6 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Aukcja: 7 marca 2018 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 1 marca 2018 r., pon.-pt. godz. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 3-4 marca 2018 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy na 6 Aukcję Sztuki Dzisiejszej, która odbędzie się już w środę 7 marca 2018 r. o godz. 19:30 w siedzibie Xanadu na ul. Hożej 51! Zlecenia aukcyjne i limity można składać poprzez przyciski „złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową na stronie, a także telefonicznie pod numerem 503 012 889 oraz mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl. Polecamy również szczególnie możliwość licytacji online w czasie rzeczywistym na platformie OneBid.

Wystawa przedaukcyjna, na której można zobaczyć wszystkie prezentowane w katalogu obiekty, czynna jest w naszej siedzibie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W weekend 3-4 marca 2018 r. odbędzie się u nas showroom kolekcjonerski – w sobotę zapraszamy w godz. 11:00-18:00, a w niedzielę w godz. 12:00-18:00.

Któregoś dnia - Iwona Delińska (2018), obraz akrylowy na płótnie

1. Iwona Delińska

Tytuł: Któregoś dnia, 2018

Informacje: akryl, płótno80.00 x 100.00 cmopisany na odwrocie: "KTÓREGOŚ DNIA" Iwona Maria Delińska 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

W oddali - Tomasz Kołodziejczyk (2018), obraz olejny na płótnie

2. Tomasz Kołodziejczyk

Tytuł: W oddali, 2018

Informacje: olej, płótno65x65 cmopisany na odwrocie: "W ODDALI" TOMASZ KOŁODZIEJCZYK 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2600,00 zł

Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach - Iza Staręga (2017), obraz na płótnie wykonany techniką własną

3. Iza Staręga

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach, 2017

Informacje: technika własna, olej, płótno70x50 cmsygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA Z CYKLU - KOBIETY W CHUSTACH 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

Tajemnica górskiej doliny II - Andrzej Fronczak (2018), obraz na płótnie wykonany techniką własną

4. Andrzej Fronczak

Tytuł: Tajemnica górskiej doliny II, 2018

Informacje: technika własna, płótno70x100 cmsygn. p.d.: A. Fronczak 18r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

To takie proste - Miro Biały (2017), obraz olejny na płótnie

5. Miro Biały

Tytuł: To takie proste, 2017

Informacje: olej, płótno110x70 cmsygn. p.d.: MIRO BIAŁY, opisany na odwrocie: "To takie proste" Miro Biały Rok 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Horyzont - Alina Dorada-Krawczyk (2016), obraz olejny na płótnie

6. Alina Dorada-Krawczyk

Tytuł: Horyzont, 2016

Informacje: olej, płótno100x140 cmsygn. p.d.: DORADA'16, opisany na odwrocie: ALINA DORADA KRAWCZYK TITLE: "HORYZONT" YEAR: 2016 SIZE: 100x140

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Z cyklu Manekiny 5 - Agata Rościecha (2016), technika mieszana na płótnie

7. Agata Rościecha

Tytuł: Z cyklu Manekiny 5, 2016

Informacje: technika mieszana, płótno150x50 cmsygn. p.d.: Rościecha-Kan., opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kan. Z cyklu “Manekiny 5” tech. mieszana/płótno 150x50 cm 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bez tytułu (1) - Wojciech Ćwiertniewicz (1995), obraz olejny na płótnie

8. Wojciech Ćwiertniewicz

Tytuł: Bez tytułu (1), 1995

Informacje: olej, płótno92.00 x 92.00 cm kompozycja, 93.00 x 93.00 cm w oprawieopisany na odwrocie: 1/I/95

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2100,00 zł

Motyw z Petit Jean - Jacek Barszcz (2014), obraz olejny na płótnie

9. Jacek Barszcz

Tytuł: Motyw z Petit Jean, 2014

Informacje: olej, płótno116.00 x 88.50 cm kompozycja, 117.50 x 90.50 cm w oprawieopisany na odwrocie: Jacek Barszcz 2014 "Motyw z Petit Jean"

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Październik - Magdalena Daniec (2017), kolaż, olej na płótnie

10. Magdalena Daniec

Tytuł: Październik, 2017

Informacje: olej, kolaż, płótno66x60 cmsygn. p.d.: Magdalena Daniec, opisany na odwrocie: Magdalena Daniec PAŹDZIERNIK 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

Wykroje 08 - Zbigniew Gorlak (1980), olej, sklejka, płyta

11. Zbigniew Gorlak

Tytuł: Wykroje 08, 1980

Informacje: olej, sklejka, płyta74.00 x 74.00 x 3.00 cm kompozycja, 82.00 x 82.50 x 3.00 cm w oprawie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Dziewczyna z kwiatem - Tadeusz Świniarski (2017), obraz olejny na płótnie

12. Tadeusz Świniarski

Tytuł: Dziewczyna z kwiatem, 2017

Informacje: olej, płótno90x70 cmsygn. p.d.: Świniarski 17, opisany na odwrocie: "DZIEWCZYNA Z KWIATEM" Świniarski Tadeusz 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Przestrzeń 4 - Marcin Bielski (2009), obraz olejny na płótnie

13. Marcin Bielski

Tytuł: Przestrzeń 4, 2009

Informacje: olej, płótno110x110 cmopisany na odwrocie: Marcin Bielski 2009 Przestrzeń 4

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Amorficzny - Aga Pietrzykowska (2017), obraz akrylowy na płótnie

14. Aga Pietrzykowska

Tytuł: Amorficzny, 2017

Informacje: akryl, płótno92x73 cmopisany na odwrocie: sygn. l.d.: Aga Pe., AGA PIETRZYKOWSKA “AMORFICZNY” 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Maniakalna potrzeba komfortu - Kacper Bożek (2016), akwaforta, akwatinta, sucha igła, papier

15. Kacper Bożek

Tytuł: Maniakalna potrzeba komfortu, 2016

Informacje: akwaforta, akwatinta, sucha igła, papier29.00 x 69.00 cm odcisk z płyty, 51.00 x 82.00 cm w oprawiesygn. i opisany u dołu: 2/100 MANIAKALNA POTRZEBA KOMFORTU KACPER BOŻEK XVI/XXI

Nakład: 2/100

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Uprawa tulipanów - Patryk Lutomski (2017), obraz olejny na płótnie

16. Patryk Lutomski

Tytuł: Uprawa tulipanów, 2017

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: Lutomski'17, opisany na odwrocie: Patryk Lutomski "Uprawa tulipanów" 2017 r

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Inexplorado - Anna Nosowicz Ruiz (2015), obraz akrylowy na płótnie

17. Anna Nosowicz Ruiz

Tytuł: Inexplorado, 2015

Informacje: akryl, płótno50x61 cmopisany na odwrocie: “INEXPLORADO” ANNA NOSOWICZ MALAGA 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bez tytułu - Krzysztof Piętka (2015), obraz olejny na płótnie

18. Krzysztof Piętka

Tytuł: Bez tytułu, 2015

Informacje: olej, płótno109x129 cmopisany na odwrocie: Krzysztof Piętka

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Kwadrat 274 - Stanisław Tomalak (2015), obraz na płótnie wykonany techniką własną

19. Stanisław Tomalak

Tytuł: Kwadrat 274, 2015

Informacje: akryl, technika własna, płótno100x100 cmsygn. l.d.: Stanisław Tomalak Kwadrat 274, opisany na odwrocie: Kwadrat 274 acrilic on canvas

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Upside down - Andrzej Folfas (2008), obraz olejny na płótnie

20. Andrzej Folfas

Tytuł: Upside down, 2008

Informacje: olej, płótno100x81 cmsygn. l.d.: FOLFAS 2008

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2300,00 zł

Ciepło z cyklu Miejsca pomiędzy - Magdalena Gogół (2013), obraz olejny na płótnie

21. Magdalena Gogół

Tytuł: Ciepło z cyklu Miejsca pomiędzy, 2013

Informacje: olej, płótno90x130 cmopisany na odwrocie: MAGDA GOGÓŁ - ciepło - /olej, płótno / 90x130 / 2013 / z cyklu -nie-miejsca/ miejsca pomiędzy /

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Wspomnienie - Małgorzata Karp-Soja (2015), obraz olejny na płótnie

22. Małgorzata Karp-Soja

Tytuł: Wspomnienie, 2015

Informacje: olej, płótno50x50 cmsygn. na licu: Wspomnienie M KARP-SOJA 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Koperty z cyklu Niewymuszony pomiar subtelności - Dariusz Mlącki (2017), akryl, olej, pleksi, szkło

23. Dariusz Mlącki

Tytuł: Koperty z cyklu Niewymuszony pomiar subtelności, 2017

Informacje: akryl, olej, pleksi, szkło15.00 x 30.00 cm kompozycja, 35.00 x 50.00 x 3.50 cm w oprawieopisany na odwrocie: D. Mlącki "Koperty" 2017 z cyklu Niewymuszony pomiar subtelności 15x30 cm akryl, olej, pleksi (warstwy) Mlącki

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 4100,00 zł

Bez tytułu z cyklu Przestrzenie – Czasoprzestrzenie/transformatory - Andrzej Żurek (2014), technika mieszana na płótnie

24. Andrzej Żurek

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Przestrzenie – Czasoprzestrzenie/transformatory, 2014

Informacje: technika mieszana, płótno80x80 cmsygn. l.g.: ANDRZEJ ŻUREK POZNAŃ 2014 R., opisany na odwrocie: ANDRZEJ ŻUREK POZNAŃ 2014 R NR: 5 OBRAZ Cykl: "PRZESTRZENIE"=>"CZASOPRZESTRZENIE"/->//transformatory"

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Zapis LXXIII - Robert Jaworski (2017), obraz olejno-akrylowy na płótnie

25. Robert Jaworski

Tytuł: Zapis LXXIII, 2017

Informacje: olej, akryl, płótno105x140 cmopisany na odwrocie: robert jaworski LXXIII zapis olej & akryl 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

Dwór w Niedźwiedziu - Michał Baca (2003), tempera, olej, płótno

26. Michał Baca

Tytuł: Dwór w Niedźwiedziu, 2003

Informacje: tempera, olej, płótno65x92 cmsygn. p.d.: MBaca '2003, opisany na odwrocie: MICHAŁ BACA "DWÓR W NIEDŹWIEDZIU" tempera, olej 20003 65x92 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Juliet z cyklu Stories - Marek Sułek (2015), kolaż, olej na płótnie

27. Marek Sułek

Tytuł: Juliet z cyklu Stories, 2015

Informacje: olej, kolaż, płótno120x90 cmopisany na odwrocie: "Juliet" z cyklu "Stories" Marek Sułek technika własna Warszawa 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Jezioro w deszczu - Izabela Rudzka (2017), obraz akrylowy na płótnie

28. Izabela Rudzka

Tytuł: Jezioro w deszczu, 2017

Informacje: akryl, płótno70x120 cmsygn. p.d.: I. Rudzka, opisany na odwrocie: IZABELA RUDZKA "JEZIORO W DESZCZU" AKRYL NA PŁÓTNIE 2017 70 cm x 120 cm I. Rudzka '2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

After - Ziemowit Fincek (2015), obraz olejny na płótnie

29. Ziemowit Fincek

Tytuł: After, 2015

Informacje: olej, płótno140x100 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Przyglądając się ludności… - Piotr Szwabe vel Pisz (2017), obraz akrylowo-olejny na płótnie

30. Piotr Szwabe vel Pisz

Tytuł: Przyglądając się ludności…, 2017

Informacje: akryl, olej, płótno135x169,5 cmopisany na odwrocie: "przyglądając się ludności..." piotr szwabe vel pisz 2017'

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Balonowe - Grzegorz Skrzypek (2007), obraz olejny na płótnie

31. Grzegorz Skrzypek

Tytuł: Balonowe, 2007

Informacje: olej, płótno50x60 cmsygn. u dołu: 2007 SKRZYPEK, opisany na odwrocie: GRZEGORZ SKRZYPEK "BALONOWE" 2007 OLEJ PŁÓTNO 50x60 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Port 9 - Ewa Miazek (2018), obraz olejny na płótnie

32. Ewa Miazek

Tytuł: Port 9, 2018

Informacje: olej, płótno40x50 cmopisany na odwrocie: EWA MIAZEK PORT 9 2018. OIL 40x50 cm.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Wylewne morza (z Witoldem Lubinieckim) - Piotr C. Kowalski (2008), akryl, olej, piasek, celówka stolarska, płótno

33. Piotr C. Kowalski

Tytuł: Wylewne morza (z Witoldem Lubinieckim), 2008

Informacje: akryl, olej, piasek, celówka stolarska, płótno46x128 cmsygn. u dołu: W. LUBINIECKI '08, opisany na odwrocie: PIOTR CE KOWALSKI & Witold Lubiniecki Z CYKLU MOŻE MORZE ROK - 2008 tyt. "WYLEWNE MORZA" 46,5x128 cm olej, piasek i celówka stolarska na płótnie lnianym

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Nieuchronność miejsca - Jacek Mirczak (2014), obraz akrylowy na płótnie

34. Jacek Mirczak

Tytuł: Nieuchronność miejsca, 2014

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK - 2014 "NIEUCHRONNOŚĆ MIEJSCA" AKRYL NA PŁÓTNIE 100x100 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Miasto II z cyklu Prowokujące pudełka - Jolanta Kuszaj (2008), obraz olejny na płótnie

35. Jolanta Kuszaj

Tytuł: Miasto II z cyklu Prowokujące pudełka, 2008

Informacje: olej, płótno120.00 x 100.00 cm kompozycja, 121.00 x 101.00 cm w oprawiesygn. p.d.: J.KUSZAJ 2008, opisany na odwrocie: JOLANTA KUSZAJ praca z cyklu: "PROWOKUJĄCE PUDEŁKA" /100x120/2008 MIASTO II

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Stosunki przestrzenne (2) - Marek Ejsmond – Ślusarczyk (2013), obraz akrylowy na płótnie

36. Marek Ejsmond – Ślusarczyk

Tytuł: Stosunki przestrzenne (2), 2013

Informacje: akryl, płótno50x61 cmopisany na odwrocie: Stosunki przestrzenne (2) Marek Ejsmond-Ślusarczyk 2013 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Klatka - Iwona Wojewoda (2014), tempera żółtkowa na płórnie

37. Iwona Wojewoda

Tytuł: Klatka, 2014

Informacje: tempera żółtkowa, płótno130.00 x 80.00 cm kompozycja, 133.00 x 83.00 cm w oprawieopisany na odwrocie: IWONA WOJEWODA-JEDYNAK “KLATKA” 2014 130x80 cm TEMPERA ŻÓŁTKOWA

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Miodowy zmierzch - Małgorzata Jojnowicz (2017), obraz olejny na płótnie

38. Małgorzata Jojnowicz

Tytuł: Miodowy zmierzch, 2017

Informacje: olej, płótno70x60 cmsygn. p.d.: M. Jojnowicz, opisany na odwrocie: Małgorzata Jojnowicz "MIODOWY ZMIERZCH" olej na płótnie, 70x60 cm 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Pokazy lotnicze - Grzegorz Śmigielski (2017), obraz olejny na płótnie

39. Grzegorz Śmigielski

Tytuł: Pokazy lotnicze, 2017

Informacje: olej, płótno70x130 cmsygn. l.d.: G. ŚMIGIELSKI, opisany na odwrocie: GRZEGORZ ŚMIGIELSKI I 2017 „Pokazy lotnicze”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Batumi 4 - Agnieszka Kicińska (2015), obraz olejny na płótnie

40. Agnieszka Kicińska

Tytuł: Batumi 4, 2015

Informacje: olej, płótno110x110 cmopisany na odwrocie: AGNIESZKA KICIŃSKA „BATUMI 4” 2015 rok 110x110 cm olej, płótno

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Znikający krajobraz - Ryszard Grodnicki (2018), obraz akrylowy na płótnie

41. Ryszard Grodnicki

Tytuł: Znikający krajobraz, 2018

Informacje: akryl, płótno100x140 cmsygn. p.d.: R. Grodnicki 2018, opisany na odwrocie: RYSZARD GRODNICKI "ZNIKAJĄCY KRAJOBRAZ" AKRYL NA PŁÓTNIE - 100x140 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Afekty – dziewczyna i pies - Ewa Żochowska (2017), obraz olejny na płótnie

42. Ewa Żochowska

Tytuł: Afekty – dziewczyna i pies, 2017

Informacje: olej, płótno100x50 cmsygn. p.d.: Afekty dziewczyna i pies ewazo 2017, opisany na odwrocie: Ewa żochowska "Afekty - dziewczyna i pies" olej na płótnie 100x50 cm 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Z cyklu Materia ciszy - Ewa Zawadzka (2017), technika mieszana, olej na płótnie

43. Ewa Zawadzka

Tytuł: Z cyklu Materia ciszy, 2017

Informacje: technika mieszana, olej, płótno70x80 cmopisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA - MATERIA CISZY" - '2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Pejzaż z modelką Hoppera we wnętrzu - Jarosław Łukasik (2017), obraz olejny na płótnie

44. Jarosław Łukasik

Tytuł: Pejzaż z modelką Hoppera we wnętrzu, 2017

Informacje: olej, płótno55x90 cmsygn. l.d.: . Łukasik 2017, opisany na odwrocie: JAROSŁAW ŁUKASIK 55x90 cm. olej na płótnie POZNAŃ 2017 “WEJŚCIE DO…” “PEJZAŻ Z MODELKĄ HOPPERA WE WNĘTRZU”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Ordinary event - Wanda Badowska-Twarowska (2015), obraz akrylowy na płótnie

45. Wanda Badowska-Twarowska

Tytuł: Ordinary event, 2015

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA 2015, opisany na odwrocie: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA "Ordinary event" tryptyk (obraz 1) 70x70, akryl 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Wiosenne marzenie - Beata Murawska (2017), obraz olejny na płótnie

46. Beata Murawska

Tytuł: Wiosenne marzenie, 2017

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: Beata Murawska, opisany na odwrocie: Beata Murawska 2017 „Wiosenne marzenie”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2200,00 zł

Ranne ptaki - Iwona Ostrowska (2017), obraz olejny na płótnie

47. Iwona Ostrowska

Tytuł: Ranne ptaki, 2017

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: IWONA OSTROWSKA RANNE PTAKI OLEJ 70x100 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Prometeusz skowany - Michał Jędrczak (2017), obraz olejny na płótnie

48. Michał Jędrczak

Tytuł: Prometeusz skowany, 2017

Informacje: olej, płótno115x70 cmsygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Michał Jędrczak PROMETEUSZ SKOWANY 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł