41 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 21 lipca 2020 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 13 lipca 2020 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Showroom przedaukcyjny: 17-18 lipca 2020 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 41 Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się w przyszły wtorek 21 lipca 2020 r. o godz. 19:30! Za pośrednictwem przycisków „Złóż zlecenie” znajdujących się pod każdą pozycją mogą Państwo w wygodny sposób składać limity licytacyjne. Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Polecamy rownież szczególnie licytację na platformie Onebid, za pośrednictwem której będą mogli Państwo licytować online w czasie rzeczywistym. Wystawę przedaukcyjną mogą już Państwo oglądać na żywo w naszej nowej siedzibie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00 i w sobotę w godz. 11:00-18:00.

Katalog 41 Aukcja Sztuki Młodej

Happy Town - Natalia Nasada-Wojtal (2020), obraz akrylowy na płótnie

1. Natalia Nasada-Wojtal

Tytuł: Happy Town, 2020

Informacje: akryl, płótno90,00 x 80,00 cmsygn. p.d.: n-w, opisany na odwrocie: natalia nasada-wojtal "Happy Town" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Za-kratowanie - Aleksandra Maciaszek (2017), obraz akrylowy na płótnie

2. Aleksandra Maciaszek

Tytuł: Za-kratowanie, 2017

Informacje: akryl, płótno80,00 x 60,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Foggy mountains - Yuliya Stratovich (2020), obraz akrylowy na płótnie

3. Yuliya Stratovich

Tytuł: Foggy mountains, 2020

Informacje: akryl, płótno100,00 x 100,00 cmopisany na odwrocie: Foggy Mountains acrylic on canvas 100x100 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Najpiękniejsza kobieta - Kacper Woźny (2019), obraz olejny na płótnie

4. Kacper Woźny

Tytuł: Najpiękniejsza kobieta, 2019

Informacje: olej, płótno140,00 x 100,00 cmopisany na odwrocie: Woźny'19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 2200 zł

In rest - Kamila Stefania Tkaczyk (2016), obraz akrylowy na płótnie

5. Kamila Stefania Tkaczyk

Tytuł: In rest, 2016

Informacje: akryl, płótno110,00 x 100,00 cmsygn. u dołu: Kamila Stefania Tkaczyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Niosący Światło - Andrzej Masianis (2020), obraz akrylowy na płótnie

6. Andrzej Masianis

Tytuł: Niosący Światło, 2020

Informacje: akryl, płótno70,00 x 70,00 cmsygn. u dołu: A. Masianis

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1700 zł

Cena sprzedaży: 2400 zł

Imaginarium nr 3 Zanikanie - Aleksandra Tracz (2020), obraz olejny na płótnie

7. Aleksandra Tracz

Tytuł: Imaginarium nr 3 Zanikanie, 2020

Informacje: olej, płótno90,00 x 120,00 cmopisany na odwrocie: A. Tracz „Imaginarium nr 3: zanikanie” 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2200 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

Charakter nr 30 - Diana Nowosad (2020), obraz akrylowy na płótnie

8. Diana Nowosad

Tytuł: Charakter nr 30, 2020

Informacje: akryl, płótno90,00 x 130,00 cmsygn. p.d.: Diana Nowosad 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Dream Garden - Michalina Czurakowska (2020), obraz akrylowy na płótnie

9. Michalina Czurakowska

Tytuł: Dream Garden, 2020

Informacje: akryl, płótno80,00 x 80,00 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 2019 "DREAM GARDEN"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Nie ruszaj się - Natalia Fundowicz (2020), akwarela, ekolina, akryl, płótno

10. Natalia Fundowicz

Tytuł: Nie ruszaj się, 2020

Informacje: akwarela, ekolina, akryl, płótno100,00 x 120,00 cmopisany na odwrocie: Natalia Fundowicz, "Nie ruszaj się" 100x120 cm, 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1900 zł

