32 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 29 października 2019 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 23 października 2019 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 25-26 października 2019 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-18:00

Zapraszamy na 32 Aukcję Sztuki Młodej, która odbędzie się we wtorek 29 października 2019 r. o godz. 19:30 w naszej siedzibie na ul. Hożej 51 w Warszawie. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez naszą stronę, poprzez przycisk „złóż zlecenie” znajdujący się przy każdej pozycji katalogowej, a także telefonicznie pod nr 503 012 889 i mailowo na adres: [email protected] Polecamy również licytację online na platformie Onebid. Wystawa przedaukcyjna czynna jest w naszej siedzibie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00.

wirtualny spacer po wystawie aukcyjnej:

1.hanna_rozpara

1. W 05

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2019, opisany na odwrocie: Hanna Rozpara 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

2.andrzej_wirpszo

2. Szuwary

Technika: akryl, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: WIRP 2018, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

3.jakub_szymanski

3. Quadrofolium

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: J. Szymański "Quadrofolium" 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

4.agnieszka_olech

4. Z cyklu Zapis śladu

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: AGNIESZKA OLECH Z CYKLU "ZAPIS ŚLADU" 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1900 zł

5.yulia_gurzhiyants

5. Złote cienie

Technika: akryl, płótno

Format: 81x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

6.lukasz_dyminski

6. Białe na białym

Autor: Łukasz Dymiński

Technika: olej, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: DYMIŃSKI18

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

7.joanna_szumska

7. Gracja

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. na licu: Joanna Szumska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

8.monika_noga

8. Loneliness

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

9.pedro_maximo

9. L

Autor: Pedro Maximo

Technika: akryl, płótno

Format: 60x40 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Pedro Maximo 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 900-1100 zł

10.kacper_wozny

10. Bóg

Technika: olej, płótno

Format: 90x130 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Woźny ‘19 Bóg

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2700-3200 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

11.karolina_radoch

11. Oksymoron 16

Autor: Karolina Radoch (ur. 1989 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Karolina Radoch Oksymoron 16

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

12.aneta_sliwa

12. Krab czarny

Format: 7x28x22 cm

Sygnatura: sygn. na spodzie: ANETA ŚLIWA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

13.marcelina_siwiec

13. Na Słonecznej

Autor: Marcelina Siwiec

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Marcelina Siwiec “Na Słonecznej” 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

14.bartlomiej_baranowski

14. Pożegnanie blachodziobów

Technika: akryl, płótno

Format: 50x40 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Baranowski/19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

15.julia_reiter

15. Orchidea

Autor: Julia Reiter

Technika: olej, płótno

Format: 140x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 5000-5500 zł

16.olena_horhol

16. Cienie

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Horhol'18

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 900-1200 zł

17.martyna_karch

17. Trawka

Autor: Martyna Karch (ur. 1983 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x90 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: M. Karch 17, opisany na odrocie: Martyna Karch 2017 "Trawka"

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2200-2400 zł

18.tymon_tryzno

18. Dworzec

Technika: olej, płótno

Format: 100x130 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: TRYZNO’19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

19.andrzej_zdanowicz

19. Gorące krzesło

Autor: Andrzej Zdanowicz (ur. 1960 r.)

Technika: olej, tempera, płótno

Format: 80x65 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ANDRZEJ ZDANOWICZ “GORĄCE KRZESŁO” 2019’ olej i tempera na płótnie 80x65

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

20.marcin_lenczowski

20. Niebieski 40

Technika: akryl, płótno

Format: 120x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: Lenczys 2019 Niebieski #40 Marcin Lenczowski

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

21.aleksandra_lacheta

21. Doberman

Autor: Aleksandra Lacheta

Technika: akryl, płótno

Format: 50x40 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Aleksandra Lacheta 19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 900-1100 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

22.aleksandra_tracz

22. Osobliwość nr 7 Mirah

Rok powstania: 2018-2019

Technika: akryl, kolaż, płótno

Format: 120x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: A.TRACZ “OSOBLIWOŚĆ NR 7, MIRAH” 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 2600 zł

23.bartosz_jancik

23. Znalezione na wybrzeżu

Autor: Bartosz Jancik (ur. 1993 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: BJ, opisany na odwrocie: Bartosz Jancik "Znalezione na wybrzeżu" 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

24.paulina_ledzion

24. Za północnym oknem

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

25.daria_pyrchala

25. Mów głośno, jeśli mówisz o miłości

Technika: olej, płótno

Format: 120x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MÓW GŁOŚNO, JEŚLI MÓWISZ O MIŁOŚCI 2019 DARIA PYRCHAŁA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 2200 zł

26.karolina_dorochowicz

26. Brigitte

Autor: Karolina Dorochowicz

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Karolina Dorochowicz, 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

27.sebastian_andrzejewski

27. Zielone piekło

Autor: Sebastian Andrzejewski (ur. 1975 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Sebastian Andrzejewski ZIELONE PIEKŁO 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

28.marcin_nieweglowski

28. Bez tytułu (10)

Autor: Marcin Niewęgłowski

Technika: olej, płyta

Format: 70x80 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

29.piotr_pachecki

29. Czarodziejska góra

Technika: tempera żółtkowa, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: PACHECKI 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

30.filip_lozinski

30. Sąsiedztwo

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 100x130 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

31.aleksander_gurlacz

31. Śmierć – Błogość

Autor: Aleksander Gurłacz (ur. 1991 r.)

Technika: akryl, płyta PCV

Format: 55,5x64,5 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 900-1200 zł

32.malgorzata_kalinowska

32. Bez tytułu z cyklu Przekleństwa cielesności

Autor: Małgorzata Kalinowska

Technika: technika własna, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Małgorzata Kalinowska bez tytułu - z cyklu Przekleństwa cielesności 2014 r. technika własna

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2400-2600 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

33.jacek_jasiniak

33. Miasto

Autor: Jacek Jasiniak

Technika: akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: J. Jasiniak 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

34.kamil_klamczynski

34. In mountains

Autor: Kamil Klamczyński (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: K.KLAMCZYNSKI'19 "IN MOUNTAINS"

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

35.barbara_bielecka-wozniczko

35. Płonąca Warszawa

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B. Bielecka-Woźniczko 2019, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko "Płonąca Warszawa" 2019 akryl na płótnie 100x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

36.jacek_cyganek

36. Teraz jest najlepszy czas

Technika: tempera, akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

37.wojciech_ratynski

37. Escape Plan

Technika: akryl, płótno

Format: 104x104 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

38.olga_zukowska

38. Portret

Autor: Olga Żukowska (ur. 1993 r.)

Technika: serigrafia, grafika, papier

Format: 77,5x112 cm

Nakład: 3/3

Sygnatura: sygn. i opisany u dołu: “Portret” serigrafia 3/3 Żukowska 2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

39.mariola_swigulska

39. W niebieskiej krainie

Technika: olej, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

lukasz_kozik

40. The Red One

Autor: Łukasz Kozik (ur. 1973 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 140x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KOZIK ŁUKASZ THE RED ONE 90x140 OLEJ 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

marta_lisiewicz

41. Baronowa Zofia

Autor: Marta Lisiewicz

Technika: akryl, płótno

Format: 124x87 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: ML

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 900-1100 zł

piotr_przybyla

42. Z cyklu wody Józefów 3

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “Z CYKLU WODY 3 JÓZEFÓW” Piotr Przybyła 2019 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

sebastian_garyantesiewicz

43. In the Woods

Autor: Sebastian Garyantesiewicz (ur. 1980 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 90x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Sebastian Garyantesiewicz “In the Woods” 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

michal_spryszynski

44. ? Koniec

Technika: akryl, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “? KONIEC” MICHAŁ SPRYSZYŃSKI AKRYL NA PŁÓTNIE 80x60 cm 2016 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

viola_pryba-hadas

45. She is me, me is she

Autor: Viola Pryba Hadaś (ur. 1981 r.)

Format: 70x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: VIOLA PRYBA-HADAŚ PFISHOVA SHE IS ME ME IS SHE own technique, canvas, 70x50, 2019 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 900-1200 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

vanessa_swigulska

46. Żywy poranek

Technika: akryl, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Eslain

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 900-1100 zł

_MG_3904

47. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

_MG_3905

48. Fine Arts

Autor: Aleksandra Młynarczyk-Gemza (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ALEKSANDRA MŁYNARCZYK-GEMZA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 900-1200 zł

julija_dunko

49. Romans

Autor: Julija Dunko (ur. 1991 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: DJ, opisany na odwrocie: "Romans" 50x70 olej na płótnie Julija Dunko

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

IMG_20190905_143446

50. Podwójny

Technika: olej, płótno

Format: 90x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 500-1700 zł

91011m

51. Potrójny akt

Autor: Aurelia Sikiewicz-Wojtaszek

Technika: akryl, karton

Format: 3x (36,00 x 81,00) cm, w oprawie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Karolina_Drygała_Martwa_natura_w_szarości_90x90_olej_na_płótnie_2018

52. Martwa natura w szarości

Autor: Karolina Drygała (ur. 1994 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 90x90 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2000-2200 zł

sergiusz_serio

53. Jesień

Autor: Sergiusz „Serio” Kubicki

Technika: spray, akryl, płótno

Format: 120x80 cm

Sygnatura: na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

IMG_0896

54. Japanese evening

Autor: Joanna Głażewska

Technika: akryl, technika własna, płótno

Format: 130x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

_MG_3903

55. Rojo

Autor: Joanna Rudek

Technika: akryl, płótno

Format: 70x120 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

20191021_093058

56. Marionetkowy król

Autor: Mirosław Nowiński

Technika: akryl, płótno

Format: 150 x 100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1900 zł

sebastian_skowronski

57. Inner and Outer 57-59 (tryptyk)

Autor: Sebastian Skowroński

Technika: linoryt, papier Hahnemuhle 300

Format: 3x(8x15) cm

Nakład: nakład: 2/6; 2/4; 2/4

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 900-1100 zł