26 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 16 kwietnia 2019 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 10 kwietnia 2019 r.

Showroom przedaukcyjny: 13 i 14 kwietnia 2019 r.

Zapraszamy na 26 Aukcję Sztuki Młodej, która odbędzie się 16 kwietnia 2019 r. o godz. 19:30. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez naszą stronę, poprzez przycisk „złóż zlecenie” znajdujący się przy każdej pozycji katalogowej, a także telefonicznie pod nr 503 012 889 i mailowo na adres: [email protected] Polecamy również licytację online na platformie Onebid. Wystawa przedaukcyjna czynna jest w naszej siedzibie w godz. 12:00-19:00. W weekend 13-14 kwietnia 2019 r. zapraszamy na showroom przedaukcyjny (sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00).

Pobierz katalog w PDF

1. Bartłomiej_michał_górecki

1. Historia do zapomnienia 2

Technika: akryl, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: bartłomiej michał górecki 2019 historia do zapomnienia 2

Cena wywoławcza: 800,00 zł

_MG_6567

2. memories from the sea 2

Technika: akryl, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: horhol 17

Cena wywoławcza: 800,00 zł

3. Sylwia_sosnowska

3. Macierzyństwo

Autor: Sylvia Sosnovska

Technika: olej, płótno

Format: 90x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "macierzyństwo" by sylvia c. sosnowska 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

4. Weronika_braun

4. Pejzaż prześwietlony 7

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: 7 Pejzaż prześwietlony, 2019, W. Braun

Cena wywoławcza: 800,00 zł

5. Monika_łakomska

5. Exercise XXIII

Technika: olej, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Exercise XXIII monika łakomska 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

6. Barbara _Bielecka-Woźniczko

6. Płaszczyzny II

Technika: olej, płótno

Format: 130x100 cm

Sygnatura: Barbara Bielecka-Woźniczko "płaszczyzny ii" - olej, płótno, 130x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

7. Agnieszka_Rowińska

7. bez tytułu

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 120x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

8. Yulia_Gurzhiyants

8. W objęciach ciemności

Technika: olej, płótno

Format: 50x30 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

9. Małgorzata_Rytel-skorek

9. lot na słońce

Autor: Magdalena Rytel-Skorek (ur. 1976 r.)

Technika: akryl, szlagmetal, płótno

Format: 100x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 2000 zł

10. Marcin_Dybowski

10. Paroksyton 10

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Paroksyton 10 olej, płótno, 80x100 cm 2019 mdybowski

Cena wywoławcza: 800,00 zł

11. Maciej_gappa

11. bez tytułu

Autor: Maciej Gappa (ur. 1980 r.)

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: maciej gappa 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

12. Agnieszka_Borkowska

12. Dziewczynka z ptaszkiem w dłoni

Technika: olej, płótno

Format: 100x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d., opisany na odwrocie: Katarzyna Borkowska „Dziewczynka z ptaszkiem w dłoni” 2019 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

13. Jacek_Sikora

13. Puzzle with You

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Puzzle with You 2019 jacek sikora

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

14. Dariusz_grajek

14. Błękitna zatoka

Autor: Dariusz Grajek (ur. 1964 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn.: l.d.: d.grajek 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

15. Anna_jarzymowska

15. bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: anna jarzymowska bez tytułu 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

16. Bartłomiej_Baranowski

16. bez tytułu

Autor: Bartłomiej Baranowski

Technika: akryl, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn.: p.d.: baranowski

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

17. Patrycja_kruszynska-mikulska

17. Piknik na wiszącej skale

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: P.K.Mikulska2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 2500 zł

18. Michał_spryszyński

18. M.N.M.

Technika: akryl, płótno

Format: 120x40 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: M.N.M. michał spryszyński akryl na płótnie 120x40 cm 2017 r m.spryszyński'17

Cena wywoławcza: 800,00 zł

19. Piotr_przybyła

19. Pochodzenie Światłą nr 28

Format: 70x140 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

20. Jacek_Cyganek

20. Primavera

Technika: tempera, akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: primavera sygn.: p.d.: jacek cyganek

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

21. marta_julia_piorko

21. Kobieta z kwiatami

Technika: olej, płótno, deska

Format: 30x24 cm kompozycja, 41x35 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO “KOBIETA Z KWIATAMI” OLEJ NA PŁÓTNIE 30x24 cm 2016 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

22. Agnieszka_bykowska

22. chorwacja

Technika: akryl, płótno

Format: 60x73 cm

Sygnatura: sygn.: l.d.: aga bykowska 14

Cena wywoławcza: 800,00 zł

23. Agnieszka_Olech

23. bez tytułu z cyklu Zapis śladu

Technika: akryl, płótno

Format: 110x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Agnieszka Olech z cyklu "Zapis śladu" 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

24. Viola_Pryba_Hadas

24. Typo Double VX

Autor: Viola Pryba Hadaś (ur. 1981 r.)

Technika: technika własna, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Pfishova, Viola Pryba Hadaś, 2019, TYPO DOUBLE VX, canvas, 70x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

25. Marcin_Lenczowski

25. Czerwony nr 21

Technika: akryl, płótno

Format: 65x92 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: 2018 xii lenczys czerwony 21 marcin lenczowski

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

26. Luiza_los_pławszewska

26. w stawie ii

Technika: akryl, płótno

Format: 90x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "lesny staw" luiza los pławszewska akryl, 2019r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

27. Jakub_szymański

27. Osada 10

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: K.2019, opisany na odwrocie: J.Szymański „Osada 10” 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

28. Wojciech_Manitius_ratyński

28. Cognitive Contention

Technika: akryl, płótno

Format: 150x75 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

29. Agnieszka_potrzebnicka

29. Lilium III

Autor: Agnieszka Potrzebnicka (ur. 1983 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x65 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: A.Potrzebnicka 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

30. Krystyna_jaszke

30. Inne spojrzenie

Autor: Krystyna Jaszke (ur. 1974 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

31. Marta_tymińska

31. Jardin Majorelle

Technika: akryl, technika własna, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "Jardin Majorelle" (2019). M.Tymińska)

Cena wywoławcza: 800,00 zł

32. Hanna_rozpara

32. tarasy

Rok powstania: 2014-2016

Technika: akryl, olej, płyta

Format: 60x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2014-2016, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Tarasy" 2014-2016 sygn/p/d

Cena wywoławcza: 800,00 zł

33. Marlena_wąsowska

33. Drzewo u źródła

Autor: Marlena Wąsowska

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

34. Aksana_wietrow

34. a8

Autor: Aksana Wietrow (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 90x110 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

35. Filip_łoziński

35. Odkrywcy

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: F.Łoziński 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

36. Bartek_pszon

36. Samoloty

Technika: olej, płótno

Format: 60x65 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Bartek Pszon 2018 “Samoloty” 60x65 cm olej na płótnie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

cof

37. Przeglądając się w złotej rzecze

Format: 80x80 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

38. Michał_czerko

38. Zete 1

Autor: Michał Czerko (ur. 1991 r.)

Technika: spray, płótno

Format: 50x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: czerko michał 2019 "zete 1"

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

39. Magdalena_Szczerbakowicz

39. bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 45x61 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

40. Marta_Achtambowska

40. Umbrella

Technika: akryl, płótno

Format: 30x40 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

41. Andrzej_wirpszo

41. bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 90x110 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: andrzej wirpszo "untitled" akryl 90x110 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

42. Piotr_pachecki

42. Trzy młode dziewczyny i pies

Technika: olej, płótno

Format: 50x50 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

43. Piotr_mańczak

43. Wskrzeszę cię choćby i wbrew tobie

Autor: Piotr Mańczak (ur. 1991 r.)

Technika: akryl, ołówek, deska, drewniana rama

Format: 70x40 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

44. Paulina_ledzion

44. bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

45. Tomasz_włodarczyk

45. Wiosenna pokusa

Autor: Tomasz Włodarczyk (ur. 1962 r.)

Technika: kredka, akwarela, karton

Format: 40x61 cm, 46x67 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. l.d :. Włodarczyk

Cena wywoławcza: 800,00 zł

46. Henryka_wojciechowska

46. Instalacja 2

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: henryka wojciechowska 70-100 cm akryl, płótno 2015r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

47. Mirela_bukała

47. podwieczorek

Autor: Mirela Bukała (ur. 1992 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 75x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

48. Zbigniew_Olszewski

48. wiosna

Technika: olej, płótno

Format: 90x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

49. Yuliya_Stratovich

49. Zanzibar

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1900 zł

50. Monika_noga

50. bez tytułu IX

Technika: olej, płótno

Format: 100x90 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

51. Agnieszka_figurska

51. Metropolie 70

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Figurska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

52. Kacper_woźny

52. Wieczór świąteczny

Technika: olej, płótno

Format: 140x90 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

53. Monika_Sojka

53. bez tytułu

Autor: Monika Sojka (ur. 1991 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 60x50 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł