5 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Aukcja: 20 grudnia 2017 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 15 grudnia 2017 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 16-17 grudnia 2017 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy na 5 Aukcję Sztuki Dzisiejszej, która odbędzie się w środę 20 grudnia 2017 r. o godz. 19:30! Zlecenia aukcyjne i limity można składać poprzez przyciski „złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową, a także telefonicznie pod numerem 503 012 889 oraz mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl. Polecamy również szczególnie możliwość licytacji online w czasie rzeczywistym na platformie OneBid.

Wystawa przedaukcyjna czynna jest w naszej siedzibie na ul. Hożej 51 w Warszawie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W weekend 16-17 grudnia 2017 r. odbędzie się u nas showroom kolekcjonerski – w sobotę będzie można nas odwiedzić w godz. 11:00-18:00, a w niedzielę 12:00-18:00.

Aukcja Sztuki Dzisiejszej skupia nazwiska artystów z bogatym dorobkiem artystycznym, reprezentujących średnie pokolenie. To twórcy, którzy mogą pochwalić się wystawami w prestiżowych galeriach prywatnych i publicznych, nagrodami w konkursach oraz działalnością akademicką. W katalogu aukcji prezentujemy 49 prac, które będą stanowić wartościowe nabytki i ważny punkt w kolekcji.

Bez tytułu (107) - Wojciech Ćwiertniewicz (1994), obraz olejny na płótnie

1. Wojciech Ćwiertniewicz

Tytuł: Bez tytułu (107), 1994

Informacje: olej, płótno82x93 cmopisany na odwrocie: 107 X | 94

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Gdynia - Maria Kiesner (2017), obraz akrylowy na płótnie

2. Maria Kiesner

Tytuł: Gdynia, 2017

Informacje: akryl, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: “GDYNIA” 2017 KIESNER

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2000,00 zł

Zapatrzenie - Tomasz Klimczyk (2017), obraz akrylowy na płótnie

3. Tomasz Klimczyk

Tytuł: Zapatrzenie, 2017

Informacje: akryl, płótno50x60 cmsygn. p.d.: TOMASZ KLIMCZYK 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Znaki 20 - Marta Sieciarz (2009), obraz olejny na płótnie

4. Marta Sieciarz

Tytuł: Znaki 20, 2009

Informacje: olej, płótno120x120 cmsygn. p.d.: M. Sieciarz

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Czekając na cud - Iwona Delińska (2017), obraz akrylowy na płótnie

5. Iwona Delińska

Tytuł: Czekając na cud, 2017

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: "EMOTIONAL FORMS I" "FORMY EMOCJONALNE I" Delińska 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Z cyklu 27G/2 - Agata Rościecha (2017), technika mieszana na płótnie

6. Agata Rościecha

Tytuł: Z cyklu 27G/2, 2017

Informacje: technika mieszana, płótno130x50 cmsygn. ARościecha

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Heniek - Tadeusz Świniarski (2017), obraz olejny na płótnie

7. Tadeusz Świniarski

Tytuł: Heniek, 2017

Informacje: olej, płótno70x60 cmsygn. p.g.: Świniarski

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Ogród - Jacek Barszcz (2016), obraz olejny na płótnie

8. Jacek Barszcz

Tytuł: Ogród, 2016

Informacje: olej, płótno81x65 cmopisany na odwrocie: Jacek Barszcz 11.2016 “Ogród”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Gorące tulipany - Beata Murawska (2017), obraz olejny na płótnie

9. Beata Murawska

Tytuł: Gorące tulipany, 2017

Informacje: olej, płótno54x65 cmsygn. p.d.: Beata Murawska, opisany na odwrocie: Beata Murawska 2017 “Gorące tulipany”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Together - Andrzej Kasprzak (2012), olej, ołówek, szelak, płótno

10. Andrzej Kasprzak

Tytuł: Together, 2012

Informacje: olej, ołówek, szelak, płótno100x80 cmsygn. p.g.: “TOGETHER” AK 2012, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

B&W Map - Gossia Zielaskowska (2016), obraz olejny na płótnie

11. Gossia Zielaskowska

Tytuł: B&W Map, 2016

Informacje: olej, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: SERIA: MAP TYTUŁU “B&W MAP” 2016 GOSSIA ZIELASKOWSKA

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Błękitny pejzaż - Anna Trochim (2016), obraz olejny na płótnie

12. Anna Trochim

Tytuł: Błękitny pejzaż, 2016

Informacje: olej, płótno70x80 cmopisany na odwrocie: Anna Alicja Trochim 2016 BŁĘKITNY PEJZAŻ

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Z cyklu Poza sezonem - Barbara Gębczak (2013), obraz olejny na płótnie

13. Barbara Gębczak

Tytuł: Z cyklu Poza sezonem, 2013

Informacje: olej, płótno65x81 cmopisany na odwrocie: Barbara Gębczak 2013 z cyklu “POZA SEZONEM”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Mgliste miasto - Andrzej Fronczak (2017), obraz na płótnie wykonany techniką własną

14. Andrzej Fronczak

Tytuł: Mgliste miasto, 2017

Informacje: technika własna, płótno70x100 cmsygn. p.d.: A. Fronczak17

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Częściowa anhedonia - Magdalena Daniec (2011/2016), obraz olejny na płótnie

15. Magdalena Daniec

Tytuł: Częściowa anhedonia, 2011/2016

Informacje: olej, płótno49x77 cmsygn. p.d.: Magdalena Daniec, opisany na odwrocie: Magdalena Daniec Częściowa anhedonia 2011/2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Zielona łódź - Kasia Banaś (2009), obraz olejny na płótnie

16. Kasia Banaś

Tytuł: Zielona łódź, 2009

Informacje: olej, płótno60x80 cmsygn. l.d.: K.BANAŚ'09

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Mezzotinta vs Akwaforta - Kacper Bożek (2008), akwaforta, mezzotinta, papier

17. Kacper Bożek

Tytuł: Mezzotinta vs Akwaforta, 2008

Informacje: akwaforta, mezzotinta, papier47x57 cm odcisk płyty, 57x81 cm w oprawiesygn. i opisany u dołu: 45/100 MEZZOTINTA VS AKWAFORTA KACPER BOŻEK VIII/XXI

Nakład: 45/100

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Between thoughts - Janusz Kucharski (2017), obraz olejny na płótnie

18. Janusz Kucharski

Tytuł: Between thoughts, 2017

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: JKucharski 2017, opisany na odwrocie: JANUSZ KUCHARSKI “BETWEEN THOUGHTS” 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach - Iza Staręga (2016), obraz na płótnie wykonany techniką własną

19. Iza Staręga

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach, 2016

Informacje: technika własna, olej, płótno160x90 cmsygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2300,00 zł

Fragment 487 z cyklu Archeologia - Stanisław Tomalak (2017), obraz na płótnie wykonany techniką własną

20. Stanisław Tomalak

Tytuł: Fragment 487 z cyklu Archeologia, 2017

Informacje: technika własna, płótno80x100 cm kompozycja, 84x103 w oprawiesygn. l.d.: S.J.A.T., opisany na odwrocie: S.T.A. Tomalak Fragment 487 z cyklu “Archeologia” Chwaliszowice/Brzeg Dolny 2017 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Goose girl - Łukasz Ratajczyk (2013), obraz olejny na płótnie

21. Łukasz Ratajczyk

Tytuł: Goose girl, 2013

Informacje: olej, płótno85x135 cm kompozycja, 86x136 cm w oprawiena odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Sen o łące - Jacek Mirczak (2017), obraz akrylowy na płótnie

22. Jacek Mirczak

Tytuł: Sen o łące, 2017

Informacje: akryl, płótno100x60 cmopisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK 2017 “SEN O ŁĄCE” AKRYL NA PŁÓTNIE 60x100 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Afekty – wiśniowy pies - Ewa Żochowska (2017), obraz olejny na płótnie

23. Ewa Żochowska

Tytuł: Afekty – wiśniowy pies, 2017

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. l.d.: Afekty - wiśniowy pies ewazo 2017, opisany na odwrocie: Ewa Żochowska “Afekty - wiśniowy pies” olej na płótnie 80x80 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Dzikie miejsca lub wyjście bezpieczeństwa - Jerzy Treit (2013), obraz olejny na płótnie

24. Jerzy Treit

Tytuł: Dzikie miejsca lub wyjście bezpieczeństwa, 2013

Informacje: olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: DZIKIE MIEJSCA LUB WYJŚCIE BEZPIECZEŃSTWA PARYŻ Lyon 2013

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Trumienka z żelkowymi misiami - Ziemowit Fincek (2017), obraz olejny na płótnie

25. Ziemowit Fincek

Tytuł: Trumienka z żelkowymi misiami, 2017

Informacje: olej, płótno83x45 cmopisany na odwrocie: Trumienka z żelkowymi misiami (trumienka z drogą żelkowych misiów) Ziemowit Fincek 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Affection - Wanda Badowska-Twarowska (2017), obraz akrylowy na płótnie

26. Wanda Badowska-Twarowska

Tytuł: Affection, 2017

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA 2017, opisany na odwrocie: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA “AFFECTION” akryl 70x70 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Porta et Turis - Zbigniew Gorlak (2014), obraz akrylowy na płótnie

27. Zbigniew Gorlak

Tytuł: Porta et Turis, 2014

Informacje: akryl, płótno50x80 cm kompozycja, 54x84 cm w oprawiesygn. p.d.: nalepką autorską, opisany na odwrocie: ZGorlak, Porta et Turis (Brama i wieża) z cyklu Hora Melancholica, 60x80, acrylic on canvas 2014r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Stereo - Paweł Mendrek (2014), technika mieszana, akryl, ołówek, kolaż, płótno

28. Paweł Mendrek

Tytuł: Stereo, 2014

Informacje: technika mieszana, akryl, ołówek, kolaż, płótno100x100 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

8 z cyklu Pejzaże nierealne - Małgorzata Jojnowicz (2014), obraz olejny na płótnie

29. Małgorzata Jojnowicz

Tytuł: 8 z cyklu Pejzaże nierealne, 2014

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. p.d.: M. Jojnowicz, opisany na odwrocie: Małgorzata Jojnowicz “8” z cyklu Pejzaże Nierealne 100x80 cm 2014 r. olej na płótnie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Akt 3 - Andrzej Folfas (2016), obraz olejny na płótnie

30. Andrzej Folfas

Tytuł: Akt 3, 2016

Informacje: olej, płótno55x85 cmsygn. u dołu: FOLFAS 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1800,00 zł

Stosunki przestrzenne (2) - Marek Ejsmond – Ślusarczyk (2012), obraz akrylowy na płótnie

31. Marek Ejsmond – Ślusarczyk

Tytuł: Stosunki przestrzenne (2), 2012

Informacje: akryl, płótno60x73 cm kompozycja, 64x77 cm w oprawieopisany na odwrocie: Marek Ejsmond-Ślusarczyk 2012 R. AKRYL, 60x73 cm STOSUNKI PRZESTRZENNA (2)

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Lato na motocyklu - Grzegorz Śmigielski (2016), obraz olejny na płótnie

32. Grzegorz Śmigielski

Tytuł: Lato na motocyklu, 2016

Informacje: olej, płótno73x100 cmsygn. p.d.: G. ŚMIGIELSKI, opisany na odwrocie: GRZEGORZ ŚMIGIELSKI 2016 “LATO NA MOTOCYKLU”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Nr 46 - Zbigniew Romańczuk (2017), obraz akrylowy na płótnie

33. Zbigniew Romańczuk

Tytuł: Nr 46, 2017

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Zbigniew Romańczuk/2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Ptak V - Iwona Ostrowska (2017), obraz akrylowy na płótnie

34. Iwona Ostrowska

Tytuł: Ptak V, 2017

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany n aodwrocie: IWONA OSTROWSKA PTAK V

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Biały z serii Stories - Marek Sułek (2015), akryl, żywica epoksydowa, kolaż, płótno

35. Marek Sułek

Tytuł: Biały z serii Stories, 2015

Informacje: akryl, żywica epoksydowa, kolaż, płótno116x89 cmsygn. p.d.: Sułek, opisany na odwrocie: “Biały” z serii Stories Marek Sułek 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Corten Steel Plate No. 11 - Tomek Mistak (2017), obraz akrylowy na płótnie

36. Tomek Mistak

Tytuł: Corten Steel Plate No. 11, 2017

Informacje: akryl, płótno73x100 cmopisany na odwrocie: CORTEN STEEL PLATE AKRYL MISTAK 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Przebieraniec - Małgorzata Karp-Soja (2017), obraz olejny na płótnie

37. Małgorzata Karp-Soja

Tytuł: Przebieraniec, 2017

Informacje: olej, płótno40x90 cmsygn. l.g.: Przebieraniec, p.g.: M. KARP-SOJA/2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Woda, piasek, ogień i powietrze - Piotr C. Kowalski (1997/2017), olej, akryl, piasek z plaży, ogień, który spalił fragment obrazu, płótno

38. Piotr C. Kowalski

Tytuł: Woda, piasek, ogień i powietrze, 1997/2017

Informacje: olej, akryl, piasek z plaży, ogień, który spalił fragment obrazu, płótno86,5x122,5 cmopisany na odwrocie: PIOTR CE KOWALSKI “WODA, PIASEK, OGIEŃ I POWIETRZE” 85x120 CM (ZWICHROWANY OD SZTORMU) DRYFOWAŁ PARĘ GODZIN PO MORZU OLEJ, AKRYL, PIASEK Z PLAŻY ORAZ OGIEŃ, KTÓRY SPALIŁ FRAGM. OBRAZU ROK - 1997 i 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Święta Lipka - Michał Baca (2005), obraz olejny na płótnie

39. Michał Baca

Tytuł: Święta Lipka, 2005

Informacje: olej, płótno100x75 cm kompozycja, 105x80 cm w oprawiesygn. p.d.: M Baca ‘2005, opisany na odwrocie: Michał Baca “Święta Lipka” olej/płótno 100x75 cm 2005 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Gravedad 2 - Anna Nosowicz Ruiz (2016), obraz akrylowy na płótnie

40. Anna Nosowicz Ruiz

Tytuł: Gravedad 2, 2016

Informacje: akryl, płótno100x73 cmopisany na odwrocie: “GRAVEDAD 2” ANNA NOSOWICZ MALAGA 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bez tytułu - Iwona Wojewoda (2008), tempera żółtkowa na płórnie

41. Iwona Wojewoda

Tytuł: Bez tytułu, 2008

Informacje: tempera żółtkowa, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: IWONA WOJEWODA-JEDYNAK “BEZ TYTUŁU” 2008 TEMPERA ŻÓŁTKOWA 100x80 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Z cyklu Materia ciszy - Ewa Zawadzka (2017), obraz na płótnie wykonany techniką własną

42. Ewa Zawadzka

Tytuł: Z cyklu Materia ciszy, 2017

Informacje: technika własna, olej, płótno70x80 cmopisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA MATERIA CISZY - 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Lampa - Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik (2017), obraz olejny na płótnie

43. Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik

Tytuł: Lampa, 2017

Informacje: olej, płótno54x65 cmsygn. p.d.: J.K./H.’17, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK “LAMPA” 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Clouds and storm 2 - Izabela Rudzka (2016), obraz olejny na płótnie

44. Izabela Rudzka

Tytuł: Clouds and storm 2, 2016

Informacje: olej, płótno100x120 cmsygn. p.d.: I. Rudzka, opisany na odwrocie: IZABELA RUDZKA “HORIZONS UNVEILING THEMSELVES - CLOUDS AND STORM 2” ACRYLIC ON CANVAS 100x120 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Record – Moyra 09 - Robert Jaworski (2017), akryl, płótno utwardzone żywicą, technika własna

45. Robert Jaworski

Tytuł: Record – Moyra 09, 2017

Informacje: akryl, płótno utwardzone żywicą, technika własna75x125 cmopisany na odwrocie: record - MOYRA 09 2017 robert jaworski

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Przestrzeń 1 - Marcin Bielski (2009), obraz olejny na płótnie

46. Marcin Bielski

Tytuł: Przestrzeń 1, 2009

Informacje: olej, płótno110x110 cmopisany na odwrocie: Marcin Bielski 2009 Przestrzeń 1

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Gotowe | Edycja - Magdalena Gogół (2016), obraz olejny na płótnie

47. Magdalena Gogół

Tytuł: Gotowe | Edycja, 2016

Informacje: olej, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: MAGDALENA GOGÓŁ gotowe | edycja olej/płótno 70x50 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Koperta ze starych taśm - Dariusz Mlącki (2017), technika mieszana, taśma, pleksi, oprawa szklana

48. Dariusz Mlącki

Tytuł: Koperta ze starych taśm, 2017

Informacje: technika mieszana, taśma, pleksi, oprawa szklana15x30 cm kompozycja, 35x50 cm w oprawieopisany na odwrocie: pleksi taśmy Mlącki 2017 “Koperta ze starych taśm”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 5000,00 zł

Pożegnanie - Alina Dorada-Krawczyk (2014), obraz olejny na płótnie

49. Alina Dorada-Krawczyk

Tytuł: Pożegnanie, 2014

Informacje: olej, płótno80x120 cm kompozycja, 87x126,5 cm w oprawieopisany na odwrocie: ALINA DORADA-KRAWCZYK “POŻEGNANIE” olej 80x120 2014

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł