62 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 26 kwietnia 2022 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 19 kwietnia 2022 r.

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 26 kwietnia 2022 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie od 19 kwietnia 2022 r. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Katalog 62 Aukcja Sztuki Młodej

Joanna Kulska - Beztroska, 2021 - abstrakcja w błękicie i zieleni

1. Joanna Kulska

Tytuł: Beztroska, 2021

Informacje: akryl, płótno120x120 cmopisany na odwrocie: J Kulska 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Marta Forc - Zamyślona rozmarzona, 2021 - kolorowy akt kobiecy

2. Marta Forc

Tytuł: Zamyślona rozmarzona, 2021

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d.: Marta Forc 2021 r., opisany na odwrocie: "Zamyślona, rozmarzona" Akryl 70x100 cm Marta Forc 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Justyna Ziętek - Bez tytułu, 2021 0 kolorowy obraz z niebieską postacią

3. Justyna Ziętek

Informacje: akryl, płótno70x50 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Elżbieta Ponińska - Wschód słońca, 2022 - obraz z zielonymi liśćmi na pomarańczowym tle

4. Elżbieta Ponińska

Tytuł: Wschód słońca, 2022

Informacje: akryl, płótno100x50 cmsygn. p.d.: EPonińska '2022, opisany na odwrocie: Tytuł: WSCHÓD SŁOŃCA akryl 100x50 cm autor: Elżbieta Ponińska 24-25.02.2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Jakub Szymański - Pegazy 41, 2022 - obraz z sylwetkami pegazów

5. Jakub Szymański

Tytuł: Pegazy 41, 2022

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. l.d.: K.2022, opisany na odwrocie: J. Szymański „PEGAZY 41” 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Cena sprzedaży: 2000,00 zł

Patrycja Kruszyńska-Mikulska - Muzyka łagodzi obyczaje, 2022 - kobieta w stroju z lat 20-tych słuchająca muzyki

6. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Tytuł: Muzyka łagodzi obyczaje, 2022

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 4600-6000 zł

Cena sprzedaży: 2400,00 zł

Agnieszka Mrowca - Fiat, 2015 - czerwony samochód

7. Agnieszka Mrowca-Turek

Tytuł: Fiat, 2015

Informacje: akryl, płótno70x80 cmsygn. p.d.: Mrowca A. 2015, opisany na odwrocie: "POLSKI FIAT" AGNIESZKA MROWCA-TUREK 2015

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Jakub Kępka - Żyjemy w poczuciu winy i cierpieniu, 2022 - obraz z dłonią i gwoździami

8. Jakub Kępka

Tytuł: Żyjemy w poczuciu winy i cierpieniu, 2022

Informacje: akryl, olej, płótno90x65 cmopisany na odwrocie: "Żyjemy w poczuciu winy i cierpieniu" Kępka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Magdalena Czaplicka-Dziaduch - Obsesja II, 2022 - obraz z fragmentami ciała

9. Magdalena Czaplicka-Dziaduch

Tytuł: Obsesja II, 2022

Informacje: olej, płótno100x89 cmsygn. p.d.: Helen.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Barbara Bielecka-Woźniczko - Wspomnienia I, 2022 - obraz z pejzażem w żółtym kolorze

10. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: Wspomnienia I, 2022

Informacje: akryl, olej, płótno100x80 cmsygn. p.d.: BBW, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko | Wspomnienia I, 2022 | akryl, olej, płótno, 100x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Hanna Rozpara - Mniszek II, 2022 - żółta kompozycja z kwiatem

11. Hanna Rozpara

Tytuł: Mniszek II, 2022

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d. Hanna Rozpara 2022, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Mniszek II” 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Andrzej Jakubczyk - Tożsamość 1, 2021 - postać kukiełki na tle miasta

12. Andrzej Jakubczyk

Tytuł: Tożsamość 1, 2021

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d.: A. JAKUBCZYK

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Mariola Świgulska - W blasku drzewa, 2022 - złote drzewo na błękitnym tle

13. Mariola Świgulska

Tytuł: W blasku drzewa, 2022

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Senna 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Marcin Pińkowski - Odbicia luster, 2022 - bajkowy obraz z lustrami

14. Marcin Pińkowski

Tytuł: Odbicia luster, 2022

Informacje: olej, płótno60x100 cmsygn. p.d.: Pińkowski'22, opisany na odwrocie: ODBICIA LUSTER | Pińkowski Marcin | 60x100 cm | OLEJ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Beata Mura - Złota przystań, 2022 - obraz z bajkowym lasem

15. Beata Mura

Tytuł: Złota przystań, 2022

Informacje: akryl, płótno90x90 cmsygn p.d.: Ryś 2022, opisany na odwrocie: "Złota przystań" Beata Mura 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3600-4000 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Ewelina Wasilewska - Kto w tych oczach mieszka?, 2022 - obraz z nagą kobietą i kolibrem w lesie

16. Ewelina Wasilewska

Tytuł: Kto w tych oczach mieszka?, 2022

Informacje: olej, płótno90x90 cmsygn. p.d.: WE, opisany na odwrocie: Kto w tych oczach mieszka? | Wasilewska Ewelina

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Jena Polak - Wenus, 2022 - dekoracyjny obraz z kobietą

17. Jena Polak

Tytuł: Wenus, 2022

Informacje: akryl, płótno115x75 cmsygn. p.d.: Jena Polak, opisany na odwrocie: "Wenus" | Jena Polak

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

Elwira Szewczyk - Spadająca Alicja, 2021 - bajkowy obraz ze spadającą dziewcznyną

18. Elwira Szewczyk

Tytuł: Spadająca Alicja, 2021

Informacje: akryl, płótno100x60 cmsygn. p.d.: ES21, opisany na odwrocie: ELWIRA SZEWCZYK 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Natalia Kozarzewska - Oceanarium, 2022 = błękitny obraz z kolorowymi kształtami

19. Natalia Kozarzewska

Tytuł: Oceanarium, 2022

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: OCEANARIUM | 2022 | Natalia Kozarzewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Marta Grzesik-Studzińska - Wakacje lat 70-tych, 2022 - niebieski obraz z samochodem

20. Marta Grzesik-Studzińska

Tytuł: Wakacje lat 70-tych, 2022

Informacje: akryl, płótno115x75 cmopisany na odwrocie: MARTA GRZESIK-STUDZIŃSKA 2022 r. 115x75 cm "WAKACJE W LATACH 70" AKTYL NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Mirela Bukała - Dodo, 2022 - obraz z postaciami w czerwieni i błękicie

21. Mirela Bukała

Tytuł: Dodo, 2022

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Mirela Bukała 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Krzysztof Kargol - Przenikanie, 2022 - czerwono-niebieska abstrakcja

22. Krzysztof Kargol

Tytuł: Przenikanie, 2022

Informacje: olej, płótno130x100 cmsygn. l.d.: KARGOL 22, opisany na odwrocie: PRZENIKANIE | olej na płótnie | Krzysztof Kargol | 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Magdalena Barczyk-Kurus- Przenikanie V – czerwony, z cyklu "Intymność światła", 2021 - abstrakcja w czerwieni i zieleniach

23. Magdalena Barczyk-Kurus

Tytuł: Przenikanie V – czerwony, z cyklu “Intymność światła”, 2021

Informacje: akryl, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus | "Przenikanie V – czerwony" | cykl: "Intymność światła" 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1400,00 zł

Piotr Przybyła - Wody 2022, 2022 - abstrakcja zielono-różowa

24. Piotr Przybyła

Tytuł: Wody 2022, 2022

Informacje: technika mieszana, płótno90x70 cmopisany na odwrocie: "WODY 2022" Piotr Przybyła 2022 r

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Bartłomiej Baranowski - Czarodzieje drzew II, 2021 - bajkowy obraz z drzewami

25. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Czarodzieje drzew II, 2021

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. l.g. Baranowski04/21

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Marcin Kędzierski - Dziewczyna w biurze, 2022 - kobieta w oknie

26. Marcin Kędzierski

Tytuł: Dziewczyna w biurze, 2022

Informacje: olej, płótno60x84,5 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI | DZIEWCZYNA W BIURZE | 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Sofia Wróblewska - Bez tytułu, 2022 - kobiecy akt w błękicie

27. Sofia Wróblewska

Informacje: akryl, płótno92x65 cmsygn. l.d.: S. Wróblewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Teresa Kazimierczak - Energia zimna, 2022 - niebiesko-różowa abstrakcja

28. Teresa Kazimierczak

Tytuł: Energia zimna, 2022

Informacje: akryl, płótno120x60 cmsygn. p.d.: 2022 Kazimierczak, opisany na odwrocie: Teresa Kazimierczak 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Dawid Orłowski - Byłam tam IV, 2021 - kobiecy portret na różowym tle

29. Dawid Orłowski

Tytuł: Byłam tam IV, 2021

Informacje: akryl, płótno60x60 cmsygn. l.d.: Orłowski D., opisany na odwrocie: "Byłam tam IV" Dawid Orłowski, 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Yuliya Stratovich - Bez tytułu, 2022 - błękityn pejzaż z wodą i górami

30. Yuliya Stratovich

Informacje: akryl, płótno100x110 cmopisany na odwrocie: Yuliya Stratovich 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2800 zł

Maciej Kempiński - Baie de la souris, 2022 - pejzaż z łódkami

31. Maciej Kempiński

Tytuł: Baie de la souris, 2022

Informacje: akryl, płótno50x65 cm, 65,5x75,5 cm w oprawieopisany na odwrocie: "Baie de la souris" | M. Kempiński | MMXXII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Joanna Rudek - De Volta, 2021 - akt kobiecy na złoto-granatowym tle

32. Joanna Rudek

Tytuł: De Volta, 2021

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: "De Volta" Joanna Rudek

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 2600,00 zł

Anna Sandecka-Ląkocy - Dandelions IV, 2022 - obraz z dmuchawcami na złoto-różowym tle

33. Anna Sandecka-Ląkocy

Tytuł: Dandelions IV, 2022

Informacje: olej, akryl, płótno80x100 cmsygn. p.d. Sandecka-Ląkocy'22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Yulia Gurzhiyants - Przedwiośnie, 2022 - obraz z kolorowymi kwiatami na jasnym tle

34. Yulia Gurzhiyants

Tytuł: Przedwiośnie, 2022

Informacje: olej, płótno50x50 cmsygn. l.d. monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Michał Jamioł - Przebudzenie, 2022 - kolorowa abstrakcja na białym tle

35. Michał Jamioł

Tytuł: Przebudzenie, 2022

Informacje: akryl, technika własna, płótno90x90 cmsygn. p.d.: MJamioł, opisany na odwrocie: TECHNIKA AKRYL | PŁÓTNO | WŁASNA | "PRZEBUDZENIE" | 90cm x 90cm 2022 MJamioł

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Gabriela Paluch- O zachodzie słóńca, 2022 - widok na miasteczko nad morzem

36. Gabriela Paluch

Tytuł: O zachodzie słońca, 2022

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Izabela Nowakowska - Eksperyment II - spotkanie SF, 2022 - kolorowa abstrakcja z kształtami

37. Izabela Nowakowska

Tytuł: Eksperyment II – spotkanie SF, 2022

Informacje: akryl, flamastry, płótno110x110 cmsygn. na dole: EKSPERYMENT II – spotkanie SF, Izabela Ro, 2022 r., opisany na odwrocie: "Eksperyment II – spotkanie SF, Izabela Ro, 2022 r., Izabela Nowakowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Karolina Karkucińska - Dwie tęcze, 2022 - abstrakcja geometryczna z bielą, czernia i złotem

38. Karolina Karkucińska

Tytuł: Dwie tęcze, 2022

Informacje: technika mieszana, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Karkucińska 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Paulina Niemczyk - Złoto, 2022 - złote koło

39. Paulina Niemczyk

Tytuł: Złoto, 2022

Informacje: akryl, płótnośr. 50 cmopisany na odwrocie: Niemczyk 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

Krystian Bukowski - Bez tytułu, 2009 - kobieta przy gramofonie

40. Krystian Bukowski

Tytuł: Bez tytułu, 2009

Informacje: olej, płótno70x90 cmsygn. p.d.: BUKOVSKY, opisany na odwrocie: OLEJ NA PŁÓTNIE | 70/90 | BUKOWSKI KRYSTIAN

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Pola Melnyczuk - Your uber has arrived, 2021 - obraz z wnętrzem samochodu

41. Pola Melnyczuk

Tytuł: Your uber has arrived, 2021

Informacje: olej, płótno90x80 cmopisany na odwrocie: "Your uber has arrived" 2021 Pola Melnyczuk 90x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Agnieszka Boroń - Kia Sportage, 2019 - dekoracyjny obraz z samochodem

42. Agnieszka Boroń

Tytuł: Kia Sportage, 2019

Informacje: akryl, płótno70x50 cmsygn. p.d.: ABoroń 2019, opisany na odwrocie: AGNIESZKA BOROŃ "KIA SPORTAGE" 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Andrzej Wirpszo - Bez tytułu, 2022 - ciemna abstrakcja z kołami

43. Andrzej Wirpszo

Informacje: akryl, płótno73x100 cmsygn. l.d.: WIRP'22, opisany na odwrocie: "BEZ TYTUŁU" AKRYL–PŁÓTNO 73x100 ANDRZEJ WIRPSZO

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Karolina Jarosławska - Waterfall, 2022 - czarno-biała abstrakcja

44. Karolina Jarosławska

Tytuł: Waterfall, 2018

Informacje: olej, płótno140x100 cmopisany na odwrocie: 2018 r. Karolina Jarosławska "Waterfall"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Monika Noga - El Torso I, 2021 - czarny obraz z szarym toresem męskim

45. Monika Noga

Tytuł: El Torso I, 2021

Informacje: olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: El torso I, Monika Noga, 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Weronika Wójcik - Ferrari, 2022 - czerwony samochód sportowy na szarym tle

46. Weronika Wójcik

Tytuł: Ferrari, 2022

Informacje: akryl, płótno60x73 cmsygn. p.d.: WW, opisany na odwrocie: Weronika Wójcik 2022 Ferrari

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Andrzej Zujewicz - War, 2022 - szary obraz z napisami

47. Andrzej Zujewicz

Tytuł: War, 2022

Informacje: akryl, płyta 100x100 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "WAR" '2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Edyta Romanowska - Bez tytułu, 2022 - szaroniebieski obraz z kołem

48. Edyta Romanowska

Informacje: akryl, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: >> Circle II << Edyta Romanowska 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Paulina Zubowicz - Pstrokate pióra, 2022 - kobiecy akt z papugą

49. Paulina Zubowicz

Tytuł: Pstrokate pióra, 2022

Informacje: akryl, płótno60x80 cmsygn. p.d.: Zubowicz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Joanna Mrozowska - Izolacja, 2017 - obraz z domem na kolorowym tle

50. Joanna Mrozowska

Tytuł: Izolacja, 2017

Informacje: akryl, płótno100x140 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA | "IZOLACJA" | akryl, płótno | wym. 100x140 cm | 2017

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Sebastian Andrzejewski - Fabryka lateksu, 2022 - obraz z nagą kobietą w masce

51. Sebastian Andrzejewski

Tytuł: Fabryka lateksu, 2022

Informacje: akryl, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: Sebastian Andrzejewski | FABRYKA LATEKSU | AKRYL WERNIKS 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Michalina Czurakowska - The Bookkeeper, 2017 - mężczyzna w łodzi na tle kolorowego pejzażu

52. Michalina Czurakowska

Tytuł: The Bookkeeper, 2017

Informacje: akryl, płótno100x125 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA 2017 WARSZAWA „THE BOOKKEEPER”

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3000 zł

Cena sprzedaży: 1700,00 zł zł

Justyna Brejnak-Bonapera - Kanał Odra-Hawela, 2021 - pejzaż z zielonymi drzewami

53. Justyna Brejnak

Tytuł: Kanał Odra-Hawela, 2021

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. l.d.: Justyna Brejnak 2021, opisany na odwrocie: "Kanał Odra-Hawela" | Justyna Brejnak | 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Ilona Woźniak - Pogodnie, 2022 - jasny pejzaż nadmorski

54. Ilona Woźniak

Tytuł: Pogodnie, 2022

Informacje: olej, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: I.W.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Sabina Salamon - Koniec sierpnia, 2019 - pejzaż z łąką

55. Sabina Salamon

Tytuł: Koniec sierpnia, 2019

Informacje: olej, płótno40x60 cmsygn. p.d.: S. Salamon 19, opisany na odwrocie: S. Salamon 19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Jolanta Haluch - Przed burzą, 2022 - pejzaż z trawami w różu i błękicie

56. Jolanta Haluch

Tytuł: Przed burzą, 2022

Informacje: olej, płótno30x60 cmsygn. p.d.: Haluch '22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Katarzyna Kudełka - Więzień, 2022 - czerwona sylwetka na zielonym tle

57. Katarzyna Kudełka

Tytuł: Więzienie, 2022

Informacje: akryl, płótno90x120 cmsygn. p.d.: KKudełka, opisany na odwrocie: K. KUDEŁKA "WIĘZIENIE" 2022 120x90 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Olena Horhol - Bez tytułu, 2020 - obraz z kwiatami na zielonym tle

58. Olena Horhol

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: olej, płótno80x120 cmsygn. p.g.: HorHol 20, opisany na odwrocie: HorHol 20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Katarzyna Doroba - Kłujące myśli, 2022 - portret Fridy Kahlo na różowym tle

59. Katarzyna Doroba

Tytuł: Kłujące myśli, 2022

Informacje: akryl, płótno70x50 cmsygn.p.d. KDOROBA2022, opisany na odwrocie: KATARZYNA DOROBA | KŁUJĄCE MYŚLI | AKRYL 50/70 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Adam Biszewski - Lód, 2022 - niebieska abstrakcja geometryczna

60. Adam Biszewski

Tytuł: Lód, 2022

Informacje: akryl, płótno60x80 cmopisany na odwrocie: ADAM BISZEWSKI "LÓD" AKRYL NA PŁÓTNIE, 80X60, 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Iwona Kobryń - Bez tytułu z cyklu Lekcja rytmiki, 2022 - obraz z grupą kobiet na białym tle

61. Iwona Kobryń

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Lekcja rytmiki, 2022

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3400-4200 zł

Cena sprzedaży: 5000,00 zł

Izabela Drzewiecka - W tańcu radości, 2022 - żółto-czerwona abstrakcja

62. Izabela Drzewiecka

Tytuł: W tańcu radości, 2022

Informacje: olej, akryl, płótno70x60 cmopisany na odwrocie: "W TAŃCU RADOŚCI" 2022 r. olej i akryl na płótnie 70/60 cm Izabela Drzewiecka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Marta Dunal - Memories, 2022 - pomarańczowo-granatowa abstrakcja

63. Marta Dunal

Tytuł: Memories, 2022

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. na odwrocie: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Kamila Stefania Tkaczyk - Chusteczka, 2016 - kobieca twarz z chustką w kwiaty

64. Kamila Stefania Tkaczyk

Tytuł: Chusteczka, 2016

Informacje: akryl, płótno70x50 cmsygn. p.d.: Kamila Stefania Tkaczyk 2016, opisany na odwrocie: 'Chusteczka' | 49,5x70 | Kamila Stefania Tkaczyk | 2016

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

65. Magdalena Mędzkiewicz

Tytuł: Times we live in, 2022

Informacje: akryl, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: "Times we live in", 2022 Magdalena Mędzkiewicz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Paulina Leszczyńska - Orange meadows, 2022 - pomarańczowa abstrakcja z szarością

66. Paulina Leszczyńska

Tytuł: Orange meadows, 2022

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Pola, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Krzysztof Bucior - Ostatni przedział, 2021 - kobieta w pociągu

67. Krzysztof Bucior

Tytuł: Ostatni przedział, 2021

Informacje: olej, płótno70x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Magdalena Łazar-Massier - Au III, 2022 - ciemny obraz z chmurami i księżycem

68. Magdalena Łazar-Massier

Tytuł: Au III, 2022

Informacje: akryl, płótno100x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł