55 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 28 września 2021 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 21 września 2021 r.

Showroom przedaukcyjny: 24 - 25 września 2021 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 28 września 2021 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna jest od 21 września 2021 r. Serdecznie zapraszamy w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Katalog 55 Aukcja Sztuki Młodej

Putta - Maciej Kempiński - portret

1. Maciej Kempiński

Tytuł: Putta, 2021

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.g.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Putta" M. Kempiński MMXXI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200

Królestwo laguny #6 - Katarzyna Stankiewicz - pejzaż abstrakcja w błękicie i różu

2. Katarzyna Stankiewicz

Tytuł: Królestwo laguny #6, 2021

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: "Królestwo laguny #6" 2021 Katarzyna Stankiewicz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1500 zł

ktoś ty? - Bartłomiej Baranowski - realizm magiczny i bajkowy, latarnie

3. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Ktoś ty?, 2021

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. l.g.: Baranowski 34:21

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800

Cena sprzedaży: 1900 zł

Dziewczyna w lustrze - Marcin Kędzierski - scena rodzajowa

4. Marcin Kędzierski

Tytuł: Dziewczyna w lustrze, 2020

Informacje: olej, płótno65x90 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI DZIEWCZYNA W LUSTRZE 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Ekspansja II z cyklu Intymność światła - Magdalena Barczyk Kurus - architektura, światło

5. Magdalena Barczyk-Kurus

Tytuł: Ekspansja II z cyklu Intymność światła, 2015

Informacje: akry, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: 2015 Magdalena Barczyk-Kurus cykl: "Intymność światła" "Ekspansja II"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800

Cena sprzedaży: 1500 zł

Całość z części części całości - angelika korzeniowska

6. Angelika Korzeniowska

Tytuł: Całość z części części całości, 2015

Informacje: olej, płótno100x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000

Cena sprzedaży: 1000 zł

Azurro - Jonasz Koperkiewicz - abstrakcja

7. Jonasz Koperkiewicz

Tytuł: Azurro, 2021

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: "Azurro" J. Koperkiewicz 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1500 zł

Sebastian Andrzejewski- Przemysłowa 1 (2021) - kolorowa architektura

8. Sebastian Andrzejewski

Tytuł: Przemysłowa 1, 2021

Informacje: akryl, płótno70x80 cmsygn. l.d.: S ANDRZEJEWSKI 2021, opisany na odwrocie: SEBASTIAN ANDRZEJEWSKI PRZEMYSŁOWA 1 AKRYL 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Veronica, Jaga Szczepanik (2021) - realistyczny kobiecy portret

9. Jaga Szczepanik

Tytuł: Veronica, 2021

Informacje: olej, płótno50x50 cmsygn. p.d.: Jaga, opisany na odwrocie: Jaga Szczepanik olej no 5 50x50 cm 08/2021 Warszawa

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Iza Jaśniewska - pejzaż z ptakami (2021) - niebiesko-zielony obraz z ptakami

10. Iza Jaśniewska

Tytuł: Pejzaż z ptakami, 2021

Informacje: akryl, płótno60x80 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska tytuł - pejzaż z ptakami akryl 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Aleksandra Modzelewska - Maska czy twarz S103, 2020 - ekspresyjny obraz z wizerunkiem twarzy

11. Aleksandra Modzelewska

Tytuł: Maska czy twarz S103, 2020

Informacje: akryl, olej, węgiel, płótno100x70 cmsygn. p.d.: AM '20, opisany na odwrocie: ALEKSANDRA MODZELEWSKA MASKA CZY TWARZ S103 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3200-3600 zł

Cena sprzedaży: 2400 zł

Paulina Wojciechowska - Bez tytułu, 2020 - nastrojowa abstrakcja w odcieniach pomarańczu, fioletu i czerwieni

12. Paulina Wojciechowska

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: akryl, płótno140x90 cmopisany na odwrocie: Wojciechowska Paulina 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2600-3000 zł

Izabela Drzewiecka - Prześwit nadziei, 2021 - pejzaż z łąką

13. Izabela Drzewiecka

Tytuł: Prześwit nadziei, 2021

Informacje: olej, akryl, płótno90x70 cmsygn. p.d.: Izolda 2021, opisany na odwrocie: "PRZEŚWIT NADZIEI" 2021 olej i akryl na płótnie 90/70 cm Izabela Drzewiecka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Beata Szumińska - Porto Botte 2, 2021 - pejzaż z nadmorskim widokiem i psem

14. Beata Szumińska

Tytuł: Porto Botte 2, 2021

Informacje: akryl, płótno130x150 cmsygn. p.d.: B.SZUM

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Artur Bartkiewicz - Wczoraj, 2020 - portret kobiety na niebiesko-fioletowym tle

15. Artur Bartkiewicz

Tytuł: Wczoraj, 2020

Informacje: akryl, olej, płótno90x60 cmopisany na odwrocie: Artur Bartkiewicz "Wracaj" 90x60 cm akryl/płótno 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

Andrzej Wirpszo - Plaża w Juracie, 2021 - pejzaż nadmorski z plażą

16. Andrzej Wirpszo

Tytuł: Plaża w Juracie, 2021

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. l.d.: WIRP 21, opisany na odwrocie: PLAŻA W JURACIE AKRYL PŁÓTNO 70x100 ROK 2021 A.WIRPSZO

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Katarzyna Polic-Patkowska - Iluzja, 2020 - abstrakcja złoto-szara z kółkami

17. Katarzyna Polic-Patkowska

Tytuł: Iluzja, 2020

Informacje: technika własna, akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Polic-Patkowska "Iluzja" 2020'

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Yulia Gurzhiyants - Czarny łabędź, 2021 - sylwetka baletnicy w czarnej sukni na jasnym tle

18. Yulia Gurzhiyants

Tytuł: Czarny łabędź, 2021

Informacje: olej, płótno60x50 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Elżbieta Ponińska - Abstrakcja I, 2020 - szaro-beżowa łąka

19. Elżbieta Ponińska

Tytuł: Abstrakcja I, 2020

Informacje: technika własna, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: ABSTRAKCJA I technika własna 100x70 cm mal. Elżbieta Ponińska 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Agata Burnat - Futro, 2021 - portret kobiety w futrze na różowym tle

20. Agata Burnat

Tytuł: Futro, 2021

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d.: A. Burnat, opisany na odwrocie: Agata Burnat 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Maria Samczuk - Polana, 2021 - błękitno-zielony pejzaż z łąką

21. Maria Samczuk

Tytuł: Polana, 2021

Informacje: olej, płótno100x120 cmsygn. p.d.: Maria Samczuk 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Gabriela Paluch - Paryż, 2021 - widok miasta

22. Gabriela Paluch

Tytuł: Paryż, 2021

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Katia Meller - Rzucić cień, 2019 - portret kobiety na czarno-żółtym tle

23. Katia Meller

Tytuł: Rzucić cień, 2019

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. l.d.: Katia Meller

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Tomasz Włodarczyk - Za jej Poli Raksy twarz..., 2021 - portret kobiety na czarno-białym tle

24. Tomasz Włodarczyk

Tytuł: Za jej Poli Raksy twarz…, 2021

Informacje: pastel, karton50x40 cm w świetle passe-partout, w oprawie 60x50 cmsygn. l.d.: Włodarczyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Arkadiusz Koniusz - Katowice, 2008 - kolorowy obraz z widokiem ulicy w mieście

25. Arkadiusz Koniusz

Tytuł: Katowice, 2008

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. p.d.: Arek, opisany na odwrocie: "KATOWICE" 2008 ARKADIUSZ KONIUSZ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Andrzej Zujewicz - Eskadra, 2020 - samoloty na błękitnym niebie

26. Andrzej Zujewicz

Tytuł: Eskadra, 2020

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "ESKADRA" 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Kamila Cellary - Wyprawa nocna, 2021 - abstrakcja na białym tle w kolorach różu i błękitu

27. Kamila Cellary

Tytuł: Wyprawa nocna, 2021

Informacje: akryl, płótno100x125 cmsygn. p.d.: KAMILA CELLARY '21, opisany na odwrocie: "Wyprawa nocna" Kamila Cellary Warszawa 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 2000 zł

Agata Wereszczyńska - Lady Kosmos, 2018 - portret kobietyz zasłoniętymi oczami na czarnym tle

28. Agata Wereszczyńska

Tytuł: Lady Kosmos, 2018

Informacje: akryl, płótno81x65 cmopisany na odwrocie: AGATA WERESZCZYŃSKA "LADY KOSMOS" 2018 R. AKRYL NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Barbara Bielecka-Woźniczko Światło, kolor i powietrze, 2021 - pejzaż w kolorach żółci, pomarańczu i błękitu

29. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: Światło, kolor i powietrze, 2021

Informacje: akryl, olej, płótno90x90 cmsygn. p.d.: B.B.Woźniczko 2021, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko "Światło, kolor i powietrze" 2021, akryl, olej, płótno, 90x90 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Mirosław Nowiński - Miłosne uniesienie, 2021 - bajkowy obraz z dwiema postaciami na zielonym tle

30. Mirosław Nowiński

Tytuł: Miłosne uniesienie, 2021

Informacje: akryl, płótno120x120 cmsygn. l.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Miłosne uniesienie" tech: akryl na płótnie wym: 120x120 rok 2021 aut: Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Cena sprzedaży: 2400 zł

Piotr Przybyła - Hrubieszów 4, 2020 - fragment budynku

31. Piotr Przybyła

Tytuł: Hrubieszów 4, 2020

Informacje: technika mieszana, płótno90x85 cmopisany na odwrocie: Piotr Przybyła "Hrubieszów 4" 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Patrycja Kruszyńska-Mikulska - Flapper girls, 2021 - portret dwóch kobiet w stylu art deco

32. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Tytuł: Flapper girls, 2021

Informacje: akryl, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: |P.K.Mikulska2021|

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3600-4200 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Weronika Lipka - Corriente, 2021 - fioletowo-czerwony obraz z dwoma bykami

33. Weronika Lipka

Tytuł: Corriente, 2021

Informacje: akryl, płótno120x100 cmsygn. p.d. Lipka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

Natalia Kozarzewska - Kąpiel w morzu. Meksyk, 2021 - pejzaż z chmurami i morzem

34. Natalia Kozarzewska

Tytuł: Kąpiel w morzu. Meksyk, 2021

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: KĄPIEL W MORZU MEKSYK 80/80/AKRYL/PŁÓTNO 2021 NATALIA KOZARZEWSKA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Karolina Jarosławska Wodospad 2, 2021 - czarno-biały pejzaż z wodospadem

35. Karolina Jarosławska

Tytuł: Wodospad 2, 2021

Informacje: olej, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: "Wodospad" Karolina Jarosławska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1900 zł

Kazimiera Dymek - Nad stawem, 2014 - błękitno-zielony pejzaż z wodą i drzewami

36. Kazimiera Dymek

Tytuł: Nad stawem, 2014

Informacje: olej, płótno100x50 cmsygn. l.d.: K.D

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Magda Zarzycka - Zamknij pysk, 2020 - szaro-czerwony obraz z trzema postaciami

37. Magda Zarzycka

Tytuł: Zamknij pysk, 2020

Informacje: akryl, płótno60x30 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Kamila Walendykiewicz - Hanging in mid-air, 2021 - abstrakcja w odcieniach różu, fioletu i szarości

38. Kamila Walendykiewicz

Tytuł: Hanging in mid-air, 2021

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: KAMILA WALENDYKIEWICZ HANGING IN MID-AIR 1 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Marta Grzesik-Studzińska - Wolna Europa z cyklu Poszukiwany, poszukiwana, 2021 - stary odbiornik radiowy

39. Marta Grzesik-Studzińska

Tytuł: Wolna Europa z cyklu Poszukiwany, poszukiwana, 2021

Informacje: akryl, płótno115x75 cmopisany na odwrocie: MARTA GRZESIK-STUDZIŃSKA 2018-2021 "RADIO - WOLNA EUROPA"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Marcin Lenczowski - Niebieski nr 61 (Babilon), 2021 - obraz z męskimi postaciami na żółtym tle

40. Marcin Lenczowski

Tytuł: Niebieski nr 61 (Babilon), 2021

Informacje: akryl, płótno90x60 cmopisany na odwrocie: Lenczys, M.Lenczowski, 2021, Niebieski nr 61 (Babilon)

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Ewelina Wasilewska - Patrząc w swoje odbicie, 2021 - kobieta w czerwonej sukni na plaży realistyczny obraz

41. Ewelina Wasilewska

Tytuł: Patrząc w swoje odbicie, 2021

Informacje: olej, płótno100x70 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Wasilewska Ewelina "Patrząc w swoje odbicie" 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Pervin Ece Yakacik - Gniazdo II, 2020/2021 - pisklaki w gnieździe na tle zielonych drzew

42. Pervin Ece Yakacık

Tytuł: Gniazdo II, 2020/2021

Informacje: olej, płótno81x100 cmsygn. p.d.: PEYŁ 07.20, opisany na odwrocie: Pervin Ece Yakacik Leczycki Bird Nest, Oil 81x100, 07.2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Paulina Leszczyńska - Różowe prześwity, 2021 - abstrakcja w odcieniach szarości, różu i pomarańczu

43. Paulina Leszczyńska

Tytuł: Różowe prześwity, 2021

Informacje: olej, płótno73x54 cmopisany na odwrocie: "RÓŻOWE PRZEŚWITY" 2021 ROK PAULINA LESZCZYŃSKA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Paweł Batura - Zeta, 2019 - surrealistyczny obraz z postacią leżącą na ziemi

44. Paweł Batura

Tytuł: Zeta, 2019

Informacje: ole70x100 cmolej, płótno, 70x100 cm, opisany na odwrocie: Paweł Batura Warszawa 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Beata Mura - 10 aleja nad nami, 2021 - bajkowy obraz z domami w chmurach na niebie

45. Beata Mura

Tytuł: 10 aleja nad nami, 2021

Informacje: akryl, płótno90x70 cmsygn. p.d.: Ryś 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Pola Piestrzeniewicz - Gest XVI, 2021 - czarno-biała abstrakcja z kołem

46. Pola Piestrzeniewicz

Tytuł: Gest XVI, 2021

Informacje: technika mieszana, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: POLA PIESTRZENIEWICZ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Anna Sandecka-Ląkocy - Memories, 2020 - portret kobiety na tle morza

47. Anna Sandecka-Ląkocy

Tytuł: Memories, 2020

Informacje: olej, akryl, płótno60x40 cm kompozycja, 65,5x45,5 cm w oprawiesygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Zbigniew Olszewski - Światła miasta, 2021 - trzy postaci na tle miasta

48. Zbigniew Olszewski

Tytuł: Światła miasta, 2021

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn.,p.d.: OLSZE '21, opisany na odwrocie: "ŚWIATŁA MIASTA" 2021 ZBYSZEK OLSZEWSKI 100X80

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

Weronika Wójcik - Mercedes Benz, 2021 - szary obraz z samochodem

49. Weronika Wójcik

Tytuł: Mercedes Benz, 2021

Informacje: akryl, płótno73x60 cmsygn. p.d.: WW, opisany na odwrocie: Weronika Wójcik 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Mirela Bukała Eugenika, 2021 - obraz z dwiema postaciami

50. Mirela Bukała

Tytuł: Eugenika, 2021

Informacje: akryl, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: Mirela Bukała Eugenika 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2600-3400 zł

Cena sprzedaży: 4400 zł

Adriana Zawadzka Reflection in the mirror, 2021 - kobieta na niebiesko-czerwonym tle

51. Adriana Zawadzka

Tytuł: Reflection in the mirror, 2021

Informacje: akryl, płótno115x75 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Dominika Korzeniowska Obok nas. Gry wojenne (poliptyk), 2020 - abstrakcja w tęczowych kolorach

52. Dominika Korzeniowska

Tytuł: Obok nas. Gry wojenne (poliptyk), 2020

Informacje: akryl, płótno30x120 cmopisany na odwrocie: Dominika Korzeniowska obok nas/2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Mariola Świgulska Brzask nad rozlewiskiem, 2013 - pejzaż z drzewami w szarościach

53. Mariola Świgulska

Tytuł: Brzask nad rozlewiskiem, 2013

Informacje: olej, płótno80x160 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2013

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Iwona Gabryś Bez tytułu, 2021 - abstrakcja w szarości i błękicie

54. Iwona Gabryś

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Sabina Salamon - Pejzaż z motylem, 2020 - dekoracyjny portret z kwiatami i motylem

55. Sabina Salamon

Tytuł: Pejzaż z motylem, 2020

Informacje: olej, płótno60x40 cmsygn. l.d.: S. Salamon 20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Yuliya Stratovich - Bez tytułu, 2021 - pastelowy pejzaż z górami

56. Yuliya Stratovich

Informacje: akryl, płótno90x90 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Cena sprzedaży: 2400 zł

Michał Rejner - Bez tytułu, 2019 - czarno-biały kobiecy portret

57. Michał Rejner

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: olej, płótno120x90 cmopisany na odwrocie: M.Rejner 2019 MR74-51

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3600-4000 zł

Cena sprzedaży: 3800 zł

Marta Dunal - Senne marzenie, 2021 - abstrakcja w błękicie i granacie ze złotem

58. Marta Dunal

Tytuł: Senne marzenie, 2021

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Łukasz Gil - Komin II z cyklu Alegoria czasu, 2021 - pejzaż miejski z kominem

59. Łukasz Gil

Tytuł: Komin II z cyklu Alegoria czasu, 2021

Informacje: olej, płótno50x100 cmopisany na odwrocie: Łukasz Gil 2021 KOMIN II Z C. ALEGORIA CZASU

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Michalina Czurakowska - Sunny Landscape, 2021 - pejzaż ze słonecznikami i kotem

60. Michalina Czurakowska

Tytuł: Sunny Landscape, 2021

Informacje: akryl, płótno73x92 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA 24.08.2021 "SUNNY LANDSCAPE"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

Michalina Garus- Wspomnienie, 2021 - czarno-biały obraz z nogami

61. Michalina Garus

Tytuł: Wspomnienie, 2021

Informacje: olej, płótno50x90 cmopisany na odwrocie: MICHALINA GARUS 2021 R.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Michał Jamioł - Milczenie Wysokich Miskantów, 2021 - ekspresyjna, wielokolorowa abstrakcja

62. Michał Jamioł

Tytuł: Milczenie Wysokich Miskantów, 2021

Informacje: akryl, płótno100x120 cmsygn. l.d.: MJamioł, opisany na odwrocie: AKRYL/PŁÓTNO 100 cm x 120 cm "MILCZENIE WYSOKICH MISKANTÓW" 2021 MJamioł

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2800 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

Agnieszka Boroń - Hercules, 2021 - abstrakcja z czerwienią

63. Agnieszka Boroń

Tytuł: Hercules, 2021

Informacje: akryl, technika własna, płótno90x90 cmsygn. p.d.: ABoroń2021, opisany na odwrocie: AGNIESZKA BOROŃ >HERCULES< 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Sylwia Młodziejewska - Igrzyska Żeretka i Mariżotki, 2021 - bajkowy obraz z wnętrzem pałacu

64. Sylwia Młodziejewska

Tytuł: Igrzyska Żeretka i Mariżotki, 2021

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. l.d.: S. Młodziejewska 2021, opisany na odwrocie: "IGRZYSKA ŻERETKA I MARIŻOTKI" SYLWIA MŁODZIEJEWSKA 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Sylwia Jóźwiak - Niewinnie, 2021 - kobiecy akt na żółto-białym tle

65. Sylwia Szewczyk

Tytuł: Niewinnie, 2021

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Sylwia Jóźwiak '21

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

Karolina Dadura - Tors, 2021 - męski akt na czarnym tle

66. Karolina Dadura

Tytuł: Tors, 2021

Informacje: akryl, płótno120x80 cmsygn. p.d.: Karolina Dadura

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Sofia Wróblewska - Bez tytułu z cyklu Samotność, 2021 - kobiecy akt na niebieskim tle

67. Sofia Wróblewska

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Samotność, 2021

Informacje: akryl, płótno100x73 cmsygn. p.d.: S. Wróblewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

Agnieszka Słońska-Więcek - Pozdrowienia dla B., 2018 - samoloty na szarym tle

68. Agnieszka Słońska-Więcek

Tytuł: Pozdrowienia dla B., 2018

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d.: ASW

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Agata Płocica - Bez tytułu, 2020 - obraz z małpą

69. Agata Płocica

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. l.d., opisany na odwrocie: A. Płocica Lublin 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Jolanta Haluch - Tajemnica Ogrodu 1, 2021 - obraz z kwiatami w ogrodzie

70. Jolanta Haluch

Tytuł: Tajemnica Ogrodu 1, 2021

Informacje: olej, płótno100x50 cmsygn. p.d.: Haluch 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Ilona Woźniak - Widok z tarasu, 2021 - pejzaż nadmorski z żaglówką

71. Ilona Woźniak

Tytuł: Widok z tarasu, 2021

Informacje: olej, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: I.W.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Hanna Rozpara - Echinops, 2021 - abstrakcja niebiesko-biała

72. Hanna Rozpara

Tytuł: Echinops, 2021

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA "Echinops” 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1800 zł

Paulina Ledzion - Taniec Linearny VI, 2021 - abstrakcja z czerwienią, czernią i błękitem

73. Paulina Ledzion

Tytuł: Taniec Linearny VI, 2021

Informacje: akryl, płótno120x70 cmopisany na odwrocie: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Damian Wojnowski - Nieskończoność - bajkowy obraz z samochodem nieskończoności, 2021

74. Damian Wojnowski

Tytuł: Nieskończoność nieskończoności, 2021

Informacje: olej, płótno70x55 cmsygn.p.d.: D.W., opisany na odwrocie: Wojnowski 2021 sierpień

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Yaroslava Holysh - She is never cold, 2021 - czerwona kobieta na granatowym tle

75. Yaroslava Holysh

Tytuł: She is never cold, 2021

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. p.d.: Holysh 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Tomasz Tais - Corrida 1, 2018 - geometryczna abstrakcja w ciepłych kolorach

76. Tomasz Tais

Tytuł: Corrida 1, 2018

Informacje: olej, płótno100x70 cmsygn. p.d.: Tais, opisany na odwrocie: "CORRIDA 1" T. Tais 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

Monika Noga - Concern for tomorrow, 2020 - akt na szarym tle

77. Monika Noga

Tytuł: Concern for tomorrow, 2020

Informacje: olej, płótno90x60 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Joanna Kulska - Mania, 2021 - kolorowa abstrakcja

78. Joanna Kulska

Tytuł: Mania, 2021

Informacje: akryl, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: J Kulska 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Edyta Mądzelewska - Pomieszane światy II, 2021 - surrealistczny kolorowy portret

79. Edyta Mądzelewska

Tytuł: Pomieszane światy II, 2021

Informacje: olej, płótno70x50 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł