3 Aukcja Charytatywna dla Przylądka

Aukcja: 13 listopada 2016 r., godz. 17:00

Wystawa przedaukcyjna: od 5 listopada 2016 r., pon.-pt. 12.00-19.00

Showroom przedaukcyjny: 5-6 listopada 2016 r., sob. 11.00-18.00, nd. 12.00-18.00

Moment - Ilona Herc (2016), obraz olejny na płótnie

1. Ilona Herc

Tytuł: Moment, 2016

Informacje: olej, płótno40x20 cmopisany na odwrocie: ILONA HERC „MOMENT” KRAKÓW 2016

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Blowing Dandelion - Dominik Smolik (2014), obraz akrylowy na płótnie

2. Dominik Smolik

Tytuł: Blowing Dandelion, 2014

Informacje: akryl, płótno61,5x46 cmopisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK „BLOWING DENDELION” KRAKÓW 2014

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

Powalona Brzoza - Marcin Bogdanowicz (2013/2016), wydruk pigmentowy, papierze barytowym archiwalny FOMEI Collection Baryta Mono 290

3. Marcin Bogdanowicz

Tytuł: Powalona Brzoza, 2013/2016

Informacje: wydruk pigmentowy, papierze barytowym archiwalny FOMEI Collection Baryta Mono 290w świetle passe-partout 25,4 cm x 34,2 cm, w ramie 50x60 cm

Nakład: 1/10

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 100,00 zł

Portret w koronkach - Michał Warecki (2016), obraz akrylowy na płótnie

4. Michał Warecki

Tytuł: Portret w koronkach, 2016

Informacje: akryl, płótno50x50 cmsygn. l.d.: monogramem Warecki 2016, opisany na odwrocie: MICHAŁ WARECKI „PORTRET W KORONKACH” 2016. 50x50 AKRYL

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 1900,00 zł

Wiosna - Małgorzata Korenkiewicz (1990), tempera, kolaż, papier

5. Małgorzata Korenkiewicz

Tytuł: Wiosna, 1990

Informacje: tempera, kolaż, papier70x50 cmsygn. p.d.: MKor, opisany na odwrocie: „Wiosna” M Korenkiewicz 1990

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

Grochy i groszki - Agata Ruman (2016), obraz akrylowy na płótnie

6. Agata Ruman

Tytuł: Grochy i groszki, 2016

Informacje: akryl, płótno2 x 30x30 cm (dyptyk)opisany na odwrocie: A.RUMAN

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 200,00 zł

20151222 - Jacek Mirczak (2015), obraz akrylowy na płótnie

7. Jacek Mirczak

Tytuł: 20151222, 2015

Informacje: akryl, płótno80x90 cmopisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK 2015 2015 1222 80x90cm AKRYL NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Czerwone czy białe - Wanda Badowska-Twarowska (2016), obraz akrylowy na płótnie

8. Wanda Badowska-Twarowska

Tytuł: Czerwone czy białe, 2016

Informacje: akryl, płótno50x70 cmsygn. p.d.: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA 2016, opisany na odwrocie: Wanda Badowska-Twarowska „Czerwone czy białe” akryl, 50x70, 2016

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

Before the Storm - Małgorzata Kosiec (2015), Giclee, papier archiwalny

9. Małgorzata Kosiec

Tytuł: Before the Storm, 2015

Informacje: Giclee, papier archiwalny43x52 cm w światle passe-partout, 62x71,5 cm w oprawiesygn. u dołu: 29/30 „Before the Storm” Kosiec

Nakład: 29/30

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Bez tytułu - Magdalena Kącikowska, fotografia barwna, papier archiwalny Photo Rag 308

10. Magdalena Kącikowska

Tytuł: Bez tytułu, 2015

Informacje: fotografia barwna, papier archiwalny Photo Rag 30850x75 cmopisane na odwrocie: Bez tytułu 1/5 + 2AP M Kącikowska

Nakład: 1/5 + 2AP

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Z cyklu Ściany światła - Ewa Zawadzka (2010), obraz na płótnie wykonany techniką własną

11. Ewa Zawadzka

Tytuł: Z cyklu Ściany światła, 2010

Informacje: technika własna, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA - z cyklu „Ściany światła” – KATOWICE 2010

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Bocian - Joanna Półkośnik (2016), obraz akrylowy na płótnie

12. Joanna Półkośnik

Tytuł: Bocian, 2016

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. l.d.: J.P.’16, opisany na odwrocie: J. Półkośnik 2016

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Fiolet - Konrad Trzeszczkowski (2011), kolaż, olej na płótnie

13. Konrad Trzeszczkowski

Tytuł: Fiolet, 2011

Informacje: olej, kolaż, płótno100x120 cmna odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

Horyzont - Karina Antończak (2013), obraz olejny na płótnie

14. Karina Antończak

Tytuł: Horyzont, 2013

Informacje: olej, płótno40x50 cmopisany na odwrocie: KARINA ANTOŃCZAK 2013

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

Identity (X) - Anna Dybowska (2016), linoryt, technika mieszana, papier

15. Anna Dybowska

Tytuł: Identity (X), 2016

Informacje: linoryt, technika mieszana, papier10x10 cmsygn. u dołu: „Identity (X)” A. Dybowska

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 200,00 zł

Cyrkulacje - Dorota Buczkowska (2004), rysunek, znak wodny, papier

16. Dorota Buczkowska

Tytuł: Cyrkulacje, 2004

Informacje: rysunek, znak wodny, papier21x29,4 cmsygn. p.d.: D.Buczkowska 04

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Polowania z serii Rozrywki - Ula Niemirska (2016), technika mieszana, akryl, kolaż, płótno

17. Ula Niemirska

Tytuł: Polowania z serii Rozrywki, 2016

Informacje: technika mieszana, akryl, kolaż, płótno65x50 cmopisany na odwrocie: URSZULA NIEMIRSKA z serii ROZRYWKI – 2016 r. 65 cm x 50 cm mix. technik.

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 200,00 zł

Mujer 02 - Monika Sikora (2016), obraz akrylowy na płótnie

18. Monika Sikora

Tytuł: Mujer 02, 2016

Informacje: akryl, płótno80x40 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: „Mujer 02” 80x40 cm AKRYL, 2016 Monika Sikora

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 100,00 zł

Załamanie pogody - Izabela Kostiukow (2016), technika mieszana na płótnie

19. Iza Kostiukow

Tytuł: Załamanie pogody, 2016

Informacje: technika mieszana, płótno80x81 cmopisany na odwrocie: IZA KOSTIUKOW ZAŁAMANIE POGODY 2016 80X80 TECH. MIESZANA

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 400,00 zł

Kazimierz 1 - Malwina Karp (2013), obraz olejny na płótnie

20. Malwina Karp

Tytuł: Kazimierz 1, 2013

Informacje: olej, płótno50x60 cmsygn. p.d. Karp 2013 r., opisany na odwrocie: Malwina Karp 2013 r. Kazimierz 1 olej na płótnie

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 100,00 zł

Bez tytułu - Bartłomiej Matłosz (2015), wydruk pigmentowy, papierze barytowym archiwalny FOMEI Collection Baryta Mono 290

21. Bartłomiej Matłosz

Tytuł: Bez tytułu, 2015

Informacje: wydruk pigmentowy, papierze barytowym archiwalny FOMEI Collection Baryta Mono 290w świetle passe-partout 25x38,3 cmsygn.

Nakład: otwarty

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

Small Bubbles - Dominik Smolik (2014), obraz akrylowy na płótnie

22. Dominik Smolik

Tytuł: Small Bubbles, 2014

Informacje: akryl, płótno40x80 cmopisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK SMALL BUBBLES KRAKÓW 2014

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 200,00 zł

Ingenium 2 - Daniel Białowąs (2016), obraz akrylowy na płótnie

23. Daniel Białowąs

Tytuł: Ingenium 2, 2016

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Daniel Białowąs „INGENIUM 2” AKRYL NA PŁÓTNIE, TECHNIKA WŁASNA 2016

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 400,00 zł

20151209 - Jacek Mirczak (2015), obraz akrylowy na płótnie

24. Jacek Mirczak

Tytuł: 20151209, 2015

Informacje: akryl, płótno80,5x100,5 cmopisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK 2015 „2015 1209” 80,5x100,5 cm AKRYL NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Mak - Krzysztof Wróblewski (2014), obraz olejny na płótnie

25. Krzysztof Wróblewski

Tytuł: Mak, 2014

Informacje: olej, płótno20x20 cmopisany na odwrocie: KRZYSZTOF WRÓBLEWSKI „MAK”, 2014 O/P, 20X20 CM

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Nr 5 - Katarzyna Kordyasz (2016), obraz akrylowy na płótnie

26. Katarzyna Kordyasz

Tytuł: Nr 5, 2016

Informacje: akryl, płótno20x20 cmopisany na odwrocie: K.KORDYASZ 2016 N5/16

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Etnic - Kamila Jarecka (2015), kolaż, akryl na płótnie

27. Kamila Jarecka

Tytuł: Etnic, 2015

Informacje: akryl, kolaż, płótno90x55 cmsygn. p.d.: K. Jarecka 2015

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 400,00 zł

Moro wz MG - Hanna Rozpara (2016), obraz akrylowy na płótnie

28. Hanna Rozpara

Tytuł: Moro wz MG, 2016

Informacje: akryl, płótno40x40 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2016, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 400,00 zł

Sen nr 9 – nie wypuszczaj psa na mnie który nie chce kąsać - Piotr Szwabe vel Pisz (2014), akryl, collage, płyta

29. Piotr Szwabe vel Pisz

Tytuł: Sen nr 9 – nie wypuszczaj psa na mnie który nie chce kąsać, 2014

Informacje: akryl, collage, płyta56x35 cmopisany na odwrocie: pisz p. szwabe 14’ SEN nr 9 – nie wypuszczaj psa na mnie który nie chce kąsać 35x56 akryl na płycie collage

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Robot - Michał Wawrzyniak (2015), technika własna

30. Michał Wawrzyniak

Tytuł: Robot, 2015

Informacje: technika własna45x24,5 cmsygn. na boku monogramem

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Bez tytułu (50) - Wojciech Ćwiertniewicz (2013), obraz olejny na płótnie

31. Wojciech Ćwiertniewicz

Tytuł: Bez tytułu (50), 2013

Informacje: olej, płótno18x13 cmopisany na odwrocie: 50 1/3/13 oraz nalepka autorska

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Bez tytułu - Hanna Gąsiorowska (2009), linoryt, papier

32. Hanna Gąsiorowska

Tytuł: Bez tytułu, 2009

Informacje: linoryt, papier59x39 cmsygn. p.d.: Hanna Gąsiorowska/linoryt, 2009

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

Bez tytułu - Andrzej Bator (1989), obraz akrylowy na płótnie

33. Andrzej Bator

Tytuł: Bez tytułu, 1989

Informacje: akryl, płótno82x66 cmopisany na odwrocie: BEZ TYTUŁU 1989 R Andrzej BATOR akryl/ 65,5x81,5/ 1989 R

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Królowa ogrodu - Katarzyna Korytkowska (2016), obraz olejny na płycie

34. Katarzyna Korytkowska

Tytuł: Królowa ogrodu, 2016

Informacje: olej, płyta42x32 cm w świetle oprawy, 69x59,5 cm w ramieopisane na odwrocie: „KRÓLOWA OGRODU” K Korytkowska

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

Batumi 1 - Agnieszka Kicińska (2015), obraz olejny na płótnie

35. Agnieszka Kicińska

Tytuł: Batumi 1, 2015

Informacje: olej, płótno50x50 cmopisane na odwrocie: AGNIESZKA KICIŃSKA „BATUMI 1” 2015 ROK 50x50 cm olej, płótno

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 200,00 zł

Sen Małgorzaty z cyklu Biblioteka - Katarzyna Orońska (2014), obraz akrylowy na płótnie

36. Katarzyna Orońska

Tytuł: Sen Małgorzaty z cyklu Biblioteka, 2014

Informacje: akryl, płótno40x40 cmsygn. pd.: K.Orońska

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

The Best Sculpture. Landscape Arch - Michał Smandek (2011), kredka, papier

37. Michał Smandek

Tytuł: The Best Sculpture. Landscape Arch, 2011

Informacje: kredka, papier23x23 cm (25,5x25,5 cm w oprawie)opisany na odwrocie: Michał Smandek „THE BEST SCULPTURE” LANDSCAPE ARCH 2011

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 400,00 zł

Bubbles - Dominik Smolik (2014), obraz akrylowy na płótnie

38. Dominik Smolik

Tytuł: Bubbles, 2014

Informacje: akryl, płótno46x61,5 cmopisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK „BUBBLES” KRAKÓW 2014

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 100,00 zł

Rozważna i romantyczna - Michał Baca (2016), akryl, olej, karton

39. Michał Baca

Tytuł: Rozważna i romantyczna, 2016

Informacje: akryl, olej, karton30x40 cm w świetle passe-partout, 51,5x61 cm w oprawiesygn. p.g.: Michał Baca 2016, opisany na odwrocie: Michał Baca „Rozważna i romantyczna” akryl, olej na kartonie 30x40 cm 2016 r.

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Z cyklu Pejzaże zawirowane 7 - Jolanta Johnsson (2014), obraz olejny na płótnie

40. Jolanta Johnsson

Tytuł: Z cyklu Pejzaże zawirowane 7, 2014

Informacje: olej, płótno60x40 cmopisane na odwrocie: Of series Lake VI Jolanta Johnsson 2014 z cyklu „Pejzaże zawirowane” 7

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 200,00 zł

Na zawsze - Magdalena Daniec (2016), kolaż, olej na płótnie

41. Magdalena Daniec

Tytuł: Na zawsze, 2016

Informacje: olej, kolaż, płótno34x43 cmsygn. p.d.: Magdalena, opisany na odwrocie: M. Daniec Na zawsze 2016

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Nr 4 - Katarzyna Kordyasz (2016), obraz akrylowy na płótnie

42. Katarzyna Kordyasz

Tytuł: Nr 4, 2016

Informacje: akryl, płótno20x20 cmopisany na odwrocie: K.KORDYASZ 2016 N4/16

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 200,00 zł

Bez tytułu z cyklu Okruchy Królowej Śniegu - Katarzyna Dyszyńska (2007/2009), fotografia, negatyw 2007, skan z negatywu i wydruk na papierze Epson Archival Matte Paper A4, 2009

43. Katarzyna Dyszyńska

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Okruchy Królowej Śniegu, 2007/2009

Informacje: fotografia, negatyw 2007, skan z negatywu i wydruk na papierze Epson Archival Matte Paper A4, 200919,8x19,8 cm w świetle passe-partout, 30x30 cm w świetle oprawy

Nakład: 1/1

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 200,00 zł

Nokturn - Marta Konieczny (2016), obraz olejny na płótnie

44. Marta Konieczny

Tytuł: Nokturn, 2016

Informacje: olej, płótno50x100 cmsygn. p.d.: MARTA KONIECZNY, opisany na odwrocie: NOKTURN Marta Konieczny 2016

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Relaxing - Joanna Burda (2016), obraz akrylowy na płótnie

45. Joanna Burda

Tytuł: Relaxing, 2016

Informacje: akryl, płótno40x70 cmsygn. p.d.: Joanna Burda

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Samotny - Piotr Smogór (2010), akryl, papier

46. Piotr Smogór

Tytuł: Samotny, 2010

Informacje: akryl, papier30x42 cmsygn. p.d.: P.SMOGÓR, opisany na odwrocie nalepką autorską

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

Być może… - Iwona Kołodziej (2016), obraz olejny na płótnie

47. Iwona Kołodziej

Tytuł: Być może…, 2016

Informacje: olej, płótno120x100,5 cmopisane na odwrocie: Być może… 2016 r Iwona Kołodziej

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 200,00 zł

Selfie O - Ziemowit Fincek (2016), obraz olejny na płótnie

48. Ziemowit Fincek

Tytuł: Selfie O, 2016

Informacje: olej, płótno30x30 cmopisane na odwrocie: Ziemowit Fincek 2015

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

Zoom nr 369 - Katarzyna Zawierucha (2016), akwarela na papierze

49. Katarzyna Zawierucha

Tytuł: Zoom nr 369, 2016

Informacje: akwarela, papier10x10 cm w świetle oprawy, 25x25 cm w oprawieopisany na odwrocie: Katarzyna Zawierucha „Zoom nr 369”

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 200,00 zł

Punkty - Michał Jędrczak (2012), litografia, papier

50. Michał Jędrczak

Tytuł: Punkty, 2012

Informacje: litografia, papier60x48,5 w świetle passe-partout, 80x60 cm w oprawiesygn. p.d.: pieczątka autorska oraz Michał Jędrczak 2012

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 100,00 zł

Cassandra - Piotr Kachny (2015), ołówek, flamaster, akryl, papier

51. Piotr Kachny

Tytuł: Cassandra, 2015

Informacje: ołówek, flamaster, akryl, papier117x84 cmopisany na odwrocie: Piotr Kachny „Cassandra” 2015

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 400,00 zł

Potężny kop - Magdalena Gogół (2007), obraz olejny na płótnie

52. Magdalena Gogół

Tytuł: Potężny kop, 2007

Informacje: olej, płótno30x70 cmsygn. p.d.: 2007 MAGDA GOGÓŁ, opisany na odwrocie: MAGDALENA GOGÓŁ-PESZKE „Potężny kop” olej, płótno, 30x70 cm 2007

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 400,00 zł

Bananowce - Karina Antończak (2013), obraz olejny na płótnie

53. Karina Antończak

Tytuł: Bananowce, 2013

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

Z serii Oddech - Dorota Buczkowska (2013), rysunek, papier

54. Dorota Buczkowska

Tytuł: Z serii Oddech, 2013

Informacje: rysunek, papier21x29,4 cmopisany na odwrocie: 2013 Dorota Buczkowska z serii „ODDECH” monotypia, technika własna

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Szkice do myśli nad Bugiem - Sandra Rzeszutek (2016), akryl, haft, tkanina

55. Sandra Rzeszutek

Tytuł: Szkice do myśli nad Bugiem, 2016

Informacje: akryl, haft, tkanina40x100 cmopisane na odwrocie: RzeszutekS. 2016 „SZKIC DO MYŚLI NAD BUGIEM”

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

Elements of Nature 2 - Anna Nosowicz Ruiz (2015), obraz olejny na płótnie

56. Anna Nosowicz Ruiz

Tytuł: Elements of Nature 2, 2015

Informacje: olej, płótno40x50 cmopisany na odwrocie: ANNA NOSOWICZ

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Luna - Paweł Dąbrowski (2015), obraz akrylowy na płótnie

57. Paweł Dąbrowski

Tytuł: Luna, 2015

Informacje: akryl, płótno116x81 cmsygn.: l.d.: monogramem 2015

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 100,00 zł

W sieci - Bogusław Zen (2000), akryl, papier

58. Bogusław Zen

Tytuł: W sieci, 2000

Informacje: akryl, papier100x70 cmsygn. p.d.: pieczątka autorską, opisany na odwrocie „W sieci” Bogusław ZEN

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Femini - Aleksandra Buczkowska-Przeździk (2000), olej, kredka, płótno

59. Aleksandra Buczkowska-Przeździk

Tytuł: Femini, 2000

Informacje: olej, kredka, płótno60x90 cmopisany na odwrocie: OLA BUCZKOWSKA „FEMINI” 2000r.

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 100,00 zł

XII - Sylwia Zdzichowska (2015), linoryt, papier

60. Sylwia Zdzichowska

Tytuł: XII, 2015

Informacje: linoryt, papier39x28 cmsygn. na dole: 8/8 Zdzichowska

Nakład: 8/8

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 100,00 zł

Indywidualności I - Katarzyna Matylda Kręcicka (2015), kolaż, akryl na płótnie

61. Katarzyna Matylda Kręcicka

Tytuł: Indywidualności I, 2015

Informacje: akryl, kolaż, płótno90x100 cmsygn. p.d.: kmk ‘15

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Erotyk II - Tadeusz Świniarski (1987), 38x46,5 cm

62. Tadeusz Świniarski

Tytuł: Erotyk II, 1987

Informacje: 38x46,5 cm1/10sygn. na dole: Erotyk II litografia 1/10 Tadeusz Świniarski 87

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 400,00 zł

Pejzaż z Nałęczowa - Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik (2014), obraz olejny na płótnie

63. Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik

Tytuł: Pejzaż z Nałęczowa, 2014

Informacje: olej, płótno51x40 cmsygn. l.d.: J.K./H, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK „PEJZAŻ Z NAŁĘCZOWA” 2014

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 200,00 zł

Warszawa - Aga Pietrzykowska (2014), obraz akrylowy na płótnie

64. Aga Pietrzykowska

Tytuł: Warszawa, 2014

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d. Aga Pietrzykowska 2014

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Z cyklu Garderoba P.M. II - Agata Rościecha (2016), technika mieszana na płótnie

65. Agata Rościecha

Tytuł: Z cyklu Garderoba P.M. II, 2016

Informacje: technika mieszana, płótno50x50 cmsygn. p.d.: Rościecha, opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kan. Z cyklu „Garderoba P.M. II tech. Mieszana 50x50 cm 2016

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

In the Seventh’s Heaven - Andrzej Kasprzak (2000/2014), akwaforta, sucha igła, papier

66. Andrzej Kasprzak

Tytuł: In the Seventh’s Heaven, 2000/2014

Informacje: akwaforta, sucha igła, papier49x36 cmsygn. na dole: „In the Seventh’s Heaven” 14/50 A. KASP(rzak) 2000/2014 Etching / dry point papier calle

Nakład: 14/50

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 100,00 zł

Forma III z cyklu Struktura wnętrza - Aneta Śliwa (2015), ceramika szkliwiona

67. Aneta Śliwa

Tytuł: Forma III z cyklu Struktura wnętrza, 2015

Informacje: ceramika szkliwiona9x8x19 cmsygn. pod spodem: ANETA ŚLIWA 2015 r.

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Sognsvann, czerwiec 2015 - Tomasz Kubaczyk, wydruk pigmentowy, papier barytowy archiwalny FOMEI Collection Baryta Mono 290

68. Tomasz Kubaczyk

Tytuł: Sognsvann, czerwiec 2015, 2015

Informacje: wydruk pigmentowy, papier barytowy archiwalny FOMEI Collection Baryta Mono 290w światle passe-partout 38x47,5 cm, w oprawie 50x70 cmsygnowany

Nakład: 25+5AP

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 200,00 zł

Pejzaż miejski - Tomek Mistak (2016), obraz akrylowy na płótnie

69. Tomek Mistak

Tytuł: Pejzaż miejski, 2016

Informacje: akryl, płótno50x100 cmopisany na odwrocie: -PEJZAŻ MIEJSKI- AKRYL Mistak 2016

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Kiedy byłem mały łowiłem ryby II - Patryk Lutomski (2009), litografia, papier

70. Patryk Lutomski

Tytuł: Kiedy byłem mały łowiłem ryby II, 2009

Informacje: litografia, papier70x100 cmsygn. na dole: „Kiedy byłem mały łowiłem ryby II” 10/10 P. Lutomski 09 r.

Nakład: 10/10

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 100,00 zł

Persjana - Olga Wolniak (2016), obraz olejny na płótnie

71. Olga Wolniak

Tytuł: Persjana, 2016

Informacje: olej, płótno40x40 cmopisany na odwrocie: OLGA WOLNIAK „PERSJANA” 2016 OL/PŁ 40 x40 cm

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

L.A.S. - Włodzimierz Krężlewicz (2016), obraz akrylowy na płótnie

73. Włodzimierz Krężlewicz

Tytuł: L.A.S., 2016

Informacje: akryl, płótno60x90 cmopisany na odwrocie: W. Krężlewicz

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

Na plaży - Marcin Dybowski (2016), obraz olejny na płótnie

73. Marcin Dybowski

Tytuł: Na plaży, 2016

Informacje: olej, płótno20x20 cmsygn. u dołu: M. Dybowski, opisany na odwrocie: „Na plaży” olej, płótno, 20x20 cm 2016 M. Dybowski

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 200,00 zł

Czerwone sandały - Magdalena Serwin (2016), obraz olejny na płótnie

74. Magdalena Serwin

Tytuł: Czerwone sandały, 2016

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. p.d.: Serwin M.

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

Pod wodą - Magdalena Gryska (2014), obraz olejny na płótnie

75. Magdalena Gryska

Tytuł: Pod wodą, 2014

Informacje: olej, płótno30x20 cmopisany na odwrocie: MAGDALENA GRYSKA POD WODĄ, OLEJ, PŁÓTNO, 2014

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

Aurora Borealis - Lena Szczesna (2013), akwarela, ołówek, papier

76. Lena Szczesna

Tytuł: Aurora Borealis, 2013

Informacje: akwarela, ołówek, papier47x36 cm w świetle passe-partoutsygn. monogramem

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Love letter - Beata Murawska (2016), obraz olejny na płótnie

77. Beata Murawska

Tytuł: Love letter, 2016

Informacje: olej, płótno27x42 cmsygn. p.d. B.M., opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Bez tytułu - Karol Bagiński (2013/2015), wydruk pigmentowy, papierze barytowym archiwalny FOMEI Collection Baryta Mono 290

78. Karol Bagiński

Tytuł: Bez tytułu, 2013/2015

Informacje: wydruk pigmentowy, papierze barytowym archiwalny FOMEI Collection Baryta Mono 290w świetle passe-partout 56,5x39,5, w oprawie w formacie 80x60 cmsygnowany

Nakład: 15+5AP

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 400,00 zł

Bez tytułu - Sylwia Łyczko-Zielony (2015), obraz akrylowy na płótnie

79. Sylwia Łyczko-Zielony

Tytuł: Bez tytułu, 2015

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Sylwia 2015

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 400,00 zł

Battle of Heaven and Hell - Juliusz Lewandowski (Juliusz Martwy) (2016), obraz akrylowy na płótnie

80. Juliusz Lewandowski (Juliusz Martwy)

Tytuł: Battle of Heaven and Hell, 2016

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Juliusz Lewandowski 2016

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Mnie się śni - Anna Piotrowiak (2016), obraz akrylowy na płótnie

81. Anna Piotrowiak

Tytuł: Mnie się śni, 2016

Informacje: akryl, płótno50x60 cmsygn. p.d.: 2016 A.P.

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 100,00 zł

Bez tytułu - Hanna Gąsiorowska (2010), linoryt, papier

82. Hanna Gąsiorowska

Tytuł: Bez tytułu, 2010

Informacje: linoryt, papier34x47 cmsygn. na dole: HGąsiorowska/2010

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 100,00 zł

Martwa natura - Jakub Sagan (2012), wydruk pigmentowy, papierze barytowym archiwalny FOMEI Collection Baryta Mono 290

83. Jakub Sagan

Tytuł: Martwa natura, 2012

Informacje: wydruk pigmentowy, papierze barytowym archiwalny FOMEI Collection Baryta Mono 290w świetle passe-partout 35x50 cmsygn. u dołu: 2012 Jakub Sagan

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

Kuchenne rewolucje - Robert Krężlak (2015), olej, tektura

84. Robert Krężlak

Tytuł: Kuchenne rewolucje, 2015

Informacje: olej, tektura50x70 cmsygn. p.d.: Krężlak ‘15

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 200,00 zł

Marokanka - Iza Staręga (2005), olej, pastel, papier

85. Iza Staręga

Tytuł: Marokanka, 2005

Informacje: olej, pastel, papier100x70 cmopisane na odwrocie: IZA STARĘGA

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Mogliśmy wszystko - Sławomir Danielski (2016), obraz akrylowy na płótnie

86. Sławomir Danielski

Tytuł: Mogliśmy wszystko, 2016

Informacje: akryl, płótno70x50 cmopisany na odwrocie monogramem artysty oraz: Sławomir Danielski „Mogliśmy Wszystko” 2016

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 200,00 zł

Winorośl 3 - Basia Sokołowska (2010), heliografia, papier

87. Basia Sokołowska

Tytuł: Winorośl 3, 2010

Informacje: heliografia, papier40,5x30,5 cmopisane na odwrocie: Basia Sokołowska, Winorośl 3, 16.08.2016 oraz pieczątką autorską

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 200,00 zł

Beginning - Adrian Czechowski (2016), wydruk pigmentowy, papier barytowy archiwalny FOMEI Collection Baryta Mono 290

88. Adrian Czechowski

Tytuł: Beginning, 2016

Informacje: wydruk pigmentowy, papier barytowy archiwalny FOMEI Collection Baryta Mono 290w świetle passe-partout 39,8x50,2 cm, w oprawie 60x80 cmsygnowany

Nakład: 10+5AP

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

Bez tytułu - Hanna Gąsiorowska (2009), techniki metalowe, papier

89. Hanna Gąsiorowska

Tytuł: Bez tytułu, 2009

Informacje: techniki metalowe, papier23x27,5 cmsygn. p.d.: HGąsiorowska/tech metalowe/09, opisane na odwrocie: HGąsiorowska

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 100,00 zł

Zen 1 oraz Zen 2 - Małgorzata Jastrzębska (2016), farby wodne, papier Fabriano

90. Małgorzata Jastrzębska

Tytuł: Zen 1 oraz Zen 2, 2016

Informacje: farby wodne, papier Fabriano2x 38x28 cm (dyptyk)opisane na odwrocie: Małgorzata Jastrzębska 2016. –ZEN-

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

Bez tytułu - Marek Ejsmond – Ślusarczyk (2011), obraz akrylowy na płótnie

91. Marek Ejsmond – Ślusarczyk

Tytuł: Bez tytułu, 2011

Informacje: akryl, płótno54x73 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Przestrzeń - Andrzej Fronczak (2016), obraz na płótnie wykonany techniką własną

92. Andrzej Fronczak

Tytuł: Przestrzeń, 2016

Informacje: technika własna, płótno70x50 cmsygn. p.d.: Fronczak

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł