29 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 23 lipca 2019 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 16 lipca 2019 r.

Showroom przedaukcyjny: 20-21 lipca 2019 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

1.yuliya_stratovich

1. Letni krajobraz

Technika: akryl, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “Summer Seascape” Acrylic on canvas 90x90 Stratovich Yuliya 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1500-2000 zł

Złóż zlecenie
2.jakub_szymanski

2. Terra IV

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. na licu: K.2019, opisany na odwrocie: J.Szymański “TERRA IV” 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1500 zł

Złóż zlecenie
3.jacek_cyganek

3. Galaxy

Technika: tempera, akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Złóż zlecenie
4.barbara_bielecka-wozniczko

4. Płaszczyzny V

Technika: olej, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko “Płaszczyzny V” - olej, płótno, 120x100 2014

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Złóż zlecenie
5.malgorzata_rukszan

5. Atlantyda XXI

Technika: akryl, płótno

Format: 93x73 cm

Sygnatura: sygn.: M.Rukszan.VII.2019, opisany na odwrocie: M. Rukszan Atlantyda XXI akryl + werniks OL 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Złóż zlecenie

6. Mazury

Autor: Maria Janiga

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: m. janiga 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Złóż zlecenie
7.maciej_gappa

7. Bez tytułu

Autor: Maciej Gappa (ur. 1980 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 81x65 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MACIEJ GAPPA 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

Złóż zlecenie
8.tymon_tryzno

8. Wnętrze

Technika: olej, płótno

Format: 110x150 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: TRYZNO’19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Złóż zlecenie
9.ewa_kunicka

9. 426

Autor: Ewa Kunicka

Technika: olej, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: Kunicka, opisany na odwrocie: "426" - olej na płótnie, 70x70 cm, 2018 Ewa Kunicka

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Złóż zlecenie
10.agnieszka_figurska

10. Metropolie 75

Technika: akryl, płótno

Format: 70x90 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: AFigurska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-2500 zł

Złóż zlecenie
11.bartlomiej_baranowski

11. Nocturn

Autor: Bartłomiej Baranowski

Technika: akryl, płótno

Format: 60x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: BARANOWSKI 15/19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Złóż zlecenie
12.krzysztof_loginski

12. Rynek Nowego Miasta

Autor: Krzysztof Logiński

Technika: olej, płótno

Format: 90x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Logiński 19, opisany na odwrocie: "RYNEK NOWEGO MIASTA" K.Logiński 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1800 zł

Złóż zlecenie
13.emilia_jechna

13. Samotność

Autor: Emilia Jechna

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: E.Jechna, opisany na odwrocie: EMILIA JECHNA 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1500 zł

Złóż zlecenie
14.hanna_rozpara

14. CC 1

Technika: akryl, płótno

Format: 120x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2019, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA "CC 1” 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1500-2000 zł

Złóż zlecenie
15.jakub_czyz

15. Kompozycja 7; Postęp 1

Autor: Jakub Czyż (ur. 1991 r.)

Technika: akryl, węgiel, spray, płótno

Format: 140x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Złóż zlecenie
16.grzegorz_czechowski

16. Kukla

Autor: Grzegorz Czechowski (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płyta HDF

Format: 80x90 cm, w oprawie: 88x98 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: tytuł: “Kukla” Grzegorz Czechowski luty-marzec 2019 r. Warszawa

Estymacja: 2000-2500 zł

Złóż zlecenie
17.izabela_olszyna

17. Horyzonty 09.15

Autor: Izabela Olszyna (ur. 1984 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 73x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Izabela Olszyna 2018 HORYZONTY 9.15

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Złóż zlecenie
18.dominik_morgas

18. Bez tytułu

Autor: Dominik Morgaś

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1500-2500 zł

Złóż zlecenie
19.agnieszka_sosnia

19. Piramida

Autor: Agnieszka Sośnia (ur. 1992 r.)

Technika: akryl, żywica, płótno

Format: 34x25 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “PIRAMIDA” 2017 A. Sośnia

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Złóż zlecenie
20.anna_szczurek

20. Z cyklu Części duszy 2

Autor: Anna Szczurek

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Złóż zlecenie
21.luiza_los-plawszewska

21. City Lights

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Luiza Los-P. ‘19, opisany na odwrocie: “CITY LIGHT” LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA AKRYL, 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Złóż zlecenie
22.julia_reiter

22. Fragrance

Autor: Julia Reiter

Technika: olej, płótno

Format: 140x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Złóż zlecenie
23.lukasz_dyminski

23. Kawaguchiko

Autor: Łukasz Dymiński

Technika: olej, płótno

Format: 40x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Ł.DYMIŃSKI '19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Złóż zlecenie
24.monika_kopczewska

24. W ogrodzie

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Monika Kopczewska W ogrodzie akryl

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1500 zł

Złóż zlecenie
25.marcin_kedzierski

25. Czekam tu na ciebie

Autor: Marcin Kędzierski

Technika: olej, płótno

Format: 60x81 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI CZEKAM TU NA CIEBIE 2019 OLEJ NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Złóż zlecenie
26.beata_filipowicz

26. Nieosiągalne II

Autor: Beata Filipowicz

Technika: akryl, płótno

Format: 50x120 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Złóż zlecenie
27.marta_achtabowska

27. Absara

Technika: akryl, płótno

Format: 46x38 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M.Achtabowska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Złóż zlecenie
28.marcin_lenczowski

28. Turkusowy 10

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: MARCIN LENCZOWSKI 2019 TURKUSOWY #10

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Złóż zlecenie
29.marcin_kempinski

29. W drodze do Fontainebleau

Technika: akryl, płótno

Format: 65x81 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "W drodze do Fontainebleau" M. Kempiński MMXIX

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Złóż zlecenie
30.mariola_swigulska

30. Złota jesień

Technika: akryl, szlagmetal, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2019 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Złóż zlecenie
31.yulia_gurzhiyants

31. Skrzyżowanie kolorów

Technika: olej, płótno

Format: 60x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Złóż zlecenie
32.pawel_rogalski

32. Brzeg

Autor: Paweł Rogalski (ur. 1989 r.)

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: P.Rogalski ‘19, opisany na odwrocie: PAWEŁ ROGALSKI 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Złóż zlecenie
33.monika_lakomska

33. Scorsese Abstract

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: SCORSESE ABSTRACT Łakomska ‘19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Złóż zlecenie
34.magdalena_kazimierska

34. Fiołki i paski

Autor: Magdalena Kazimierska

Technika: 100x50 cm

Format: olej, płótno

Sygnatura: opisany na odwrocie: XI.2010 MAGDA KAZIMIERSKA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Złóż zlecenie
35.olga_zukowska

35. Podzieleni IV (dyptyk)

Autor: Olga Żukowska (ur. 1993 r.)

Technika: serigrafia, papier

Format: 2x(99x80) cm

Nakład: 4/5

Sygnatura: sygn. u dołu: “Podzieleni IV” nakład: 4/5 Żukowska, opisany na odwrocie: Żukowska 2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Złóż zlecenie
36.kamila_guzal

36. Pejzaż zimowy

Autor: Kamila Guzal-Pośrednik

Technika: 60x100 cm

Format: olej, płótno

Sygnatura: sygn. p.d.: K.Guzal-Pośrednik, opisany na odwrocie: KAMILA GUZAL-POŚREDNIK 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Złóż zlecenie
37.aleksandra_tracz

37. Połączenia

Autor: Aleksandra Tracz

Technika: olej, płótno

Format: 120x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: A.Tracz „Połączenia”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Złóż zlecenie
38.olena_horhol

38. Rzeka

Technika: olej, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: HORHOL18

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Złóż zlecenie
39.justyna_dorzak

39. Niebieski ptak

Autor: Justyna Dorzak (ur. 1992 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Dorzak 2019 Niebieski ptak

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Złóż zlecenie
40.kamil_klamczynski

40. Przed nocą

Autor: Kamil Klamczyński (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Złóż zlecenie
41.agata_roszkiewicz

41. Martwa natura

Autor: Agata Roszkiewicz

Technika: olej, płótno

Format: 120x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Złóż zlecenie
42.michal_przewlocki

42. Na uwięzi

Autor: Michał Przewłocki (ur. 1973 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M.Przewłocki

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Złóż zlecenie
43.piotr_woroniec

43. Carte pas propre

Autor: Piotr Woroniec jr (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 40x40 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “CARTE PAS PROPRE” 2018 Woroniec

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Złóż zlecenie
_MG_0403

44. Destruction II

Technika: olej, płótno

Format: 60x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Złóż zlecenie
45.jacek_jasiniak

45. Net

Autor: Jacek Jasiniak

Technika: akryl, płótno

Format: 110x130 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: J. Jasiniak 02.2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1500 zł

Złóż zlecenie
46.natalia_biegalska

46. Helen

Autor: Natalia Biegalska

Technika: akryl, płótno

Format: 120x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: N.Biegalska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2000-3000 zł

Złóż zlecenie
47.agnieszka_bykowska

47. Szmaragdowa rzeka

Technika: olej, płótno

Format: 50x60 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: AB, opisany na odwrocie: Szmaragdowa rzeka - olej Agnieszka Bykowska 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Złóż zlecenie
48.jacek_sikora

48. Czy ty w ogóle mnie rozumiesz

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. na boku: JACEK SIKORA, opisany na odwrocie: Czy ty w ogóle mnie rozumiesz 2019 Jacek Sikora

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Złóż zlecenie
49.jagoda_zych

49. Z cyklu Szara godzina

Autor: Jagoda Zych

Technika: olej, płótno

Format: 150x110 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Jagoda Zyc 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Złóż zlecenie
50.katarzyna_borkowska

50. Narkoza

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.g.: monogramem, opisany na odwrocie: Narkoza Katarzyna Borkowska 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Złóż zlecenie
51.monika_sojka

51. Bez tytułu

Autor: Monika Sojka (ur. 1991 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 130x80 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2000-3000 zł

Złóż zlecenie
52.szymon_poloczek

52. Abstrakcja

Autor: Szymon Poloczek

Technika: olej, płótno

Format: 100x140 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Złóż zlecenie
53.marcin_nieweglowski

53. Bez tytułu

Autor: Marcin Niewęgłowski

Technika: olej, płótno

Format: olej, płyta, 70x79 cm, w oprawie: 79x88 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie M.NIEWEGLOWSKI PF V 2018 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1500-1700 zł

Złóż zlecenie
54.henryka_wojciechowska

54. Morze

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: HW, opisany an odwrocie: Henryka Wojciechowska "Morze" olej len 2015 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Złóż zlecenie
55.miroslaw_nowinski

55. Spotkanie

Autor: Mirosław Nowiński

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "Spotkanie" akryl na płótnie 100x100 cm 2019 Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1500-1700 zł

Złóż zlecenie
56.paulina_ledzion

56. Marginalizacja III

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

Złóż zlecenie
57.marcelina_siwiec

57. X2

Autor: Marcelina Siwiec

Technika: olej, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Marcelina Siwiec “X2” 2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Złóż zlecenie
58.sylwia_jozwiak

58. Abstrakcja geo-linearna

Autor: Sylwia Jóźwiak

Technika: akryl, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: S ‘18, opisany na odwrocie: Sylwia Jóźwiak 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Złóż zlecenie
59.anna_zuzanna_witek

59. Blueberry Nights

Autor: Anna Zuzanna Witek

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: WitekArt2019 Blueberry Nights

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Złóż zlecenie
60.arkadiusz_rafflewski

60. Czerwone pola 2

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Rafflewski 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Złóż zlecenie
61.magdalena_sniadkowska

61. Bez tytułu

Autor: Magdalena Śniadkowska

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Magda S 03.2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Złóż zlecenie
62.emilia_rusin

62. Niebieski

Autor: Emilia Rusin

Technika: akryl, płótno

Format: 140x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: E.Rusin

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Złóż zlecenie
63.gabriela_prokop

63. Bliskość

Autor: Gabriela Prokop

Technika: olej, płótno

Format: 60x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: GProkop, opisany na odwrocie: Gabriela Prokop 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Złóż zlecenie
64.martyna_wojcik

64. Niebo

Autor: Martyna Wójcik

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “Niebo” 2019 Martyna Wójcik akryl na płótnie 100x80x2 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Złóż zlecenie
65.pawel_posrednik

65. Przestrzeń

Autor: Paweł Pośrednik

Technika: olej, płótno

Format: 90x70 cm

Sygnatura: sygn. na licu: Pośrednik 04, opisany na odwrocie: Paweł Pośrednik 2004

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Złóż zlecenie
66.wojciech_manitius-ratynski

66. Glinting Chaos

Technika: akryl, płótno

Format: 58x150 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Złóż zlecenie
67.piotr_wojtkiewicz

67. City lights

Autor: Piotr Wojtkiewicz

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: WOJTKIEWICZ 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Złóż zlecenie
68.sebastian_andrzejewski

68. Daleko, na południe, z cyklu Zaginiony świat

Autor: Sebastian Andrzejewski

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Złóż zlecenie
69.sebastian_sleczka

69. Wound

Autor: Sebastian Ślęczka

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 100x70

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Złóż zlecenie
220 135x95 2018

70. Bez tytułu (220) – pozycja wycofana

Technika: olej, płótno

Format: 135x95 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł