33 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 19 listopada 2019 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 14 listopada 2019 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-18:00

Showroom przedaukcyjny: 15 i 16 listopada 2019 roku

We wtorek 19 listopada 2019 r. o godz. 19:30 zapraszamy do Xanadu na 33 Aukcję Sztuki Młodej! Zlecenia i limity aukcyjne można składać przez naszą stronę poprzez przyciski „Złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową, mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl lub telefonicznie pod numerem 503 012 889. Polecamy również licytację online na portalu Onebid.pl.

Na wystawę przedaukcyjną zapraszamy od czwartku 14 listopada 2019 r. od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W dniach 15-16 listopada odbędzie się showroom przedaukcyjny – w piątek w godz. 12:00-19:00, a w sobotę w godz. 11:00-18:00.

1. Flauta

Technika: akryl, płótno

Format: 40x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Kempiński

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

2. Oksymoron 19

Autor: Karolina Radoch (ur. 1989 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: K. Radoch, opisany na odwrocie: Karolina Radoch Oksymoron 19 2019 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

3. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 50x50 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1700 zł

4. Przedświt

Technika: akryl, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: J. Szymański “Przedświt” 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

5. Porastanie

Autor: Martyna Stefaniak

Technika: olej, płótno

Format: 140x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M.Stefaniak 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

6. Figura XII

Autor: Sebastian Skowroński

Technika: linoryt, papier Hahnemuhle 300

Format: 100x70 cm

Nakład: nakład: ¼

Sygnatura: sygn. u dołu

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 900-1100 zł

7. Bez tytułu z cyklu Zapis śladu

Technika: akryl, płótno

Format: 110x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: opisany na odwrocie: AGNIESZKA OLECH Z CYKLU "ZAPIS ŚLADU" 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

8. Jesień fiolet

Autor: Julija Dunko (ur. 1991 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 55x55 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

9. Z cyklu Szara godzina

Autor: Jagoda Zych (ur. 1994 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x130 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JAGODA ZYCH 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

10. Klatka schodowa

Autor: Tymon Tryzno (ur. 1998 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x150 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: TRYZNO ‘19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2200-2800 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

11. Dźwięk ciszy nr 2

Technika: akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: opisany na odwrocie: Obraz z cyklu Dźwięk ciszy "Dźwięk ciszy" nr 2 2019 tech: akryl na płótnie wym: 100x120 Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

12. Kosmos

Autor: Magdalena Lenartowicz

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

13. Malachitowy spacer

Technika: olej, płótno

Format: 140x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 3000-5000 zł

Cena sprzedaży: 2100 zł

14. Mgła

Autor: Michał Przewłocki (ur. 1973 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: MPrzewłocki

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

15. Po czym poznam, że mnie kochasz

Technika: tempera, akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

16. 90 km

Technika: olej, płótno

Format: 100x130 cm

Sygnatura: sygn. na boku: Kacper Woźny, opisany na odwrocie: Woźny’19 90 km

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2700-3200 zł

Cena sprzedaży: 2400 zł

17. Asam 1950

Format: 34x34 cm kompozycja, 52,5x52,5 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: ANETA ŚLIWA 2019 r. "ASAM 1950”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

18. Mindfulness

Technika: akryl, płótno

Format: 104x104 cm

Sygnatura: sygn. p.d: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

19. Rursus

Technika: akryl, płótno

Format: 80x40 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Lenczys

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

20. Zatoka

Technika: akryl, płótno

Format: 81x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: WIRP 2019, opisany na odwrocie: ANDRZEJ WIRPSZO "ZATOKA" AKRYL, PŁÓTNO 81x100 ROK 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

21. Osobliwość nr 4: Formalhaut

Rok powstania: 2018/2019

Technika: technika mieszana, akryl, olej, kolaż, płótno

Format: 120x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: A. TRACZ “OSOBLIWOŚĆ NR 4: FORMALHAUT” 208/19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 2200 zł

22. Grzybobranie

Technika: akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

23. Pomyślcie

Autor: Olga Żukowska (ur. 1993 r.)

Technika: przedruk anastatyczny, serigrafia, grafika, papier

Format: 118x78 cm

Nakład: nakład 2/3

Sygnatura: sygn. u dołu: “Pomyślcie” serigrafia 2/3 Żukowska 2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1100-1200 zł

24. Przed nocą III

Autor: Kamil Klamczyński (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: K. Klamczyński "Przed nocą III", 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

25. Im głośniej krzyczysz tym mniej Cię̨ słucham

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: DARIA PYRCHAŁA IM GŁOŚNIEJ KRZYCZYSZ TYM MNIEJ CIĘ SŁUCHAM 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

26. Creepy beauty

Autor: Krzysztof Logiński (ur. 1987 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 90x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "CREEPY BEAUTY" 2019 K. LOGIŃSKI

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2800-3200 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

27. Seascape

Autor: Karina Antończak (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

28. Oksydan

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2017, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Oksydan" 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

29. Conversation IV

Technika: olej, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Monika Noga

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

30. Krajobraz asymetryczny

Autor: Anita Zofia Siuda (ur. 1974 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 2x(80x40) cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Anita Siuda 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

31. Przyjaźń

Autor: Katarzyna Środowska (ur. 1971 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x140 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Środowska 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

Cena sprzedaży: 3400 zł

32. Attractive I

Autor: Joanna Głażewska

Technika: akryl, technika własna, płótno

Format: 100x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

33. Poranny papieros

Technika: tempera żółtkowa, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.g.: PACHECKI 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

34. Perpetuum mobile XCV

Technika: mezzotinta, sucha igła, papier

Format: 2x(100x70) cm

Sygnatura: sygn. u dołu

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

35. Spojrzenie

Autor: Aurelia Sikiewicz-Wojtaszek

Technika: akryl, karton

Format: 3x(32x41) cm, w oprawie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

36. Bez tytułu

Autor: Karolina Ratajczyk (ur. 1994)

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: KARAT, opisany na odwrocie: Karolina Ratajczyk 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

37. Jemioła II

Autor: Emilia Rusin (ur. 1986 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x65 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 900-1100 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

38. Bez tytułu

Autor: Marcin Niewęgłowski

Technika: olej, płyta HDF,

Format: 70x70 cm kompozycja, 79x89 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: M. NIEWĘGŁOWSKI 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

39. Lądolód

Technika: technika mieszana, akryl, szlagmetal, gesso, płótno

Format: 70x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “LĄDOLÓD” LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA AKRYL, GESSO, SZLAGMETAL 2019 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

40. Odlot

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. p.g.: Baranowski X/19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

41. Kurtyna czasu

Autor: Jacek Jasiniak

Technika: technika własna, płótno

Format: 110x95 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: J. Jasiniak 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

42. Lekkość życia

Technika: olej, płótno

Format: 50x40 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

43. Wenus w lesie

Autor: Marcelina Siwiec (ur. 1990 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 75x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Siwiec, opisany na odwrocie: MARCELINA SIWIEC "WENUS W LESIE" 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

44. Zawstydzona

Technika: olej, płótno

Format: 140x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

45. Basset

Autor: Aleksandra Lacheta

Technika: akryl, płótno

Format: 50x40 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

46. Medeina – Bogini Lasów pogańskich Prusów

Technika: akryl, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: Andrzej Masianis

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

47. O świcie

Technika: olej, płótno

Format: 100x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B. Bielecka-Woźniczko 2014, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko "O świcie" - olej, płótno 100x50, 2014

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

48. Landscape 2

Autor: Krzysztof Bucior (ur. 1989 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

49. Face 3

Autor: Dorota Golińska

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Golińska 08.2019 Warszawa

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

50. Lęk

Autor: Maja Koziarska

Technika: olej, płyta

Format: 67,5x50,5 cm

Sygnatura: sygn. p.d., opisany na odwrocie: Koziarska Maja

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

51. Dokąd

Technika: olej, płótno

Format: 90x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Katarzyna Borkowska „Dokąd” 2019 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 900-1100 zł

52. Ściana 1962

Autor: Beata Szustkiewicz

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Beata Szustkiewicz 2019 "ŚCIANA 1962"

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 900-1100 zł

53. Na stole

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Monika Kopczewska akryl 100x80 Nr. 3 (Różnorodność) 2014

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł