57 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 23 listopada 2021 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 18 listopada 2021 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 23 listopada 2021 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie od 18 listopada 2021 r. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Katalog 57 Aukcja Sztuki Młodej

Aneta Biel - Pod moją skórą IV, 2021 - dekoracyjny portret kobiety na zielonym tle

1. Aneta Biel

Tytuł: Pod moją skórą IV, 2021

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. p.d.: AB, opisany na odwrocie: ANETA BIEL "POD MOJĄ SKÓRĄ IV" 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Jakub Szymański - Terra XXIV, 2021 - szaro-błękitny nastrojowy pejzaż

2. Jakub Szymański

Tytuł: Terra XXIV, 2021

Informacje: akryl, płótno90x80 cmsygn.: K.2021, opisany na odwrocie J.Szymański 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Katarzyna Pitek - Na niby, 2021 - obraz z dwiema postaciami na bordowym tle

3. Katarzyna Pitek

Tytuł: Na niby, 2021

Informacje: akryl, płótno150x90 cmopisany na odwrocie: KATARZYNA PITEK IN PRETENCE/NA NIBY 2021, BIANCA (SPAIN) 150x90 POLAND

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Kaja Goździewicz - Prolongata, 2021 - abstrakcja z czerwonymi wzorami na białym tle

4. Kaja Goździewicz

Tytuł: Prolongata, 2021

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: Kaja Goździewicz Prolongata 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Patrycja Kruszyńska-Mikulska - My little friend, 2021 - dekoracyjny portret kobiety z papugą

5. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Tytuł: My little friend, 2021

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3800-5000 zł

Cena sprzedaży: 4800,00 zł

Krzysztof Grabara - Bez tytułu, 2021 - pejzaż w odcieniach fioletu i żółci

6. Krzysztof Grabara

Informacje: akryl, płótno110x110 cmsygn. p.d.: GRABARA, opisany na odwrocie: 110x110 2021 KRZYSIEK GRABARA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Yaroslava Holysh - She's brave enough, 2021 - obraz z twarzą wyłaniającą się z powierzchni

7. Yaroslava Holysh

Tytuł: She’s brave enough, 2021

Informacje: olej, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: "She's brave enough", 2021 olej na płótnie, 70x70 Yaroslava Holysh

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Sofia Wróblewska - Burza, 2021 - abstrakcja w odcieniach błękitu ze złotem

8. Sofia Wróblewska

Tytuł: Burza, 2021

Informacje: akryl, płótno80x100 cmsygn. p.d.: S. Wróblewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Michalina Czurakowska - Alley, 2021 - obraz z elegancką kobietą na ulicy miasta

9. Michalina Czurakowska

Tytuł: Alley, 2021

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2600-3200 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Małgorzata Kalinowska - Niewygodnie 4, 2016 - obraz z elementami kobiecej garderoby

10. Małgorzata Kalinowska

Tytuł: Niewygodnie 4, 2016

Informacje: technika własna, tekstylia, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Małgorzata Kalinowska NIEWYGODNIE 2016

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Andrzej Zujewicz - UFO, 2020 - widok nieba z napisem UFO

11. Andrzej Zujewicz

Tytuł: UFO, 2020

Informacje: olej, płyta100x70 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "UFO" '2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Iwona Kobryń Bez tytułu, 2021 - obraz z białymi postaciami na granatowym tle

12. Iwona Kobryń

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3200-4000 zł

Pola Piestrzeniewicz - Odłamki, 2021 - czerno-biała abstrakcja

13. Pola Piestrzeniewicz

Tytuł: Odłamki, 2021

Informacje: technika mieszana, płótno70x60 cmopisany na odwrocie: 2021 Piestrzeniewicz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Maria Niekrasowa - Sny wiatrów, 2020 - obraz z niebieskimi kwiatami na łące

14. Maria Niekrasowa

Tytuł: Sny wiatrów, 2020

Informacje: akryl, płótno60x80 cmopisany na odwrocie: Nekrasova Maria "Dreams of the winds", 2020 acryic on canvas 60x80

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Agata Burnat - Po goleniu, 2021 - kobieta w bieliźnie siedząca na podłodze z kotem

15. Agata Burnat

Tytuł: Po goleniu, 2021

Informacje: akryl, płótno120x90 cmsygn. p.d.: A.Burnat 21', opisany na odwrocie: Agata Burnat 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Magdalena Chmielek - Tropics V, 2020 - tropikalne liście

16. Magdalena Chmielek

Tytuł: Tropics V, 2020

Informacje: olej, płótno80x70 cmsygn. p.d.: Magdalena Chmielek, opisany na dowrocie: Tropics V Magdalena Chmielek olej 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Małgorzata Gajek - Zmrok, 2021 - pejzaż z morzem w odcieniach granatu

17. Małgorzata Gajek

Tytuł: Zmrok, 2021

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. p.d.: M.Gajek, opisany na odwrocie: ZMROK MAŁGORZATA GAJEK 2021 100x70

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Katarzyna Jurczenia - Ekspozycja bez wyjścia, 2018 - abstrakcja geometryczna z czarnymi kształtami

18. Katarzyna Jurczenia

Tytuł: Ekspozycja bez wyjścia, 2018

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: 'EKSPOZYCJA BEZ WYJŚCIA' 2018 oraz opatrzony pieczątką autorską

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Agnieszka Kumoń - 2020, 2020 - obraz przedstawiający start rakiety

19. Agnieszka Kumoń

Tytuł: 2020, 2020

Informacje: olej, płótno100x70 cmsygn. p.d.: Agnieszka Kumoń '20, opisanany na odwrocie: Agnieszka Kumoń "2020", olej na płótnie, 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Agnieszka Pakuła - Cierpienie z cyklu Substancje 06, 2020 - ekspresyjny męski portret w czerni i bieli

20. Agnieszka Pakuła

Tytuł: Cierpienie z cyklu Substancje 06, 2020

Informacje: akryl, spray, płótno110x130 cmsygn. p.d.: APakuła 21, opisany na odwrocie: Agnieszka Pakuła "Substancje 06: Cierpienie" "Substances 06: Suffering" akryl i spray na płótnie, 2020, 110x130 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3200 zł

21. Agnieszka Boroń

Tytuł: Leo, 2021

Informacje: akryl, płótno90x60 cmsygn. p.d.: ABoroń 2021, opisany na odwrocie: AGNIESZKA BOROŃ >LEO< 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

22. Aleksiej Wróblewski

Tytuł: Private waves, 2021

Informacje: brąz22x22x9 cm

Nakład: 2/10

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Weronika Lipka - Przed zachodem słońca, 2021 - słoneczny pejzaż przedstawiający pola

23. Weronika Lipka

Tytuł: Przed zachodem słońca, 2021

Informacje: olej, płótno100x130 cmsygn. p.d. Lipka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Joanna Rudek - Ouro, 2021 - sylwetka kobiety na szarym tle

24. Joanna Rudek

Tytuł: Ouro, 2021

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Joanna Rudek 'OURO' 21'

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Zbigniew Olszewski - Rosarium, 2021 - bajkowy obraz z pąkami róż

25. Zbigniew Olszewski

Tytuł: Rosarium, 2021

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. p.d.: OLSZE 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Agnieszka Słońska-Więcek - Skok nr 5, 2021 - obaz z kobietą skaczącą do wody

26. Agnieszka Słońska-Więcek

Tytuł: Skok nr 5, 2021

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d.: ASW

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Patryk Paliwoda - Broken Thoughts, 2020 - abstrakcja w odcieniach czerni, beżu i bieli

27. Patryk Paliwoda

Tytuł: Broken Thoughts, 2020

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Paliwoda

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Emilia Formella - Zakochani marzyciele, 2017 - obraz z portretem kobiety i mężczyzny na tle pejzażu

28. Emilia Formella

Tytuł: Zakochani marzyciele, 2017

Informacje: akryl, płótno60x60 cmsygn. l.d.: Emilia Formella, opisany na odwrocie: "Zakochani marzyciele" 2017 akryl, 60x60 Emilia Aleksandra Formella

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Anna Sandecka-Ląkocy - Dandelions II, 2021 - dekoracyjny obraz z dmuchawcami

29. Anna Sandecka-Ląkocy

Tytuł: Dandelions II, 2021

Informacje: akryl, olej, płótno90x80 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'21

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Mirella Bukała - Waterloo, 2021 - obraz z dwoma postaciami na niebieskim tle

30. Mirela Bukała

Tytuł: Waterloo, 2021

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Mirela Bukała Waterloo 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 4000-4600 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Katarzyna Doroba - Uwikłanie, 2021 - abstrakcja w odcieniach błękitu i czerwieni

31. Katarzyna Doroba

Tytuł: Uwikłanie, 2021

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: KDOROBA2021, opisany na odwrocie: KATARZYNA DOROBA UWIKŁANE AKRYL 100/100 PAŹDZIERNIK 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1400,00 zł

Sebastian Andrzejewski - Przemysłowa 3, 2021 - kolorowy obraz z budynkami

32. Sebastian Andrzejewski

Tytuł: Przemysłowa 3, 2021

Informacje: akryl, płótno73x92 cmsygn. l.d.: S.A. 2021, opisany na odwrocie: Sebastian Andrzejewski PRZEMYSŁOWA 3 AKRYL 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Bartłomiej Baranowski - Zagadka, 2021 - dekoracyjna czarno-czerwona kompozycja

33. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Zagadka, 2021

Informacje: akryl, płótno50x50 cmsygn. p.d.: Baranowski 45:21

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Gabriela Paluch - Miasto na podgórzu, 2021 - pejzaż z miastem i błękitnym niebiem

34. Gabriela Paluch

Tytuł: Miasto na podgórzu, 2021

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Mirosław Nowiński - Skradzione serca, 2021 - bajkowa scena z dwiema postaciami w kapeluszach

35. Mirosław Nowiński

Tytuł: Skradzione serca, 2021

Informacje: akryl, płótno100x110 cmsygn. l.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Skradzione serca" tech: akryl na płótnie wym: 100x110 rok 2021 aut: Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

Cena sprzedaży: 2000,00 zł

Andrzej Wirpszo - Most HH, 2021 - nastrojowy pejzaż z widokiem na most

36. Andrzej Wirpszo

Tytuł: Most HH, 2021

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. l.d.: WIRP, opisany na odwrocie: "MOST W HH" ACRYL WYM. 70X100 ROK 2021 ANDRZEJ WIRPSZO

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Edyta Romanowska - Utkane z szarości, 2021 - abstrakcja w odcieniach szarości

37. Edyta Romanowska

Tytuł: Utkane z szarości, 2021

Informacje: akryl, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: "Utkane z szarości" Edyta Romanowska 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1400,00 zł

Julia Reiter - Spotkanie, 2021 - dekoracyjny obraz z kobietą w eleganckiej sukni

38. Julia Reiter

Tytuł: Spotkanie, 2021

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. p.d: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 3000,00 zł

Katarzyna Polic-Patkowska - Sol 11, 2021 - dekoracyjna abstrakcja z kołem

39. Katarzyna Polic-Patkowska

Tytuł: Sol 11, 2021

Informacje: akryl, technika własna, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Polic-Patkowska "SOL 11" 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2800 zł

Paulina Wojciechowska - Asymetria 1, 2021 - abstrakcja o odcieniach głębokiej czerwieni

40. Paulina Wojciechowska

Tytuł: Asymetria 1, 2021

Informacje: akryl, płótno90x120 cmopisany na odwrocie: Paulina Wojciechowska Katowice 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2800 zł

Elżbieta Ponińska - Baśniowy sen, 2021 - bajkowy obraz z kwiatami i kobiecą postacią

41. Elżbieta Ponińska

Tytuł: Baśniowy sen, 2021

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: EPonińska '2021, opisany na odwrocie: autor: Elżbieta Ponińska Tytuł: Baśniowy sen Technika: akryl Wymiar: 80x80 cm Tok: 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Kamila Cellary - Schyłek lata, 2021 - ekspresyja abstrakcja w kolorach błękitu, fioletu i pomarańczu

42. Kamila Cellary

Tytuł: Schyłek lata, 2021

Informacje: akryl, płótno120x100 cmsygn. p.d.: K. Cellary 2021, opisany na odwrocie: "Schyłek lata" Kamila Cellary Warszawa, 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Damian Wojnowski - Badacz, 2020 - obraz z człowiekiem trzymającym lupę

43. Damian Wojnowski

Tytuł: Badacz, 2020

Informacje: olej, płótno50x40 cmsygn. p.d.: D.W., opisany na odwrocie: Wojnowski grudzień 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Karolina Jarosławska - Fale, 2021 - obraz z morskimi falami

44. Karolina Jarosławska

Tytuł: Fale, 2021

Informacje: olej, płótno80x120 cmsygn. p.d.: KJ, opisany na odwrocie: Karolina Jarosławska 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Beata Mura - Matka natura, 2021 - nastrojowy obraz z tajemniczym lasem

45. Beata Mura

Tytuł: Matka natura, 2021

Informacje: akryl, płótno90x90 cmsygn. p.d.: Ryś 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Anna Polanowska - W sieci pragnień, 2016 - obraz w odcieniach brązu i czerwieni z kobiecą postacia

46. Anna Polanowska

Tytuł: W sieci pragnień, 2016

Informacje: technika mieszana, monotypia, kolaż, grafika komputerowa, akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: PolanA 2016

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Joanna Kulska To świat jest przyczyną problemów, 2021 - abstrakcja w ciemnych kolorach ze złotymi akcentami

47. Joanna Kulska

Tytuł: To świat jest przyczyną problemów, 2021

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: J Kulska 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Katia Meller - Uśpiona, 2018 - dekoracyjny obraz z kobietą

48. Katia Meller

Tytuł: Uśpiona, 2018

Informacje: akryl, płótno90x100 cmsygn. p.d.: Katia Meller 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Paulina Leszczyńska - Marokańskie plaże, 2021 - abstrakcja w jasnych odcieniach żółci, błękitu i zieleni

49. Paulina Leszczyńska

Tytuł: Marokańskie plaże, 2021

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Pola, opisany na odwrocie: "MAROKAŃSKIE PLAŻE" - OLEJ NA PŁÓTNIE 2021 PAULINA LESZCZYŃSKA - Pola

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Yuliya Stratovich - Bez tytułu, 2021 - pastelowy pejzaż z górami

50. Yuliya Stratovich

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: SY2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Maciej Hoppe - It’s fine, 2021 - portret mężczyzny z nosem klauna

51. Maciej Hoppe

Tytuł: It’s fine, 2021

Informacje: olej, płótno80x70 cmsygn. p.d.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Maciej Kempiński - Chodźmy!, 2021 - scena rodzajowa z nagimi postaciami na łące

52. Maciej Kempiński

Tytuł: Chodźmy!, 2021

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. p.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: Chodźmy! M. Kempiński MMXI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Magdalena Barczyk-Kurus - Między światłem a cieniem III z cyklu Jurajskie światło, 2021 - abstrakcja w odcieniach zieleni i żółci

53. Magdalena Barczyk-Kurus

Tytuł: Między światłem a cieniem III z cyklu Jurajskie światło, 2021

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus 2021 "Między światłem a cieniem III" cykl: "Jurajskie światło"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Artem Smorodin - Astry z serii 100 i 1 martwa natura, 2021 - błękitny obraz z bukietem kwiatów w wazonie

54. Artem Smorodin

Tytuł: Astry z serii 100 i 1 martwa natura, 2021

Informacje: akryl, płótno60x60 cmsygn. p.d., opisany na odwrocie: Artem Smorodin born. 1981 "Asters" 2021 from the series "100 & 1 Still life" acryic on canvas 60x60 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Arkadiusz Koniusz - Himalaya travel, 2014 - kolorowy obraz z górami

55. Arkadiusz Koniusz

Tytuł: Himalaya travel, 2014

Informacje: olej, płótno60x50 cmsygn. p.d. Arek, opisany na odwrocie: "HIMALAYA TRAVEL" 2014 KONIUSZ ARKADIUSZ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Marlena Kaczerska - Między słowami, 2020 - obraz z dwójką ludzi na kolorowym tle

56. Marlena Kaczerska

Tytuł: Między słowami, 2020

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d.: MK opisany na odwrocie: MK 2020 Między słowami

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Ilona Woźniak - koń w labiryncie kryształów - animalistyka

57. Ilona Woźniak

Tytuł: Koń w labiryncie kryształów, 2021

Informacje: olej, akryl, płótno70x60 cmopisany na odwrocie: I.W.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Joanna Mrozowska - domy na wygnance - architektura

58. Joanna Mrozowska

Tytuł: Domy na wygnance, 2018

Informacje: akryl, płótno120x120 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA DOMY NA WYGNANCE tech. olej, płótno wym. 120x120 cm 2019 ROK

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Przemysław adamowski - bez tytułu - akt figuracja

59. Przemysław Adamowski

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: olej, płótno80x120 cmsygn. p.d.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

jonasz Koperkiewicz - abraxas - abstrakcja

60. Jonasz Koperkiewicz

Tytuł: Abraxas, 2021

Informacje: akryl, płótno110x100 cmopisany na odwrocie: ABRAXAS J. Koperkiewicz 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Izabela Jaśniewska - bez tytułu

61. Iza Jaśniewska

Informacje: akryl, płótno60x80 cmopisany na odwrocie: Iza Jasniewska bez tytułu akryl 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600

Jolanta Haluch - fasola - pejzaż z zachodem słońca

62. Jolanta Haluch

Tytuł: Fasola, 2021

Informacje: olej, płótno30x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Kamila Stefania tkaczyk - Among the trees - figuracja

63. Kamila Stefania Tkaczyk

Tytuł: Among the trees, 2021

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Kamila Stefania Tkaczyk 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

jaga Szczepanik - Brigitte - portret

64. Jaga Szczepanik

Tytuł: Brigitte, 2021

Informacje: akryl, płótno50x60 cmsygn. u dołu: Jaga

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600

Katarzyna Stankiewicz - Moonlight - abstrakcja ze srebrnym kołem na czarnym tle

65. Katarzyna Stankiewicz

Tytuł: Moonlight, 2021

Informacje: akryl, szlagmetal, technika własna, płótno90x90 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Mariola świgulska - jesień nad złocistym stawem - pejzaż

66. Mariola Świgulska

Tytuł: Jesień nad złocistym stawem, 2021

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno80x120 cm sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2021 r

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800

marta dunal - miętowe zauroczenie - abstrakcja

67. Marta Dunal

Tytuł: Miętowe zauroczenie, 2021

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Sylwia Jóźwiak - cieplej mi - portret

68. Sylwia Jóźwiak

Tytuł: Cieplej mi, 2019

Informacje: akryl, płótno70x50 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800

Michał jamioł - śpiew jutrzenki - abstrakcja

69. Michał Jamioł

Tytuł: Śpiew Jutrzenki, 2021

Informacje: akryl, płótno 80x100 cmsygn. l.d.: MJ, opisany na odwrocie: AKRYL/PŁÓTNO "SPIEWY JUTRZENKI" 80cm x 100cm 2021 MJamioł

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2400

Natalia Kozarzewska - Morawy - pejzaż

70. Natalia Kozarzewska

Tytuł: Morawy, 2021

Informacje: akryl, płótno81x60 cmopisany na odwrocie: MORAWY AKRYL NA PŁÓTNIE/81X60/2021 Natalia Kozarzewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

71. Paweł Batura

Tytuł: Stalker, 2019

Informacje: olej, płótno100x140 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800

pervin ece Yakacık - invasion - pejzaż

72. Pervin Ece Yakacık

Tytuł: Invasion, 2018

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. p.d.: PEYŁ 02.18, opisany na odwrocie: Pervin Ece Yakacik Leczycki 50x70, Oil Invasion 02.2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

paulina ledzion - kompozycja xi - abstrakcja

73. Paulina Ledzion

Tytuł: Kompozycja XI, 2021

Informacje: akryl, płótno100x69 cmopisany na odwrocie: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

sabina salamon - solina o wschodzie - pejzaż

74. Sabina Salamon

Tytuł: Solina o wschodzie, 2019

Informacje: olej, płótno40x50 cmsygn. p.d.: S. Salamon '19, opisany na odwrocie: Solina o wschodzie 2019 S. Salamon

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Cena sprzedaży: 1000,00 zł