44 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 27 października 2020 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 17 października 2020 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Showroom przedaukcyjny: 23-24 października 2020 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 44 Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się we wtorek 27 października 2020 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej dostępnej od 17 października 2020 r. Serdecznie zapraszamy w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Jak licytować? Zlecenia i limity można składać przez naszą stronę, klikając w przycisk „Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją. Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl
Polecamy rownież szczególnie licytację na platformie Onebid, za pośrednictwem której będą mogli Państwo licytować online w czasie rzeczywistym.

Wirtualny spacer

1. Desire for love

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: opisany na odwrocie: "Desire for love" tech: akryl na płótnie wym: 100x100 rok 2020 aut: Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 2200,00 zł zł

2. Mountains

Technika: akryl, płótno

Format: 110x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: S.Y. 2020, opisany na odwrocie: Stratovich Yuliya Acrylic on canvas 100x120 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

3. C II a

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Hanna Rozpara "C II a" 2020, Hanna Rozpara 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 2200,00 zł

4. Nadmorski pejzaż

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

5. Bez tytułu

Autor: Izabela Lewkowicz (ur. 1995 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: IL20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3000-3400 zł

Cena sprzedaży: 1900,00 zł

6. Jezioro

Autor: Ewa Kozera (ur. 1993 r.)

Technika: olej, technika własna, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Ewa Kozera Jezioro olej/technika własna 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

7. Olga / pozycja wycofana

Autor: Monika Buca

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

8. Wypadkowa życia

Autor: Magdalena Leśniak (ur. 1988 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 99x105 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

9. Granatowa melancholia

Autor: Natalia Fundowicz (ur. 1991 r.)

Technika: akryl, tusz, spray, akwarela, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Natalia Fundowicz "Granatowa melancholia" 100x100 cm 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3200-3400 zł

Cena sprzedaży: 2200,00 zł

10. Martwa natura. Powroty

Autor: Iwona Birenbaum (ur. 1983 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Iwona (Sacharz) Birenbaum Martwa Natura, Powroty, 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

11. Bez tytułu

Autor: Paulina Rychter

Technika: olej, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Rychter, opisany na odwrocie: Paulina Rychter 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

12. Miuz

Technika: akryl, płótno

Format: 101x101 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

13. Zaczarowani

Autor: Wioletta Gaszka (ur. 1970 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Wiola Gaszka 2010, opisany na odwrocie: Wiola Gaszka "Zaczarowani II"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

14. Free to run

Autor: Agnieszka Mrowca (ur. 1994 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: A. Mrowca 2019, opisany na odwrocie: Free to run" Agnieszka Mrowca 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

15. Bez tytułu

Autor: Tymon Tryzno (ur. 1998 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Tymon Tryzno '19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

16. Istnieje to, co widzę

Autor: Angelika Korzeniowska

Technika: olej, płótno

Format: 150x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monoramem, opisany na odwrocie: "Istnieje to co widzę" Angelika Korzeniowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

17. Cinque Terre

Autor: Magdalena Mędzkiewicz (ur. 1968 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 60x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Cinque Terre 2018 60x120 cm M. Mędzkiewicz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

18. Demeter

Autor: Michał Jamioł

Technika: akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: MJamioł, opisany na odwrocie: akryl / płótno / technika własna 120 cm x 100 cm "Demeter" 2020 Michał Jamioł

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1800,00 zł

19. Kraków we mgle

Technika: akryl, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: A. Słońska-Więcek 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

20. Autumn square

Technika: akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: Michalina Czurakowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

21. Bluszcz

Autor: Aleksandra Maciaszek

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Aleksandra Maciaszek 2016

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

22. Smok

Format: 46x15x34 cm

Sygnatura: sygn. na spodzie: Aneta Śliwa 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

23. Sytuacja zagubienia

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 90x120 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: FILIP ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

24. Ścinka I

Autor: Izabela Dąbrowska

Technika: akryl, płótno

Format: 110x90 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: CoPiZa 19, opisany na odwrocie: Izabela Dąbrowska "Ścinka I"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

25. Księga puszczy – Leśna Pani

Technika: akryl, płótno

Format: 90x60 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: A. Masianis

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3200 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

26. Flamingos

Autor: Khrystyna Hladka

Technika: akryl, płótno

Format: 3x (40x30) cm

Sygnatura: sygn. p.d.: HK, opisany na odwrocie: Khrystyna Hladka "Flamingos" 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

27. Disturbed

Technika: olej, płótno

Format: 90x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Monika Noga Disturbed, 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

28. Lekko

Autor: Sylwia Jóźwiak

Technika: akryl, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Sylwia Jóźwiak '20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

29. Kot Balthusa

Technika: akryl, płótno

Format: 65x54cm kompozycja, 80x68 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. l.d.: M. Kempinski, opisany na odwrocie: Kot Balthusa M. Kempiński MMXIII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

30. Morán Morán (dyptyk)

Technika: akryl, płótno

Format: 2x(140x100) cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Dominik Smolik "Morán Morán" MMXX akryl/płótno 140x100 cm dyptyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

31. Satelita Ziemi

Autor: Pola Piestrzeniewicz (ur. 1996 r.)

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Pola Piestrzeniewicz 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

32. psychoTROPY

Autor: Kamila Nyckowska

Technika: olej, płótno

Format: 110x80cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KAMILA NYCKOWSKA "PSYCHO TROPY" 2020 R.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

33. Tonąc w miłości

Technika: olej, płótno

Format: 60x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1400,00 zł

34. Amnezja

Technika: akryl, technika własna, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "Amnezja" (2020) M. Tymińska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

35. Terra XX

Technika: akryl, płótno

Format: 90x70 cm

Sygnatura: sygn. na licu: K.2020, opisany na odwrocie: J. Szymański "TERRA XX" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1700 zł

36. Okna wychodzą wprost na ogród

Technika: akryl, płatki złota, płótno,

Format: 120x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: ŻCHS 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1700 zł

37. Struktura 5

Autor: Marta Dunal (ur. ur. 1989 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

38. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

39. Chata

Autor: Dagmara Jemioła-Hryniewicka

Technika: olej, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Dagmar Jemioła-Hryniewicka olej na płótnie, 2015

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

40. Idée

Autor: Sebastian Talka

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Sebastian Talka "Idée" 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

41. Koszula X

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: Lenczys 2020 M. Lenczowski Koszula X

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

42. Jezioro spokoju

Technika: technika mieszana, olej, akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "Jezioro spokoju" 2020 r. technika mieszana, olej i akryl na płótnie 100/70 cm Izabela Drzewiecka"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

43. Bez tytułu

Autor: Wojciech Mazek

Technika: olej, płótno

Format: 90x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: W. Mazek 08/2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

44. Dewon

Autor: Klaudiusz Pohl (ur. 1971 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 40x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "Dewon" K.Pohl 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

45. Rozmyta rzeczywistość

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ROZMYTA RZECZYWISTOŚĆ ANETA BIEL 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 2200,00 zł

46. Tempus fugit

Autor: Tomasz Mrozowski (ur. 1973)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "TEMPUS FUGIT" MMXX T.MROZOWSKI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

47. Dziennikarki

Autor: Kamila Stefania Tkaczyk (ur. 1975 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80,00 x 100,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Kamila Stefania Tkaczyk 2020, opisany na odwrocie: Dziennikarki 200x80 akryl Kamila Stefania Tkaczyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1 100 - 1 300

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

48. Łąka

Autor: Agata Korzeniowska

Technika: technika mieszana, akryl, płótno

Format: 80,00 x 100,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: A.Korzeniowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1 200 - 1 400

49. Na skrzydłach pieśni II. Odlot

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 90,00 x 90,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko "Na skrzydłach pieśni II" "Odlot" akryl, olej, płótno, 90x90,2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1 400 - 1 600

50. bez tytułu

Autor: Krystyna Jaszke (ur. 1974 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80,00 x 60,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Krystyna Jaszke 20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1 100 - 1 300

51. Przed nocą IX

Autor: Kamil Klamczyński (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70,00 x 60,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: K. Klamczyński '20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1 300 - 1 500

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

52. Cisza, jesień

Technika: olej, płótno

Format: 80,00 x 80,00 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: M. Cieślik '19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1 100 - 1 300

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

53. To rzekł Zaratustra

Autor: Adamski Wawrzyniec

Technika: olej, płótno

Format: 60,00 x 120,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ADAMSKI WAWRZYNIEC TO RZEKŁ ZARATUSTRA 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1 100 - 1 300

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

54. Zmierzch ChIillidzioba

Technika: akryl, płótno

Format: 40,00 x 60,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d. Baranowski 34:20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1 400 - 1 600

Cena sprzedaży: 1400,00 zł

55. Getsemani

Autor: Natalia Nasada-Wojtal (ur. 1980 r.)

Format: 100,00 x 70,00 cm

Sygnatura: sygn.l.d.: n-w, opisany na odwrocie: natalia nasada-wojtal Getsemani 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1 400 - 1 600

56. Pejzaż kosmiczny z cyklu Cosmic tales

Autor: Lidia Wnuk (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 120,00 x 100,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: LIDIA WNUK 2020 PEJZAŻ KOSMICZNY z cyklu Cosmic tales

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1 100 - 1 300

57. Powiew I

Autor: Agata Padol (ur. 1964 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100,00 x 80,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: A. Padol 2020, opisany na odwrocie: Agata Padol "Powiew I" 2020 akryl, płótno, 100x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1 400 - 1 600

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

58. Gladiolus

Technika: akryl, szlagmetal, płótno

Format: 100,00 x 70,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Swigulska Seenna 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1 200 - 1 400

59. Rex

Technika: olej, płótno

Format: 40,00 x 50,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Marta Julia Piórko, "Rex", olej na płótnie, 40 x 50 cm, 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1 200 - 1 400

60. W1 z cyklu wildlife

Autor: Adam Piotr Rutkowski (ur. 1973 r.)

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 100,00 x 100,00 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: A. Rutkowski, opisany na odwrocie: Adam Piotr Rutkowski Z cyklu Wildlife - W1, 2020 100x100 olej, akryl na płótnie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1 400 - 1 600

61. Nieśmiałość istnienia

Format: 100,00 x 100,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1 100 - 1 300

62. Natura 15

Autor: Dorota Golińska

Technika: olej, płótno

Format: 60,00 x 80,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Golinska 11.2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1 100 - 1 300

Cena sprzedaży: 1000,00 zł