30 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 27 sierpnia 2019 r.

Wystawa przedaukcyjna: od 20 sierpnia 2019 r.

Showroom przedaukcyjny: 24-25 sierpnia 2019 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy na 30 Aukcję Sztuki Młodej, która odbędzie się we wtorek 27 sierpnia 2019 r. o godz. 19:30 w naszej siedzibie na ul. Hożej 51 w Warszawie. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez naszą stronę, poprzez przycisk „złóż zlecenie” znajdujący się przy każdej pozycji katalogowej, a także telefonicznie pod nr 503 012 889 i mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Polecamy również licytację online na platformie Onebid. Wystawa przedaukcyjna czynna jest w naszej siedzibie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00.

Katalog 30 Aukcja Sztuki Młodej

Miasto na Kalderze - Luiza Los-Pławszewska (2019), obraz akrylowy na płótnie

1. Luiza Los-Pławszewska

Tytuł: Miasto na Kalderze, 2019

Informacje: akryl, płótno80x90 cmsygn. p.d.: Luiza Los-P. ‘19, opisany na odwrocie: “MIASTO NA KALDERZE” LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA AKRYL, 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1300-1600 zł

Z czerwoną linią - Aleksandra Tracz (2016), obraz olejny na płótnie

2. Aleksandra Tracz

Tytuł: Z czerwoną linią, 2016

Informacje: olej, płótno120x90 cmsygn. p.d.: A. TRACZ, opisany na odwrocie: A. Tracz „Z czerwoną linią”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1800 zł

Kalia - Lenka Kubica (2018), obraz akrylowy na płótnie

3. Lenka Kubica

Tytuł: Kalia, 2018

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. l.g.: LENKA KUBICA ‘18, opisany na odwrocie: LENKA KUBICA AKRYL/LEN KALIA 2018 100x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Twins - Natalia Biegalska (2019), obraz olejny na płótnie

4. Natalia Biegalska

Tytuł: Twins, 2019

Informacje: olej, płótnośr. 30 cmsygn. p.d.: N.Biegalska, opisany na odwrocie: Natalia Biegalska, "Twins" 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Nowa nadzieja z cyklu Zaginiony świat - Sebastian Andrzejewski (2019), obraz akrylowy na płótnie

5. Sebastian Andrzejewski

Tytuł: Nowa nadzieja z cyklu Zaginiony świat, 2019

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: Sebastian Andrzejewski 2019 z cyklu: Zaginiony świat NOWA NADZIEJA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Basia na plaży Stogi - Ewa Staśkiewicz, obraz olejny na płótnie

6. Ewa Staśkiewicz

Tytuł: Basia na plaży Stogi, 2019

Informacje: olej, płótno120x90 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Na stole II - Monika Kopczewska (2014), obraz akrylowy na płótnie

7. Monika Kopczewska

Tytuł: Na stole II, 2014

Informacje: akryl, płótno120x150 cmopisany na odwrocie: MONIKA KOPCZEWSKA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1800 zł

Góry - Łukasz Dymiński (2019), obraz olejny na płótnie

8. Łukasz Dymiński

Tytuł: Góry, 2019

Informacje: olej, płótno40x100 cmsygn. l.d.: DYMIŃSKI ‘19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Stan natury - Agnieszka Potrzebnicka (2019), obraz olejny na płótnie

9. Agnieszka Potrzebnicka

Tytuł: Stan natury, 2019

Informacje: olej, płótno60x50 cmopisany na odwrocie: Agnieszka Potrzebnicka 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Perła IV - Hanna Rozpara (2019), akryl, lakier, płótno

10. Hanna Rozpara

Tytuł: Perła IV, 2019

Informacje: akryl, lakier, płótno70x70 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2019, opisany na odwrocie: Hanna Rozpara 2019 „Perła IV”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Z tobą wszędzie - Yulia Gurzhiyants (2019), obraz olejny na płótnie

11. Yulia Gurzhiyants

Tytuł: Z tobą wszędzie, 2019

Informacje: olej, płótno50x40 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Red - Olena Horhol (2019), obraz olejny na płótnie

12. Olena Horhol

Tytuł: Red, 2019

Informacje: olej, płótno80x120 cmsygn. p.g.: Horhol’19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Secretly - Monika Noga (2019), obraz olejny na płótnie

13. Monika Noga

Tytuł: Secretly, 2019

Informacje: olej, płótno80x90 cmsygn.: M.Noga

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

PeKiN - Marta Achtabowska (2019), obraz akrylowy na płótnie

14. Marta Achtabowska

Tytuł: PeKiN, 2019

Informacje: akryl, płótnośr. 40 cmsygn. u dołu: M.Achtabowska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

XXI Century Schizoid Man - Kacper Woźny (2019), obraz olejny na płótnie

15. Kacper Woźny

Tytuł: XXI Century Schizoid Man, 2019

Informacje: olej, płótno140x120 cmopisany na odwrocie: Woźny’19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1800 zł

Wielki błękit - Jacek Sikora (2019), obraz olejny na płótnie

16. Jacek Sikora

Tytuł: Wielki błękit, 2019

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. na boku: Jacek Sikora, opisany na odwrocie: Wielki błękit Grand Bleu, 2019, Jacek Sikora

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Pochodzenie Światła nr 27 - Piotr Przybyła (2019), technika mieszana na płótnie

17. Piotr Przybyła

Tytuł: Pochodzenie Światła nr 27, 2019

Informacje: technika mieszana, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: Piotr Przybyła “Pochodzenie światła NR 27” 2019 rok

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

W pracowni 208 - Cezary Bednarczyk (2019), obraz olejny na płótnie

18. Cezary Bednarczyk

Tytuł: W pracowni 208, 2019

Informacje: olej, płótno100x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Bez tytułu - Dominik Morgaś (2018), obraz olejny na płótnie

19. Dominik Morgaś

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno82x28 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Ogród pragnień - Julia Reiter (2019), obraz olejny na płótnie

20. Julia Reiter

Tytuł: Ogród pragnień, 2019

Informacje: olej, płótno140x100 cmsygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Meteory - Sławomir Wojtkiewicz (2018), obraz akrylowy na płótnie

21. Sławomir Wojtkiewicz

Tytuł: Meteory, 2018

Informacje: akryl, płótno80x110 cmsygn. p.d.: S.Wojtkiewicz 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Bez tytułu - Yuliya Stratovich (2019), obraz akrylowy na płótnie

22. Yuliya Stratovich

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: Stratovich Yuliya 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Zaha Hadid Abstract - Monika Łakomska (2019), obraz olejny na płótnie

23. Monika Łakomska

Tytuł: Zaha Hadid Abstract, 2019

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: ZAHA HADID ABSTRACT MŁ’19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1700 zł

Wszystkie powroty - Anna Zuzanna Witek (2019), obraz olejno-akrylowy na płótnie

24. Anna Zuzanna Witek

Tytuł: Wszystkie powroty, 2019

Informacje: olej, akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Witek2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1500 zł

Mam duże szanse na skromne życie - Jacek Cyganek (2019), tempera, akryl na płótnie

25. Jacek Cyganek

Tytuł: Mam duże szanse na skromne życie, 2019

Informacje: tempera, akryl, płótno80x100 cmsygn. l.d.: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1800 zł

Clint Eastwood - Tomasz Włodarczyk (2019), kredka, akwarela, tempera, karton

26. Tomasz Włodarczyk

Tytuł: Clint Eastwood, 2019

Informacje: kredka, akwarela, tempera, karton41x58 cm, w oprawiesygn. l.d.: Włodarczyk

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Niebieski nr 35 - Marcin Lenczowski (2019), obraz akrylowy na płótnie

27. Marcin Lenczowski

Tytuł: Niebieski nr 35, 2019

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: Lenczys 2019 MARCIN LENCZOWSKI NIEBIESKI ’35

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

519 - Ewa Kunicka (2019), obraz olejny na płótnie

28. Ewa Kunicka

Tytuł: 519, 2019

Informacje: olej, płótno70x70 cmsygn. u dołu: Kunicka

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Metropolie 78 - Agnieszka Figurska (2019), obraz akrylowy na płótnie

29. Agnieszka Figurska

Tytuł: Metropolie 78, 2019

Informacje: akryl, płótno70x90 cmsygn. p.d.: AFigurska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Bez tytułu - Marcin Niewęgłowski (2019), obraz olejny na płótnie

30. Marcin Niewęgłowski

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: olej, płótno61x50 cmopisany na odwrocie: M. NIEWĘGŁOWSKI 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Fragmentacja VI - Bartosz Jancik (2019), obraz olejny na płótnie

31. Bartosz Jancik

Tytuł: Fragmentacja VI, 2019

Informacje: olej, płótno70x70 cmsygn. p.d.: Bartosz Jancik, opisany na odwrocie: Bartosz Jancik Fragmentacja VI/2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Kozy - Barbara Kozaczkiewicz (2019), akry, olej, płótno

32. Barbara Kozaczkiewicz

Tytuł: Kozy, 2019

Informacje: akry, olej, płótno180x120 cmsygn. p.d.: KOZACZKIEWICZ

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Cena sprzedaży: 900 zł

Poniekąd - Olga Żukowska (2017), serigrafia, grafika, papier

33. Olga Żukowska

Tytuł: Poniekąd, 2017

Informacje: serigrafia, grafika, papier119x79 cmsygn. u doły: “Poniekąd” serigrafia 5/5 Żukowska 2017

Nakład: nakład 5/5

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

O krok od wytchnienia - Mariola Świgulska (2018), obraz akrylowy na płótnie

34. Mariola Świgulska

Tytuł: O krok od wytchnienia, 2018

Informacje: akryl, płótno80x120 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2018 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

z cyklu Szara godzina - Jagoda Zych (2016), obraz olejny na płótnie

35. Jagoda Zych

Tytuł: z cyklu Szara godzina, 2016

Informacje: olej, płótno140x100 cmopisany na odwrocie: Jagoda Zych 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

The City 2057 - Beata Paziewska (2019), obraz akrylowy na płótnie

36. Beata Paziewska

Tytuł: The City 2057, 2019

Informacje: akryl, płótno120x80 cmsygn. p.d.: bp, opisany na odwrocie: "The City 2057" (podwodne miasto) 2019/akryl 120x80 cm Beata Paziewska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Bez tytułu (253) - Marcin Ziółkowski (2019), obraz olejny na płótnie

37. Marcin Ziółkowski

Tytuł: Bez tytułu (253), 2019

Informacje: olej, płótno90x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

Notte - Jakub Szymański (2019), obraz akrylowy na płótnie

38. Jakub Szymański

Tytuł: Notte, 2019

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn.: K.2019, opisany na odwrocie: JSzymański “NOTTE” 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Echoes of Eternity - Wojciech Manitius-Ratyński (2019), obraz akrylowy na płótnie

39. Wojciech Manitius-Ratyński

Tytuł: Echoes of Eternity, 2019

Informacje: akryl, płótno109x109 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Sanki - Piotr Pachecki (2019), obraz olejny na płótnie

40. Piotr Pachecki

Tytuł: Sanki, 2019

Informacje: olej, płótno50x50 cmsygn. p.d.: Pachecki 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Ulica Wilcza - Piotr Wojtkiewicz (2017), obraz akrylowy na płótnie

41. Piotr Wojtkiewicz

Tytuł: Ulica Wilcza, 2017

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. p.d.: Wojtkiewicz 2017, opisany na odwrocie: PIOTR WOJTKIEWICZ 20.VI.2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Sofa - Emilia Jechna (2018), obraz akrylowy na płótnie

42. Emilia Jechna

Tytuł: Sofa, 2018

Informacje: akryl, płótno60x73 cmsygn. p.d.: E. Jechna

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1300-1600 zł

Młody żeglarz - Marta Julia Piórko (2017), obraz olejny na płótnie

43. Marta Julia Piórko

Tytuł: Młody żeglarz, 2017

Informacje: olej, płótno50x40 cmopisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO “MŁODY ŻEGLARZ” OLEJ NA PŁÓTNIE 50x40 CM 2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Lama del Rey - Bartłomiej Michał Górecki (2019), obraz akrylowy na płótnie

44. Bartłomiej Michał Górecki

Tytuł: Lama del Rey, 2019

Informacje: akryl, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: Bartłomiej Michał Górecki Lama del Rey 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

NH3 - Karolina Fyda (2019), obraz olejny na płótnie

45. Karolina Fyda

Tytuł: NH3, 2019

Informacje: olej, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: Karolina Fyda NH3 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 900 zł

Rodzeństwo - Bartłomiej Baranowski (2019), obraz akrylowy na płótnie

46. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Rodzeństwo, 2019

Informacje: akryl, płótno60x20 cmsygn. p.g.: Baranowski’18

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Kamczatka 1952 - Aneta Śliwa (2017), ceramika szkliwiona

47. Aneta Śliwa

Tytuł: Kamczatka 1952, 2017

Informacje: ceramika szkliwiona34x34 cm kompozycja, 52,5x52,5 cm w oprawieopisany na odwrocie: ANETA ŚLIWA 2017 r. "Kamczatka 1952”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Bez Ciebie - Eliza Piechnik (2019), obraz olejny na płycie

48. Eliza Piechnik

Tytuł: Bez Ciebie, 2019

Informacje: olej, płyta60x50 cmsygn. p.d.: Piechnik

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Różowe lofty - Zbigniew Olszewski (2019), obraz olejny na płótnie

49. Zbigniew Olszewski

Tytuł: Różowe lofty, 2019

Informacje: olej, płótno65x50 cmsygn. l.d.: OLSZEWSKI

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1500 zł

Falująca namiętność - Vanessa Świgulska (2019), obraz akrylowy na płótnie

50. Vanessa Świgulska

Tytuł: Falująca namiętność, 2019

Informacje: akryl, płótno80x120 cmsygn. p.d: Eslain 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Bez tytułu - Iwona Kobryń (2019), obraz akrylowy na płótnie

51. Iwona Kobryń

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, płótno61x50 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Leśne migotanie I - Barbara Bielecka-Woźniczko (2018), obraz akrylowo-olejny na płótnie

52. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: Leśne migotanie I, 2018

Informacje: akryl, olej, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko “Leśne migotanie” akryl, olej 80x100 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Becoming out - Ludmiła Kufel-Rutowska (2017), obraz olejny na płótnie

53. Ludmiła Kufel-Rutowska

Tytuł: Becoming out, 2017

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: ŁKufRut

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Pożegnanie - Jacek Jasiniak (2018), obraz akrylowy na płótnie

54. Jacek Jasiniak

Tytuł: Pożegnanie, 2018

Informacje: akryl, płótno120x110 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Bez tytułu - Sylwia Jóźwiak (2019), obraz akrylowy na płótnie

55. Sylwia Jóźwiak

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: Sylwia Jóźwiak ‘19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

O świcie - Agnieszka Bykowska (2016), obraz akrylowy na płótnie

56. Agnieszka Bykowska

Tytuł: O świcie, 2016

Informacje: akryl, płótno70x60 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł