44 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 27 października 2020 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 17 października 2020 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Showroom przedaukcyjny: 23-24 października 2020 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 44 Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się we wtorek 27 października 2020 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej dostępnej od 17 października 2020 r. Serdecznie zapraszamy w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Zlecenia i limity można składać przez naszą stronę, klikając w przycisk „Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją. Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl
Polecamy rownież szczególnie licytację na platformie Onebid, za pośrednictwem której będą mogli Państwo licytować online w czasie rzeczywistym.

Katalog 44 Aukcja Sztuki Młodej

Desire for love - Mirosław Nowiński (2020), obraz akrylowy na płótnie

1. Mirosław Nowiński

Tytuł: Desire for love, 2020

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: opisany na odwrocie: "Desire for love" tech: akryl na płótnie wym: 100x100 rok 2020 aut: Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 2200,00 zł zł

Mountains - Yuliya Stratovich (2020), obraz akrylowy na płótnie

2. Yuliya Stratovich

Tytuł: Mountains, 2020

Informacje: akryl, płótno110x90 cmsygn. p.d.: S.Y. 2020, opisany na odwrocie: Stratovich Yuliya Acrylic on canvas 100x120 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

C II a - Hanna Rozpara (2020), obraz akrylowy na płótnie

3. Hanna Rozpara

Tytuł: C II a, 2020

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: Hanna Rozpara "C II a" 2020, Hanna Rozpara 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 2200,00 zł

Nadmorski pejzaż - Gabriela Paluch (2020), obraz olejny na płótnie

4. Gabriela Paluch

Tytuł: Nadmorski pejzaż, 2020

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Bez tytułu - Izabela Lewkowicz (2020), obraz olejny na płótnie

5. Izabela Lewkowicz

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. p.d.: IL20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3000-3400 zł

Cena sprzedaży: 1900,00 zł

Jezioro - Ewa Kozera (2020), olej, technika własna, płótno

6. Ewa Kozera

Tytuł: Jezioro, 2020

Informacje: olej, technika własna, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Ewa Kozera Jezioro olej/technika własna 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

7. Monika Buca

Tytuł: Olga / pozycja wycofana, 2020

Informacje:

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Wypadkowa życia - Magdalena Leśniak (2016), obraz akrylowy na płótnie

8. Magdalena Leśniak

Tytuł: Wypadkowa życia, 2016

Informacje: akryl, płótno99x105 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

Granatowa melancholia - Natalia Fundowicz (2020), akryl, tusz, spray, akwarela, płótno

9. Natalia Fundowicz

Tytuł: Granatowa melancholia, 2020

Informacje: akryl, tusz, spray, akwarela, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: Natalia Fundowicz "Granatowa melancholia" 100x100 cm 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3200-3400 zł

Cena sprzedaży: 2200,00 zł

Martwa natura. Powroty - Iwona Birenbaum (2020), obraz akrylowy na płótnie

10. Iwona Birenbaum

Tytuł: Martwa natura. Powroty, 2020

Informacje: akryl, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: Iwona (Sacharz) Birenbaum Martwa Natura, Powroty, 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Bez tytułu - Paulina Rychter (2020), obraz olejny na płótnie

11. Paulina Rychter

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: olej, płótno90x90 cmsygn. p.d.: Rychter, opisany na odwrocie: Paulina Rychter 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Miuz - Wojciech Manitius-Ratyński (2020), obraz akrylowy na płótnie

12. Wojciech Manitius-Ratyński

Tytuł: Miuz, 2020

Informacje: akryl, płótno101x101 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Zaczarowani - Wioletta Gaszka (2010), obraz olejny na płótnie

13. Wioletta Gaszka

Tytuł: Zaczarowani, 2010

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. l.d.: Wiola Gaszka 2010, opisany na odwrocie: Wiola Gaszka "Zaczarowani II"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Free to run - Agnieszka Mrowca (2019), obraz akrylowy na płótnie

14. Agnieszka Mrowca-Turek

Tytuł: Free to run, 2019

Informacje: akryl, płótno70x50 cmsygn. l.d.: A. Mrowca 2019, opisany na odwrocie: Free to run" Agnieszka Mrowca 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Bez tytułu - Tymon Tryzno (2020), obraz olejny na płótnie

15. Tymon Tryzno

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: olej, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: Tymon Tryzno '19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Istnieje to, co widzę - Angelika Korzeniowska (2020), obraz olejny na płótnie

16. Angelika Korzeniowska

Tytuł: Istnieje to, co widzę, 2020

Informacje: olej, płótno150x120 cmsygn. p.d.: monoramem, opisany na odwrocie: "Istnieje to co widzę" Angelika Korzeniowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cinque Terre - Magdalena Mędzkiewicz (2018), obraz akrylowy na płótnie

17. Magdalena Mędzkiewicz

Tytuł: Cinque Terre, 2018

Informacje: akryl, płótno60x120 cmopisany na odwrocie: Cinque Terre 2018 60x120 cm M. Mędzkiewicz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Demeter - Michał Jamioł (2020), obraz akrylowy na płótnie

18. Michał Jamioł

Tytuł: Demeter, 2020

Informacje: akryl, płótno100x120 cmsygn. l.d.: MJamioł, opisany na odwrocie: akryl / płótno / technika własna 120 cm x 100 cm "Demeter" 2020 Michał Jamioł

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1800,00 zł

Kraków we mgle - Agnieszka Słońska-Więcek (2020), obraz akrylowy na płótnie

19. Agnieszka Słońska-Więcek

Tytuł: Kraków we mgle, 2020

Informacje: akryl, płótno70x50 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: A. Słońska-Więcek 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Autumn square - Michalina Czurakowska (2020), obraz akrylowy na płótnie

20. Michalina Czurakowska

Tytuł: Autumn square, 2020

Informacje: akryl, płótno100x120 cmsygn. u dołu: Michalina Czurakowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Bluszcz - Aleksandra Maciaszek (2016), obraz akrylowy na płótnie

21. Aleksandra Maciaszek

Tytuł: Bluszcz, 2016

Informacje: akryl, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: Aleksandra Maciaszek 2016

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Smok - Aneta Śliwa (2020), ceramika szkliwiona

22. Aneta Śliwa

Tytuł: Smok, 2020

Informacje: ceramika szkliwiona46x15x34 cmsygn. na spodzie: Aneta Śliwa 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

Sytuacja zagubienia - Filip Łoziński (2020), obraz olejno-akrylowy na płótnie

23. Filip Łoziński

Tytuł: Sytuacja zagubienia, 2020

Informacje: olej, akryl, płótno90x120 cmsygn. l.d.: FILIP ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Ścinka I - Izabela Dąbrowska (2019), obraz akrylowy na płótnie

24. Izabela Dąbrowska

Tytuł: Ścinka I, 2019

Informacje: akryl, płótno110x90 cmsygn. l.d.: CoPiZa 19, opisany na odwrocie: Izabela Dąbrowska "Ścinka I"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Księga puszczy – Leśna Pani - Andrzej Masianis (2020), obraz akrylowy na płótnie

25. Andrzej Masianis

Tytuł: Księga puszczy – Leśna Pani, 2020

Informacje: akryl, płótno90x60 cmsygn. l.d.: A. Masianis

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3200 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

Flamingos - Khrystyna Hladka (2019), obraz akrylowy na płótnie

26. Khrystyna Hladka

Tytuł: Flamingos, 2019

Informacje: akryl, płótno3x (40x30) cmsygn. p.d.: HK, opisany na odwrocie: Khrystyna Hladka "Flamingos" 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Disturbed - Monika Noga (2020), obraz olejny na płótnie

27. Monika Noga

Tytuł: Disturbed, 2020

Informacje: olej, płótno90x60 cmopisany na odwrocie: Monika Noga Disturbed, 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Lekko - Sylwia Jóźwiak (2020), obraz akrylowy na płótnie

28. Sylwia Jóźwiak

Tytuł: Lekko, 2020

Informacje: akryl, płótno50x50 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Sylwia Jóźwiak '20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Kot Balthusa - Maciej Kempiński (2013), obraz akrylowy na płótnie

29. Maciej Kempiński

Tytuł: Kot Balthusa, 2013

Informacje: akryl, płótno65x54cm kompozycja, 80x68 cm w oprawiesygn. l.d.: M. Kempinski, opisany na odwrocie: Kot Balthusa M. Kempiński MMXIII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Morán Morán (dyptyk) - Dominik Smolik (2020), obraz akrylowy na płótnie

30. Dominik Smolik

Tytuł: Morán Morán (dyptyk), 2020

Informacje: akryl, płótno2x(140x100) cmopisany na odwrocie: Dominik Smolik "Morán Morán" MMXX akryl/płótno 140x100 cm dyptyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

Satelita Ziemi - Pola Piestrzeniewicz (2020), technika mieszana na płótnie

31. Pola Piestrzeniewicz

Tytuł: Satelita Ziemi, 2020

Informacje: technika mieszana, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: Pola Piestrzeniewicz 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

psychoTROPY - Kamila Nyckowska (2020), obraz olejny na płótnie

32. Kamila Nyckowska

Tytuł: psychoTROPY, 2020

Informacje: olej, płótno110x80cmopisany na odwrocie: KAMILA NYCKOWSKA "PSYCHO TROPY" 2020 R.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Tonąc w miłości - Yulia Gurzhiyants (2020), obraz olejny na płótnie

33. Yulia Gurzhiyants

Tytuł: Tonąc w miłości, 2020

Informacje: olej, płótno60x50 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1400,00 zł

Amnezja - Marta Tymińska (2020), obraz akrylowy na płótnie wykonany techniką własną

34. Marta Tymińska

Tytuł: Amnezja, 2020

Informacje: akryl, technika własna, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: "Amnezja" (2020) M. Tymińska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Terra XX - Jakub Szymański (2020), obraz akrylowy na płótnie

35. Jakub Szymański

Tytuł: Terra XX, 2020

Informacje: akryl, płótno90x70 cmsygn. na licu: K.2020, opisany na odwrocie: J. Szymański "TERRA XX" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1700 zł

Okna wychodzą wprost na ogród - Żaneta Chłostowska-Szwaczka (2020), akryl, płatki złota, płótno,

36. Żaneta Chłostowska-Szwaczka

Tytuł: Okna wychodzą wprost na ogród, 2020

Informacje: akryl, płatki złota, płótno,120x100 cmsygn. p.d.: ŻCHS 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1700 zł

Struktura 5 - Marta Dunal (2020), obraz akrylowy na płótnie

37. Marta Dunal

Tytuł: Struktura 5, 2020

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Bez tytułu - Iwona Kobryń (2020), obraz akrylowy na płótnie

38. Iwona Kobryń

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Chata - Dagmara Jemioła-Hryniewicka (2015), obraz olejny na płótnie

39. Dagmara Jemioła-Hryniewicka

Tytuł: Chata, 2015

Informacje: olej, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: Dagmar Jemioła-Hryniewicka olej na płótnie, 2015

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Idée - Sebastian Talka (2020), obraz akrylowy na płótnie

40. Sebastian Talka

Tytuł: Idée, 2020

Informacje: akryl, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: Sebastian Talka "Idée" 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Koszula X - Marcin Lenczowski (2020), obraz akrylowy na płótnie

41. Marcin Lenczowski

Tytuł: Koszula X, 2020

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: Lenczys 2020 M. Lenczowski Koszula X

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Jezioro spokoju - Izabela Drzewiecka (2020), technika mieszana, olej, akryl, płótno

42. Izabela Drzewiecka

Tytuł: Jezioro spokoju, 2020

Informacje: technika mieszana, olej, akryl, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: "Jezioro spokoju" 2020 r. technika mieszana, olej i akryl na płótnie 100/70 cm Izabela Drzewiecka"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Bez tytułu - Wojciech Mazek (2018), obraz olejny na płótnie

43. Wojciech Mazek

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno90x50 cmopisany na odwrocie: W. Mazek 08/2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Dewon - Klaudiusz Pohl (2020), obraz akrylowy na płótnie

44. Klaudiusz Pohl

Tytuł: Dewon, 2020

Informacje: akryl, płótno40x100 cmopisany na odwrocie: "Dewon" K.Pohl 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Rozmyta rzeczywistość - Aneta Biel (2020), obraz akrylowy na płótnie

45. Aneta Biel

Tytuł: Rozmyta rzeczywistość, 2020

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: ROZMYTA RZECZYWISTOŚĆ ANETA BIEL 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 2200,00 zł

Tempus fugit - Tomasz Mrozowski (2020), obraz olejny na płótnie

46. Tomasz Mrozowski

Tytuł: Tempus fugit, 2020

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: "TEMPUS FUGIT" MMXX T.MROZOWSKI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Dziennikarki - Kamila Stefania Tkaczyk (2020), obraz akrylowy na płótnie

47. Kamila Stefania Tkaczyk

Tytuł: Dziennikarki, 2020

Informacje: akryl, płótno80,00 x 100,00 cmsygn. p.d.: Kamila Stefania Tkaczyk 2020, opisany na odwrocie: Dziennikarki 200x80 akryl Kamila Stefania Tkaczyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1 100 - 1 300

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Łąka - Agata Korzeniowska (2020), technika mieszana, akryl, płótno

48. Agata Korzeniowska

Tytuł: Łąka, 2020

Informacje: technika mieszana, akryl, płótno80,00 x 100,00 cmsygn. p.d.: A.Korzeniowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1 200 - 1 400

Na skrzydłach pieśni II. Odlot - Barbara Bielecka-Woźniczko (2019), obraz akrylowo-olejny na płótnie

49. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: Na skrzydłach pieśni II. Odlot, 2019

Informacje: akryl, olej, płótno90,00 x 90,00 cmopisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko "Na skrzydłach pieśni II" "Odlot" akryl, olej, płótno, 90x90,2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1 400 - 1 600

bez tytułu - Krystyna Jaszke (2020), obraz olejny na płótnie

50. Krystyna Jaszke

Tytuł: bez tytułu, 2020

Informacje: olej, płótno80,00 x 60,00 cmsygn. p.d.: Krystyna Jaszke 20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1 100 - 1 300

Przed nocą IX - Kamil Klamczyński (2020), obraz olejny na płótnie

51. Kamil Klamczyński

Tytuł: Przed nocą IX, 2020

Informacje: olej, płótno70,00 x 60,00 cmsygn. p.d.: K. Klamczyński '20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1 300 - 1 500

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Cisza, jesień - Malwina Cieślik (2019), obraz olejny na płótnie

52. Malwina Cieślik

Tytuł: Cisza, jesień, 2019

Informacje: olej, płótno80,00 x 80,00 cmsygn. l.d.: M. Cieślik '19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1 100 - 1 300

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

To rzekł Zaratustra - Adamski Wawrzyniec (2020), obraz olejny na płótnie

53. Adamski Wawrzyniec

Tytuł: To rzekł Zaratustra, 2020

Informacje: olej, płótno60,00 x 120,00 cmopisany na odwrocie: ADAMSKI WAWRZYNIEC TO RZEKŁ ZARATUSTRA 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1 100 - 1 300

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

Zmierzch ChIillidzioba - Bartłomiej Baranowski (2020), obraz akrylowy na płótnie

54. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Zmierzch ChIillidzioba, 2020

Informacje: akryl, płótno40,00 x 60,00 cmsygn. p.d. Baranowski 34:20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1 400 - 1 600

Cena sprzedaży: 1400,00 zł

Getsemani - Natalia Nasada-Wojtal (2020), technika mieszana, olej, akryl, płótno

55. Natalia Nasada-Wojtal

Tytuł: Getsemani, 2020

Informacje: technika mieszana, olej, akryl, płótno100,00 x 70,00 cmsygn.l.d.: n-w, opisany na odwrocie: natalia nasada-wojtal Getsemani 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1 400 - 1 600

Pejzaż kosmiczny z cyklu Cosmic tales - Lidia Wnuk (2020), obraz olejny na płótnie

56. Lidia Wnuk

Tytuł: Pejzaż kosmiczny z cyklu Cosmic tales, 2020

Informacje: olej, płótno120,00 x 100,00 cmopisany na odwrocie: LIDIA WNUK 2020 PEJZAŻ KOSMICZNY z cyklu Cosmic tales

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1 100 - 1 300

Powiew I - Agata Padol (2020), obraz akrylowy na płótnie

57. Agata Padol

Tytuł: Powiew I, 2020

Informacje: akryl, płótno100,00 x 80,00 cmsygn. p.d.: A. Padol 2020, opisany na odwrocie: Agata Padol "Powiew I" 2020 akryl, płótno, 100x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1 400 - 1 600

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Gladiolus - Mariola Świgulska (2019), akryl, szlagmetal, płótno

58. Mariola Świgulska

Tytuł: Gladiolus, 2019

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno100,00 x 70,00 cmsygn. p.d.: Mariola Swigulska Seenna 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1 200 - 1 400

Rex - Marta Julia Piórko (2020), obraz olejny na płótnie

59. Marta Julia Piórko

Tytuł: Rex, 2020

Informacje: olej, płótno40,00 x 50,00 cmopisany na odwrocie: Marta Julia Piórko, "Rex", olej na płótnie, 40 x 50 cm, 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1 200 - 1 400

W1 z cyklu wildlife - Adam Piotr Rutkowski (2020), obraz olejno-akrylowy na płótnie

60. Adam Piotr Rutkowski

Tytuł: W1 z cyklu wildlife, 2020

Informacje: olej, akryl, płótno100,00 x 100,00 cmsygn. l.d.: A. Rutkowski, opisany na odwrocie: Adam Piotr Rutkowski Z cyklu Wildlife - W1, 2020 100x100 olej, akryl na płótnie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1 400 - 1 600

Nieśmiałość istnienia - Vanessa Świgulska (2020), akryl, szlagmetal, płótno

61. Vanessa Świgulska

Tytuł: Nieśmiałość istnienia, 2020

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno100,00 x 100,00 cmsygn. p.d.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1 100 - 1 300

Natura 15 - Dorota Golińska (2019), obraz olejny na płótnie

62. Dorota Golińska

Tytuł: Natura 15, 2019

Informacje: olej, płótno60,00 x 80,00 cmsygn. p.d.: Golinska 11.2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1 100 - 1 300

Cena sprzedaży: 1000,00 zł