Buszująca w kwiatach - Yulia Gurzhiyants (2020), obraz olejny na płótnie

11. Yulia Gurzhiyants

Tytuł: Buszująca w kwiatach, 2020

Informacje: olej, płótno50,00 x 40,00 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

Gradient - Agnieszka Wronowska (2020), obraz akrylowy na płótnie

12. Agnieszka Wronowska

Tytuł: Gradient, 2020

Informacje: akryl, płótno160,00 x 120,00 cmsygn. l.d.: Agnieszka Wronowska, opisany na odwrocie: Agnieszka Wronowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Naczynie - Marlena Wąsowska (2020), obraz akrylowy na płótnie

13. Marlena Wąsowska

Tytuł: Naczynie, 2020

Informacje: akryl, płótno100,00 x 80,00 cmsygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Marlena Wąsowska "Naczynie" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-2000 zł

Łąka - Gabriela Paluch (2020), obraz olejny na płótnie

14. Gabriela Paluch

Tytuł: Łąka, 2020

Informacje: olej, płótno100,00 x 100,00 cmsygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Anioł ze skrzypcami - Neli Lukashyk (2020), obraz akrylowy na płótnie

15. Neli Lukashyk

Tytuł: Anioł ze skrzypcami, 2020

Informacje: akryl, płótno70,00 x 40,00 cmsygn. p.d.: Lukashyk, opisany na odwrocie: Neli Lukashyk Angel with a violin acrylic 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Z cyklu Żółć. Rozpad - Jagoda Zych (2019), obraz olejny na płótnie

16. Jagoda Zych

Tytuł: Z cyklu Żółć. Rozpad, 2019

Informacje: olej, płótno100,00 x 120,00 cmopisany na odwrocie: Jagoda Zych

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Aksonometria przemyśleń - Żaneta Chłostowska-Szwaczka (2020), akryl, płatki złota, płótno

17. Żaneta Chłostowska-Szwaczka

Tytuł: Aksonometria przemyśleń, 2020

Informacje: akryl, płatki złota, płótno120,00 x 80,00 cmsygn. p.d.: ŻChS 2020, opisany na odwrocie: Żaneta Chłostowska-Szwaczka "Aksonometria przemyśleń" akryl na płótnie, płatki złota, 120x80 cm, rok 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

NB 02 - Hanna Rozpara (2020), obraz akrylowy na płótnie

18. Hanna Rozpara

Tytuł: NB 02, 2020

Informacje: akryl, płótno100,00 x 100,00 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2020, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „NB 02" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 ZŁ

Powłoki skórne blade III - Kamila Nyckowska (2020), obraz olejny na płótnie

19. Kamila Nyckowska

Tytuł: Powłoki skórne blade III, 2020

Informacje: olej, płótno110,00 x 80,00 cmopisany na odwrocie: Kama Nyckowska 2020 "Powłoki skórne blade III"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Na skrzydłach namiętności - Barbara Bielecka-Woźniczko (2018/2020), obraz akrylowy na płótnie

20. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: Na skrzydłach namiętności, 2018/2020

Informacje: akryl, płótno100,00 x 80,00 cmsygn. p.d.: B.B. Woźniczko 2020, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko "Na skrzydłach namiętności" akryl, płótno, 100x80, 2018/2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Akwen w świetle księżyca - Paulina Leszczyńska (2019), obraz olejny na płótnie

21. Paulina Leszczyńska

Tytuł: Akwen w świetle księżyca, 2019

Informacje: olej, płótno100,00 x 100,00 cmsygn. p.d.: Pola, opisany na odwrocie: "Akwen w świetle księżyca" Paulina Leszczyńska - Pola 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Bez tytułu - Iwona Kobryń (2020), obraz akrylowy na płótnie

22. Iwona Kobryń

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: akryl, płótno50,00 x 50,00 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Wędrówka - Marta Dunal (2020), obraz akrylowy na płótnie

23. Marta Dunal

Tytuł: Wędrówka, 2020

Informacje: akryl, płótno70,00 x 115,00 cmsygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Ona - Maciej Kempiński (2020), obraz akrylowy na płótnie

24. Maciej Kempiński

Tytuł: Ona, 2020

Informacje: akryl, płótno100,00 x 50,00 cmsygn. na licu: Kempiński, opisany na odwrocie: "Ona" Maciej Kempiński MMXX

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

Good Morning Sunshine - Patrycja Kruszyńska-Mikulska (2019), akryl, szlagmetal, płótno

25. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Tytuł: Good Morning Sunshine, 2019

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno70,00 x 70,00 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1700-2200 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Rythm - Sebastian Garyantesiewicz (2020), obraz akrylowy na płótnie

26. Sebastian Garyantesiewicz

Tytuł: Rythm, 2020

Informacje: akryl, płótno90,00 x 70,00 cmsygn. l.d.: Garyantes, opisany na odwrocie: Sebastian Garyentesiewicz "Rythm" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Bez tytułu - Paulina Tusk (2020), obraz olejny na płótnie

27. Paulina Tusk

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: olej, płótno200,00 x 100,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Droga ku przeznaczeniu - Mariola Świgulska (2019), obraz olejny na płótnie

28. Mariola Świgulska

Tytuł: Droga ku przeznaczeniu, 2019

Informacje: olej, płótno120,00 x 80,00 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Love - Joanna Głażewska (2020), obraz akrylowy na płótnie

29. Joanna Głażewska

Tytuł: Love, 2020

Informacje: akryl, płótno130,00 x 100,00 cmopisany na odwrocie: LOVE 2020 Joanna Głażewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Bez tytułu (290) - Marcin Ziółkowski (2020), obraz olejny na płótnie

30. Marcin Ziółkowski

Tytuł: Bez tytułu (290), 2020

Informacje: olej, płótno100,00 x 120,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Wspomnienie - Andrzej Wirpszo (2020), obraz akrylowy na płótnie

31. Andrzej Wirpszo

Tytuł: Wspomnienie, 2020

Informacje: akryl, płótno80,00 x 100,00 cmsygn. l.d.: WIRP'20, opisany na odwrocie: "Wspomnienie" 80x100 rok 2020 Andrzej Wirpszo

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Czerwony 29 - Marcin Lenczowski (2020), obraz akrylowy na płótnie

32. Marcin Lenczowski

Tytuł: Czerwony 29, 2020

Informacje: akryl, płótno90,00 x 90,00 cmsygn. l.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: Czerwony 29 / 2020 Lenczys M. Lenczowski

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Retrospekcja - Joanna Róg-Ociepka (2017), obraz olejny na płótnie

33. Joanna Róg-Ociepka

Tytuł: Retrospekcja, 2017

Informacje: olej, płótno120,00 x 120,00 cmJoanna Róg-Ociepka "Retrospekcja" z cyklu "Reptrospekcja" 120x120 cm, ol/pł 2017

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Gotycka katedra - Agnieszka Słońska-Więcek (2020), obraz akrylowy na płótnie

34. Agnieszka Słońska-Więcek

Tytuł: Gotycka katedra, 2020

Informacje: akryl, płótno100,00 x 70,00 cmsygn. p.d.: AW

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Bloki - Filip Łoziński (2020), obraz olejno-akrylowy na płótnie

35. Filip Łoziński

Tytuł: Bloki, 2020

Informacje: olej, akryl, płótno120,00 x 100,00 cmsygn. p.d.: F.ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1700-1900 zł

Cena sprzedaży: 2600 zł

W blasku poranka - Julia Reiter (2020), obraz olejny na płótnie

36. Julia Reiter

Tytuł: W blasku poranka, 2020

Informacje: olej, płótno140,00 x 95,00 cmsygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3500 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Bez tytułu - Aleksandra Siudek (2020), obraz olejny na płótnie

37. Aleksandra Siudek

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: olej, płótno40x40 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Mojry - Małgorzata Fenrych (2020), obraz olejny na płótnie

38. Małgorzata Fenrych

Tytuł: Mojry, 2020

Informacje: olej, płótno50,00 x 70,00 cmopisany na odwrocie: Małgorzata Fenrych "Mojry" 2020 olej

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Dziewczyna z kotem - Marta Julia Piórko (2019), obraz olejny na płótnie

39. Marta Julia Piórko

Tytuł: Dziewczyna z kotem, 2019

Informacje: olej, płótno50,00 x 40,00 cmopisany na odwrocie: Marta Julia Piórko, Dziewczyna z kotem, 2019, olej, płótno, 50x40 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

Bez tytułu - Bartłomiej Baranowski (2019), obraz akrylowy na płótnie

40. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, płótno60,00 x 80,00 cmsygn. p.g.: Baranowski 30/19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

Granica - Justyna Dorzak (2019), obraz akrylowy na płótnie

41. Justyna Dorzak

Tytuł: Granica, 2019

Informacje: akryl, płótno110,00 x 120,00 cmopisany na odwrocie: Justyna 2019 "Granica"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Syrena - Katarzyna Saniewska (2020), obraz olejny na płótnie

42. Katarzyna Saniewska

Tytuł: Syrena, 2020

Informacje: olej, płótno100,00 x 120,00 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Saniewska "Syrena"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Terra IX - Jakub Szymański (2020), obraz akrylowy na płótnie

43. Jakub Szymański

Tytuł: Terra IX, 2020

Informacje: akryl, płótno80,00 x 100,00 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Nasionko - Aneta Śliwa (2013), aluminium, granit

44. Aneta Śliwa

Tytuł: Nasionko, 2013

Informacje: aluminium, granit37,00 x 9,00 x 9,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Z cyklu Ex Aqua – E2 - Adam Piotr Rutkowski (2017), obraz olejny na płótnie

45. Adam Piotr Rutkowski

Tytuł: Z cyklu Ex Aqua – E2, 2017

Informacje: olej, płótno120,00 x 180,00 cmsygn. p.d.: A. Rutkowski, opisany na odwrocie: Adam Piotr Rutkowski z cyklu Ex Aqua - E2, 2017, 120x180 olej na płótnie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

Northern Palms - Pervin Ece Yakacık (2018), obraz olejny na płótnie

46. Pervin Ece Yakacık

Tytuł: Northern Palms, 2018

Informacje: olej, płótno40,00 x 80,00 cmsygn. p.d.: PEYŁ 08.18

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

Bez tytułu - Monika Noga (2020), obraz olejny na płótnie

47. Monika Noga

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: olej, płótno100,00 x 80,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

Papuga - Paulina Lewandowska (2020), obraz akrylowy na płótnie

48. Paulina Lewandowska

Tytuł: Papuga, 2020

Informacje: akryl, płótno80,00 x 80,00 cmopisany na odwrocie: P.Lewandowska 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Pejzaż orientalny - Beata Pałach (2020), obraz akrylowy na płótnie

49. Beata Pałach

Tytuł: Pejzaż orientalny, 2020

Informacje: akryl, płótno100,00 x 100,00 cmsygn. p.d.: B. Pałach

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Głowa 1 - Zuzanna Szary (2018), obraz olejny na płótnie

50. Zuzanna Szary

Tytuł: Głowa 1, 2018

Informacje: olej, płótno70,00 x 40,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Dwa brzegi - Malwina Cieślik (2018), obraz olejny na płótnie

51. Malwina Cieślik

Tytuł: Dwa brzegi, 2018

Informacje: olej, płótno80,00 x 80,00 cmsygn. p.d.: M. Cieślik'18

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 ZŁ

Cena sprzedaży: 1200 zł

Zatopiony - Piotr Gola (2016), obraz olejny na płótnie

52. Piotr Gola

Tytuł: Zatopiony, 2016

Informacje: olej, płótno70,00 x 100,00 cmopisany na odwrocie: P. Gola "Zatopiony" 2016

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł