48 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 16 lutego 2021 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 9 lutego 2021 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Showroom przedaukcyjny: 12-13 lutego 2021 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 16 lutego 2021 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie od 9 lutego 2021 r. Serdecznie zapraszamy w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Aukcje obecnie przeprowadzamy wyłącznie w trybie zdalnym. Oferujemy jednak wiele możliwości udziału w licytacji. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez stronę, klikając w przycisk „Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją katalogową. Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Tą drogą mogą również Państwo zasięgnąć porady w kwestiach związanych z udziałem w licytacji czy wyboru dzieł. Polecamy rownież szczególnie licytację na platformie Onebid.pl, za pośrednictwem której będą mogli Państwo licytować online w czasie rzeczywistym.

wirtualny spacer po wystawie aukcyjnej:

1. Bez tytułu

Technika: akryl, technika mieszana, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: BARANOWSKI '18

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

2. Wielki błękit

Autor: Paulina Niemczyk (ur. 1988 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: opisany na odwocie: Niemczyk 2020 Wielki błękit

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

3. Zanurz tylko dłoń

Autor: Natalia Fundowicz (ur. 1991 r.)

Technika: akryl, tusz akwarelowy, spray, akwarela, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: 80x120, Natalia Fundowicz, Zanurz tylko dłoń, XII 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3200 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

4. Bez adresu

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: WIRP'21, opisany na odwrocie: "BEZ ADRESU" AKRYL, 80x100 ROK 2021 ANDRZEJ WIRPSZO

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

5. The Water Surface

Autor: Pervin Ece Yakacık (ur. 1991 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: PEYŁ 0720, opisany na odwrocie: Pervin Ece Yakacik Leczycki The Water Surface, Oil 80x120 cm 07.2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

6. Zielona sukienka

Autor: Jan Pływacz (ur. 1950 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: JPływacz 18, opisany na odwrocie: Pływacz 2018 "Zielona sukienka"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

7. Poranek

Autor: Paulina Lewandowska (ur. 1987 r.)

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: P.R. Lewandowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

8. Widok nad rzeką

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1700 zł

9. F40

Autor: Weronika Wójcik (ur. 1994 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: W.Wójcik 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

10. Muzyka jak noc kołysze moje serce

Technika: akryl, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Muzyka jak noc kołysze moje serce" tech: akryl na płótnie wym: 90x90 rok: 2020 aut. Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Cena sprzedaży: 2200,00 zł

11. Charakter 43

Autor: Diana Nowosad (ur. 1989 r.)

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: D. Nowosad 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

12. Perfumeria

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: OLSZE '20, opisany na odwrocie: ZBYSZEK OLSZEWSKI "PERFUMERIA" 70x100

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3200 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

13. Coral structure

Autor: Marta Dunal (ur. ur. 1989 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

14. Kolejny etap

Autor: Jonasz Koperkiewicz (ur. 1988 r.)

Rok powstania: 2021

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KOLEJNY ETAP Jonasz Koperkiewicz 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

15. Naczynie XI – naczynie, które zakwitło

Autor: Marlena Wąsowska

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: MARLENA WĄSOWSKA "NACZYNIE XI -NACZYNIE, KTÓRE ZAKWITŁO" 60x80 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1400,00 zł

16. Cosy winter’s evening

Autor: Yuliya Stratovich (ur. 1989 r.)

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 90x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Stratovich 100x90

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

17. Życie na ziemi

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B.B. Woźniczko 2020, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko Życie na ziemi, 2020, akryl, olej, płótno, 90x90 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

18. Jesienny zapach mimozy

Technika: akryl, płótno

Format: 50x40 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: ZCHS2020, opisany na odwrocie: ŻANETA CHŁOSTOWSKA-SZWACZKA "JESIENNY ZAPACH MIMOZY", 2020 R., AKRYL, PŁÓTNO, 50x50 cm MALARSTWO

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

19. Głębia 3

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, technika własna, płótno

Format: 100x65 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: 'Głębia 3' (20121) M. Tymińska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

20. B002

Autor: Izabela Lewkowicz (ur. 1995 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 150x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: IL20, opisany na odwrocie: Izabela Lewkowicz 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Cena sprzedaży: 1700,00 zł

21. Opanowanie

Autor: Agnieszka Dziklińska (ur. 1994 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x35 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: A. Dziklińska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

22. 5 z cyklu Krwiaty

Autor: Małgorzata Kalinowska (ur. 1989 r.)

Technika: technika własna, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: z cyklu Krwiaty 5 Małgorzata Kalinowska 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

23. 1Q90

Technika: akryl, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

24. Bez tytułu

Autor: Irena Skalik (ur. 1989 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 150x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: IRENA SKALIK "BEZ TYTUŁU" 150x100 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

25. Primavera

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: P.K.Mikulska2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3400 zł

Cena sprzedaży: 3600,00 zł

26. Zimowa cisza w Bieszczadach II

Autor: Nina Zielińska-Krudysz (ur. 1983 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Nina Zielińska-Krudysz, opisany na odwrocie: Nina Zielińska-Krudysz "Zimowa cisza w Bieszczadach" akryl, 60x80 cm 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

27. Sitowie

Autor: Andrzej Zujewicz (ur. 1971 r.)

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "SITOWIE" 2020 akryl, olej

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

28. W drodze do…

Autor: Beata Mura

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Ryś 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

29. #kolacjawedwoje

Autor: Michał Krzemiński (ur. 1993 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KRZEMIŃSKI 2018 #KOLACJAWEDWOJE

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

30. Maska czy twarz S4 25

Autor: Aleksandra Modzelewska (ur. 1992 r.)

Rok powstania: 2021

Technika: spray, akryl, węgiel, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: AM'21

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3200 zł

Cena sprzedaży: 2400,00 zł

31. Przetrwanie

Autor: Igor Obara (ur. 1994 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: IGOR OBARA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

32. Bez tytułu

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 40x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3600-4500 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

33. Eksplozja uczuć

Autor: Krystyna Krzyszczyk

Technika: olej, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: K.Krzyszczyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

34. Kobieta na czasie

Autor: Iwona Duda

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "KOBIETA NA CZASIE" 2020 Iwona Duda

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

35. Popołudniowa przejażdżka

Autor: Szymon Kurpiewski (ur. 1984 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: SzKurpiewski, opisany na odwrocie: "Popołudniowa przejażdżka" SzKurpiewski 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1500 zł

Cena sprzedaży: 2500,00 zł

36. Stare jabłonie

Autor: Marcelina Siwiec (ur. 1990 r.)

Rok powstania: 2021

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M, Siwiec 2021, opisany na odwrocie: Marcelina Siwiec "Stare Jabłonie" 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

37. I make visions

Rok powstania: 2021

Format: 89x116 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 2021 " I MAKE VISIONS"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

38. Szkieletor

Autor: Vinicius Libardoni

Technika: akwaforta, akwatinta, papier

Format: 57x45 cm

Nakład: 9/20

Sygnatura: opisany ołówkiem na dole: SZKIELETOR C3+C5 9/20 LIBARDONI 2018, na odwrocie pieczęć autorska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

39. Daleko od świata

Autor: Ewelina Wasilewska (ur. 1994 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Ewelina Wasilewska "Daleko od świata" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

40. Pani Lucyfer

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: A. Masianis

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

41. Żółte maki

Autor: Paulina Leszczyńska

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Pola, opisany na odwrocie: "ŻÓŁTE MAKI" - OLEJ NA PŁÓTNIE 2019' PAULINA LESZCZYŃSKA - Pola

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

42. Przeczuwam 1

Technika: akryl, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

43. Wierzchlesie 2018

Autor: Emilia Rusin (ur. 1986 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

44. Obłok

Autor: Pola Piestrzeniewicz (ur. 1996 r.)

Format: 150x150 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: POLA PIESTRZENIEWICZ Obłok

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3000 zł

Cena sprzedaży: 2600,00 zł

45. Spalanie

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Spalanie" M. Kempiński MMXX

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 2000,00 zł

46. Antypody jaźni

Autor: Angelika Korzeniowska

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 100x140 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Antypody jaźni Angelika Korzeniowska '13

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

47. Dziewczynka przygląda się kotu

Autor: Natalia Kozarzewska

Technika: akryl, płótno, płyta

Format: 70x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: DZIEWCZYNKA PRZYGLĄDA SIĘ KOTU 1/2020 ROK POWSTANIA 2020 WYMIARY: 50x70 CM AKRYL NA PŁÓTNIE AUTOR: NATALIA KOZARZEWSKA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

48. Osobliwość nr 6: Układ podwójny B

Rok powstania: 2018/2019

Technika: akryl, kolaż, płótno

Format: 120x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: A. Tracz "Osobliwość nr 6: Układ podwójny B" 2018/2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

49. Dym z papierosa

Autor: Urszula Figiel (ur. 1959 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: U. Figiel, opisany na odwrocie: URSZULA FIGIEL "Dym z papierosa" (olej 50x70) 2020 r. Urszula Figiel

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

50. Z dystansem

Autor: Sylwia Jóźwiak

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Sylwia Jóźwiak '20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

51. Bez tytułu

Autor: Malwina Mielniczuk (ur. 1986 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 51x69 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: MalwMiel

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

52. Błoto

Rok powstania: 2021

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

53. Judyta z głową Holofernesa

Autor: Tomasz Kuran (ur. 1971 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x81 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: T. KURAN, opisany na odwrocie: T. Kuran 2020 "Judyta z głową Holofernesa" Księga Judyty

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

54. Unity

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 144x81 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Wojciech Ratyński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

55. Chmury

Autor: Kamila Guzal-Pośrednik (ur. 1970 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 57x69 cm

Sygnatura: sygn.p.d.: Kamila Guzal-Pośrednik, opisany na odwrocie: KAMILA GUZAL-POŚREDNIK 2013 "CHMURY" 69x67 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

56. Szwajcarskie wakacje

Autor: Tymon Tryzno (ur. 1998 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Tymon Tryzno Szwajcarskie wakacje 2020 Rapperswil

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3200 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

57. Portret dziewczyny z perłą

Autor: Tomasz Włodarczyk (ur. 1962 r.)

Technika: pastel, karton

Format: 60x50 cm kompozycja, 65x55 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: Włodarczyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

58. Złote trawy

Technika: akryl, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Izolda 2020, opisany na odwrocie: "ZŁOTE TRAWY" 2020 r. akryl na płótnie 60/80 cm Izabela Drzewiecka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

59. Złote wrota do krainy marzeń

Technika: olej, technika własna, szlagmetal, akryl, płótno

Format: 120x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d: Mariola Świgulska Seenna 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1700-2000 zł

60. Lazurowe wybrzeże

Autor: Katarzyna Stankiewicz (ur. 1978 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

61. Bez tytułu

Autor: Iwona Gabryś (ur. 1988 r.)

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

62. Girl in Pink

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. HETTICH-URYSZEK, opisany na odwrocie: MARZENA HETTICH-URYSZEK Girl in Pinc

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

63. Ukryte pragnienia

Autor: Michał Jamioł

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 110x140 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: M. Jamioł, opisany na odwrocie: akryl/płótno 110 cm x 140 cm "Ukryte pragnienia" 2021 3/2021 Jamioł

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

64. Afonia lasu

Autor: Kamila Ossowska (ur. 1990 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

65. Dziewczyna w kapeluszu

Autor: Artur Borkowski (ur. 1965 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: 2019 AB.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

66. Świetlisty las III

Autor: Adam Piotr Rutkowski (ur. 1973 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x70 cm

Sygnatura: olej,sygn. p.d.: A. Rutkowski, opisany na odwrocie: Adam Piotr Rutkowski "Świetlisty las III", 2019 60x70 cm olej na płótnie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł