46 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 15 grudnia 2020 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 7 grudnia 2020 r., pon.-pt.godz. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Showroom przedaukcyjny: 11-12 grudnia 2020 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 15 grudnia 2020 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej. Serdecznie zapraszamy w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Aukcje obecnie przeprowadzamy wyłącznie w trybie zdalnym. Oferujemy jednak wiele możliwości udziału w licytacji. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez stronę, klikając w przycisk „Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją katalogową. Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Tą drogą mogą również Państwo zasięgnąć porady w kwestiach związanych z udziałem w licytacji czy wyboru dzieł. Polecamy rownież szczególnie licytację na platformie Onebid.pl, za pośrednictwem której będą mogli Państwo licytować online w czasie rzeczywistym.

Wirtualny spacer

1. Rosa

Autor: Aleksandra Maciaszek

Technika: akryl, płótno

Format: 90x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: A. Maciaszek 2020, opisany na odwrocie: A. MACIASZEK 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

2. Pejzaż i ugrowe ciepło

Autor: Nina Zielińska-Krudysz (ur. 1983 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Nina Zielińska-Krudysz, opisany na odwrocie: Nina Zielińska-Krudysz "Pejzaż i ugrowe ciepło" 100x50 akryl 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

3. Bez tytułu (266)

Technika: olej, płótno

Format: 120x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2600 zł

Cena sprzedaży: 1700,00 zł

4. Pumpkin garden

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: Michalina Czurakowska 2020 "Pumpkin garden"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

5. Mglisty poranek

Autor: Sylwia Jóźwiak

Technika: akryl, płótno

Format: 100x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d: S, opisany na odwrocie: Sylwia Jóźwiak '19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

6. Nie wiem czy wiem

Technika: olej, płótno

Format: 90x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: DARIA PYRCHAŁA 2019 NIE WIEM CZY WIEM

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2300 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

7. Woda

Autor: Andrzej Zujewicz (ur. 1971 r.)

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 90x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "WODA" 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

8. Jazz Jambore. Polska

Technika: akryl, płótno

Format: 90x130 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Woźny '20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3500-4000 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

9. My lost pieces VIII

Autor: Michalina Tilgner (ur. 1989 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: My lost pieces VIII Michalina Tilgner 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

10. Kanie

Autor: Magdalena Leśniak (ur. 1988 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Magdalena Leśniak 2020 grzyby

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

11. Biała koszula

Technika: olej, płótno

Format: 55x38 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Biała koszula" M.Kempiński MMXV

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

12. Nad Pisą

Autor: Ewelina Wasilewska (ur. 1994 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "nad pisą" 60x80 wasilewska ewelina

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

13. Daisy

Autor: Damian Nieroda (ur. 1985 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 65x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "Daisy" D.Nieroda 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 2400,00 zł

14. Mewy

Autor: Pervin Ece Yakacık (ur. 1991 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Pervece '20, opisany na odwrocie: Pervin Ece Yakacik Leczycki Mewy 10.2020 Oil

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

15. Flapper girls

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: P.K.Mikulska 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Cena sprzedaży: 2400,00 zł

16. Figura 1

Autor: Jonasz Koperkiewicz (ur. 1988 r.)

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: FIGURA 11 J. Koperkiewicz 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

17. Z cyklu Zapis śladu

Technika: olej, płótno

Format: 130x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Agnieszka Olech Z cyklu "Zapis śladu" 2016

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3500-4000 zł

Cena sprzedaży: 2600,00 zł

18. Radość

Autor: Ewelina Czarniecka

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn, u dołu: Effe, opisany na odwrocie: EFFE EWELINA CZARNECKA "JOY" "RADOŚĆ" 80X80 CM NOVEMBER 2019 ACRYLIC ON COTTON

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

19. Westchnienia

Technika: akwarela miodowa, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "WESTCHNIENIA" akwarela miodowa Weronika Braun 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

20. Przed nocą: wiatr

Autor: Kamil Klamczyński (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: K. Klamczyński '20, opisany na odwrocie:

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

21. Zamglenie

Autor: Pola Piestrzeniewicz (ur. 1996 r.)

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: POLA PIESTRZENIEWICZ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

22. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

23. Krab w muszli

Technika: ceramika szkliwiona, muszla

Format: 24x19x13 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

24. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: WIRP'20,opisany na odwrocie: ANDRZEJ WIRPSZO "BEZ TYTUŁU" WYM. 80x100 ROK 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

25. Dziewczynka w kapeluszu

Autor: Adam Piotr Rutkowski (ur. 1973 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: A. Rutkowski, opisany na odwrocie: Adam Piotr Rutkowski "Dziewczynka w kapeluszu" 2019 60x70 olej na płótnie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

26. Black hat

Autor: Jan Pływacz (ur. 1950 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x70 cm

Sygnatura: sygn. P.D.: Pływacz 17

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

27. Sen

Autor: Barbara Kieca

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Kieca 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

28. Pejzaż

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

29. Rainy sunset

Technika: akryl, technika własna, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "Rainy sunset" (2020) M. Tymińska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

30. Neony wschodzą nad miastem

Autor: Aleksandra Wiszniewska

Technika: węgiel, akryl, papier

Format: 142x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

31. Z cyklu Naczynie IX

Autor: Marlena Wąsowska

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MARLENA WĄSOWSKA Z CYKLU NACZYNIE IX 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 2000,00 zł

32. Miejski tłok

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: F. Łoziński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2600 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

33. Fiesta przy promenadzie, 2020

Technika: akryl, płótno

Format: 70x110 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Luiza Los-P. '20, opisany na odwrocie: "Fiesta przy promenadzie" Luiza Los-Pławszewska akryl, 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

34. 4XNE

Autor: Angelika Korzeniowska

Technika: olej, płótno, markery

Format: 120x80 cm

Sygnatura: sygn. P.D. monogramem, opisany na odwrocie: ANGELIKA KORZENIOWSKA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

35. Na skrzydłach pieśni I

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B.B. Woźniczko 2020, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko "Na skrzydłach pieśni I" akryl, olej, płótno, 90x90, 2019/ 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

36. 1Q87

Technika: akryl, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

37. Chaos doznań

Technika: akryl, płótno

Format: 100x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: ŻCHS2020, opisany na odwrocie: ŻANETA CHŁOSTOWSKA-SZWACZKA "CHAOS DOZNAŃ" 2020 R. AKRYL, PŁÓTNO, 100x50 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

38. Niekończąca się opowieść

Technika: akryl, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: A. Masianis

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Cena sprzedaży: 2200,00 zł

39. O zmroku

Autor: Dorota Golińska

Technika: olej, płótno

Format: 65x81 cm

Sygnatura: sygn. P.D.: golińska 01.2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

40. Erupcja

Autor: Michał Jamioł

Technika: technika własna, akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: M. Jamioł, opisany na odwrocie: ACRYLIC ON CANVAS / TECHNIKA WŁASNA 120cmx100 cm "ERUPCJA" 2020 M. Jamioł

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

41. Zdemaskowanie

Autor: Aleksandra Modzelewska (ur. 1992 r.)

Technika: akryl, węgiel, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: A. MODZELEWSKA '20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

42. Cyrk w Miasteczku

Autor: Natalia Nasada-Wojtal (ur. 1980 r.)

Technika: olej, akryl, pastel, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn.p.d.: n-w, opisany na odwrocie: natalia nasada-wojtal ,,Cyrk w Miasteczku” 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

43. Mountain

Autor: Yuliya Stratovich (ur. 1989 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: S.Y.2020, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1400,00 zł

44. Pegazy 26

Rok powstania: Pegazy 26, 2020

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: K.2020, opisany na odwrocie: J. Szymański "Pegazy 26" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

45. Blue cycle

Technika: olej, płótno

Format: 73x92 cm kompozycja, 76x95 cm w oprawi

Sygnatura: sygn.u dołu: OLSZE'20, opisany na odwrocie: ZBYSZEK OLSZEWSKI 2020 "BLUE CYCLE"73x92

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Cena sprzedaży: 1700,00 zł

46. Szatilion 369

Autor: Beata Szustkiewicz (ur. 1972)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: BEA 2020, opisany na odwrocie: Szatilion-369 Beata Szustkiewicz 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

47. Bez tytułu

Autor: Izabela Lewkowicz (ur. 1995 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Il20, opisany na odwrocie: Izabela Lewkowicz 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3000-3400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

48. Pod moją skórą I

Rok powstania: Pod moją skórą I, 2020

Technika: akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. monogramem, opisany na odwrocie: Aneta Biel, "Pod moją skórą I" 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

49. Buldog francuski

Autor: Aleksandra Lacheta

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

50. Rozbichatka Arcydzioba na wodzie

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.g.: Baranowski 31:20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

51. No one

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M.Noga

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

52. Puste słowa

Autor: Katarzyna Saniewska

Technika: olej, płótno

Format: 70x70 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

53. Płeć

Autor: Krzysztof Bryła (ur. 1984 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

54. Powiew lata

Autor: Aurelia Sikiewicz-Wojtaszek

Technika: akryl, płótno

Format: 50x80 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: J. Aurelia Sing, opisany na odwrocie: "Powiew lata" J. Aurelia Sing 2020 r

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

55. Drzewo miłości

Technika: akryl, płótno

Format: 100x140 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Nowiński M. opisany na odwrocie: "Drzewo miłości" tech: akryl na płótnie wym: 100x140 rok 2020aut: Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Cena sprzedaży: 1800,00 zł

56. Raz, dwa, trzy

Autor: Maria Janiga

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn, p.d.: m.janiga2020, opisany na odwrocie: MARIA JANIGA "RAZ_DWA_TRZY" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

57. Ca 17

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2020, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Ca 17” 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

58. Euforia

Autor: Bernard Pietraga

Technika: akryl, płótno

Format: 120x60 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: B.Pietraga

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

59. Bez tytułu

Autor: Katarzyna Śmigielska (ur. 1976 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: sygn., opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

60. Stalownia Merkury

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

61. Słoneczna uliczka

Autor: Aneta Olszewska-Kołodziejska

Technika: akryl, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Aneta Olszewska-Kołodziejska 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

62. Fantasy Structure

Autor: Marta Dunal (ur. ur. 1989 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

63. Formaty z postacią 1

Autor: Karolina Kardas (ur. 1992 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

64. Kochając II

Autor: Wioletta Gaszka (ur. 1970 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Wioleta Gaszka 2009

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

65. Strefa wody

Autor: Urszula Poncyljusz (ur. 1956 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 65x90 cm kompozycja, 70x97 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: U.Poncyljusz '17, opisany na odwrocie: "STREFA WODY" AKRYL NA PŁÓTNIE 90x65 cm 2019' URSZULA PONCYLJUSZ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

66. Mała syrenka

Technika: akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

67. Świnkowa skórka

Autor: Maria Michoń (ur. 1989 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M.Michoń 2020 r., opisany na odwrocie: Maria Michoń "Swinkowa skórka" 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

68. Perpetual

Technika: akryl, płótno

Format: 90x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Wojciech Manitius-Ratyński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

69. In Lak’ech Ala K’in

Autor: Magda Parkitna (ur. 1990 r.)

Format: 130x85 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: MAGDA PARKITNA 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

70. Sexualnie niebezpieczna

Autor: Nadia Sitnikova (ur. 1993 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Sitnikova

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

71. Bez tytułu

Autor: Iwona Gabryś (ur. 1988 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

72. W lesie

Autor: Paweł Rogalski (ur. 1989 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: P. Rogalski

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

73. Pocieszenie

Technika: akryl, płótno

Format: 75x115 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Izolda 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

74. Jesienne wędrówki

Technika: akryl, szlagmetal, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

75. Oceaniczny Brzeg Las Cruces Teneryfa

Autor: Zuzanna Sierocińska (ur. 1990)

Technika: olej, płótno

Format: 50x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: "SIEROCIŃSKA ZUZANNA" oraz na odwrocie: OCEANICZNY BRZEG LAS CRUCES TENERYFA, Wyspy Kanaryjskie, SIEROCIŃSKA ZUZANNA, ZS, 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

76. Ruth

Autor: Jena Polak (ur. 1982 r.)

Technika: 60x80 cm

Format: olej, płótno

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

77. Bez tytułu

Autor: Natalia Kupiec

Technika: akryl, płótno

Format: 120x110 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł