60 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 22 lutego 2022 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 19 lutego 2022 r.

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 22 lutego 2022 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie od 19 lutego 2022 r. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Katalog 60 Aukcja Sztuki Młodej

Elżbieta Ponińska - Spotkanie (dyptyk), 2022 - szaro-pastelowy obraz z parą żurawi

1. Elżbieta Ponińska

Tytuł: Spotkanie (dyptyk), 2022

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: EPonińska '2022, opisany na odwrocie: "SPOTKANIE" dyptyk I cz. (100x100) akryl 100x50 cm mal. Elżbieta Ponińska 2022 r., opisany na odwrocie: SPOTKANIE" dyptyk cz. II (100x100) akryl 100x50 cm mal. Elżbieta Ponińska 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 2400,00 zł

Hanna Rozpara - Czarny kwiat, 2021 - abstrakcja z wętrzem kwiatu

2. Hanna Rozpara

Tytuł: Czarny kwiat, 2021

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2021, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Czarny kwiat” 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Gabriela Paluch - Widok Wenecji, 2021 - jasny obraz z widokiem miasta

3. Gabriela Paluch

Tytuł: Widok Wenecji, 2021

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Katarzyna Kudełka - Domatorzy, 2020 - niebieski obraz z postaciami i kształtami

4. Katarzyna Kudełka

Tytuł: Domatorzy, 2020

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. l.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: "Domatorzy" Katarzyna Kudełka 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Beata Mura - Pokora, 2021 - bajkowy obraz z lisem w lesie

5. Beata Mura

Tytuł: Pokora, 2021

Informacje: akryl, płótno90x90 cmsygn. p.d.: Ryś 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Cena sprzedaży: 2200,00 zł

Joanna Kulska - Wszyscy uganiamy się za czymś, tymczasem nie ma nic, 2021 - abstrakcja ze złotem i zielenią

6. Joanna Kulska

Tytuł: Wszyscy uganiamy się za czymś, tymczasem nie ma nic, 2021

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno100x100 cmsygn., opisany na odwrocie: J Kulska 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Katia Meller - Siad, 2022 - obraz z elegancką kobietą i psem

7. Katia Meller

Tytuł: Siad, 2022

Informacje: akryl, płótno90x60 cmsygn. p.d.: Katia Meller

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Jakub Wasilewski - Mistrz, 2021 - portret mężczyzny na żółtym tle

8. Jakub Wasilewski

Tytuł: Mistrz, 2021

Informacje: olej, płótno70x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Joanna Rudek – Pedra, 2022 - dekoracyjny męski akt

9. Joanna Rudek

Tytuł: Pedra, 2022

Informacje: akryl, płótno130x70 cmopisany na odwrocie: Rudek 'Pedra' 22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Patrycja Kruszyńska-Mikulska - Dama z łasiczką, 2022 - dekoracyjny portret kobiety w stylu art deco

10. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Tytuł: Dama z łasiczką, 2022

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 4600-6000 zł

Cena sprzedaży: 3000,00 zł

Magdalena Barczyk-Kurus - Ferwor - obiekt strategiczny Wędrowiec z cyklu Lekcja anatomii, 2020 - obraz w ciepłych barwach z architekturą

11. Magdalena Barczyk-Kurus

Tytuł: Ferwor – obiekt strategiczny Wędrowiec z cyklu Lekcja anatomii, 2020

Informacje: akryl, płótno90x100 cmopisany na odwrocie: 2020 Magdalena Barczyk-Kurus "Ferwor – obiekt strategiczny Wędrowiec" cykl: "Lekcja anatomii"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Karolina Jarosławska - Nad morzem 2, 2021 - granatowo-biały pejzaż morski

12. Karolina Jarosławska

Tytuł: Nad morzem 2, 2021

Informacje: olej, płótno150x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Paulina Lewandowska - Łódź, 2021 - pastelowy obraz z łódką na wodzie

13. Paulina Lewandowska

Tytuł: Łódź, 2021

Informacje: akryl, płótno100x81 cmopisany na odwrocie: P.R. Lewandowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Jakub Szymański - Anima mundi II, 2022 - pejzaż z drzewami w błękitach

14. Jakub Szymański

Tytuł: Anima mundi II, 2022

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygnowany od frontu K.2022, na odwrocie: J.Szymański „Anima mundi II” 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Nastazja Staniszewska - Somnolence, 2021 - kobiecy akt w błękitach i różach

15. Nastazja Staniszewska

Tytuł: Somnolence, 2021

Informacje: olej, płótno80x130 cmsygn. p.d.: Nastazja Staniszewska, opisany na odwrocie: Anna Nastazja Staniszewska "Somnolence" 2021 r., Kraków olej na płótnie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Bartłomiej Baranowski - Nocą..., 2022 - granatowy obraz z lasem i nietoperzem

16. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Nocą…, 2022

Informacje: akryl, płótno120x40 cmsygn. p.d: Baranowski 02/22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Emilia Formella - Nieboskłon mam nad głową, 2022 - błękitno-fioletowy obraz z kobietą

17. Emilia Formella

Tytuł: Nieboskłon mam nad głową, 2022

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Emilia Aleksandra Formella, opisany na odwrocie: "Nieboskłon mam nad głową" akryl 2022 Emilia Aleksandra Formella

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Joanna Mrozowska - Dom na Wygnance I, 2019 - obraz z budynkiem na gładkim błękitno-fioletowym tle

18. Joanna Mrozowska

Tytuł: Dom na Wygnance I, 2019

Informacje: olej, płótno140x120 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA "DOM NA WYGNANCE I" tech. akryl, płótno 2019 wym. 140x120 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Andrzej Zujewicz - Chaos, 2022 - kolorowy obraz ze słowami

19. Andrzej Zujewicz

Tytuł: Chaos, 2022

Informacje: akryl, płyta HDF80x120 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "CHAOS" '2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Mirela Bukała - Adam i Ewa, 2022 - kolorowy obraz z dwiema postaciami

20. Mirela Bukała

Tytuł: Adam i Ewa, 2022

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Mirela Bukała 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 4200-5000 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Barbara Bielecka-Woźniczko - Krakowiak fantastyczny – I. Paderewski (Metafizyka zmysłów), 2018 - czerwono-szara abstrakcja

21. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: Krakowiak fantastyczny – I. Paderewski (Metafizyka zmysłów), 2018

Informacje: olej, płótno100x130 cmsygn. l.d.: B. B. Woźniczko 2018, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko Krakowiak Fantastyczny – I. Paderewski olej, płótno, 100x130, 2018 (Metafizyka zmysłów)

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Arkadiusz Ruszczyk - In between, 2021 - zielono-żółty obraz z kosmonautą

22. Arkadiusz Ruszczyk

Tytuł: In between, 2021

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. p.d.: AR 2021, opisany na odwrocie: "In between" 100x80 cm, Acrylic on canvas Arkadiusz Ruszczyk 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Agata Burnat - Jest ok, 2021 - obraz z nagą kobietą zranioną strzałami

23. Agata Burnat

Tytuł: Jest ok, 2021

Informacje: akryl, płótno70x50 cm sygn. p.d.: A. Burnat 21', opisany na odwrocie: AGATA BURNAT 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Izabela Drzewiecka - piew duszy, 2022 - jasny obraz z łąką kwiatów

24. Izabela Drzewiecka

Tytuł: Śpiew duszy, 2022

Informacje: olej, akryl, płótno80x90 cmsygn. p.d.: Izabela 2022, opisany na odwrocie: "Śpiew duszy" 2021 r. – 2022 r. olej i akryl na płótnie 90/80 cm Izabela Drzewiecka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Julia Reiter - Ole!, 2022 - elegancka kobieta na białym tle

25. Julia Reiter

Tytuł: Ole!, 2022

Informacje: olej, płótno140x100 cmsygn. p.d. Julia Reiter

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3200-3800 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

Andrzej Wirpszo - Bez tytułu, 2022 - pejzaż z zachodem słońca nad jeziorem

26. Andrzej Wirpszo

Informacje: akryl, płótno73x100 cmsygn. l.d.: WIRP '22, opisany na odwrocie: "BEZ TYTUŁU" AKRYL–PŁÓTNO 73x100 ANDRZEJ WIRPSZO

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Anna Sandecka-Ląkocy - Sueno, 2022 - fantazyjny portret kobiety

27. Anna Sandecka-Ląkocy

Tytuł: Sueno, 2022

Informacje: olej, akryl, szlagmetal, płótno50x40 cmsygn. p.d. Sandecka Ląkocy '22, opisany na odwrocie: Sueno '22, Anna Sandecka-Ląkocy

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Beata Szumińska - Całokształt, 2022 - zielono-różowa abstrakcja

28. Beata Szumińska

Tytuł: Całokształt, 2022

Informacje: akryl, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: B.SZUM „CAŁOKSZTAŁT” 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Katarzyna Doroba - Uwikłana, 2022 - obraz z kobiecą postacią w różu i błękitach

29. Katarzyna Doroba

Tytuł: Uwikłana, 2022

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: KDOROBA2022, opisany na odwrocie: KATARZYNA DOROBA UWIKŁANA AKRYL 100/100 STYCZEŃ 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Mirosław Nowiński - Zagubiona sonata, 2022 - mężczyzna grający na skrzypcach

30. Mirosław Nowiński

Tytuł: Zagubiona sonata, 2022

Informacje: akryl, płótno90x90 cmsygn. l.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Zagubiona sonata" tech. akryl na płótnie wym. 90x90 rok 2022 aut. Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Marta Dunal - Day Dream, 2022 - zielona abstrakcja

31. Marta Dunal

Tytuł: Day Dream, 2022

Informacje: akryl, płótno 100x70 cm sygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Olena Horhol - Flowering 34, 2020 - różowe kwiaty na złotym tle

32. Olena Horhol

Tytuł: Flowering 34, 2020

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Horhol 20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Natalia Kozarzewska - Ułamek Antarktydy, 2021 - abtsrakcja z czernią i bielą

33. Natalia Kozarzewska

Tytuł: Ułamek Antarktydy, 2021

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Paulina Grosz - Żyrandole, 2019 - jasna abstrakcja z błękitnymi kształtami

34. Paulina Grosz

Tytuł: Żyrandole, 2019

Informacje: akryl, spray, płótno110x90 cmopisany na odwrocie: Paulina Grosz 2019 "Żyrandole" 90x110 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Pervin Ece Yakacik - One point weird highway, 2019 - pejzaż z latarniami

35. Pervin Ece Yakacık

Tytuł: One point weird highway, 2019

Informacje: olej, płótno, 50x70 cm50x70 cmsygn.: PEYŁ 01.19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Adriana Zawadzka - Enchantress, 2021 - biało-czerwony obraz z dłonią i wężem

36. Adriana Zawadzka

Tytuł: Enchantress, 2021

Informacje: akryl, płótno115x75 cmopisany na odwrocie: Adriana Zawadzka - Enchantress

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Kamila Stefania Tkaczyk - Pałac umysłu, 2022 - obraz z dwiema kobietami we wnętrzu

37. Kamila Stefania Tkaczyk

Tytuł: Pałac umysłu, 2022

Informacje: akryl, płótno80x100 cmsygn. p.d.: Kamila Stefania Tkaczyk 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Ilona Woźniak - Nad brzegiem, 2021 - dzieci bawiące się na plaży

38. Ilona Woźniak

Tytuł: Nad brzegiem, 2021

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. na odwrocie: I.W.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Jena Polak - Ona i on, 2022 - obraz z dwoma wilkami

