39 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 19 maja 2020 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: 11 maja 2020 r., pon-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Showroom przedaukcyjny: 15-16 maja 2020 r. , pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z katalogiem 39 Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się 19 maja 2020 r. o godz. 19:30. I tym razem licytacja przeprowadzona zostanie bez udziału publiczności. Tak jak poprzednio, aukcja odbędzie się stacjonarnie w naszej siedzibie, z udziałem zespołu galerii i aukcjonera. Aby zapewnić Państwu możliwość wirtualnego uczestnictwa, streaming z przebiegu licytacji będzie dostępny do oglądania na żywo na naszym profilu na Facebooku.

Zlecenia i limity licytacyjne można składać za pośrednictwem przycisków “Złóż zlecenie” pod każdą pozycją katalogową. Przyjmujemy je także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Polecamy rownież szczególnie licytację na platformie Onebid, za pośrednictwem której będą mogli Państwo licytować online w czasie rzeczywistym. Katalog opublikowany jest także na portalu Artinfo.pl.

Do oglądania wystawy przedaukcyjnej zapraszamy już na żywo w godzinach naszej pracy. Mogą ją Państwo oglądać także w formie wirtualnego spaceru znajdującego się poniżej. Showroom przedaukcyjny odbędzie się tym razem w dwóch formach – tradycyjnej, w dniach 15-16 maja (piątek 12:00-19:00, sobota 11:00-18:00) oraz wirtualnej – w formie oprowadzania na platformie Zoom w sobotę 16 maja o godz. 20:00. Link do wirtualnego oprowadzania znajduje się tutaj.

Katalog 39 Aukcja Sztuki Młodej

Quarantine - Viola Pryba Hadaś (2020), obraz akrylowy na płótnie

1. Viola Pryba Hadaś

Tytuł: Quarantine, 2020

Informacje: akryl, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: PFISHOVA VIOLA PRYBA-HADAŚ “QUARANTINE” 2020 (III)

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Wiadro wiosłowe - Bartłomiej Baranowski (2020), obraz akrylowy na płótnie

2. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Wiadro wiosłowe, 2020

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. u dołu: Baranowski’03/20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Z cyklu Zapis śladu - Agnieszka Olech (2020), obraz akrylowy na płótnie

3. Agnieszka Olech

Tytuł: Z cyklu Zapis śladu, 2020

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: AGNIESZKA OLECH Z CYKLU ZAPIS ŚLADU 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

C a 15 - Hanna Rozpara (2018), obraz akrylowy na płótnie

4. Hanna Rozpara

Tytuł: C a 15, 2018

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2018, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA “ C a 15” 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 1800 zł

Droga bez wyjścia - Filip Łoziński (2020), obraz olejno-akrylowy na płótnie

5. Filip Łoziński

Tytuł: Droga bez wyjścia, 2020

Informacje: olej, akryl, płótno90x120 cmsygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1700-1900 zł

Cena sprzedaży: 1800 zł

Wieża Babel - Mariola Świgulska (2019), obraz olejny na płótnie

6. Mariola Świgulska

Tytuł: Wieża Babel, 2019

Informacje: olej, płótno140x80 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2019 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Bez tytułu z cyklu Panny - Agnieszka Łapka (2020), obraz olejny na płótnie

7. Agnieszka Łapka

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Panny, 2020

Informacje: olej, płótno130x100 cmopisany na odwrocie: Łapka 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Yellow Truth - Aneta Klejnowska (2018), obraz olejny na płótnie

8. Aneta Klejnowska

Tytuł: Yellow Truth, 2018

Informacje: olej, płótno65x54 cmopisany na odwrocie: A. Klejnowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Genesis dla astrofizyków VII z cyklu Big Bang / Genesis - Krzysztof Tomalski (2018), sucha igła, mezzotinta, aluminium

9. Krzysztof Tomalski

Tytuł: Genesis dla astrofizyków VII z cyklu Big Bang / Genesis, 2018

Informacje: sucha igła, mezzotinta, aluminium65x95 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Na skraju słońca - Agnieszka Potrzebnicka (2020), obraz olejny na płótnie

10. Agnieszka Potrzebnicka

Tytuł: Na skraju słońca, 2020

Informacje: olej, płótno 70x70 cmopisany na odwrocie: APotrzebnicka 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Zmierzchanie - Andrzej Wirpszo (2020), obraz akrylowy na płótnie

11. Andrzej Wirpszo

Tytuł: Zmierzchanie, 2020

Informacje: akryl, płótno80x100 cmsygn. l.d.: WIRP2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1200 zł

Tajemniczy ogród - Julia Reiter (2020), obraz olejny na płótnie

12. Julia Reiter

Tytuł: Tajemniczy ogród, 2020

Informacje: olej, płótno140x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3500-4500 zł

Cena sprzedaży: 1800 zł

Powłoki skórne blade - Kamila Nyckowska (2020), obraz olejny na płótnie

13. Kamila Nyckowska

Tytuł: Powłoki skórne blade, 2020

Informacje: olej, płótno110x80 cmopisany na odwrocie: Kamila Nyckowska Powłoki skórne blade 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Peafowl II - Khrystyna Hladka (2020), obraz akrylowy na płótnie

14. Khrystyna Hladka

Tytuł: Peafowl II, 2020

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: KHRYSTYNA HLADKA “PEAFOWL II” 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Cena sprzedaży: 1900 zł

Bez tytułu (297) - Marcin Ziółkowski (2020), obraz olejny na płótnie

15. Marcin Ziółkowski

Tytuł: Bez tytułu (297), 2020

Informacje: olej, płótno90x60 cm w świetle passe-partout, 109x79 cm w oprawie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Tribal 4 - Marta Tymińska (2020), obraz akrylowy na płótnie wykonany techniką własną

16. Marta Tymińska

Tytuł: Tribal 4, 2020

Informacje: akryl, technika własna, płótno80x100 cmopisany na odwrocie” “Tribal 4” (2.2020) M. Tymińska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1700 zł

No title - Olena Horhol (2019), obraz olejny na płótnie

17. Olena Horhol

Tytuł: No title, 2019

Informacje: olej, płótno120x80 cmsygn. p.d.: Horhol19, Horhol19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Gathering in Petra, Jordan - Mariusz Kitowski (2020), obraz akrylowy na płótnie

18. Mariusz Kitowski

Tytuł: Gathering in Petra, Jordan, 2020

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: “GATHERING IN PETRA” “SPOTKANIE W PETRZE” AKRYL, 100x100, 2020 MARIUSZ KITOWSKI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Bez tytułu - Wojciech Mazek (2019), obraz olejny na płótnie

19. Wojciech Mazek

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: olej, płótno90x70 cmopisany na odwrocie: W. Mazek 02/2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Kozica - Aneta Śliwa (2019), ceramika szkliwiona

20. Aneta Śliwa

Tytuł: Kozica, 2019

Informacje: ceramika szkliwiona30x20x40 cmsygn. na spodzie: ANETA ŚLIWA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Pejzaż wulkaniczny - Beata Pałach (2020), obraz akrylowy na płótnie

21. Beata Pałach

Tytuł: Pejzaż wulkaniczny, 2020

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: B. Pałach, opisany na odwrocie: Beata Pałach

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Motyl II z cyklu Materiał do (prze)tworzenia - Jagoda Zych (2019), olej, pastel olejna, płótno

22. Jagoda Zych

Tytuł: Motyl II z cyklu Materiał do (prze)tworzenia, 2019

Informacje: olej, pastel olejna, płótno125x85 cmopisany na odwrocie: Jagoda Zych 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Primary anxiety in Warsaw - Michalina Czurakowska (2020), obraz olejny na płótnie

23. Michalina Czurakowska

Tytuł: Primary anxiety in Warsaw, 2020

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Michalina Czurakowska, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA “PRIMARY ANXIETY IN WARSAW”

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Summer seascape - Yuliya Stratovich (2020), obraz akrylowy na płótnie

24. Yuliya Stratovich

Tytuł: Summer seascape, 2020

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: S.Y. 2020, opisany na odwrocie: Summer Landscape Stratovich Yuliya Acrylic on canvas 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Letnie rozmowy - Daria Pyrchała (2020), obraz olejny na płótnie

25. Daria Pyrchała

Tytuł: Letnie rozmowy, 2020

Informacje: olej, płótno80x130 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Szyper jeszcze śpi - Maciej Kempiński (2020), obraz akrylowy na płótnie

26. Maciej Kempiński

Tytuł: Szyper jeszcze śpi, 2020

Informacje: akryl, płótno38x46 cm w świetle oprawy, 51x59 cm z oprawąopisany na odwrocie: “Szyper jeszcze śpi” M. Kempiński MMXX

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Z tyłu głowy - Agnieszka Pawłowska (2020), obraz olejny na płótnie

27. Agnieszka Pawłowska

Tytuł: Z tyłu głowy, 2020

Informacje: olej, płótno100x70 cmsygn. p.d.: Agnieszka Pawłowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 2600 zł

Bez tytułu - Aleksandra Tracz (2016/2017), obraz olejny na płótnie

28. Aleksandra Tracz

Tytuł: Bez tytułu, 2016/2017

Informacje: olej, płótno100x90 cmopisany na odwrocie: A. Tracz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2200 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Wiedźmy Trzy - Andrzej Masianis (2020), obraz akrylowy na płótnie

29. Andrzej Masianis

Tytuł: Wiedźmy Trzy, 2020

Informacje: akryl, płótno75x58 cmsygn.: Andrzej Masianis

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja:  1100-1200 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Zachód słońca - Ewa Kozera (2018), obraz akrylowy na płótnie

30. Ewa Kozera

Tytuł: Zachód słońca, 2018

Informacje: akryl, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: EWA KOZERA  ZACHÓD SŁOŃCA AKRYL 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Nokturn Chopina - Barbara Bielecka-Woźniczko (2015), obraz olejny na płótnie

31. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: Nokturn Chopina, 2015

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: B. Bielecka-Woźniczko 2015, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko Nokturn Chopina, olej, płótno, 100x100, 2015

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

367 – Szatilion - Beata Szustkiewicz (2020), obraz akrylowy na płótnie

32. Beata Szustkiewicz

Tytuł: 367 – Szatilion, 2020

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. p.d.: BEA 2020, opisany na odwrocie: “367 Szatilion” Beata Szustkiewicz 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Fala myśli - Diana Nowosad (2020), obraz akrylowy na płótnie

33. Diana Nowosad

Tytuł: Fala myśli, 2020

Informacje: akryl, płótno90x130 cmopisany na odwrocie: Diana Nowosad 2020 r. “Fala myśli”

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Charlie Chaplin Abstract - Monika Łakomska (2020), obraz olejny na płótnie

34. Monika Łakomska

Tytuł: Charlie Chaplin Abstract, 2020

Informacje: olej, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: “CHARLIE CHAPLIN ABSTRACT” Monika Łakomska 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Spring Time - Natalia Nasada-Wojtal (2020), olej, pastel olejna, płótno

35. Natalia Nasada-Wojtal

Tytuł: Spring Time, 2020

Informacje: olej, pastel olejna, płótno80x90 cmsygn. p.d.: n-w, opisany na odwrocie: natalia nasada-wojtal „SpringTime” 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Kompozycja IX - Paulina Ledzion (2020), obraz akrylowy na płótnie

36. Paulina Ledzion

Tytuł: Kompozycja IX, 2020

Informacje: akryl, płótno73x100 cmopisany na odwrocie: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Bez tytułu - Iwona Kobryń (2020), obraz akrylowy na płótnie

37. Iwona Kobryń

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

Powitanie słońca nr 1 - Paweł Świątek (2020), obraz akrylowy na płótnie

38. Paweł Świątek

Tytuł: Powitanie słońca nr 1, 2020

Informacje: akryl, płótno40x60 cmopisany na odwrocie: PAWEŁ ŚWIĄTEK “POWITANIE SŁOŃCA NR 1” 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Przeistaczanie z cyklu Artefakty - Joanna Róg-Ociepka (2018), obraz olejny na płótnie

39. Joanna Róg-Ociepka

Tytuł: Przeistaczanie z cyklu Artefakty, 2018

Informacje: olej, płótno100x70 cm kompozycja, 105x76 cm oprawaopisany na odwrocie: JOANNA RÓG-OCIEPKA z cyklu “ARTEFAKTY” “BĄDŹ MI BLISKI” PRZEISTACZANIE 2018 - marzec, ol/pł

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Z cyklu maska czy twarz - Aleksandra Modzelewska (2020), obraz olejno-akrylowy na płótnie

40. Aleksandra Modzelewska

Tytuł: Z cyklu maska czy twarz, 2020

Informacje: olej, akryl, płótno70x70 cmsygn. l.g.: Aleksandra Modzelewska’20, opisany na odwrocie: ALEKSANDRA MODZELEWSKA 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Jesiony - Emilia Rusin (2020), obraz akrylowy na płótnie

41. Emilia Rusin

Tytuł: Jesiony, 2020

Informacje: akryl, płótno120x90 cmsygn. l.d.: EMILIA RUSIN

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Pejzaż wietrzny - Lidia Wnuk (2019), obraz olejny na płótnie

42. Lidia Wnuk

Tytuł: Pejzaż wietrzny, 2019

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: Lidia Wnuk 19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Old Town X - Beata Paziewska (2020), obraz akrylowy na płótnie

43. Beata Paziewska

Tytuł: Old Town X, 2020

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn.: bp

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Oszust - Marcelina Siwiec (2020), obraz olejny na płótnie

44. Marcelina Siwiec

Tytuł: Oszust, 2020

Informacje: olej, płótno80x120 cmopisany na odwrocie: Marcelina Siwiec “Oszust” 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Bez tytułu - Kacper Zaorski-Sikora (2020), obraz olejny na płótnie

45. Kacper Zaorski-Sikora

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: olej, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: Kacper Zaorski-Sikora 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Kompozycja z tukanem - Danuta Niklewicz (2020), obraz olejny na płótnie

46. Danuta Niklewicz

Tytuł: Kompozycja z tukanem, 2020

Informacje: olej, płótno80x60 cmsygn. p.d.: DANUTA NIKLEWICZ 2019, opisany na odwrocie: Kompozycja z tukanem, 2019 olej 80x60 cm Danuta Niklewicz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Złoty Szerszeń II - Błażej Ostrouch (2019), obraz akrylowy na płótnie

47. Błażej Ostrouch

Tytuł: Złoty Szerszeń II, 2019

Informacje: akryl, płótno120x120 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Spotkanie - Magdalena Limbach (2019), obraz akrylowo-olejny na płótnie

48. Magdalena Limbach

Tytuł: Spotkanie, 2019

Informacje: akryl, olej, płótno90x90 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 2100 zł

Nocne zabawy - Jakub Szymański (2020), obraz akrylowy na płótnie

49. Jakub Szymański

Tytuł: Nocne zabawy, 2020

Informacje: akryl, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: J.Szymański “Nocne rozmowy” 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Ulice zapłakane deszczem - Izabela Drzewiecka (2020), obraz akrylowy na płótnie

50. Izabela Drzewiecka

Tytuł: Ulice zapłakane deszczem, 2020

Informacje: akryl, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: “Ulica zapłakane deszczem” akryl na płótnie 90x90 cm 2020 r. Izabela Drzewiecka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Nadzieja - Katarzyna Środowska (2020), obraz olejny na płótnie

51. Katarzyna Środowska

Tytuł: Nadzieja, 2020

Informacje: olej, płótno80x80 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Gwiezdny pył - Patrycja Kruszyńska-Mikulska (2020), obraz akrylowy na płótnie

52. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Tytuł: Gwiezdny pył, 2020

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisana na odwrocie: P.K.Mikulska 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-2000 zł

Cena sprzedaży: 2400 zł

Rwący potok - Urszula Figiel (2017), obraz olejny na płótnie

53. Urszula Figiel

Tytuł: Rwący potok, 2017

Informacje: olej, płótno60x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Portret mężczyzny XXI - Michał Czuba (2017), olej, plexi, płyta

54. Michał Czuba

Tytuł: Portret mężczyzny XXI, 2017

Informacje: olej, plexi, płyta48x33 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Figura VIII - Sebastian Skowroński (2019), obraz olejny na płótnie

55. Sebastian Skowroński

Tytuł: Figura VIII, 2019

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn.: l.d.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Moje miasto IV - Izabela Olszyna (2020), technika własna, żywica, płótno

56. Izabela Olszyna

Tytuł: Moje miasto IV, 2020

Informacje: technika własna, żywica, płótno70x50 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Wenecja - Jolanta Haluch (2019), obraz olejny na płótnie

57. Jolanta Haluch

Tytuł: Wenecja, 2019

Informacje: olej, płótno80x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Ptasia melodia - Mirosław Nowiński (2020), obraz akrylowy na płótnie

58. Mirosław Nowiński

Tytuł: Ptasia melodia, 2020

Informacje: akryl, płótno60x60 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Pejzaż i okruchy nieba - Nina Zielińska-Krudysz (2020), obraz olejny na płótnie

59. Nina Zielińska-Krudysz

Tytuł: Pejzaż i okruchy nieba, 2020

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. p.d.: Nina Zielińska-Krudysz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Orange - Sebastian Garyantesiewicz (2020), obraz akrylowy na płótnie

60. Sebastian Garyantesiewicz

Tytuł: Orange, 2020

Informacje: akryl, płótno90x80 cmsygn. p.d.: Garyantes

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Skok do wody 2 - Agnieszka Słońska-Więcek (2020), obraz akrylowy na płótnie

61. Agnieszka Słońska-Więcek

Tytuł: Skok do wody 2, 2020

Informacje: akryl, płótno120x100 cmsygn. p.d.: AW

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

Retrato - Walfrido Valera Munoz (2013), obraz akrylowy na płótnie

62. Walfrido Valera Munoz

Tytuł: Retrato, 2013

Informacje: akryl, płótno120x80 cmsygn. na licu, opisany na odwrocie: “Retrato” Walfrido Valera Munos Acrilico/lienzo

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Kulak - Elżbieta Prusinowska (2018), obraz akrylowy na płótnie

63. Elżbieta Prusinowska

Tytuł: Kulak, 2018

Informacje: akryl, płótno80x60 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Bez tytułu (1) - Jacek Cyganek (2020), obraz akrylowy na płótnie

64. Jacek Cyganek

Tytuł: Bez tytułu (1), 2020

Informacje: akryl, płótno80x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Lśnienie 20 - Weronika Braun (2020), obraz olejny na płótnie

65. Weronika Braun

Tytuł: Lśnienie 20, 2020

Informacje: olej, płótno92x72 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Wybebeszeni - Paweł Zakrzewski (2013), obraz akrylowy na płótnie

66. Paweł Zakrzewski

Tytuł: Wybebeszeni, 2013

Informacje: akryl, płótno116x89 cmsygn. p.d.: PZ, opisany na odwrocie: Paweł Zakrzewski

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1300 zł