34 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 17 grudnia 2019 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 7 grudnia 2019 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Showroom przedaukcyjny: 13-14 grudnia 2019 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-18:00

1. Brązowy nr 1

Technika: akryl, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: Brązowy #1 M. Lenczowski Lenczys 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

2. Okno

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Stratovich Yuliya 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

3. Mustang

Autor: Piotr Wojtkiewicz (ur. 1984 r.)

Technika: akryl, płótnie

Format: 116x81 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: PIOTR WOJTKIEWICZ MUSTANG 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

4. Z czerwoną satelitą

Technika: technika mieszana, akryl, olej, kolaż, płótno

Format: 120x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: A. Tracz Z czerwoną satelitą

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1900 zł

5. Pool

Autor: Karina Antończak (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x70cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Kariko.ono 2018 WARSZAWA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

6. Ostre słowa

Autor: Katarzyna Saniewska

Technika: olej, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Saniewska, opisany na odwrocie: Katarzyna Saniewska “OSTRE SŁOWA” olej, 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

7. Rozmowa

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Cieślik ’19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

8. Z cyklu Zapis śladu

Technika: akryl, płótno

Format: 110x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: AGNIESZKA OLECH “Z CYKLU ZAPIS ŚLADU” 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

9. Perpetuum mobile LXXXI

Technika: mezzotinta, sucha igła, papier

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. i opisany u dołu

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

10. Atlantyda XVIII

Technika: akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Rukszan, V.2019 r., opisany na odwrocie:  Atlantyda XVIII, M. Rukszan, akryl + werniks, OL 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

11. To nic…

Autor: Aleksandra Maszestow

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm kompozycja, 73,5x73,5 cm w oprawiekompozycja, 79x89 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: A. Maszestow, 2019, “To nic…” 70x70 cm, akryl na płótnie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

12. Kielich

Technika: akryl, płótno

Format: 73x54 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MONIKA KOPCZEWSKA KIELICH, 2014 AKRYL

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

13. Flaming

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Baranowski 25’19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

14. Lądolód II

Technika: technika mieszana, akryl, szlagmetal, gesso, płótno

Format: 90x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Luiza-Los-P. ’19, opisany na odwrocie: “LĄDOLÓD II” LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA AKRYL, GESSO, SZLAGMETAL 2019 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

15. Pewność ulotna

Autor: Renata Magda (ur. 1980 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: “Pewność ulotna” Renata Magda

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 3500-4000 zł

Cena sprzedaży: 2200 zł

16. Smak sukcesu

Autor: Jacek Jasiniak

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 80x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

17. Mężczyzna

Autor: Klaudia Funkiewicz

Technika: akryl, płótno

Format: 81x65 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: FUNKIEWICZ “Mężczyzna” 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

18. Paraliż senny

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm kompozycja, 107x87 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: ANETA BIEL “PARALIŻ SENNY” LISTOPAD 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

19. Oczekiwanie

Technika: olej, płótno

Format: 140x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 4500-5000 zł

Cena sprzedaży: 2600 zł

20. Martwa natura z lampą naftową

Autor: Karolina Drygała (ur. 1994 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x65 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KAROLINA DRYGAŁA “MARTWA NATURA Z LAMPĄ NAFTOWĄ” 50x65 olej na płótnie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2000-2200 zł

21. Dźwięk Ciszy nr 4

Autor: Mirosław Nowiński

Technika: akryl, płótno

Format: 120x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Obraz z cyklu “Dźwięk ciszy” "Dźwięk ciszy" nr 4 2019 tech: akryl na płótnie wym: 120x120 Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

22. Hellfire Bay

Technika: akryl, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: PAWEŁ ŚWIĄTEK “HELLFIRE BAY” 2019 AKRYL, PŁÓTNO

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

23. Ona i księżyc

Autor: Kamil Klamczyński (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: K. Klamczyński’19 “Ona i księżyc” 60x60 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

24. Metropolie 79

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Figurska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

25. Dziewczyna z ptaszkiem

Technika: olej, płótno

Format: 65x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “Dziewczyna z ptaszkiem” M. Kempiński MMXVIII

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

26. Tsunami

Autor: Anita Zofia Siuda (ur. 1974 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 90x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Anita Zofia Siuda

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

27. Grecja nocą 2

Autor: Iwona Golor

Technika: olej, płótno

Format: 100x140 cm

Sygnatura: sygn. l.d.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 2400 zł

28. Bazie

Autor: Joanna Misztal

Technika: akryl, płótno

Format: 100x50 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: J. MISZTAL 2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 4500-5000 zł

Cena sprzedaży: 2800 zł

29. Zima 1

Technika: akryl, płótno

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

30. Katedra II

Autor: Elżbieta Urban

Technika: żeliwo, deska

Format: 56x36x8 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Elżbieta Urban “Katedra II”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

31. Lenny Kravitz Melody

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: ŁM’19 LENNY KRAVITZ MELODY

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

32. Obłok

Format: 75x115 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: WIRP19, opisany na odwrocie: ANDRZEJ WIRPSZO “OBŁOK” PŁYTA 75x115 ROK 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

33. Act with landscape

Technika: olej, płótno

Sygnatura: sygn. p.d.: M.Noga

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

34. Ryby

Technika: olej, płótno

Format: 80x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Katarzyna Borkowska „Ryby” 2019 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

35. Samotny w tłumie

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 120x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: F.Łoziński

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1700 zł

36. Extremo

Autor: Justyna Dorzak (ur. 1992 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: DORZAK 2019 “EXTREMO”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

37. Wnętrze

Technika: olej, płótno

Format: 100x140 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: TRYZNO’19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2200-2800 zł

38. Źródło

Technika: akryl, płótno

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2019, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Źródło" 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 900 zł

39. Muzeum II

Autor: Adam Rokowski (ur. 1977 r.)

Technika: olej, płótno

Sygnatura: sygn. p.d.: .A.R.2019., opisany na odwrocie: ADAM ROKOWSKI 2019 Z CYKLU “MUZEUM” II 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

40. Rosie

Autor: Krzysztof Logiński (ur. 1987 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “ROSIE” 2019 K. Logiński

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2800-3200 zł

Cena sprzedaży: 2200 zł

41. Jutrzenka

Technika: olej, płótno

Format: 140x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

42. Nokturn

Autor: Magdalena Łazar-Massier (ur. 1976 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 120x80 cm

Sygnatura: sygn. pd: ŁAZAR-MASSIER 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

43. Spojrzenie w przyszłość

Rok powstania: 2010/2019

Technika: akryl, płótno

Format: 120x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: BBW 2010, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko “Spojrzenie w przyszłość” - akryl, płótno, 120x60 2010 r./2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

44. Góry

Autor: Jena Polak (ur. 1982 r.)

Technika: akryl, szlagmetal, płótno

Format: 50x70 cm kompozycja, 54x74 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: Jena Polak 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

45. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 61x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2008

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

46. Bez tytułu

Autor: Adamski Wawrzyniec

Technika: olej, płótno

Format: 100x130 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Adamski Wawrzyniec 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

47. Deja vu

Technika: akryl, tempera, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

48. Ślady, Łeba

Autor: Maria Janiga

Technika: enkaustyka, płótno

Format: 60x73 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: m. janiga 2015, opisany na odwrocie: MARIA JANIGA, 2015 ŁEBA, “ŚLADY”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

49. Pęd rumaków

Autor: Aurelia Sikiewicz-Wojtaszek

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d., opisany na odwrocie: J.A. Sing “Pęd rumaków” Mikołów 2018 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

50. Krab pomarańczowy

Format: 33x8x18 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

51. Love

Autor: Andrzej Masianis

Technika: akryl, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: A. Masianis

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

52. Damą się jest, a nie bywa

Autor: Marcelina Siwiec (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 92x65 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Marcelina Siwiec “Damą się jest, a nie bywa” 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

53. Rycerze

Autor: Beata Szustkiewicz

Technika: akryl, płótno

Format: 90x120 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: bea 2013

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 800-1000 zł

54. Drzewa prawdziwe

Autor: Ludmiła Kufel-Rutkowska

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

55. Marie Antoinette

Autor: Magdalena Leszner-Skrzecz

Technika: olej, płótno

Format: 50x60 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: M. Leszner-Skrzecz 2019, opisany na odwrocie: MAGDALENA LESZNER-SKRZECZ 2019 MARIE ANTOINETTE

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

56. Green Dream

Technika: akryl, płótno

Format: 46x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Achtabowska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

57. Kwiat nietoperza

Technika: akryl, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

58. Scena IV

Technika: akryl, płótno

Format: 3x(30x30) cm + 60x40 cm + 46x61 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

59. Kruk

Autor: Aleksandra Lacheta

Technika: akryl, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Aleksandra Lacheta ‘17

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

60. Emaho

Autor: Ilona Krzyżanowska

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Ilona Krzyżanowska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

61. Me, Myself and I

Autor: Viola Pryba Hadaś (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: VIOLA PRYBA-HADAŚ/PFISHOVA ME, MYSELF AND I 2019 (PROJECT TYPO)

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

62. Wnikanie

Autor: Katarzyna Świnder

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KASIA ŚWINDER

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

63. Turkusowe pasy

Autor: Dominik Morgaś

Technika: olej, bursztyn, płótno

Format: 28x82 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Turkusowe pasy, 18x82 cm Dominik Morgaś

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

64. Forma 002

Autor: Katarzyna Śmigielska (ur. 1976 r.)

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

65. Chmury IV

Autor: Joanna Dyląg-Faliszek

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

66. Bez tytułu

Autor: Aneta Olszewska-Kołodziejska

Technika: akryl, płótno

Format: 90x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Aneta Olszewska-K 2019, opisany na odwrocie: Aneta Olszewska-Kołodziejska 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 900 zł