37 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 24 marca 2020 r., godz. 19:30

Zapraszamy na 37 Aukcję Sztuki Młodej w Xanadu, która odbędzie się we wtorek 24 marca 2020 r. o godz. 19:30!

Tym razem wyjątkowo, ze względu na aktualną sytuację i z troski o Państwa oraz nasze zdrowie i bezpieczeństwo, licytacja przeprowadzona zostanie bez udziału publiczności. Aukcja odbędzie się jednak normalnie w naszej siedzibie, z udziałem zespołu galerii, aukcjonera oraz pracownika portalu Artinfo.pl.  Aby zapewnić Państwu możliwość wirtualnego uczestnictwa, streaming z przebiegu licytacji będzie dostępny do oglądania na żywo na naszym profilu na Facebooku. Tym samym zapraszamy Państwa gorąco do składania zleceń telefonicznych i mailowych oraz udziału w licytacji za pośrednictwem serwisu Onebid.pl pozwalającego na licytację online w czasie rzeczywistym.

– Zlecenia aukcyjne mogą Państwo składać klikając na przycisk „Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją katalogową,

– Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503012889 lub mailowo na adres agnieszka@galeriaxanadu.pl

– Licytacja online możliwa będzie na portalu Onebid.pl

Wystawa aukcyjna dostępna będzie do oglądania wirtualnie, dzięki spacerowi zrealizowanemu przez Wnętrza 3D. Wirtualny spacer udostępnimy Państwu tutaj już w środę.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość. Mamy nadzieję, że mimo utrudnień, skorzystają Państwo z możliwości zdalnego udziału w licytacji, a kolejną aukcję odbędziemy już w normalnym trybie.

Wirtualny spacer po wystawie aukcyjnej:

[iframe src=”https://my.matterport.com/show/?m=TfuW3Ro5K2k&play=1″ frameborder=”0″ style=”width:100%;height:100%;position:absolute;left:0;top:0;”allowfullscreen]

1. Naczynie

Autor: Marlena Wąsowska

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MARLENA WĄSOWSKA “NACZYNIE” 2020 AKRYL NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

2. Z cyklu Zapis śladu

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: AGNIESZKA OLECH Z CYKLU ZAPIS ŚLADU 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1400,00 zł

3. Lume

Technika: akryl, płótno

Format: 120x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Dominik Smolik “Lume” akryl/płótno 120x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

4. Teatr życia codziennego

Autor: Aleksandra Modzelewska (ur. 1992 r.)

Technika: akryl, spray, płótno

Format: 73x60 cm

Sygnatura: sygn. l.g.: A. MODZELEWSKA ‘20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

5. Pejzaż słoweński

Autor: Lidia Wnuk (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: LIDIA WNUK `19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

6. Florencja

Autor: Neli Lukashyk (ur. 1968)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x40 cm

Sygnatura: sygn. na licu: Lukashyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

7. Leśne uroczysko

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

8. Wiadomość

Autor: Krzysztof Karewicz (ur. 1953)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Karewicz, na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

9. Zgubione myśli

Autor: Emilia Jechna (ur. 1994 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. E. Jechna, opisany na odwrocie: E. Jechna “Zgubione myśli” ‘19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

10. Lekcja baletu

Technika: akryl, płótno

Format: 54x65 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: ”Lekcja baletu” M.Kempiński MMXIX

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

11. Foliówka 4

Autor: Katarzyna Garncarek (ur. 1985 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: K GARNCAREK BRonka 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-2000 zł

12. Niebieski nr 46

Technika: akryl, płótno

Format: 80x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: Marcin Lenczowski 2020 Niebieski 46

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

13. Góry

Autor: Khrystyna Hladka

Technika: akryl, płótno

Format: 70x130 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

14. Przekleństwa cielesności

Autor: Małgorzata Kalinowska (ur. 1989 r.)

Technika: technika własna, tkanina, płótno

Format: 100x75 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Małgorzata Kalinowska “Przekleństwa cielesności” 2014

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2600 zł

15. Marta i teatr

Autor: Marcelina Siwiec (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płótno,

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Marcelina Siwiec “Marta i teatr” 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

16. Unititled 2

Technika: akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: WIRP’20, opisany na odwrocie: “Untitled 2” acryl 80x100 rok 2020 Andrzej Wirpszo

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1200 zł

17. Bez tytułu

Autor: Jakub Markiel (ur. 1994 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 90x90 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

18. Angry? Sad?

Autor: Krzysztof Logiński (ur. 1987 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3500 zł

19. Przestrzenie i struktury VIII

Autor: Nika Grzymska (ur. 1993 r.)

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 150x200 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Nika Grzmyska “Przestrzenie i struktury VIII” 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 2400,00 zł

20. Bez tytułu

Autor: Julia Tymańska

Technika: akryl, sucha pastel, fiksatywa, płótno

Format: 120x130 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Tymańska ‘19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

21. Krzak II

Autor: Agnieszka Sośnia (ur. 1992 r.)

Technika: żywica akrylowa, akryl, deska

Format: 88x65x4,5 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie KRZAK II 2017 Agnieszka Sośnia

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

22. Huśtawka przy Bitches Brew

Autor: Artur Wojtczuk

Technika: akryl, płótno

Format: 2x (100x80) cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Artur Wojtczuk Huśtawka przy Bitches Brew olej 160x100 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

23. Tak dużo, tak wiele

Autor: Agnieszka Potrzebnicka (ur. 1983 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: A. Potrzebnicka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

24. Bez tytułu

Autor: Dominik Morgaś

Technika: olej, płótno

Format: 70x90 cm kompozycja, 78x98 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: Morgaś 2012

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

25. Martwa żaluzja

Autor: Dagmara Jemioła-Hryniewicka

Technika: olej, płótno

Format: 115x75 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Martwa żaluzja 2014 Dagmara Jemioła-Hryniewicka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

26. Infinity

Technika: akryl, płótno

Format: 120x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

27. Obraz 051002

Technika: akryl, płótno

Format: 70x140 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

28. In a dream Tropea

Technika: akryl, płótno

Format: 100x140 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Michalina Czurakowska, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA 2020 “IN A DREAM TROPEA”

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

29. Jesienna nieregularność

Autor: Anna Piotrowiak (ur. 1983 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: 2019 a.p.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

30. Kompozycja horyzontalna

Autor: Mateusz Budzyński

Technika: olej, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Mateusz Budzyński “Kompozycja horyzontalna” 100x120 cm 2014 r. olej na płótnie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

31. Panta rhei

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: PAWEŁ ŚWIĄTEK “PANTA RHEI” 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

32. Morrison’s melody

Technika: olej, płótno,

Format:  70x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “MORRISON’S MELODY” Monika Łakomska 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

33. Na skraju lata

Technika: olej, płótno,

Format: 140x100 cm

Sygnatura: sygn.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 4500-5000 zł

Cena sprzedaży: 3200,00 zł

34. Oksydan II

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2020, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA “OKSYDAN II" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

35. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 50x61 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

36. Pole w promieniach słońca

Autor: Zuzanna Sierocińska (ur. 1990)

Technika: olej, płótno

Format:  60x81 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Sierocińska Zuzanna

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

37. Scena IV

Technika: akryl, płótno

Format: 100x140 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

38. Wyspa czerwono-srebrna

Autor: Grażyna Kilanowicz-Barecka

Technika: akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn.p.d.: GKilzBar 2019, opisany na odwrocie: Grażyna Kilanowicz-Barecka Wyspa (czerwono-srebrna) płótno, akryl 80x100 2019 rok

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

39. Fack up w dziale promocji

Autor: Dominika Karc

Technika: akryl, płótno

Format: 70x50 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

40. Fala 1

Technika: olej, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B. B. Woźniczko 2016, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko, Fala I, tech. własna, 100x120 cm, 2016

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

41. Poruszone wiatrem

Technika: akryl, płótno

Format: 80x140 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2019 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

42. Przerażeni pierdolnięciem (Śmierć Pawełka Zadrożnego)

Technika: olej, płótno

Format: 110x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Woźny

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 3600,00 zł

43. Tea time

Autor: Iwona Duda

Technika: olej, płótno

Format: 70x80 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Duda 2020, opisany na odwrocie: Tea time” Iwona Duda 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

44. Niebo nad Ontario

Autor: Łukasz Dymiński

Technika:  olej, płótno

Format: 50x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Ł. Dymiński 2020 “Niebo nad Ontario” Kanada

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

45. Abstrakcja i mrożone cappuccino

Autor: Nina Zielińska-Krudysz

Technika: akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Nina Zielińska-Krudysz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

46. Gdzie zaczyna się cisza

Technika: olej, płótno

Format: 110x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: GDZIE ZACZYNA SIĘ CISZA 2019 DARIA PYRCHAŁA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

47. Bez tytułu

Rok powstania: 2016-2017

Technika: olej, płótno

Format: 90x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: A. Tracz 2017

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2200 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

48. Old Town VIII

Autor: Beata Paziewska (ur. 1971 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: bp, opisany na odwrocie: Beata Paziewska Old Town VIII / 2020 akryl 60x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

49. Flowering 7

Technika: olej, płótno,

Format:  80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Horhol’19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

50. Krab

Technika: ceramika szkliwiona, muszla

Format: 19x9x17 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

51. Bajki Paryskie

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

52. Osada 20

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: J. Szymański “Osada 20” 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

53. Rezerwat

Technika: akryl, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: A. Maisanis

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1400,00 zł

54. Elektra

Autor: Beata Szustkiewicz

Technika: akryl, płótno

Format:  120x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Beata Szustkiewicz “Elektra” 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

55. Akt 1

Autor: Zuzanna Szary (ur. 1995 r.)

Technika: olej, płótno,

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: ZSzary

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

56. Horyzont I

Autor: Marzena Camila Wojtkiewicz

Technika: akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Marzena Camila Wojtkiewicz “Horyzont I” 80x100 akryl 2017

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

57. Pejzaż historyczny

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B. Pałach

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

58. Kilka sekund przed chwilą

Technika: olej, akryl, pisak akrylowy, płótno

Format: 90x120 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: F. ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1700-1900 zł

59. Impresje II

Autor: Jakub Syrkowski (ur. 1993 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JS

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

60. Z cyklu Ogrody

Autor: Agata Dorobek

Technika: olej, akryl, kolaż, płyta

Format: 75,5x102 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Agata Dorobek z cyklu OGRODY akryl/collage 2015 102 cm x 75,5 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

61. Sielsko, domowo, bezpiecznie

Autor: Agnieszka Pawłowska (ur. 1982 r.)

Technika: olej, płótno,

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Agnieszka P.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3600 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

62. Klucz

Autor: Aleksandra Adamczak

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “Klucz” Aleksandra Adamczak

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

63. Zbliżenie do przestrzeni

Autor: Szymon Poloczek (ur. 1994 r.)

Technika: olej, płótno,

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: 100/70 olej na płótnie Szymon Poloczek Zbliżenie do przestrzeni

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

64. Geometric 12

Technika: akryl, płótno

Format: 120x100cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KATARZYNA CHMIEL GEOMETRIC 12 | 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

65. Conversation

Autor: Paulina Klimas (ur. 1992 r.)

Format: 110x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: PAULINA KLIMAS 2018 R.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

66. 5 poranek w Technogradzie

Technika: akryl, farba fosforyzująca, kolaż, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. l.g.: Baranowski 39:19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

67. Tonąc w miłości

Technika: olej, płótno

Format: 60x50cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

68. Melt – the City

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Bartłomiej Michał Góreckim Melt - The City - 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

69. Dziwne jajo

Autor: Millionerboy (ur. 1982 r.)

Technika: akryl, tusz, płótno

Format: 100x160 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Maciej Zych Milionerboy Gallery 2015

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500

70. Jean-Michel Basquiat

Autor: Mariusz Drabarek

Technika: akryl, płótno

Format: 110x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Mariusz Drabarek

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300

71. Kobieta ze zwichniętą szyją od ratowania kury

Autor: Paulina Korbaczyńska

Technika: olej, płótno

Format: 60x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Korbaczyńska 2015

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

72. Kobieta w piżamie

Autor: Karolina Kucharska (ur. 1980 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: KAROLINA KUCHARSKA 2015

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-2800 zł

Cena sprzedaży: 1400,00 zł