54 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 24 sierpnia 2021 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 17 sierpnia 2021 r.

Showroom przedaukcyjny: 20-21 sierpnia 2021 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 24 sierpnia 2021 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna jest od 17 sierpnia 2021 r. Serdecznie zapraszamy w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Katalog 54 Aukcja Sztuki Młodej

Bez końca (2021) Kamila Cellary - błękitno-fioletowa abstrakcja na białym tle

1. Kamila Cellary

Tytuł: Bez końca, 2021

Informacje: technika mieszana, płótno100x120 cmsygn. p.d.: K.CELLARY '21, opisany na odwrocie: "Bez końca" Kamila Cellary Warszawa 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Benefis (2021) - Michalina Czurakowska - bal w eleganckim wnętrzu

2. Michalina Czurakowska

Tytuł: Benefis, 2021

Informacje: akryl, płótno60x100 cm, kompozycja, 66x106 w oprawiesygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany MICHALINA CZURAKOWSKA "BENEFITS"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Przemijanie (2021) - Ewelina Wasilewska - kobieta w sukience stojąca na plaży

3. Ewelina Wasilewska

Tytuł: Przemijanie, 2021

Informacje: olej, płótno100x70 cmsygn. l.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Nad morzem 3 (2021) - Karolina Jarosławska - szaro-biały pejzaż morski

4. Karolina Jarosławska

Tytuł: Nad morzem 3, 2021

Informacje: olej, płótno100x140 cmsygn. p.d.: K.J., opisany na odwrocie: Karolina Jarosławska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Kiedyś (2020)- Artur Bartkiewicz - portret kobiety na zielonym tle z lecącym ptakiem

5. Artur Bartkiewicz

Tytuł: Kiedyś, 2020

Informacje: akryl, olej, płótno90x60 cmopisany na odwrocie: Artur Bartkiewicz "Kiedyś" akryl/płótno 90x60 cm 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 2200,00 zł

Miejsca dla wybranych (2021) - Yaroslava Holysh - domki na palach w złoto-czerwonej kolorystyce

6. Yaroslava Holysh

Tytuł: Miejsca dla wybranych, 2021

Informacje: olej, płótno80x50 cmsygn. p.d.: Holysh'21

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Venice (2021) - Małgorzata Bundzewicz - widok na budynki w Wenecji

7. Małgorzata Bundzewicz

Tytuł: Venice, 2021

Informacje: olej, płótno100x73 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cwał (2021) - Weronika Lipka - pędzące konie w fioletach i czerwieni

8. Weronika Lipka

Tytuł: Cwał, 2021

Informacje: akryl, płótno100x130 cmsygn. p.d. Lipka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1800,00 zł

Rzepak (2021) - Natalia Kozarzewska - pejzaż z drzewem na pomarańczowym tle

9. Natalia Kozarzewska

Tytuł: Rzepak, 2021

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: RZEPAK 700x100/AKRYL/PŁÓTNO/2021 NATALIA KOZARZEWSKA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Na plaży (2015) - Arkadiusz Koniusz - bajkowy obraz przedstawiający postaci i zwierzęta nad morzem

10. Arkadiusz Koniusz

Tytuł: Na plaży, 2015

Informacje: olej, płótno60x70 cmsygn. p.d.: Arek, opisany na odwrocie: Koniusz Arkadiusz "Na plaży" 2015 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Ewa (2013) - Katarzyna Boguszewska - dwie kobiety w białych sukniach

11. Katarzyna Boguszewska

Tytuł: Ewa, 2013

Informacje: olej, płótno110x155 cmsygn. p.d.: Kuma 2013 QMA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Podróż życia (2021) - Beata Mura - domek w lesie i postać zająca z walizką

12. Beata Mura

Tytuł: Podróż życia, 2021

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. p.d.: Ryś 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1400,00 zł

Aparatka z cyklu Poszukiwany, poszukiwana (2021) - Marta Grzesik-Studzińska - aparat fotograficzny na czerwonym tle

13. Marta Grzesik-Studzińska

Tytuł: Aparatka z cyklu Poszukiwany, poszukiwana, 2021

Informacje: akryl, płótno75x115 cmopisany na odwrocie: MARTA GRZESIK-STUDZIŃSKA "APARATka" - 2020 r. 75x115 cm AKRYL NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

One night stand, 2021 - Adamski Wawrzyniec - surrealistyczny obraz z architekturą i postaciami w tle

14. Adamski Wawrzyniec

Tytuł: One night stand, 2021

Informacje: 100x110 cm100x110 cmopisany na odwrocie: ADAMSKI WAWRZYNIEC ONE NIGHT STAND 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Bez tytułu - 2018 - Michał Rejner - kobiecy portret w błękicie

15. Michał Rejner

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: akryl, płótno110x70 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Flare (2021) - Jonasz Koperkiewicz - kolorowa abstrakcja z zielenią, różem i pomarańczem

16. Jonasz Koperkiewicz

Tytuł: Flare, 2021

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Flare J. Koperkiewicz 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

NGC 4438 (2021)- Justyna Dorzak - biała postać dziewczynki na czarno-czerwonym tle

17. Justyna Dorzak

Tytuł: NGC 4438, 2021

Informacje: akryl, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: DORZAK 2021 "NGC 4438"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cinque Terre (2019) - Magdalena Mędzkiewicz - widok na miasteczko nad morzem

18. Magdalena Mędzkiewicz

Tytuł: Cinque Terre, 2019

Informacje: akryl, płótno75x75 cmsygn. na boku: M. Mędzkiewicz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cytryny - wspomnienie lata (2003) - Katarzyna Lipska-Ziębińska - martwa natura z cytrynami na niebieskim tle

19. Katarzyna Lipska-Ziębińska

Tytuł: Cytryny – wspomnienie lata, 2003

Informacje: olej, płótno73x65 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Lipska-Ziębińska "CYTRYNY"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Nr 8 z cyklu Krwiaty (2018) - Małgorzata Kalinowska - różowa, cielesna kompozycja na tkaninie

20. Małgorzata Kalinowska

Tytuł: Nr 8 z cyklu Krwiaty, 2018

Informacje: technika mieszana, tkanina, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: Z cyklu Krwiaty, nr 8 Małgorzata Kalinowska 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Portret kobiety I - Paulina Ledzion - kobieca postać z długimi włosami

21. Paulina Ledzion

Tytuł: Pejzaż Kobiety I, 2021

Informacje: olej, płótno100x73 cmopisany na odwrocie: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Monotonia 2 (2021) - Andrzej Zujewicz - słowo monotonia w zieleni na czarnym tle

22. Andrzej Zujewicz

Tytuł: Monotonia 2, 2021

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "MONOTONIA 2" '2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

W letnim deszczu, 2021 - Paulina Leszczyńska - zielono-błękitna abstrakcja

23. Paulina Leszczyńska

Tytuł: W letnim deszczu, 2021

Informacje: olej, płótno80x80 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Drzewa, 2021 - Bożena Nowak-Sztachera - zielono-biebieskie drzewa na szarym tle

24. Bożena Nowak-Sztachera

Tytuł: Drzewa, 2021

Informacje: akryl, płótno, płyta70x100 cmsygn. p.d.: Bożena Nowak-Sztachera, opisany na odwrocie: Bożena Nowak-Sztachera "Droga w słońcu" 2021 R. Pracownia artystyczna Kamieniec Wrocławski

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Papierowe łodzie, 2021 - Mirosław Nowiński - dwie postaci na tle morza w bajkowym stylu

25. Mirosław Nowiński

Tytuł: Papierowe łodzie, 2021

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Papierowe łodzie" tech. akryl na płótnie wym: 100x100 rok 2021 aut: Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3000 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Barokowy portal, 2020 - Andrzej Grabowski - fragment historycznej dekoraycjnej architektury

26. Andrzej Grabowski

Tytuł: Barokowy portal, 2020

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. p.d.: A. Grabowski 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Po-listopad, 2020 - Kamila Walendykiewicz - dwa kształty na szarym tle

27. Kamila Walendykiewicz

Tytuł: Po-listopad, 2020

Informacje: olej, płótno100x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Za oknem, 2018 - Aneta Fausek-Kaczanowska - fragment architektury mieszkaniowej

28. Aneta Fausek-Kaczanowska

Tytuł: Za oknem, 2018

Informacje: olej, płótno60x90 cmopisany na odwrocie: Aneta Fausek-Kaczanowska 2018/2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Odpamiętywanie z cyklu Jurajskie światło, 2015 - Magdalena Barczyk-Kurus - świetlisty obraz z fragmentem architektury

29. Magdalena Barczyk-Kurus

Tytuł: Odpamiętywanie z cyklu Jurajskie światło, 2015

Informacje: akryl, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus "Odpamiętywanie" cykl: Jurajskie światło, 2015

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

W oparach rozkoszy (2021) - Patrycja Kruszyńska-Mikulska - naga kobieta na tle spienionych fal w błękicie i bieli

30. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Tytuł: W oparach rozkoszy, 2021

Informacje: akryl, płótno150x70 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3000-3800 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Gepardzica / Pantera śnieżna, 2020 - Katarzyna Kostecka - gepard w biało-szarej kolorystyce

31. Katarzyna Kostecka

Tytuł: Gepardzica / Pantera śnieżna, 2020

Informacje: akryl, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: K. Kostecka 2020 "Gepardzica" / "Pantera śnieżna"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Baletnica z cyklu Samotność, 2021 - Sofia Wróblewska - kobieta w koku na niebieskim tle, akt

32. Sofia Wróblewska

Tytuł: Baletnica z cyklu Samotność, 2021

Informacje: akryl, płótno100x81 cmsygn. l.d.: S. Wróblewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Spotkanie o poranku, 2021 - Ilona Woźniak - postaci koni na tle pejzażu w żółci i szarościach1

33. Ilona Woźniak

Tytuł: Spotkanie o poranku, 2021

Informacje: olej, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: I.W.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Geisha, 2016 - Agata Wereszczyńska - portret kobiety w japońskim stroju na czarnym tle

34. Agata Wereszczyńska

Tytuł: Geisha, 2016

Informacje: akryl, płótno80x40 cmopisany na odwrocie: AGATA WERESZCZYŃSKA "GEISHA", 2016 r., AKRYL

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Figure 35, 2021 - Karolina Dadura - męski tors na czarnym tle

35. Karolina Dadura

Tytuł: Figure 35, 2021

Informacje: akryl, płótno130x90 cmsygn. p.d.: Karolina Dadura

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Autoportret w lustrze, 2020 - Weronika Preker - portret kobiety z lustrem na ciemnym tle

36. Weronika Preker

Tytuł: Autoportret w lustrze, 2020

Informacje: akryl, spray, płótno100x80 cmsygn. p.d.: WP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

kwiaty - weronika wójcik - różowe róże

37. Weronika Wójcik

Tytuł: Kwiaty, 2021

Informacje: akryl, płótno60x60 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Weronika Wójcik 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

rubebo - hanna rozpara - abstrakcja, op-art, geometryczna abstrakcja, dominuje kolor pomarańczowy

38. Hanna Rozpara

Tytuł: Rubedo, 2021

Informacje: akryl, żywica epoksydowa, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA "Rubedo" 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200

Cena sprzedaży: 1900,00 zł

grecki pejzaż - gabriela paluch - pejzaż, Grecja, miasto, góry

39. Gabriela Paluch

Tytuł: Grecki pejzaż, 2021

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

pomiędzy myślami - Michał jamioł - abstrakcja, dynamiczna, ekspresja, błękitny, niebieski, czerwony

40. Michał Jamioł

Tytuł: Pomiędzy myślami, 2021

Informacje: akryl, płótno100x120 cm sygn. l.d.: MJ, opisany na odwrocie: AKRYL/PŁÓTNO "POMIĘDZY MYŚLAMI" 100 cm x 120 cm 2021 MJamioł

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2200

Cena sprzedaży: 2400,00 zł

Hrubieszów 3 - Piotr Przybyła - architektura, wejście do budynku

41. Piotr Przybyła

Tytuł: Hrubieszów 3, 2020

Informacje: technika mieszana, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: Piotr Przybyła "Hrubieszów 3" 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

po drugiej stronie - Agata Sobczyk - restauracja, parasole, ogródek, chodnik, czerwony, czarny, szary

42. Agata Sobczyk

Tytuł: Po drugiej stronie, 2011

Informacje: akryl, olej, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: AGA SOBCZYK PO DRUGIEJ STRONIE

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800

eternity - Agata słomianowska - różowa abstrakcja

43. Agata Słomianowska

Tytuł: Eternity, 2021

Informacje: akryl, olej, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: "ETERNITY" AGATA SŁOMIANOWSKA '21

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800

I - Agata płocica - 3 kury płynące łodzią z kości, niepokojące, budzące grozę, mroczne

44. Agata Płocica

Tytuł: I, 2020

Informacje: akryl, płótno 90x60 cmopisany na odwrocie: "I" A. Płocica 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

dandelions II - Anna sandecka-ląkocy - dmuchawce

45. Anna Sandecka-Ląkocy

Tytuł: Dandelions II, 2021

Informacje: olej, akryl, płótno70x100 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'21

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200

Cena sprzedaży: 1700,00 zł

Porto Botte 1 - Beata Szumińska - pejzaż

46. Beata Szumińska

Tytuł: Porto Botte 1, 2021

Informacje: akryl, płótno130x150 cmsygn. p.d.: B. Szumińska, opisany na odwrocie: Porto Botte 1 Beata Szumińska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600

niewinna radość - Emilia Formella - abstrakcja, op-art, symetryczna kompozycja

47. Emilia Formella

Tytuł: Niewinna radość, 2021

Informacje: akryl, płótno60x60 cmsygn. EF

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800

lato - Sylwia Dwornicka - pejzaż, plaża, po lewej stronie dwie kąpiące się osoby

48. Sylwia Dwornicka

Tytuł: Lato, 2019

Informacje: akryl, płótno50x80 cmsygn. p.d.: Sylwia Dwornicka 2019, opisany na odwrocie: "Lato" Sylwia Dwornicka 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Czerwień lata - Mariola świgulska - pejzaż, las brzozowy przecięty pośrodku centralnie rzeką, złoty, różowy, światło

49. Mariola Świgulska

Tytuł: Czerwień lata, 2021

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno80x120 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

połoniny - Andrzej Wirpszo - pejzaż, góry, zamglone, chmury, dominuje kolor niebieski

50. Andrzej Wirpszo

Tytuł: Połoniny, 2021

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. l.d.: WIRP'21, opisany na odwrocie: ANDRZEJ WIRPSZO "POŁONINY" ACRYL 100X100

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800

fragmenty obecności II - Łukasz gil - abstrakcja, figuratywne postacie po środku

51. Łukasz Gil

Tytuł: Fragmenty obecności II, 2016

Informacje: olej, płótno60x90 cmopisany na odwrocie: Łukasz Gil 2016 Fragmenty obecności II

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200

grus - Agnieszka boroń - abstrakcja, wyraźna faktura obrazu, relief

52. Agnieszka Boroń

Tytuł: Grus, 2021

Informacje: akryl, technika własna, płótno80x70 cmsygn. p.d.: ABoroń 2021, opisany na odwrocie: AGNIESZKA BOROŃ "GRUS" 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

po burzy - kania meller - pejzaż, weduta

53. Katia Meller

Tytuł: Po burzy, 2021

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. p.d.: Katia Meller '21

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

brzoza - karina góra - portret kobiety, abstrakcyjne tło

54. Karina Góra

Tytuł: Brzoza, 2021

Informacje: akryl, płótno50x50 cm sygn. l.d.: Karina Góra

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

sylfida - Julia młodzik - akt, kobieta, blond, wyeksponowane piersi, abstrakcyjne zielono-kremowe tło

55. Julia Młodzik

Tytuł: Sylfida, 2021

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d.:JMłodzik'21 opisany na odwrocie: "Sylfida" Julia Młodzik 21'

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

przegrana królowa - Edyta mądzelewska - realizm magiczny, kobieta w koronie i sukni w czerwoną szachownicę stoi z opartą głową w akcie płaczu oparta o szachową figurę konia, skoczka, czarno białego, niebieskie tło

56. Edyta Mądzelewska

Tytuł: Przegrana Królowa, 2020

Informacje: olej, płótno80x60 cmsygn, p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Hasidic wedding - Beata dutko - malarstwo figuratywne, Chasydzi, ślub, wesele, młoda para, zastawiony stół

57. Beata Dudko

Tytuł: Hasidic wedding / pozycja wycofana, 2021

Informacje: akty, płótno120x160 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2800

paw - paulina wojciechowska - abstrakcja

58. Paulina Wojciechowska

Tytuł: Paw, 2020

Informacje: akryl, płótno120x75 cmopisany na odwrocie: Paulina Wojciechowska Katowice 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

morning - agata burnat - paląca młoda kobieta, tło jednolite różowe

59. Agata Burnat

Tytuł: Morning, 2021

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. p.d.: A. Burnat, opisany na odwrocie: Agata Burnat 2021 r. "Morning"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800

Oblicze - Tomasz Masionek - portret

60. Tomasz Masionek

Tytuł: Oblicze, 2018

Informacje: olej, płótno120x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800

Cena sprzedaży: 1400,00 zł

Terra XXI - Jakub Szymański - pejzaż, realizm magiczny

61. Jakub Szymański

Tytuł: Terra XXI, 2021

Informacje: akryl, płótno80x90 cmsygn. na licu: K.2021, opisany na odwrocie: J. Szymański TERRA XXI 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400

Red field - Marta dunal - abstrakcja, żywe dynamiczne kolory, żółty, pomarańczowy, niebieski

62. Marta Dunal

Tytuł: Red Field, 2021

Informacje: akryl, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600

dance with the devil - Adrianna zawadzka - akt, kobieta, czarna postać, czerwona postać, szachownica, symbol

63. Adriana Zawadzka

Tytuł: Dance with the devil, 2021

Informacje: akryl, płótno100x70 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800

gest xvii - pola piestrzeniewicz - abstrakcja na planie koła

64. Pola Piestrzeniewicz

Tytuł: Gest XVII, 2021

Informacje: technika mieszana, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: POLA PIESTRZENIEWICZ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200

oczekiwanie - Jakub kępka - młoda dziewczyna stojąca przed białą tablicą, o tablicę oparty kij, żółta ściana

65. Jakub Kępka

Tytuł: Oczekiwanie, 2020

Informacje: olej, akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Kępka 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600

myszka - maciej kempiński - akt kobiecy, młoda naga kobieta siedząca na fotelu z książką, dywan w geometryczne wzory, stolik, filiżanka

66. Maciej Kempiński

Tytuł: Myszka, 2021

Informacje: akryl, płótno90x61 cmsygn. p.d.: MK, opisany na odwrocie: "Myszka" M. Kempiński MMXXI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2400

Kruchość. Czas - Jolanta Haluch - figuracja, malarstwo figuratywne, błękit, szarość

67. Jolanta Haluch

Tytuł: Kruchość. Czas, 2019

Informacje: olej, płótno96x120 cmsygn. p.d.: JHaluch 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200

tulipanowy pejzaż - Elżbieta płonińska - tulipany, biały, czerwony, różowy

68. Elżbieta Ponińska

Tytuł: Tulipanowy pejzaż, 2020

Informacje: akryl, płótno50x100 cm sygn. p.d.: EPonińska 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000

przestrzeń publiczna - Agnieszka słońska-więcek - postać ludzka, schody, abstrakcja, architektura, czerwień, czerwony, pomarańczowy

69. Agnieszka Słońska-Więcek

Tytuł: Przestrzeń publiczna, 2018

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. p.d.: ASW

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800

Bałtyk - Małgorzata gajek - pejzaż, plaża, morze

70. Małgorzata Gajek

Tytuł: Bałtyk, 2021

Informacje: akryl, płótno60x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

ogród - Kamila guzal-pośrednik - pejzaż

71. Kamila Guzal-Pośrednik

Tytuł: Ogród, 2004

Informacje: olej, płótno100x60 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

bez tytułu - Iwona Gabryś - abstrakcja

72. Iwona Gabryś

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Iwona Gabryś

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200

Cena sprzedaży: 1000,00 zł