50 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 20 kwietnia 2021 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 17 kwietnia 2021 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Showroom przedaukcyjny: 23- 24 kwietnia 2021 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 27 kwietnia 2021 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie od 17 kwietnia 2021 r. Serdecznie zapraszamy w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Katalog 50 Aukcja Sztuki Młodej

szukając swojej ścieżki - Anna wiegebińska-bączek - grzbiet górski w żywych kolorach (czerwieni, żółtym i niebieskim oraz ich odcieniach)

1. Anna Wielebińska-Bączek

Tytuł: Szukając swojej ścieżki, 2021

Informacje: akryl, płótno90x70 cm sygn. p.d.: B.VA, opisany na odwrocie: BONZQOVA '20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800

Cena sprzedaży: 1000 zł

iskry - hanna rozpara - abstrakcyjny obraz w zielonych i niebieskich odcieniach, podobny do ławicy

2. Hanna Rozpara

Tytuł: Iskry, 2021

Informacje: akryl, płótno60x60 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2021, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „ISKRY" 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200

Cena sprzedaży: 1200 zł

dźwięki melancholii - Mirosław Nowiński - obraz w duchu realizmu bajkowego, śpiąca na siedząco postać z gramofonem obok, w tle zabudowania

3. Mirosław Nowiński

Tytuł: Dźwięki melancholii, 2021

Informacje: akryl, płotno100x110 cmsygn. p.d.: Nowiński M. 21., opisany na odwrocie: "Dźwięki melancholii" tech: akryl na płótnie wym: 100x110 rok 2021 aut: Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600

Cena sprzedaży: 2000 zł

pinek 1423 - Jonasz Koperkiewicz - abstrakcyjny obraz w odcieniach różu

4. Jonasz Koperkiewicz

Tytuł: Pink 1423, 2021

Informacje: akryl, płótno100x90 cmopisany na odwrocie: Pink 1423 J. Koperkiewicz 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800

Cena sprzedaży: 1500 zł

Ma'donnaTetana Namitka Caluente - Beata Szustkiewicz - kobieta z dzieckiem na rękach, przy głowach mają nimby (aureole)

5. Beata Szustkiewicz

Tytuł: Ma’donnaTetana Namitka Caluente, 2021

Informacje: akryl, płótno120x100 cmsygn. na licu: BEA 2021, opisany na odwrocie: Ma'donnaTetana Namitka Caluente Beata Szustkiewicz 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2200

z cyklu drzewa 1 - barbara Bielecka-woźniczko - sęk drzewa, odcienie zieleni i niebieskiego

6. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: Z cyklu drzewa 1, 2021

Informacje: akryl, olej, płótno90x90 cmsygn. p.d.: B.B. Woźniczko 2021, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko Z cyklu Drzewa 1, 2021, akryl, olej, płótno, 90x90"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

enough - Milena kliszko - minimalistyczny obraz, dwa krzesła frontem do siebie i pomiędzy nimi stolik. jedno z krzeseł przewrócone na plecy

7. Milena Kliszko

Tytuł: Enough, 2021

Informacje: akryl, płótno90x100 cmopisany na odwrocie: Milena Kliszko "Enough" 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000

Cena sprzedaży: 1000 zł

so miss summer time - Szymon kurpiewski - mężczyzna w okularach przeciwsłonecznych patrzący w niebo

8. Szymon Kurpiewski

Tytuł: So miss summer time, 2021

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. p.d.: SKurpiewski, opisany na odwrocie: 'So miss summer time' 2021 SKurpiewski

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600

różowy - Paulina Leszczyńska - różowy kwiat

9. Paulina Leszczyńska

Tytuł: Różowy, 2019

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Pola

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800

kompozycja - paulina adamowska - abstrakcyjny geometryczny obraz z dominującym różowym kolorem

10. Paulina Adamowska

Tytuł: Kompozycja, 2021

Informacje: akryl, płótno100x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1000 zł

focus - agata burnat - młoda kobieta z gepardem za plecami

11. Agata Burnat

Tytuł: Focus, 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600

Cena sprzedaży: 1000 zł

pejzaż miasta i - Iza Jaśniewska - pejzaż miejski, niebieskie dachy

12. Iza Jaśniewska

Tytuł: Pejzaż miasta I, 2019

Informacje: akryl, płótno75x55 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska 2019 akryl tytuł - pejzaż miasta I

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

duch kobiety z wachlarzem - Anna pokos - surrealistyczny obraz, kobieta w błękitnej sukni z wachlarzem w prawej dłoni, lewituje nad przepaścią

13. Anna Pikos

Tytuł: Duch kobiety z wachlarzem, 2019

Informacje: akryl, płótno60x40 cmsygn. l.d.: ANNA PIKOS 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800

Cena sprzedaży: 1000 zł

daleko od domu - filip Łoziński - realizm magiczny, na ziemi drobne postacie ludzkie, nad nimi unoszą się balony

14. Filip Łoziński

Tytuł: Daleko od domu, 2021

Informacje: olej, płótno30x100 cmsygn. p.d.: F.Łoziński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600

Cena sprzedaży: 3200 zł

jutrzenką - Patrycja Kruszyńska-Mikulska - śpiąca naga kobieta zawieszona w abstrakcyjnej przestrzeni

15. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Tytuł: Jutrzenka, 2021

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3600-4200

Cena sprzedaży: 2600 zł

przestrzeń 2020-1 - Katarzyna lipska-ziębińska - abstrakcja

16. Katarzyna Lipska-Ziębińska

Tytuł: Przestrzeń 2020-1, 2020

Informacje: olej, płótno, szkło100x100 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Lipska Ziębińska 1" olej, płótno, szkło 100x100 cm 09.2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Jaskółki 1 - Katarzyna Kostecka - 7 jaskółek lecących w prawą stronę

17. Katarzyna Kostecka

Tytuł: Jaskółki 1, 2019

Informacje: akryl, płótno46x55

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

false doves and lines 1944/2021 (prudential) - Kacper woźny

18. Kacper Woźny

Tytuł: False doves and lines 1944/2021 (prudential), 2021

Informacje: olej, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: Woźny'21

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3000-3200

Cena sprzedaży: 1500 zł

il gorgo - Katarzyna Doroba - kobieta pływająca w basenie na Il Gorgo

19. Katarzyna Doroba

Tytuł: Il Gorgo, 2021

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. l.g.: K. DOROBA 2021, opisany na odwrocie: KATARZYNA DOROBA IL GORGO AKRYL 100/80 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

leśne zacisze - gabriela paluch - pejzaż leśny

20. Gabriela Paluch

Tytuł: Leśne zacisze, 2021

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

maska czy twarz s5 32 - Aleksandra Modzelewska - portret

21. Aleksandra Modzelewska

Tytuł: Maska czy twarz S5 32, 2021

Informacje: olej, akryl, klej, płótno72x59 cmAM'21, opisany na odwrocie: ALEKSANDRA MODZELEWSKA "MASKA CZY TWARZ SS32" 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3200-3600

Cena sprzedaży: 3400 zł

autoportret w świetle i cieniu - Zuzanna pieczyńska

22. Zuzanna Pieczyńska

Tytuł: Autoportret w świetle i cieniu, 2019

Informacje: olej, płótno50x50 cmsygn. p.d.: Pieczyńska, opisany na odwrocie: ZUZANNA PIECZYŃSKA "AUTOPORTRET W ŚWIETLE I CIENIU" 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

przed wieczorem - Jakub Szymański - pejzaż

23. Jakub Szymański

Tytuł: Przed wieczorem, 2021

Informacje: akryl, płótno65x60 cmsygn. K.2021, opisany na odwrocie: J. Szymański 2021.04.02 "Przed Wieczorem"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

rat fight Don Kichot - Marcin Lipiec - walczące szczury, na motywach twórczości Francisa Bacona

24. Marcin Lipiec

Tytuł: Rat fight Don Kichot, 2020

Informacje: olej, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: RAT FIGHT Don Kichot 20 Lipiec

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2600-3000

kule - Andrzej grabowski - abstrakcja, czarno-szaro-żółte koła

25. Andrzej Grabowski

Tytuł: Kule, 2021

Informacje: akryl, płótno70x50 cmsygn. p.d.: A. Grabowski 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1100 zł

wnętrze z telefonem - Kamila guzal-pośrednik - abstrakcja

26. Kamila Guzal-Pośrednik

Tytuł: Wnętrze z telefonem, 1997

Informacje: olej, płótno85x122 cmsygn. p.d.: Kamila Guzal, opisany na odwrocie: 1997 KAMILA GUZAL-POŚREDNIK

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000

bez tytułu - Andrzej Wirpszo - pejzaż morski, w oddali latarnia morska

27. Andrzej Wirpszo

Tytuł: bez tytułu, 2021

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. l.d.: WIRP21, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1100 zł

osobliwość nr 8: Syriusz A Syriusz B - Aleksandra Tracz - abstrakcja

28. Aleksandra Tracz

Tytuł: osobliwość nr 8: Syriusz A Syriusz B, 2018/2019

Informacje: akryl, kolaż, płótno120x90 cmopisany na odwrocie: A. Tracz "Osobliwość nr 8: Syriusz A Syriusz B" 2018/2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000

Cena sprzedaży: 2400 zł

moc - Andrzej Zujewicz - abstrakcja, różowo-bordowy romb, żółte tło

29. Andrzej Zujewicz

Tytuł: Moc, 2020

Informacje: olej, płyta70x100 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "MOC" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

bez maski - katia meller - figuratywne postacie z zakrytymi twarzami, jedna z postaci jest odwrócona w stronę widza i ujawnia swoją twarz

30. Katia Meller

Tytuł: Bez maski, 2020

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno80x100 cmsygn. l.d.: Katia Meller

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000

mgła - Karolina jarosławska - abstrakcja w odcieniach szarości, górna część jasna, dolna część ciemna

31. Karolina Jarosławska

Tytuł: Mgła, 2021

Informacje: olej, płótno120x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1000 zł

enchanted forest - Mariola świgiulska - pejzaż leśny

32. Mariola Świgulska

Tytuł: Enchanted forest, 2021

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno90x120 cmopisany na odwrocie: Mariola Świgulska Seenna 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000

Cena sprzedaży: 1000 zł

jedność - pola piestrzeniewicz - abstrakcja w odcieniach szarości

33. Pola Piestrzeniewicz

Tytuł: Jedność, 2020

Informacje: technika mieszana, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: JEDNOŚĆ POLA PIESTRZENIEWICZ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600

księżycowy koci kemping - Bartłomiej baranowski - realizm magiczny, kot leżący na ziemiance, gwieździste niebo w tle

34. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Księżycowy kemping koci, 2021

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. p.g.: Baranowski 10/21

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

M009 - Izabela Lewkowicz - portret męski w odcieniach szarości na białym tle

35. Izabela Lewkowicz

Tytuł: M009, 2020

Informacje: olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Izabela Lewkowicz 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600

Cena sprzedaży: 1100 zł

Kyuu - paweł światek - ryby

36. Paweł Świątek

Tytuł: Kyuu (dyptyk), 2021

Informacje: emulsja winylowa, płótno100x60 cmopisany na odwrocie: PAWEŁ ŚWIĄTEK "KYUU" 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

rusałki - Katarzyna boguszewska - realizm, dwie kobiety, w tle las

37. Katarzyna Boguszewska

Tytuł: Rusałki, 2020

Informacje: olej, płótno106x120 cmsygn. p.d.: Qma, opisany na odwrocie: Katarzyna Boguszewska QMA Rusałki '20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600

bez tytułu - Sylwia Jóźwiak - minimalistyczny pejzaż

38. Sylwia Szewczyk

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, płótno70x40 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

bez tytułu - Irena Skalik - architektura, korytarz przejścia podziemnego, czerń i odcienie szarości

39. Irena Skalik

Tytuł: bez tytułu, 2021

Informacje: akryl, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: IRENA SKALIK BEZ TYTUŁU, AKRYL NA PŁÓTNIE, 70x100 cm, 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800

Cena sprzedaży: 1000 zł

wieża babel 1 - Małgorzata bundzewicz - abstrakcja

40. Małgorzata Bundzewicz

Tytuł: Wieża Babel 1, 2020

Informacje: olej, płótno73x100 cmsygn. p.d.: mb 2020, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA BUNDZEWICZ WIEŻA BABEL 1 OLEJ/PŁÓTNO/2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200

wieczór nad arkadią - maciej kempiński - pejzaż miejski

41. Maciej Kempiński

Tytuł: Wieczór nas arkadią, 2021

Informacje: akryl, płótno54x65 cmsygn. l.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Wieczór nad Arkadią" M. Kempiński MMXXI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

fox at dusk - pervin ece Yakacık - lis na tle lasu

42. Pervin Ece Yakacık

Tytuł: Fox at dusk, 2021

Informacje: olej, płótno100x70 cmsygn. p.d., opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000

miłość - Monika Kalista - para podczas zbliżenia

43. Monika Kalista

Tytuł: Miłość, 2012

Informacje: olej, płótno120x120 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000

tam, gdzie zawsze jest nadzieja - Agnieszka Pawłowska - pejzaż, realizm magiczny

44. Agnieszka Pawłowska

Tytuł: Tam, gdzie zawsze jest nadzieja, 2021

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. p.d.: Agnieszka Pawłowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2800

Cena sprzedaży: 2000 zł

Sekret - Tomasz Masionek - malarstwo figuratywne, odwrócona postać młodej kobiety

45. Tomasz Masionek

Tytuł: Sekret, 2020

Informacje: olej, technika mieszana, płótno130x92 cmsygn. p.d.: T.Masionek, opisany na odwrocie: T.Masionek SEKRET 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600

Cena sprzedaży: 1000 zł

wysublimowane piękno - Vanessa świgulska - portret w odcieniach szarości i złotego

46. Vanessa Świgulska

Tytuł: Wysublimowane piękno, 2020

Informacje: akryl, szlagmetal, technika własna, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Eslain 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

confusion I - Monika noga - portret z zamazaną twarzą

47. Monika Noga

Tytuł: Confusion I, 2021

Informacje: olej, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Monika Noga, Confusion I, 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000

Barcelona - Natalia kozarzewska - pejzaż, plaża, dwie plamy

48. Natalia Kozarzewska

Tytuł: Barcelona, 2021

Informacje: akryl, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: BARCELONA 2021/AKRYL NA PŁÓTNIE NATALIA KOZARZEWSKA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

warto wierzyć (w siebie) - Michał czejgis - realizm magiczny, wieża ponad chmurami

49. Michał Czejgis

Tytuł: Warto wierzyć (w siebie), 2021

Informacje: olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: "WARTO WIERZYĆ (W SIEBIE)" Michał Czejgis 2021 olej

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000

w ciszy - Malwina Cieślik - pejzaż, łódka zacumowana w porcie obok molo

50. Malwina Cieślik

Tytuł: W ciszy, 2019

Informacje: akryl, olej, płótno70x70 cmsygn. p.d.: M.Cieślik 2019, opisany na odwrocie: "W ciszy"" M. Cieślik '19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

autoportret z kotem - Sylwia Dwornicka - akt, kobieta pracująca w ogrodzie, na drzewie kot

51. Sylwia Dwornicka

Tytuł: Autoportret z kotem, 2018

Informacje: akryl, płótno70x70 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200

królestwo laguny - Katarzyna Stankiewicz - abstrakcja, pejzaż, nieregularny pomarańczowy pasek w poprzek, po środku obrazu

52. Katarzyna Stankiewicz

Tytuł: Królestwo laguny, 2021

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: "Królestwo laguny #1" II kw. 2021 Katarzyna Stankiewicz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800

Cena sprzedaży: 1400 zł

koziorożec nugatowy - Aneta śliwa - rzeźba koziorożca, trójnogi, o obłych kształtach i długich rogach

53. Aneta Śliwa

Tytuł: Koziorożec nugatowy, 2021

Informacje: ceramika szkliwiona39x16x23 cmsygn.: ANETA ŚLIWA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800

czerwonopiętka - Elżbieta boukourbane - akt, kobieca postać wygięta lekko w tył, opiera się na rękach

54. Elżbieta Boukourbane

Tytuł: Czerwonopiętka, 2021

Informacje: olej, płótno70x70 cmsygn. l.d.: E.BOUKOURBANE

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2400

andromeda - Agnieszka boroń - abstrakcja, zawiera elementy wypukłe

55. Agnieszka Boroń

Tytuł: Andromeda, 2020

Informacje: technika własna, akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d.: ABoroń 2020, opisany na odwrocie: "ANDROMEDA" AGNIESZKA BOROŃ 2020, na odwrocie pieczęć autorska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800

Cena sprzedaży: 1000 zł

portret dziewczyny z perłą iv - Tomasz Włodarczyk

56. Tomasz Włodarczyk

Tytuł: Portret dziewczyny z perłą IV, 2021

Informacje: pastel, karton60x50 cmsygn. l.d.: Włodarczyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1100 zł

Przenikanie - Krystyna krępa - abstrakcja w żywych kolorach

57. Krystyna Krępa

Tytuł: Przenikanie, 2005

Informacje: olej, płótno72,5x72,5 cmopisany na odwrocie: KRYSTYNA KRĘPA /73x73/ 2005 r. "POKOLENIE J.PII" "PRZENIKANIE"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

skromne początki - Yulia gunrzhiyants - mała dziewczynka siedząca tyłem, rozmyte tło

58. Yulia Gurzhiyants

Tytuł: Skromne początki, 2021

Informacje: olej, płótno60x50 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600

spokój - Ilona Woźniak - pejzaż, plaża, samotna postać na drugim planie

59. Ilona Woźniak

Tytuł: Spokój, 2020

Informacje: olej, płótno50x70 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600

waterfall - marta dunal - błękitna abstrakcja

60. Marta Dunal

Tytuł: Waterfall, 2020

Informacje: akryl, płyta60x60 cmsygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

tajemnicza wyspa - Agnieszka Bykowska - pejzaż

61. Agnieszka Bykowska

Tytuł: Tajemnicza wyspa, 2021

Informacje: olej, płótno65x81 cmsygn. l.d.: AB, opisany na odwrocie: Tajemnicza wyspa - olej Agnieszka Bykowska, 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

z cyklu wody - Piotr przybyła - abstrakcja, dominujący błękitny kolor

62. Piotr Przybyła

Tytuł: Z cyklu wody, 2020

Informacje: technika mieszana, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: "Z cyklu Wody 2020 A" Piotr Przybyła 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800

Cena sprzedaży: 1000 zł

glamour - marina góra - czarno biały portret, młoda kobieta

63. Karina Góra

Tytuł: Glamour, 2021

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d.: Karina Góra

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

MR67-S1 - Michał rejner - kobiecy portret

64. Michał Rejner

Tytuł: MR67-S1, 2019

Informacje: olej, płótno120x90 cmsygn. p.d.: M. Rejner

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000

Cena sprzedaży: 1400 zł

pink sky - Magdalena mędzkiewicz - abstrakcja

65. Magdalena Mędzkiewicz

Tytuł: Pink sky, 2021

Informacje: akryl, płótno60x120 cmopisany na odwrocie: 'Pink Sky' 2021 Magdalena Mędzkiewicz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1000 zł

obok mojego domu - Emilia garbień - pejzaż, zabudowania

66. Emilia Garbień

Tytuł: Obok mojego domu, 2019

Informacje: olej, tektura40x76 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Cena sprzedaży: 1000 zł

bodies 03 - Karolina datura - akt, 2 osoby, kobieta leży, mężczyzna kuca nad nią, czarno biały

67. Karolina Dadura

Tytuł: Bodies 03, 2021

Informacje: akryl, płótno100x130 cmsygn. p.d.: Katarzyna Dadura

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3000

Cena sprzedaży: 2200 zł

równonoc - Małgorzata Chołda - portret kobiety, blada skóra, brązowe włosy, a na nich małe łódeczki z papieru, tło błękitne, niejednolite

69. Małgorzata Chołda

Tytuł: Równonoc, 2020

Informacje: akryl, pasta strukturalna, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: Małgorzata Chołda; 2020 r.; akryl, tech. mieszana; tytuł: "Równonoc"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

bez tytułu - Iwona Gabryś - abstrakcja

70. Iwona Gabryś

Tytuł: bez tytułu, 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800

Cena sprzedaży: 2200 zł

z palety 13 - Wioletta gaszka - abstrakcja, żywe kolory

71. Wioletta Gaszka

Tytuł: Z palety 13, 2017

Informacje: olej, płótno60x60 cmsygn. p.d.: Wiola Gaszka 2017, opisany na odwrocie: Z palety 13, 2017 r Wiola Gaszka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600

bez tytułu - Karolina karkucińska - abstrakcja

72. Karolina Karkucińska

Tytuł: bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, płótno100x50 cmsygn. p.d.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

szeptanki etery - Michał jamioł - abstrakcja, żywe, jaskrawe kolory

73. Michał Jamioł

Tytuł: Szeptanki Etery, 2021

Informacje: akryl, płótno100x120 cmsygn. l.d.: MJ, opisany na odwrocie: AKRYL/PŁÓTNO 100 cm x 120 cm "SZEPTANKI ETERY" 16/2021 MJamioł 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200

Cena sprzedaży: 2000 zł

furia - Jakub kępka - portret, niepokojący, stonowane, zimne kolory

74. Jakub Kępka

Tytuł: Furia, 2020

Informacje: akryl, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: Kępka 2020 "FURIA"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Wirus - marta grzesk-studzińska

75. Marta Grzesik-Studzińska

Tytuł: Wirus, 2020

Informacje: akryl, płótno115x75 cmsygn. l.d.: MGS, opisany na odwrocie: MARTA GRZESIK-STUDZIŃSKA "WIRUS" 2020 R. 75x115 cm AKRYL NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000

fale słoneczne - Nadia sitnikova - abstrakcja, żywe i ciepłe kolory

76. Nadia Sitnikova

Tytuł: Fale słoneczne, 2021

Informacje: akryl, płótno50x70 cmsygn. p.d.: Sitnikova, opisany na odwrocie Nadiia Sitnikova

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1000 zł

nikomu nie oddamy - beata mura - księżyc w pełni z przywiązanym do niego pluszowym misiem

77. Beata Mura

Tytuł: Nikomu nie oddamy, 2021

Informacje: akryl, płótno90x90 cmsygn. p.d.: Ryś 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800

Cena sprzedaży: 1000 zł

1Q99 - paulina ledzion - abstrakcja

78. Paulina Ledzion

Tytuł: 1Q99, 2021

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

chaos natury - Żaneta chłostowska-szwaczka - tajemniczy portret kobiety

79. Żaneta Chłostowska-Szwaczka

Tytuł: Chaos natury, 2020

Informacje: akryl, płótno90x70 cmsygn. p.d.: Ż.CH.S 2020, opisany na odwrocie: ŻANETA CHŁOSTOWSKA-SZWACZKA "CHAOS NATURY" AKRYL NA PŁÓTNIE, 90x70 ROK 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800

księga puszczy - świgętogrzyb - Andrzej masianis - pejzaż leśny, krasnoludki, realizm magiczny

80. Andrzej Masianis

Tytuł: Księga puszczy – Świętogrzyb, 2021

Informacje: olej, płótno60x90 cmsygn. p.d.: A. Masianis

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2600-3200

Cena sprzedaży: 2200 zł

szczęśliwy w pracy - Agnieszka Kutera - martwa natura, 2 szklanki

81. Agnieszka Kutera

Tytuł: Szczęśliwy w pracy, 2020

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Agnes Kutersky

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

pies, piłka i ważka - Emilia Formella - pies, podłoga w szachownicę biało-czerwoną

82. Emilia Formella

Tytuł: Pies, piłka i ważka, 2017

Informacje: akryl, płótno40x50 cmsygn. p.d.: Emilia Formella, opisany na odwrocie: "Pies, piłka i ważka" Emilia Formella akryl, 2017

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Niepewna pogoda - Krystyna rausz - pejzaż

83. Krystyna Rausz

Tytuł: Niepewna pogoda, 2016

Informacje: olej, płótno30x60 cmsygn. p.d.: K.Rauss 2016

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

przebudzenie o świcie - Grzegorz wójcik - kobiecy akt, realizm

84. Grzegorz Wójcik

Tytuł: Przebudzenie o świcie, 2021

Informacje: olej, płótno51x38 cmsygn. p.d.: G. Wójcik 2021 r., opisany na odwrocie: PRZEBUDZONA O ŚWICIE Grzegorz Wójcik 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600

skok do wody 4 - agnieszka słońska-więcek

85. Agnieszka Słońska-Więcek

Tytuł: Skok do wody 4, 2020

Informacje: akryl, płótno120x100 cmsygn. p.d.: AW

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

błękitna przystań - załadunek - Mateusz kędziora - pejzaż, port

86. Mateusz Kędziora

Tytuł: Błękitna przystań – załadunek, 2019

Informacje: olej, sklejka65x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400