46 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 15 grudnia 2020 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 7 grudnia 2020 r., pon.-pt.godz. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Showroom przedaukcyjny: 11-12 grudnia 2020 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 15 grudnia 2020 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej. Serdecznie zapraszamy w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Aukcje obecnie przeprowadzamy wyłącznie w trybie zdalnym. Oferujemy jednak wiele możliwości udziału w licytacji. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez stronę, klikając w przycisk „Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją katalogową. Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Tą drogą mogą również Państwo zasięgnąć porady w kwestiach związanych z udziałem w licytacji czy wyboru dzieł. Polecamy rownież szczególnie licytację na platformie Onebid.pl, za pośrednictwem której będą mogli Państwo licytować online w czasie rzeczywistym.

Katalog 46 Aukcja Sztuki Młodej

Rosa - Aleksandra Maciaszek (2020), obraz akrylowy na płótnie

1. Aleksandra Maciaszek

Tytuł: Rosa, 2020

Informacje: akryl, płótno90x70 cmsygn. p.d.: A. Maciaszek 2020, opisany na odwrocie: A. MACIASZEK 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Pejzaż i ugrowe ciepło - Nina Zielińska-Krudysz (2020), obraz akrylowy na płótnie

2. Nina Zielińska-Krudysz

Tytuł: Pejzaż i ugrowe ciepło, 2020

Informacje: akryl, płótno50x100 cmsygn. p.d.: Nina Zielińska-Krudysz, opisany na odwrocie: Nina Zielińska-Krudysz "Pejzaż i ugrowe ciepło" 100x50 akryl 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Bez tytułu (266) - Marcin Ziółkowski (2019), obraz olejny na płótnie

3. Marcin Ziółkowski

Tytuł: Bez tytułu (266), 2019

Informacje: olej, płótno120x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2600 zł

Cena sprzedaży: 1700,00 zł

Pumpkin garden - Michalina Czurakowska (2020), obraz akrylowy na płótnie

4. Michalina Czurakowska

Tytuł: Pumpkin garden, 2020

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: Michalina Czurakowska 2020 "Pumpkin garden"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Mglisty poranek - Sylwia Jóźwiak (2019), obraz akrylowy na płótnie

5. Sylwia Jóźwiak

Tytuł: Mglisty poranek, 2019

Informacje: akryl, płótno100x50 cmsygn. p.d: S, opisany na odwrocie: Sylwia Jóźwiak '19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Nie wiem czy wiem - Daria Pyrchała (2019), obraz olejny na płótnie

6. Daria Pyrchała

Tytuł: Nie wiem czy wiem, 2019

Informacje: olej, płótno90x120 cmopisany na odwrocie: DARIA PYRCHAŁA 2019 NIE WIEM CZY WIEM

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2300 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Woda - Andrzej Zujewicz (2019), obraz olejno-akrylowy na płótnie

7. Andrzej Zujewicz

Tytuł: Woda, 2019

Informacje: olej, akryl, płótno90x120 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "WODA" 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Jazz Jambore. Polska - Kacper Woźny (2020), obraz akrylowy na płótnie

8. Kacper Woźny

Tytuł: Jazz Jambore. Polska, 2020

Informacje: akryl, płótno90x130 cmopisany na odwrocie: Woźny '20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3500-4000 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

My lost pieces VIII - Michalina Tilgner (2020), obraz akrylowy na płótnie

9. Michalina Tilgner

Tytuł: My lost pieces VIII, 2020

Informacje: akryl, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: My lost pieces VIII Michalina Tilgner 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Kanie - Magdalena Leśniak (2020), obraz akrylowy na płótnie

10. Magdalena Leśniak

Tytuł: Kanie, 2020

Informacje: akryl, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: Magdalena Leśniak 2020 grzyby

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Biała koszula - Maciej Kempiński (2015), obraz olejny na płótnie

11. Maciej Kempiński

Tytuł: Biała koszula, 2015

Informacje: olej, płótno55x38 cmsygn. p.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Biała koszula" M.Kempiński MMXV

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Nad Pisą - Ewelina Wasilewska (2020), obraz olejny na płótnie

12. Ewelina Wasilewska

Tytuł: Nad Pisą, 2020

Informacje: olej, płótno60x80 cmopisany na odwrocie: "nad pisą" 60x80 wasilewska ewelina

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Daisy - Damian Nieroda (2020), obraz olejny na płótnie

13. Damian Nieroda

Tytuł: Daisy, 2020

Informacje: olej, płótno65x100 cmopisany na odwrocie: "Daisy" D.Nieroda 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 2400,00 zł

Mewy - Pervin Ece Yakacık (2020), obraz olejny na płótnie

14. Pervin Ece Yakacık

Tytuł: Mewy, 2020

Informacje: olej, płótno60x80 cmsygn. p.d.: Pervece '20, opisany na odwrocie: Pervin Ece Yakacik Leczycki Mewy 10.2020 Oil

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Flapper girls - Patrycja Kruszyńska-Mikulska (2020), obraz akrylowy na płótnie

15. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Tytuł: Flapper girls, 2020

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Cena sprzedaży: 2400,00 zł

Figura 1 - Jonasz Koperkiewicz (2020), technika mieszana na płótnie

16. Jonasz Koperkiewicz

Tytuł: Figura 1, 2020

Informacje: technika mieszana, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: FIGURA 11 J. Koperkiewicz 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Z cyklu Zapis śladu - Agnieszka Olech (2016), obraz olejny na płótnie

17. Agnieszka Olech

Tytuł: Z cyklu Zapis śladu, 2016

Informacje: olej, płótno130x100 cmopisany na odwrocie: Agnieszka Olech Z cyklu "Zapis śladu" 2016

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3500-4000 zł

Cena sprzedaży: 2600,00 zł

Radość - Ewelina Czarniecka (2019), obraz akrylowy na płótnie

18. Ewelina Czarniecka

Tytuł: Radość, 2019

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn, u dołu: Effe, opisany na odwrocie: EFFE EWELINA CZARNECKA "JOY" "RADOŚĆ" 80X80 CM NOVEMBER 2019 ACRYLIC ON COTTON

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Westchnienia - Weronika Braun (2020), akwarela miodowa, płótno

19. Weronika Braun

Tytuł: Westchnienia, 2020

Informacje: akwarela miodowa, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: "WESTCHNIENIA" akwarela miodowa Weronika Braun 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Przed nocą: wiatr - Kamil Klamczyński (2020), obraz olejny na płótnie

20. Kamil Klamczyński

Tytuł: Przed nocą: wiatr, 2020

Informacje: olej, płótno60x60 cmsygn. p.d.: K. Klamczyński '20, opisany na odwrocie:

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Zamglenie - Pola Piestrzeniewicz (2020), technika mieszana na płótnie

21. Pola Piestrzeniewicz

Tytuł: Zamglenie, 2020

Informacje: technika mieszana, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: POLA PIESTRZENIEWICZ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Bez tytułu - Iwona Kobryń (2020), obraz akrylowy na płótnie

22. Iwona Kobryń

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Krab w muszli - Aneta Śliwa (2020), ceramika szkliwiona, muszla

23. Aneta Śliwa

Tytuł: Krab w muszli, 2020

Informacje: ceramika szkliwiona, muszla24x19x13 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Bez tytułu - Andrzej Wirpszo (2020), obraz akrylowy na płótnie

24. Andrzej Wirpszo

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: akryl, płótno80x100 cmsygn. l.d.: WIRP'20,opisany na odwrocie: ANDRZEJ WIRPSZO "BEZ TYTUŁU" WYM. 80x100 ROK 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Dziewczynka w kapeluszu - Adam Piotr Rutkowski (2019), obraz olejny na płótnie

25. Adam Piotr Rutkowski

Tytuł: Dziewczynka w kapeluszu, 2019

Informacje: olej, płótno60x70 cmsygn. p.d.: A. Rutkowski, opisany na odwrocie: Adam Piotr Rutkowski "Dziewczynka w kapeluszu" 2019 60x70 olej na płótnie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Black hat - Jan Pływacz (2017), obraz akrylowy na płótnie

26. Jan Pływacz

Tytuł: Black hat, 2017

Informacje: akryl, płótno80x70 cmsygn. P.D.: Pływacz 17

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Sen - Barbara Kieca (2020), obraz akrylowy na płótnie

27. Barbara Kieca

Tytuł: Sen, 2020

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Kieca 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Pejzaż - Gabriela Paluch (2020), obraz olejny na płótnie

28. Gabriela Paluch

Tytuł: Pejzaż, 2020

Informacje: olej, płótno100x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Rainy sunset - Marta Tymińska (2020), obraz akrylowy na płótnie wykonany techniką własną

29. Marta Tymińska

Tytuł: Rainy sunset, 2020

Informacje: akryl, technika własna, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: "Rainy sunset" (2020) M. Tymińska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Neony wschodzą nad miastem - Aleksandra Wiszniewska (2017), węgiel, akryl, papier

30. Aleksandra Wiszniewska

Tytuł: Neony wschodzą nad miastem, 2017

Informacje: węgiel, akryl, papier142x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Z cyklu Naczynie IX - Marlena Wąsowska (2020), obraz akrylowy na płótnie

31. Marlena Wąsowska

Tytuł: Z cyklu Naczynie IX, 2020

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: MARLENA WĄSOWSKA Z CYKLU NACZYNIE IX 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 2000,00 zł

Miejski tłok - Filip Łoziński (2020), obraz akrylowy na płótnie

32. Filip Łoziński

Tytuł: Miejski tłok, 2020

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: F. Łoziński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2600 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

Fiesta przy promenadzie, 2020 - Luiza Los-Pławszewska (2020), obraz akrylowy na płótnie

33. Luiza Los-Pławszewska

Tytuł: Fiesta przy promenadzie, 2020, 2020

Informacje: akryl, płótno70x110 cmsygn. p.d.: Luiza Los-P. '20, opisany na odwrocie: "Fiesta przy promenadzie" Luiza Los-Pławszewska akryl, 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

4XNE - Angelika Korzeniowska (2016), olej, płótno, markery

34. Angelika Korzeniowska

Tytuł: 4XNE, 2016

Informacje: olej, płótno, markery120x80 cmsygn. P.D. monogramem, opisany na odwrocie: ANGELIKA KORZENIOWSKA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Na skrzydłach pieśni I - Barbara Bielecka-Woźniczko (2020), obraz akrylowo-olejny na płótnie

35. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: Na skrzydłach pieśni I, 2020

Informacje: akryl, olej, płótno90x90 cmsygn. p.d.: B.B. Woźniczko 2020, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko "Na skrzydłach pieśni I" akryl, olej, płótno, 90x90, 2019/ 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

1Q87 - Paulina Ledzion (2020), obraz akrylowy na płótnie

36. Paulina Ledzion

Tytuł: 1Q87, 2020

Informacje: akryl, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Chaos doznań - Żaneta Chłostowska-Szwaczka (2020), obraz akrylowy na płótnie

37. Żaneta Chłostowska-Szwaczka

Tytuł: Chaos doznań, 2020

Informacje: akryl, płótno100x50 cmsygn. p.d.: ŻCHS2020, opisany na odwrocie: ŻANETA CHŁOSTOWSKA-SZWACZKA "CHAOS DOZNAŃ" 2020 R. AKRYL, PŁÓTNO, 100x50 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Niekończąca się opowieść - Andrzej Masianis (2020), obraz akrylowy na płótnie

38. Andrzej Masianis

Tytuł: Niekończąca się opowieść, 2020

Informacje: akryl, płótno60x80 cmsygn. l.d.: A. Masianis

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Cena sprzedaży: 2200,00 zł

O zmroku - Dorota Golińska (2019), obraz olejny na płótnie

39. Dorota Golińska

Tytuł: O zmroku, 2019

Informacje: olej, płótno65x81 cmsygn. P.D.: golińska 01.2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Erupcja - Michał Jamioł (2020), technika własna, akryl, płótno

40. Michał Jamioł

Tytuł: Erupcja, 2020

Informacje: technika własna, akryl, płótno100x120 cmsygn. l.d.: M. Jamioł, opisany na odwrocie: ACRYLIC ON CANVAS / TECHNIKA WŁASNA 120cmx100 cm "ERUPCJA" 2020 M. Jamioł

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Zdemaskowanie - Aleksandra Modzelewska (2020), akryl, węgiel, płótno

41. Aleksandra Modzelewska

Tytuł: Zdemaskowanie, 2020

Informacje: akryl, węgiel, płótno120x100 cmsygn. l.d.: A. MODZELEWSKA '20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cyrk w Miasteczku - Natalia Nasada-Wojtal (2020), olej, akryl, pastel, płótno

42. Natalia Nasada-Wojtal

Tytuł: Cyrk w Miasteczku, 2020

Informacje: olej, akryl, pastel, płótno100x70 cmsygn.p.d.: n-w, opisany na odwrocie: natalia nasada-wojtal ,,Cyrk w Miasteczku” 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Mountain - Yuliya Stratovich (2020), obraz akrylowy na płótnie

43. Yuliya Stratovich

Tytuł: Mountain, 2020

Informacje: akryl, płótno120x100 cmsygn. p.d.: S.Y.2020, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1400,00 zł

Pegazy 26 - Jakub Szymański (Pegazy 26, 2020), obraz akrylowy na płótnie

44. Jakub Szymański

Tytuł: Pegazy 26, Pegazy 26, 2020

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. l.d.: K.2020, opisany na odwrocie: J. Szymański "Pegazy 26" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Blue cycle - Zbigniew Olszewski (2020), obraz olejny na płótnie

45. Zbigniew Olszewski

Tytuł: Blue cycle, 2020

Informacje: olej, płótno73x92 cm kompozycja, 76x95 cm w oprawisygn.u dołu: OLSZE'20, opisany na odwrocie: ZBYSZEK OLSZEWSKI 2020 "BLUE CYCLE"73x92

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Cena sprzedaży: 1700,00 zł

Szatilion 369 - Beata Szustkiewicz (2020), obraz akrylowy na płótnie

46. Beata Szustkiewicz

Tytuł: Szatilion 369, 2020

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. p.d.: BEA 2020, opisany na odwrocie: Szatilion-369 Beata Szustkiewicz 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Bez tytułu - Izabela Lewkowicz (2020), obraz olejny na płótnie

47. Izabela Lewkowicz

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. p.d.: Il20, opisany na odwrocie: Izabela Lewkowicz 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3000-3400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Pod moją skórą I - Aneta Biel (Pod moją skórą I, 2020), obraz akrylowy na płótnie

48. Aneta Biel

Tytuł: Pod moją skórą I, Pod moją skórą I, 2020

Informacje: akryl, płótno80x100 cmsygn. monogramem, opisany na odwrocie: Aneta Biel, "Pod moją skórą I" 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Buldog francuski - Aleksandra Lacheta (2020), obraz akrylowy na płótnie

49. Aleksandra Lacheta

Tytuł: Buldog francuski, 2020

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Rozbichatka Arcydzioba na wodzie - Bartłomiej Baranowski (2020), obraz akrylowy na płótnie

50. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Rozbichatka Arcydzioba na wodzie, 2020

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. p.g.: Baranowski 31:20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

No one - Monika Noga (2020), obraz olejny na płótnie

51. Monika Noga

Tytuł: No one, 2020

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. p.d.: M.Noga

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Puste słowa - Katarzyna Saniewska (2019), obraz olejny na płótnie

52. Katarzyna Saniewska

Tytuł: Puste słowa, 2019

Informacje: olej, płótno70x70 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Płeć - Krzysztof Bryła (2020), obraz olejny na płótnie

53. Krzysztof Bryła

Tytuł: Płeć, 2020

Informacje: olej, płótno100x70 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Powiew lata - Aurelia Sikiewicz-Wojtaszek (2020), obraz akrylowy na płótnie

54. Aurelia Sikiewicz-Wojtaszek

Tytuł: Powiew lata, 2020

Informacje: akryl, płótno50x80 cmsygn. l.d.: J. Aurelia Sing, opisany na odwrocie: "Powiew lata" J. Aurelia Sing 2020 r

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Drzewo miłości - Mirosław Nowiński (2020), obraz akrylowy na płótnie

55. Mirosław Nowiński

Tytuł: Drzewo miłości, 2020

Informacje: akryl, płótno100x140 cmsygn. l.d.: Nowiński M. opisany na odwrocie: "Drzewo miłości" tech: akryl na płótnie wym: 100x140 rok 2020aut: Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Cena sprzedaży: 1800,00 zł

Raz, dwa, trzy - Maria Janiga (2020), obraz olejny na płótnie

56. Maria Janiga

Tytuł: Raz, dwa, trzy, 2020

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn, p.d.: m.janiga2020, opisany na odwrocie: MARIA JANIGA "RAZ_DWA_TRZY" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Ca 17 - Hanna Rozpara (2020), obraz akrylowy na płótnie

57. Hanna Rozpara

Tytuł: Ca 17, 2020

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2020, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Ca 17” 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Euforia - Bernard Pietraga (2020), obraz akrylowy na płótnie

58. Bernard Pietraga

Tytuł: Euforia, 2020

Informacje: akryl, płótno120x60 cmsygn. l.d.: B.Pietraga

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Bez tytułu - Katarzyna Śmigielska (2020), obraz olejny na płótnie

59. Katarzyna Śmigielska

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: olej, płótno120x100 cmsygn., opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Stalownia Merkury - Paweł Świątek (2020), obraz akrylowy na płótnie

60. Paweł Świątek

Tytuł: Stalownia Merkury, 2020

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Słoneczna uliczka - Aneta Olszewska-Kołodziejska (2020), obraz akrylowy na płótnie

61. Aneta Olszewska-Kołodziejska

Tytuł: Słoneczna uliczka, 2020

Informacje: akryl, płótno80x120 cmopisany na odwrocie: Aneta Olszewska-Kołodziejska 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Fantasy Structure - Marta Dunal (2020), obraz akrylowy na płótnie

62. Marta Dunal

Tytuł: Fantasy Structure, 2020

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Formaty z postacią 1 - Karolina Kardas (2020), obraz akrylowy na płótnie

63. Karolina Kardas

Tytuł: Formaty z postacią 1, 2020

Informacje: akryl, płótno80x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Kochając II - Wioletta Gaszka (2009), obraz olejny na płótnie

64. Wioletta Gaszka

Tytuł: Kochając II, 2009

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: Wioleta Gaszka 2009

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Strefa wody - Urszula Poncyljusz (2019), obraz akrylowy na płótnie

65. Urszula Poncyljusz

Tytuł: Strefa wody, 2019

Informacje: akryl, płótno65x90 cm kompozycja, 70x97 cm w oprawiesygn. p.d.: U.Poncyljusz '17, opisany na odwrocie: "STREFA WODY" AKRYL NA PŁÓTNIE 90x65 cm 2019' URSZULA PONCYLJUSZ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Mała syrenka - Agnieszka Słońska-Więcek (2020), obraz akrylowy na płótnie

66. Agnieszka Słońska-Więcek

Tytuł: Mała syrenka, 2020

Informacje: akryl, płótno100x120 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Świnkowa skórka - Maria Michoń (2020), obraz akrylowy na płótnie

67. Maria Michoń

Tytuł: Świnkowa skórka, 2020

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: M.Michoń 2020 r., opisany na odwrocie: Maria Michoń "Swinkowa skórka" 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Perpetual - Wojciech Manitius-Ratyński (2020), obraz akrylowy na płótnie

68. Wojciech Manitius-Ratyński

Tytuł: Perpetual, 2020

Informacje: akryl, płótno90x60 cmopisany na odwrocie: Wojciech Manitius-Ratyński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

In Lak’ech Ala K’in - Magda Parkitna (2020), akryl, płyta

69. Magda Parkitna

Tytuł: In Lak’ech Ala K’in, 2020

Informacje: akryl, płyta130x85 cmsygn. p.d.: MAGDA PARKITNA 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Sexualnie niebezpieczna - Nadia Sitnikova (2020), obraz akrylowy na płótnie

70. Nadia Sitnikova

Tytuł: Sexualnie niebezpieczna, 2020

Informacje: akryl, płótno70x50 cmsygn. p.d.: Sitnikova

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Bez tytułu - Iwona Gabryś (2020), obraz akrylowy na płótnie

71. Iwona Gabryś

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

W lesie - Paweł Rogalski (2020), obraz olejny na płótnie

72. Paweł Rogalski

Tytuł: W lesie, 2020

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. l.d.: P. Rogalski

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Pocieszenie - Izabela Drzewiecka (2020), obraz akrylowy na płótnie

73. Izabela Drzewiecka

Tytuł: Pocieszenie, 2020

Informacje: akryl, płótno75x115 cmsygn. p.d.: Izolda 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Jesienne wędrówki - Mariola Świgulska (2020), akryl, szlagmetal, płótno

74. Mariola Świgulska

Tytuł: Jesienne wędrówki, 2020

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno80x120 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Oceaniczny Brzeg Las Cruces Teneryfa - Zuzanna Sierocińska (2020), obraz olejny na płótnie

75. Zuzanna Sierocińska

Tytuł: Oceaniczny Brzeg Las Cruces Teneryfa, 2020

Informacje: olej, płótno50x60 cmsygn. p.d.: "SIEROCIŃSKA ZUZANNA" oraz na odwrocie: OCEANICZNY BRZEG LAS CRUCES TENERYFA, Wyspy Kanaryjskie, SIEROCIŃSKA ZUZANNA, ZS, 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Ruth - Jena Polak (2019), 60x80 cm

76. Jena Polak

Tytuł: Ruth, 2019

Informacje: 60x80 cmolej, płótno

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Bez tytułu - Natalia Kupiec (2019), obraz akrylowy na płótnie

77. Natalia Kupiec

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, płótno120x110 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł