29 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 23 lipca 2019 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 16 lipca 2019 r.

Showroom przedaukcyjny: 20-21 lipca 2019 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Katalog 29 Aukcja Sztuki Młodej

Letni krajobraz - Yuliya Stratovich (2019), obraz akrylowy na płótnie

1. Yuliya Stratovich

Tytuł: Letni krajobraz, 2019

Informacje: akryl, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: “Summer Seascape” Acrylic on canvas 90x90 Stratovich Yuliya 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1500-2000 zł

Cena sprzedaży: 900 zł

Terra IV - Jakub Szymański (2019), obraz akrylowy na płótnie

2. Jakub Szymański

Tytuł: Terra IV, 2019

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. na licu: K.2019, opisany na odwrocie: J.Szymański “TERRA IV” 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1500 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Galaxy - Jacek Cyganek (2019), tempera, akryl na płótnie

3. Jacek Cyganek

Tytuł: Galaxy, 2019

Informacje: tempera, akryl, płótno80x100 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Płaszczyzny V - Barbara Bielecka-Woźniczko (2014), obraz olejny na płótnie

4. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: Płaszczyzny V, 2014

Informacje: olej, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko “Płaszczyzny V” - olej, płótno, 120x100 2014

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Atlantyda XXI - Małgorzata Rukszan (2019), obraz akrylowy na płótnie

5. Małgorzata Rukszan

Tytuł: Atlantyda XXI, 2019

Informacje: akryl, płótno93x73 cmsygn.: M.Rukszan.VII.2019, opisany na odwrocie: M. Rukszan Atlantyda XXI akryl + werniks OL 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Mazury - Maria Janiga (2019), obraz olejny na płótnie

6. Maria Janiga

Tytuł: Mazury, 2019

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: m. janiga 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 900 zł

Bez tytułu - Maciej Gappa (2019), obraz akrylowy na płótnie

7. Maciej Gappa

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, płótno81x65 cmopisany na odwrocie: MACIEJ GAPPA 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

Wnętrze - Tymon Tryzno (2019), obraz olejny na płótnie

8. Tymon Tryzno

Tytuł: Wnętrze, 2019

Informacje: olej, płótno110x150 cmopisany na odwrocie: TRYZNO’19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

426 - Ewa Kunicka (2018), obraz olejny na płótnie

9. Ewa Kunicka

Tytuł: 426, 2018

Informacje: olej, płótno70x70 cmsygn. u dołu: Kunicka, opisany na odwrocie: "426" - olej na płótnie, 70x70 cm, 2018 Ewa Kunicka

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Metropolie 75 - Agnieszka Figurska (2019), obraz akrylowy na płótnie

10. Agnieszka Figurska

Tytuł: Metropolie 75, 2019

Informacje: akryl, płótno70x90 cmsygn. l.d.: AFigurska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-2500 zł

Nocturn - Bartłomiej Baranowski (2019), obraz akrylowy na płótnie

11. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Nocturn, 2019

Informacje: akryl, płótno60x50 cmsygn. p.d.: BARANOWSKI 15/19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Rynek Nowego Miasta - Krzysztof Logiński (2019), obraz olejny na płótnie

12. Krzysztof Logiński

Tytuł: Rynek Nowego Miasta, 2019

Informacje: olej, płótno90x60 cmsygn. p.d.: Logiński 19, opisany na odwrocie: "RYNEK NOWEGO MIASTA" K.Logiński 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1800 zł

Samotność - Emilia Jechna (2019), obraz akrylowy na płótnie

13. Emilia Jechna

Tytuł: Samotność, 2019

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. u dołu: E.Jechna, opisany na odwrocie: EMILIA JECHNA 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1500 zł

CC 1 - Hanna Rozpara (2019), obraz akrylowy na płótnie

14. Hanna Rozpara

Tytuł: CC 1, 2019

Informacje: akryl, płótno120x120 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2019, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA "CC 1” 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1500-2000 zł

Cena sprzedaży: 900 zł

Kompozycja 7; Postęp 1 - Jakub Czyż (2019), akryl, węgiel, spray, płótno

15. Jakub Czyż

Tytuł: Kompozycja 7; Postęp 1, 2019

Informacje: akryl, węgiel, spray, płótno140x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Kukla - Grzegorz Czechowski (2019), olej, płyta HDF

16. Grzegorz Czechowski

Tytuł: Kukla, 2019

Informacje: olej, płyta HDF80x90 cm, w oprawie: 88x98 cmopisany na odwrocie: tytuł: “Kukla” Grzegorz Czechowski luty-marzec 2019 r. Warszawa

Estymacja: 2000-2500 zł

Horyzonty 09.15 - Izabela Olszyna (2018), obraz akrylowy na płótnie

17. Izabela Olszyna

Tytuł: Horyzonty 09.15, 2018

Informacje: akryl, płótno73x100 cmopisany na odwrocie: Izabela Olszyna 2018 HORYZONTY 9.15

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

Bez tytułu - Dominik Morgaś (2017), obraz olejny na płótnie

18. Dominik Morgaś

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płótno70x50 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1500-2500 zł

Piramida - Agnieszka Sośnia (2017), akryl, żywica akrylowa, deska

19. Agnieszka Sośnia

Tytuł: Piramida, 2017

Informacje: akryl, żywica akrylowa, deska34x25 cmopisany na odwrocie: “PIRAMIDA” 2017 A. Sośnia

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Z cyklu Części duszy 2 - Anna Szczurek (2019), obraz olejno-akrylowy na płótnie

20. Anna Szczurek

Tytuł: Z cyklu Części duszy 2, 2019

Informacje: olej, akryl, płótno100x80 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

City Lights - Luiza Los-Pławszewska (2019), obraz akrylowy na płótnie

21. Luiza Los-Pławszewska

Tytuł: City Lights, 2019

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. p.d.: Luiza Los-P. ‘19, opisany na odwrocie: “CITY LIGHT” LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA AKRYL, 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

Fragrance - Julia Reiter (2019), obraz olejny na płótnie

22. Julia Reiter

Tytuł: Fragrance, 2019

Informacje: olej, płótno140x100 cmsygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Kawaguchiko - Łukasz Dymiński (2019), obraz olejny na płótnie

23. Łukasz Dymiński

Tytuł: Kawaguchiko, 2019

Informacje: olej, płótno40x100 cmsygn. l.d.: Ł.DYMIŃSKI '19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

W ogrodzie - Monika Kopczewska (2015), obraz akrylowy na płótnie

24. Monika Kopczewska

Tytuł: W ogrodzie, 2015

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Monika Kopczewska W ogrodzie akryl

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1500 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

Czekam tu na ciebie - Marcin Kędzierski (2019), obraz olejny na płótnie

25. Marcin Kędzierski

Tytuł: Czekam tu na ciebie, 2019

Informacje: olej, płótno60x81 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI CZEKAM TU NA CIEBIE 2019 OLEJ NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

Nieosiągalne II - Beata Filipowicz (2016), obraz akrylowy na płótnie

26. Beata Filipowicz

Tytuł: Nieosiągalne II, 2016

Informacje: akryl, płótno50x120 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Absara - Marta Achtabowska (2019), obraz akrylowy na płótnie

27. Marta Achtabowska

Tytuł: Absara, 2019

Informacje: akryl, płótno46x38 cmsygn. p.d.: M.Achtabowska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Turkusowy 10 - Marcin Lenczowski (2019), obraz akrylowy na płótnie

28. Marcin Lenczowski

Tytuł: Turkusowy 10, 2019

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. l.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: MARCIN LENCZOWSKI 2019 TURKUSOWY #10

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

W drodze do Fontainebleau - Maciej Kempiński (2019), obraz akrylowy na płótnie

29. Maciej Kempiński

Tytuł: W drodze do Fontainebleau, 2019

Informacje: akryl, płótno65x81 cmopisany na odwrocie: "W drodze do Fontainebleau" M. Kempiński MMXIX

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Złota jesień - Mariola Świgulska (2019), akryl, szlagmetal, płótno

30. Mariola Świgulska

Tytuł: Złota jesień, 2019

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2019 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Skrzyżowanie kolorów - Yulia Gurzhiyants (2019), obraz olejny na płótnie

31. Yulia Gurzhiyants

Tytuł: Skrzyżowanie kolorów, 2019

Informacje: olej, płótno60x100 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Brzeg - Paweł Rogalski (2019), technika mieszana na płótnie

32. Paweł Rogalski

Tytuł: Brzeg, 2019

Informacje: technika mieszana, płótno50x70 cmsygn. l.d.: P.Rogalski ‘19, opisany na odwrocie: PAWEŁ ROGALSKI 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Scorsese Abstract - Monika Łakomska (2019), obraz olejny na płótnie

33. Monika Łakomska

Tytuł: Scorsese Abstract, 2019

Informacje: olej, płótno80x60 cmsygn. l.d.: SCORSESE ABSTRACT Łakomska ‘19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Fiołki i paski - Magdalena Kazimierska (2010), 100x50 cm

34. Magdalena Kazimierska

Tytuł: Fiołki i paski, 2010

Informacje: 100x50 cmolej, płótnoopisany na odwrocie: XI.2010 MAGDA KAZIMIERSKA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Podzieleni IV (dyptyk) - Olga Żukowska (2017), serigrafia, papier

35. Olga Żukowska

Tytuł: Podzieleni IV (dyptyk), 2017

Informacje: serigrafia, papier2x(99x80) cmsygn. u dołu: “Podzieleni IV” nakład: 4/5 Żukowska, opisany na odwrocie: Żukowska 2017

Nakład: 4/5

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Pejzaż zimowy - Kamila Guzal-Pośrednik (2019), 60x100 cm

36. Kamila Guzal-Pośrednik

Tytuł: Pejzaż zimowy, 2019

Informacje: 60x100 cmolej, płótnosygn. p.d.: K.Guzal-Pośrednik, opisany na odwrocie: KAMILA GUZAL-POŚREDNIK 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Połączenia - Aleksandra Tracz (2016), obraz olejny na płótnie

37. Aleksandra Tracz

Tytuł: Połączenia, 2016

Informacje: olej, płótno120x60 cmopisany na odwrocie: A.Tracz „Połączenia”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Rzeka - Olena Horhol (2018), obraz olejny na płótnie

38. Olena Horhol

Tytuł: Rzeka, 2018

Informacje: olej, płótno60x60 cmsygn. l.d.: HORHOL18

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Niebieski ptak - Justyna Dorzak (2019), obraz akrylowy na płótnie

39. Justyna Dorzak

Tytuł: Niebieski ptak, 2019

Informacje: akryl, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: Dorzak 2019 Niebieski ptak

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Przed nocą - Kamil Klamczyński (2019), obraz olejny na płótnie

40. Kamil Klamczyński

Tytuł: Przed nocą, 2019

Informacje: olej, płótno80x60 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Martwa natura - Agata Roszkiewicz (2012), obraz olejny na płótnie

41. Agata Roszkiewicz

Tytuł: Martwa natura, 2012

Informacje: olej, płótno120x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Na uwięzi - Michał Przewłocki (2019), obraz akrylowy na płótnie

42. Michał Przewłocki

Tytuł: Na uwięzi, 2019

Informacje: akryl, płótno50x70 cmsygn. p.d.: M.Przewłocki

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Carte pas propre - Piotr Woroniec jr (2018), obraz olejny na płótnie

43. Piotr Woroniec jr

Tytuł: Carte pas propre, 2018

Informacje: olej, płótno40x40 cmopisany na odwrocie: “CARTE PAS PROPRE” 2018 Woroniec

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

Destruction II - Monika Noga (2019), obraz olejny na płótnie

44. Monika Noga

Tytuł: Destruction II, 2019

Informacje: olej, płótno60x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Net - Jacek Jasiniak (2018), obraz akrylowy na płótnie

45. Jacek Jasiniak

Tytuł: Net, 2018

Informacje: akryl, płótno110x130 cmopisany na odwrocie: J. Jasiniak 02.2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1500 zł

Helen - Natalia Biegalska (2019), obraz akrylowy na płótnie

46. Natalia Biegalska

Tytuł: Helen, 2019

Informacje: akryl, płótno120x90 cmsygn. p.d.: N.Biegalska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2000-3000 zł

Szmaragdowa rzeka - Agnieszka Bykowska (2019), obraz olejny na płótnie

47. Agnieszka Bykowska

Tytuł: Szmaragdowa rzeka, 2019

Informacje: olej, płótno50x60 cmsygn. l.d.: AB, opisany na odwrocie: Szmaragdowa rzeka - olej Agnieszka Bykowska 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Czy ty w ogóle mnie rozumiesz - Jacek Sikora (2019), obraz olejny na płótnie

48. Jacek Sikora

Tytuł: Czy ty w ogóle mnie rozumiesz, 2019

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. na boku: JACEK SIKORA, opisany na odwrocie: Czy ty w ogóle mnie rozumiesz 2019 Jacek Sikora

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Z cyklu Szara godzina - Jagoda Zych (2016), obraz olejny na płótnie

49. Jagoda Zych

Tytuł: Z cyklu Szara godzina, 2016

Informacje: olej, płótno150x110 cmopisany na odwrocie: Jagoda Zyc 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Narkoza - Katarzyna Borkowska (2019), obraz olejny na płótnie

50. Katarzyna Borkowska

Tytuł: Narkoza, 2019

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. p.g.: monogramem, opisany na odwrocie: Narkoza Katarzyna Borkowska 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Bez tytułu - Monika Sojka (2019), obraz akrylowy na płótnie

51. Monika Sojka

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, płótno130x80 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2000-3000 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Abstrakcja - Szymon Poloczek (2019), obraz olejny na płótnie

52. Szymon Poloczek

Tytuł: Abstrakcja, 2019

Informacje: olej, płótno100x140 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Bez tytułu - Marcin Niewęgłowski (2018), obraz olejny na płótnie

53. Marcin Niewęgłowski

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótnoolej, płyta, 70x79 cm, w oprawie: 79x88 cmopisany na odwrocie M.NIEWEGLOWSKI PF V 2018 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1500-1700 zł

Cena sprzedaży: 1700 zł

Morze - Henryka Wojciechowska (2015), obraz olejny na płótnie

54. Henryka Wojciechowska

Tytuł: Morze, 2015

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. p.d.: HW, opisany an odwrocie: Henryka Wojciechowska "Morze" olej len 2015 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Spotkanie - Mirosław Nowiński (2019), obraz akrylowy na płótnie

55. Mirosław Nowiński

Tytuł: Spotkanie, 2019

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: "Spotkanie" akryl na płótnie 100x100 cm 2019 Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1500-1700 zł

Marginalizacja III - Paulina Ledzion (2019), obraz akrylowy na płótnie

56. Paulina Ledzion

Tytuł: Marginalizacja III, 2019

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

X2 - Marcelina Siwiec (2017), obraz olejny na płótnie

57. Marcelina Siwiec

Tytuł: X2, 2017

Informacje: olej, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: Marcelina Siwiec “X2” 2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Abstrakcja geo-linearna - Sylwia Jóźwiak (2018), obraz akrylowy na płótnie

58. Sylwia Szewczyk

Tytuł: Abstrakcja geo-linearna, 2018

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. p.d.: S ‘18, opisany na odwrocie: Sylwia Jóźwiak 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Blueberry Nights - Anna Zuzanna Witek (2019), obraz olejno-akrylowy na płótnie

59. Anna Zuzanna Witek

Tytuł: Blueberry Nights, 2019

Informacje: olej, akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: WitekArt2019 Blueberry Nights

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Czerwone pola 2 - Arkadiusz Rafflewski (2019), obraz olejny na płótnie

60. Arkadiusz Rafflewski

Tytuł: Czerwone pola 2, 2019

Informacje: olej, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: Rafflewski 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Bez tytułu - Magdalena Śniadkowska (2019), obraz olejny na płótnie

61. Magdalena Śniadkowska

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Magda S 03.2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Niebieski - Emilia Rusin (2016), obraz akrylowy na płótnie

62. Emilia Rusin

Tytuł: Niebieski, 2016

Informacje: akryl, płótno140x90 cmsygn. p.d.: E.Rusin

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

Bliskość - Gabriela Prokop (2019), obraz olejny na płótnie

63. Gabriela Prokop

Tytuł: Bliskość, 2019

Informacje: olej, płótno60x50 cmsygn. p.d.: GProkop, opisany na odwrocie: Gabriela Prokop 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Niebo - Martyna Wójcik (2019), obraz akrylowy na płótnie

64. Martyna Wójcik

Tytuł: Niebo, 2019

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: “Niebo” 2019 Martyna Wójcik akryl na płótnie 100x80x2 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Przestrzeń - Paweł Pośrednik (2004), obraz olejny na płótnie

65. Paweł Pośrednik

Tytuł: Przestrzeń, 2004

Informacje: olej, płótno90x70 cmsygn. na licu: Pośrednik 04, opisany na odwrocie: Paweł Pośrednik 2004

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Glinting Chaos - Wojciech Manitius-Ratyński (2019), obraz akrylowy na płótnie

66. Wojciech Manitius-Ratyński

Tytuł: Glinting Chaos, 2019

Informacje: akryl, płótno58x150 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

City lights - Piotr Wojtkiewicz (2018), obraz akrylowy na płótnie

67. Piotr Wojtkiewicz

Tytuł: City lights, 2018

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: WOJTKIEWICZ 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Daleko, na południe, z cyklu Zaginiony świat - Sebastian Andrzejewski (2019), obraz akrylowy na płótnie

68. Sebastian Andrzejewski

Tytuł: Daleko, na południe, z cyklu Zaginiony świat, 2019

Informacje: akryl, płótno80x80 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Wound - Sebastian Ślęczka (2016), obraz akrylowo-olejny na płótnie

69. Sebastian Ślęczka

Tytuł: Wound, 2016

Informacje: akryl, olej, płótno100x70

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Bez tytułu (220) – pozycja wycofana - Marcin Ziółkowski (2018), obraz olejny na płótnie

70. Marcin Ziółkowski

Tytuł: Bez tytułu (220) – pozycja wycofana, 2018

Informacje: olej, płótno135x95 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł