6 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 28 czerwca 2017 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 22 czerwca 2017 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 24-25 czerwca 2017 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

W środę 28 czerwca 2017 r. o godz. 19:30 zapraszamy do naszej siedziby na ul. Hożej 51 w Warszawie na 6 Aukcję Sztuki Młodej!  Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 22 czerwca 2017 r. od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W weekend 24-25 czerwca odbędzie się u nas showroom przedaukcyjny – sobotę będzie można nas odwiedzić w godz. 11:00-18:00, a w niedzielę 12:00-18:00. Serdecznie zapraszamy!

Zlecenia aukcyjne i limity można składać poprzez przyciski “złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową na stronie, a także telefonicznie pod numerem 503 012 889 oraz mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl . Polecamy również możliwość licytacji online w czasie rzeczywistym poprzez platformę OneBid.

W katalogu aukcji znalazło się ponad 50 prac autorstwa młodych polskich artystów. Wiele nazwisk obecnych w ofercie jest już zapewne doskonale Państwu znanych. Uwagę zwraca utrzymane w chłodnej tonacji płótno Julii Kowalskiej, jak zwykle niezwykle dopracowane technicznie i intrygujące pod względem kompozycji i ujęcia tematu. Ciekawą pracę prezentuje Kamil Stańczak – “Nautical II” to obraz z nowego cyklu artysty, wykorzystującego charakterystyczne motywy, ale sięgającego po nową tematykę i stylistykę. Kontrast surowego płótna z gładką powierzchnią malarską jest zdecydowanym atutem tej pracy. Warto zainteresować się grafiką Tomasza Winiarskiego wykonaną w technice mezzotinty i suchej igły – to kompozycja, od której trudno oderwać wzrok. Kolekcjonerom zainteresowanym szczególnie pejzażem polecamy piękne w kolorze, pełne przestrzeni płótno Piotra Trusika balansujące na granicy pejzażu i abstrakcji, a także intrygującą kompozycję Krzysztofa Piętki. Dla miłośników abstrakcji przygotowaliśmy takie pozycje, jak intensywna w kolorze praca Hanny Rozpary, impastowy dyptyk Dominika Smolika, czy dynamiczna, kontrastowa kompozycja Magdaleny Karwowskiej. W katalogu pojawiło się także wiele nowych nazwisk – twórców, których prace prezentujemy po raz pierwszy lub w ogóle debiutujących na rynku aukcyjnym. Polecamy Państwa uwadze pracę Baśki Wesołowskiej – niezwykle wysmakowany dyptyk przywodzący na myśl czarno-białą fotografię, abstrakcyjną kompozycję Artura Marciniszyna, artysty street artowego działającego pod pseudonimem KOCUR1, subtelną, delikatną pracę Sylwii Michalskiej, czy nawiązujący do tradycji dawnego malarstwa niesamowity obraz Daniela Porady. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym katalogiem i odwiedzin wystawy przedaukcyjnej!

Bez tytułu - Anna Jarzymowska (2017), obraz olejny na płótnie

1. Anna Jarzymowska

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: Anna Jarzymowska bez tytułu 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Powrót do domu - Edyta Mądzelewska (2017), obraz olejny na płótnie

2. Edyta Mądzelewska

Tytuł: Powrót do domu, 2017

Informacje: olej, płótno70x90 cmsygn. l.d.: EM.’2017R., opisany na odwrocie: Edyta Mądzelewska 017 r. “Powrót do domu” Legionowo

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Jezioro - Piotr Trusik (2015), obraz olejny na płótnie

3. Piotr Trusik

Tytuł: Jezioro, 2015

Informacje: olej, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: P. Trusik 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Madhouse - Jagoda Dziewanowska (2017), obraz akrylowy na płótnie

4. Jagoda Dziewanowska

Tytuł: Madhouse, 2017

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Up - Julia Kowalska (2017), obraz olejny na płótnie

5. Julia Kowalska

Tytuł: Up, 2017

Informacje: olej, płótno150x100 cmopisany na odwrocie: JULIA KOWALSKA UP olej na płótnie 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 5500,00 zł

Great Hoax - Piotr Ignacy Kopczyński (2015), obraz olejny na płycie

6. Piotr Ignacy Kopczyński

Tytuł: Great Hoax, 2015

Informacje: olej, płyta97x97 cm kompozycja, 110x110 cm w oprawiesygn. p.d.: PiK.2015.Y., opisany na odwrocie: “GREAT HOUX” Piotr Ignacy Kopczyński 2015.Y

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Animo - Daniel Porada (2017), akryl, deska

7. Daniel Porada

Tytuł: Animo, 2017

Informacje: akryl, deska70x50 cm kompozycja, 77x57 cm w oprawiesygn. p.d.: DP 17, opisany na odwrocie: DANIEL PORADA “ANIMO” 2017 50x70 CM AKRYL

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Okno na świat I - Beata Gaudy (2017), obraz olejny na płótnie

8. Beata Gaudy

Tytuł: Okno na świat I, 2017

Informacje: olej, płótno60x80 cmopisany na odwrocie: BEATA GAUDY “OKNO NA ŚWIAT” OLEJ NA PŁÓTNIE 60x80 2017 R.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Chłopcy - Mikołaj Szpaczyński (2012), obraz olejny na płótnie

9. Mikołaj Szpaczyński

Tytuł: Chłopcy, 2012

Informacje: olej, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: Mikołaj Szpaczyński 2012

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 3300,00 zł

Miasto 2008 - Magdalena Karwowska (2017), technika mieszana na płótnie

10. Magdalena Karwowska

Tytuł: Miasto 2008, 2017

Informacje: technika mieszana, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 2008 2017.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Nautical II - Kamil Stańczak (2017), obraz akrylowy na płótnie

11. Kamil Stańczak

Tytuł: Nautical II, 2017

Informacje: akryl, płótno60x97 cmopisany na odwrocie: K. STAŃCZAK ‘2017 NAUTICAL II AKRYL

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Valtari - Piotr Woroniec jr (2017), technika mieszana, kolaż, płótno

12. Piotr Woroniec jr

Tytuł: Valtari, 2017

Informacje: technika mieszana, kolaż, płótno60x80 cmopisany na odwrocie: PIOTR WORONIEC JR “VALTARI” 2017 Woroniec 1989/2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Fikołek - Izabela Wolska (2017), technika mieszana, olej na płótnie

13. Izabela Wolska

Tytuł: Fikołek, 2017

Informacje: technika mieszana, olej, płótno60x90 cmsygn. p.d.: WOLSKA 2017, na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Maciej Nawrot (2011), obraz olejny na płótnie

14. Maciej Nawrot

Tytuł: Bez tytułu, 2011

Informacje: olej, płótno46x38 cmopisany na odwrocie: MACIEJ NAWROT 2011 BEZ TYTUŁU

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2700,00 zł

Bez tytułu - Izabela Skierska (2016), obraz olejny na płótnie

15. Izabela Skierska

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: 2016 Skierska Iza “NO TITLE”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Michalina Czurakowska (2011), obraz akrylowy na płótnie

16. Michalina Czurakowska

Tytuł: Bez tytułu, 2011

Informacje: akryl, płótno60x100 cmopisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA 2011

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Most Rędziński - Magdalena Wolska-Libiszewska (2017), obraz akrylowy na płótnie

17. Magdalena Wolska-Libiszewska

Tytuł: Most Rędziński, 2017

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. p.d.: M. Wolska-Libiszewska 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Sowa - Marta Julia Piórko (2017), obraz olejny na płótnie

18. Marta Julia Piórko

Tytuł: Sowa, 2017

Informacje: olej, płótno40x30 cmopisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO “SOWA” OLEJ NA PŁÓTNIE, 40x30 cm 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

M 03 RC - Hanna Rozpara (2017), obraz olejny na płótnie

19. Hanna Rozpara

Tytuł: M 03 RC, 2017

Informacje: olej, płótno60x60 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2017, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA “M 03 rc” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Też taka jesteś - Baśka Wesołowska (2014), obraz olejny na płótnie

20. Baśka Wesołowska

Tytuł: Też taka jesteś, 2014

Informacje: olej, płótno2x (100x70) cmopisany na odwrocie: Cykl: Obsesje Tytuł: Też taka jesteś Baśka ® oraz nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez głowy – suszenie - Hanna Zwierzchowska (2017), obraz akrylowy na płótnie

21. Hanna Zwierzchowska

Tytuł: Bez głowy – suszenie, 2017

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Hanna Zwierzchowska “Bez głowy - suszenie” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Blue rabbit - Patrycja Kruszyńska-Mikulska (2016), technika mieszana na płótnie

22. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Tytuł: Blue rabbit, 2016

Informacje: technika mieszana, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: P.K. Mikulska 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Bez tytułu - Krzysztof Piętka (2015), obraz olejny na płótnie

23. Krzysztof Piętka

Tytuł: Bez tytułu, 2015

Informacje: olej, płótno100x130 cmopisany na odwrocie: KRZYSZTOF PIĘTKA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

LXXII z cyklu Perpetuum mobile - Tomasz Winiarski (2014), mezzotinta, sucha igła, papier

24. Tomasz Winiarski

Tytuł: LXXII z cyklu Perpetuum mobile, 2014

Informacje: mezzotinta, sucha igła, papier100x70 cmsygn. u dołu: Z cyklu “Perpetuum mobile”: LXXII AP VI/VI T. Winiarski 2014, opisany na odwrocie: z cyklu “Perpetuum mobile”: LXXII mezzotinta, sucha igła AP VI/VI 2014 Tomasz Winiarski

Nakład: 6/6

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Z cyklu Ochrona prywatności - Izabela Kostiukow (2017), technika mieszana na płótnie

25. Iza Kostiukow

Tytuł: Z cyklu Ochrona prywatności, 2017

Informacje: technika mieszana, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: IZA KOSTIUKOW Z CYKLU: OCHRONA PRYWATNOŚCI 2017’ 100x80 TECH. MIESZANA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

W poszukiwaniu słońca - Mariola Świgulska (2016), obraz akrylowy na płótnie

26. Mariola Świgulska

Tytuł: W poszukiwaniu słońca, 2016

Informacje: akryl, płótno80x120 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2016 r., opisany na odwrocie: “W poszukiwaniu słońca” Mariola Świgulska Seenna 2016 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Bez tytułu - Beata Trembecka (2015), obraz akrylowy na płótnie

27. Beata Trembecka

Tytuł: Bez tytułu, 2015

Informacje: akryl, płótno50x100 cmsygn. p.d.: B. Trembecka 2015, opisany na odwrocie: BEATA TREMBECKA BEZ TYTUŁU 2015 50x100 akryl nr. kat. 037 B.Trembecka

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Magdalena Szczerbakowicz (2013), obraz akrylowy na płótnie

29. Magdalena Szczerbakowicz

Tytuł: Bez tytułu, 2013

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: Magdalena Szczerbakowicz 2013

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Auto_Selfie ‘1 - Katarzyna Piotrowicz (2017), obraz olejny na płótnie

30. Katarzyna Piotrowicz

Tytuł: Auto_Selfie ‘1, 2017

Informacje: olej, płótno120x90 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Piotrowicz ‘17

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Żubr - Aneta Śliwa (2017), ceramika

31. Aneta Śliwa

Tytuł: Żubr, 2017

Informacje: ceramika34x24x13 cmsygn. na spodzie: 2017 r. ANETA ŚLIWA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Noc w mieście - Paweł Porada (2017), obraz akrylowy na płótnie

32. Paweł Porada

Tytuł: Noc w mieście, 2017

Informacje: akryl, płótno2x (50x70) cmsygn. p.d.: Porada 2017, opisany na odwrocie: Porada 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Fractals - Dominik Smolik (2017), obraz akrylowy na płótnie

33. Dominik Smolik

Tytuł: Fractals, 2017

Informacje: akryl, płótno2x (100x100) cmopisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK “FRACTALS” DYPTYK AKRYL PŁÓTNO 100x100 CM KRAKÓW MMXVII Dominik Smolik

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Bez tytułu (05) - Marcin Dybowski (2017), obraz olejny na płótnie

34. Marcin Dybowski

Tytuł: Bez tytułu (05), 2017

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. p.d.: M. Dybowski, opisany na odwrocie: “05” olej, płótno 100x80 cm 2017 M. Dybowski

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Zbuntowana - Marta Konieczny (2013), obraz olejny na płótnie

35. Marta Konieczny

Tytuł: Zbuntowana, 2013

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: MARTA KONIECZNY, opisany na odwrocie: ZBUNTOWANA Marta Konieczny 2013

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Burza - Konrad Trzeszczkowski (2012), obraz olejny na płótnie

36. Konrad Trzeszczkowski

Tytuł: Burza, 2012

Informacje: olej, płótno70x60 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Pilnik - Klaudia Krzysztonek (2015), obraz olejny na płótnie

37. Klaudia Krzysztonek

Tytuł: Pilnik, 2015

Informacje: olej, płótno100x150 cmopisany na odwrocie: PILNIK KLAUDIA KRZYSZTONEK 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Księga I - Paweł Cukier (2017), obraz olejny na płótnie

38. Paweł Cukier

Tytuł: Księga I, 2017

Informacje: olej, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: 2017 Paweł Cukier Księga I

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Oczko wodne - Jacek Cyganek (2016), obraz olejny na płótnie

39. Jacek Cyganek

Tytuł: Oczko wodne, 2016

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. p.d.: Jacek Cyganek, opisany na odwrocie: OCZKO WODNE Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Głowa - Bartosz Hadryś (2016), obraz olejny na płótnie

40. Bartosz Hadryś

Tytuł: Głowa, 2016

Informacje: olej, płótno70x50 cm kompozycja, 72,5x52,5 cm w oprawiesygn. l.d.: BARTOSZ HADRYŚ, opisany na odwrocie: BARTOSZ HADRYŚ - 2016 -

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Próba pełni - Ula Niemirska (2016), kolaż, akryl na płótnie

41. Ula Niemirska

Tytuł: Próba pełni, 2016

Informacje: akryl, kolaż, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: ULA NIEMIRSKA “PRÓBA PEŁNI” 2016r. 100x70 cm akryl/kolaż

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Black TV - Mariusz Mierzejewski (2014), obraz olejny na płótnie

42. Mariusz Mierzejewski

Tytuł: Black TV, 2014

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: BLACK TV 2014 Mariusz Mierzejewski

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Dziewczęta - Tomasz Witkowski (2017), obraz olejny na płótnie

43. Tomasz Witkowski

Tytuł: Dziewczęta, 2017

Informacje: olej, płótno80x70 cmsygn. p.d.: DZIEWCZĘTA T.Witkowski 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Z cyklu wody - Piotr Przybyła (2014), obraz olejny na płótnie

44. Piotr Przybyła

Tytuł: Z cyklu wody, 2014

Informacje: olej, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: Piotr Przybyła “Z cyklu wody” 2014 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Tygrys w chmurach - Katarzyna Misiórska (2014), obraz olejny na płótnie

45. Katarzyna Misiórska

Tytuł: Tygrys w chmurach, 2014

Informacje: olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: AUTOR: KATARZYNA MISIÓRSKA (MISIÓRSKA-SKIBA) TYTUŁ: TYGRYS W CHMURACH WYMIARY: 100/80 cm TECHNIKA: OLEJ/PŁÓTNO

Cena wywoławcza: 500,00 zł

D-STR33TZ - Artur Marciniszyn (KOCUR 1) (2017), technika mieszana na płótnie

46. Artur Marciniszyn (KOCUR 1)

Tytuł: D-STR33TZ, 2017

Informacje: technika mieszana, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: 2017 “D-STR33TZ” oraz monogramem artysty

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Rowerzysta - Małgorzata Fenrych (2017), obraz olejny na płótnie

47. Małgorzata Fenrych

Tytuł: Rowerzysta, 2017

Informacje: olej, płótno60x80 cmopisany na odwrocie: Małgorzata Fenrych “ROWERZYSTA” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Wodospady - Sylwia Michalska (2017), obraz akrylowy na płótnie

48. Sylwia Michalska

Tytuł: Wodospady, 2017

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: S. Michalska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Agnieszka Figurska (2016), obraz akrylowy na płótnie

49. Agnieszka Figurska

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Figurska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Kompozycja nr 121 - Magdalena Kobierecka (2017), technika własna, szkło

50. Magdalena Kobierecka

Tytuł: Kompozycja nr 121, 2017

Informacje: technika własna, szkło101x71 cmopisany na odwrocie: Magdalena Kobierecka “Kompozycja nr 121” 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Kompozycja nr 19 - Iwona Gabryś (2017), technika mieszana na płótnie

51. Iwona Gabryś

Tytuł: Kompozycja nr 19, 2017

Informacje: technika mieszana, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł