48 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 16 lutego 2021 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 9 lutego 2021 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Showroom przedaukcyjny: 12-13 lutego 2021 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 16 lutego 2021 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie od 9 lutego 2021 r. Serdecznie zapraszamy w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Katalog 48 Aukcja Sztuki Młodej

Bez tytułu (2018) - Bartlomiej Baranowski - błękitny obraz z ptakami

1. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: akryl, technika mieszana, płótno70x50 cmsygn. p.d.: BARANOWSKI '18

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Wielki błetki (2020) - Paulina Niemczyk- błękitno-złota abstrakcja

2. Paulina Niemczyk

Tytuł: Wielki błękit, 2020

Informacje: akryl, płótno120x100 cmopisany na odwocie: Niemczyk 2020 Wielki błękit

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Zanurz tylko dłoń (2020) - Natalia Fundowicz - jasny obraz kobiecy akt

3. Natalia Fundowicz

Tytuł: Zanurz tylko dłoń, 2020

Informacje: akryl, tusz akwarelowy, spray, akwarela, płótno80x120 cmopisany na odwrocie: 80x120, Natalia Fundowicz, Zanurz tylko dłoń, XII 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3200 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

Bez adresu (2021) - Andrzej Wirpszo - pejzaż morski, plaża

4. Andrzej Wirpszo

Tytuł: Bez adresu, 2021

Informacje: akryl, płótno80x100 cmsygn. l.d.: WIRP'21, opisany na odwrocie: "BEZ ADRESU" AKRYL, 80x100 ROK 2021 ANDRZEJ WIRPSZO

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

The Water surface (2020) - Pervin ece Yakacik - pejzaż woda rośliny zieleń

5. Pervin Ece Yakacık

Tytuł: The water surface, 2020

Informacje: olej, płótno80x120 cmsygn. p.d.: PEYŁ 0720, opisany na odwrocie: Pervin Ece Yakacik Leczycki The Water Surface, Oil 80x120 cm 07.2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Zielona sukienka (2018) - Jan Pływacz - obraz, kobieta z gitarą

6. Jan Pływacz

Tytuł: Zielona sukienka, 2018

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d.: JPływacz 18, opisany na odwrocie: Pływacz 2018 "Zielona sukienka"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Poranek (2021) - Paulina Lewandowska - różowe nosorożce

7. Paulina Lewandowska

Tytuł: Poranek, 2021

Informacje: akryl, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: P.R. Lewandowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Widok nad rzeką (2020) - Gabriela Paluch - pejzaż z rzeką

8. Gabriela Paluch

Tytuł: Widok nad rzeką, 2020

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1700 zł

F40 (2020) - Weronika Wójcik - czerwony samochód sportowy

9. Weronika Wójcik

Tytuł: F40, 2020

Informacje: akryl, płótno50x70 cmsygn. p.d.: W.Wójcik 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Muzyka jak noc kołysze moje serce (2020) - Mirosław Nowiński - muzycy z gitarą bajkowy obraz

10. Mirosław Nowiński

Tytuł: Muzyka jak noc kołysze moje serce, 2020

Informacje: akryl, płótno90x90 cmsygn. l.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Muzyka jak noc kołysze moje serce" tech: akryl na płótnie wym: 90x90 rok: 2020 aut. Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Cena sprzedaży: 2200 zł

Charakter 43 (2021) - Diana Nowosad- abstrakcja niebiesko-czarna

11. Diana Nowosad

Tytuł: Charakter 43, 2021

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d.: D. Nowosad 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Perfumeria (2020) Zbigniew Olszewski - bajkowy obraz martwa natura

12. Zbigniew Olszewski

Tytuł: Perfumeria, 2020

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. l.d.: OLSZE '20, opisany na odwrocie: ZBYSZEK OLSZEWSKI "PERFUMERIA" 70x100

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3200 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

Coral structure (2020) - Marta Dunal - różowo-żółta abstrakcja

13. Marta Dunal

Tytuł: Coral structure, 2020

Informacje: akryl, płótno 70x100 cmsygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Kolejny etap (2021) - Jonasz Koperkiewicz - ciemna abstrakcja geometryczna

14. Jonasz Koperkiewicz

Tytuł: Kolejny etap, 2021

Informacje: technika mieszana, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: KOLEJNY ETAP Jonasz Koperkiewicz 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Naczynie które zakwitło (2021) - Marlena Wąsowska - dekoracyjny obraz, abstrakcja, liść

15. Marlena Wąsowska

Tytuł: Naczynie, które zakwitło, 2021

Informacje: akryl, płótno60x80 cmsygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: MARLENA WĄSOWSKA "NACZYNIE XI -NACZYNIE, KTÓRE ZAKWITŁO" 60x80 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

Cosy winter's evening (2021) - Yuliya Stratovich - zimowy górski pejzaż, błękit

16. Yuliya Stratovich

Tytuł: Cosy winter’s evening, 2021

Informacje: akryl, płótno90x100 cmopisany na odwrocie: Stratovich 100x90

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Życie na ziemi (2020) - Barbara Bielecka-Woźniczko - abstrakcja błękitno-zielona

17. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: Życie na ziemi, 2020

Informacje: akryl, olej, płótno90x90 cmsygn. p.d.: B.B. Woźniczko 2020, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko Życie na ziemi, 2020, akryl, olej, płótno, 90x90 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

JESIENNY ZAPACH MIMOZY (2020) ŻANETA CHŁOSTOWSKA-SZWACZKA - kobiecy portret jesień

18. Żaneta Chłostowska-Szwaczka

Tytuł: Jesienny zapach mimozy, 2020

Informacje: akryl, płótno50x40 cmsygn. p.d.: ZCHS2020, opisany na odwrocie: ŻANETA CHŁOSTOWSKA-SZWACZKA "JESIENNY ZAPACH MIMOZY", 2020 R., AKRYL, PŁÓTNO, 50x50 cm MALARSTWO

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Głębia 3 (2021) - Marta Tymińska - zielono-pomarańczowa abstrakcja

19. Marta Tymińska

Tytuł: Głębia 3, 2021

Informacje: akryl, technika własna, płótno100x65 cmopisany na odwrocie: 'Głębia 3' (20121) M. Tymińska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

B002 (2020) - Izabela Lewkowicz - czarno-biały kobiecy akt

20. Izabela Lewkowicz

Tytuł: B002, 2020

Informacje: olej, płótno150x120 cmsygn. p.d.: IL20, opisany na odwrocie: Izabela Lewkowicz 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Cena sprzedaży: 1700 zł

Opanowanie (2020) - Agnieszka Dziklińska - pejzaż morski, błękit, fale

21. Agnieszka Dziklińska

Tytuł: Opanowanie, 2020

Informacje: akryl, płótno50x35 cmsygn. p.d.: A. Dziklińska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

5 z cyklu Krwiaty (2018) - Małgorzata Kalinowska - abstrakcja tkanina ciało

22. Małgorzata Kalinowska

Tytuł: 5 z cyklu Krwiaty, 2018

Informacje: technika własna, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: z cyklu Krwiaty 5 Małgorzata Kalinowska 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

1Q90 (2020) - Paulina Ledzion - kolorowa abstrakcja

23. Paulina Ledzion

Tytuł: 1Q90, 2020

Informacje: akryl, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Bez tytułu (2018) - Irena Skalik - architektura, szarość

24. Irena Skalik

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: akryl, płótno150x100 cmopisany na odwrocie: IRENA SKALIK "BEZ TYTUŁU" 150x100 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

Primavera (2021) - Patrycja Kruszyńska-Mikulska - młoda kobieta w wodzie, błękit, akt

25. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Tytuł: Primavera, 2021

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3400 zł

Cena sprzedaży: 3600 zł

Zimowa cisza w Bieszczadach (2020) - Nina Zielińska-Krudysz - zimowy pejzaż górski, biało-błekitny, Bieszczady

26. Nina Zielińska-Krudysz

Tytuł: Zimowa cisza w Bieszczadach, 2020

Informacje: akryl, płótno60x80 cmsygn. p.d.: Nina Zielińska-Krudysz, opisany na odwrocie: Nina Zielińska-Krudysz "Zimowa cisza w Bieszczadach" akryl, 60x80 cm 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Sitowie (2020) - Andrzej Zujewicz - szaro-zielony obraz, ptaki

27. Andrzej Zujewicz

Tytuł: Sitowie, 2020

Informacje: akryl, olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "SITOWIE" 2020 akryl, olej

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

W drodze do (2021) - Beata Mura - bajkowy pejzaż, zieleń, domy, las

28. Beata Mura

Tytuł: W drodze do…, 2021

Informacje: akryl, płótno90x90 cmsygn. p.d.: Ryś 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

Kolacja we dwoje (2018) - Michał Krzemiński - scena rodzajowa, para kobieta i mężczyzna

29. Michał Krzemiński

Tytuł: #kolacjawedwoje, 2018

Informacje: akryl, płótno80x120 cmopisany na odwrocie: KRZEMIŃSKI 2018 #KOLACJAWEDWOJE

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Maska czy twarz S425 (2021) - Aleksandra Modzelewska - czerwony portret, twarz, linie

30. Aleksandra Modzelewska

Tytuł: Maska czy twarz S4 25, 2021

Informacje: spray, akryl, węgiel, płótno70x70 cmsygn. l.d.: AM'21

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3200 zł

Cena sprzedaży: 2400,00 zł

Przetrwanie (2020) - Igor Obara - kobiecy akt z karabinem

31. Igor Obara

Tytuł: Przetrwanie, 2020

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. u dołu: IGOR OBARA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Bez tytułu (2021) - Iwona Kobryń - ludzie na plaży, żółty obraz

32. Iwona Kobryń

Informacje: akryl, płótno40x50 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3600-4500 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Eksplozja uczuć (2020) - Krystyna Krzyszczyk - kolorowa dynamiczna abstrakcja

33. Krystyna Krzyszczyk

Tytuł: Eksplozja uczuć, 2020

Informacje: olej, płótno60x80 cmsygn. p.d.: K.Krzyszczyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Kobieta na czasie (2020) - Iwona Duda - kobieta z zegarem

34. Iwona Duda

Tytuł: Kobieta na czasie, 2020

Informacje: olej, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: "KOBIETA NA CZASIE" 2020 Iwona Duda

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Popołudniowa przejażdżka (2020) - Szymon Kurpiewski - portret mężczyzny z brodą w okularach

35. Szymon Kurpiewski

Tytuł: Popołudniowa przejażdżka, 2020

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. p.d.: SzKurpiewski, opisany na odwrocie: "Popołudniowa przejażdżka" SzKurpiewski 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1500 zł

Cena sprzedaży: 2500,00 zł

Stare jabłonie (2021) - Marcelina Siwiec - pejzaż chmury drzewa

36. Marcelina Siwiec

Tytuł: Stare jabłonie, 2021

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: M, Siwiec 2021, opisany na odwrocie: Marcelina Siwiec "Stare Jabłonie" 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

I MAKE VISIONS (2021) - Michalina Czurakowska - kolorowy obraz, morze, plaża, wakacje

37. Michalina Czurakowska

Tytuł: I make visions, 2021

Informacje: akryl, technika mieszana, płótno89x116 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 2021 " I MAKE VISIONS"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Szkieletor (2018) - Vinicius Libardoni - grafika z architekturą, wieżowiec

38. Vinicius Libardoni

Tytuł: Szkieletor, 2018

Informacje: akwaforta, akwatinta, papier57x45 cmopisany ołówkiem na dole: SZKIELETOR C3+C5 9/20 LIBARDONI 2018, na odwrocie pieczęć autorska

Nakład: 9/20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Ewelina Wasilewska "Daleko od świata" 2020 - kobieta namolo nad morzem

39. Ewelina Wasilewska

Tytuł: Daleko od świata, 2020

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Ewelina Wasilewska "Daleko od świata" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Pani Lucyfer (2021) - Andrzej Masianis - kobieta w lesie bajkowy obraz

40. Andrzej Masianis

Tytuł: Pani Lucyfer, 2021

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. l.d.: A. Masianis

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

ŻÓŁTE MAKI (2019) - PAULINA LESZCZYŃSKA - kwiaty, łąka, pogodny obraz

41. Paulina Leszczyńska

Tytuł: Żółte maki, 2019

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Pola, opisany na odwrocie: "ŻÓŁTE MAKI" - OLEJ NA PŁÓTNIE 2019' PAULINA LESZCZYŃSKA - Pola

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

Przeczuwam (2020) - Daria Pyrchała - kolorowa abstrakcja, czerwień

42. Daria Pyrchała

Tytuł: Przeczuwam 1, 2020

Informacje: akryl, płótno60x80 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Wierzchlesie (2020) - Emilia Rusin - pejzaż zimowy, las, góry

43. Emilia Rusin

Tytuł: Wierzchlesie 2018, 2020

Informacje: olej, płótno80x60 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Obłok (2020) - POLA PIESTRZENIEWICZ - szaro-biała abstrakcja monochromatyczna

44. Pola Piestrzeniewicz

Tytuł: Obłok, 2020

Informacje: technika mieszana, płótno150x150 cmopisany na odwrocie: POLA PIESTRZENIEWICZ Obłok

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3000 zł

Cena sprzedaży: 2600,00 zł

Spalanie (2020) - Maciej Kempiński - kobiecy akt, ciało

45. Maciej Kempiński

Tytuł: Spalanie, 2020

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Spalanie" M. Kempiński MMXX

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 2000,00 zł

Antypody jaźni (2013) - Angelika Korzeniowska - wielkoformatowy obraz, ludzie

46. Angelika Korzeniowska

Tytuł: Antypody jaźni, 2013

Informacje: akryl, olej, płótno100x140 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Antypody jaźni Angelika Korzeniowska '13

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Dziewczynka przygląda się kotu (2020) - Natalia Kozarzewska - jasny obraz scena rodzajowa

47. Natalia Kozarzewska

Tytuł: Dziewczynka przygląda się kotu, 2020

Informacje: akryl, płótno, płyta70x50 cmopisany na odwrocie: DZIEWCZYNKA PRZYGLĄDA SIĘ KOTU 1/2020 ROK POWSTANIA 2020 WYMIARY: 50x70 CM AKRYL NA PŁÓTNIE AUTOR: NATALIA KOZARZEWSKA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Osobliwość nr 6: Układ podwójny B (2019) - Aleksandra Tracz - Abstrakcja niebieska kosmos, ziemia

48. Aleksandra Tracz

Tytuł: Osobliwość nr 6: Układ podwójny B, 2018/2019

Informacje: akryl, kolaż, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: A. Tracz "Osobliwość nr 6: Układ podwójny B" 2018/2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Dym z papierosa (2020) - Urszula Figiel - kobieta w barze scena rodzajowa

49. Urszula Figiel

Tytuł: Dym z papierosa, 2020

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. p.d.: U. Figiel, opisany na odwrocie: URSZULA FIGIEL "Dym z papierosa" (olej 50x70) 2020 r. Urszula Figiel

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Z dystansem (2020) - Sylwia Jóźwiak - biało-żółty obraz pejzaż ludzie

50. Sylwia Szewczyk

Tytuł: Z dystansem, 2020

Informacje: akryl, płyta70x50 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Sylwia Jóźwiak '20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Bez tytułu (2020) - Malwina Mielniczuk - kobieta na pustynii wielbłądy ciało

51. Malwina Mielniczuk

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: olej, płótno51x69 cmsygn. l.d.: MalwMiel

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Błoto (2021) - Filip Łoziński - architektura miasto pejzaż miejski

52. Filip Łoziński

Tytuł: Błoto, 2021

Informacje: akryl, olej, płótno90x90 cmsygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Judyta z głową Holofernesa (2020) - Tomasz Kuran - kobieta z mieczem kolorowy obraz

53. Tomasz Kuran

Tytuł: Judyta z głową Holofernesa, 2020

Informacje: akryl, płótno100x81 cmsygn. l.d.: T. KURAN, opisany na odwrocie: T. Kuran 2020 "Judyta z głową Holofernesa" Księga Judyty

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Unity (2021) - Wojciech Manitius Ratyński - kolorowa ekspresyjna abstrakcja

54. Wojciech Manitius-Ratyński

Tytuł: Unity, 2021

Informacje: akryl, płótno81x144 cmopisany na odwrocie: Wojciech Ratyński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Chmury (2013) - Kamila Guzal-Pośrednik - zielono-błękitny pejzaż abstrakcja

55. Kamila Guzal-Pośrednik

Tytuł: Chmury, 2013

Informacje: olej, płótno57x69 cmsygn.p.d.: Kamila Guzal-Pośrednik, opisany na odwrocie: KAMILA GUZAL-POŚREDNIK 2013 "CHMURY" 69x67 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Szwajcarskie wakacje (2020) - Tymon Tryzno - mężczyzna z dzieckiem w górach

56. Tymon Tryzno

Tytuł: Szwajcarskie wakacje, 2020

Informacje: olej, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: Tymon Tryzno Szwajcarskie wakacje 2020 Rapperswil

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3200 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Portret dziewczyny z perłą (2020) - Tomasz Włodarczyk - Czarnoskóra kobieta z perłowym kolczykiem

57. Tomasz Włodarczyk

Tytuł: Portret dziewczyny z perłą, 2020

Informacje: pastel, karton60x50 cm kompozycja, 65x55 cm w oprawiesygn. p.d.: Włodarczyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Złote trawy (2020) - Izabela Drzewiecka - zielono-żółty obraz rośliny łąka

58. Izabela Drzewiecka

Tytuł: Złote trawy, 2020

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. p.d.: Izolda 2020, opisany na odwrocie: "ZŁOTE TRAWY" 2020 r. akryl na płótnie 60/80 cm Izabela Drzewiecka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Złote wrota do krainy marzeń (2020) - MAriola Świgulska - złoto0fioletowy obraz rośliny dmuchawce

59. Mariola Świgulska

Tytuł: Złote wrota do krainy marzeń, 2020

Informacje: olej, technika własna, szlagmetal, akryl, płótno120x80 cmsygn. p.d: Mariola Świgulska Seenna 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1700-2000 zł

Lazurowe wybrzeże (2020) - Katarzyna Stankiewicz - błękitny pejzaż morski

60. Katarzyna Stankiewicz

Tytuł: Lazurowe wybrzeże, 2020

Informacje: akryl, płótno80x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Bez tytułu (2021) - Iwona Gabryś - kolorowa ekspresyjna abstrakcja, błękit, biel, czerwień

61. Iwona Gabryś

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Girl in Pink (2020) - Marzena Uryszek - portret kobiety w masce na różowo-niebieskim tle

62. Marzena Hettich-Uryszek

Tytuł: Girl in Pink, 2020

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: M. HETTICH-URYSZEK, opisany na odwrocie: MARZENA HETTICH-URYSZEK Girl in Pinc

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Ukryte pragnienia (2021) - Michał Jamioł - kolorowa dynamiczna abstrakcja z fioletem, błękitem i różem

63. Michał Jamioł

Tytuł: Ukryte pragnienia, 2021

Informacje: akryl, płótno110x140 cmsygn. l.d.: M. Jamioł, opisany na odwrocie: akryl/płótno 110 cm x 140 cm "Ukryte pragnienia" 2021 3/2021 Jamioł

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Afonia lasu (2020) - Kamila Ossowska - subtelny nastrojowy pejzaż z zielenią i fioletem, abstrakcja

64. Kamila Ossowska

Tytuł: Afonia lasu, 2020

Informacje: akryl, płótno100x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Dziewczyna w kapeluszu (2019) - Artur Borkowski - portret kobiety w ciemnych okularach

65. Artur Borkowski

Tytuł: Dziewczyna w kapeluszu, 2019

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. p.d.: 2019 AB.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Świetlisty las III (2019) - Adam Piotr Rutkowski - pejzaż leśny, światło, drzewa

66. Adam Piotr Rutkowski

Tytuł: Świetlisty las III, 2019

Informacje: olej, płótno60x70 cmsygn. p.d.: A. Rutkowski, opisany na odwrocie: Adam Piotr Rutkowski "Świetlisty las III", 2019 60x70 cm olej na płótnie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł