36 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 25 lutego 2020 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 13 lutego 2020 r.

Showroom przedaukcyjny: 21-22 lutego 2020 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-18:00

36 Aukcja Sztuki Młodej

1. Angel blues

Technika: tempera, akryl, płótno

Format: 80,00 x 100,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

2. Nocne koty

Technika: akryl, płótno

Format: 100,00 x 70,00 cm

Sygnatura: sygn. na licu: K.2020, opisany na odwrocie: J. Szymański "Nocne koty" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

3. Zachód słońca nad Forum Romanum IV

Autor: Adam Rokowski (ur. 1977 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80,00 x 120,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: AR 2019, opisany na odwrocie: ADAM ROKOWSKI "ZACHÓD SŁOŃCA NAD FORUM ROMANUM, IV" olej na płótnie 2019 80x120 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

4. Teatr życia codziennego

Autor: Aleksandra Modzelewska (ur. 1992)

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 73,00 x 60,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d..: A. MODZELEWSKA '19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

5. Koń Kompromis

Technika: akryl, płótno

Format: 73,00 x 92,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: Koń Kompromis" M. Kempiński MMXIX

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

6. Usłysz, co mówię

Technika: olej, płótno

Format: 120,00 x 120,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Usłysz, co mówię 2019 D. Pyrchała

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

7. Capri

Technika: olej, płótno

Format: 60,00 x 80,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: BYKOWSKA ‘2014, opisany na odwrocie: CAPRI - akryl Agnieszka Bykowska maj 2014

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

8. Pierwszy śnieg

Autor: Damian Nieroda

Format: 100,00 x 70,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “Pierwszy śnieg” D. Nieroda 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

9. Flowering 5

Technika: olej, płótno

Format: 60,00 x 60,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Horhol 19, opisany na odwrocie: Horhol 19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

10. Osobliwość nr 10 Horyzont Zdarzeń

Rok powstania: 2018/2019

Technika: akryl, kolaż, płótno

Format: 120,00 x 90,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: A. Tracz Osobliwość nr 11: "Horyzont zdarzeń: 2018/2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-2800 zł

11. Wakacje donikąd

Autor: Marcelina Siwiec (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80,00 x 120,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Marcelina Siwiec "Wakacje donikąd" 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

12. Old Town VII

Autor: Beata Paziewska (ur. 1971 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 60,00 x 90,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Beata Paziewska Old Town VII 2019/ Akryl / 60x90

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

13. Bez tytułu

Autor: Justyna Janikowska

Technika: olej, płótno

Format: 100,00 x 100,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

14. Geometric 23

Technika: akryl, płótno

Format: 70,00 x 60,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KATARZYNA CHMIEL GEOMETRIC 23/ 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

15. Macierzyństwo 1 z cyklu Zapis śladu

Technika: akryl, płótno

Format: 100,00 x 80,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Z cyklu “Zapis śladu” Macierzyństwo 1, 2019 r. Agnieszka Olech

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

16. Molo

Technika: akryl, płótno

Format: 80,00 x 120,00 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: WIRP 2013

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

17. Ocean spokojny 1906

Format: 52x52x4,5 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Aneta Śliwa 2019 r. "Ocean spokojny 1906"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

18. Downtown winter (National Museum Warsaw)

Technika: olej, płótno

Format: 100,00 x 130,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Woźny’18

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Cena sprzedaży: 1700 zł

19. Pocztówka

Autor: Piotr Wojtkiewicz (ur. 1984 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 46,00 x 61,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

20. Próba Spokoju

Autor: Emilia Jechna (ur. 1994 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100,00 x 70,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: E. Jechna, opisany na odwrocie: E. Jechna "Próba spokoju" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

21. Ten Kiwi

Technika: akryl, płótno

Format: 70,00 x 50,00 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Baranowski’18

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

22. Bez tytułu

Autor: Julia Tymańska

Technika: akryl, sucha pastel, fiksatywa, płótno

Format: 120,00 x 180,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Tymańska 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

23. Space XXIX

Autor: Jakub Syrkowski (ur. 1993 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60,00 x 80,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1700 zł

24. Bez tytułu

Autor: Karolina Ratajczyk (ur. 1994)

Technika: olej, płótno

Format: 100,00 x 70,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

25. Buenos Aires

Technika: olej, płótno

Format: 140,00 x 100,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 4000-4500 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

26. Paroksyton 12

Technika: olej, płótno

Format: 80,00 x 100,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Dybowski

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

27. Geometryczne wizje kosmosu

Technika: akryl, płótno

Format: 80,00 x 140,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2019, opisany na odwrocie: Mariola Świgulska Seenna 2019 r.

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

28. Makroświat

Technika: akryl, płótno

Format: 90,00 x 120,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Michalina Czurakowska, opisany na odwrocie: Michalina Czurakowska, 2020 Makroświat

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3200 zł

29. Muzeum II

Technika: olej, płótno

Format: 50,00 x 70,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Tryzno ‘19 Zurich

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

30. Lśnienia 1

Technika: olej, płótno

Format: 150,00 x 150,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Weronika Braun

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

31. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno,

Format: 50,00 x 50,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

32. Bez tytułu (256)

Technika: olej, płótno

Format: 90,00 x 60,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

33. Przestrzenie i struktury V

Autor: Nika Grzymska (ur. 1993 r.)

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 140x200 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: NIKA GRZYMSKA " PRZESTRZENIE I STRUKTURY V" 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 1900 zł

34. Fantazyjne pląsy

Technika: akryl, płótno

Format: 140x80 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Eslain 2019 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

35. Al di Meola Abstract

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Al di Meola Abstract ŁM 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1700 zł

36. Kompozycja 1 z cyklu Wyspy

Autor: Grażyna Kilanowicz-Barecka

Technika: akryl, płótno

Format: 60x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: GRAŻYNA KILANOWICZ-BARECKA KOMPOZYCJA Z CYKLU”WYSPY” - 1 PŁÓTNO, AKRYL 60x90 CM 2018 ROK

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

37. Żółty nr 17

Technika: akryl, płótno

Format: 120x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: lenczys, opisany na odwrocie: LENCZYS/M.LENCZOWSKI 2019 ŻÓŁTY nr 17

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

38. Nieznajomy

Autor: Aleksandra Młynarczyk-Gemza (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Aleksandra Młynarczyk-Gemza "Nieznajomy" 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

39. Zupełnie normalna sytuacja nocą̨

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 90,00 x 120,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

40. Światy gwiazd – praca wycofana

Autor: Rafał Kapica (ur. 1980)

Technika: olej, płótno

Format: 120,00 x 130,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2300 zł

41. Z cyklu – Słońca

Technika: akryl, olej, szlagmetal, płótno

Format: 40,00 x 120,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B. Woźniczko 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

42. Siostry

Autor: Neli Lukashyk (ur. 1968)

Technika: akryl, płótno

Format: 40,00 x 80,00 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Lukahyk, opisany na odwrocie: Neli Lukashyk "Sisters"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

43. Kompozycja horyzontalna III

Autor: Mateusz Budzyński

Technika: olej, płótno

Format: 100,00 x 120,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MATEUSZ BUDZYŃSKI KOMPOZYCJA HORYZONTALNA III 100x120 cm 2014 r. OLEJ NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

44. Taniec Linearny III

Technika: akryl, płótno

Format: 100,00 x 120,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

45. O czym śnią koty? z cyklu Pogoda w paski

Technika: akryl, płótno

Format: 100,00 x 50,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d. M. Rukszan, I.2020 r., opisany na odwrocie: PP - O czym śnią koty?", M. Rukszan, akryl + werniks, OL 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

46. Look

Autor: Sergiusz „Serio” Kubicki (ur. 1988)

Technika: spray, akryl, płótno

Format: 120,00 x 100,00 cm

Sygnatura: na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

47. Contrasting juxtapositions (dyptyk)

Technika: akryl, płótno

Format: 2x (120,00 x 80,00) cm

Sygnatura: opisany na odwrocie:Dominik Smolik "Contrasting juxtapositions" akryl/płótno MMXX

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

48. Gold 1 i 2 (dyptyk)

Autor: Krzysztof Logiński (ur. 1987 r.)

Technika: akryl, szlagmetal, płótno

Format: 2x (80,00 x 80,00) cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: “Gold I” 2019 K. Logiński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3500 zł

49. Akt 2

Autor: Joanna Mikołajczyk

Technika: olej, płótno

Format: 60,00 x 90,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JM 2014

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

50. Znajdź mnie

Technika: akryl, płótno

Format: 50,00 x 60,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: PAWEŁ ŚWIĄTEK "ZNAJDŹ MNIE" AKRYL, PŁÓTNO 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

51. Bez tytułu

Autor: Agnieszka Potrzebnicka (ur. 1983 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70,00 x 70,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

52. Summer in Italy

Technika: akryl, płótno

Format: 90,00 x 90,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

53. Bez pośpiechu

Autor: Iwona Duda

Technika: olej, płótno

Format: 70,00 x 90,00 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Duda 2019, opisany na odwrocie: "Bez pośpiechu" Iwona Duda 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

54. Ptaki 3

Technika: akryl, technika własna, płótno

Format: 100,00 x 150,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Ptaki 3/Birds 3 (2020), M.Tymińska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1700 zł

55. Wyprawa

Autor: Jacek Jasiniak

Format: 115,00 x 120,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

56. Pejzaż deszczowy

Autor: Lidia Wnuk (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: LIDIA WNUK 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

57. Otwarcie

Autor: Sebastian Talka

Technika: olej, płótno

Format: 100,00 x 70,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Talka Sebastian 2019 "Otwarcie"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

58. Melody

Technika: akryl, płótno

Format: 91,00 x 152,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

59. Foliówka 1

Autor: Katarzyna Garncarek (ur. 1985 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100,00 x 120,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: K GARNCAREK BRonka 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-2000 zł

60. Ucieczka

Autor: Dominika Karc

Technika: akryl, płótno

Format: 50,00 x 60,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

61. Lipiec

Autor: Emilia Rusin (ur. 1986 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 90,00 x 120,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

62. Bez tytułu

Autor: Paulina Jołda (ur. 1995 r.)

Technika: technika mieszana, akryl, olej, płótno

Format: 130,00 x 130,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Paulina Jołda

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

63. Z cyklu wody Józefów 4

Format: 80,00 x 80,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

64. Mefisto a Venezia

Autor: Tomasz Mrozowski (ur. 1973)

Technika: olej, płótno

Format: 100,00 x 100,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: TMrozowski MMXIX Mefisto a Venezia

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

65. Zima w Puszczy Białowieskiej

Autor: Katarzyna Sienkiewicz (ur. 1991 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 60,00 x 80,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Katarzyna Sienkiewicz Zima w Puszczy Białowieskiej 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

66. Kontuicja

Technika: olej, płótno

Format: 60,00 x 80,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: "Kontuicja", Katarzyna Borkowska 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

67. Perła V

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2019, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Perła V" 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

68. Punkt widokowy

Technika: olej, płótno

Format: 100,00 x 100,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

69. Teypeo 2VVXI

Autor: Viola Pryba Hadaś (ur. 1981 r.)

Technika: technika własna, akryl, płótno

Format: 100,00 x 100,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: PFISHOVA (Violeta Pryba Hadaś) Teypeo 2VVXI, 2018 r. techniki własne, / płótno, 100x100 cm (seria TYPO)

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

70. Pocałunek

Autor: Beata Szustkiewicz

Technika: akryl, płótno

Format: 50,00 x 70,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: BEA 2020, opisany na odwrocie: Beata Szustkiewicz 2020 "Pocałunek"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

71. Słoneczniki

Autor: Zuzanna Sierocińska (ur. 1990)

Technika: olej, płótno

Format: 60x73 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Sierocińska Zuzanna, opisany na odwrocie: "SŁONECZNIKI" SIEROCIŃSKA ZUZANNA 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

72. Nieloty

Technika: olej, płótno

Format: 50x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

73. Odnalezienie

Autor: Aleksandra Maszestow

Technika: akryl, płótno

Format: 100,00 x 70,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

74. Dźwięk ciszy nr 3

Autor: Mirosław Nowiński

Technika: akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

75. Misa obfitości

Autor: Dominika Ruta

Technika: akryl, płótno

Format: 130x95 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

76. Lefkada I

Autor: Barbara Jasiulis-Gołdyn

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: BHL, opisany na odwrocie LEFKADA BARBARA JASIULIS-GOŁDYN

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

77. Moje miasto II

Autor: Izabela Olszyna (ur. 1984 r.)

Technika: technika własna, żywica, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Izabela Olszyna Moje miasto II 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

78. Pejzaż stepowy

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B. Pałach

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1900 zł