26 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 16 kwietnia 2019 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 10 kwietnia 2019 r.

Showroom przedaukcyjny: 13 i 14 kwietnia 2019 r.

Zapraszamy na 26 Aukcję Sztuki Młodej, która odbędzie się 16 kwietnia 2019 r. o godz. 19:30. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez naszą stronę, poprzez przycisk „złóż zlecenie” znajdujący się przy każdej pozycji katalogowej, a także telefonicznie pod nr 503 012 889 i mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Polecamy również licytację online na platformie Onebid. Wystawa przedaukcyjna czynna jest w naszej siedzibie w godz. 12:00-19:00. W weekend 13-14 kwietnia 2019 r. zapraszamy na showroom przedaukcyjny (sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00).

Katalog 26 Aukcja Sztuki Młodej

Historia do zapomnienia 2 - Bartłomiej Michał Górecki (2019), obraz akrylowy na płótnie

1. Bartłomiej Michał Górecki

Tytuł: Historia do zapomnienia 2, 2019

Informacje: akryl, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: bartłomiej michał górecki 2019 historia do zapomnienia 2

Cena wywoławcza: 800,00 zł

memories from the sea 2 - Olena Horhol (2017), obraz akrylowy na płótnie

2. Olena Horhol

Tytuł: memories from the sea 2, 2017

Informacje: akryl, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: horhol 17

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Macierzyństwo - Sylvia Sosnovska (2019), obraz olejny na płótnie

3. Sylvia Sosnovska

Tytuł: Macierzyństwo, 2019

Informacje: olej, płótno90x80 cmopisany na odwrocie: "macierzyństwo" by sylvia c. sosnowska 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Pejzaż prześwietlony 7 - Weronika Braun (2019), obraz olejny na płótnie

4. Weronika Braun

Tytuł: Pejzaż prześwietlony 7, 2019

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: 7 Pejzaż prześwietlony, 2019, W. Braun

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Exercise XXIII - Monika Łakomska (2019), obraz olejny na płótnie

5. Monika Łakomska

Tytuł: Exercise XXIII, 2019

Informacje: olej, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: Exercise XXIII monika łakomska 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Płaszczyzny II - Barbara Bielecka-Woźniczko (2013), obraz olejny na płótnie

6. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: Płaszczyzny II, 2013

Informacje: olej, płótno130x100 cmBarbara Bielecka-Woźniczko "płaszczyzny ii" - olej, płótno, 130x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

bez tytułu - Agnieszka Rowińska (2018), technika mieszana na płótnie

7. Agnieszka Rowińska

Tytuł: bez tytułu, 2018

Informacje: technika mieszana, płótno120x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

W objęciach ciemności - Yulia Gurzhiyants (2019), obraz olejny na płótnie

8. Yulia Gurzhiyants

Tytuł: W objęciach ciemności, 2019

Informacje: olej, płótno50x30 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

lot na słońce - Magdalena Rytel-Skorek (2019), akryl, szlagmetal, płótno

9. Magdalena Rytel-Skorek

Tytuł: lot na słońce, 2019

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno100x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 2000 zł

Paroksyton 10 - Marcin Dybowski (2019), obraz olejny na płótnie

10. Marcin Dybowski

Tytuł: Paroksyton 10, 2019

Informacje: olej, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: Paroksyton 10 olej, płótno, 80x100 cm 2019 mdybowski

Cena wywoławcza: 800,00 zł

bez tytułu - Maciej Gappa (2019), akryl, szlagmetal, płótno

11. Maciej Gappa

Tytuł: bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: maciej gappa 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Dziewczynka z ptaszkiem w dłoni - Katarzyna Borkowska (2019), obraz olejny na płótnie

12. Katarzyna Borkowska

Tytuł: Dziewczynka z ptaszkiem w dłoni, 2019

Informacje: olej, płótno100x60 cmsygn. p.d., opisany na odwrocie: Katarzyna Borkowska „Dziewczynka z ptaszkiem w dłoni” 2019 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Puzzle with You - Jacek Sikora (2019), obraz olejny na płótnie

13. Jacek Sikora

Tytuł: Puzzle with You, 2019

Informacje: olej, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: Puzzle with You 2019 jacek sikora

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Błękitna zatoka - Dariusz Grajek (2019), obraz olejny na płótnie

14. Dariusz Grajek

Tytuł: Błękitna zatoka, 2019

Informacje: olej, płótno80x120 cmsygn.: l.d.: d.grajek 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

bez tytułu - Anna Jarzymowska (2019), obraz olejny na płótnie

15. Anna Jarzymowska

Tytuł: bez tytułu, 2019

Informacje: olej, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: anna jarzymowska bez tytułu 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

bez tytułu - Bartłomiej Baranowski (2019), obraz akrylowy na płótnie

16. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, płótno70x50 cmsygn.: p.d.: baranowski

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Piknik na wiszącej skale - Patrycja Kruszyńska-Mikulska (2018), obraz akrylowy na płótnie

17. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Tytuł: Piknik na wiszącej skale, 2018

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 2500 zł

M.N.M. - Michał Spryszyński (2017), obraz akrylowy na płótnie

18. Michał Spryszyński

Tytuł: M.N.M., 2017

Informacje: akryl, płótno120x40 cmopisany na odwrocie: M.N.M. michał spryszyński akryl na płótnie 120x40 cm 2017 r m.spryszyński'17

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Pochodzenie Światłą nr 28 - Piotr Przybyła (2019), technika mieszana na płótnie

19. Piotr Przybyła

Tytuł: Pochodzenie Światłą nr 28, 2019

Informacje: technika mieszana, płótno70x140 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Primavera - Jacek Cyganek (2019), tempera, akryl na płótnie

20. Jacek Cyganek

Tytuł: Primavera, 2019

Informacje: tempera, akryl, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: primavera sygn.: p.d.: jacek cyganek

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Kobieta z kwiatami - Marta Julia Piórko (2016), olej, płótno, deska

21. Marta Julia Piórko

Tytuł: Kobieta z kwiatami, 2016

Informacje: olej, płótno, deska30x24 cm kompozycja, 41x35 cm w oprawieopisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO “KOBIETA Z KWIATAMI” OLEJ NA PŁÓTNIE 30x24 cm 2016 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

chorwacja - Agnieszka Bykowska (2014), obraz akrylowy na płótnie

22. Agnieszka Bykowska

Tytuł: chorwacja, 2014

Informacje: akryl, płótno60x73 cmsygn.: l.d.: aga bykowska 14

Cena wywoławcza: 800,00 zł

bez tytułu z cyklu Zapis śladu - Agnieszka Olech (2019), obraz akrylowy na płótnie

23. Agnieszka Olech

Tytuł: bez tytułu z cyklu Zapis śladu, 2019

Informacje: akryl, płótno110x80 cmopisany na odwrocie: Agnieszka Olech z cyklu "Zapis śladu" 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Typo Double VX - Viola Pryba Hadaś (2019), obraz na płótnie wykonany techniką własną

24. Viola Pryba Hadaś

Tytuł: Typo Double VX, 2019

Informacje: technika własna, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: Pfishova, Viola Pryba Hadaś, 2019, TYPO DOUBLE VX, canvas, 70x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Czerwony nr 21 - Marcin Lenczowski (2018), obraz akrylowy na płótnie

25. Marcin Lenczowski

Tytuł: Czerwony nr 21, 2018

Informacje: akryl, płótno65x92 cmopisany na odwrocie: 2018 xii lenczys czerwony 21 marcin lenczowski

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

w stawie ii - Luiza Los-Pławszewska (2019), obraz akrylowy na płótnie

26. Luiza Los-Pławszewska

Tytuł: w stawie ii, 2019

Informacje: akryl, płótno90x80 cmopisany na odwrocie: "lesny staw" luiza los pławszewska akryl, 2019r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Osada 10 - Jakub Szymański (2019), obraz akrylowy na płótnie

27. Jakub Szymański

Tytuł: Osada 10, 2019

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. l.d.: K.2019, opisany na odwrocie: J.Szymański „Osada 10” 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Cognitive Contention - Wojciech Manitius-Ratyński (2019), obraz akrylowy na płótnie

28. Wojciech Manitius-Ratyński

Tytuł: Cognitive Contention, 2019

Informacje: akryl, płótno150x75 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

Lilium III - Agnieszka Potrzebnicka (2019), obraz olejny na płótnie

29. Agnieszka Potrzebnicka

Tytuł: Lilium III, 2019

Informacje: olej, płótno50x65 cmopisany na odwrocie: A.Potrzebnicka 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Inne spojrzenie - Krystyna Jaszke (2019), obraz olejny na płótnie

30. Krystyna Jaszke

Tytuł: Inne spojrzenie, 2019

Informacje: olej, płótno80x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Jardin Majorelle - Marta Tymińska (2019), obraz akrylowy na płótnie wykonany techniką własną

31. Marta Tymińska

Tytuł: Jardin Majorelle, 2019

Informacje: akryl, technika własna, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: "Jardin Majorelle" (2019). M.Tymińska)

Cena wywoławcza: 800,00 zł

tarasy - Hanna Rozpara (2014-2016), akryl, olej, płyta

32. Hanna Rozpara

Tytuł: tarasy, 2014-2016

Informacje: akryl, olej, płyta60x60 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2014-2016, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Tarasy" 2014-2016 sygn/p/d

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Drzewo u źródła - Marlena Wąsowska (2019), obraz akrylowy na płótnie

33. Marlena Wąsowska

Tytuł: Drzewo u źródła, 2019

Informacje: akryl, płótno70x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

a8 - Aksana Wietrow (2019), obraz olejny na płótnie

34. Aksana Wietrow

Tytuł: a8, 2019

Informacje: olej, płótno90x110 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Odkrywcy - Filip Łoziński (2019), obraz olejno-akrylowy na płótnie

35. Filip Łoziński

Tytuł: Odkrywcy, 2019

Informacje: olej, akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: F.Łoziński 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Samoloty - Bartek Pszon (2018), obraz olejny na płótnie

36. Bartek Pszon

Tytuł: Samoloty, 2018

Informacje: olej, płótno60x65 cmopisany na odwrocie: Bartek Pszon 2018 “Samoloty” 60x65 cm olej na płótnie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

Przeglądając się w złotej rzecze - Mariola Świgulska (2019), akryl, szlagmetal, płótno

37. Mariola Świgulska

Tytuł: Przeglądając się w złotej rzecze, 2019

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno80x80 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Zete 1 - Michał Czerko (2019), spray, płótno

38. Michał Czerko

Tytuł: Zete 1, 2019

Informacje: spray, płótno50x100 cmopisany na odwrocie: czerko michał 2019 "zete 1"

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

bez tytułu - Magdalena Szczerbakowicz (2019), obraz akrylowy na płótnie

39. Magdalena Szczerbakowicz

Tytuł: bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, płótno45x61 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Umbrella - Marta Achtabowska (2019), obraz akrylowy na płótnie

40. Marta Achtabowska

Tytuł: Umbrella, 2019

Informacje: akryl, płótno30x40 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

bez tytułu - Andrzej Wirpszo (2018), obraz akrylowy na płótnie

41. Andrzej Wirpszo

Tytuł: bez tytułu, 2018

Informacje: akryl, płótno90x110 cmopisany na odwrocie: andrzej wirpszo "untitled" akryl 90x110 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Trzy młode dziewczyny i pies - Piotr Pachecki (2019), obraz olejny na płótnie

42. Piotr Pachecki

Tytuł: Trzy młode dziewczyny i pies, 2019

Informacje: olej, płótno50x50 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Wskrzeszę cię choćby i wbrew tobie - Piotr Mańczak (2015), akryl, ołówek, deska, drewniana rama

43. Piotr Mańczak

Tytuł: Wskrzeszę cię choćby i wbrew tobie, 2015

Informacje: akryl, ołówek, deska, drewniana rama70x40 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

bez tytułu - Paulina Ledzion (2019), obraz akrylowy na płótnie

44. Paulina Ledzion

Tytuł: bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, płótno80x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Wiosenna pokusa - Tomasz Włodarczyk (2019), kredka, akwarela, karton

45. Tomasz Włodarczyk

Tytuł: Wiosenna pokusa, 2019

Informacje: kredka, akwarela, karton40x61 cm, 46x67 cm w oprawiesygn. l.d :. Włodarczyk

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Instalacja 2 - Henryka Wojciechowska (2015), obraz akrylowy na płótnie

46. Henryka Wojciechowska

Tytuł: Instalacja 2, 2015

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: henryka wojciechowska 70-100 cm akryl, płótno 2015r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

podwieczorek - Mirela Bukała (2019), obraz akrylowy na płótnie

47. Mirela Bukała

Tytuł: podwieczorek, 2019

Informacje: akryl, płótno75x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

wiosna - Zbigniew Olszewski (2019), obraz olejny na płótnie

48. Zbigniew Olszewski

Tytuł: wiosna, 2019

Informacje: olej, płótno90x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Zanzibar - Yuliya Stratovich (2019), obraz akrylowy na płótnie

49. Yuliya Stratovich

Tytuł: Zanzibar, 2019

Informacje: akryl, płótno100x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1900 zł

bez tytułu IX - Monika Noga (2019), obraz olejny na płótnie

50. Monika Noga

Tytuł: bez tytułu IX, 2019

Informacje: olej, płótno100x90 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Metropolie 70 - Agnieszka Figurska (2019), obraz akrylowy na płótnie

51. Agnieszka Figurska

Tytuł: Metropolie 70, 2019

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Figurska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Wieczór świąteczny - Kacper Woźny (2013), obraz olejny na płótnie

52. Kacper Woźny

Tytuł: Wieczór świąteczny, 2013

Informacje: olej, płótno140x90 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

bez tytułu - Monika Sojka (2019), obraz akrylowy na płótnie

53. Monika Sojka

Tytuł: bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, płótno60x50 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł