63 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 17 maja 2022 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 12 maja 2022 r., pon. – pt. 12:00–19:00, sob. 11:00–16:00

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 17 maja 2022 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie od 12 maja 2022 r. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Katalog 63 Aukcja Sztuki Młodej

Beata Mura, Miejsce na ziemi, 2022 - zielony obraz z lasem

1. Beata Mura

Tytuł: Miejsce na ziemi, 2022

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Ryś 2022, opisany na odwrocie: "Miejsce na ziemi" Beata Mura 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3800 zł

Arkadiusz Rataj, Obraz algorytmiczny: BubbleSort, 2019 – zielono-żółta abstrakcja geometryczna

2. Arkadiusz Rataj

Tytuł: Obraz algorytmiczny: BubbleSort, 2019

Informacje: akryl, płótno90x65 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Katarzyna Doroba, Być bliżej natury, 2022 - portret kobiety z meduzami

3. Katarzyna Doroba

Tytuł: Być bliżej natury, 2022

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d.: KDOROBA2022, opisany na odwrocie: "BYĆ BLIŻEJ NATURY", KATARZYNA DOROBA, AKRYL 100/70, 2022 ROK

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-2000 zł

Sebastian Andrzejewski, Entropia, 2022 - niebiesko-zielona abstrakcja

4. Sebastian Andrzejewski

Tytuł: Entropia, 2022

Informacje: akryl, płótno100x140 cmopisany na odwrocie: Sebastian Andrzejewski | ENTROPIA | AKRYL WERNIKS 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Binda (Suleiman Rashid) - Mchaichai, 2021 - zielony obraz z nagą kobietą

5. Binda (Suleiman Rashid)

Tytuł: Mchaichai, 2021

Informacje: akryl, płótno150x140 cmsygn. p.d.: Binda, opisany na odwrocie: Binda 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3600-4200 zł

Michalina Czurakowska, Dzika przestrzeń, 2021 - bajkowy obraz ze zwierzętami

6. Michalina Czurakowska

Tytuł: Dzika przestrzeń, 2021

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 10.11.2021 „WILD SPACE” / „DZIKA PRZESTRZEŃ”"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

Artem Tuliuk - Odchodzę, 2021 - kobieta w sukience na niebieskim tle

7. Artem Tuliuk

Tytuł: Odchodzę, 2021

Informacje: olej, płótno90x60 cmsygn. p.d.: ATuliuk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1800,00 zł

Jakub Szymański, Terra XXVI, 2022 - pejzaż z drzewami i chmurami

8. Jakub Szymański

Tytuł: Terra XXVI, 2022

Informacje: akryl, płótno90x80 cmsygn. na licu: K.2022, opisany na odwrocie: J. Szymański | "TERRA XXVI" 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Cena sprzedaży: 1400,00 zł

Magdalena Barczyk-Kurus, Obiekt strategiczny Częstochowa, z cyklu "Lekcja anatomii", 2020 - obraz z obiektem architektonicznym

9. Magdalena Barczyk-Kurus

Tytuł: Obiekt strategiczny Częstochowa, z cyklu “Lekcja anatomii”, 2020

Informacje: akryl, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus | "Obiekt strategiczny Częstochowa" | cykl: "Lekcja anatomii" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Yuliya Halyshyn - Ambiguity, 2022 - gemoetryczna abstrakcja w brązach

10. Yuliya Halyshyn

Tytuł: Ambiguity, 2022

Informacje: akryl, płótno61x43 cmopisany na odwrocie: Yuliya Halyshyn, 1993, Ukraine | "Ambiguity" 2022 | Canvas, acrylic, 61x43

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Łukasz Śliwiński - No.8, 2017 - szara abstrakcja

11. Łukasz Śliwiński

Tytuł: No.8, 2017

Informacje: olej, akryl, płótno90x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2600 zł

Monika Noga - No matter why, 2020 - kobieca twarz w czerni i bieli

12. Monika Noga

Tytuł: No matter why, 2020

Informacje: olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: No matter why, Monika Noga 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Patrycja Kruszyńska-Mikulska, Wakacje w Paryżu, 2022 - dekoracyjny obraz z kobietą na tle statku

13. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Tytuł: Wakacje w Paryżu, 2022

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 4600-6000 zł

Cena sprzedaży: 1400,00 zł

Izabela Szarek - Weleska, 2021 - portret kobiety z kozą i rysiem

14. Izabela Szarek

Tytuł: Weleska, 2021

Informacje: olej, płótno100x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Kamil Jaczyński, Big Power, 2022 - kolorowy obraz z postacią i napisami

15. Kamil Jaczyński

Tytuł: Big Power, 2022

Informacje: akryl, collage, markery, spray, dermatograf, pastele olejowe, płótno120x80 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: BIG POWER | Kamil Jaczyński | Warszawa 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3000 zł

Magdalena Czaplicka-Dziaduch, Rozwój świadomości seksualnej, 2021 - jasnożółty obraz z nagimi postaciami

16. Magdalena Czaplicka-Dziaduch

Tytuł: Rozwój świadomości seksualnej, 2021

Informacje: olej, płótno90x73 cmsygn. l.d.: Helen.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Teresa Kazimierczak - Pielgrzymka, 2021 - kolorowa dynamiczna abstrakcja

17. Teresa Kazimierczak

Tytuł: Pielgrzymka, 2021

Informacje: akryl, olej, płótno80x120 cmsygn. na odwrocie: Teresa Kazimierczak

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Beata Tarnowska - 002 z cyklu Nierzeczywiste, 2021 - pastelowy obraz z chmurami

18. Beata Tarnowska

Tytuł: 002 z cyklu Nierzeczywiste, 2021

Informacje: olej, płótno100x120 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

Agata Burnat - Polana, 2022 - kolorowy obraz z kobietą i panterą

19. Agata Burnat

Tytuł: Polana, 2022

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. p.d.: A. Burnat 22', opisany na odwrocie: A. Burnat 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Yuliya Stratovich - Bez tytułu, 2022 - jasny pejzaż z górami

20. Yuliya Stratovich

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: Yuliya Stratovich 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2800 zł

Kamila Walendykiewicz Magiczna różczka, 2021 - abstrakcja z różem i błekitem

21. Kamila Walendykiewicz

Tytuł: Magiczna różczka – pozycja wycofana, 2021

Informacje: olej, płótno100x70 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Katarzyna Plewa - Wizyta, 2022 - bajkowy obraz z drzewami w różu i błękicie

22. Katarzyna Plewa

Tytuł: Wizyta, 2022

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. p.d.: K PLEWA 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

Sylwia Dwornicka - Śpiące, 2022 - nagie kobiety leżące

23. Sylwia Dwornicka

Tytuł: Śpiące, 2022

Informacje: akryl, płótno60x80 cmsygn. p.d.: Sylwia Dwornicka 2022, opisany na odwrocie: Sylwia Dwornicka 2022 "ŚPIĄCE"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Anna Sandecka-Ląkocy - Rustle of Wings, 2022 - bajkowy obraz z kobietą i motylem

24. Anna Sandecka-Ląkocy

Tytuł: Rustle of Wings, 2022

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno80x100 cmsygn. p.d. Sandecka-Ląkocy'22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 2000,00 zł

Sabina Salamon - Rozlewisko, 2021 - niebiezko-zielony pejzaż

25. Sabina Salamon

Tytuł: Rozlewisko, 2021

Informacje: olej, płótno35x50 cmsygn. p.d.: Salamon, opisany na odwrocie: Rozlewisko S. Salamon 21

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Andrzej Wirpszo - Dzika Plaża, 2022 - pejzaż z plażą i morzem w bieli i błękicie

26. Andrzej Wirpszo

Tytuł: Dzika plaża, 2022

Informacje: akryl, płótno81x100 cmsygn. l.d.: WIRP22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Izabela Nowakowska - Eksperyment, 2022 - niebiesko-biało-czarna abstrakcja

27. Izabela Nowakowska

Tytuł: Eksperyment, 2022

Informacje: akryl, flamastry, płótno100x100 cmsygn. na dole: "Eksperyment" Iz 2022 r., opisany na odwrocie: "Eksperyment" | Izabela Ro, 2022 r | Izabela Nowakowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Kamila Stefania Tkaczyk - Morris, 2022 - jasna kompozycja z kobiecą postacią

28. Kamila Stefania Tkaczyk

Tytuł: Morris, 2022

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. l.g.: Kamila Stefania Tkaczyk 2022 MORRIS

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Andrzej Zujewicz Pustka, 2022 - - jasna kompozycja z napisami

29. Andrzej Zujewicz

Tytuł: Pustka, 2022

Informacje: akryl, płyta100x100 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "PUSTKA" akryl '2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Andrzej Cybura - Kukułka, 2022 - bajkowy obraz z ptakami

30. Andrzej Cybura

Tytuł: Kukułka, 2022

Informacje: olej, akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.:CA, opisany na odwrocie: "KUKUŁKA" ANDRZEJ CYBURA 2022 R

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Andrzej Jakubczyk - Tożsamość 2, 2021 - bajkowy obraz z żołnierzem i koniem

31. Andrzej Jakubczyk

Tytuł: Tożsamość 2, 2021

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d.: A. JAKUBCZYK

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Paweł Batura - Bez tytułu, 2016 - surrealistyczny obraz z twarzami

32. Paweł Batura

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: olej, płótno120x90 cmopisany na odwrocie: Paweł Batura 2016

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 2000,00 zł

Milena Bownik - Pies przy Muzeum Guggenheima, 2019 - kolorowy obraz z rzeźbą psa

33. Milena Bownik

Tytuł: Pies przy Muzeum Guggenheima, 2019

Informacje: akryl, płótno50x50 cmsygn. l.d.: MBownik

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Mirosław Nowiński, Four sides of jazz, 2022 - kolorowy obraz z muzykami

34. Mirosław Nowiński

Tytuł: Four sides of jazz, 2022

Informacje: akryl, płótno120x120 cmygn. p.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Four sides of jazz" | tech. akryl na płótnie | wym. 120x120 | rok 2022 | aut. Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Kseniia Noryk - Spring Sun In Still Life, 2022 - jasna martwa natura z kwiatami i jabłkiem

35. Kseniia Noryk

Tytuł: Spring Sun In Still Life, 2022

Informacje: olej, płótno50x50 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Joanna Rudek - Eksplosao II, 2022 - obraz z postacią i pomarańczową plamą

36. Joanna Rudek

Tytuł: Eksplosao II, 2022

Informacje: akryl, olej, płótno90x90 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3000 zł

Maciej Kempiński - Chłopak i waza II, 2020 - postać nagiego mężczyzny we wnętrzu

37. Maciej Kempiński

Tytuł: Chłopak i waza II, 2020

Informacje: olej, płótno74x51 cmopisany na odwrocie: Chłopak i waza II | Kempiński | MMXX

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Andrii Savchenko - Ladies Under The Sun, 2022 - obraz z architekturą i zwierzętami

38. Andrii Savchenko

Tytuł: Ladies Under The Sun, 2022

Informacje: spray, akryl, płótno90x120 cmsygn. l.d., opisany na odwrocie: "Ladies Under The Sun" Juvone Money 7/4/22.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Marcin Kędzierski - Nie wiem dokąd..., 2022 - obraz z kobietą na ulicy

39. Marcin Kędzierski

Tytuł: Nie wiem dokąd…, 2022

Informacje: olej, płótno60x81 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI NIE WIEM DOKĄD... 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Justyna Ziętek - Bez tytułu, 2021 - żółta avstrakcja z błękitem

40. Justyna Ziętek

Informacje: akryl, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: Justyna Ziętek '21

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Dawid Orłowski - Scomparire, 2022 - kolorowy portret kobety na czarnym tle

41. Dawid Orłowski

Tytuł: Scomparire, 2022

Informacje: akryl, płótno60x40 cmopisany na odwrocie: "Scomparire" Orłowski Dawid, 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Magdalena Bezat - My landscape, 2021 - czerwono-czarny pejzaż

42. Magdalena Bezat

Tytuł: My landscape, 2021

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: Magdalena Bezat 2021 Poland Łódź

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Katarzyna Kudełka - Inne spojrzenie, 2022 - postać człowieka na hulajnodze w pejzażu

43. Katarzyna Kudełka

Tytuł: Inne spojrzenie, 2022

Informacje: akryl, płótno90x120 cmsygn. p.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: K. Kudełka | "INNE SPOJRZENIE" 2022 90x120 cm akryl

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Justyna Mazur - Exciting Moments, 2022 - zielono-różowa abstrakcja

44. Justyna Mazur

Tytuł: Exciting Moments, 2022

Informacje: akryl, pastel, płótno100x100 cmsygn. p.d.: JMazur, opisany na odwrocie: "Exciting Moments" 100x100 | 2022 r. | Justyna Mazur Design

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Marlena Kaczerska - Mathilda, 2022 - porter dziewczyny z pistoletem

45. Marlena Kaczerska

Tytuł: Mathilda, 2022

Informacje: akryl, płótno50x60 cmsygn. p.d.: MK, opisany na odwrocie: "MATHILDA" 2022 MK

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Ilona Woźniak - Bezkres, 2022 - czerwono-pomarańczowy pejzaż

46. Ilona Woźniak

Tytuł: Bezkres, 2022

Informacje: olej, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: I.W.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Ewa Czuchaj - Antypersona, 2008 - czerwono-pomarańczowa kompozycja

47. Ewa Czuchaj

Tytuł: Antypersona, 2008

Informacje: olej, plótno131x115,5 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Joanna Mrozowska - Chatka, 2018 - obraz z domem na czerwonym tle

48. Joanna Mrozowska

Tytuł: Chatka, 2018

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA "CHATKA" tech. akryl, płótno, wym. 100x100 cm 2018 rok

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Natalia Kozarzewska - Rambutan, 2022 - abstrakcja z czerwienią i zielenią

49. Natalia Kozarzewska

Tytuł: Rambutan, 2022

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Natalia Kozarzewska | RAMBUTAN | 80x100 | AKRYL / PŁÓTNO / 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Darina Beznosenko - Strumień myśli, 2020 - niebiesko-czerwona abstrakcja

50. Darina Beznosenko

Tytuł: Strumień myśli, 2020

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. l.d.: Beznosenko D., opisany na odwrocie: Daryna Beznosenko 1999 | "Strumień myśli" 2020 | Gdańsk, Polska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Michał Jamioł - Ogniste źródła, 2022 - abstrakcja w czerwieniach

51. Michał Jamioł

Tytuł: Ogniste źródła, 2022

Informacje: akryl, technika własna, płótno90x90 cmsygn. l.d.: MJ, opisany na odwrocie: AKRYL | PŁÓTNO | TECHNIKA WŁASNA | "Ogniste Źródła" | 90cm x 90 cm | 2022 MJamioł

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 3200,00 zł

Julia Reiter - Marbella, 2022 - postac kobiety w sukni na białym tle

52. Julia Reiter

Tytuł: Marbella, 2022

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3200 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

Katarzyna Wołodkiewicz-Przyborowska - Start, 2022 - szaro-różowy pejzaż

53. Katarzyna Wołodkiewicz

Tytuł: Start, 2022

Informacje: akryl, płótno90x60 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: 30/2022 | Katarzyna Wołodkiewicz | Start | Przestrzenie Wewnętrzne

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Gabriela Paluch - Ogród, 2022 - obraz z krzewem z kwiatami

54. Gabriela Paluch

Tytuł: Ogród, 2022

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Anna Pushkareva - Wiosenny ogród (dyptyk), 2022 - obraz z kwiatami i ptakami

55. Hanna Pushkarova

Tytuł: Wiosenny ogród (dyptyk), 2022

Informacje: olej, płótno2x(100x40) cmsygn. p.d.: Pushkarova, opisany na odwrocie: Pushkarova Hanna | dyptyk 100x40 | "Wiosenny ogród" pierwsza część | olej, płótno 2022 r. / Pushkarova Hanna | dyptyk 100x40 | "Wiosenny ogród" druga część | olej płótno

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Paulina Niemczyk - Złoto II, 2022 - złote koło z niebieska linią

56. Paulina Niemczyk

Tytuł: Złoto II, 2022

Informacje: akryl, płótnośr. 50 cmopisany na odwrocie: Niemczyk 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Urszula Szulborska - O brzasku, 2021 - biało-niebieska abstrakcja

57. Urszula Szulborska

Tytuł: O brzasku, 2021

Informacje: akryl, płótno75x115 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Adam Meler - Magical visions, 2022 - błekitny pejzaż z chmurami

58. Adam Meler

Tytuł: Magical visions, 2022

Informacje: olej, płótno90x60 cmsygn. l.d. monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Justyna Brejnak - Diva, 2021 - portret kobiety w sukni i turbanie

59. Justyna Brejnak

Tytuł: Diva, 2021

Informacje: akryl, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: 50x70 | "Diva" | Justyna Brejnak 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Piotr Przybyła - Memento Mori, 2022 - czarno-pomarańczowa abstrakcja

60. Piotr Przybyła

Tytuł: Memento Mori, 2022

Informacje: technika mieszana, płótno 70x90 cmopisany na odwrocie: „MEMENTO MORI” | Piotr Przybyła 2022 r

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Magdalena Łazar-Massier - Gubią kropki i sny, 2022 - ćmy na czarnym tle

61. Magdalena Łazar-Massier

Tytuł: Gubią kropki i sny, 2022

Informacje: akryl, płótno83x103 cmsygn. p.d.: MŁAZAR 22, opisany na odwrocie: MŁAZAR 22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Jan Skolimowski - Bez tytułu, 2022 - szare postaci na czerwonym tle

62. Jan Skolimowski

Informacje: węgiel, pastel, tusz, akryl, płótno100x60 cmwęgiel, pastel, tusz, akryl, płótno, 60x100 cm, sygn. p.d.: J. SKOLIMOWSKI 22, opisany na odwrocie: JSKOLIMOWSKI 2022 "Bez tytułu"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1400,00 zł

Izabela Drzewiecka - Do brzegu, 2022 - pejzaż z wodą

63. Izabela Drzewiecka

Tytuł: Do brzegu, 2022

Informacje: olej, akryl, płótno70x50 cmsygn. p.d.: Izabela 2022, opisany na odwrocie: "Do brzegu" 2022 r. | olej i akryl na płótnie | 70x50 cm | Izabela Drzewiecka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Bartłomiej Baranowski - Spilarpoint, 2021 - bajkowy obraz z ptakiem

64. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Spilarpoint, 2021

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. l.g.: Baranowski 74:21

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Mariola Świgulska - Złoto brzóz, 2022 - czarno-złoty pejzaż

65. Mariola Świgulska

Tytuł: Złoto brzóz, 2022

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno80x60 cm sygn. p.d.: Mariola Świgulska Senna 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Magdalena Mędzkiewicz - Foreign influences, 2022 - pomarańczowo-złota abstrakcja

66. Magdalena Mędzkiewicz

Tytuł: Foreign influences, 2022

Informacje: akryl, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: "Foregin Influences", 2022 | Magdalena Mędzkiewicz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Sylwia Jóźwiak - Radosny las, 2022 - kolorowe drzewa

67. Sylwia Jóźwiak

Tytuł: Radosny las, 2022

Informacje: akryl, płótno60x50 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: Sylwia Jóźwiak '22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł