36 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 25 lutego 2020 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 13 lutego 2020 r.

Showroom przedaukcyjny: 21-22 lutego 2020 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-18:00

Katalog 36 Aukcja Sztuki Młodej

Angel blues - Jacek Cyganek (2019), tempera, akryl na płótnie

1. Jacek Cyganek

Tytuł: Angel blues, 2019

Informacje: tempera, akryl, płótno80,00 x 100,00 cmsygn. p.d.: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Nocne koty - Jakub Szymański (2020), obraz akrylowy na płótnie

2. Jakub Szymański

Tytuł: Nocne koty, 2020

Informacje: akryl, płótno100,00 x 70,00 cmsygn. na licu: K.2020, opisany na odwrocie: J. Szymański "Nocne koty" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

Zachód słońca nad Forum Romanum IV - Adam Rokowski (2019), obraz olejny na płótnie

3. Adam Rokowski

Tytuł: Zachód słońca nad Forum Romanum IV, 2019

Informacje: olej, płótno80,00 x 120,00 cmsygn. p.d.: AR 2019, opisany na odwrocie: ADAM ROKOWSKI "ZACHÓD SŁOŃCA NAD FORUM ROMANUM, IV" olej na płótnie 2019 80x120 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Teatr życia codziennego - Aleksandra Modzelewska (2019), obraz akrylowo-olejny na płótnie

4. Aleksandra Modzelewska

Tytuł: Teatr życia codziennego, 2019

Informacje: akryl, olej, płótno73,00 x 60,00 cmsygn. p.d..: A. MODZELEWSKA '19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Koń Kompromis - Maciej Kempiński (2019), obraz akrylowy na płótnie

5. Maciej Kempiński

Tytuł: Koń Kompromis, 2019

Informacje: akryl, płótno73,00 x 92,00 cmsygn. p.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: Koń Kompromis" M. Kempiński MMXIX

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Usłysz, co mówię - Daria Pyrchała (2019), obraz olejny na płótnie

6. Daria Pyrchała

Tytuł: Usłysz, co mówię, 2019

Informacje: olej, płótno120,00 x 120,00 cmopisany na odwrocie: Usłysz, co mówię 2019 D. Pyrchała

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Capri - Agnieszka Bykowska (2014), obraz olejny na płótnie

7. Agnieszka Bykowska

Tytuł: Capri, 2014

Informacje: olej, płótno60,00 x 80,00 cmsygn. p.d.: BYKOWSKA ‘2014, opisany na odwrocie: CAPRI - akryl Agnieszka Bykowska maj 2014

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Pierwszy śnieg - Damian Nieroda (2019),

8. Damian Nieroda

Tytuł: Pierwszy śnieg, 2019

Informacje: 100,00 x 70,00 cmopisany na odwrocie: “Pierwszy śnieg” D. Nieroda 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Flowering 5 - Olena Horhol (2019), obraz olejny na płótnie

9. Olena Horhol

Tytuł: Flowering 5, 2019

Informacje: olej, płótno60,00 x 60,00 cmsygn. p.d.: Horhol 19, opisany na odwrocie: Horhol 19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Osobliwość nr 10 Horyzont Zdarzeń - Aleksandra Tracz (2018/2019), kolaż, akryl na płótnie

10. Aleksandra Tracz

Tytuł: Osobliwość nr 10 Horyzont Zdarzeń, 2018/2019

Informacje: akryl, kolaż, płótno120,00 x 90,00 cmopisany na odwrocie: A. Tracz Osobliwość nr 11: "Horyzont zdarzeń: 2018/2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-2800 zł

Wakacje donikąd - Marcelina Siwiec (2019), obraz olejny na płótnie

11. Marcelina Siwiec

Tytuł: Wakacje donikąd, 2019

Informacje: olej, płótno80,00 x 120,00 cmopisany na odwrocie: Marcelina Siwiec "Wakacje donikąd" 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Old Town VII - Beata Paziewska (2019), obraz akrylowy na płótnie

12. Beata Paziewska

Tytuł: Old Town VII, 2019

Informacje: akryl, płótno60,00 x 90,00 cmopisany na odwrocie: Beata Paziewska Old Town VII 2019/ Akryl / 60x90

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Bez tytułu - Justyna Janikowska (2017), obraz olejny na płótnie

13. Justyna Janikowska

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płótno100,00 x 100,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Geometric 23 - Katarzyna Chmiel (2019), obraz akrylowy na płótnie

14. Katarzyna Chmiel

Tytuł: Geometric 23, 2019

Informacje: akryl, płótno70,00 x 60,00 cmopisany na odwrocie: KATARZYNA CHMIEL GEOMETRIC 23/ 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Macierzyństwo 1 z cyklu Zapis śladu - Agnieszka Olech (2019), obraz akrylowy na płótnie

15. Agnieszka Olech

Tytuł: Macierzyństwo 1 z cyklu Zapis śladu, 2019

Informacje: akryl, płótno100,00 x 80,00 cmopisany na odwrocie: Z cyklu “Zapis śladu” Macierzyństwo 1, 2019 r. Agnieszka Olech

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Molo - Andrzej Wirpszo (2013), obraz akrylowy na płótnie

16. Andrzej Wirpszo

Tytuł: Molo, 2013

Informacje: akryl, płótno80,00 x 120,00 cmsygn. l.d.: WIRP 2013

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Ocean spokojny 1906 - Aneta Śliwa (2019), ceramika szkliwiona

17. Aneta Śliwa

Tytuł: Ocean spokojny 1906, 2019

Informacje: ceramika szkliwiona52x52x4,5 cmopisany na odwrocie: Aneta Śliwa 2019 r. "Ocean spokojny 1906"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Downtown winter (National Museum Warsaw) - Kacper Woźny (2018), obraz olejny na płótnie

18. Kacper Woźny

Tytuł: Downtown winter (National Museum Warsaw), 2018

Informacje: olej, płótno100,00 x 130,00 cmopisany na odwrocie: Woźny’18

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Cena sprzedaży: 1700 zł

Pocztówka - Piotr Wojtkiewicz (2009), obraz akrylowy na płótnie

19. Piotr Wojtkiewicz

Tytuł: Pocztówka, 2009

Informacje: akryl, płótno46,00 x 61,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Próba Spokoju - Emilia Jechna (2020), obraz akrylowy na płótnie

20. Emilia Jechna

Tytuł: Próba Spokoju, 2020

Informacje: akryl, płótno100,00 x 70,00 cmsygn. p.d.: E. Jechna, opisany na odwrocie: E. Jechna "Próba spokoju" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Ten Kiwi - Bartłomiej Baranowski (2018), obraz akrylowy na płótnie

21. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Ten Kiwi, 2018

Informacje: akryl, płótno70,00 x 50,00 cmsygn. l.d.: Baranowski’18

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Bez tytułu - Julia Tymańska (2019), akryl, sucha pastel, fiksatywa, płótno

22. Julia Tymańska

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, sucha pastel, fiksatywa, płótno120,00 x 180,00 cmopisany na odwrocie: Tymańska 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Space XXIX - Jakub Syrkowski (2018), obraz olejny na płótnie

23. Jakub Syrkowski

Tytuł: Space XXIX, 2018

Informacje: olej, płótno60,00 x 80,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1700 zł

Bez tytułu - Karolina Ratajczyk (2018), obraz olejny na płótnie

24. Karolina Ratajczyk

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno100,00 x 70,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Buenos Aires - Julia Reiter (2019), obraz olejny na płótnie

25. Julia Reiter

Tytuł: Buenos Aires, 2019

Informacje: olej, płótno140,00 x 100,00 cmsygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 4000-4500 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

Paroksyton 12 - Marcin Dybowski (2019), obraz olejny na płótnie

26. Marcin Dybowski

Tytuł: Paroksyton 12, 2019

Informacje: olej, płótno80,00 x 100,00 cmsygn. p.d.: M. Dybowski

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Geometryczne wizje kosmosu - Mariola Świgulska (2019), obraz akrylowy na płótnie

27. Mariola Świgulska

Tytuł: Geometryczne wizje kosmosu, 2019

Informacje: akryl, płótno80,00 x 140,00 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2019, opisany na odwrocie: Mariola Świgulska Seenna 2019 r.

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Makroświat - Michalina Czurakowska (2020), obraz akrylowy na płótnie

28. Michalina Czurakowska

Tytuł: Makroświat, 2020

Informacje: akryl, płótno90,00 x 120,00 cmsygn. p.d.: Michalina Czurakowska, opisany na odwrocie: Michalina Czurakowska, 2020 Makroświat

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3200 zł

Muzeum II - Tymon Tryzno (2019), obraz olejny na płótnie

29. Tymon Tryzno

Tytuł: Muzeum II, 2019

Informacje: olej, płótno50,00 x 70,00 cmopisany na odwrocie: Tryzno ‘19 Zurich

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Lśnienia 1 - Weronika Braun (2018), obraz olejny na płótnie

30. Weronika Braun

Tytuł: Lśnienia 1, 2018

Informacje: olej, płótno150,00 x 150,00 cmopisany na odwrocie: Weronika Braun

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Bez tytułu - Iwona Kobryń (2019), akryl, płótno,

31. Iwona Kobryń

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, płótno,50,00 x 50,00 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Bez tytułu (256) - Marcin Ziółkowski (2019), obraz olejny na płótnie

32. Marcin Ziółkowski

Tytuł: Bez tytułu (256), 2019

Informacje: olej, płótno90,00 x 60,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Przestrzenie i struktury V - Nika Grzymska (2019), technika mieszana na płótnie

33. Nika Grzymska

Tytuł: Przestrzenie i struktury V, 2019

Informacje: technika mieszana, płótno140x200 cmopisany na odwrocie: NIKA GRZYMSKA " PRZESTRZENIE I STRUKTURY V" 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 1900 zł

Fantazyjne pląsy - Vanessa Świgulska (2019), obraz akrylowy na płótnie

34. Vanessa Świgulska

Tytuł: Fantazyjne pląsy, 2019

Informacje: akryl, płótno140x80 cmsygn. l.d.: Eslain 2019 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Al di Meola Abstract - Monika Łakomska (2020), obraz olejny na płótnie

35. Monika Łakomska

Tytuł: Al di Meola Abstract, 2020

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Al di Meola Abstract ŁM 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1700 zł

Kompozycja 1 z cyklu Wyspy - Grażyna Kilanowicz-Barecka (2018), obraz akrylowy na płótnie

36. Grażyna Kilanowicz-Barecka

Tytuł: Kompozycja 1 z cyklu Wyspy, 2018

Informacje: akryl, płótno60x90 cmopisany na odwrocie: GRAŻYNA KILANOWICZ-BARECKA KOMPOZYCJA Z CYKLU”WYSPY” - 1 PŁÓTNO, AKRYL 60x90 CM 2018 ROK

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Żółty nr 17 - Marcin Lenczowski (2019), obraz akrylowy na płótnie

37. Marcin Lenczowski

Tytuł: Żółty nr 17, 2019

Informacje: akryl, płótno120x90 cmsygn. p.d.: lenczys, opisany na odwrocie: LENCZYS/M.LENCZOWSKI 2019 ŻÓŁTY nr 17

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

Nieznajomy - Aleksandra Młynarczyk-Gemza (2019), obraz olejny na płótnie

38. Aleksandra Młynarczyk-Gemza

Tytuł: Nieznajomy, 2019

Informacje: olej, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: Aleksandra Młynarczyk-Gemza "Nieznajomy" 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Zupełnie normalna sytuacja nocą̨ - Filip Łoziński (2020), obraz olejno-akrylowy na płótnie

39. Filip Łoziński

Tytuł: Zupełnie normalna sytuacja nocą̨, 2020

Informacje: olej, akryl, płótno90,00 x 120,00 cm  sygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Światy gwiazd – praca wycofana - Rafał Kapica (2017), obraz olejny na płótnie

40. Rafał Kapica

Tytuł: Światy gwiazd – praca wycofana, 2017

Informacje: olej, płótno120,00 x 130,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2300 zł

Z cyklu – Słońca - Barbara Bielecka-Woźniczko (2019), akryl, olej, szlagmetal, płótno

41. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: Z cyklu – Słońca, 2019

Informacje: akryl, olej, szlagmetal, płótno40,00 x 120,00 cmsygn. p.d.: B. Woźniczko 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Siostry - Neli Lukashyk (2019), obraz akrylowy na płótnie

42. Neli Lukashyk

Tytuł: Siostry, 2019

Informacje: akryl, płótno40,00 x 80,00 cmsygn. l.d.: Lukahyk, opisany na odwrocie: Neli Lukashyk "Sisters"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Kompozycja horyzontalna III - Mateusz Budzyński (2014), obraz olejny na płótnie

43. Mateusz Budzyński

Tytuł: Kompozycja horyzontalna III, 2014

Informacje: olej, płótno100,00 x 120,00 cmopisany na odwrocie: MATEUSZ BUDZYŃSKI KOMPOZYCJA HORYZONTALNA III 100x120 cm 2014 r. OLEJ NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Taniec Linearny III - Paulina Ledzion (2019), obraz akrylowy na płótnie

44. Paulina Ledzion

Tytuł: Taniec Linearny III, 2019

Informacje: akryl, płótno100,00 x 120,00 cmopisany na odwrocie: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

O czym śnią koty? z cyklu Pogoda w paski - Małgorzata Rukszan (2020), obraz akrylowy na płótnie

45. Małgorzata Rukszan

Tytuł: O czym śnią koty? z cyklu Pogoda w paski, 2020

Informacje: akryl, płótno100,00 x 50,00 cmsygn. p.d. M. Rukszan, I.2020 r., opisany na odwrocie: PP - O czym śnią koty?", M. Rukszan, akryl + werniks, OL 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Look - Sergiusz “Serio” Kubicki (2018), spray, akryl, płótno

46. Sergiusz “Serio” Kubicki

Tytuł: Look, 2018

Informacje: spray, akryl, płótno120,00 x 100,00 cmna odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Contrasting juxtapositions (dyptyk) - Dominik Smolik (2020), obraz akrylowy na płótnie

47. Dominik Smolik

Tytuł: Contrasting juxtapositions (dyptyk), 2020

Informacje: akryl, płótno2x (120,00 x 80,00) cmopisany na odwrocie:Dominik Smolik "Contrasting juxtapositions" akryl/płótno MMXX

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Gold 1 i 2 (dyptyk) - Krzysztof Logiński (2019), akryl, szlagmetal, płótno

48. Krzysztof Logiński

Tytuł: Gold 1 i 2 (dyptyk), 2019

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno2x (80,00 x 80,00) cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: “Gold I” 2019 K. Logiński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3500 zł

Akt 2 - Joanna Mikołajczyk (2014), obraz olejny na płótnie

49. Joanna Mikołajczyk

Tytuł: Akt 2, 2014

Informacje: olej, płótno60,00 x 90,00 cmopisany na odwrocie: JM 2014

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Znajdź mnie - Paweł Świątek (2020), obraz akrylowy na płótnie

50. Paweł Świątek

Tytuł: Znajdź mnie, 2020

Informacje: akryl, płótno50,00 x 60,00 cmopisany na odwrocie: PAWEŁ ŚWIĄTEK "ZNAJDŹ MNIE" AKRYL, PŁÓTNO 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Bez tytułu - Agnieszka Potrzebnicka (2019), obraz olejny na płótnie

51. Agnieszka Potrzebnicka

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: olej, płótno70,00 x 70,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

Summer in Italy - Yuliya Stratovich (2020), obraz akrylowy na płótnie

52. Yuliya Stratovich

Tytuł: Summer in Italy, 2020

Informacje: akryl, płótno90,00 x 90,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Bez pośpiechu - Iwona Duda (2019), obraz olejny na płótnie

53. Iwona Duda

Tytuł: Bez pośpiechu, 2019

Informacje: olej, płótno70,00 x 90,00 cmsygn. l.d.: Duda 2019, opisany na odwrocie: "Bez pośpiechu" Iwona Duda 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Ptaki 3 - Marta Tymińska (2020), obraz akrylowy na płótnie wykonany techniką własną

54. Marta Tymińska

Tytuł: Ptaki 3, 2020

Informacje: akryl, technika własna, płótno100,00 x 150,00 cmopisany na odwrocie: Ptaki 3/Birds 3 (2020), M.Tymińska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1700 zł

Wyprawa - Jacek Jasiniak (2019), technika mieszana na płótnie

55. Jacek Jasiniak

Tytuł: Wyprawa, 2019

Informacje: technika mieszana, płótno115,00 x 120,00 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Pejzaż deszczowy - Lidia Wnuk (2019), obraz olejny na płótnie

56. Lidia Wnuk

Tytuł: Pejzaż deszczowy, 2019

Informacje: olej, płótno60x80 cmsygn. p.d.: LIDIA WNUK 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Otwarcie - Sebastian Talka (2019), obraz olejny na płótnie

57. Sebastian Talka

Tytuł: Otwarcie, 2019

Informacje: olej, płótno100,00 x 70,00 cmopisany na odwrocie: Talka Sebastian 2019 "Otwarcie"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Melody - Wojciech Manitius-Ratyński (2020), obraz akrylowy na płótnie

58. Wojciech Manitius-Ratyński

Tytuł: Melody, 2020

Informacje: akryl, płótno91,00 x 152,00 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

Foliówka 1 - Katarzyna Garncarek (2018), obraz olejny na płótnie

59. Katarzyna Garncarek

Tytuł: Foliówka 1, 2018

Informacje: olej, płótno100,00 x 120,00 cmopisany na odwrocie: K GARNCAREK BRonka 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-2000 zł

Ucieczka - Dominika Karc (2019), obraz akrylowy na płótnie

60. Dominika Karc

Tytuł: Ucieczka, 2019

Informacje: akryl, płótno50,00 x 60,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Lipiec - Emilia Rusin (2020), obraz akrylowy na płótnie

61. Emilia Rusin

Tytuł: Lipiec, 2020

Informacje: akryl, płótno90,00 x 120,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Bez tytułu - Paulina Jołda (2019), technika mieszana, akryl, olej, płótno

62. Paulina Jołda

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: technika mieszana, akryl, olej, płótno130,00 x 130,00 cmopisany na odwrocie: Paulina Jołda

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Z cyklu wody Józefów 4 - Piotr Przybyła (2019), technika mieszana na płótnie

63. Piotr Przybyła

Tytuł: Z cyklu wody Józefów 4, 2019

Informacje: technika mieszana, płótno80,00 x 80,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Mefisto a Venezia - Tomasz Mrozowski (2019), obraz olejny na płótnie

64. Tomasz Mrozowski

Tytuł: Mefisto a Venezia, 2019

Informacje: olej, płótno100,00 x 100,00 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: TMrozowski MMXIX Mefisto a Venezia

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Zima w Puszczy Białowieskiej - Katarzyna Sienkiewicz (2020), obraz akrylowy na płótnie

65. Katarzyna Sienkiewicz

Tytuł: Zima w Puszczy Białowieskiej, 2020

Informacje: akryl, płótno60,00 x 80,00 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Sienkiewicz Zima w Puszczy Białowieskiej 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Kontuicja - Katarzyna Borkowska (2020), obraz olejny na płótnie

66. Katarzyna Borkowska

Tytuł: Kontuicja, 2020

Informacje: olej, płótno60,00 x 80,00 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: "Kontuicja", Katarzyna Borkowska 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Perła V - Hanna Rozpara (2019), obraz akrylowy na płótnie

67. Hanna Rozpara

Tytuł: Perła V, 2019

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2019, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Perła V" 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Punkt widokowy - Gabriela Paluch (2019), obraz olejny na płótnie

68. Gabriela Paluch

Tytuł: Punkt widokowy, 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Teypeo 2VVXI - Viola Pryba Hadaś (2018), technika własna, akryl, płótno

69. Viola Pryba Hadaś

Tytuł: Teypeo 2VVXI, 2018

Informacje: technika własna, akryl, płótno100,00 x 100,00 cmopisany na odwrocie: PFISHOVA (Violeta Pryba Hadaś) Teypeo 2VVXI, 2018 r. techniki własne, / płótno, 100x100 cm (seria TYPO)

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Pocałunek - Beata Szustkiewicz (2020), obraz akrylowy na płótnie

70. Beata Szustkiewicz

Tytuł: Pocałunek, 2020

Informacje: akryl, płótno50,00 x 70,00 cmsygn. p.d.: BEA 2020, opisany na odwrocie: Beata Szustkiewicz 2020 "Pocałunek"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Słoneczniki - Zuzanna Sierocińska (2018), obraz olejny na płótnie

71. Zuzanna Sierocińska

Tytuł: Słoneczniki, 2018

Informacje: olej, płótno60x73 cmsygn. p.d.: Sierocińska Zuzanna, opisany na odwrocie: "SŁONECZNIKI" SIEROCIŃSKA ZUZANNA 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Nieloty - Zbigniew Olszewski (2019), obraz olejny na płótnie

72. Zbigniew Olszewski

Tytuł: Nieloty, 2019

Informacje: olej, płótno50x60 cmsygn. p.d.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Odnalezienie - Aleksandra Maszestow (2019), obraz akrylowy na płótnie

73. Aleksandra Maszestow

Tytuł: Odnalezienie, 2019

Informacje: akryl, płótno100,00 x 70,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Dźwięk ciszy nr 3 - Mirosław Nowiński (2019), obraz akrylowy na płótnie

74. Mirosław Nowiński

Tytuł: Dźwięk ciszy nr 3, 2019

Informacje: akryl, płótno100x120 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Misa obfitości - Dominika Ruta (2020), obraz akrylowy na płótnie

75. Dominika Ruta

Tytuł: Misa obfitości, 2020

Informacje: akryl, płótno130x95 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Lefkada I - Barbara Jasiulis-Gołdyn, obraz olejny na płótnie

76. Barbara Jasiulis-Gołdyn

Tytuł: Lefkada I, 2020

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. p.d.: BHL, opisany na odwrocie LEFKADA BARBARA JASIULIS-GOŁDYN

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Moje miasto II - Izabela Olszyna (2019), technika własna, żywica, płótno

77. Izabela Olszyna

Tytuł: Moje miasto II, 2019

Informacje: technika własna, żywica, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: Izabela Olszyna Moje miasto II 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Pejzaż stepowy - Beata Pałach (2020), obraz akrylowy na płótnie

78. Beata Pałach

Tytuł: Pejzaż stepowy, 2020

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: B. Pałach

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1900 zł