39. Jena Polak

Tytuł: Ona i on, 2022

Informacje: akryl, płótno60x80 cmsygn. p.d.: '2021 Jena

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Karolina Dadura - Dignified, 2021 - męski tors na czarnym tle

40. Karolina Dadura

Tytuł: Dignified, 2021

Informacje: akryl, płótno110x70 cmopisany na odwrocie: Karolina Dadura "Dignified" 110x70 Akryl 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Jonasz Koperkiewicz - Flauros, 2022 - abstrakcja w intensywnej kolorystyce

41. Jonasz Koperkiewicz

Tytuł: Flauros, 2022

Informacje: akryl, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: Jonasz Koperkiewicz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Maciej Kempiński - Księżycowa, 2022 - kobiecy akt na księżycu

42. Maciej Kempiński

Tytuł: Księżycowa, 2022

Informacje: akryl, płótno90x60 cmsygn. l.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Księżycowa" M. Kempiński MMXXII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Justyna Brejnak - D.N.A, 2021 - kolorowa abstrakcja

43. Justyna Brejnak

Tytuł: D.N.A., 2021

Informacje: akryl, płótno70x60 cmopisany na odwrocie: "D.N.A" Justyna Brejnak 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Monika Noga - In pink II, 2021 - sylwetka nagiej kobiety na czarnym tle

44. Monika Noga

Tytuł: In pink II, 2021

Informacje: olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Monika Noga In pink II 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Pola Piestrzeniewicz - Gest F, 2021 - czarny okrąg na białym tle

45. Pola Piestrzeniewicz

Tytuł: Gest F, 2021

Informacje: technika mieszana, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: POLA PIESTRZENIEWICZ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Karolina Karkucińska Kobieca linia, 2022 portret kobieta linia obraz sztuka młoda

46. Karolina Karkucińska

Tytuł: Kobieca linia, 2022

Informacje: akryl, płótno110x100 cmsygn. p.d.: Karkucińska Karolina 2022 R.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Magdalena Mędzkiewicz Extinct skin, 2022 niebieska błękitna abstrakcja poziomy obraz

47. Magdalena Mędzkiewicz

Tytuł: Extinct skin, 2022

Informacje: olej, płótno50x120 cmsygn. p. krawędź: M. Mędzkiewicz 2022, opisany na odwrocie: "Extinct Skin", 2022 Magdalena Mędzkiewicz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Sebastian Andrzejewski Gwałtowna zmiana pogody w Zatoce Otua, 2022 pejzaż plaża tropiki obraz sztuka młoda

48. Sebastian Andrzejewski

Tytuł: Gwałtowna zmiana pogody w Zatoce Otua, 2022

Informacje: akryl, płótno60x90 cmopisany na odwrocie: Sebastian Andrzejewski Gwałtowna zmiana pogody w Zatoce Otua 2022 AKRYL

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Sofia Wróblewska Czekanie z cyklu Samotność kobieta obraz niebieski duży format sztuka młoda

49. Sofia Wróblewska

Tytuł: Czekanie z cyklu Samotność, 2021

Informacje: akryl, płótno90x70 cmsygn. p.d.: S. Wróblewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Nadiia Sitnikova Każdy ma skrzydła obraz z koniem pegaz

50. Nadia Sitnikova

Tytuł: Każdy ma skrzydła, 2019

Informacje: olej, płótno80x60 cmsygn. p.d.: Sitnikova, opisany na odwrocie: Nadiia Sitnikova

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Kamil Klamczyński Lumine 2 2021 abstrakcja kolor obraz sztuka młoda aukcja

51. Kamil Klamczyński

Tytuł: Lumine 2, 2021

Informacje: olej na płótnie, 65x92 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Mariola Świgulska Skalne zauroczenie 2021 pejzaż abstrakcja złoty obraz

52. Mariola Świgulska

Tytuł: Skalne zauroczenie, 2021

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Senna 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Marlena Kaczerska The saddest girl to ever hold a martini, 2021 portret kobieta kolory obraz duży format młoda współczesna sztuka

53. Marlena Kaczerska

Tytuł: The saddest girl to ever hold a martini, 2021

Informacje: akryl, płótno80x120 cmopisany na odwrocie: MK 2021 "the saddest girl to ever hold a martini"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Michał Jamioł Roztańczone myśli, 2022 abstrakcja geometryczna kolorowy obraz współczesny

54. Michał Jamioł

Tytuł: Roztańczone myśli, 2022

Informacje: akryl, płótno90x90 cmsygn. l.d.: M Jamioł, opisany na odwrocie: AKRYL | PŁÓTNO "ROZTAŃCZONE MYŚLI" 90x90 cm 2022 MJamioł

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Michalina Czurakowska Echo 2021 abstrakcja ludzie grzyby zielone

55. Michalina Czurakowska

Tytuł: Echo, 2021

Informacje: olej, płótno50x60 cm,sygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 2021, „ECHO”

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Yulia Gurzhiyants Przebudzenie piękna kobieta łąka lato obraz malarstwo

56. Yulia Gurzhiyants

Tytuł: Przebudzenie piękna, 2021

Informacje: olej, płótno60x50 cm sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

57. Natalia Kusal

Tytuł: Drewno, 2022

Informacje: akryl, płótno60x80 cmsygn. p.d.: Natalia Ku.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Marta Forc Wyciszenie, 2021 akt kobieta obraz czerwony pomarańczowy

58. Marta Forc

Tytuł: Wyciszenie, 2021, 2021

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. p.d.: Marta Forc XI 2021 r., opisany na odwrocie: "Wyciszenie" XI. 2021 Marta Forc 80x100 cm Akryl

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Paulina Leszczyńska Linie horyzontu 2, 2021 Abstrakcja czerwony niebo pejzaż malarstwo

59. Paulina Leszczyńska

Tytuł: Linie horyzontu 2, 2021

Informacje: olej, płótno70x70 cmsygn. p.d.: Pola, opisany na odwrocie: "LINIE HORYZONTU 2" PAULINA LESZCZYŃSKA Pola 2021' GRUDZIEŃ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Weronika Preker Took a walk, 2020 deszcz kobieta obraz

60. Weronika Preker

Tytuł: Took a walk, 2020

Informacje: olej, spray, akryl, płótno100x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Marta Grzesik-Studzińska Pinokio z cyklu Poszukiwany, poszukiwana, 2020 telewizor obraz dziecięcy

61. Marta Grzesik-Studzińska

Tytuł: Pinokio z cyklu Poszukiwany, poszukiwana, 2020

Informacje: akryl, płótno115x75 cm opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Paulina Jawień 14 z cyklu Wzajemne powiązanie, 2021 abstrakcja szara zielona wypukły obraz

62. Paulina Jawień

Tytuł: 14 z cyklu Wzajemne powiązanie, 2021

Informacje: olej, płótno90x55 cmopisany na odwrocie: CYKL WZAJEMNE POWIĄZANIE OLEJ NA PŁÓTNIE 90X55 2021 Jawień

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Ewelina Wasilewską Efekt motyla 2021 obraz malarstwo grzyb niebieski

63. Ewelina Wasilewska

Tytuł: Efekt motyla, 2021

Informacje: olej, płótno110x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Sabina Salamon Solina o zachodzie, 2020 pejzaż łódka obraz malarstwo realizm

64. Sabina Salamon

Tytuł: Solina o zachodzie, 2020

Informacje: olej, płótno40x50 cmsygn. l.d.: S. Salamon 20, opisany na odwrocie: S. Salamon 20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Tomasz Tais Conchita, 2020 obraz pomarańczowy portret czerwony abstrakcja

65. Tomasz Tais

Tytuł: Conchita, 2020

Informacje: olej, płótno80x84 cmsygn. p.d.: TAIS '20, opisany na odwrocie: TAIS TOMASZ "CONCHITA" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł