32 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 29 października 2019 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 23 października 2019 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 25-26 października 2019 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-18:00

Zapraszamy na 32 Aukcję Sztuki Młodej, która odbędzie się we wtorek 29 października 2019 r. o godz. 19:30 w naszej siedzibie na ul. Hożej 51 w Warszawie. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez naszą stronę, poprzez przycisk „złóż zlecenie” znajdujący się przy każdej pozycji katalogowej, a także telefonicznie pod nr 503 012 889 i mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Polecamy również licytację online na platformie Onebid. Wystawa przedaukcyjna czynna jest w naszej siedzibie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00.

W 05 - Hanna Rozpara (2019), obraz akrylowy na płótnie

1. Hanna Rozpara

Tytuł: W 05, 2019

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2019, opisany na odwrocie: Hanna Rozpara 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Szuwary - Andrzej Wirpszo (2018), obraz akrylowy na płótnie

2. Andrzej Wirpszo

Tytuł: Szuwary, 2018

Informacje: akryl, płótno90x90 cmsygn. l.d.: WIRP 2018, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Quadrofolium - Jakub Szymański (2019), obraz akrylowy na płótnie

3. Jakub Szymański

Tytuł: Quadrofolium, 2019

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: J. Szymański "Quadrofolium" 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

Z cyklu Zapis śladu - Agnieszka Olech (2019), obraz akrylowy na płótnie

4. Agnieszka Olech

Tytuł: Z cyklu Zapis śladu, 2019

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: AGNIESZKA OLECH Z CYKLU "ZAPIS ŚLADU" 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1900 zł

Złote cienie - Yulia Gurzhiyants (2019), obraz akrylowy na płótnie

5. Yulia Gurzhiyants

Tytuł: Złote cienie, 2019

Informacje: akryl, płótno81x100 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Białe na białym - Łukasz Dymiński (2019), obraz olejny na płótnie

6. Łukasz Dymiński

Tytuł: Białe na białym, 2019

Informacje: olej, płótno60x60 cmsygn. p.d.: DYMIŃSKI18

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Gracja - Joanna Szumska (2019), obraz akrylowy na płótnie

7. Joanna Szumska

Tytuł: Gracja, 2019

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. na licu: Joanna Szumska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Loneliness - Monika Noga (2019), obraz olejny na płótnie

8. Monika Noga

Tytuł: Loneliness, 2019

Informacje: olej, płótno100x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

L - Pedro Maximo (2018), obraz akrylowy na płótnie

9. Pedro Maximo

Tytuł: L, 2018

Informacje: akryl, płótno60x40 cmsygn. p.d.: Pedro Maximo 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 900-1100 zł

Bóg - Kacper Woźny (2019), obraz olejny na płótnie

10. Kacper Woźny

Tytuł: Bóg, 2019

Informacje: olej, płótno90x130 cmopisany na odwrocie: Woźny ‘19 Bóg

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2700-3200 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

Oksymoron 16 - Karolina Radoch (2019), obraz akrylowy na płótnie

11. Karolina Radoch

Tytuł: Oksymoron 16, 2019

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Karolina Radoch Oksymoron 16

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Krab czarny - Aneta Śliwa (2019), ceramika szkliwiona

12. Aneta Śliwa

Tytuł: Krab czarny, 2019

Informacje: ceramika szkliwiona7x28x22 cmsygn. na spodzie: ANETA ŚLIWA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Na Słonecznej - Marcelina Siwiec (2019), obraz olejny na płótnie

13. Marcelina Siwiec

Tytuł: Na Słonecznej, 2019

Informacje: olej, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: Marcelina Siwiec “Na Słonecznej” 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Pożegnanie blachodziobów - Bartłomiej Baranowski (2019), obraz akrylowy na płótnie

14. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Pożegnanie blachodziobów, 2019

Informacje: akryl, płótno50x40 cmsygn. l.d.: Baranowski/19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Orchidea - Julia Reiter (2019), obraz olejny na płótnie

15. Julia Reiter

Tytuł: Orchidea, 2019

Informacje: olej, płótno140x100 cmsygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 5000-5500 zł

Cienie - Olena Horhol (2018), obraz olejny na płótnie

16. Olena Horhol

Tytuł: Cienie, 2018

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Horhol'18

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 900-1200 zł

Trawka - Martyna Karch (2019), obraz olejny na płótnie

17. Martyna Karch

Tytuł: Trawka, 2019

Informacje: olej, płótno70x90 cmsygn. l.d.: M. Karch 17, opisany na odrocie: Martyna Karch 2017 "Trawka"

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2200-2400 zł

Dworzec - Tymon Tryzno (2019), obraz olejny na płótnie

18. Tymon Tryzno

Tytuł: Dworzec, 2019

Informacje: olej, płótno100x130 cmopisany na odwrocie: TRYZNO’19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

Gorące krzesło - Andrzej Zdanowicz (2019), olej, tempera, płótno

19. Andrzej Zdanowicz

Tytuł: Gorące krzesło, 2019

Informacje: olej, tempera, płótno80x65 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZDANOWICZ “GORĄCE KRZESŁO” 2019’ olej i tempera na płótnie 80x65

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Niebieski 40 - Marcin Lenczowski (2019), obraz akrylowy na płótnie

20. Marcin Lenczowski

Tytuł: Niebieski 40, 2019

Informacje: akryl, płótno120x60 cmsygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: Lenczys 2019 Niebieski #40 Marcin Lenczowski

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Doberman - Aleksandra Lacheta (2019), obraz akrylowy na płótnie

21. Aleksandra Lacheta

Tytuł: Doberman, 2019

Informacje: akryl, płótno50x40 cmopisany na odwrocie: Aleksandra Lacheta 19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 900-1100 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Osobliwość nr 7 Mirah - Aleksandra Tracz (2018-2019), kolaż, akryl na płótnie

22. Aleksandra Tracz

Tytuł: Osobliwość nr 7 Mirah, 2018-2019

Informacje: akryl, kolaż, płótno120x90 cmopisany na odwrocie: A.TRACZ “OSOBLIWOŚĆ NR 7, MIRAH” 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 2600 zł

Znalezione na wybrzeżu - Bartosz Jancik (2019), obraz olejny na płótnie

23. Bartosz Jancik

Tytuł: Znalezione na wybrzeżu, 2019

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: BJ, opisany na odwrocie: Bartosz Jancik "Znalezione na wybrzeżu" 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Za północnym oknem - Paulina Ledzion (2019), obraz akrylowy na płótnie

24. Paulina Ledzion

Tytuł: Za północnym oknem, 2019

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Mów głośno, jeśli mówisz o miłości - Daria Pyrchała (2019), obraz olejny na płótnie

25. Daria Pyrchała

Tytuł: Mów głośno, jeśli mówisz o miłości, 2019

Informacje: olej, płótno120x120 cmopisany na odwrocie: MÓW GŁOŚNO, JEŚLI MÓWISZ O MIŁOŚCI 2019 DARIA PYRCHAŁA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 2200 zł

Brigitte - Karolina Dorochowicz (2018), kolaż, akryl na płótnie

26. Karolina Dorochowicz

Tytuł: Brigitte, 2018

Informacje: akryl, kolaż, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Karolina Dorochowicz, 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Zielone piekło - Sebastian Andrzejewski (2019), obraz olejny na płótnie

27. Sebastian Andrzejewski

Tytuł: Zielone piekło, 2019

Informacje: olej, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: Sebastian Andrzejewski ZIELONE PIEKŁO 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Bez tytułu (10) - Marcin Niewęgłowski (2018), obraz olejny na płycie

28. Marcin Niewęgłowski

Tytuł: Bez tytułu (10), 2018

Informacje: olej, płyta70x80 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Czarodziejska góra - Piotr Pachecki (2019), tempera żółtkowa na płórnie

29. Piotr Pachecki

Tytuł: Czarodziejska góra, 2019

Informacje: tempera żółtkowa, płótno70x100 cmsygn. p.d.: PACHECKI 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Sąsiedztwo - Filip Łoziński (2019), obraz olejno-akrylowy na płótnie

30. Filip Łoziński

Tytuł: Sąsiedztwo, 2019

Informacje: olej, akryl, płótno100x130 cmsygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Śmierć – Błogość - Aleksander Gurłacz (2016), akryl, płyta PCV

31. Aleksander Gurłacz

Tytuł: Śmierć – Błogość, 2016

Informacje: akryl, płyta PCV55,5x64,5 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 900-1200 zł

Bez tytułu z cyklu Przekleństwa cielesności - Małgorzata Kalinowska (2014), obraz na płótnie wykonany techniką własną

32. Małgorzata Kalinowska

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Przekleństwa cielesności, 2014

Informacje: technika własna, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Małgorzata Kalinowska bez tytułu - z cyklu Przekleństwa cielesności 2014 r. technika własna

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2400-2600 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

Miasto - Jacek Jasiniak (2016), obraz akrylowy na płótnie

33. Jacek Jasiniak

Tytuł: Miasto, 2016

Informacje: akryl, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: J. Jasiniak 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

In mountains - Kamil Klamczyński (2019), obraz olejny na płótnie

34. Kamil Klamczyński

Tytuł: In mountains, 2019

Informacje: olej, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: K.KLAMCZYNSKI'19 "IN MOUNTAINS"

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Płonąca Warszawa - Barbara Bielecka-Woźniczko (2019), obraz akrylowy na płótnie

35. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: Płonąca Warszawa, 2019

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: B. Bielecka-Woźniczko 2019, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko "Płonąca Warszawa" 2019 akryl na płótnie 100x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Teraz jest najlepszy czas - Jacek Cyganek (2019), tempera, akryl na płótnie

36. Jacek Cyganek

Tytuł: Teraz jest najlepszy czas, 2019

Informacje: tempera, akryl, płótno80x100 cmsygn. l.d.: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

Escape Plan - Wojciech Manitius-Ratyński (2019), obraz akrylowy na płótnie

37. Wojciech Manitius-Ratyński

Tytuł: Escape Plan, 2019

Informacje: akryl, płótno104x104 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Portret - Olga Żukowska (2017), serigrafia, grafika, papier

38. Olga Żukowska

Tytuł: Portret, 2017

Informacje: serigrafia, grafika, papier77,5x112 cmsygn. i opisany u dołu: “Portret” serigrafia 3/3 Żukowska 2017

Nakład: 3/3

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

W niebieskiej krainie - Mariola Świgulska (2019), obraz olejny na płótnie

39. Mariola Świgulska

Tytuł: W niebieskiej krainie, 2019

Informacje: olej, płótno60x60 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

The Red One - Łukasz Kozik (2018), obraz olejny na płótnie

40. Łukasz Kozik

Tytuł: The Red One, 2018

Informacje: olej, płótno140x90 cmopisany na odwrocie: KOZIK ŁUKASZ THE RED ONE 90x140 OLEJ 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Baronowa Zofia - Marta Lisiewicz (2019), obraz akrylowy na płótnie

41. Marta Lisiewicz

Tytuł: Baronowa Zofia, 2019

Informacje: akryl, płótno124x87 cmsygn. p.d.: ML

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 900-1100 zł

Z cyklu wody Józefów 3 - Piotr Przybyła (2019), technika mieszana na płótnie

42. Piotr Przybyła

Tytuł: Z cyklu wody Józefów 3, 2019

Informacje: technika mieszana, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: “Z CYKLU WODY 3 JÓZEFÓW” Piotr Przybyła 2019 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

In the Woods - Sebastian Garyantesiewicz (2019), obraz akrylowy na płótnie

43. Sebastian Garyantesiewicz

Tytuł: In the Woods, 2019

Informacje: akryl, płótno90x80 cmopisany na odwrocie: Sebastian Garyantesiewicz “In the Woods” 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

? Koniec - Michał Spryszyński (2019), obraz akrylowy na płótnie

44. Michał Spryszyński

Tytuł: ? Koniec, 2019

Informacje: akryl, płótno60x80 cmopisany na odwrocie: “? KONIEC” MICHAŁ SPRYSZYŃSKI AKRYL NA PŁÓTNIE 80x60 cm 2016 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

She is me, me is she - Viola Pryba Hadaś (2018), obraz na płótnie wykonany techniką własną

45. Viola Pryba Hadaś

Tytuł: She is me, me is she, 2018

Informacje: technika własna, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: VIOLA PRYBA-HADAŚ PFISHOVA SHE IS ME ME IS SHE own technique, canvas, 70x50, 2019 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 900-1200 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Żywy poranek - Vanessa Świgulska (2019), obraz akrylowy na płótnie

46. Vanessa Świgulska

Tytuł: Żywy poranek, 2019

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. l.d.: Eslain

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 900-1100 zł

Bez tytułu - Iwona Kobryń (2019), obraz akrylowy na płótnie

47. Iwona Kobryń

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

Fine Arts - Aleksandra Młynarczyk-Gemza (2014), obraz olejny na płótnie

48. Aleksandra Młynarczyk-Gemza

Tytuł: Fine Arts, 2014

Informacje: olej, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: ALEKSANDRA MŁYNARCZYK-GEMZA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 900-1200 zł

Romans - Julija Dunko (2019), obraz olejny na płótnie

49. Julia Dunko

Tytuł: Romans, 2019

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. l.d.: DJ, opisany na odwrocie: "Romans" 50x70 olej na płótnie Julija Dunko

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Podwójny - Cezary Bednarczyk (2019), obraz olejny na płótnie

50. Cezary Bednarczyk

Tytuł: Podwójny, 2019

Informacje: olej, płótno90x70 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 500-1700 zł

Potrójny akt - Aurelia Sikiewicz-Wojtaszek (2019), akryl, karton

51. Aurelia Sikiewicz-Wojtaszek

Tytuł: Potrójny akt, 2019

Informacje: akryl, karton3x (36,00 x 81,00) cm, w oprawie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Martwa natura w szarości - Karolina Drygała (2018), obraz olejny na płótnie

52. Karolina Drygała

Tytuł: Martwa natura w szarości, 2018

Informacje: olej, płótno90x90 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2000-2200 zł

Jesień - Sergiusz “Serio” Kubicki (2018), spray, akryl, płótno

53. Sergiusz “Serio” Kubicki

Tytuł: Jesień, 2018

Informacje: spray, akryl, płótno120x80 cmna odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Japanese evening - Joanna Głażewska (2019), obraz akrylowy na płótnie wykonany techniką własną

54. Joanna Głażewska

Tytuł: Japanese evening, 2019

Informacje: akryl, technika własna, płótno130x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Rojo - Joanna Rudek (2019), obraz akrylowy na płótnie

55. Joanna Rudek

Tytuł: Rojo, 2019

Informacje: akryl, płótno70x120 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Marionetkowy król - Mirosław Nowiński (2019), obraz akrylowy na płótnie

56. Mirosław Nowiński

Tytuł: Marionetkowy król, 2019

Informacje: akryl, płótno150 x 100 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1900 zł

Inner and Outer 57-59 (tryptyk) - Sebastian Skowroński (2017), linoryt, papier Hahnemuhle 300

57. Sebastian Skowroński

Tytuł: Inner and Outer 57-59 (tryptyk), 2017

Informacje: linoryt, papier Hahnemuhle 3003x(8x15) cm

Nakład: nakład: 2/6; 2/4; 2/4

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 900-1100 zł