47 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 19 stycznia 2021 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 12 stycznia 2021 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Showroom przedaukcyjny: 15-16 stycznia 2021 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 19 stycznia 2021 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej. Serdecznie zapraszamy w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Bez tytułu - Filip Łoziński (2020), obraz akrylowy na płótnie

1. Filip Łoziński

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: akryl, płótno80x100 cmsygn. p.d.: F. Łoziński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Bez tytułu - Iwona Kobryń (2020), obraz akrylowy na płótnie

2. Iwona Kobryń

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Cena sprzedaży: 3600,00 zł

1Q89 - Paulina Ledzion (2020), obraz akrylowy na płótnie

3. Paulina Ledzion

Tytuł: 1Q89, 2020

Informacje: akryl, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1700 zł

Marina - Andrzej Wirpszo (2020), obraz akrylowy na płótnie

4. Andrzej Wirpszo

Tytuł: Marina, 2020

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. l.d.: WIRP'20, opisany na odwrocie: "MARINA" AKRYL, PŁÓTNO, WYM. 100x80 ROK 2020 ANDRZEJ WIRPSZO

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Takadama - Iwona Wierkowska-Rogowska (2020), obraz olejno-akrylowy na płótnie

5. Iwona Wierkowska-Rogowska

Tytuł: Takadama, 2020

Informacje: olej, akryl, płótno100x50 cmsygn. p.d.: IWR

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Wiatru szum - Maciej Kempiński (2020), akryl, płotno

6. Maciej Kempiński

Tytuł: Wiatru szum, 2020

Informacje: akryl, płotno30x80 cmsygn. l.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Wiatru szum" M. Kempiński MMXX

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Źródełko - Aldona Kacprzak (2020), obraz akrylowy na płótnie

7. Aldona Kacprzak

Tytuł: Źródełko, 2020

Informacje: akryl, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: Kacprzak Aldona 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

My lost pieces IV - Michalina Tilgner (2020), obraz akrylowy na płótnie

8. Michalina Tilgner

Tytuł: My lost pieces IV, 2020

Informacje: akryl, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: My lost pieces IV Michalina Tilgner 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

W drodze do wsi - Luiza Los-Pławszewska (2020), obraz akrylowy na płótnie

9. Luiza Los-Pławszewska

Tytuł: W drodze do wsi, 2020

Informacje: akryl, płótno70x120 cmsygn. p.d.: Luiza Los-P. '20, opisany na odwrocie: "W drodze do wsi" Luiza Los-Pławszewska akryl, 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

MORA UB - Kacper Woźny (2019), obraz olejny na płótnie

10. Kacper Woźny

Tytuł: MORA UB, 2019

Informacje: olej, płótno80x90 cmopisany na odwrocie: MORA UB Woźny 19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

Słońce w sadzie - Adam Piotr Rutkowski (2019), obraz olejny na płótnie

11. Adam Piotr Rutkowski

Tytuł: Słońce w sadzie, 2019

Informacje: olej, płótno60x70 cmsygn. l.d.: A. Rutkowski, opisany na odwrocie: Adam Piotr Rutkowski "Słońce w sadzie", 2019 60x70 olej na płótnie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Miejska ulica - Gabriela Paluch (2020), obraz olejny na płótnie

12. Gabriela Paluch

Tytuł: Miejska ulica, 2020

Informacje: olej, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Gabriela Paluch

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Azyl - Beata Mura (2020), obraz akrylowy na płótnie

13. Beata Mura

Tytuł: Azyl, 2020

Informacje: akryl, płótno120x80 cmsygn. p.d.: Ryś 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1700 zł

Singularity 1 - Aleksandra Tracz, obraz akrylowy na płótnie

14. Aleksandra Tracz

Tytuł: Singularity 1, 2020

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: ALEKSANDRA TRACZ "SINGULARITY 1"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Dominująca linia - Natalia Fundowicz (2020), akryl, tusz akwarelowy, spray, akwarela, płótno

15. Natalia Fundowicz

Tytuł: Dominująca linia, 2020

Informacje: akryl, tusz akwarelowy, spray, akwarela, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: "DOMINUJĄCA LINIA", 60x80 cm, Natalia Fundowicz, 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Cena sprzedaży: 2600,00 zł

Krab - Aneta Śliwa (2020), ceramika szkliwiona, muszla

16. Aneta Śliwa

Tytuł: Krab, 2020

Informacje: ceramika szkliwiona, muszla10x21x18 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Sitowie - Urszula Poncyljusz (2020), obraz olejno-akrylowy na płótnie

17. Urszula Poncyljusz

Tytuł: Sitowie, 2020

Informacje: olej, akryl, płótno65x92 cmsygn. l.d.: U.Poncyljusz'16, opisany na odwrocie: URSZULA PONCYLJUSZ "SITOWIE" 2016 AKRYL/OLEJ NA PŁÓTNIE WYM: 90X65 CM

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Puszyste zauroczenie z cyklu Zauroczona Dmuchawcami - Mariola Świgulska (2020), obraz akrylowy na płótnie

18. Mariola Świgulska

Tytuł: Puszyste zauroczenie z cyklu Zauroczona Dmuchawcami, 2020

Informacje: akryl, płótno80x120 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Senna 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Ma’donna Aegean Teal Pale - Beata Szustkiewicz (2020), obraz akrylowy na płótnie

19. Beata Szustkiewicz

Tytuł: Ma’donna Aegean Teal Pale, 2020

Informacje: akryl, płótno120x100 cmsygn. u dołu: BEA2020, opisany na odwrocie: "Ma’donna Aegean Teal Pale" Beata Szustkiewicz 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 2200,00 zł

Emotional dance - Patrycja Kruszyńska-Mikulska (2020), obraz akrylowy na płótnie

20. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Tytuł: Emotional dance, 2020

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3200 zł

Cena sprzedaży: 2000,00 zł

Yellow Blocks - Michalina Czurakowska (2020), obraz akrylowy na płótnie

21. Michalina Czurakowska

Tytuł: Yellow Blocks, 2020

Informacje: akryl, płótno73x92 cmsygn. p.d.: Michalina Czurakowska, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 2020 "YELLOW BLOCKS"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Las mieszany - Sylwia Jóźwiak (2020), obraz akrylowy na płótnie

22. Sylwia Szewczyk

Tytuł: Las mieszany, 2020

Informacje: akryl, płótno80X60 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Sylwia Jóźwiak '20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Minerały - Pola Piestrzeniewicz (2020), technika mieszana na płótnie

23. Pola Piestrzeniewicz

Tytuł: Minerały, 2020

Informacje: technika mieszana, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: MINERAŁY POLA PIESTRZENIEWICZ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

Bez tytułu - Agnieszka Wronowska (2020), obraz akrylowy na płótnie

24. Agnieszka Wronowska

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: akryl, płótno90x90 cmsygn. p.d.: AGNIESZKA WRONOWSKA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Sekretne okno - Mirosław Nowiński (2020), obraz akrylowy na płótnie

25. Mirosław Nowiński

Tytuł: Sekretne okno, 2020

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. l.d.: 2020 Nowiński M., opisany na odwrocie: "Sekretne okno" tech: akryl na płótnie wym: 100x100 rok 2020 aut: Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Cienie - Kamila Ossowska (2020), obraz olejny na płótnie

26. Kamila Ossowska

Tytuł: Cienie, 2020

Informacje: olej, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: Kamila Ossowska, "Cienie", 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Szary nr 37 - Marcin Lenczowski (2020), obraz akrylowy na płótnie

27. Marcin Lenczowski

Tytuł: Szary nr 37, 2020

Informacje: akryl, płótno120x60 cmsygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: 2020 M. Lenczowski Lenczys Szary nr 37

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Warta w Wielkopolsce - Zuzanna Sierocińska (2018), obraz olejny na płótnie

28. Zuzanna Sierocińska

Tytuł: Warta w Wielkopolsce, 2018

Informacje: olej, płótno60x80 cmsygn. p.d.: SIEROCIŃSKA ZUZANNA, opisany na odwrocie: "WARTA W WIELKOPOLSCE" SIEROCIŃSKA ZUZANNA ZS 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Butlonosy Błękitne I - Marta Urbanek (2015), obraz olejny na płótnie

29. Marta Urbanek

Tytuł: Butlonosy Błękitne I, 2015

Informacje: olej, płótno2x (40x40) cmsygn. p.d.: M. Urbanek '15

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1700 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Masz tyle do powiedzenia - Daria Pyrchała (2020), obraz olejny na płótnie

30. Daria Pyrchała

Tytuł: Masz tyle do powiedzenia, 2020

Informacje: olej, płótno110x110 cmopisany na odwrocie: D. PYRCHAŁA 2020 MASZ TYLE DO POWIEDZENIA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1700-2000 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

Siniak z cyklu Kobieta nieidealna - Maria Michoń (2020), obraz akrylowy na płótnie

31. Maria Michoń

Tytuł: Siniak z cyklu Kobieta nieidealna, 2020

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: M. Michoń 2020, opisany na odwrocie: Maria Michoń "Siniak" z cyklu "Kobieta nieidealna" 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Sea Structure - Marta Dunal (2020), obraz akrylowy na płótnie

32. Marta Dunal

Tytuł: Sea Structure, 2020

Informacje: akryl, płótno60x60 cmsygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Floyds cows - Pervin Ece Yakacık (2020) - zielono-niebieski pejzaż z krowami

33. Pervin Ece Yakacık

Tytuł: Floyd’s cows, 2020

Informacje: olej, płótno60x80 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Pervin Ece Yakacik Leczycki 60x80 cm 06.2020 Floyd's Cows, Oil

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Maska czy twarz S4 24 - Aleksandra Modzelewska (2020), akryl, klej, węgiel, flamaster, płótno

34. Aleksandra Modzelewska

Tytuł: Maska czy twarz S4 24, 2020

Informacje: akryl, klej, węgiel, flamaster, płótno80X60 cmsygn. l.d.: AM20, opisany na odwrocie: 60x80 A0EKSANDRA MODZELEWSKA "MASKA CZY TWARZ S4 24" 202-

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 2600,00 zł

Bez tytułu - Irena Skalik (2018), obraz akrylowy na płótnie

35. Irena Skalik

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: akryl, płótno150x100 cmopisany na odwrocie: IRENA SKALIK "BEZ TYTUŁU" 150x100 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

Białe diabły - Mirela Bukała (2020), obraz akrylowy na płótnie

36. Mirela Bukała

Tytuł: Białe diabły, 2020

Informacje: akryl, płótno90x120 cmopisany na odwrocie: Mirela Bukała 2020 Białe Diabły

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Dwa brzegi - Paulina Niemczyk (2020), obraz akrylowy na płótnie

37. Paulina Niemczyk

Tytuł: Dwa brzegi, 2020

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Niemczyk 2020 "Dwa brzegi"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Czarny krajobraz - Magdalena Mędzkiewicz (2019), obraz akrylowy na płótnie

38. Magdalena Mędzkiewicz

Tytuł: Czarny krajobraz, 2019

Informacje: akryl, płótno50x120 cmopisany na odwrocie: "CZARNY KRAJOBRAZ" Magdalena Mędzkiewicz 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Dorset - Bartłomiej Baranowski (2019), obraz akrylowy na płótnie

39. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Dorset, 2019

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d. Baranowski 14:19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Ostatni chrzest - Andrzej Masianis (2020), obraz akrylowy na płótnie

40. Andrzej Masianis

Tytuł: Ostatni chrzest, 2020

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. u dołu: A. Masianis

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Cena sprzedaży: 2400,00 zł

Wspomnienie 5 - Agnieszka Dziklińska (2020), obraz akrylowy na płótnie

41. Agnieszka Dziklińska

Tytuł: Wspomnienie 5, 2020

Informacje: akryl, płótno50x100 cmsygn. p.d.: A. Dziklińska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Wolność - Wioletta Gaszka (2008), obraz olejny na płótnie

42. Wioletta Gaszka

Tytuł: Wolność, 2008

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: Wiola Gaszka 2008, opisany na odwrocie: Wiola Gaszka "Wolność"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Pętle życia i Chiński Smok - Angelika Korzeniowska (2019), olej, sitodruk, płótno

43. Angelika Korzeniowska

Tytuł: Pętle życia i Chiński Smok, 2019

Informacje: olej, sitodruk, płótno130x100 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odworcie: Angelika Korzeniowska '19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Pomiędzy - Aleksandra Maciaszek (2020), obraz akrylowy na płótnie

44. Aleksandra Maciaszek

Tytuł: Pomiędzy, 2020

Informacje: akryl, płótno86x61 cmsygn. l.d.: A. Maciaszek 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1700 zł

Four walls - Vinicius Libardoni (2019), akwaforta, akwatinta na papierze

45. Vinicius Libardoni

Tytuł: Four walls, 2019

Informacje: akwaforta, akwatinta, papier58,5x89,5 cm odcisk płyty, 70x100 cm arkuszsygn. i opisany u dołu: FOUR WALLS INTAGLIO 7/20 VINICIUS LIBARDONI 2019

Nakład: 7/20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Bulterier - Aleksandra Lacheta (2020), obraz akrylowy na płótnie

46. Aleksandra Lacheta

Tytuł: Bulterier, 2020

Informacje: akryl, płótno70x50 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Aleksandra LAcheta

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Ex ovo - Hanna Rozpara (2020), obraz akrylowy na płótnie

47. Hanna Rozpara

Tytuł: Ex ovo, 2020

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2020, opisany na odwrocie: Hanna Rozpara "EX OVOV" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2200 zł

Lisy - Barbara Kozaczkiewicz (2017), obraz akrylowo-olejny na płótnie

48. Barbara Kozaczkiewicz

Tytuł: Lisy, 2017

Informacje: akryl, olej, płótno160x129,5 cmsygn. p.d.: Kozaczkiewicz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Natura - Barbara Bielecka-Woźniczko (2020), obraz akrylowo-olejny na płótnie

49. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: Natura, 2020

Informacje: akryl, olej, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko "NATURA", akryl, olej, płótno, 90x90, 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Chaos rajskiego ogrodu - Żaneta Chłostowska-Szwaczka (2020), akryl, tusz, płótno

50. Żaneta Chłostowska-Szwaczka

Tytuł: Chaos rajskiego ogrodu, 2020

Informacje: akryl, tusz, płótno100x100 cmsygn. p.d.: ŻCHS2020, opisany na odwrocie: ŻANETA CHŁOSTOWSKA-SZWACZKA "CHAOS RAJSKIEGO OGRODU" 100X100 CM AKRYL, TUSZ PŁÓTNO 2020 R.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Szaleństwo - Ewelina Czarniecka (2019), obraz akrylowy na płótnie

51. Ewelina Czarniecka

Tytuł: Szaleństwo, 2019

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn, u dołu: Effe, opisany na odwrocie: EFFE EWELINA CZARNECKA "CRAZY" "SZALEŃSTWO" 80X80 CM OCTOBER 2019 ACRYLIC ON LINEN

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Terra XXIII - Jakub Szymański (2021), obraz akrylowy na płótnie

52. Jakub Szymański

Tytuł: Terra XXIII, 2021

Informacje: akryl, płótno90x80 cmsygn. na licu: K.2021, opisany na odwrocie: J. Szymański "TERRA XXIII" 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Kiss 03 - Izabela Lewkowicz (2019), obraz olejny na płótnie

53. Izabela Lewkowicz

Tytuł: Kiss 03, 2019

Informacje: olej, płótno60x60 cmsygn. na licu: IL19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Mgławica (tryptyk) - Marcin Pińkowski (2020), obraz olejny na płótnie

54. Marcin Pińkowski

Tytuł: Mgławica (tryptyk), 2020

Informacje: olej, płótno100x70 cm (70x40 cm + 70x30 cm + 70x30 cm)opisany na odwrocie: 'MGŁAWICA' PIŃKOWSKI MARCIN '2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

Bez tytułu (283) - Marcin Ziółkowski (2019), obraz olejny na płótnie

55. Marcin Ziółkowski

Tytuł: Bez tytułu (283), 2019

Informacje: olej, płótno100x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2400 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Żółte łąki - Paulina Leszczyńska (2019), obraz olejny na płótnie

56. Paulina Leszczyńska

Tytuł: Żółte łąki, 2019

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Pola, opisany na odwrocie: "Żółte łąki" - olej 80x80 Paulina Lesczyńska - Pola 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Życie to oszustwo - Marcelina Siwiec (2020), obraz olejny na płótnie

57. Marcelina Siwiec

Tytuł: Życie to oszustwo, 2020

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: M. Siwiec, 2020, opisany na odwrocie: Marcelina Siwiec, "Życie to oszustwo", 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Bez tytułu - Magdalena Śniadkowska (2020), obraz olejny na płótnie

58. Magdalena Śniadkowska

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: olej, płótno80X80 cmopisany na odwrocie: Magdalena Śniadkowska 80x80cm, akryl

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Żółte bikini - Agnieszka Słońska-Więcek (2019), obraz akrylowy na płótnie

59. Agnieszka Słońska-Więcek

Tytuł: Żółte bikini, 2019

Informacje: akryl, płótno120x100 cmsygn. p.d.: AW

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Studium morza XIV - Tomasz Pilikowski (2020), obraz olejny na płótnie

60. Tomasz Pilikowski

Tytuł: Studium morza XIV, 2020

Informacje: olej, płótno80x120 cmsygn. p.d.: Pilikowski

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 2200,00 zł

Jej obraz - Artur Borkowski (2020), obraz akrylowy na płótnie

61. Artur Borkowski

Tytuł: Jej obraz, 2020

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. l.d.: 2020 AB

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 2000,00 zł

Spokój 3 - Ilona Woźniak (2020), obraz olejny na płótnie

62. Ilona Woźniak

Tytuł: Spokój 3, 2020

Informacje: olej, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: I.W.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Barcelona - Yuliya Stratovich (2020), obraz akrylowy na płótnie

63. Yuliya Stratovich

Tytuł: Barcelona, 2020

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: Barcelona. Stratovich Yuliya 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1700 zł

Książę Watson - Elwira Kańczugowska (2017), obraz olejny na płótnie

64. Elwira Kańczugowska

Tytuł: Książę Watson, 2017

Informacje: olej, płótno50x50 cmsygn. l.d.: Ellen, 2017, opisany na odwrocie: Elwira Kańczugowska, Książę Watson, olej, 50x50

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Uroczystym krokiem - Khrystyna Hladka (2021), obraz akrylowy na płótnie

65. Khrystyna Hladka

Tytuł: Uroczystym krokiem, 2021

Informacje: akryl, płótno80x100 cmsygn. p.d.: HK, opisany na odwrocie: KHRYSTYNA HLADKA "UROCZYSTYM KROKIEM" 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1700-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Introspekcja - Bernard Pietraga (2020), obraz akrylowy na płótnie

66. Bernard Pietraga

Tytuł: Introspekcja, 2020

Informacje: akryl, płótno60x120 cmsygn. l.d.: B.Pietraga 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Utopia - Michał Jamioł (2020), obraz akrylowy na płótnie wykonany techniką własną

67. Michał Jamioł

Tytuł: Utopia, 2020

Informacje: akryl, technika własna, płótno110x140 cmopisany na odwrocie: akryl/płótno/technika własna, utopia, 140 cm x 110 cm, 2020, Michał Jamioł

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł