37 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 24 marca 2020 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 16 marca 2020 r., pon-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Showroom przedaukcyjny: 20-21 marca 2020 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Zapraszamy na 37 Aukcję Sztuki Młodej w Xanadu, która odbędzie się we wtorek 24 marca 2020 r. o godz. 19:30!

Tym razem wyjątkowo, ze względu na aktualną sytuację i z troski o Państwa oraz nasze zdrowie i bezpieczeństwo, licytacja przeprowadzona zostanie bez udziału publiczności. Aukcja odbędzie się jednak normalnie w naszej siedzibie, z udziałem zespołu galerii, aukcjonera oraz pracownika portalu Artinfo.pl.  Aby zapewnić Państwu możliwość wirtualnego uczestnictwa, streaming z przebiegu licytacji będzie dostępny do oglądania na żywo na naszym profilu na Facebooku. Tym samym zapraszamy Państwa gorąco do składania zleceń telefonicznych i mailowych oraz udziału w licytacji za pośrednictwem serwisu Onebid.pl pozwalającego na licytację online w czasie rzeczywistym.

– Zlecenia aukcyjne mogą Państwo składać klikając na przycisk “Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją katalogową,

– Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503012889 lub mailowo na adres agnieszka@galeriaxanadu.pl

– Licytacja online możliwa będzie na portalu Onebid.pl

Wystawa aukcyjna dostępna będzie do oglądania wirtualnie, dzięki spacerowi zrealizowanemu przez Wnętrza 3D. Wirtualny spacer udostępnimy Państwu tutaj już w środę.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość. Mamy nadzieję, że mimo utrudnień, skorzystają Państwo z możliwości zdalnego udziału w licytacji, a kolejną aukcję odbędziemy już w normalnym trybie.

Katalog 37 Aukcja Sztuki Młodej

Naczynie - Marlena Wąsowska (2020), obraz akrylowy na płótnie

1. Marlena Wąsowska

Tytuł: Naczynie, 2020

Informacje: akryl, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: MARLENA WĄSOWSKA “NACZYNIE” 2020 AKRYL NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Z cyklu Zapis śladu - Agnieszka Olech (2020), obraz akrylowy na płótnie

2. Agnieszka Olech

Tytuł: Z cyklu Zapis śladu, 2020

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: AGNIESZKA OLECH Z CYKLU ZAPIS ŚLADU 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1400,00 zł

Lume - Dominik Smolik (2020), obraz akrylowy na płótnie

3. Dominik Smolik

Tytuł: Lume, 2020

Informacje: akryl, płótno120x80 cmopisany na odwrocie: Dominik Smolik “Lume” akryl/płótno 120x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Teatr życia codziennego - Aleksandra Modzelewska (2020), akryl, spray na płótnie

4. Aleksandra Modzelewska

Tytuł: Teatr życia codziennego, 2020

Informacje: akryl, spray, płótno73x60 cmsygn. l.g.: A. MODZELEWSKA ‘20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Pejzaż słoweński - Lidia Wnuk (2019), obraz olejny na płótnie

5. Lidia Wnuk

Tytuł: Pejzaż słoweński, 2019

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. p.d.: LIDIA WNUK `19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Florencja - Neli Lukashyk (2018), obraz akrylowy na płótnie

6. Neli Lukashyk

Tytuł: Florencja, 2018

Informacje: akryl, płótno50x40 cmsygn. na licu: Lukashyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Leśne uroczysko - Gabriela Paluch (2019), obraz olejny na płótnie

7. Gabriela Paluch

Tytuł: Leśne uroczysko, 2019

Informacje: olej, płótno100x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Wiadomość - Krzysztof Karewicz (2018), obraz akrylowy na płótnie

8. Krzysztof Karewicz

Tytuł: Wiadomość, 2018

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. l.d.: Karewicz, na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Zgubione myśli - Emilia Jechna (2019), obraz akrylowy na płótnie

9. Emilia Jechna

Tytuł: Zgubione myśli, 2019

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. E. Jechna, opisany na odwrocie: E. Jechna “Zgubione myśli” ‘19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Lekcja baletu - Maciej Kempiński (2019), obraz akrylowy na płótnie

10. Maciej Kempiński

Tytuł: Lekcja baletu, 2019

Informacje: akryl, płótno54x65 cmsygn. p.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: ”Lekcja baletu” M.Kempiński MMXIX

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Foliówka 4 - Katarzyna Garncarek (2019), obraz olejny na płótnie

11. Katarzyna Garncarek

Tytuł: Foliówka 4, 2019

Informacje: olej, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: K GARNCAREK BRonka 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-2000 zł

Niebieski nr 46 - Marcin Lenczowski (2020), obraz akrylowy na płótnie

12. Marcin Lenczowski

Tytuł: Niebieski nr 46, 2020

Informacje: akryl, płótno80x90 cmsygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: Marcin Lenczowski 2020 Niebieski 46

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Góry - Khrystyna Hladka (2017), obraz akrylowy na płótnie

13. Khrystyna Hladka

Tytuł: Góry, 2017

Informacje: akryl, płótno70x130 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Przekleństwa cielesności - Małgorzata Kalinowska (2014), technika własna, tkanina, płótno

14. Małgorzata Kalinowska

Tytuł: Przekleństwa cielesności, 2014

Informacje: technika własna, tkanina, płótno100x75 cmopisany na odwrocie: Małgorzata Kalinowska “Przekleństwa cielesności” 2014

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2600 zł

Marta i teatr - Marcelina Siwiec (2020), olej, płótno,

15. Marcelina Siwiec

Tytuł: Marta i teatr, 2020

Informacje: olej, płótno,100x80 cmopisany na odwrocie: Marcelina Siwiec “Marta i teatr” 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Unititled 2 - Andrzej Wirpszo (2020), obraz akrylowy na płótnie

16. Andrzej Wirpszo

Tytuł: Unititled 2, 2020

Informacje: akryl, płótno80x100 cmsygn. l.d.: WIRP’20, opisany na odwrocie: “Untitled 2” acryl 80x100 rok 2020 Andrzej Wirpszo

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1200 zł

Bez tytułu - Jakub Markiel (2019), obraz olejny na płótnie

17. Jakub Markiel

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: olej, płótno90x90 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Angry? Sad? - Krzysztof Logiński (2018), obraz akrylowy na płótnie

18. Krzysztof Logiński

Tytuł: Angry? Sad?, 2018

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3500 zł

Przestrzenie i struktury VIII - Nika Grzymska (2019), technika mieszana na płótnie

19. Nika Grzymska

Tytuł: Przestrzenie i struktury VIII, 2019

Informacje: technika mieszana, płótno150x200 cmopisany na odwrocie: Nika Grzmyska “Przestrzenie i struktury VIII” 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 2400,00 zł

Bez tytułu - Julia Tymańska (2019), akryl, sucha pastel, fiksatywa, płótno

20. Julia Tymańska

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, sucha pastel, fiksatywa, płótno120x130 cmopisany na odwrocie: Tymańska ‘19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Krzak II - Agnieszka Sośnia (2017), żywica akrylowa, akryl, deska

21. Agnieszka Sośnia

Tytuł: Krzak II, 2017

Informacje: żywica akrylowa, akryl, deska88x65x4,5 cmopisany na odwrocie KRZAK II 2017 Agnieszka Sośnia

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Huśtawka przy Bitches Brew - Artur Wojtczuk (2019), obraz akrylowy na płótnie

22. Artur Wojtczuk

Tytuł: Huśtawka przy Bitches Brew, 2019

Informacje: akryl, płótno2x (100x80) cmopisany na odwrocie: Artur Wojtczuk Huśtawka przy Bitches Brew olej 160x100 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Tak dużo, tak wiele - Agnieszka Potrzebnicka (2020), obraz olejny na płótnie

23. Agnieszka Potrzebnicka

Tytuł: Tak dużo, tak wiele, 2020

Informacje: olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: A. Potrzebnicka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Bez tytułu - Dominik Morgaś (2012), obraz olejny na płótnie

24. Dominik Morgaś

Tytuł: Bez tytułu, 2012

Informacje: olej, płótno70x90 cm kompozycja, 78x98 cm w oprawieopisany na odwrocie: Morgaś 2012

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Martwa żaluzja - Dagmara Jemioła-Hryniewicka (2014), obraz olejny na płótnie

25. Dagmara Jemioła-Hryniewicka

Tytuł: Martwa żaluzja, 2014

Informacje: olej, płótno115x75 cmopisany na odwrocie: Martwa żaluzja 2014 Dagmara Jemioła-Hryniewicka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Infinity - Agnieszka Słońska-Więcek (2020), obraz akrylowy na płótnie

26. Agnieszka Słońska-Więcek

Tytuł: Infinity, 2020

Informacje: akryl, płótno120x100 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Obraz 051002 - Izabela Drzewiecka (2016), obraz akrylowy na płótnie

27. Izabela Drzewiecka

Tytuł: Obraz 051002, 2016

Informacje: akryl, płótno70x140 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

In a dream Tropea - Michalina Czurakowska (2020), obraz akrylowy na płótnie

28. Michalina Czurakowska

Tytuł: In a dream Tropea, 2020

Informacje: akryl, płótno100x140 cmsygn. p.d.: Michalina Czurakowska, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA 2020 “IN A DREAM TROPEA”

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Jesienna nieregularność - Anna Piotrowiak (2019), obraz akrylowy na płótnie

29. Anna Piotrowiak

Tytuł: Jesienna nieregularność, 2019

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. p.d.: 2019 a.p.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Kompozycja horyzontalna - Mateusz Budzyński (2014), obraz olejny na płótnie

30. Mateusz Budzyński

Tytuł: Kompozycja horyzontalna, 2014

Informacje: olej, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: Mateusz Budzyński “Kompozycja horyzontalna” 100x120 cm 2014 r. olej na płótnie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Panta rhei - Paweł Świątek (2020), obraz akrylowy na płótnie

31. Paweł Świątek

Tytuł: Panta rhei, 2020

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: PAWEŁ ŚWIĄTEK “PANTA RHEI” 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Morrison’s melody - Monika Łakomska (2020), olej, płótno,

32. Monika Łakomska

Tytuł: Morrison’s melody, 2020

Informacje: olej, płótno, 70x70 cmopisany na odwrocie: “MORRISON’S MELODY” Monika Łakomska 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Na skraju lata - Julia Reiter (2020), olej, płótno,

33. Julia Reiter

Tytuł: Na skraju lata, 2020

Informacje: olej, płótno,140x100 cmsygn.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 4500-5000 zł

Cena sprzedaży: 3200,00 zł

Oksydan II - Hanna Rozpara (2020), obraz akrylowy na płótnie

34. Hanna Rozpara

Tytuł: Oksydan II, 2020

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2020, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA “OKSYDAN II" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Bez tytułu - Iwona Kobryń (2020), obraz akrylowy na płótnie

35. Iwona Kobryń

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: akryl, płótno50x61 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Pole w promieniach słońca - Zuzanna Sierocińska (2018), obraz olejny na płótnie

36. Zuzanna Sierocińska

Tytuł: Pole w promieniach słońca, 2018

Informacje: olej, płótno 60x81 cmsygn. p.d.: Sierocińska Zuzanna

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Scena IV - Paulina Ledzion (2020), obraz akrylowy na płótnie

37. Paulina Ledzion

Tytuł: Scena IV, 2020

Informacje: akryl, płótno100x140 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Wyspa czerwono-srebrna - Grażyna Kilanowicz-Barecka (2019), obraz akrylowy na płótnie

38. Grażyna Kilanowicz-Barecka

Tytuł: Wyspa czerwono-srebrna, 2019

Informacje: akryl, płótno80x100 cm sygn.p.d.: GKilzBar 2019, opisany na odwrocie: Grażyna Kilanowicz-Barecka Wyspa (czerwono-srebrna) płótno, akryl 80x100 2019 rok

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Fack up w dziale promocji - Dominika Karc (2019), obraz akrylowy na płótnie

39. Dominika Karc

Tytuł: Fack up w dziale promocji, 2019

Informacje: akryl, płótno70x50 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Fala 1 - Barbara Bielecka-Woźniczko (2016), obraz olejny na płótnie

40. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: Fala 1, 2016

Informacje: olej, płótno100x120 cmsygn. p.d.: B. B. Woźniczko 2016, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko, Fala I, tech. własna, 100x120 cm, 2016

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Poruszone wiatrem - Mariola Świgulska (2019), obraz akrylowy na płótnie

41. Mariola Świgulska

Tytuł: Poruszone wiatrem, 2019

Informacje: akryl, płótno80x140 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2019 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Przerażeni pierdolnięciem (Śmierć Pawełka Zadrożnego) - Kacper Woźny (2019), obraz olejny na płótnie

42. Kacper Woźny

Tytuł: Przerażeni pierdolnięciem (Śmierć Pawełka Zadrożnego), 2019

Informacje: olej, płótno110x120 cmopisany na odwrocie: Woźny

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 3600,00 zł

Tea time - Iwona Duda (2020), obraz olejny na płótnie

43. Iwona Duda

Tytuł: Tea time, 2020

Informacje: olej, płótno70x80 cm sygn. l.d.: Duda 2020, opisany na odwrocie: Tea time” Iwona Duda 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Niebo nad Ontario - Łukasz Dymiński (2020),  olej, płótno

44. Łukasz Dymiński

Tytuł: Niebo nad Ontario, 2020

Informacje:  olej, płótno50x100 cmopisany na odwrocie: Ł. Dymiński 2020 “Niebo nad Ontario” Kanada

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Abstrakcja i mrożone cappuccino - Nina Zielińska-Krudysz (2020), obraz akrylowy na płótnie

45. Nina Zielińska-Krudysz

Tytuł: Abstrakcja i mrożone cappuccino, 2020

Informacje: akryl, płótno80x100 cm sygn. p.d.: Nina Zielińska-Krudysz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Gdzie zaczyna się cisza - Daria Pyrchała (2019), obraz olejny na płótnie

46. Daria Pyrchała

Tytuł: Gdzie zaczyna się cisza, 2019

Informacje: olej, płótno110x100 cmopisany na odwrocie: GDZIE ZACZYNA SIĘ CISZA 2019 DARIA PYRCHAŁA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Bez tytułu - Aleksandra Tracz (2016-2017), obraz olejny na płótnie

47. Aleksandra Tracz

Tytuł: Bez tytułu, 2016-2017

Informacje: olej, płótno90x100 cmopisany na odwrocie: A. Tracz 2017

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2200 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Old Town VIII - Beata Paziewska (2020), obraz akrylowy na płótnie

48. Beata Paziewska

Tytuł: Old Town VIII, 2020

Informacje: akryl, płótno80x60 cm sygn. u dołu: bp, opisany na odwrocie: Beata Paziewska Old Town VIII / 2020 akryl 60x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Flowering 7 - Olena Horhol (2019), olej, płótno,

49. Olena Horhol

Tytuł: Flowering 7, 2019

Informacje: olej, płótno, 80x80 cmsygn. p.d.: Horhol’19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Krab - Aneta Śliwa (2019), ceramika szkliwiona, muszla

50. Aneta Śliwa

Tytuł: Krab, 2019

Informacje: ceramika szkliwiona, muszla19x9x17 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Bajki Paryskie - Mirosław Nowiński (2020), obraz akrylowy na płótnie

51. Mirosław Nowiński

Tytuł: Bajki Paryskie, 2020

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Osada 20 - Jakub Szymański (2020), obraz akrylowy na płótnie

52. Jakub Szymański

Tytuł: Osada 20, 2020

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: J. Szymański “Osada 20” 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Rezerwat - Andrzej Masianis (2020), obraz akrylowy na płótnie

53. Andrzej Masianis

Tytuł: Rezerwat, 2020

Informacje: akryl, płótno60x80 cmsygn. l.d.: A. Maisanis

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1400,00 zł

Elektra - Beata Szustkiewicz (2020), obraz akrylowy na płótnie

54. Beata Szustkiewicz

Tytuł: Elektra, 2020

Informacje: akryl, płótno 120x80 cmopisany na odwrocie: Beata Szustkiewicz “Elektra” 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Akt 1 - Zuzanna Szary (2018), olej, płótno,

55. Zuzanna Szary

Tytuł: Akt 1, 2018

Informacje: olej, płótno,100x100 cmsygn. p.d.: ZSzary

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Horyzont I - Marzena Camila Wojtkiewicz (2017), obraz akrylowy na płótnie

56. Marzena Camila Wojtkiewicz

Tytuł: Horyzont I, 2017

Informacje: akryl, płótno80x100 cm opisany na odwrocie: Marzena Camila Wojtkiewicz “Horyzont I” 80x100 akryl 2017

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Pejzaż historyczny - Beata Pałach (2020), obraz akrylowy na płótnie

57. Beata Pałach

Tytuł: Pejzaż historyczny, 2020

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: B. Pałach

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Kilka sekund przed chwilą - Filip Łoziński (2020), olej, akryl, pisak akrylowy, płótno

58. Filip Łoziński

Tytuł: Kilka sekund przed chwilą, 2020

Informacje: olej, akryl, pisak akrylowy, płótno90x120 cm sygn. u dołu: F. ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1700-1900 zł

Impresje II - Jakub Syrkowski (2020), obraz akrylowy na płótnie

59. Jakub Syrkowski

Tytuł: Impresje II, 2020

Informacje: akryl, płótno60x80 cmopisany na odwrocie: JS

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Z cyklu Ogrody - Agata Dorobek (2015), olej, akryl, kolaż, płyta

60. Agata Dorobek

Tytuł: Z cyklu Ogrody, 2015

Informacje: olej, akryl, kolaż, płyta75,5x102 cmopisany na odwrocie: Agata Dorobek z cyklu OGRODY akryl/collage 2015 102 cm x 75,5 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Sielsko, domowo, bezpiecznie - Agnieszka Pawłowska (2020), olej, płótno,

61. Agnieszka Pawłowska

Tytuł: Sielsko, domowo, bezpiecznie, 2020

Informacje: olej, płótno,80x80 cmsygn. p.d.: Agnieszka P.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3600 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Klucz - Aleksandra Adamczak (2019), obraz akrylowy na płótnie

62. Aleksandra Adamczak

Tytuł: Klucz, 2019

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: “Klucz” Aleksandra Adamczak

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Zbliżenie do przestrzeni - Szymon Poloczek (2020), obraz olejny na płótnie

63. Szymon Poloczek

Tytuł: Zbliżenie do przestrzeni, 2020

Informacje: olej, płótno,100x70 cmopisany na odwrocie: 100/70 olej na płótnie Szymon Poloczek Zbliżenie do przestrzeni

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Geometric 12 - Katarzyna Chmiel (2019), obraz akrylowy na płótnie

64. Katarzyna Chmiel

Tytuł: Geometric 12, 2019

Informacje: akryl, płótno120x100cmopisany na odwrocie: KATARZYNA CHMIEL GEOMETRIC 12 | 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Conversation - Paulina Klimas (2018), akryl, spray na płótnie

65. Paulina Klimas

Tytuł: Conversation, 2018

Informacje: akryl, spray, płótno110x100 cmopisany na odwrocie: PAULINA KLIMAS 2018 R.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

5 poranek w Technogradzie - Bartłomiej Baranowski (2019), akryl, farba fosforyzująca, kolaż, płótno

66. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: 5 poranek w Technogradzie, 2019

Informacje: akryl, farba fosforyzująca, kolaż, płótno70x100 cmsygn. l.g.: Baranowski 39:19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Tonąc w miłości - Yulia Gurzhiyants (2020), obraz olejny na płótnie

67. Yulia Gurzhiyants

Tytuł: Tonąc w miłości, 2020

Informacje: olej, płótno60x50cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Melt – the City - Bartłomiej Michał Górecki (2020), obraz akrylowy na płótnie

68. Bartłomiej Michał Górecki

Tytuł: Melt – the City, 2020

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Bartłomiej Michał Góreckim Melt - The City - 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Dziwne jajo - Millionerboy (2015), akryl, tusz, płótno

69. Millionerboy

Tytuł: Dziwne jajo, 2015

Informacje: akryl, tusz, płótno100x160 cmopisany na odwrocie: Maciej Zych Milionerboy Gallery 2015

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500

Jean-Michel Basquiat - Mariusz Drabarek (2018), obraz akrylowy na płótnie

70. Mariusz Drabarek

Tytuł: Jean-Michel Basquiat, 2018

Informacje: akryl, płótno110x100 cmopisany na odwrocie: Mariusz Drabarek

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300

Kobieta ze zwichniętą szyją od ratowania kury - Paulina Korbaczyńska (2015), obraz olejny na płótnie

71. Paulina Korbaczyńska

Tytuł: Kobieta ze zwichniętą szyją od ratowania kury, 2015

Informacje: olej, płótno60x50 cmsygn. p.d.: Korbaczyńska 2015

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Kobieta w piżamie - Karolina Kucharska (2015), obraz akrylowy na płótnie

72. Karolina Kucharska

Tytuł: Kobieta w piżamie, 2015

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d.: KAROLINA KUCHARSKA 2015

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-2800 zł

Cena sprzedaży: 1400,00 zł