4 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Aukcja: 4 października 2017 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: Od 21 września 2017 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Showroom przedaukcyjny: 30 września - 1 października 2017 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy na 4 Aukcję Sztuki Dzisiejszej, która odbędzie się w środę 4 października 2017 r. o godz. 19:30. Zlecenia aukcyjne i limity można składać poprzez przyciski „złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową, a także telefonicznie pod numerem 503 012 889 oraz mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl. Polecamy również szczególnie możliwość licytacji online w czasie rzeczywistym na platformie OneBid.

Wystawa przedaukcyjna czynna jest w naszej siedzibie na ul. Hożej 51 w Warszawie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W weekend 30 września – 1 października 2017 r. odbędzie się u nas showroom kolekcjonerski – w sobotę będzie można nas odwiedzić w godz. 11:00-18:00, a w niedzielę 12:00-18:00.

Aukcja Sztuki Dzisiejszej skupia nazwiska artystów z bogatym dorobkiem artystycznym, reprezentujących średnie pokolenie. To twórcy, którzy mogą pochwalić się wystawami w prestiżowych galeriach prywatnych i publicznych, nagrodami w konkursach oraz działalnością akademicką. W katalogu aukcji prezentujemy 56 prac, które będą stanowić wartościowe nabytki i ważny punkt w kolekcji.

W ofercie znalazły się nazwiska artystów, którzy dopiero zaczynają współpracę z nami – warto zwrócić a nich uwagę. Polecamy duże płótno Zbigniewa Olszyny – utrzymany w pięknej kolorystyce pejzaż z elementami nadrealizmu, przestylizowany męski portret Tomasza Karabowicza, niepokojącą scenę Jerzego Treita, czy bardzo ciekawą wielopostaciową kompozycję Ryszarda Grodnickiego. Kolekcjonerów abstrakcji zainteresować powinny takie pozycje jak impastowe płótno Gossi Zielaskowskiej, ekspresyjna praca Jacka Mirczaka, utrzymany w intensywnych czerwieniach obraz Magdaleny Daniec, czy relief Radosława Sowiaka. Tym z Państwa, którzy nie boją się eksperymentu, polecamy intrygującą pracę Ziemowita Fincka, czy dowcipny obiekt Piotra C. Kowalskiego,  wychodzące poza tradycyjne pojmowanie obrazu. Z materią malarską w bardzo ciekawy sposób eksperymentują także Zbigniew Gorlak, Marek Sułek, Paweł Mendrek czy Robert Jaworski. Również tym, którzy preferują malarstwo figuratywne, możemy polecić wiele wartościowych propozycji. Zachwyca subtelna kompozycja Filipa Pręgowskiego, działająca silnym światłocieniem, monumentalna scena Piotra Sokołowskiego przywodząca na myśl malarstwo manierystyczne, czy fragmentaryczna sylwetka autorstwa Agaty Rościechy pochodząca z najnowszego cyklu artystki. Warto również zwrócić uwagę na portret Izy Staręgi, prace Dominiki Kowyni czy Ewy Żochowskiej.

MTM Map - Gossia Zielaskowska (2017), obraz akrylowy na płótnie

1. Gossia Zielaskowska

Tytuł: MTM Map, 2017

Informacje: akryl, płótno81x100 cmopisany na odwrocie: MTM MAP 2017 Poznań Gossia Zielaskowska 100x81 cm akryl

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach - Iza Staręga (2017), technika mieszana, olej na płótnie

2. Iza Staręga

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach, 2017

Informacje: technika mieszana, olej, płótno100x70 cmsygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA Z CYKLU KOBIETY W CHUSTACH, MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

10_10 Hora & Flora I z cyklu Hora Melancholica - Zbigniew Gorlak (2015/2017), kolaż, akryl na płótnie

3. Zbigniew Gorlak

Tytuł: 10_10 Hora & Flora I z cyklu Hora Melancholica, 2015/2017

Informacje: akryl, kolaż, płótnośr. 50 cmsygn. z prawej strony: Gorlak 2017, opisany na odwrocie: 2015 → 2017 10 10 cykl (HORA MELANCHOLICA) HORA & FLORA I Gorlak ac/on canvas 50

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Kerlingarfjoll - Zbigniew Olszyna (2016), obraz akrylowy na płótnie

4. Zbigniew Olszyna

Tytuł: Kerlingarfjoll, 2016

Informacje: akryl, płótno110x130 cmsygn. p.d.: Z. Olszyna 2016, opisany na odwrocie: Zbigniew Olszyna 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Reklama - Jakub Adamek (2008), obraz olejny na płótnie

5. Jakub Adamek

Tytuł: Reklama, 2008

Informacje: olej, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: J. Adamek / "Reklama" 2008 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Interactions VI - Anna Nosowicz Ruiz (2016), obraz olejny na płótnie

6. Anna Nosowicz Ruiz

Tytuł: Interactions VI, 2016

Informacje: olej, płótno70x100 cmopisane na odwrocie: „INTERACTIONS VI” ANNA NOSOWICZ 2016 WROCŁAW/PL

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bez tytułu 11 - Ewa Żochowska (2007), obraz olejny na płótnie

7. Ewa Żochowska

Tytuł: Bez tytułu 11, 2007

Informacje: olej, płótno150x120,5 cmsygn. l.d.: Ewa Żo. 2007, opisany na odwrocie: Ewa Żochowska “Bez tyt. 11” 120x150 cm olej na pł. 2007

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Pierwsza niedziela czerwca - Magdalena Daniec (2017), obraz olejny na płótnie

8. Magdalena Daniec

Tytuł: Pierwsza niedziela czerwca, 2017

Informacje: olej, płótno68x60 cmsygn. p.d.: Magdalena Daniec 2017, opisany na odwrocie: M. Daniec Pierwsza niedziela czerwca 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Jajogłowi - Małgorzata Karp-Soja (2017), obraz olejny na płótnie

9. Małgorzata Karp-Soja

Tytuł: Jajogłowi, 2017

Informacje: olej, płótno55x80 cmsygn. l.d.: JAJOGŁOWI, p.g.: M. KARP-SOJA/2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Pionowy horyzont 3 - Izabela Rudzka (2015), obraz akrylowy na płótnie

11. Izabela Rudzka

Tytuł: Pionowy horyzont 3, 2015

Informacje: akryl, płótno150x90 cmsygn. p.d.: I. Rudzka, opisany na odwrocie: IZABELA RUDZKA “VERTICAL HORIZON 3” POZNAŃ ACRYLIC ON CANVAS 90x150 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Sogo selfie - Tomasz Karabowicz (2017), obraz olejny na płótnie

12. Tomasz Karabowicz

Tytuł: Sogo selfie, 2017

Informacje: olej, płótno92x65 cmsygn. p.d.: TK 2017 TOMASZ KARABOWICZ, opisany na odwrocie: SELFI TK 2017 TOMASZ KARABOWICZ KARCZUNEK

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Kotara - Ziemowit Fincek (2016), obraz olejny na płótnie

13. Ziemowit Fincek

Tytuł: Kotara, 2016

Informacje: olej, płótno129x125 cmopisany na odwrocie: KOTARA Ziemowit Fincek 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Zielona głowa - Tadeusz Świniarski (2017), obraz olejny na płótnie

14. Tadeusz Świniarski

Tytuł: Zielona głowa, 2017

Informacje: olej, płótno80x70 cmsygn. u góry: Świniarski 17, opisany na odwrocie: “Zielona Głowa” Świniarski Tadeusz 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Z cyklu Materia ciszy - Ewa Zawadzka (2017), obraz na płótnie wykonany techniką własną

15. Ewa Zawadzka

Tytuł: Z cyklu Materia ciszy, 2017

Informacje: technika własna, płótno80x70 cmopisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA - MATERIA CISZY 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Zagubione wejście - Roman Maciuszkiewicz (1997), gwasz, tektura

16. Roman Maciuszkiewicz

Tytuł: Zagubione wejście, 1997

Informacje: gwasz, tektura49,5x69,5 cmsygn. p.d.: Maciuszkiewicz ‘97

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Paryska impresja… - Andrzej Fronczak (2017), obraz na płótnie wykonany techniką własną

17. Andrzej Fronczak

Tytuł: Paryska impresja…, 2017

Informacje: technika własna, olej, płótno70x100 cmsygn. p.d.: A. Fronczak 17 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Kamienie rzymskie VI - Stanisław Kortyka (2017), obraz olejny na płótnie

18. Stanisław Kortyka

Tytuł: Kamienie rzymskie VI, 2017

Informacje: olej, płótno60x50 cm, w oprawie 64x54 cmopisany na odwrocie: Stanisław Ryszard KORTYKA “Kamienie rzymskie VI” 2017 olej 70x50

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Z cyklu 27G_1 - Agata Rościecha (2017), technika mieszana na płótnie

19. Agata Rościecha

Tytuł: Z cyklu 27G_1, 2017

Informacje: technika mieszana, płótno130x50 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Agata Rościecha-K Z cyklu 27G_1 tech. mieszana na płótnie 130x50 cm 2017 Rościecha

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cienie - Patryk Lutomski (2017), obraz olejny na płótnie

20. Patryk Lutomski

Tytuł: Cienie, 2017

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Lutomski ‘17, opisany na odwrocie: “Cienie” 2017 Patryk Lutomski

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Nr 7 z serii Illusion - Dorota Kozieradzka (2013), tempera jajowa, akryl, płótno

21. Dorota Kozieradzka

Tytuł: Nr 7 z serii Illusion, 2013

Informacje: tempera jajowa, akryl, płótno100x130 cmopisany na odwrocie: Dorota Kozieradzka nr 7 “Illusion” 100x130 cm tempera jajowa + akryl 2013

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Babie lato - Andrzej Bator (1991 r.), obraz olejny na płótnie

22. Andrzej Bator

Tytuł: Babie lato, 1991 r.

Informacje: olej, płótno96x78 cmsygn. p.d.: Andrzej Bator, na odwrocie karton z opisem: “BABIE LATO” ANDRZEJ JAN BATOR OLEJ / 1991 ROK / 77x95

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Soliter - Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik (2017), obraz olejny na płótnie

24. Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik

Tytuł: Soliter, 2017

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. p.d.: J.K./H.’17, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK “SOLITER” 2017 olej/płótno 100x80 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Przestrzeń 3 - Marcin Bielski (2009), obraz olejny na płótnie

25. Marcin Bielski

Tytuł: Przestrzeń 3, 2009

Informacje: olej, płótno110x110 cmopisany na odwrocie: Marcin Bielski Przestrzeń 3 2009

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Czaszka I - Monika Solorz (2017), technika mieszana na płótnie

26. Monika Solorz

Tytuł: Czaszka I, 2017

Informacje: technika mieszana, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: CZASZKA I (CZTERY) 2017 (2) Monika Solorz

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Mono - Grzegorz Śmigielski (2012), obraz olejny na płótnie

27. Grzegorz Śmigielski

Tytuł: Mono, 2012

Informacje: olej, płótno73x100 cmsygn. p.d.: GRZEGORZ ŚMIGIELSKI, opisany na odwrocie: GRZEGORZ ŚMIGIELSKI V 2012 “MONO”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Zanurzenie z cyklu 20000 mil podmorskiej żeglugi - Tomek Mistak (2014), obraz akrylowy na płótnie

28. Tomek Mistak

Tytuł: Zanurzenie z cyklu 20000 mil podmorskiej żeglugi, 2014

Informacje: akryl, płótno80x120 cmopisany na odwrocie: Z CYKLU “20000 MIL PODMORSKIEJ ŻEGLUGI” -ZANURZENIE- MISTAK AKRYL 2014

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Ogród - Jacek Barszcz (2016), obraz olejny na płótnie

29. Jacek Barszcz

Tytuł: Ogród, 2016

Informacje: olej, płótno65x81 cmopisany na odwrocie: Jacek Barszcz 11.2016 “Ogród”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Teatro Olimpico - Andrzej Klimczak-Dobrzaniecki (2017), obraz akrylowo-olejny na płótnie

30. Andrzej Klimczak-Dobrzaniecki

Tytuł: Teatro Olimpico, 2017

Informacje: akryl, olej, płótno70x50 cmsygn. l.d.: A.K.D. 2017, opisany na odwrocie: A. Dobrzaniecki “Teatro Olimpico” 2017 akryl, olej

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Martwa natura z chmurą - Małgorzata Jojnowicz (2017), obraz olejny na płótnie

31. Małgorzata Jojnowicz

Tytuł: Martwa natura z chmurą, 2017

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: M.Jojnowicz, opisany na odwrocie: Małgorzata Jojnowicz “MARTWA NATURA Z CHMURĄ” 2017 olej na płótnie 80x100 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Fight - Paweł Mendrek (2014), technika mieszana, akryl, ołówek, wklęsłodruk, kolaż, płótno

32. Paweł Mendrek

Tytuł: Fight, 2014

Informacje: technika mieszana, akryl, ołówek, wklęsłodruk, kolaż, płótno100x140 cm, w oprawie 103x143 cmopisany na odwrocie: p. mendrek

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Mimetyzm - Michał Baca (2015), obraz olejny na płótnie

33. Michał Baca

Tytuł: Mimetyzm, 2015

Informacje: olej, płótno45x60 cm, w oprawie 63x78 cmsygn. p.d.: Michał Baca 2015, opisany na odwrocie: Michał Baca “Mimetyzm” olej/płótno 45x60 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Burza - Wanda Badowska-Twarowska (2017), obraz olejny na płótnie

34. Wanda Badowska-Twarowska

Tytuł: Burza, 2017

Informacje: olej, płótno70x70 cmsygn. p.d.: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA 2017, opisany na odwrocie: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA “BURZA” - olej 70x70 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Easy morning (2017), obraz akrylowy na płótnie

35. 4 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Tytuł: Easy morning, 2017

Informacje: akryl, płótno60x40 cmsygn. l.d.: AgaPe., opisany na odwrocie: “EASY MORNING” Aga Pietrzykowska 2017 akryl/płótno

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bez tytułu (2) - Wojciech Ćwiertniewicz (2017), obraz olejny na płótnie

36. Wojciech Ćwiertniewicz

Tytuł: Bez tytułu (2), 2017

Informacje: olej, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: 2 6/1/2017 oraz nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Nr 84 - Zbigniew Romańczuk (2017), obraz akrylowy na płótnie

37. Zbigniew Romańczuk

Tytuł: Nr 84, 2017

Informacje: akryl, płótno100x100 cmna odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Przebudzenie a właściwie Ciecz X - Jerzy Treit (2012), obraz akrylowy na płótnie

38. Jerzy Treit

Tytuł: Przebudzenie a właściwie Ciecz X, 2012

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. na licu: Treit 2012, opisany na odwrocie: “Przebudzenie” A WŁAŚCIWIE CIECZ X Treit 2012

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Terminal XIII - Tomasz Daniec (2006), obraz olejny na płótnie

39. Tomasz Daniec

Tytuł: Terminal XIII, 2006

Informacje: olej, płótno110x110 cmopisany na odwrocie: Tomasz Daniec Terminal XIII 2006

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Rubinowy wtorek - Radosław Sowiak (2017), olej, sklejka drewniana

40. Radosław Sowiak

Tytuł: Rubinowy wtorek, 2017

Informacje: olej, sklejka drewniana100x100 cmopisany na odwrocie: R. SOWIAK 2017 “RUBINOWY WTOREK” OLEJ

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

Bez tytułu - Filip Pręgowski (2017), obraz olejny na płótnie

41. Filip Pręgowski

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: FILIP PRĘGOWSKI, BEZ TYTUŁU, 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

One love - Iwona Delińska (2017), obraz akrylowy na płótnie

42. Iwona Delińska

Tytuł: One love, 2017

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: ONE LOVE Delińska 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Pomosty - Kasia Banaś (2016), obraz olejny na płótnie

43. Kasia Banaś

Tytuł: Pomosty, 2016

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: K.BANAŚ’16

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Strumień 2 - Iwona Stachura (2017), obraz olejny na płótnie

44. Iwona Stachura

Tytuł: Strumień 2, 2017

Informacje: olej, płótno70x150 cmsygn. p.d.: Iwona Stachura 2017, opisany na odwrocie: “STRUMIEŃ 2” 70x150 CM OLEJ NA PŁÓTNIE IWONA STACHURA 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Zapis VXXI - Robert Jaworski (2017), obraz akrylowy na płótnie

45. Robert Jaworski

Tytuł: Zapis VXXI, 2017

Informacje: akryl, płótno105x140 cmopisany na odwrocie: robert jaworski 2017 zapis VXXI

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Serce bije coraz mocniej - Hanna Pyrzyńska (2016), obraz akrylowy na płótnie

46. Hanna Pyrzyńska

Tytuł: Serce bije coraz mocniej, 2016

Informacje: akryl, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: HANNA PYRZYŃSKA 100x70 cm ACRYL “SERCE BIJE CORAZ MOCNIEJ” 2016 ⅓ TRYPTYKU

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Kamień - Magdalena Gryska (2017), obraz olejny na płótnie

47. Magdalena Gryska

Tytuł: Kamień, 2017

Informacje: olej, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: MAGDALENA GRYSKA OLEJ, PŁÓTNO FROMAT 50x50 “KAMIEŃ” 2017 Magdalena Gryska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bożek barokowy - Kacper Bożek (2001), akwaforta, akwatinta na papierze

48. Kacper Bożek

Tytuł: Bożek barokowy, 2001

Informacje: akwaforta, akwatinta, papier34,5x44,5 cm odcisk płyty, 57x81,5 cm w oprawiesygn. i opisany u dołu: E/A 1/X BOŻEK BAROKOWY KACPER BOŻEK I/XXI

Nakład: E/A 1/X

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Spotkanie - Ryszard Grodnicki (2017), obraz akrylowy na płótnie

49. Ryszard Grodnicki

Tytuł: Spotkanie, 2017

Informacje: akryl, płótno117x99 cmsygn. p.d.: R. Grodnicki, opisany na odwrocie: “SPOTKANIE” AKRYL NA PŁÓTNIE RYSZARD GRODNICKI 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Początek z cyklu Stories - Marek Sułek (2012), akryl, fotografia, żywica, płótno

50. Marek Sułek

Tytuł: Początek z cyklu Stories, 2012

Informacje: akryl, fotografia, żywica, płótno92x73 cm kompozycja, 95x76 cm w oprawieopisany na odwrocie: Marek Sułek “Początek” z serii “Stories” technika własna akryl, fotografia, żywica 2012 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

Dwie piły, szyszki z cyklu Moje obrazy przerżnięte - Piotr C. Kowalski (2017), rdza, szyszki, płótno

51. Piotr C. Kowalski

Tytuł: Dwie piły, szyszki z cyklu Moje obrazy przerżnięte, 2017

Informacje: rdza, szyszki, płótno20x102 cmopisany na odwrocie: tyt. “DWIE PIŁY, SZYSZI” z cyklu MOJE OBRAZY PRZERŻNIĘTE 2017 ROK for. 20x102 cm tech. rdza i szyszki na płótnie UWAGA - OBRAZ PODZIURAWIONY czyli PRZERŻNIĘTY

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Pictokrator 004 - Piotr Sokołowski (2017), akryl, olej, druk solwentowy, płótno

52. Piotr Sokołowski

Tytuł: Pictokrator 004, 2017

Informacje: akryl, olej, druk solwentowy, płótno120x160 cmopisany na odwrocie: Sokołowski 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Czarna kompozycja na czerwonym tle - Jacek Mirczak (2017), obraz akrylowy na płótnie

53. Jacek Mirczak

Tytuł: Czarna kompozycja na czerwonym tle, 2017

Informacje: akryl, płótno150x100 cmopisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK 2017 “CZARNA KOMPOZYCJA NA CZERWONYM TLE” 150x100 cm AKRYL NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Droga do Pasłęka - Ewa Miazek (2017), obraz olejny na płótnie

54. Ewa Miazek

Tytuł: Droga do Pasłęka, 2017

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: E. MIAZEK, opisany na odwrocie: EWA MIAZEK DROGA DO PASŁĘKA 2017 80x100 CM. OLEJ

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Znaki 01 - Michał Jędrczak (2016), obraz olejny na płótnie

55. Michał Jędrczak

Tytuł: Znaki 01, 2016

Informacje: olej, płótno90x60 cmna odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Moje serce płonie - Andrzej Kasprzak (2017), olej, akryl, cement, płótno

56. Andrzej Kasprzak

Tytuł: Moje serce płonie, 2017

Informacje: olej, akryl, cement, płótno80x60 cmsygn. p.g.: “Moje serce płonie” AK 2017 oraz sygn. p.d.: Andrzej KASPRZAK, opisany na odwrocie: MOJE SERCE PŁONIE OIL ACRYLIC CANVAS AK ORIGINAL PAINTING AK 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł