34 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 17 grudnia 2019 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 7 grudnia 2019 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Showroom przedaukcyjny: 13-14 grudnia 2019 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-18:00

Brązowy nr 1 - Marcin Lenczowski (2018), obraz akrylowy na płótnie

1. Marcin Lenczowski

Tytuł: Brązowy nr 1, 2018

Informacje: akryl, płótno120x100 cmsygn. l.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: Brązowy #1 M. Lenczowski Lenczys 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Okno - Yuliya Stratovich (2019), obraz akrylowy na płótnie

2. Yuliya Stratovich

Tytuł: Okno, 2019

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Stratovich Yuliya 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Mustang - Piotr Wojtkiewicz (2019), akryl, płótnie

3. Piotr Wojtkiewicz

Tytuł: Mustang, 2019

Informacje: akryl, płótnie116x81 cmopisany na odwrocie: PIOTR WOJTKIEWICZ MUSTANG 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Z czerwoną satelitą - Aleksandra Tracz (2018), technika mieszana, akryl, olej, kolaż, płótno

4. Aleksandra Tracz

Tytuł: Z czerwoną satelitą, 2018

Informacje: technika mieszana, akryl, olej, kolaż, płótno120x90 cmopisany na odwrocie: A. Tracz Z czerwoną satelitą

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1900 zł

Pool - Karina Antończak (2018), obraz olejny na płótnie

5. Karina Antończak

Tytuł: Pool, 2018

Informacje: olej, płótno70x70cmopisany na odwrocie: Kariko.ono 2018 WARSZAWA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Ostre słowa - Katarzyna Saniewska (2019), obraz olejny na płótnie

6. Katarzyna Saniewska

Tytuł: Ostre słowa, 2019

Informacje: olej, płótno70x70 cmsygn. p.d.: Saniewska, opisany na odwrocie: Katarzyna Saniewska “OSTRE SŁOWA” olej, 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Rozmowa - Malwina Cieślik (2019), obraz olejny na płótnie

7. Malwina Cieślik

Tytuł: Rozmowa, 2019

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. p.d.: M. Cieślik ’19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Z cyklu Zapis śladu - Agnieszka Olech (2019), obraz akrylowy na płótnie

8. Agnieszka Olech

Tytuł: Z cyklu Zapis śladu, 2019

Informacje: akryl, płótno110x90 cmopisany na odwrocie: AGNIESZKA OLECH “Z CYKLU ZAPIS ŚLADU” 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

Perpetuum mobile LXXXI - Tomasz Winiarski (2015), mezzotinta, sucha igła, papier

9. Tomasz Winiarski

Tytuł: Perpetuum mobile LXXXI, 2015

Informacje: mezzotinta, sucha igła, papier70x100 cmsygn. i opisany u dołu

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Atlantyda XVIII - Małgorzata Rukszan (2019), obraz akrylowy na płótnie

10. Małgorzata Rukszan

Tytuł: Atlantyda XVIII, 2019

Informacje: akryl, płótno80x100 cmsygn. p.d.: M. Rukszan, V.2019 r., opisany na odwrocie:  Atlantyda XVIII, M. Rukszan, akryl + werniks, OL 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

To nic… - Aleksandra Maszestow (2019), obraz akrylowy na płótnie

11. Aleksandra Maszestow

Tytuł: To nic…, 2019

Informacje: akryl, płótno70x70 cm kompozycja, 73,5x73,5 cm w oprawiekompozycja, 79x89 cm w oprawieopisany na odwrocie: A. Maszestow, 2019, “To nic…” 70x70 cm, akryl na płótnie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Kielich - Monika Kopczewska (2014), obraz akrylowy na płótnie

12. Monika Kopczewska

Tytuł: Kielich, 2014

Informacje: akryl, płótno73x54 cmopisany na odwrocie: MONIKA KOPCZEWSKA KIELICH, 2014 AKRYL

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Flaming - Bartłomiej Baranowski (2019), obraz akrylowy na płótnie

13. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Flaming, 2019

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d.: Baranowski 25’19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Lądolód II - Luiza Los-Pławszewska (2019), technika mieszana, akryl, szlagmetal, gesso, płótno

14. Luiza Los-Pławszewska

Tytuł: Lądolód II, 2019

Informacje: technika mieszana, akryl, szlagmetal, gesso, płótno90x70 cmsygn. p.d.: Luiza-Los-P. ’19, opisany na odwrocie: “LĄDOLÓD II” LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA AKRYL, GESSO, SZLAGMETAL 2019 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Pewność ulotna - Renata Magda (2015), obraz akrylowy na płótnie

15. Renata Magda

Tytuł: Pewność ulotna, 2015

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: “Pewność ulotna” Renata Magda

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 3500-4000 zł

Cena sprzedaży: 2200 zł

Smak sukcesu - Jacek Jasiniak (2019), technika mieszana na płótnie

16. Jacek Jasiniak

Tytuł: Smak sukcesu, 2019

Informacje: technika mieszana, płótno80x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Mężczyzna - Klaudia Funkiewicz (2018), obraz akrylowy na płótnie

17. Klaudia Funkiewicz

Tytuł: Mężczyzna, 2018

Informacje: akryl, płótno81x65 cmopisany na odwrocie: FUNKIEWICZ “Mężczyzna” 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Paraliż senny - Aneta Biel (2019), obraz akrylowy na płótnie

18. Aneta Biel

Tytuł: Paraliż senny, 2019

Informacje: akryl, płótno100x80 cm kompozycja, 107x87 cm w oprawieopisany na odwrocie: ANETA BIEL “PARALIŻ SENNY” LISTOPAD 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Oczekiwanie - Julia Reiter (2019), obraz olejny na płótnie

19. Julia Reiter

Tytuł: Oczekiwanie, 2019

Informacje: olej, płótno140x100 cmsygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 4500-5000 zł

Cena sprzedaży: 2600 zł

Martwa natura z lampą naftową - Karolina Drygała (2017), obraz olejny na płótnie

20. Karolina Drygała

Tytuł: Martwa natura z lampą naftową, 2017

Informacje: olej, płótno50x65 cmopisany na odwrocie: KAROLINA DRYGAŁA “MARTWA NATURA Z LAMPĄ NAFTOWĄ” 50x65 olej na płótnie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2000-2200 zł

Dźwięk Ciszy nr 4 - Mirosław Nowiński (2019), obraz akrylowy na płótnie

21. Mirosław Nowiński

Tytuł: Dźwięk Ciszy nr 4, 2019

Informacje: akryl, płótno120x120 cmopisany na odwrocie: Obraz z cyklu “Dźwięk ciszy” "Dźwięk ciszy" nr 4 2019 tech: akryl na płótnie wym: 120x120 Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Hellfire Bay - Paweł Świątek (2019), obraz akrylowy na płótnie

22. Paweł Świątek

Tytuł: Hellfire Bay, 2019

Informacje: akryl, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: PAWEŁ ŚWIĄTEK “HELLFIRE BAY” 2019 AKRYL, PŁÓTNO

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Ona i księżyc - Kamil Klamczyński (2019), obraz olejny na płótnie

23. Kamil Klamczyński

Tytuł: Ona i księżyc, 2019

Informacje: olej, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: K. Klamczyński’19 “Ona i księżyc” 60x60 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Metropolie 79 - Agnieszka Figurska (2019), obraz akrylowy na płótnie

24. Agnieszka Figurska

Tytuł: Metropolie 79, 2019

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Figurska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Dziewczyna z ptaszkiem - Maciej Kempiński (2018), obraz olejny na płótnie

25. Maciej Kempiński

Tytuł: Dziewczyna z ptaszkiem, 2018

Informacje: olej, płótno65x50 cmopisany na odwrocie: “Dziewczyna z ptaszkiem” M. Kempiński MMXVIII

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Tsunami - Anita Zofia Siuda (2019), obraz akrylowy na płótnie

26. Anita Zofia Siuda

Tytuł: Tsunami, 2019

Informacje: akryl, płótno90x120 cmopisany na odwrocie: Anita Zofia Siuda

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Grecja nocą 2 - Iwona Golor (2019), obraz olejny na płótnie

27. Iwona Golor

Tytuł: Grecja nocą 2, 2019

Informacje: olej, płótno100x140 cmsygn. l.d.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 2400 zł

Bazie - Joanna Misztal (2017), obraz akrylowy na płótnie

28. Joanna Misztal

Tytuł: Bazie, 2017

Informacje: akryl, płótno100x50 cmsygn. l.d.: J. MISZTAL 2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 4500-5000 zł

Cena sprzedaży: 2800 zł

Zima 1 - Bartłomiej Michał Górecki (2019), obraz akrylowy na płótnie

29. Bartłomiej Michał Górecki

Tytuł: Zima 1, 2019

Informacje: akryl, płótno100x80 cm kompozycja, 107x87 cm w oprawieopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Katedra II - Elżbieta Urban (2018), żeliwo, deska

30. Elżbieta Urban

Tytuł: Katedra II, 2018

Informacje: żeliwo, deska56x36x8 cmopisany na odwrocie: Elżbieta Urban “Katedra II”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Lenny Kravitz Melody - Monika Łakomska (2019), obraz olejny na płótnie

31. Monika Łakomska

Tytuł: Lenny Kravitz Melody, 2019

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: ŁM’19 LENNY KRAVITZ MELODY

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Obłok - Andrzej Wirpszo (2019), akryl, płyta

32. Andrzej Wirpszo

Tytuł: Obłok, 2019

Informacje: akryl, płyta75x115 cmsygn. l.d.: WIRP19, opisany na odwrocie: ANDRZEJ WIRPSZO “OBŁOK” PŁYTA 75x115 ROK 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Act with landscape - Monika Noga (2019), obraz olejny na płótnie

33. Monika Noga

Tytuł: Act with landscape, 2019

Informacje: olej, płótno100x80 cm kompozycja, 107x87 cm w oprawiesygn. p.d.: M.Noga

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Ryby - Katarzyna Borkowska (2019), obraz olejny na płótnie

34. Katarzyna Borkowska

Tytuł: Ryby, 2019

Informacje: olej, płótno80x90 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Katarzyna Borkowska „Ryby” 2019 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Samotny w tłumie - Filip Łoziński (2019), obraz olejno-akrylowy na płótnie

35. Filip Łoziński

Tytuł: Samotny w tłumie, 2019

Informacje: olej, akryl, płótno120x120 cmsygn. p.d.: F.Łoziński

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1700 zł

Extremo - Justyna Dorzak (2019), obraz akrylowy na płótnie

36. Justyna Dorzak

Tytuł: Extremo, 2019

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: DORZAK 2019 “EXTREMO”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Wnętrze - Tymon Tryzno (2019), obraz olejny na płótnie

37. Tymon Tryzno

Tytuł: Wnętrze, 2019

Informacje: olej, płótno100x140 cmopisany na odwrocie: TRYZNO’19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2200-2800 zł

Źródło - Hanna Rozpara (2019), obraz akrylowy na płótnie

38. Hanna Rozpara

Tytuł: Źródło, 2019

Informacje: akryl, płótno70x70 cm kompozycja, 73,5x73,5 cm w oprawiekompozycja, 79x89 cm w oprawiesygn. p.d.: Hanna Rozpara 2019, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Źródło" 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 900 zł

Muzeum II - Adam Rokowski (2019), obraz olejny na płótnie

39. Adam Rokowski

Tytuł: Muzeum II, 2019

Informacje: olej, płótno70x70 cm kompozycja, 73,5x73,5 cm w oprawiekompozycja, 79x89 cm w oprawiesygn. p.d.: .A.R.2019., opisany na odwrocie: ADAM ROKOWSKI 2019 Z CYKLU “MUZEUM” II 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Rosie - Krzysztof Logiński (2019), obraz akrylowy na płótnie

40. Krzysztof Logiński

Tytuł: Rosie, 2019

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: “ROSIE” 2019 K. Logiński

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2800-3200 zł

Cena sprzedaży: 2200 zł

Jutrzenka - Mariola Świgulska (2019), obraz olejny na płótnie

41. Mariola Świgulska

Tytuł: Jutrzenka, 2019

Informacje: olej, płótno140x80 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Nokturn - Magdalena Łazar-Massier (2018), obraz akrylowy na płótnie

42. Magdalena Łazar-Massier

Tytuł: Nokturn, 2018

Informacje: akryl, płótno120x80 cmsygn. pd: ŁAZAR-MASSIER 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

Spojrzenie w przyszłość - Barbara Bielecka-Woźniczko (2010/2019), obraz akrylowy na płótnie

43. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: Spojrzenie w przyszłość, 2010/2019

Informacje: akryl, płótno120x60 cmsygn. p.d.: BBW 2010, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko “Spojrzenie w przyszłość” - akryl, płótno, 120x60 2010 r./2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Góry - Jena Polak (2019), akryl, szlagmetal, płótno

44. Jena Polak

Tytuł: Góry, 2019

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno50x70 cm kompozycja, 54x74 cm w oprawieopisany na odwrocie: Jena Polak 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Bez tytułu - Iwona Kobryń (2008), obraz akrylowy na płótnie

45. Iwona Kobryń

Tytuł: Bez tytułu, 2008

Informacje: akryl, płótno61x50 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2008

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Bez tytułu - Adamski Wawrzyniec (2019), obraz olejny na płótnie

46. Adamski Wawrzyniec

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: olej, płótno100x130 cmopisany na odwrocie: Adamski Wawrzyniec 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Deja vu - Jacek Cyganek (2019), akryl, tempera, płótno

47. Jacek Cyganek

Tytuł: Deja vu, 2019

Informacje: akryl, tempera, płótno70x100 cmsygn. p.d.: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Ślady, Łeba - Maria Janiga (2015), enkaustyka, płótno

48. Maria Janiga

Tytuł: Ślady, Łeba, 2015

Informacje: enkaustyka, płótno60x73 cmsygn. p.d.: m. janiga 2015, opisany na odwrocie: MARIA JANIGA, 2015 ŁEBA, “ŚLADY”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Pęd rumaków - Aurelia Sikiewicz-Wojtaszek (2018), obraz olejny na płótnie

49. Aurelia Sikiewicz-Wojtaszek

Tytuł: Pęd rumaków, 2018

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. p.d., opisany na odwrocie: J.A. Sing “Pęd rumaków” Mikołów 2018 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Krab pomarańczowy - Aneta Śliwa (2019), ceramika szkliwiona

50. Aneta Śliwa

Tytuł: Krab pomarańczowy, 2019

Informacje: ceramika szkliwiona33x8x18 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Love - Andrzej Masianis (2019), obraz akrylowy na płótnie

51. Andrzej Masianis

Tytuł: Love, 2019

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. u dołu: A. Masianis

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Damą się jest, a nie bywa - Marcelina Siwiec (2019), obraz olejny na płótnie

52. Marcelina Siwiec

Tytuł: Damą się jest, a nie bywa, 2019

Informacje: olej, płótno92x65 cmopisany na odwrocie: Marcelina Siwiec “Damą się jest, a nie bywa” 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Rycerze - Beata Szustkiewicz (2013), obraz akrylowy na płótnie

53. Beata Szustkiewicz

Tytuł: Rycerze, 2013

Informacje: akryl, płótno90x120 cmsygn. u dołu: bea 2013

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 800-1000 zł

Drzewa prawdziwe - Ludmiła Kufel-Rutowska (2019), obraz akrylowy na płótnie

54. Ludmiła Kufel-Rutowska

Tytuł: Drzewa prawdziwe, 2019

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Marie Antoinette - Magdalena Leszner-Skrzecz (2019), obraz olejny na płótnie

55. Magdalena Leszner-Skrzecz

Tytuł: Marie Antoinette, 2019

Informacje: olej, płótno50x60 cmsygn. l.d.: M. Leszner-Skrzecz 2019, opisany na odwrocie: MAGDALENA LESZNER-SKRZECZ 2019 MARIE ANTOINETTE

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Green Dream - Marta Achtabowska (2019), obraz akrylowy na płótnie

56. Marta Achtabowska

Tytuł: Green Dream, 2019

Informacje: akryl, płótno46x60 cmsygn. p.d.: M. Achtabowska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Kwiat nietoperza - Vanessa Świgulska (2019), obraz akrylowy na płótnie

57. Vanessa Świgulska

Tytuł: Kwiat nietoperza, 2019

Informacje: akryl, płótno70x50 cmsygn. p.d.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Scena IV - Paulina Ledzion (2019), obraz akrylowy na płótnie

58. Paulina Ledzion

Tytuł: Scena IV, 2019

Informacje: akryl, płótno3x(30x30) cm + 60x40 cm + 46x61 cmopisany na odwrocie: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

Kruk - Aleksandra Lacheta (2018), obraz akrylowy na płótnie

59. Aleksandra Lacheta

Tytuł: Kruk, 2018

Informacje: akryl, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: Aleksandra Lacheta ‘17

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Emaho - Ilona Krzyżanowska (2018), obraz akrylowy na płótnie

60. Ilona Krzyżanowska

Tytuł: Emaho, 2018

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: Ilona Krzyżanowska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Me, Myself and I - Viola Pryba Hadaś (2019), obraz olejny na płótnie

61. Viola Pryba Hadaś

Tytuł: Me, Myself and I, 2019

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: VIOLA PRYBA-HADAŚ/PFISHOVA ME, MYSELF AND I 2019 (PROJECT TYPO)

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Wnikanie - Katarzyna Świnder (2019), obraz olejny na płótnie

62. Katarzyna Świnder

Tytuł: Wnikanie, 2019

Informacje: olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: KASIA ŚWINDER

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Turkusowe pasy - Dominik Morgaś (2019), olej, bursztyn, płótno

63. Dominik Morgaś

Tytuł: Turkusowe pasy, 2019

Informacje: olej, bursztyn, płótno28x82 cmopisany na odwrocie: Turkusowe pasy, 18x82 cm Dominik Morgaś

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Forma 002 - Katarzyna Śmigielska (2019), obraz akrylowo-olejny na płótnie

64. Katarzyna Śmigielska

Tytuł: Forma 002, 2019

Informacje: akryl, olej, płótno60x80 cmsygn. p.d.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Chmury IV - Joanna Dyląg-Faliszek (2014), obraz olejny na płótnie

65. Joanna Dyląg-Faliszek

Tytuł: Chmury IV, 2014

Informacje: olej, płótno100x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Bez tytułu - Aneta Olszewska-Kołodziejska (2019), obraz akrylowy na płótnie

66. Aneta Olszewska-Kołodziejska

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, płótno90x120 cmsygn. p.d.: Aneta Olszewska-K 2019, opisany na odwrocie: Aneta Olszewska-Kołodziejska 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 900 zł