51 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 25 maja 2021 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 18 maja 2021 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Showroom przedaukcyjny: 24 - 25 maja 2021 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 25 maja 2021 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie od 18 maja 2021 r. Serdecznie zapraszamy w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Katalog 51 Aukcja Sztuki Młodej

pustkowie - filip Łoziński - pejzaż, drobne postacie na ziemi, pośród nich strzeliste kolumny, lekko pochmurne niebo

1. Filip Łoziński

Tytuł: Pustkowie, 2021

Informacje: olej, płótno60xc80 cmsygn. p.d.: F.Łoziński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3000-3500

Cena sprzedaży: 1600 zł

w dobrą stronę - Ewelina Wasilewska -na tarasie kobieta w żółtym płaszczu stojąca tyłem do widza patrzy się na zaśnieżony krajobraz, obok ośnieżona rzeźba

2. Ewelina Wasilewska

Tytuł: W dobrą stronę, 2021

Informacje: olej, płótno100x70 cmsygn. l.d.: WE, opisany na odwrocie: Wasilewska Ewelina "W dobrą stronę" olej 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Cena sprzedaży: 1000 zł

mr84-s1 - Michał rejner - portret kobiety patrzącej w prawą stronę, odcienie szarości, czerń

3. Michał Rejner

Tytuł: MR84-S1, 2020

Informacje: olej, płótno120x90 cmopisany na odwrocie: M. Rejner 2020 MR84-S1

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500

Cena sprzedaży: 1100 zł

wspomnienie lata - weronika lipka - jesienny pejzaż pól i sadu

4. Weronika Lipka

Tytuł: Wspomnienie lata, 2021

Informacje: olej, płótno100x120 cmsygn. p.d.: Lipka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Cena sprzedaży: 1400 zł

rybitwy - Katarzyna Kostecka - 8 ptaków w locie, lecących w lewą stronę

5. Katarzyna Kostecka

Tytuł: Rybitwy, 2020

Informacje: akryl, płótno50x60 cmopisany na odwrocie: "Rybitwy" 2020 K. Kostecka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

księżycowa serenada - Damian Wojnowski - postać siedząca na taborecie ze stopami w misce z wodą, grająca na księżycu w formie trąby, gwieździste niebo w tle. realizm magiczny.

6. Damian Wojnowski

Tytuł: Księżycowa serenada, 2021

Informacje: olej, płótno40x40 cm kompozycja, 42,50 x 42,50 cm w oprawiesygn. l.d.: D.W., opisany na odwrocie: WOJNOWSKI 2021 02/03 MOONLIGHT SERENADE

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200

spełnione sny - Michał jamioł - abstrakcja, żywe jaskrawe kolory

7. Michał Jamioł

Tytuł: Spełnione sny, 2021

Informacje: akryl, płótno100x120 cmsygn. l.d.: MJ, opisany na odwrocie: akryl/płótno 100 cm x 100 cm "Spełnione Sny" 2021 MJamioł

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500

Cena sprzedaży: 1800 zł

przestrzeń (nie)wytłumaczalna - Kamila walendykiewicz - pejzaż zawszony pośród chmur i mgieł

8. Kamila Walendykiewicz

Tytuł: Przestrzeń (nie)wytłumaczalna, 2020

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: KAMILA WALENDYKIEWICZ PRZESTRZEŃ (NIE)WYTŁUMACZALNA 100X100 OLEJ NA PŁÓTNIE 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Cena sprzedaży: 1500 zł

obdarowywanie - Aneta fausek-kaczanowska

9. Aneta Fausek-Kaczanowska

Tytuł: Obdarowywanie, 2019

Informacje: technika mieszana, olej, akryl, pastel, papier, płótno80x90 cmopisany na odwrocie: Aneta Fausek-Kaczanowska 2019 80x90

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

blue valentine - yuliya stratovich - błękitny pejzaż miejski

10. Yuliya Stratovich

Tytuł: Blue valentine, 2021

Informacje: akryl, płótno80x90 cmsygn. p.d.: S.Y. 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000

Cena sprzedaży: 2200 zł

zorza - Żaneta chłostowska-szwaczka - portret kobiety

11. Żaneta Chłostowska-Szwaczka

Tytuł: Zorza, 2020

Informacje: akryl, płatki złota, płótno50x70 cmsygn. p.d.: Ż.CH.S 2020, opisany na odwrocie: ŻANETA CHŁOSTOWSKA-SZWACZKA "ZORZA" AKRYL, PŁATKI ZŁOTA, PŁÓTNO, 2020 R.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800

good time - agata burnat - kobieta kucając głaszcze czarnego kota

12. Agata Burnat

Tytuł: Good time, 2021

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. p.d.: A. Burnat

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600

Cena sprzedaży: 1200 zł

równowaga - pola piestrzeniewicz - abstrakcja, odcienie szarości, czerń

13. Pola Piestrzeniewicz

Tytuł: Równowaga, 2020

Informacje: technika mieszana, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: RÓWNOWAGA POLA PIESTRZENIEWICZ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600

Cena sprzedaży: 1300 zł

postaci krążące z odbiciem - Marcin lipiec

14. Marcin Lipiec

Tytuł: Postaci krążące z odbiciem, 2020

Informacje: olej, płótno130x160 cmopisany na odwrocie: postaci krążące z odbiciem 20 Lipiec

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600

delikatność chwili - Mariola świgulska - pejzaż, brzozy nad jeziorem

15. Mariola Świgulska

Tytuł: Delikatność chwili, 2021

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno140x70 cmsygn. p.d.: Mariola Swigulska Senna 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

portret dziewczyny z perłą II - Tomasz Włodarczyk - portret, dominują ciemne kolory

16. Tomasz Włodarczyk

Tytuł: Portret dziewczyny z perłą II, 2021

Informacje: pastel, karton60x50 cmsygn. l.d.: Włodarczyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600

Cena sprzedaży: 2100 zł

nox - Elżbieta boukourbane - kobiecy akt, młoda, o długich czerwonych włosach dziewczyna z kotem na ramieniu, abstrakcyjne tło

17. Elżbieta Boukourbane

Tytuł: Nox, 2019

Informacje: olej, płótno90x60 cmsygn. l.d.: E.BOUKOURBANE

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1400 zł

retrospekcja z cyklu jurajskie światło - Magdalena barczyk-kurus - architektura, gra światła i cienia, wyraźna faktura

18. Magdalena Barczyk-Kurus

Tytuł: Retrospekcja z cyklu jurajskie światło, 2015

Informacje: akryl, płótno80x120 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus 2015 "Retrospekcja - Pejzaż wewnętrzny" cykl: "Jurajskie światło"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000

Cena sprzedaży: 1000 zł

Brzegi 4 - Anna magier - rozmyty pejzaż, jasne kolory, biel, jasne odcienie szarości

19. Anna Magier

Tytuł: Brzegi 4, 2021

Informacje: akryl, płótno70x50 cmsygn. p.d.: Magier

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Madonna del mar Cedric - Beata Szustkiewicz - kobieta z dzieckiem na rękach

20. Beata Szustkiewicz

Tytuł: Ma’donna Del Mar Cedric, 2021

Informacje: akryl, płótno120x100 cmsygn. p.d. BEA 2021, opisany na odwrocie: Ma’donna Del Mar Cedric Beata Szustkiewicz 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800

bez tytułu - Irena Skalik - architektura, czarno szara

21. Irena Skalik

Tytuł: bez tytułu, 2021

Informacje: akryl, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: IRENA SKALIK BEZ TYTUŁU, AKRYL NA PŁÓTNIE, 70x100 cm, 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1300 zł

blue wind - Aleksandra Hajdas-Rutkowska - rozmyta postać kobiety, abstrakcyjne tło, błękitny, żółty, biały

22. Aleksandra Hajdas-Rutkowska

Tytuł: Blue wind, 2021

Informacje: olej, płótno140x90 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2400

cel - Andrzej Zujewicz - prawa dłoń z wyciągniętym palcem wskazującym w kierunku drugiego planu, wskazująca na tło składające się z zielonych napisów "cel"

23. Andrzej Zujewicz

Tytuł: Cel, 2021

Informacje: olej, płótno120x80 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "CEL" 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1000 zł

cyklon wasa - hanna Zwierzchowska - czerwony akt kobiecy, zarysowane kontury ciała

24. Hanna Zwierzchowska

Tytuł: Cyklon wasa, 2021

Informacje: olej, płótno100x73 cmopisany na odwrocie: Hanna Zwierzchowska, Cyklon Wasa, 100x72, ol/pł, 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800

figure 27 - Karolina dadura - czarno biały męski akt

25. Karolina Dadura

Tytuł: Figure 27, 2021

Informacje: akryl, płótno120x80 cmsygn. p.d.: Karolina Dadura

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600

Cena sprzedaży: 1200 zł

droga do szczęścia - Nadia sitnikova - abstrakcja w żywych kolorach, dominuje żółty kolor

26. Nadia Sitnikova

Tytuł: Droga do szczęścia, 2021

Informacje: akryl, płótno70x60 cmsygn. p.d.: Sitnikova, opisany na odwrocie: Nadiia Sitnikova

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

maska czy twarz s5 49 - Aleksandra Modzelewska - portret

27. Aleksandra Modzelewska

Tytuł: Maska czy twarz S5 49, 2021

Informacje: olej, akryl, kolaż, płótno70x70 cmsygn. p.d.: AM'21

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3200-3800

Cena sprzedaży: 2800 zł

szesnaste urodziny - maciej kempiński - leżąca na kanapie naga postać patrząca się w drzwi balkonowe, jasno oświetlona, obok w prawym dolnym rogu pluszowa lalka

28. Maciej Kempiński

Tytuł: Szesnaste urodziny, 2020

Informacje: olej, płótno50x61 cmsygn. p.d.: MK, opisany na odwrocie: "Szesnaste urodziny" M. Kempiński MMXX

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2800

Cena sprzedaży: 1600 zł

banany - Kamila golec - na obrazie 2 banany, jeden cały, drugi sama skórka

29. Kamila Golec

Tytuł: Banany, 2021

Informacje: olej, płótno80x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1200 zł

akt rodzinny - Julia młodzik - akt, 4 kobiety. 3 siedzą na postumencie, jedna na ziemi

30. Julia Młodzik

Tytuł: Akt rodzinny, 2020

Informacje: akryl, płótno130x100 cmsygn. p.d.: JMłodzik '21, opisany na odwrocie: "Akt rodzinny" 2020 R. Julia Młodzik

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800

Cena sprzedaży: 1000 zł

bezkres - Marcin Pińkowski - pejzaż, zielony, pomarańczowy, gwieździste niebo o kolorowych chmurach

31. Marcin Pińkowski

Tytuł: Bezkres, 2021

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: BAWEŁNA/ZAWERNIKSOWANY FORMAT: 100 cm x 100 cm "Bezkres" Ole płótno bawełniane Pińkowski Marcin '21

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Cena sprzedaży: 1000 zł

beautful - Camille cellary - abstrakcja, błękitno-bordowa kompozycja

32. Kamila Cellary

Tytuł: Beautful mistake II, 2021

Informacje: akryl, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: "BEAUTIFUL MISTAKE" Kamila Cellary Warszawa, 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1900 zł

Naczynie XIII - naczynie, które porzuciło swój cień - Marlena Wąsowska - abstrakcja, dominujący jasny żółty kolor

33. Marlena Wąsowska

Tytuł: Naczynie XIII – naczynie, które porzuciło swój cień, 2021

Informacje: akryl, płótno60x60 cmsygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: NACZYNIE XIII - naczynie, które porzuciło swój cień, 2021 MARLENA WĄSOWSKA 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600

Cena sprzedaży: 1200 zł

brzask - Magdalena Fidyka - pejzaż, rzeka i las

34. Magdalena Fidyka

Tytuł: Brzask, 2019

Informacje: olej, płótno100x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1000 zł

aktorki odchodzą - Sylwia Dwornicka - akt, 2 kobiety stojące obok siebie, tyłem do widza, z czerwonymi torebkami

35. Sylwia Dwornicka

Tytuł: Aktorki odchodzą, 2018

Informacje: akryl, płótno50x50 cmsygn. p.d.: Sylwia Dwornicka 2018, opisany na odwrocie: "AKTORKI ODCHODZĄ" 2018 SYLWIA DWORNICKA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

autoportret w kryzie - Tymon tryzno - autoportret stylizowany na malarstwo sakralne

36. Tymon Tryzno

Tytuł: Autoportret w Kryzie, 2020

Informacje: akryl, płótno140x100 cmopisany na odwrocie: TRYZNO '20 AUTOPORTRET W KRYZIE

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2600-3200

Cena sprzedaży: 1600 zł

1q100 - paulina ledzion - abstrakcja, żywe kolory, dominuje niebieski i czerwony, kontury wyraźnie oznaczone grubą Czarną linią

37. Paulina Ledzion

Tytuł: 1Q100, 2021

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600

maskarada - anna sandecka - ląkocy - portret 4 osób, trąbka, maska, motyl

38. Anna Sandecka-Ląkocy

Tytuł: Maskarada, 2021

Informacje: olej, akryl, szlag metal, płótno100x80 cmsygn. p.d. Sandecka-Ląkocy'21

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600

Cena sprzedaży: 1000 zł

świat pozytywnie szemrzący życiem - Magdalena mędzkiewicz - abstrakcja, błękitno różowa

39. Magdalena Mędzkiewicz

Tytuł: Świat pozytywnie szemrzący życiem, 2021

Informacje: akryl, płótno60x120 cmopisany na odwrocie: "Świat pozytywnie szemrzący życiem" 2021 Magdalena Mędzkiewicz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1000 zł

m010 - Izabela Lewkowicz - portret mężczyzny, czarno biały

40. Izabela Lewkowicz

Tytuł: M010, 2020

Informacje: olej, płótno100x90 cmopisany na odwrocie: Izabela Lewkowicz 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2600-3200

Cena sprzedaży: 1200 zł

ogień pustyni - namiętność duszy - Katarzyna lipska-ziębińska - abstrakcja, elementy pomarańczowego i białego szkła przymocowane do żółtego płótna, wyraźna faktura

41. Katarzyna Lipska-Ziębińska

Tytuł: Ogień pustyni – namiętność duszy, 2019

Informacje: elementy szkła, polimer, olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Lipska'19, opisany na odwrocie: KLipska Ziębińska'19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600

Cena sprzedaży: 1000 zł

pejzaż miasta ii - Iza Jaśniewska - weduta, 3-4 piętrowe jasne domki o błękitnych dwuspadowych dachach

42. Iza Jaśniewska

Tytuł: Pejzaż miasta II, 2019

Informacje: akryl, płótno90x70 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska 2019 akryl pejzaż miasta II

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1000 zł

iceberg - Michalina czurakowska - morskie zwierzęta, pośród nich biała góra lodowa, na a niej foka, surrealizm

43. Michalina Czurakowska

Tytuł: Iceberg, 2021

Informacje: akryl, płótno120x100 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000

wieża babel 4 - Małgorzata bundzewicz - bordowo błękitna abstrakcja, kompozycja poprzecinana liniami w różnych kierunkach

44. Małgorzata Bundzewicz

Tytuł: Wieża Babel 4, 2020

Informacje: olej, płótno73x100 cmsygn. p.d.: mb 2020, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA BUNDZEWICZ WIEŻA BABEL 4 olej/płótno/2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1000 zł

popatrz na mnie - Agnieszka Pawłowska - pejzaż, realizm magiczny, wyraźna faktura

45. Agnieszka Pawłowska

Tytuł: Popatrz na mnie, 2021

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. p.d.: Agnieszka Pawłowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600

Cena sprzedaży: 1100 zł

geometric coffee - Andrzej grabowski - abstrakcja, geometryczna, dominuje brązowy i jego odcienie

46. Andrzej Grabowski

Tytuł: Geometric coffee, 2021

Informacje: akryl, płótno70x50 cmsygn. p.d.: A. Grabowski 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

bp z cyklu podobieństwa - Tomasz masionek - portret mężczyzny, rozmyta twarz

47. Tomasz Masionek

Tytuł: BP z cyklu podobieństwa, 2020

Informacje: olej, technika mieszana, płótno50x40 cmsygn. u dołu: Masionek, opisany na odwrocie: TOMASZ MASIONEK 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Cena sprzedaży: 1000 zł

bez tytułu - Roksana Sołtysiak - abstrakcja, surrealizm, niebieskie/błękitne przedmioty na pomarańczowym tle

48. Roksana Sołtysik

Tytuł: bez tytułu, 2021

Informacje: akryl, płótno80x40 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: ROKSANA SOŁTYSIK 100.2.002 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

bambusy - Bożena nowak-sztacheta - szare bambusy z czerownymi, pomarańczowymi i żółtymi liśćmi na szarym, paskowanym, jednolitym tle

49. Bożena Nowak-Sztachera

Tytuł: Bambusy, 2020

Informacje: akryl, płótno100x120 cmsygn. p.d.: Bożena Nowak-Sztachera, opisany na odwrocie: Bożena Nowak-Sztachera "Bambusy" akryl/płótno Kamieniec Wrocławski 2020 R.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600

Cena sprzedaży: 1000 zł

papierowy rejs - Mirosław Nowiński - realizm magiczny, postać siedząca z ptakiem na ramieniu puszcza na wodzie papierowe łódeczki, w tle domostwa i drzewa, nocne niebo

50. Mirosław Nowiński

Tytuł: Papierowy rejs, 2021

Informacje: akryl, płótno90x90 cmsygn. l.d.: Nowiński M. 21, opisany na odwrocie: "Papierowy rejs," tech: akryl na płótnie wym: 90x90 rok: 2021 aut: Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600

Cena sprzedaży: 1900 zł

bez tytułu - Wioleta Frączek - abstrakcja, żywe ciepłe kolory

51. Wioleta Frączek

Tytuł: bez tytułu, 2020

Informacje: akryl, płótno100x120 cmsygn. p.d.: 21.11.2020r Wfraczek

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

bez tytułu 2105 (pozycja wycofana) - Justyna Respondek - na białym tle 3 szare postacie

52. Justyna Respondek

Tytuł: Bez tytułu 2105 (pozycja wycofana), 2021

Informacje: technika mieszana, płótno150x120 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

bez tytułu - Iwona Gabryś - abstrakcja, przenikające się kolory biały, pomarańczowy i granatowy, przechodzące w siebie kolejno.

53. Iwona Gabryś

Tytuł: bez tytułu, 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1300 zł

miodowy miesiąc - Malwiną cieślik - 3 pszczoły na plastrze miodu

54. Malwina Cieślik

Tytuł: Miodowy miesiąc, 2021

Informacje: akryl, olej, płótno80x60 cmsygn. p.d.: M.Cieślik 2021, opisany na odwrocie: Malwina Cieślik "MIODOWY MIESIĄC" 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

5 diasmension - Patrycja kruszyńsla-mikulska - portret kobiety

55. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Tytuł: 5 Dimension, 2021

Informacje: technika mieszana, akryl, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3600-4200

Cena sprzedaży: 1500 zł

Chubby Hunter - pervin ece Yakacık - pejzaż zimowy, kot,

56. Pervin Ece Yakacık

Tytuł: Chubby Hunter, 2021

Informacje: olej, płótno70x120 cmsygn. p.d.: Pervinece '21, opisany na odwrocie: Pervin Ece Yakacik Leczycki Chubby Hunter, Oil 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

bez tytułu z cyklu samotność - Sofia wróblewska - akt, siedząca kobieta, obrysowany kontur ciała, postać na błękitnym tle

57. Sofia Wróblewska

Tytuł: Bez tytułu z cyklu samotność, 2019

Informacje: akryl, płótno90x70 cmsygn. l.d.: S. Wróblewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1000 zł

niebieska noc - paulina leszczyńska - geometryczna abstrakcja, dominuje niebieski i morski kolor

58. Paulina Leszczyńska

Tytuł: Niebieska noc, 2019

Informacje: olej, płótno100x70 cmsygn. p.d.: Pola

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

królowa - Grzegorz wójcik - akt, kobieta siedząca z koroną na głowie, w tle symbole, figury z szachów, abstrakcyjne tło

59. Grzegorz Wójcik

Tytuł: Królowa, 2021

Informacje: akryl, olej, płótno60x80 cmsygn. G. Wójcik 2021, opisany na odwrocie KRÓLOWA Grzegorz Wójcik 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

płaszcz V - Marcin Lenczowski - postać kobiety w żółtym płaszczu przepasana czerwonym paskiem

60. Marcin Lenczowski

Tytuł: Płaszcz V, 2021

Informacje: akryl, płótno90x90 cmsygn.l.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: Lenczys/M.Lenczowski 2021 Płaszcz V

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

ponad dachami - Grażyna kilanowicz-barecka - weduta, czerwone dachy

61. Grażyna Kilanowicz-Barecka

Tytuł: Ponad dachami, 2021

Informacje: akryl, płótno60x80 cmsygn. p.g.: GKilzbar 2021, opisany na odwrocie: GRAŻYNA KILANOWICZ-BARECKA PONAD DACHAMI PŁÓTNO, AKRYL 60x80 CM 2021 ROK

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600

Cena sprzedaży: 1000 zł

Pacyfik - Natalia kozarzewska - abstrakcja, obraz do połowy czarny, do połowy w różnokolorowe paski.

62. Natalia Kozarzewska

Tytuł: Pacyfik, 2021

Informacje: akryl, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: PACYFIK / AKRYL NA PŁÓTNIE / 60x60 / 2021 NATALIA KOZARZEWSKA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

z cyklu poszukiwany, poszukiwana - Marta grzesik-studzińska - kaseta magnetofonowa

63. Marta Grzesik-Studzińska

Tytuł: Z cyklu poszukiwany, poszukiwana, 2018

Informacje: akryl, płótno115x75 cmopisany na odwrocie: MARTA GRZESIK 2018 r. Z CYKLU "POSZUKIWANY, POSZUKIWANA" 75x115 cm AKRYL NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000

Cena sprzedaży: 1700 zł

lazurowe wybrzeże - Ilona Woźniak - pejzaż, pomarańczowe niebo, po prawej stronie samotnie lecący ptak w stronę góry w tle

64. Ilona Woźniak

Tytuł: Lazurowe wybrzeże, 2021

Informacje: olej, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: I.W.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Cena sprzedaży: 1000 zł

meandry iii - Sylwia Jóźwiak - abstrakcja, geometryczna, obłe kształty

65. Sylwia Jóźwiak

Tytuł: Meandry III, 2019

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

wypalenie (pozycja wycofana) - damian świderski - portret, niepokojący, figuratywna postać patrząca na widza, trzyma się za głowę, ma pomarańczowe oczodoły, wokół niej inne, podobne do niej postacie, ale ciemne w środku.

66. Damian Świderski

Tytuł: Wypalenie (pozycja wycofana), 2021

Informacje: akryl, płótno50x40 cmsygn. p.d.: D. Świderski 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

wspomnienie - Andrzej Wirpszo - siedząca na ziemi tyłem do widza kobieta patrzy się na spokojne morze

67. Andrzej Wirpszo

Tytuł: Wspomnienie, 2021

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. p.d.: WIRP, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

miasto - Agnieszka słońska-więcek - abstrakcja, 3 pionowe, przenikające się lekko paski (pomarańczowy, zielony i żółty), a na nich nieregularne czarne kształty

68. Agnieszka Słońska-Więcek

Tytuł: Miasto, 2019

Informacje: akryl, płótno120x70 cmsygn. p.d: ASW

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

miasto o poranku - gabriela paluch - pejzaż miejski, w tle góry

69. Gabriela Paluch

Tytuł: Miasto o poranku, 2021

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Cena sprzedaży: 1000 zł

biała noc - Kamil Klamczyński - naga kobieta okryta u dołu czerwonym materiałem siedzi tyłem do widza i patrzy się na niebo oraz rozchylające się na boki (tworzące V) cyprysy

70. Kamil Klamczyński

Tytuł: Biała noc, 2021

Informacje: olej, płótno65x55 cmsygn. p.g.: K. Klamczyński '21, opisany na odwrocie: K. Klamczyński 55x65 cm, olej, płótno Wymiary: 65,00 x 55,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

z lotu ślimaka - Emilia Rusin - realizm magiczny, dwa ślimaki pośród konarów drzew

71. Emilia Rusin

Tytuł: Z lotu ślimaka, 2007/2021

Informacje: olej, płyta40x150 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

pejzaż pastelowy - Krystyna krępa - abstrakcja, poziome nieregularne paski w ciepłych kolorach, pomiędzy nimi żółte linie

72. Krystyna Krępa

Tytuł: Pejzaż pastelowy, 2005

Informacje: olej, płótno75x75 cm sygn. l.d.: Krystyna Krępa 2005

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

rozkwitanie - Emilia formella - symetryczna kompozycja, mandala, na niebieskim tle

73. Emilia Formella

Tytuł: Rozkwitanie, 2021

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: EF

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1800 zł

blue - Karolina karkucińska - błękitna abstrakcja

74. Karolina Karkucińska

Tytuł: Blue, 2018

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. p.d.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1200 zł

deweloperką po dwakroć - Tomasz motłoch - pejzaż miejski budynki na dole w jasnych kolorach, budynki na górze w ciemnych kolorach

75. Tomasz Motłoch

Tytuł: Deweloperką po dwakroć, 2021

Informacje: akryl, płótno105x91 cmsygn. p.d.. MOT 21

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

jezioro szczęścia - Katarzyna Stankiewicz - pejzaż, jezioro i niebo, z prawej strony widoczny ląd

76. Katarzyna Stankiewicz

Tytuł: Jezioro szczęścia, 2021

Informacje: akryl, płótno80x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600

Cena sprzedaży: 1200 zł

burza - karolina jarosławska - abstrakcja, niebiesko-granatowy

77. Karolina Jarosławska

Tytuł: Burza, 2016

Informacje: olej, płótno120x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1800 zł

krab w granacie - Aneta śliwa - rzeźba, granatowy krab jakby ochlapany białą farbą

78. Aneta Śliwa

Tytuł: Krab w granacie, 2021

Informacje: ceramika szkliwiona9x34x20 cmsygn. Aneta Śliwa

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1100 zł