ PFISHOVA 2018 “In the Depths”, canvas, 100x50 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bez tytułu - Krystyna Jaszke (2019), obraz olejny na płótnie

46. Krystyna Jaszke

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. p.d.: K. Jaszke

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Pieśń nad pieśniami - Jacek Cyganek (2019), tempera, akryl na płótnie

47. Jacek Cyganek

Tytuł: Pieśń nad pieśniami, 2019

Informacje: tempera, akryl, płótno100x130 cmsygn. p.d.: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

bez tytułu - Weronika Braun (2019), obraz olejny na płótnie

48. Weronika Braun

Tytuł: bez tytułu, 2019

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Ozłocona korona - Mariola Świgulska (2019), akryl, szlagmetal, płótno

49. Mariola Świgulska

Tytuł: Ozłocona korona, 2019

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno80x80 cm80x80 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1900 zł

Palę na dworze - Kacper Woźny (2019), obraz olejny na płótnie

50. Kacper Woźny

Tytuł: Palę na dworze, 2019

Informacje: olej, płótno90x130 cmopisany na odwrocie: PALĘ NA DWORZE WOŹNY

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1700 zł

Bez tytułu - Agnieszka Rowińska (2018), obraz olejny na płótnie

51. Agnieszka Rowińska

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: A.Rowińska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Matemblewo las 3 - Arkadiusz Rafflewski (2014), obraz olejny na płótnie

52. Arkadiusz Rafflewski

Tytuł: Matemblewo las 3, 2014

Informacje: olej, płótno100x120 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Squared World - Filip Łoziński (2019), obraz olejno-akrylowy na płótnie

53. Filip Łoziński

Tytuł: Squared World, 2019

Informacje: olej, akryl, płótno100x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Akt leżący - Aksana Wietrow (2019), obraz olejny na płótnie

55. Aksana Wietrow

Tytuł: Akt leżący, 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bal w złotej klatce - Maria Michoń (2019), obraz akrylowy na płótnie

55. Maria Michoń

Tytuł: Bal w złotej klatce, 2019

Informacje: akryl, płótno3x (60x80 cm)

Cena wywoławcza: 800,00 zł

B.T. - Marlena Majchrzak (2019), obraz olejny na płótnie

56. Marlena Majchrzak

Tytuł: B.T., 2019

Informacje: olej, płótno80x60 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Rozpad - Anna Jarzymowska (2018), obraz olejny na płótnie

57. Anna Jarzymowska

Tytuł: Rozpad, 2018

Informacje: olej, płótno70x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bitwa o dziewicę - Joanna Aninowska (2019), obraz olejno-akrylowy na płótnie

58. Joanna Aninowska

Tytuł: Bitwa o dziewicę, 2019

Informacje: olej, akryl, płótno60x60 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Balony IV - Hanna Rozpara (2019), obraz akrylowy na płótnie

59. Hanna Rozpara

Tytuł: Balony IV, 2019

Informacje: akryl, płótno80x80 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Włoskie zakątki - Malwina Cieślik (2019), obraz olejny na płótnie

60. Malwina Cieślik

Tytuł: Włoskie zakątki, 2019

Informacje: olej, płótno70x50 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bez tytułu - Monika Noga (2019), obraz olejny na płótnie

61. Monika Noga

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: olej, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: A.

Cena wywoławcza: 800,00 zł