5 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 24 maja 2017 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 18 maja 2017 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 20-21 maja 2017 r., sob. 11:00-0:00, nd. 12:00-18:00

Już w środę 24 maja 2017 r. o godz. 19:30 zapraszamy do naszej siedziby na ul. Hożą 51 w Warszawie na 5 Aukcję Sztuki Młodej.

Wystawa przedaukcyjna czynna jest od 18 maja 2017 r. od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W weekend 20-21 maja zapraszamy na showroom kolekcjonerski. W sobotę 20 maja, z okazji warszawskiej Nocy Muzeów, Galeria Xanadu będzie czynna od 11:00 do 0:00, a w niedzielę w godz. 12:00-18:00.

Zlecenia aukcyjne i limity można składać poprzez przyciski “złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową na stronie, a  także telefonicznie pod numerem 503 012 889 oraz mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl
Polecamy również możliwość licytacji online w czasie rzeczywistym poprzez platformę OneBid.

Deus Qui - Sławomir Wojtkiewicz (2017), akryl, płyta

1. Sławomir Wojtkiewicz

Tytuł: Deus Qui, 2017

Informacje: akryl, płyta102x102 cmsygn. p.d.: S. Wojtkiewicz 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Materia 9 – mózg maszynowy 1 - Polski Thomas (Maciej Cieśla) (2017), obraz olejny na płótnie

2. Polski Thomas (Maciej Cieśla)

Tytuł: Materia 9 – mózg maszynowy 1, 2017

Informacje: olej, płótno100,5x151 cmopisany na odwrocie: POLSKI THOMAS Maciej Cieśla MATERIA - MÓZG MASZYNOWY 1

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Bez tytułu - Julia Kowalska (2017), obraz olejny na płótnie

3. Julia Kowalska

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płótno2x 120x100 cm (dyptyk)sygn. p.d.: JK, opisany na odwrocie: JULIA KOWALSKA OLEJ NA PŁÓTNIE 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2700,00 zł

O zmierzchu z cyklu Zauroczona Dmuchawcami - Mariola Świgulska (2017), obraz akrylowy na płótnie

4. Mariola Świgulska

Tytuł: O zmierzchu z cyklu Zauroczona Dmuchawcami, 2017

Informacje: akryl, płótno80x120 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Kurtyna - Ignacy Oboz (2016), olej, alkid, płótno

5. Ignacy Oboz

Tytuł: Kurtyna, 2016

Informacje: olej, alkid, płótno140x100 cmopisany na odwrocie: I. OBOZ 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Koza - Aneta Śliwa (2017), ceramika

6. Aneta Śliwa

Tytuł: Koza, 2017

Informacje: ceramika28x13x28 cmsygn. na spodzie: ANETA ŚLIWA 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Yellow - Jagoda Dziewanowska (2017), obraz olejny na płótnie

7. Jagoda Dziewanowska

Tytuł: Yellow, 2017

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Bez tytułu - Agnieszka Figurska (2017), obraz akrylowy na płótnie

8. Agnieszka Figurska

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: AFigurska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Druga sława paryskich anarchistów - Katarzyna Matylda Kręcicka (2017), technika mieszana na płótnie

9. Katarzyna Matylda Kręcicka

Tytuł: Druga sława paryskich anarchistów, 2017

Informacje: technika mieszana, płótno60x40 cmsygn. p.d.: kmk ‘17

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Dni, które przed nami - Izabela Kostiukow (2017), technika mieszana na płótnie

10. Izabela Kostiukow

Tytuł: Dni, które przed nami, 2017

Informacje: technika mieszana, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: “DNI KTÓRE PRZED NAMI…” 100x80 IZA KOSTIUKOW 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Klocki VI - Kamil Stańczak (2015/2017), obraz akrylowy na płótnie

11. Kamil Stańczak

Tytuł: Klocki VI, 2015/2017

Informacje: akryl, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: K. STAŃCZAK ‘2015/2017 KLOCKI VI AKRYL

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Big dipper - Piotr Ignacy Kopczyński (2017), obraz olejny na płótnie

12. Piotr Ignacy Kopczyński

Tytuł: Big dipper, 2017

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: PiK 2017/04, opisany na odwrocie: “BIG DIPPER” 04.2017 Piotr Ignacy Kopczyński

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Bez tytułu - Mikołaj Szpaczyński (2015), obraz olejny na płótnie

13. Mikołaj Szpaczyński

Tytuł: Bez tytułu, 2015

Informacje: olej, płótno100x130 cmopisany na odwrocie: Mikołaj Szpaczyński 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Unity - Mikołaj Rejs (2014), obraz akrylowy na płótnie

14. Mikołaj Rejs

Tytuł: Unity, 2014

Informacje: akryl, płótno40x40 cmopisany na odwrocie: Unity 2ooo14 Mikołaj Rejs

Cena wywoławcza: 500,00 zł

1702 - Anna Dybowska (2017), obraz olejny na płótnie

15. Anna Dybowska

Tytuł: 1702, 2017

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. l.d.: Dybowska, opisany na odwrocie: 1702 olej na płótnie 80x80 cm Dybowska 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Oksymoron X - Karolina Radoch (2013), technika mieszana na płótnie

16. Karolina Radoch

Tytuł: Oksymoron X, 2013

Informacje: technika mieszana, płótno150x100 cmopisany na odwrocie: Karolina Radoch Oksymoron X

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Przejścia - Małgorzata Fenrych (2017), obraz olejny na płótnie

17. Małgorzata Fenrych

Tytuł: Przejścia, 2017

Informacje: olej, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: “PRZEJŚCIA” 2017 MAŁGORZATA FENRYCH

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Księżycowa podróż - Sabina Maria Grzyb (2017), obraz akrylowy na płótnie

18. Sabina Maria Grzyb

Tytuł: Księżycowa podróż, 2017

Informacje: akryl, płótno50x50 cmsygn. p.d.: Sabina Maria

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Landschaft słonia - Ula Niemirska (2016), kolaż, akryl na płótnie

19. Ula Niemirska

Tytuł: Landschaft słonia, 2016

Informacje: akryl, kolaż, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: ULA NIEMIRSKA “LANDSCHAFT SŁONIA” ‘2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Sen - Jena Polak (2017), obraz olejny na płótnie

20. Jena Polak

Tytuł: Sen, 2017

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. p.d.: 2017 Jena, opisany na odwrocie: “Sen” 2017 r. Jena Polak

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Bez tytułu - Krzysztof Piętka (2015), obraz olejny na płótnie

21. Krzysztof Piętka

Tytuł: Bez tytułu, 2015

Informacje: olej, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: KRZYSZTOF PIĘTKA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Burza morska - Michalina Czurakowska (2014), obraz akrylowy na płótnie

22. Michalina Czurakowska

Tytuł: Burza morska, 2014

Informacje: akryl, płótno120x150 cmopisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA 2014, WARSZAWA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Land[e]scape - Izabela Skierska (2017), obraz olejny na płótnie

23. Izabela Skierska

Tytuł: Land[e]scape, 2017

Informacje: olej, płótno90x60 cmopisany na odwrocie: IZA SKIERSKA 2017 LAND[e]SCAPE

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Święty śmiertelny - Kamil Niewiński (2017), akwarela, akryl, szlagmetal, sklejka drewniana

24. Kamil Niewiński

Tytuł: Święty śmiertelny, 2017

Informacje: akwarela, akryl, szlagmetal, sklejka drewniana62x31 cmsygn. p.d.: Niwiński 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Bez tytułu - Anna Jarzymowska (2017), obraz olejny na płótnie

25. Anna Jarzymowska

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Anna Jarzymowska bez tytułu 2017 100x100 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Akt XIII - Kamil Pieczykolan (2015), węgiel, papier

26. Kamil Pieczykolan

Tytuł: Akt XIII, 2015

Informacje: węgiel, papier100x70 cmopisany na odwrocie: Kamil Pieczykolan Akt XIII 2015 węgiel na papierze

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Bożena Cichecka (2013), obraz olejny na płótnie

27. Bożena Cichecka

Tytuł: Bez tytułu, 2013

Informacje: olej, płótno92x65 cmopisany na odwrocie: BOŻENA CICHECKA 2013 ROK BEZ TYTUŁU

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Odlot - Marta Konieczny (2014), obraz olejny na płótnie

28. Marta Konieczny

Tytuł: Odlot, 2014

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: MARTA KONIECZNY, opisany na odwrocie: “ODLOT” Marta Konieczny 2014

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Miasto 1001 - Magdalena Karwowska (2017), obraz akrylowy na płótnie

29. Magdalena Karwowska

Tytuł: Miasto 1001, 2017

Informacje: akryl, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 1001 2017.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Krokodyle - Jakub Niewdana (2017), ceramika szkliwiona, angoba

30. Jakub Niewdana

Tytuł: Krokodyle, 2017

Informacje: ceramika szkliwiona, angoba35x13x8 cm oraz 34x11x6 cmsygn. od spodu: NIEWDANA NR 34 oraz NIEWDANA NR 28

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Marcelina Rydelek (2017), obraz akrylowy na płótnie

31. Marcelina Rydelek

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: akryl, płótno75x55 cmopisany na odwrocie: RYDELEK ‘17

Cena wywoławcza: 500,00 zł

0117 - Katarzyna Kordyasz (2017), obraz olejny na płótnie

32. Katarzyna Kordyasz

Tytuł: 0117, 2017

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. p.d.: K. KORDYASZ ‘17, opisany na odwrocie: KATARZYNA KORDYASZ “0117” olej, płótno 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Regina - Edyta Mądzelewska (2017), obraz olejny na płótnie

33. Edyta Mądzelewska

Tytuł: Regina, 2017

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. l.d.: E.M.’ 2017 r., opisany na odwrocie: “Regina” Edyta Mądzelewska Legionowo/Warszawa 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Bez tytułu - Maciej Nawrot (2011), obraz olejny na płótnie

34. Maciej Nawrot

Tytuł: Bez tytułu, 2011

Informacje: olej, płótno60x80 cmopisany na odwrocie: MACIEJ NAWROT 2011 BEZ TYTUŁU

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Z cyklu Miasto - Piotr Przybyła (2014), olej, szlagmetal, płótno

35. Piotr Przybyła

Tytuł: Z cyklu Miasto, 2014

Informacje: olej, szlagmetal, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Piotr Przybyła “Z cyklu Miasto” 2014

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Yin-yang - Jolanta Strzelczyk (2016), pastel, karton

36. Jolanta Strzelczyk

Tytuł: Yin-yang, 2016

Informacje: pastel, karton69x48 cm w świetle passe-partout, 94x64 cm w oprawieopisany na odwrocie: Jolanta Strzelczyk Wrocław 2016 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Swing z cyklu Brzozy - Dariusz Franciszek Różyc (2017), obraz akrylowy na płótnie

37. Dariusz Franciszek Różyc

Tytuł: Swing z cyklu Brzozy, 2017

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: RÓŻYC 2017, opisany na odwrocie: CYKL: “BRZOZY” TYTUŁ: “SWING” AKRYL/PŁÓTNO 2017 r. Dariusz Franciszek Różyc

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Bez tytułu - Beata Trembecka (2017), obraz akrylowy na płótnie

38. Beata Trembecka

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: akryl, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: BEATA TREMBECKA BEZ TYTUŁU 2017 Nr katalogowy 116 120x100 AKRYL B. Trembecka

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Every N Gal Is A Star - Kacper Woźny (2017), obraz olejny na płótnie

39. Kacper Woźny

Tytuł: Every N Gal Is A Star, 2017

Informacje: olej, płótno149,5x99,5 cmsygn. p.d.: Woźny 17

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Piotr Trusik (2017), obraz olejny na płótnie

40. Piotr Trusik

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płótno135x90 cmna odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Pejzaż - Magdalena Szilke (2010), obraz olejny na płótnie

41. Magdalena Szilke

Tytuł: Pejzaż, 2010

Informacje: olej, płótno37x44 cm kompozycja, 41,5x49 cm w oprawieopisany na odwrocie: M. Szilke 2010

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Port La Seyne sur Mer - Bartosz Michał Hoppe-Sadowski, obraz olejny na płótnie

42. Bartosz Michał Hoppe-Sadowski

Tytuł: Port La Seyne sur Mer, 2010

Informacje: olej, płótno55x80 cmopisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI “PORT LA SEYNE SUR MER”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Gregon - Anna Stanisz (2017), obraz olejny na płótnie

43. Anna Stanisz

Tytuł: Gregon, 2017

Informacje: olej, płótno90x60 cmopisany na odwrocie: Gregon Stanisz 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Niebieski - Karolina Kasprzak (5), obraz akrylowy na płótnie

44. Karolina Kasprzak

Tytuł: Niebieski, 5

Informacje: akryl, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: Karolina Kasprzak 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Balony II - Hanna Rozpara (2017), obraz akrylowy na płótnie

45. Hanna Rozpara

Tytuł: Balony II, 2017

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn, p.d.: Hanna Rozpara 2017, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA “BALONY II” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bryza - Monika Burzyńska (2017), obraz akrylowy na płótnie

46. Monika Burzyńska

Tytuł: Bryza, 2017

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: MONIKA BURZYŃSKA 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Inwazja wiosny - Danuta Niklewicz (2017), obraz olejny na płótnie

47. Danuta Niklewicz

Tytuł: Inwazja wiosny, 2017

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. l.d.: DANUTA NIKLEWICZ 17, opisany na odwrocie: INWAZJA WIOSNY, olejny Danuta Niklewicz 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Agnieszka Rowińska (2016), obraz olejny na płótnie

48. Agnieszka Rowińska

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: olej, płótno100x120 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Józefów - Krzysztof Bucior (2015), obraz olejny na płótnie

49. Krzysztof Bucior

Tytuł: Józefów, 2015

Informacje: olej, płótno50x30 cmopisany na odwrocie: KRZYSZTOF BUCIOR

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Agata Biernacka (2017), obraz olejny na płótnie

50. Agata Biernacka

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: A. ORCICKA-BIERNACKA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Para XIII - Tomasz Witkowski (2017), olej, tektura

51. Tomasz Witkowski

Tytuł: Para XIII, 2017

Informacje: olej, tektura80x60 cmsygn. z lewej strony: PARA XIII T. Witkowski 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Dynamika przestrzeni I - Joanna Sułek-Malinowska (2017), obraz akrylowy na płótnie

52. Joanna Sułek-Malinowska

Tytuł: Dynamika przestrzeni I, 2017

Informacje: akryl, płótno120x40 cmopisany na odwrocie: Joanna Sułek-Malinowska “Dynamika przestrzeni I” 120x40 akryl 2016 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Magdalena Parfieniuk (2017), obraz olejny na płótnie

53. Magdalena Parfieniuk

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płótno140x140 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Luminarias I - Dominik Smolik (2017), akryl, czarne płótno

54. Dominik Smolik

Tytuł: Luminarias I, 2017

Informacje: akryl, czarne płótno2x 100x70 cm (dyptyk)opisany na odwrocie: Dominik Smolik

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Projekt: drzewo - Izabela Wolska (2016), obraz olejny na płótnie

55. Izabela Wolska

Tytuł: Projekt: drzewo, 2016

Informacje: olej, płótno90x30 cmsygn. u dołu, na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Scena rodzajowa - Filip Warzecha (2017), obraz akrylowy na płótnie

56. Filip Warzecha

Tytuł: Scena rodzajowa, 2017

Informacje: akryl, płótno100x140 cmsygn. l.d.: Filip Warzecha, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Karuzela 1 - Magdalena Szczepaniak-Tabor (2017), obraz olejno-akrylowy na płótnie

57. Magdalena Szczepaniak-Tabor

Tytuł: Karuzela 1, 2017

Informacje: olej, akryl, płótno100x120 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Fałdzik - Sonia Serafin (2016), obraz olejny na płótnie

58. Sonia Serafin

Tytuł: Fałdzik, 2016

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Sonia Serafin

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Miasto J - Ewa Pietrzak (2016), obraz olejny na płótnie

59. Ewa Pietrzak

Tytuł: Miasto J, 2016

Informacje: olej, płótno150x90 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł