41 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 21 lipca 2020 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 16 lipca 2020 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-18:00

zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 41 Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się w przyszły wtorek 21 lipca 2020 r. o godz. 19:30! Za pośrednictwem przycisków „Złóż zlecenie” znajdujących się pod każdą pozycją mogą Państwo w wygodny sposób składać limity licytacyjne. Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Polecamy rownież szczególnie licytację na platformie Onebid, za pośrednictwem której będą mogli Państwo licytować online w czasie rzeczywistym. Wystawę przedaukcyjną mogą już Państwo oglądać na żywo w naszej nowej siedzibie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00 i w sobotę w godz. 11:00-18:00.

Katalog w PDF:

1. Happy Town

Autor: Natalia Nasada-Wojtal (ur. 1980 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 90,00 x 80,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: n-w, opisany na odwrocie: natalia nasada-wojtal "Happy Town" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

2. Za-kratowanie

Autor: Aleksandra Maciaszek

Technika: akryl, płótno

Format: 80,00 x 60,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

3. Foggy mountains

Technika: akryl, płótno

Format: 100,00 x 100,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Foggy Mountains acrylic on canvas 100x100 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

4. Najpiękniejsza kobieta

Technika: olej, płótno

Format: 140,00 x 100,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Woźny'19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 2200 zł

5. In rest

Autor: Kamila Stefania Tkaczyk (ur. 1975 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 110,00 x 100,00 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: Kamila Stefania Tkaczyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

6. Niosący Światło

Technika: akryl, płótno

Format: 70,00 x 70,00 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: A. Masianis

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1700 zł

Cena sprzedaży: 2400 zł

7. Imaginarium nr 3 Zanikanie

Technika: olej, płótno

Format: 90,00 x 120,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: A. Tracz „Imaginarium nr 3: zanikanie” 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2200 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

8. Charakter nr 30

Autor: Diana Nowosad (ur. 1989 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 90,00 x 130,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Diana Nowosad 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

9. Dream Garden

Technika: akryl, płótno

Format: 80,00 x 80,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 2019 "DREAM GARDEN"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

10. Nie ruszaj się

Autor: Natalia Fundowicz (ur. 1991 r.)

Technika: akwarela, ekolina, akryl, płótno

Format: 100,00 x 120,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Natalia Fundowicz, "Nie ruszaj się" 100x120 cm, 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1900 zł

11. Buszująca w kwiatach

Technika: olej, płótno

Format: 50,00 x 40,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

12. Gradient

Autor: Agnieszka Wronowska (ur. 1985 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 160,00 x 120,00 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Agnieszka Wronowska, opisany na odwrocie: Agnieszka Wronowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

13. Naczynie

Autor: Marlena Wąsowska

Technika: akryl, płótno

Format: 100,00 x 80,00 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Marlena Wąsowska "Naczynie" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-2000 zł

14. Łąka

Technika: olej, płótno

Format: 100,00 x 100,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

15. Anioł ze skrzypcami

Autor: Neli Lukashyk (ur. 1968)

Technika: akryl, płótno

Format: 70,00 x 40,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Lukashyk, opisany na odwrocie: Neli Lukashyk Angel with a violin acrylic 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

16. Z cyklu Żółć. Rozpad

Autor: Jagoda Zych (ur. 1994 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100,00 x 120,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Jagoda Zych

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

17. Aksonometria przemyśleń

Technika: akryl, płatki złota, płótno

Format: 120,00 x 80,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: ŻChS 2020, opisany na odwrocie: Żaneta Chłostowska-Szwaczka "Aksonometria przemyśleń" akryl na płótnie, płatki złota, 120x80 cm, rok 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

18. NB 02

Technika: akryl, płótno

Format: 100,00 x 100,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2020, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „NB 02" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 ZŁ

19. Powłoki skórne blade III

Autor: Kamila Nyckowska

Technika: olej, płótno

Format: 110,00 x 80,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Kama Nyckowska 2020 "Powłoki skórne blade III"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

20. Na skrzydłach namiętności

Rok powstania: 2018/2020

Technika: akryl, płótno

Format: 100,00 x 80,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B.B. Woźniczko 2020, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko "Na skrzydłach namiętności" akryl, płótno, 100x80, 2018/2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

21. Akwen w świetle księżyca

Autor: Paulina Leszczyńska

Technika: olej, płótno

Format: 100,00 x 100,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Pola, opisany na odwrocie: "Akwen w świetle księżyca" Paulina Leszczyńska - Pola 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

22. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 50,00 x 50,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

23. Wędrówka

Autor: Marta Dunal (ur. ur. 1989 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70,00 x 115,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

24. Ona

Technika: akryl, płótno

Format: 100,00 x 50,00 cm

Sygnatura: sygn. na licu: Kempiński, opisany na odwrocie: "Ona" Maciej Kempiński MMXX

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

25. Good Morning Sunshine

Technika: akryl, szlagmetal, płótno

Format: 70,00 x 70,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: P.K.Mikulska2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1700-2200 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

26. Rythm

Autor: Sebastian Garyantesiewicz (ur. 1980 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 90,00 x 70,00 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Garyantes, opisany na odwrocie: Sebastian Garyentesiewicz "Rythm" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

27. Bez tytułu

Autor: Paulina Tusk (ur. 1992 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 200,00 x 100,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

28. Droga ku przeznaczeniu

Technika: olej, płótno

Format: 120,00 x 80,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

29. Love

Autor: Joanna Głażewska

Technika: akryl, płótno

Format: 130,00 x 100,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: LOVE 2020 Joanna Głażewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

30. Bez tytułu (290)

Technika: olej, płótno

Format: 100,00 x 120,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

31. Wspomnienie

Technika: akryl, płótno

Format: 80,00 x 100,00 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: WIRP'20, opisany na odwrocie: "Wspomnienie" 80x100 rok 2020 Andrzej Wirpszo

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

32. Czerwony 29

Technika: akryl, płótno

Format: 90,00 x 90,00 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: Czerwony 29 / 2020 Lenczys M. Lenczowski

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

33. Retrospekcja

Autor: Joanna Róg-Ociepka

Technika: olej, płótno

Format: 120,00 x 120,00 cm

Sygnatura: Joanna Róg-Ociepka "Retrospekcja" z cyklu "Reptrospekcja" 120x120 cm, ol/pł 2017

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

34. Gotycka katedra

Technika: akryl, płótno

Format: 100,00 x 70,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: AW

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

35. Bloki

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 120,00 x 100,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: F.ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1700-1900 zł

Cena sprzedaży: 2600 zł

36. W blasku poranka

Technika: olej, płótno

Format: 140,00 x 95,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3500 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

37. Bez tytułu

Autor: Aleksandra Siudek

Technika: olej, płótno

Format: 40x40 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

38. Mojry

Autor: Małgorzata Fenrych (ur. 1964 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50,00 x 70,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Małgorzata Fenrych "Mojry" 2020 olej

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

39. Dziewczyna z kotem

Technika: olej, płótno

Format: 50,00 x 40,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Marta Julia Piórko, Dziewczyna z kotem, 2019, olej, płótno, 50x40 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

40. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 60,00 x 80,00 cm

Sygnatura: sygn. p.g.: Baranowski 30/19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

41. Granica

Autor: Justyna Dorzak (ur. 1992 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 110,00 x 120,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Justyna 2019 "Granica"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

42. Syrena

Autor: Katarzyna Saniewska

Technika: olej, płótno

Format: 100,00 x 120,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Katarzyna Saniewska "Syrena"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

43. Terra IX

Technika: akryl, płótno

Format: 80,00 x 100,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

44. Nasionko

Technika: aluminium, granit

Format: 37,00 x 9,00 x 9,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

45. Z cyklu Ex Aqua – E2

Autor: Adam Piotr Rutkowski

Technika: olej, płótno

Format: 120,00 x 180,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: A. Rutkowski, opisany na odwrocie: Adam Piotr Rutkowski z cyklu Ex Aqua - E2, 2017, 120x180 olej na płótnie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

46. Northern Palms

Autor: Pervin Ece Yakacık (ur. 1991 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 40,00 x 80,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: PEYŁ 08.18

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

47. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 100,00 x 80,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

48. Papuga

Autor: Paulina Lewandowska

Technika: akryl, płótno

Format: 80,00 x 80,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: P.Lewandowska 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

49. Pejzaż orientalny

Technika: akryl, płótno

Format: 100,00 x 100,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B. Pałach

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

50. Głowa 1

Autor: Zuzanna Szary (ur. 1995 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70,00 x 40,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

51. Dwa brzegi

Technika: olej, płótno

Format: 80,00 x 80,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Cieślik'18

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 ZŁ

Cena sprzedaży: 1200 zł

52. Zatopiony

Technika: olej, płótno

Format: 70,00 x 100,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: P. Gola "Zatopiony" 2016

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł