30 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 27 sierpnia 2019 r.

Wystawa przedaukcyjna: od 20 sierpnia 2019 r.

Showroom przedaukcyjny: 24-25 sierpnia 2019 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy na 30 Aukcję Sztuki Młodej, która odbędzie się we wtorek 27 sierpnia 2019 r. o godz. 19:30 w naszej siedzibie na ul. Hożej 51 w Warszawie. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez naszą stronę, poprzez przycisk „złóż zlecenie” znajdujący się przy każdej pozycji katalogowej, a także telefonicznie pod nr 503 012 889 i mailowo na adres: [email protected] Polecamy również licytację online na platformie Onebid. Wystawa przedaukcyjna czynna jest w naszej siedzibie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00.

Katalog w PDF

1. Miasto na Kalderze

Technika: akryl, płótno

Format: 80x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Luiza Los-P. ‘19, opisany na odwrocie: “MIASTO NA KALDERZE” LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA AKRYL, 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1300-1600 zł

2. Z czerwoną linią

Technika: olej, płótno

Format: 120x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: A. TRACZ, opisany na odwrocie: A. Tracz „Z czerwoną linią”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1800 zł

3. Kalia

Autor: Lenka Kubica (ur. 1981 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. l.g.: LENKA KUBICA ‘18, opisany na odwrocie: LENKA KUBICA AKRYL/LEN KALIA 2018 100x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

4. Twins

Autor: Natalia Biegalska

Technika: olej, płótno

Format: śr. 30 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: N.Biegalska, opisany na odwrocie: Natalia Biegalska, "Twins" 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

5. Nowa nadzieja z cyklu Zaginiony świat

Autor: Sebastian Andrzejewski (ur. 1975 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Sebastian Andrzejewski 2019 z cyklu: Zaginiony świat NOWA NADZIEJA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

6. Basia na plaży Stogi

Autor: Ewa Staśkiewicz

Technika: olej, płótno

Format: 120x90 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

7. Na stole II

Technika: akryl, płótno

Format: 120x150 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MONIKA KOPCZEWSKA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1800 zł

8. Góry

Autor: Łukasz Dymiński

Technika: olej, płótno

Format: 40x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: DYMIŃSKI ‘19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

9. Stan natury

Autor: Agnieszka Potrzebnicka (ur. 1983 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Agnieszka Potrzebnicka 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

10. Perła IV

Technika: akryl, lakier, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2019, opisany na odwrocie: Hanna Rozpara 2019 „Perła IV”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

11. Z tobą wszędzie

Technika: olej, płótno

Format: 50x40 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

12. Red

Technika: olej, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. p.g.: Horhol’19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

13. Secretly

Technika: olej, płótno

Format: 80x90 cm

Sygnatura: sygn.: M.Noga

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

14. PeKiN

Technika: akryl, płótno

Format: śr. 40 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: M.Achtabowska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

15. XXI Century Schizoid Man

Technika: olej, płótno

Format: 140x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Woźny’19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1800 zł

16. Wielki błękit

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. na boku: Jacek Sikora, opisany na odwrocie: Wielki błękit Grand Bleu, 2019, Jacek Sikora

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

17. Pochodzenie Światła nr 27

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Piotr Przybyła “Pochodzenie światła NR 27” 2019 rok

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

18. W pracowni 208

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

19. Bez tytułu

Autor: Dominik Morgaś

Technika: olej, płótno

Format: 82x28 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

20. Ogród pragnień

Technika: olej, płótno

Format: 140x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

21. Meteory

Autor: Sławomir Wojtkiewicz (ur. 1979 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x110 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: S.Wojtkiewicz 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

22. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Stratovich Yuliya 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

23. Zaha Hadid Abstract

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: ZAHA HADID ABSTRACT MŁ’19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1700 zł

24. Wszystkie powroty

Autor: Anna Zuzanna Witek

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Witek2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1500 zł

25. Mam duże szanse na skromne życie

Technika: tempera, akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1800 zł

26. Clint Eastwood

Autor: Tomasz Włodarczyk (ur. 1962 r.)

Technika: kredka, akwarela, tempera, karton

Format: 41x58 cm, w oprawie

Sygnatura: sygn. l.d.: Włodarczyk

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

27. Niebieski nr 35

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: Lenczys 2019 MARCIN LENCZOWSKI NIEBIESKI ’35

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

28. 519

Autor: Ewa Kunicka (ur. 1970 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: Kunicka

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

29. Metropolie 78

Technika: akryl, płótno

Format: 70x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: AFigurska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

30. Bez tytułu

Autor: Marcin Niewęgłowski

Technika: olej, płótno

Format: 61x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: M. NIEWĘGŁOWSKI 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

31. Fragmentacja VI

Autor: Bartosz Jancik (ur. 1993 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Bartosz Jancik, opisany na odwrocie: Bartosz Jancik Fragmentacja VI/2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

32. Kozy

Autor: Barbara Kozaczkiewicz

Technika: akry, olej, płótno

Format: 180x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: KOZACZKIEWICZ

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Cena sprzedaży: 900 zł

33. Poniekąd

Autor: Olga Żukowska (ur. 1993 r.)

Technika: serigrafia, grafika, papier

Format: 119x79 cm

Nakład: nakład 5/5

Sygnatura: sygn. u doły: “Poniekąd” serigrafia 5/5 Żukowska 2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

34. O krok od wytchnienia

Technika: akryl, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2018 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

35. z cyklu Szara godzina

Autor: Jagoda Zych (ur. 1994 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 140x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Jagoda Zych 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

36. The City 2057

Autor: Beata Paziewska (ur. 1971 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 120x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: bp, opisany na odwrocie: "The City 2057" (podwodne miasto) 2019/akryl 120x80 cm Beata Paziewska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

37. Bez tytułu (253)

Technika: olej, płótno

Format: 90x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

38. Notte

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn.: K.2019, opisany na odwrocie: JSzymański “NOTTE” 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

39. Echoes of Eternity

Technika: akryl, płótno

Format: 109x109 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

40. Sanki

Technika: olej, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Pachecki 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

41. Ulica Wilcza

Autor: Piotr Wojtkiewicz (ur. 1984 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Wojtkiewicz 2017, opisany na odwrocie: PIOTR WOJTKIEWICZ 20.VI.2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

42. Sofa

Autor: Emilia Jechna (ur. 1994 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 60x73 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: E. Jechna

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1300-1600 zł

43. Młody żeglarz

Technika: olej, płótno

Format: 50x40 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO “MŁODY ŻEGLARZ” OLEJ NA PŁÓTNIE 50x40 CM 2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

44. Lama del Rey

Technika: akryl, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Bartłomiej Michał Górecki Lama del Rey 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

45. NH3

Autor: Karolina Fyda

Technika: olej, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Karolina Fyda NH3 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 900 zł

46. Rodzeństwo

Technika: akryl, płótno

Format: 60x20 cm

Sygnatura: sygn. p.g.: Baranowski’18

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

47. Kamczatka 1952

Format: 34x34 cm kompozycja, 52,5x52,5 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: ANETA ŚLIWA 2017 r. "Kamczatka 1952”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

48. Bez Ciebie

Autor: Eliza Piechnik

Technika: olej, płyta

Format: 60x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Piechnik

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

49. Różowe lofty

Technika: olej, płótno

Format: 65x50 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: OLSZEWSKI

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1500 zł

50. Falująca namiętność

Technika: akryl, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d: Eslain 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

51. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 61x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Iwona Kobryń

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

52. Leśne migotanie I

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko “Leśne migotanie” akryl, olej 80x100 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

53. Becoming out

Autor: Ludmiła Kufel-Rutkowska

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: ŁKufRut

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

54. Pożegnanie

Autor: Jacek Jasiniak

Technika: akryl, płótno

Format: 120x110 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

55. Bez tytułu

Autor: Sylwia Jóźwiak

Technika: akryl, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Sylwia Jóźwiak ‘19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

56. O świcie

Technika: akryl, płótno

Format: 70x60 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł