61 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 22 marca 2022 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 15 marca 2022 r.

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 22 marca 2022 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie od 15 marca 2022 r. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Katalog 61 Aukcja Sztuki Młodej

Mariia Niekrasowa - Kwiecień, 2020 - martwa natura z bukietem

1. Maria Niekrasowa

Tytuł: Kwiecień, 2020

Informacje: akryl, płótno60x45 cmsygn. p.g., opisany na odwrocie: NeKrasova Maria << April >>, 2020 acrylic on canvas 60x45

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Michał Jamioł - Podarunek czasu, 2022 - kolorowa abstrakcja

2. Michał Jamioł

Tytuł: Podarunek czasu, 2022

Informacje: akryl, płótno120x100 cmsygn. l.d.: MJamioł, opisany na odwrocie: AKRYL | PŁÓTNO "PODARUNEK CZASU" 100x120 cm 2022 MJamioł

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Agata Burnat - Bez tytułu, 2021 - kolorowy portret kobiety z okiem

3. Agata Burnat

Informacje: akryl, płótno50x40 cmsygn. p.d.: A. Burnat 21', opisany na odwrocie: Agata Burnat 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Magdalena Chmielek - Tropics VI, 2022 - kolorowy obraz z rośliną

4. Magdalena Chmielek

Tytuł: Tropics VI, 2022

Informacje: olej, płótno80x50 cmsygn. p.d.: MChmielek 2022, opisany na odwrocie: Tropics VI, Magdalena Chmielek, 2020, olej na płótnie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Beata Mura - Pomimo wszystko, 2022 - bajkowy obraz ze złotą rybka

5. Beata Mura

Tytuł: Pomimo wszystko, 2022

Informacje: akryl, płótno90x70 cmsygn. p. d.: Ryś 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3400-4000 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

Paulina Grosz - Pejzaż nocą, 2020 - jasna abstrakcja

6. Paulina Grosz

Tytuł: Pejzaż nocą, 2020

Informacje: akryl, pastel, spray, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: Paulina Grosz 2020 "Pejzaż nocą" 100x120 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Małgorzata Kalinowska - Uwikłanie, 2013 - różowy obraz z dłońmi

7. Małgorzata Kalinowska

Tytuł: Uwikłanie, 2013

Informacje: assemblage, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Małgorzata Kalinowska UWIKŁANIE, 2013

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Adriana Zawadzka - Yin yang, 2021 - biało-czerwono-czarny obraz z dwoma kobietami

8. Adriana Zawadzka

Tytuł: Yin yang, 2021

Informacje: akryl, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: Adriana Zawadzka - Yin yang

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Damian Wojnowski Złodzieje gwiazd, 2021 - bajkowy obraz z postaciami

9. Damian Wojnowski

Tytuł: Złodzieje gwiazd, 2021

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. p.d.: D.W., opisany na odwrocie: GRUDZIEŃ 2021 WOJNOWSKI "ZŁODZIEJE GWIAZD"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Patrycja Kruszyńska-Mikulska - Orient Express, 2022 - elegancka kobieta w oknie pociągu

10. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Tytuł: Orient Express, 2022

Informacje: akryl, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 4600-6000 zł

Cena sprzedaży: 1800,00 zł

Michalina Czurakowska Patoka, 2021 - żółto-pomarańczowy obraz z pszczołami

11. Michalina Czurakowska

Tytuł: Patoka, 2021

Informacje: akryl, płótno80x100 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 01.12.2021 „PATOKA” / „THE SWEETEST"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-3000 zł

Mariia Shpychak - Dancing at Sunset, 2021 - obraz z kobiecym ciałem i twarzą

12. Mariia Shpychak

Tytuł: Dancing at Sunset, 2021

Informacje: akryl, płótno40x80 cmsygn. p.d.: SHPYCHAK, opisany na odwrocie: MARIIA SHPYCHAK, 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Magdalena Barczyk-Kurus - Intymność, cykl Intymność światła, 2021 - niebiesko-czerwona abstrakcja

13. Magdalena Barczyk-Kurus

Tytuł: Intymność, cykl Intymność światła, 2021

Informacje: akryl, płótno80x120 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus "Intymność" cykl: "Intymność światła" 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Iwona Kobryń - Bez tytułu, z cyklu Ostatni dzień lata, 2022 - dwie postaci nad wodą

14. Iwona Kobryń

Tytuł: Bez tytułu, z cyklu Ostatni dzień lata, 2022

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: cykl ostatni dzień lata Iwona Kobryń 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3000-3800 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Arkadiusz Koniusz - Huta Renard 1922 r., 2006 - pejzaż z widokiem na fabrykę

15. Arkadiusz Koniusz

Tytuł: Huta Renard 1922 r., 2006

Informacje: olej, płótno55x72 cmsygn. p.d. A.K, opisany na odwrocie: WALCOWNIA "HRABIA RENARD" (1922) r. LIPIEC 2006

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Elżbieta Ponińska - Orchidea, 2022 - różowe kwiaty orchidei na szarym tle

16. Elżbieta Ponińska

Tytuł: Orchidea, 2022

Informacje: akryl, płótno60x60 cmsygn. p.d.: EPonińska '2022, opisany na odwrocie: "Orchidea" akryl na płótnie 60x60 cm autor: Elżbieta Ponińska 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Olena Horhol - Jesień 6, 2021 - pejzaż z czerwonymi drzewami

17. Olena Horhol

Tytuł: Jesień 6, 2021

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. p.d.: HorHol 21, opisany na odwrocie: HorHol 21

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Angelika Korzeniowska - Podróż, 2020 - kobieta w folkowej chuście

18. Angelika Korzeniowska

Tytuł: Podróż, 2020

Informacje: technika mieszana, płótno 90x90 cmsygn. p.d. monogramem, sygn. na odwrocie: Angelika Korzeniowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Krzysztof Kargol - Pod powiekami, 2022 - kolorowa abstrakcja

19. Krzysztof Kargol

Tytuł: Pod powiekami, 2022

Informacje: olej, płótno116x89 cmsygn. p.d.: KARGOL 22, opisany na odwrocie: POD POWIEKAMI OLEJ NA PŁÓTNIE 2022 Krzysztof Kargol

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

Mirosław Nowiński - Nuty zapisane w sercu, 2022 - bajkowy obraz z dwiema postaciami

20. Mirosław Nowiński

Tytuł: Nuty zapisane w sercu, 2022

Informacje: akryl, płótno90x90 cmsygn. p.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Nuty zapisane w sercu" tech. akryl na płótnie wym. 90x90 rok 2022 aut. Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Edyta Romanowska - Linear – Kolory Ziemi, 2022 - jasnoszara abstrakcja w pasy

21. Edyta Romanowska

Tytuł: Linear – Kolory Ziemi, 2022

Informacje: akryl, technika własna, płótno90x120 cmopisany na odwrocie: >>Linear – Kolory Ziemi << Edyta Romanowska 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Dawid Orłowski - Byłam tam VI, 2021 - portret kobiety na abstrakcyjnym tle

22. Dawid Orłowski

Tytuł: Byłam tam VI, 2021

Informacje: akryl, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: "Byłam tam VI" Dawid Orłowski, 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Maciej Kempiński - Bez tytułu, 2022 - abstrakcja w odcieniach błękitu i brązu

23. Maciej Kempiński

Informacje: akryl, płótno50x100 cmopisany na odwrocie: MACIEJ KEMPIŃSKI MMXXII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Mikolaj Korus - Do zobaczenia po drugiej stronie, 2022 - obraz z architekturą

24. Mikołaj Korus

Tytuł: Do zobaczenia po drugiej stronie, 2022

Informacje: akryl, płótno60x80 cmsygn.p.d.: 2022 M.A.KORUS

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Katarzyna Kudełka - Teatr rozmaitości, 2021 - pomarańczowy obraz z architekturą i postacią

25. Katarzyna Kudełka

Tytuł: Teatr rozmaitości, 2021

Informacje: akryl, płótno90x120 cmsygn. p.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: "Teatr rozmaitości" Katarzyna Kudełka 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Joanna Mrozowska - Różowa kamienica przy Stalowej, 2014 - różowo-brązowy obraz z architekturą

26. Joanna Mrozowska

Tytuł: Różowa kamienica przy Stalowej, 2014

Informacje: olej, płótno90x150 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA "RÓŻOWA KAMIENICA PRZY STALOWEJ" tech olej, płótno wym 90x150 cm 2014

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Andrzej Jakubczyk - Monochrom 1, 2022 - szary pejzaż

27. Andrzej Jakubczyk

Tytuł: Monochrom 1, 2022

Informacje: akryl, płótno50x70 cmsygn. p.d.: A. JAKUBCZYK

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Sebastian Andrzejewski - Tornado, 2021 - pejzaż zielono-niebieski

28. Sebastian Andrzejewski

Tytuł: Tornado, 2021

Informacje: olej, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: Sebastian Andrzejewski Tornado olej 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Joanna Rudek - Temida, 2022 - czarno-złoty obraz z postacią

29. Joanna Rudek

Tytuł: Temida / POZYCJA WYCOFANA, 2022

Informacje: akryl, płótno130x70 cm

Mirela Bukała - Symbioza, 2022 - czerwone postaci na niebieskim tle

30. Mirela Bukała

Tytuł: Symbioza, 2022

Informacje: akryl, płótno100x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 4000-4600 zł

Kamila Stefania Tkaczyk - Paris, 2021 - dwie kobiety na białym tle

31. Kamila Stefania Tkaczyk

Tytuł: Paris, 2021

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. d.k.: Kamila Stefania Tkaczyk 2022 PARISsygn. d.k.: Kamila Stefania Tkaczyk 2022 PARIS

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Sabina Salamon - Słoneczniki, 2021 - obraz ze słonecznikami na polu

32. Sabina Salamon

Tytuł: Słoneczniki, 2021

Informacje: olej, płótno50x40 cmsygn. l.d.: S. Salamon 21, opisany na odwrocie: Słoneczniki S. Salamon Łąka 20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Sofia Wróblewska - Bez tytułu, 2022 - obraz z siedzącą kobietą

33. Sofia Wróblewska

Informacje: akryl, płótno 100x80 cmsygn. p.d.: S. Wróblewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Ilona Woźniak - O zachodzie, 2022 - pomarańczowy pejzaż ze słońcem

34. Ilona Woźniak

Tytuł: O zachodzie, 2022

Informacje: olej, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: I.W.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Andrzej Zujewicz - Asteroida, 2021 - kometa na czarnym tle

35. Andrzej Zujewicz

Tytuł: Asteroida, 2021

Informacje: akryl, piasek, płótno60x70 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "ASTEROIDA" '2021 akryl, piasek

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Artem Smorodin - Cienki lód, 2022 - fioletowy pejzaż

36. Artem Smorodin

Tytuł: Cienki lód, 2022

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. p.d., opisany na odwrocie: Artem Smorodin ur. 1981 "Cienki lód" 2022 akryl, płótno 70x100

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Ewelina Wasilewska - Dary dla mej pani, 2022 - bajkowy obraz z kobietą i kolibrem

37. Ewelina Wasilewska

Tytuł: Dary dla mej pani, 2022

Informacje: olej, płótno80x110 cmsygn. p.d.: WE

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Karolina Jarosławka - Wodospad, 2021 - czarno-biały obraz z wodospadem

38. Karolina Jarosławska

Tytuł: Wodospad, 2021

Informacje: olej, płótno120x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Marcin Kędzierski - Varso Tower w szarówce, 2022 - widok na wieżowiec

39. Marcin Kędzierski

Tytuł: Varso Tower w szarówce, 2022

Informacje: olej, płótno62x90 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI VARSO TOWER W SZARÓWCE 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Mariola Świgulska - Symfonia wędrujących drzew, 2022 - złoty obraz z drzewami

40. Mariola Świgulska

Tytuł: Symfonia wędrujących drzew, 2022

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno 80x60 cmsygn.p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Anna Beker - Kłodzka, 2020 - fioletowo-czerwony pejzaż

41. Anna Beker

Tytuł: Kłodzka, 2020

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. p.d.: A. Beker

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Pervin Ece Yakacik - Movement, 2022 - widok ulicy

42. Pervin Ece Yakacık

Tytuł: Movement, 2022

Informacje: olej, płótno50x80 cmsygn. p.d.: Pervinece

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Weronika Preker - Autoportret, 2021 - portret kobiety na czerwonym tle

43. Weronika Preker

Tytuł: Autoportret, 2021

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. g. krawędź: WPreker22, opisany na odwrocie: WERONIKA PREKER AUTOPORTRET

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Katarzyna Doroba - W ukryciu, 2022 - zielony portret z liścmi

44. Katarzyna Doroba

Tytuł: W ukryciu, 2022

Informacje: akryl, płótno90x60 cm sygn. l.d.: KDOROBA2022, opisany na odwrocie: KATARZYNA DOROBA W UKRYCIU AKRYL 60/90 MARZEC 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Małgorzata Bundzewicz - Przestrzeń miejska I, 2021 - czerwone budynki na błękitnym tle

45. Małgorzata Bundzewicz

Tytuł: Przestrzeń miejska I, 2021

Informacje: olej, płótno100x73 cmsygn. p.d.: m.k 2021, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA BUNDZEWICZ PRZESTRZEŃ MIEJSKA 1 100X73 olej/PŁÓTNO 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Julia Reiter - Bezkres Bezczas, 2022 - kobieta z białym gołębiem na tle morza

46. Julia Reiter

Tytuł: Bezkres bezczas, 2022

Informacje: olej, płótno140x100 cmsygn. p.d Julia Reiter

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3200-3800 zł

Agata Knapik - Dissociation, 2021 - obraz z koniem

47. Agata Knapik

Tytuł: Dissociation, 2021

Informacje: technika mieszana, płótno 70x100 cmsygn. l.d.: KnP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Teresa Kazimierczak - Złote runo, 2022 - żółto-niebieska abstrakcja

48. Teresa Kazimierczak

Tytuł: Złote runo, 2022

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Teresa Kazimierczak 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Paulina Niemczyk - Upadający, 2015 - postać człowieka na białym tle

49. Paulina Niemczyk

Tytuł: Upadający, 2015

Informacje: olej, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: Niemczyk 2015.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Izabela Drzewiecka - W słońcu Toskanii, 2022 - kolorowy pejzaż

50. Izabela Drzewiecka

Tytuł: W słońcu Toskanii, 2022

Informacje: olej, akryl, płótno80x90 cm sygn. p.d.: Izolda 2022, opisany na odwrocie: "W słońcu Toskanii" 2022 olej i akryl na płótnie 90/80 cm, Izabela Drzewiecka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Joanna Kulska - Strach, 2021 - pejzaż z gwiaździstym niebem

51. Joanna Kulska

Tytuł: Strach, 2021

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: J Kulska 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Agnieszka Mrowca–Turek - Jeszcze na chwilę III, 2022 - kobieta w morzu

52. Agnieszka Mrowca-Turek

Tytuł: Jeszcze na chwilę III, 2022

Informacje: akryl, płótno70x60 cmsygn. l.d.: agnieszka.2022, opisany na odwrocie: JESZCZE NA CHWILĘ III agnieszka.MROWCA–TUREK 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Gabriela Paluch - Miasto, 2022 - pejzaż z widokiem miasta

53. Gabriela Paluch

Tytuł: Miasto, 2022

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Małgorzata Dziewa-Kurzępa - Pomiędzy/portal, 2021 - złoto-czarny obraz z mostem

54. Małgorzata Dziewa-Kurzępa

Tytuł: Pomiędzy/portal, 2021

Informacje: akryl, płótno60x50 cmsygn. na odwrocie: mgs 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Marta Forc - Kobieta, 2022 - kolorowy obraz z kobiecym aktem

55. Marta Forc

Tytuł: Kobieta, 2022

Informacje: akryl, płótno80x70 cmsygn. p.d.: Marta Forc 2022 r., opisany na odwrocie: "Kobieta" Akryl, 70x80 cm Marta Forc 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Nastazja Staniszewska - W oczekiwaniu, 2021 - kobiecy akt

56. Nastazja Staniszewska

Tytuł: W oczekiwaniu, 2021

Informacje: olej, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: Anna Nastazja Staniszewska Kraków, 03.2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 3000,00 zł

Krzysztof Bucior - Przed siebie 2, 2021 - obraz z kobietą na tle pejzażu

57. Krzysztof Bucior

Tytuł: Przed siebie 2, 2021

Informacje: olej, płótno100x70 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Karolina Karkucińska - Orbity, 2018 - niebieska abstrakcja z kołami

58. Karolina Karkucińska

Tytuł: Orbity, 2018

Informacje: akryl, płótno90x70 cmsygn. p.d. Chuda 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Jolanta Haluch - Miasto Zaklęte 3, 2018 - pionowa kompozycja z miastem

59. Jolanta Haluch

Tytuł: Miasto Zaklęte 3, 2018

Informacje: olej, płótno140x60 cmsygn. p.d.: Haluch

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Andrzej Wirpszo - Bez tytułu, 2022 - pomarańczowo-błękitny pejzaż

60. Andrzej Wirpszo

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. l.d.: WIRP '22, opisany na odwrocie: AKRYL 70X100 ANDRZEJ WIRPSZO 2022 BEZ TYTUŁU

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Sylwia Młodziejewska - Kamuflaż, 2021 - obraz z zielonym drzewem

61. Sylwia Młodziejewska

Tytuł: Kamuflaż, 2021

Informacje: akryl, płótno140x50 cmsygn. l.d.: S. Młodziejewska 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Justyna Brejnak - Vordersee, 2021 - kolorowy pejzaż z jeziorem

62. Justyna Brejnak

Tytuł: Vordersee, 2021

Informacje: akryl, płótno60x60 cmsygn. p.d.: Justyna Brejnak 2021, opisany na odwrocie: "Vordersee" 60x60 Justyna Brejnak 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Paulina Lewandowska - Nad brzegiem, 2021 - pastelowy pejzaż z łodzią

63. Paulina Lewandowska

Tytuł: Nad brzegiem, 2021

Informacje: akryl, płótno80x100 cmsygn. na odwrocie: P.R. Lewandowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Hanna Rozpara - Lilia wodna, 2022 - obraz z białą lilią

64. Hanna Rozpara

Tytuł: Lilia wodna, 2022

Informacje: akryl, płótno50x40 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2022, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Lilia wodna” 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Paulina Leszczyńska - Linie horyzontu 1, 2022 - czerwono-niebieski pejzaż

65. Paulina Leszczyńska

Tytuł: Linie horyzontu 1, 2022

Informacje: olej, płótno70x70 cmsygn. p.d.: Pola, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł