47 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 19 stycznia 2021 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 12 stycznia 2021 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Showroom przedaukcyjny: 15-16 stycznia 2021 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 19 stycznia 2021 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej. Serdecznie zapraszamy w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Aukcje obecnie przeprowadzamy wyłącznie w trybie zdalnym. Oferujemy jednak wiele możliwości udziału w licytacji. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez stronę, klikając w przycisk „Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją katalogową. Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Tą drogą mogą również Państwo zasięgnąć porady w kwestiach związanych z udziałem w licytacji czy wyboru dzieł. Polecamy rownież szczególnie licytację na platformie Onebid.pl, za pośrednictwem której będą mogli Państwo licytować online w czasie rzeczywistym.

wirtualny spacer po wystawie

1. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: F. Łoziński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

2. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Cena sprzedaży: 3600,00 zł

3. 1Q89

Technika: akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

4. Marina

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: WIRP'20, opisany na odwrocie: "MARINA" AKRYL, PŁÓTNO, WYM. 100x80 ROK 2020 ANDRZEJ WIRPSZO

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

5. Takadama

Autor: Iwona Wierkowska-Rogowska

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 100x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: IWR

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

6. Wiatru szum

Technika: akryl, płotno

Format: 30x80 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Wiatru szum" M. Kempiński MMXX

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

7. Źródełko

Autor: Aldona Kacprzak

Technika: akryl, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Kacprzak Aldona 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

8. My lost pieces IV

Autor: Michalina Tilgner (ur. 1989 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: My lost pieces IV Michalina Tilgner 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

9. W drodze do wsi

Technika: akryl, płótno

Format: 70x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Luiza Los-P. '20, opisany na odwrocie: "W drodze do wsi" Luiza Los-Pławszewska akryl, 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

10. MORA UB

Technika: olej, płótno

Format: 80x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MORA UB Woźny 19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

11. Słońce w sadzie

Autor: Adam Piotr Rutkowski (ur. 1973 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: A. Rutkowski, opisany na odwrocie: Adam Piotr Rutkowski "Słońce w sadzie", 2019 60x70 olej na płótnie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

12. Miejska ulica

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Gabriela Paluch

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

13. Azyl

Autor: Beata Mura

Technika: akryl, płótno

Format: 120x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Ryś 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1700,00 zł

14. Singularity 1

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ALEKSANDRA TRACZ "SINGULARITY 1"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

15. Dominująca linia

Autor: Natalia Fundowicz (ur. 1991 r.)

Technika: akryl, tusz akwarelowy, spray, akwarela, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "DOMINUJĄCA LINIA", 60x80 cm, Natalia Fundowicz, 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Cena sprzedaży: 2600,00 zł

16. Krab

Technika: ceramika szkliwiona, muszla

Format: 10x21x18 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

17. Sitowie

Autor: Urszula Poncyljusz (ur. 1956 r.)

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 65x92 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: U.Poncyljusz'16, opisany na odwrocie: URSZULA PONCYLJUSZ "SITOWIE" 2016 AKRYL/OLEJ NA PŁÓTNIE WYM: 90X65 CM

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

18. Puszyste zauroczenie z cyklu Zauroczona Dmuchawcami

Technika: akryl, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Świgulska Senna 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

19. Ma’donna Aegean Teal Pale

Autor: Beata Szustkiewicz

Technika: akryl, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: BEA2020, opisany na odwrocie: "Ma’donna Aegean Teal Pale" Beata Szustkiewicz 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 2200,00 zł

20. Emotional dance

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: P.K.Mikulska2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3200 zł

Cena sprzedaży: 2000,00 zł

21. Yellow Blocks

Technika: akryl, płótno

Format: 73x92 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Michalina Czurakowska, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 2020 "YELLOW BLOCKS"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

22. Las mieszany

Autor: Sylwia Jóźwiak

Technika: akryl, płótno

Format: 80X60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Sylwia Jóźwiak '20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

23. Minerały

Autor: Pola Piestrzeniewicz (ur. 1996 r.)

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MINERAŁY POLA PIESTRZENIEWICZ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

24. Bez tytułu

Autor: Agnieszka Wronowska (ur. 1985 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: AGNIESZKA WRONOWSKA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

25. Sekretne okno

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: 2020 Nowiński M., opisany na odwrocie: "Sekretne okno" tech: akryl na płótnie wym: 100x100 rok 2020 aut: Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

26. Cienie

Autor: Kamila Ossowska (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Kamila Ossowska, "Cienie", 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

27. Szary nr 37

Technika: akryl, płótno

Format: 120x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: 2020 M. Lenczowski Lenczys Szary nr 37

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

28. Warta w Wielkopolsce

Autor: Zuzanna Sierocińska (ur. 1990)

Technika: olej, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: SIEROCIŃSKA ZUZANNA, opisany na odwrocie: "WARTA W WIELKOPOLSCE" SIEROCIŃSKA ZUZANNA ZS 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

29. Butlonosy Błękitne I

Autor: Marta Urbanek (ur. 1983 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 2x (40x40) cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Urbanek '15

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1700 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

30. Masz tyle do powiedzenia

Technika: olej, płótno

Format: 110x110 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: D. PYRCHAŁA 2020 MASZ TYLE DO POWIEDZENIA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1700-2000 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

31. Siniak z cyklu Kobieta nieidealna

Autor: Maria Michoń (ur. 1989 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Michoń 2020, opisany na odwrocie: Maria Michoń "Siniak" z cyklu "Kobieta nieidealna" 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

32. Sea Structure

Autor: Marta Dunal (ur. ur. 1989 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

33. Floyd’s cows

Autor: Pervin Ece Yakacık (ur. 1991 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Pervin Ece Yakacik Leczycki 60x80 cm 06.2020 Floyd's Cows, Oil

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

34. Maska czy twarz S4 24

Autor: Aleksandra Modzelewska (ur. 1992 r.)

Technika: akryl, klej, węgiel, flamaster, płótno

Format: 80X60 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: AM20, opisany na odwrocie: 60x80 A0EKSANDRA MODZELEWSKA "MASKA CZY TWARZ S4 24" 202-

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 2600,00 zł

35. Bez tytułu

Autor: Irena Skalik (ur. 1989 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 150x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: IRENA SKALIK "BEZ TYTUŁU" 150x100 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

36. Białe diabły

Autor: Mirela Bukała (ur. 1992 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 90x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Mirela Bukała 2020 Białe Diabły

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

37. Dwa brzegi

Autor: Paulina Niemczyk (ur. 1988 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Niemczyk 2020 "Dwa brzegi"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

38. Czarny krajobraz

Autor: Magdalena Mędzkiewicz (ur. 1968 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "CZARNY KRAJOBRAZ" Magdalena Mędzkiewicz 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

39. Dorset

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d. Baranowski 14:19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

40. Ostatni chrzest

Technika: akryl, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: A. Masianis

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Cena sprzedaży: 2400,00 zł

41. Wspomnienie 5

Autor: Agnieszka Dziklińska (ur. 1994 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: A. Dziklińska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

42. Wolność

Autor: Wioletta Gaszka (ur. 1970 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Wiola Gaszka 2008, opisany na odwrocie: Wiola Gaszka "Wolność"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

43. Pętle życia i Chiński Smok

Autor: Angelika Korzeniowska

Technika: olej, sitodruk, płótno

Format: 130x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odworcie: Angelika Korzeniowska '19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

44. Pomiędzy

Autor: Aleksandra Maciaszek

Technika: akryl, płótno

Format: 86x61 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: A. Maciaszek 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1700 zł

45. Four walls

Autor: Vinicius Libardoni

Technika: akwaforta, akwatinta, papier

Format: 58,5x89,5 cm odcisk płyty, 70x100 cm arkusz

Nakład: 7/20

Sygnatura: sygn. i opisany u dołu: FOUR WALLS INTAGLIO 7/20 VINICIUS LIBARDONI 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

46. Bulterier

Autor: Aleksandra Lacheta

Technika: akryl, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Aleksandra LAcheta

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

47. Ex ovo

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2020, opisany na odwrocie: Hanna Rozpara "EX OVOV" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2200 zł

48. Lisy

Autor: Barbara Kozaczkiewicz

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 160x129,5 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Kozaczkiewicz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

49. Natura

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko "NATURA", akryl, olej, płótno, 90x90, 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

50. Chaos rajskiego ogrodu

Technika: akryl, tusz, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: ŻCHS2020, opisany na odwrocie: ŻANETA CHŁOSTOWSKA-SZWACZKA "CHAOS RAJSKIEGO OGRODU" 100X100 CM AKRYL, TUSZ PŁÓTNO 2020 R.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

51. Szaleństwo

Autor: Ewelina Czarniecka

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn, u dołu: Effe, opisany na odwrocie: EFFE EWELINA CZARNECKA "CRAZY" "SZALEŃSTWO" 80X80 CM OCTOBER 2019 ACRYLIC ON LINEN

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

52. Terra XXIII

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 90x80 cm

Sygnatura: sygn. na licu: K.2021, opisany na odwrocie: J. Szymański "TERRA XXIII" 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

53. Kiss 03

Autor: Izabela Lewkowicz (ur. 1995 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: sygn. na licu: IL19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

54. Mgławica (tryptyk)

Autor: Marcin Pińkowski

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 cm (70x40 cm + 70x30 cm + 70x30 cm)

Sygnatura: opisany na odwrocie: 'MGŁAWICA' PIŃKOWSKI MARCIN '2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

55. Bez tytułu (283)

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2400 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

56. Żółte łąki

Autor: Paulina Leszczyńska

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Pola, opisany na odwrocie: "Żółte łąki" - olej 80x80 Paulina Lesczyńska - Pola 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

57. Życie to oszustwo

Autor: Marcelina Siwiec (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Siwiec, 2020, opisany na odwrocie: Marcelina Siwiec, "Życie to oszustwo", 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

58. Bez tytułu

Autor: Magdalena Śniadkowska (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80X80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Magdalena Śniadkowska 80x80cm, akryl

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

59. Żółte bikini

Technika: akryl, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: AW

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

60. Studium morza XIV

Autor: Tomasz Pilikowski

Technika: olej, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Pilikowski

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 2200,00 zł

61. Jej obraz

Autor: Artur Borkowski (ur. 1965 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: 2020 AB

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 2000,00 zł

62. Spokój 3

Autor: Ilona Woźniak (ur. 1964 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: I.W.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

63. Barcelona

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Barcelona. Stratovich Yuliya 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1700 zł

64. Książę Watson

Autor: Elwira Kańczugowska

Technika: olej, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Ellen, 2017, opisany na odwrocie: Elwira Kańczugowska, Książę Watson, olej, 50x50

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

65. Uroczystym krokiem

Autor: Khrystyna Hladka

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: HK, opisany na odwrocie: KHRYSTYNA HLADKA "UROCZYSTYM KROKIEM" 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1700-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

66. Introspekcja

Autor: Bernard Pietraga

Technika: akryl, płótno

Format: 60x120 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: B.Pietraga 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

67. Utopia

Autor: Michał Jamioł

Technika: akryl, technika własna, płótno

Format: 110x140 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: akryl/płótno/technika własna, utopia, 140 cm x 110 cm, 2020, Michał Jamioł

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł