33 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 19 listopada 2019 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 14 listopada 2019 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-18:00

Showroom przedaukcyjny: 15 i 16 listopada 2019 roku

We wtorek 19 listopada 2019 r. o godz. 19:30 zapraszamy do Xanadu na 33 Aukcję Sztuki Młodej! Zlecenia i limity aukcyjne można składać przez naszą stronę poprzez przyciski “Złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową, mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl lub telefonicznie pod numerem 503 012 889. Polecamy również licytację online na portalu Onebid.pl.

Na wystawę przedaukcyjną zapraszamy od czwartku 14 listopada 2019 r. od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W dniach 15-16 listopada odbędzie się showroom przedaukcyjny – w piątek w godz. 12:00-19:00, a w sobotę w godz. 11:00-18:00.

Flauta - Maciej Kempiński (2019), obraz akrylowy na płótnie

1. Maciej Kempiński

Tytuł: Flauta, 2019

Informacje: akryl, płótno40x60 cmsygn. p.d.: Kempiński

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Oksymoron 19 - Karolina Radoch (2019), obraz olejny na płótnie

2. Karolina Radoch

Tytuł: Oksymoron 19, 2019

Informacje: olej, płótno100x70 cmsygn. u dołu: K. Radoch, opisany na odwrocie: Karolina Radoch Oksymoron 19 2019 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Bez tytułu - Iwona Kobryń (2019), obraz akrylowy na płótnie

3. Iwona Kobryń

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, płótno50x50 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1700 zł

Przedświt - Jakub Szymański (2019), obraz akrylowy na płótnie

4. Jakub Szymański

Tytuł: Przedświt, 2019

Informacje: akryl, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: J. Szymański “Przedświt” 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Porastanie - Martyna Stefaniak (2019), obraz olejny na płótnie

5. Martyna Stefaniak

Tytuł: Porastanie, 2019

Informacje: olej, płótno140x100 cmsygn. p.d.: M.Stefaniak 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Figura XII - Sebastian Skowroński (2016), linoryt, papier Hahnemuhle 300

6. Sebastian Skowroński

Tytuł: Figura XII, 2016

Informacje: linoryt, papier Hahnemuhle 300100x70 cmsygn. u dołu

Nakład: nakład: ¼

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 900-1100 zł

Bez tytułu z cyklu Zapis śladu - Agnieszka Olech (2019), obraz akrylowy na płótnie

7. Agnieszka Olech

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Zapis śladu, 2019

Informacje: akryl, płótno110x90 cmopisany na odwrocie: opisany na odwrocie: AGNIESZKA OLECH Z CYKLU "ZAPIS ŚLADU" 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Jesień fiolet - Julija Dunko (2019), obraz akrylowy na płótnie

8. Julija Dunko

Tytuł: Jesień fiolet, 2019

Informacje: akryl, płótno55x55 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Z cyklu Szara godzina - Jagoda Zych (2016), obraz olejny na płótnie

9. Jagoda Zych

Tytuł: Z cyklu Szara godzina, 2016

Informacje: olej, płótno70x130 cmopisany na odwrocie: JAGODA ZYCH 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Klatka schodowa - Tymon Tryzno (2019), obraz olejny na płótnie

10. Tymon Tryzno

Tytuł: Klatka schodowa, 2019

Informacje: olej, płótno100x150 cmopisany na odwrocie: TRYZNO ‘19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2200-2800 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Dźwięk ciszy nr 2 - Mirosław Nowiński (2019), obraz akrylowy na płótnie

11. Mirosław Nowiński

Tytuł: Dźwięk ciszy nr 2, 2019

Informacje: akryl, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: opisany na odwrocie: Obraz z cyklu Dźwięk ciszy "Dźwięk ciszy" nr 2 2019 tech: akryl na płótnie wym: 100x120 Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

Kosmos - Magdalena Lenartowicz (2019), technika mieszana na płótnie

12. Magdalena Lenartowicz

Tytuł: Kosmos, 2019

Informacje: technika mieszana, płótno120x100 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Malachitowy spacer - Julia Reiter (2019), obraz olejny na płótnie

13. Julia Reiter

Tytuł: Malachitowy spacer, 2019

Informacje: olej, płótno140x100 cmsygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 3000-5000 zł

Cena sprzedaży: 2100 zł

Mgła - Michał Przewłocki (2019), obraz olejny na płótnie

14. Michał Przewłocki

Tytuł: Mgła, 2019

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. p.d.: MPrzewłocki

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Po czym poznam, że mnie kochasz - Jacek Cyganek (2019), tempera, akryl na płótnie

15. Jacek Cyganek

Tytuł: Po czym poznam, że mnie kochasz, 2019

Informacje: tempera, akryl, płótno80x100 cmsygn. l.d.: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

90 km - Kacper Woźny (2019), obraz olejny na płótnie

16. Kacper Woźny

Tytuł: 90 km, 2019

Informacje: olej, płótno100x130 cmsygn. na boku: Kacper Woźny, opisany na odwrocie: Woźny’19 90 km

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2700-3200 zł

Cena sprzedaży: 2400 zł

Asam 1950 - Aneta Śliwa (2019), ceramika szkliwiona

17. Aneta Śliwa

Tytuł: Asam 1950, 2019

Informacje: ceramika szkliwiona34x34 cm kompozycja, 52,5x52,5 cm w oprawieopisany na odwrocie: ANETA ŚLIWA 2019 r. "ASAM 1950”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Mindfulness - Wojciech Manitius-Ratyński (2019), obraz akrylowy na płótnie

18. Wojciech Manitius-Ratyński

Tytuł: Mindfulness, 2019

Informacje: akryl, płótno104x104 cmsygn. p.d: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Rursus - Marcin Lenczowski (2019), obraz akrylowy na płótnie

19. Marcin Lenczowski

Tytuł: Rursus, 2019

Informacje: akryl, płótno80x40 cmsygn. p.d.: Lenczys

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Zatoka - Andrzej Wirpszo (2019), obraz akrylowy na płótnie

20. Andrzej Wirpszo

Tytuł: Zatoka, 2019

Informacje: akryl, płótno81x100 cmsygn. l.d.: WIRP 2019, opisany na odwrocie: ANDRZEJ WIRPSZO "ZATOKA" AKRYL, PŁÓTNO 81x100 ROK 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Osobliwość nr 4: Formalhaut - Aleksandra Tracz (2018/2019), technika mieszana, akryl, olej, kolaż, płótno

21. Aleksandra Tracz

Tytuł: Osobliwość nr 4: Formalhaut, 2018/2019

Informacje: technika mieszana, akryl, olej, kolaż, płótno120x90 cmopisany na odwrocie: A. TRACZ “OSOBLIWOŚĆ NR 4: FORMALHAUT” 208/19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 2200 zł

Grzybobranie - Filip Łoziński (2019), obraz akrylowy na płótnie

22. Filip Łoziński

Tytuł: Grzybobranie, 2019

Informacje: akryl, płótno100x120 cmsygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Pomyślcie - Olga Żukowska (2017), przedruk anastatyczny, serigrafia, grafika, papier

23. Olga Żukowska

Tytuł: Pomyślcie, 2017

Informacje: przedruk anastatyczny, serigrafia, grafika, papier118x78 cmsygn. u dołu: “Pomyślcie” serigrafia 2/3 Żukowska 2017

Nakład: nakład 2/3

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1100-1200 zł

Przed nocą III - Kamil Klamczyński (2019), obraz olejny na płótnie

24. Kamil Klamczyński

Tytuł: Przed nocą III, 2019

Informacje: olej, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: K. Klamczyński "Przed nocą III", 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Im głośniej krzyczysz tym mniej Cię̨ słucham - Daria Pyrchała (2019), obraz olejny na płótnie

25. Daria Pyrchała

Tytuł: Im głośniej krzyczysz tym mniej Cię̨ słucham, 2019

Informacje: olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: DARIA PYRCHAŁA IM GŁOŚNIEJ KRZYCZYSZ TYM MNIEJ CIĘ SŁUCHAM 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Creepy beauty - Krzysztof Logiński (2019), obraz akrylowy na płótnie

26. Krzysztof Logiński

Tytuł: Creepy beauty, 2019

Informacje: akryl, płótno90x60 cmopisany na odwrocie: "CREEPY BEAUTY" 2019 K. LOGIŃSKI

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2800-3200 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

Seascape - Karina Antończak (2018), obraz olejny na płótnie

27. Karina Antończak

Tytuł: Seascape, 2018

Informacje: olej, płótno70x100 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Oksydan - Hanna Rozpara (2017), obraz akrylowy na płótnie

28. Hanna Rozpara

Tytuł: Oksydan, 2017

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2017, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Oksydan" 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Conversation IV - Monika Noga (2019), obraz olejny na płótnie

29. Monika Noga

Tytuł: Conversation IV, 2019

Informacje: olej, płótno60x80 cmsygn. p.d.: Monika Noga

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Krajobraz asymetryczny - Anita Zofia Siuda (2019), obraz akrylowy na płótnie

30. Anita Zofia Siuda

Tytuł: Krajobraz asymetryczny, 2019

Informacje: akryl, płótno2x(80x40) cmopisany na odwrocie: Anita Siuda 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Przyjaźń - Katarzyna Środowska (2019), obraz olejny na płótnie

31. Katarzyna Środowska

Tytuł: Przyjaźń, 2019

Informacje: olej, płótno100x140 cmsygn. p.d.: Środowska 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

Cena sprzedaży: 3400 zł

Attractive I - Joanna Głażewska (2018), obraz akrylowy na płótnie wykonany techniką własną

32. Joanna Głażewska

Tytuł: Attractive I, 2018

Informacje: akryl, technika własna, płótno100x70 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Poranny papieros - Piotr Pachecki (2019), tempera żółtkowa na płórnie

33. Piotr Pachecki

Tytuł: Poranny papieros, 2019

Informacje: tempera żółtkowa, płótno70x100 cmsygn. p.g.: PACHECKI 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Perpetuum mobile XCV - Tomasz Winiarski (2018), mezzotinta, sucha igła, papier

34. Tomasz Winiarski

Tytuł: Perpetuum mobile XCV, 2018

Informacje: mezzotinta, sucha igła, papier2x(100x70) cmsygn. u dołu

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Spojrzenie - Aurelia Sikiewicz-Wojtaszek (2019), akryl, karton

35. Aurelia Sikiewicz-Wojtaszek

Tytuł: Spojrzenie, 2019

Informacje: akryl, karton3x(32x41) cm, w oprawie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Bez tytułu - Karolina Ratajczyk (2018), obraz olejny na płótnie

36. Karolina Ratajczyk

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. p.d.: KARAT, opisany na odwrocie: Karolina Ratajczyk 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Jemioła II - Emilia Rusin (2018), obraz olejny na płótnie

37. Emilia Rusin

Tytuł: Jemioła II, 2018

Informacje: olej, płótno80x65 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 900-1100 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Bez tytułu - Marcin Niewęgłowski (2019), olej, płyta HDF,

38. Marcin Niewęgłowski

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: olej, płyta HDF, 70x70 cm kompozycja, 79x89 cm w oprawieopisany na odwrocie: M. NIEWĘGŁOWSKI 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Lądolód - Luiza Los-Pławszewska (2019), technika mieszana, akryl, szlagmetal, gesso, płótno

39. Luiza Los-Pławszewska

Tytuł: Lądolód, 2019

Informacje: technika mieszana, akryl, szlagmetal, gesso, płótno70x90 cmopisany na odwrocie: “LĄDOLÓD” LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA AKRYL, GESSO, SZLAGMETAL 2019 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Odlot - Bartłomiej Baranowski (2019), obraz akrylowy na płótnie wykonany techniką własną

40. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Odlot, 2019

Informacje: akryl, technika własna, płótno80x60 cmsygn. p.g.: Baranowski X/19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Kurtyna czasu - Jacek Jasiniak (2019), obraz na płótnie wykonany techniką własną

41. Jacek Jasiniak

Tytuł: Kurtyna czasu, 2019

Informacje: technika własna, płótno110x95 cmopisany na odwrocie: J. Jasiniak 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Lekkość życia - Yulia Gurzhiyants (2019), obraz olejny na płótnie

42. Yulia Gurzhiyants

Tytuł: Lekkość życia, 2019

Informacje: olej, płótno50x40 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Wenus w lesie - Marcelina Siwiec (2019), obraz akrylowy na płótnie

43. Marcelina Siwiec

Tytuł: Wenus w lesie, 2019

Informacje: akryl, płótno75x90 cmsygn. p.d.: M. Siwiec, opisany na odwrocie: MARCELINA SIWIEC "WENUS W LESIE" 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Zawstydzona - Vanessa Świgulska (2019), obraz olejny na płótnie

44. Vanessa Świgulska

Tytuł: Zawstydzona, 2019

Informacje: olej, płótno140x80 cmsygn. p.d.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Basset - Aleksandra Lacheta (2019), obraz akrylowy na płótnie

45. Aleksandra Lacheta

Tytuł: Basset, 2019

Informacje: akryl, płótno50x40 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Medeina – Bogini Lasów pogańskich Prusów - Andrzej Masianis, obraz akrylowy na płótnie

46. Andrzej Masianis

Tytuł: Medeina – Bogini Lasów pogańskich Prusów, 2019

Informacje: akryl, płótno60x80 cmsygn. u dołu: Andrzej Masianis

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

O świcie - Barbara Bielecka-Woźniczko (2014), obraz olejny na płótnie

47. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: O świcie, 2014

Informacje: olej, płótno100x50 cmsygn. p.d.: B. Bielecka-Woźniczko 2014, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko "O świcie" - olej, płótno 100x50, 2014

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Landscape 2 - Krzysztof Bucior (2019), obraz akrylowy na płótnie

48. Krzysztof Bucior

Tytuł: Landscape 2, 2019

Informacje: akryl, płótno50x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Face 3 - Dorota Golińska (2019), obraz olejny na płótnie

49. Dorota Golińska

Tytuł: Face 3, 2019

Informacje: olej, płótno100x70 cmsygn. p.d.: Golińska 08.2019 Warszawa

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Lęk - Maja Koziarska (2007), obraz olejny na płycie

50. Maja Koziarska

Tytuł: Lęk, 2007

Informacje: olej, płyta67,5x50,5 cmsygn. p.d., opisany na odwrocie: Koziarska Maja

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Dokąd - Katarzyna Borkowska (2019), obraz olejny na płótnie

51. Katarzyna Borkowska

Tytuł: Dokąd, 2019

Informacje: olej, płótno90x80 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Borkowska „Dokąd” 2019 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 900-1100 zł

Ściana 1962 - Beata Szustkiewicz (2019), obraz akrylowy na płótnie

52. Beata Szustkiewicz

Tytuł: Ściana 1962, 2019

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Beata Szustkiewicz 2019 "ŚCIANA 1962"

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 900-1100 zł

Na stole - Monika Kopczewska (2014), obraz akrylowy na płótnie

53. Monika Kopczewska

Tytuł: Na stole, 2014

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Monika Kopczewska akryl 100x80 Nr. 3 (Różnorodność) 2014

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł