31 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 24 września 2019 r.; godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 19 września 2019 r.

Showroom przedaukcyjny: 21-22 września 2019 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy na 31 Aukcję Sztuki Młodej, która odbędzie się we wtorek 24 września 2019 r. o godz. 19:30 w naszej siedzibie na ul. Hożej 51 w Warszawie. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez naszą stronę, poprzez przycisk „złóż zlecenie” znajdujący się przy każdej pozycji katalogowej, a także telefonicznie pod nr 503 012 889 i mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Polecamy również licytację online na platformie Onebid. Wystawa przedaukcyjna czynna jest w naszej siedzibie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. Na showroom przedaukcyjny zapraszamy w weekend 21-22 września 2019 r. (sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00).

bez tytułu - Yuliya Stratovich (2019), obraz akrylowy na płótnie

1. Yuliya Stratovich

Tytuł: bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, płótno90x90 cmsygn. p.d.: S.Y. 2019, opisany na odwrocie: Stratovich Yuliya 2019 acryl on canvas

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

With a touch of optimism z cyklu Demi-sec - Agnieszka Figurska (2019), obraz akrylowy na płótnie

2. Agnieszka Figurska

Tytuł: With a touch of optimism z cyklu Demi-sec, 2019

Informacje: akryl, płótno100x120 cmsygn. p.d.: Figurska, opisany na odwrocie: DEMI-SEC ,,With a touch of optimism" 2019 Agnieszka Figurska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Osobliwość nr 1 Betelgeza A - Aleksandra Tracz (2018-2019), kolaż, akryl na płótnie

3. Aleksandra Tracz

Tytuł: Osobliwość nr 1 Betelgeza A, 2018-2019

Informacje: akryl, kolaż, płótno120x90 cmopisany na odwrocie: A. TRACZ “OSOBLIWOŚĆ NR1: BETELGEZA A” 2018/19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Boże pole - Jakub Szymański (2019), obraz akrylowy na płótnie

4. Jakub Szymański

Tytuł: Boże pole, 2019

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. na licu: K.2019, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1300-1600 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

Bez tytułu - Monika Kopczewska, obraz akrylowy na płótnie

5. Monika Kopczewska

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2000 - 2500 zł

Cena sprzedaży: 1800 zł

Bez tytułu - Martyna Karch (2019), obraz olejny na płótnie

6. Martyna Karch

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. l.d.: M.Karch 19, opisany na odwrocie: Martyna Karch 2019 "Toils"

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1800-2500 zł

Fragmentacja III - Bartosz Jancik (2018), obraz olejny na płótnie

7. Bartosz Jancik

Tytuł: Fragmentacja III, 2018

Informacje: olej, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: Bartosz Jancik FRAGMENTACJA III olej na płótnie, 80x80 cm 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1500-1700 zł

Płaszczyzny VII - Barbara Bielecka-Woźniczko (2016), obraz olejny na płótnie

8. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: Płaszczyzny VII, 2016

Informacje: olej, płótno130x100 cmsygn. p.d.: B.B.Woźniczko 2015

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Kurkuma - Katarzyna Borkowska (2019), obraz olejny na płótnie

9. Katarzyna Borkowska

Tytuł: Kurkuma, 2019

Informacje: olej, płótno90x60 cmsygn. l.d.: monorgamem, opisany na odwrocie: "Kurkuma" Katarzyna Borkowska 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Hawana - Julia Reiter (2019), obraz olejny na płótnie

10. Julia Reiter

Tytuł: Hawana, 2019

Informacje: olej, płótno140x100 cmsygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1800-2500 zł

Cena sprzedaży: 4800 zł

Zamglony II - Jagoda Zych (2017), obraz olejny na płótnie

11. Jagoda Zych

Tytuł: Zamglony II, 2017

Informacje: olej, płótno95x60 cmopisany na odwrocie: JAGODA ZYCH 2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 900-1100 zł

Niebieski 36 - Marcin Lenczowski (2019), obraz akrylowy na płótnie

12. Marcin Lenczowski

Tytuł: Niebieski 36, 2019

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. l.d.: lenczys, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Jemioła I - Emilia Rusin (2016), obraz olejny na płótnie

13. Emilia Rusin

Tytuł: Jemioła I, 2016

Informacje: olej, płótno80x60 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Kwiat paproci I - Hanna Rozpara (2019), obraz akrylowy na płótnie

14. Hanna Rozpara

Tytuł: Kwiat paproci I, 2019

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2019, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

Widoki, które zapamiętam - Daria Pyrchała (2019), obraz olejny na płótnie

15. Daria Pyrchała

Tytuł: Widoki, które zapamiętam, 2019

Informacje: olej, płótno160x120 cmopisany na odwrocie: WIDOKI, KTÓRE ZAPAMIĘTAM 2018 DARIA PYRCHAŁA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1700 zł

Przeszłość, która nadejdzie 2 - Karol Mularczyk (2019), obraz olejny na płótnie

16. Karol Mularczyk

Tytuł: Przeszłość, która nadejdzie 2, 2019

Informacje: olej, płótno160x120 cmopisany na odwrocie: KAROL MULARCZYK “PRZESZŁOŚĆ, KTÓRA NADEJDZIE/2” OLEJ NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Przeszkody niezwykłej urody - Jacek Cyganek (2019), tempera, akryl na płótnie

17. Jacek Cyganek

Tytuł: Przeszkody niezwykłej urody, 2019

Informacje: tempera, akryl, płótno80x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Killing Eyes - Aleksander Gurłacz (2014), akryl, płyta HDF

18. Aleksander Gurłacz

Tytuł: Killing Eyes, 2014

Informacje: akryl, płyta HDF50x50 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Kebab - Tymon Tryzno (2019), obraz olejny na płótnie

19. Tymon Tryzno

Tytuł: Kebab, 2019

Informacje: olej, płótno90x110 cmopisany na odwrocie: TRYZNO’19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

Taniec nocy z brzaskiem - Małgorzata Rusiecka (2019), obraz olejny na płótnie

20. Małgorzata Rusiecka

Tytuł: Taniec nocy z brzaskiem, 2019

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. p.d.: RUSIECKA’19 RUSIECKA MAŁGORZATA “TANIEC NOCY Z BRZASKIEM”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1300-1600 zł

Świat jest Twoją przygodą - Patrycja Kruszyńska-Mikulska (2019), obraz akrylowy na płótnie

21. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Tytuł: Świat jest Twoją przygodą, 2019

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2800-3500 zł

Grill, Smołdzino - Łukasz Dymiński (2016), obraz olejny na płótnie

22. Łukasz Dymiński

Tytuł: Grill, Smołdzino, 2016

Informacje: olej, płótno60x50 cmsygn. p.d.: Dymiński’16

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Gathering in red - Sebastian Garyantesiewicz (2019), obraz akrylowy na płótnie

23. Sebastian Garyantesiewicz

Tytuł: Gathering in red, 2019

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: Garyantes, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Zbiory miłości - Yulia Gurzhiyants (2019), obraz olejny na płótnie

24. Yulia Gurzhiyants

Tytuł: Zbiory miłości, 2019

Informacje: olej, płótno50x40 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Bez tytułu - Karolina Drygała (2019), obraz olejny na płótnie

25. Karolina Drygała

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: olej, płótno85x105 cmopisany na odwrocie: "BEZ TYTUŁU" KAROLINA DRYGAŁA olej na płótnie 85x105 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Powiększenie - Paulina Ledzion (2019), obraz akrylowy na płótnie

26. Paulina Ledzion

Tytuł: Powiększenie, 2019

Informacje: akryl, płótno73x100 cmopisany na odwrocie: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

Zima - Sławomir Wojtkiewicz (2019), akryl, płyta

27. Sławomir Wojtkiewicz

Tytuł: Zima, 2019

Informacje: akryl, płyta100x130 cmsygn. p.d.: S. Wojtkiewicz 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Pingwin - Aneta Śliwa (2019), ceramika szkliwiona

28. Aneta Śliwa

Tytuł: Pingwin, 2019

Informacje: ceramika szkliwiona46x27x36 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Niska grawitacja sztuki - Filip Łoziński (2019), obraz olejno-akrylowy na płótnie

29. Filip Łoziński

Tytuł: Niska grawitacja sztuki, 2019

Informacje: olej, akryl, płótno70x120 cmsygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 1800 zł

Crush - Monika Noga (2019), obraz olejny na płótnie

30. Monika Noga

Tytuł: Crush, 2019

Informacje: olej, płótno70x50 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Bez - Olena Horhol (2019), obraz olejny na płótnie

31. Olena Horhol

Tytuł: Bez, 2019

Informacje: olej, płótno60x60 cmsygn. l.g.: HORHOL 17-19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Kwitnące miasto II - Luiza Los-Pławszewska (2019), obraz akrylowy na płótnie

32. Luiza Los-Pławszewska

Tytuł: Kwitnące miasto II, 2019

Informacje: akryl, płótno90x80 cmsygn. p.d.: Luiza Loz-P.’19, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 900-1100 zł

Ulotność - Weronika Braun (2019), obraz olejny na płótnie

33. Weronika Braun

Tytuł: Ulotność, 2019

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Jajem go - Krystyna Jaszke (2018), obraz olejny na płótnie

34. Krystyna Jaszke

Tytuł: Jajem go, 2018

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: Krystyna Jaszke 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Nadobnica alpejska - Barbara Kozaczkiewicz (2019), obraz akrylowo-olejny na płótnie

35. Barbara Kozaczkiewicz

Tytuł: Nadobnica alpejska, 2019

Informacje: akryl, olej, płótno90x80 cmsygn. p.d.: Kozaczkiewicz

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 900 zł

Bar Piratów - Andrzej Wirpszo (2015), obraz akrylowy na płótnie

36. Andrzej Wirpszo

Tytuł: Bar Piratów, 2015

Informacje: akryl, płótno90x90 cmsygn. l.d.: WIRP 2015, opisany na odwrocie: “BAR” AKRYL 90x90 ANDRZEJ WIRPSZO

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Bez tytułu (4) - Marcin Niewęgłowski (2018), olej, plyta

37. Marcin Niewęgłowski

Tytuł: Bez tytułu (4), 2018

Informacje: olej, plyta77x77 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Oksymoron 14 - Karolina Radoch (2018), obraz akrylowy na płótnie

38. Karolina Radoch

Tytuł: Oksymoron 14, 2018

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Karolina Radoch 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Z pejzażem w tle - Cezary Bednarczyk (2019), obraz olejny na płótnie

39. Cezary Bednarczyk

Tytuł: Z pejzażem w tle, 2019

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Z pejzażem w tle 2019 C. Bednarczyk

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

W błękicie rozkwitły - Mariola Świgulska (2018), obraz olejny na płótnie

40. Mariola Świgulska

Tytuł: W błękicie rozkwitły, 2018

Informacje: olej, płótno80x120 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Kura patroszona na “Super Ekspresie” - Piotr Pachecki (2019), tempera żółtkowa na płórnie

41. Piotr Pachecki

Tytuł: Kura patroszona na “Super Ekspresie”, 2019

Informacje: tempera żółtkowa, płótno60x50 cmsygn. p.d.: Pachecki 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Matka od roślin - Magda Zarzycka (2019), obraz akrylowy na płótnie

42. Magda Zarzycka

Tytuł: Matka od roślin, 2019

Informacje: akryl, płótno80x60 cmopisany na odwrocie:MAGDA ZARZYCKA “MATKA OD ROŚLIN”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1300-1600 zł

X Means Love - Viola Pryba Hadaś (2019), obraz na płótnie wykonany techniką własną

43. Viola Pryba Hadaś

Tytuł: X Means Love, 2019

Informacje: technika własna, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: VIOLA PRYBA-HADAŚ X Means Love 2019/100x70 own technique on canvas

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Remont - Marcelina Siwiec (2019), obraz olejny na płótnie

44. Marcelina Siwiec

Tytuł: Remont, 2019

Informacje: olej, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: Marcelina Siwiec “REMONT” 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Krzesło - Andrzej Zdanowicz (2019), tempera, olej, płótno

45. Andrzej Zdanowicz

Tytuł: Krzesło, 2019

Informacje: tempera, olej, płótno85x65 cmsygn. l.d.: AZ

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Zmierzch Lasów Deszczowych - Bartłomiej Michał Górecki (2019), obraz akrylowy na płótnie

46. Bartłomiej Michał Górecki

Tytuł: Zmierzch Lasów Deszczowych, 2019

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Bartłomiej Michał Górecki, Zmierzch Lasów Deszczowych

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Kot w oknie - Bartłomiej Baranowski (2018), obraz olejny na płótnie

47. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Kot w oknie, 2018

Informacje: olej, płótno50x40 cmsygn. p.d.: BARANOWSKI’18

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Przenikanie - Paulina Leszczyńska (2014), obraz olejny na płótnie

48. Paulina Leszczyńska

Tytuł: Przenikanie, 2014

Informacje: olej, płótno70x70 cm kompozycja, 73,5x73,5 cm w oprawiesygn. na licu

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Summer Love - Wojciech Manitius-Ratyński (2019), obraz akrylowy na płótnie

49. Wojciech Manitius-Ratyński

Tytuł: Summer Love, 2019

Informacje: akryl, płótno109x109 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Bez tytułu - Magdalena Śniadkowska (2019), obraz olejny na płótnie

50. Magdalena Śniadkowska

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: olej, płótno116x89 cmsygn. p.d.: magda es gallery 09.2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 900-1100 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Rozmowy - Karolina Kurkiewicz (2017), obraz olejny na płótnie

51. Karolina Kurkiewicz

Tytuł: Rozmowy, 2017

Informacje: olej, płótno120x160 cm (tryptyk)

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Blues for Sonny - Łukasz Kozik (2018), obraz olejny na płótnie

52. Łukasz Kozik

Tytuł: Blues for Sonny, 2018

Informacje: olej, płótno140x100 cmopisany na odwrocie: KOZIK ŁUKASZ BLUES FOR SONNY 100x140 OLEJ 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Za zamkniętymi oczami 2 - Eliza Piechnik (2019), obraz olejny na płycie

53. Eliza Piechnik

Tytuł: Za zamkniętymi oczami 2, 2019

Informacje: olej, płyta50x70 cmsygn. p.d.: Piechnik Eliza

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Ślady - Emilia Jechna (2018), akryl, piasek, płótno

54. Emilia Jechna

Tytuł: Ślady, 2018

Informacje: akryl, piasek, płótno90x60 cmopisany na odwrocie: EMILIA JECHNA 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Odrodzenie - Vanessa Świgulska (2019), obraz akrylowy na płótnie

55. Vanessa Świgulska

Tytuł: Odrodzenie, 2019

Informacje: akryl, płótno80x120 cmsygn. p.d.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Bezpieczeństwo - Jacek Jasiniak (2017), obraz na płótnie wykonany techniką własną

56. Jacek Jasiniak

Tytuł: Bezpieczeństwo, 2017

Informacje: technika własna, płótno90x90 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Bliźniaki / pozycja wycofana - Diana Godna (2017), obraz olejny na płótnie

57. Diana Godna

Tytuł: Bliźniaki / pozycja wycofana, 2017

Informacje: olej, płótno50x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Młyn - Aurelia Sikiewicz-Wojtaszek (2019), obraz akrylowy na płótnie

58. Aurelia Sikiewicz-Wojtaszek

Tytuł: Młyn, 2019

Informacje: akryl, płótno90x60 cmsygn. l.d.: J.A. Sing

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł