39 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 19 maja 2020 r., godz. 19:30

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z katalogiem 39 Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się 19 maja 2020 r. o godz. 19:30. I tym razem licytacja przeprowadzona zostanie bez udziału publiczności. Tak jak poprzednio, aukcja odbędzie się stacjonarnie w naszej siedzibie, z udziałem zespołu galerii i aukcjonera. Aby zapewnić Państwu możliwość wirtualnego uczestnictwa, streaming z przebiegu licytacji będzie dostępny do oglądania na żywo na naszym profilu na Facebooku.

Zlecenia i limity licytacyjne można składać za pośrednictwem przycisków „Złóż zlecenie” pod każdą pozycją katalogową. Przyjmujemy je także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Polecamy rownież szczególnie licytację na platformie Onebid, za pośrednictwem której będą mogli Państwo licytować online w czasie rzeczywistym. Katalog opublikowany jest także na portalu Artinfo.pl.

Do oglądania wystawy przedaukcyjnej zapraszamy już na żywo w godzinach naszej pracy. Mogą ją Państwo oglądać także w formie wirtualnego spaceru znajdującego się poniżej. Showroom przedaukcyjny odbędzie się tym razem w dwóch formach – tradycyjnej, w dniach 15-16 maja (piątek 12:00-19:00, sobota 11:00-18:00) oraz wirtualnej – w formie oprowadzania na platformie Zoom w sobotę 16 maja o godz. 20:00. Link do wirtualnego oprowadzania znajduje się tutaj.

1. Quarantine

Autor: Viola Pryba Hadaś (ur. 1981 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: PFISHOVA VIOLA PRYBA-HADAŚ “QUARANTINE” 2020 (III)

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

2. Wiadro wiosłowe

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: Baranowski’03/20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

3. Z cyklu Zapis śladu

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: AGNIESZKA OLECH Z CYKLU ZAPIS ŚLADU 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

4. C a 15

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2018, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA “ C a 15” 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 1800 zł

5. Droga bez wyjścia

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 90x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1700-1900 zł

Cena sprzedaży: 1800 zł

6. Wieża Babel

Technika: olej, płótno

Format: 140x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2019 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

7. Bez tytułu z cyklu Panny

Autor: Agnieszka Łapka (ur. 1983 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 130x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Łapka 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

8. Yellow Truth

Autor: Aneta Klejnowska (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 65x54 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: A. Klejnowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

9. Genesis dla astrofizyków VII z cyklu Big Bang / Genesis

Autor: Krzysztof Tomalski

Technika: sucha igła, mezzotinta, aluminium

Format: 65x95 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

10. Na skraju słońca

Autor: Agnieszka Potrzebnicka (ur. 1983 r.)

Technika: olej, płótno

Format:  70x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: APotrzebnicka 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

11. Zmierzchanie

Technika: akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: WIRP2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1200 zł

12. Tajemniczy ogród

Technika: olej, płótno

Format: 140x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3500-4500 zł

Cena sprzedaży: 1800 zł

13. Powłoki skórne blade

Autor: Kamila Nyckowska

Technika: olej, płótno

Format: 110x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Kamila Nyckowska Powłoki skórne blade 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

14. Peafowl II

Autor: Khrystyna Hladka

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KHRYSTYNA HLADKA “PEAFOWL II” 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Cena sprzedaży: 1900 zł

15. Bez tytułu (297)

Technika: olej, płótno

Format: 90x60 cm w świetle passe-partout, 109x79 cm w oprawie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

16. Tribal 4

Technika: akryl, technika własna, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie” “Tribal 4” (2.2020) M. Tymińska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1700 zł

17. No title

Technika: olej, płótno

Format: 120x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Horhol19, Horhol19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

18. Gathering in Petra, Jordan

Autor: Mariusz Kitowski

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “GATHERING IN PETRA” “SPOTKANIE W PETRZE” AKRYL, 100x100, 2020 MARIUSZ KITOWSKI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

19. Bez tytułu

Autor: Wojciech Mazek

Technika: olej, płótno

Format: 90x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: W. Mazek 02/2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

20. Kozica

Format: 30x20x40 cm

Sygnatura: sygn. na spodzie: ANETA ŚLIWA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

21. Pejzaż wulkaniczny

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B. Pałach, opisany na odwrocie: Beata Pałach

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

22. Motyl II z cyklu Materiał do (prze)tworzenia

Autor: Jagoda Zych (ur. 1994 r.)

Technika: olej, pastel olejna, płótno

Format: 125x85 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Jagoda Zych 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

23. Primary anxiety in Warsaw

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Michalina Czurakowska, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA “PRIMARY ANXIETY IN WARSAW”

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

24. Summer seascape

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: S.Y. 2020, opisany na odwrocie: Summer Landscape Stratovich Yuliya Acrylic on canvas 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

25. Letnie rozmowy

Technika: olej, płótno

Format: 80x130 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

26. Szyper jeszcze śpi

Technika: akryl, płótno

Format: 38x46 cm w świetle oprawy, 51x59 cm z oprawą

Sygnatura: opisany na odwrocie: “Szyper jeszcze śpi” M. Kempiński MMXX

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

27. Z tyłu głowy

Autor: Agnieszka Pawłowska (ur. 1982 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Agnieszka Pawłowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 2600 zł

28. Bez tytułu

Rok powstania: 2016/2017

Technika: olej, płótno

Format: 100x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: A. Tracz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2200 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

29. Wiedźmy Trzy

Autor: Andrzej Masianis

Technika: akryl, płótno

Format: 75x58 cm

Sygnatura: sygn.: Andrzej Masianis

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja:  1100-1200 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

30. Zachód słońca

Autor: Ewa Kozera (ur. 1993 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: EWA KOZERA  ZACHÓD SŁOŃCA AKRYL 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

31. Nokturn Chopina

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B. Bielecka-Woźniczko 2015, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko Nokturn Chopina, olej, płótno, 100x100, 2015

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

32. 367 – Szatilion

Autor: Beata Szustkiewicz

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: BEA 2020, opisany na odwrocie: “367 Szatilion” Beata Szustkiewicz 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Status: Niedostępne

33. Fala myśli

Autor: Diana Nowosad

Technika: akryl, płótno

Format: 90x130 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Diana Nowosad 2020 r. “Fala myśli”

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

34. Charlie Chaplin Abstract

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “CHARLIE CHAPLIN ABSTRACT” Monika Łakomska 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

35. Spring Time

Autor: Natalia Nasada-Wojtal

Format: 80x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: n-w, opisany na odwrocie: natalia nasada-wojtal „SpringTime” 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

36. Kompozycja IX

Technika: akryl, płótno

Format: 73x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

37. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

38. Powitanie słońca nr 1

Technika: akryl, płótno

Format: 40x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: PAWEŁ ŚWIĄTEK “POWITANIE SŁOŃCA NR 1” 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

39. Przeistaczanie z cyklu Artefakty

Autor: Joanna Róg-Ociepka

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 cm kompozycja, 105x76 cm oprawa

Sygnatura: opisany na odwrocie: JOANNA RÓG-OCIEPKA z cyklu “ARTEFAKTY” “BĄDŹ MI BLISKI” PRZEISTACZANIE 2018 - marzec, ol/pł

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

40. Z cyklu maska czy twarz

Autor: Aleksandra Modzelewska (ur. 1992)

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. l.g.: Aleksandra Modzelewska’20, opisany na odwrocie: ALEKSANDRA MODZELEWSKA 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

41. Jesiony

Autor: Emilia Rusin (ur. 1986 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 120x90 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: EMILIA RUSIN

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

42. Pejzaż wietrzny

Autor: Lidia Wnuk (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Lidia Wnuk 19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

43. Old Town X

Autor: Beata Paziewska (ur. 1971 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn.: bp

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

44. Oszust

Autor: Marcelina Siwiec (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Marcelina Siwiec “Oszust” 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

45. Bez tytułu

Autor: Kacper Zaorski-Sikora

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Kacper Zaorski-Sikora 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

46. Kompozycja z tukanem

Autor: Danuta Niklewicz (ur. 1953 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: DANUTA NIKLEWICZ 2019, opisany na odwrocie: Kompozycja z tukanem, 2019 olej 80x60 cm Danuta Niklewicz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

47. Złoty Szerszeń II

Autor: Błażej Ostrouch

Technika: akryl, płótno

Format: 120x120 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

48. Spotkanie

Autor: Magdalena Limbach (ur. 1974 r.)

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 90x90 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 2100 zł

49. Nocne zabawy

Technika: akryl, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: J.Szymański “Nocne rozmowy” 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

50. Ulice zapłakane deszczem

Technika: akryl, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “Ulica zapłakane deszczem” akryl na płótnie 90x90 cm 2020 r. Izabela Drzewiecka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

51. Nadzieja

Autor: Katarzyna Środowska (ur. 1971 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

52. Gwiezdny pył

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisana na odwrocie: P.K.Mikulska 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-2000 zł

Cena sprzedaży: 2400 zł

53. Rwący potok

Autor: Urszula Figiel

Technika: olej, płótno

Format: 60x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

54. Portret mężczyzny XXI

Autor: Michał Czuba

Technika: olej, plexi, płyta

Format: 48x33 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

55. Figura VIII

Autor: Sebastian Skowroński

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn.: l.d.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

56. Moje miasto IV

Autor: Izabela Olszyna (ur. 1984 r.)

Technika: technika własna, żywica, płótno

Format: 70x50 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

57. Wenecja

Autor: Jolanta Haluch

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

58. Ptasia melodia

Autor: Mirosław Nowiński

Technika: akryl, płótno

Format: 60x60 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

59. Pejzaż i okruchy nieba

Autor: Nina Zielińska-Krudysz

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Nina Zielińska-Krudysz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

60. Orange

Autor: Sebastian Garyantesiewicz (ur. 1980 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 90x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Garyantes

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

61. Skok do wody 2

Technika: akryl, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: AW

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

62. Retrato

Autor: Walfrido Valera Munoz

Technika: akryl, płótno

Format: 120x80 cm

Sygnatura: sygn. na licu, opisany na odwrocie: “Retrato” Walfrido Valera Munos Acrilico/lienzo

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

63. Kulak

Autor: Elżbieta Prusinowska (ur. 1985 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x60 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

64. Bez tytułu (1)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

65. Lśnienie 20

Technika: olej, płótno

Format: 92x72 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

66. Wybebeszeni

Autor: Paweł Zakrzewski

Technika: akryl, płótno

Format: 116x89 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: PZ, opisany na odwrocie: Paweł Zakrzewski

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1300 zł