64 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 28 czerwca 2022 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 21 czerwca 2022 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 28 czerwca 2022 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie od 21 czerwca 2022 r. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Katalog 64 Aukcja Sztuki Młodej

Adam Meler, Iluzje, 2022 - niebieski bajkowy obraz z drzewem

1. Adam Meler

Tytuł: Iluzje, 2022

Informacje: olej, płótno80x60 cmsygn. p.d. monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Andrzej Wirpszo - Bez tytułu, 2022 - błękitny obraz z architekturą

2. Andrzej Wirpszo

Informacje: akryl, płótno81x100 cmsygn. l.d.: WIRP'22, opisany na odwrocie: "BEZ TYTUŁU" WYM. 81x100 ROK 2022 AKRYL-PŁÓTNO ANDRZEJ WIRPSZO

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Maciej Kempiński - Villtur hestur, 2022 - obraz z koniem w brązach

3. Maciej Kempiński

Tytuł: Villtur hestur, 2022

Informacje: akryl, płótno91x62 cmsygn. l.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Villtur hestur" M. Kempiński MMXXII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Anna Sandecka-Ląkocy - Magic Rustle, 2022 - bajkowy obraz z motylami

4. Anna Sandecka-Ląkocy

Tytuł: Magic Rustle, 2022

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno110x100 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Barbara Bielecka-Woźniczko - z cyklu Drzewa XII, 2022 - zielony obraz z pniami drzew

5. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: Z cyklu Drzewa XII, 2022

Informacje: akryl, olej, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko Z cyklu Drzewa XII akryl, olej, płótno, 90x90, 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Beata Mura Na skraju niemożliwego, 2022 - bajkowy obraz z labiryntem

6. Beata Mura

Tytuł: Na skraju niemożliwego, 2022

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Ryś 2022, opisany na odwrocie: ""Na skraju niemożliwego"" Beata Mura 2022"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3800 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Natalia Kozarzewska - Toskania, 2022 - zielono-biała abstrakcja

7. Natalia Kozarzewska

Tytuł: Toskania, 2022

Informacje: akryl, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: TOSKANIA 22' 90x90 Natalia Kozarzewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Michalina Czurakowska, Clean World, 2022 - kolorowy bajkowy obraz

8. Michalina Czurakowska

Tytuł: Clean World, 2022

Informacje: akryl, płótno70x90 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA 30.05.2022 "CLEAN WORLD"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Jena Polak - Wiedźma, 2022 - kolorowy obraz z kobiecą twarzą

9. Jena Polak

Tytuł: Wiedźma, 2022

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: "Wiedźma" Jena Polak

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Magdalena Barczyk-Kurus Cosmos z cyklu Intymność światła, 2022 - abstrakcja z kosmosem

10. Magdalena Barczyk-Kurus

Tytuł: Cosmos z cyklu Intymność światła, 2022

Informacje: akryl, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus "Cosmos" cykl: "Intymność światła" 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 2400,00 zł

Andrii Savchenko - Żądza, 2022 - obraz z kobiecymi sylwetkami

11. Andrii Savchenko

Tytuł: Żądza, 2022

Informacje: akryl, spray, płótno70x70 cmsygn. l.d. monogramem, opisany na odwrocie "Lust" 18/5/22 Juvone Money

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Bartłomiej Baranowski, Bez tytułu, 2022 - obraz z kolorowym ptakiem

12. Bartłomiej Baranowski

Informacje: akryl, płótno50x60 cmsygn. p.g.: BARANOWSKI 23:22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Jakub Szymański - Terra, 2022 - kolorowy pejzaż z drzewami

13. Jakub Szymański

Tytuł: Terra, 2022

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. K. 2022, opisany na odwrocie J.Szymański „Terra” 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1800,00 zł

Kamil Klamczyński - Przed nocą 15, 2022 - kobieca sylwetka na tle drzew

14. Kamil Klamczyński

Tytuł: Przed nocą 15, 2022

Informacje: olej, płótno65x54 cmsygn. l.d.: K. Klamczyński '22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Anzhela Tistyk - Spojrzenia, 2022 - kobiecy portret

15. Anzhela Tistyk

Tytuł: Spojrzenia, 2022

Informacje: akryl, płótno60x50 cmopisany na odwrocie: Anzhela Tistyk, 2022, akryl

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Anastasiya Kamarova - Bez tytułu, 2022 - abstrakcja w ciemnych kolorach

16. Anastasiya Kamarova

Informacje: olej, płótno80x60 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Anna Maria Jankiewicz - The Feminine Urge, 2022 - fioletowo-biała abstrakcja w kole

17. Anna Maria Jankiewicz

Tytuł: The Feminine Urge, 2022

Informacje: akryl, żywica epoksydowa, tusz, płytaśr. 80 cmopisany na odwrocie: "THE FEMININE URGE" By Anna Maria Jankiewicz BYDGOSZCZ 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Katarzyna Wołodkiewicz - Świt, 2022 - różowo-szary obraz z drzewami

18. Katarzyna Wołodkiewicz

Tytuł: Świt, 2022

Informacje: akryl, płótno90x60 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: 33/2022 | Katarzyna Wołodkiewicz | Świt | Przestrzenie Wewnętrzne

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Artem Tuliuk - Złota sukienka, 2022 - dekoracyjny obraz z kobiecą sylwetką

19. Artem Tuliuk

Tytuł: Złota sukienka, 2022

Informacje: akryl, olej, szlagmetal, płótno 100x70 cmsygn. p.d.: ATuliuk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Joanna Rudek - Fruktoza, 2022 - kolorowy obraz z sylwetkami

20. Joanna Rudek

Tytuł: Fruktoza, 2022

Informacje: akryl, olej, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: JR 'Fruktoza' 22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3000 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Aleksandra Adamczak - Zakwitająca kobiecość, 2022 - subtelny obraz z kobiecą sylwetką i kwiatami

21. Aleksandra Adamczak

Tytuł: Zakwitająca kobiecość, 2022

Informacje: akryl, kredka, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Adamczak 2022, opisany na odwrocie: ALEKSANDRA ADAMCZAK 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Katarzyna Kot - Rok Tygrysa, 2022 - dekoracyjny obraz z tygrysem

22. Katarzyna Kot

Tytuł: Rok Tygrysa, 2022

Informacje: akryl, olej, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: KATARZYNA KOT "ROK TYGRYSA" AKRYL OLEJ 60x80 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Iwona Kobryń - Bez tytułu z cyklu Lekcja rytmiki, 2022 - pomarańczowy obraz z tańczącymi kobietami

23. Iwona Kobryń

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Lekcja rytmiki, 2022

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: cykl: Lekcja rytmiki Iwona Kobryń 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 4000-5500 zł

Cena sprzedaży: 2000,00 zł

Sylwia Dwornicka - Tańczące, 2022 - obraz z tańczącymi kobietami

24. Sylwia Dwornicka

Tytuł: Tańczące, 2022

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: Sylwia Dwornicka 2022, opisane na odwrocie: "TAŃCZĄCE" SYLWIA DWORNICKA 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Darina Beznosenko , Kompatybilność, 2020 - czerwona abstrakcja

25. Darina Beznosenko

Tytuł: Kompatybilność, 2020

Informacje: akryl, płótno60x80 cmygn. p.d.: Beznosenko, opisany na odwrocie: Darina Beznosenko 1999 "Kompatybilność" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Anastasiya Tkachiv - Nightmare, 2022 - niebiesko-czerwony obraz z kobietą

26. Anastasiya Tkachiv

Tytuł: Nightmare, 2022

Informacje: akryl, płótno80x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Joanna Mrozowska - Zabawa w chowanego, 2021 - obraz z architekturą i ludźmi

27. Joanna Mrozowska

Tytuł: Zabawa w chowanego, 2021

Informacje: akryl, płótno130x100 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA | ZABAWA W CHOWANEGO | tech akryl płótno | wym 130x100 cm | 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Arkadiusz Rataj - Obraz algorytmiczny: GCD, 2020 - abstrakcja geometryczna

28. Arkadiusz Rataj

Tytuł: Obraz algorytmiczny: GCD, 2020

Informacje: akryl, płótno120x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Katarzyna Plewa - Volva, 2022 - portret kobiety w czerwieni

29. Katarzyna Plewa

Tytuł: Volva, 2022

Informacje: akryl, olej, płótno80x60 cmsygn. p.d.: K. PLEWA 2022"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 2000,00 zł

Sebastian Andrzejewski W kierunku równowagi – rozpad konstrukcji (dyptyk), 2022 - abstrakcja w błękicie

30. Sebastian Andrzejewski

Tytuł: W kierunku równowagi – rozpad konstrukcji (dyptyk), 2022

Informacje: akryl, płótno2x (120x110) cmopisane na odwrocie: Sebastian Andrzejewski W kirunku równowagi – Rozpad konstrukcji (dyptyk) 2022 AKRYL WERNIKS

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Andrzej Zujewicz - Cisza 2, 2022 - niebieski obraz ze słowami

31. Andrzej Zujewicz

Tytuł: Cisza 2, 2022

Informacje: akryl, płótno60x100 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "CISZA 2" '2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Hanna Pushkarova - Koi, 2022 - obraz z japońskimi karpiami

32. Hanna Pushkarova

Tytuł: Koi, 2022

Informacje: olej, płótno100x40 cmsygn. p.d.: PUSHKAROVA, opisany na odwrocie: Pushkarova Hanna "Koi" 2022 r płótno, olej, 100x40 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Elżbieta Ponińska - Lato na jeziorach, 2021 - lilia wodna na jeziorze

33. Elżbieta Ponińska

Tytuł: Lato na jeziorach, 2021

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Ponińska '2021, opisany na odwrocie: "Lato na jeziorach" akryl 80x80 cm mal. Elżbieta Ponińska 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Dawid Orłowski - Byłam tam III, 2021 - turkusowy obraz z kobiecą twarzą

34. Dawid Orłowski

Tytuł: Byłam tam III, 2021

Informacje: akryl, płótno60x60 cmsygn. l.d.: Orłowski D, opisany na odwrocie: "Byłam tam III" Dawid Orłowski, 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Katarzyna Doroba - Zjeżdżalnia, 2022- obraz z czerwoną zjeżdżalnią

35. Katarzyna Doroba

Tytuł: Zjeżdżalnia, 2022

Informacje: akryl, płótno120x80 cmsygn. l.d.: KDOROBA2022, opisany na odwrocie: ZJEŻDŻALNIA KATARZYNA DOROBA AKRYL 80/120 PLENER 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Gabriela Paluch - Grecka wyspa, 2022 - krajobraz z miasteczkiem

36. Gabriela Paluch

Tytuł: Grecka wyspa, 2022

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Marcin Kędzierski - Fifi na spocie, a Francuz tylko przejazdem, 2022 - scena rodzajowa z deskorolkarzami

37. Marcin Kędzierski

Tytuł: Fifi na spocie, a Francuz tylko przejazdem, 2022

Informacje: akryl, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI FIFI NA SPOCIE, A FRANCUZ TYLKO PRZEJAZDEM 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Mirosław Nowiński - Weneckie gondole, 2022 - kolorowy obraz z widokiem Wenecji

38. Mirosław Nowiński

Tytuł: Weneckie gondole, 2022

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. l.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Weneckie gondole" | tech. akryl na płótnie | wym. 100x100 | rok 2022 | aut. Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2800 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Kseniia Noryk - Bukiet peonii, 2022 - martwa natura z kwiatami

39. Kseniia Noryk

Tytuł: Bukiet peonii, 2022

Informacje: olej, płótno60x60 cmsygn. p.d.: Noryk Kseniya 22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Svitlana Balatska - Lawendowe pole, 2019 - fioletowo-zielony pejzaż

40. Svitlana Balatska

Tytuł: Lawendowe pole, 2019

Informacje: akryl, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: Svitlana Balatska | Lavender Field, 2019 | Acrylic on Canvas, copy 1/1 | 50x70 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Nadiia Shepitchak - Cry, 2020 - fioletowy portret

41. Nadiia Shepitchak

Tytuł: Cry, 2020

Informacje: olej, płótno, panel malarski50x50 cmopisany na odwrocie: Nadiia Shepitchak "Cry" 2020 acrylic, canvas on wood

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1400,00 zł

Teresa Kazimierczak - Akt kobiecy, 2017 - dekoraycjny obraz z kobietą

42. Teresa Kazimierczak

Tytuł: Akt kobiecy, 2017

Informacje: olej, płótno110x100 cmopisany na odwrocie: Teresa Kazimierczak

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Urszula Szulborska - Schyłek lata, 2021 - dekoracyjny, kolorowy obraz

43. Urszula Szulborska

Tytuł: Schyłek lata, 2021

Informacje: akryl, mazaki akrylowe, płótno115x75 cmsygn. p.d.: US

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Tomasz Tais - Pamplona, 2021 - geometryczny obraz z bykiem

44. Tomasz Tais

Tytuł: Pamplona, 2021

Informacje: olej, płótno100x70 cmsygn. p.d.: Tais '21, opisany na odwrocie: TOMASZ TAIS "PAMPLONA" 100x70 cm 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Ilona Woźniak - Widok na morze, 2022 - pomarańczowy pejzaż z morzem

45. Ilona Woźniak

Tytuł: Widok na morze, 2022

Informacje: olej, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: I.W.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Michał Rejner - MR90-S1, 2022 - kobiecy portret na miedzianym tle

46. Michał Rejner

Tytuł: MR90-S1, 2022

Informacje: akryl, płótno120x85 cmsygn. p.d.: M. Rejner, opisany na odwrocie: MR90-S1 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3800-4600 zł

Kamila Stefania Tkaczyk - In the garden, 2022 - kovieta na kolorowym tle

47. Kamila Stefania Tkaczyk

Tytuł: In the garden, 2022

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. p.d.: Kamila Stefania Tkaczyk In the garden 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Kamil Jaczyński - Waiting for the cure, 2022 - obraz z czaszkami

48. Kamil Jaczyński

Tytuł: Waiting for the cure, 2022

Informacje: akryl, collage, markery, spray, dermatograf, pastele olejowe, kredki, płótno 90x70 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: WAITING FOR THE CURE KAMIL JACZYŃSKI WARSZAWA 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Michał Borucki - Początek, 2015 - obraz z Adamem i Ewą

49. Michał Borucki

Tytuł: Początek, 2015

Informacje: olej, płótno80x60 cmsygn. p.d.: MBorucki, opisany na odwrocie: "POCZĄTEK" ("ZAKAZANY OWOC") MICHAŁ JAN BORUCKI 2015 OIL ON CANVAS 60x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3600 zł

Cena sprzedaży: 4400,00 zł

Paweł Batura - Poza sferami, 2016 - surrealistyczny obraz ze stworami

50. Paweł Batura

Tytuł: Poza sferami, 2016

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Liudmyla Bezusko - Ten, kto wychodzi z mgły, z cyklu Duchy pradawnego lasu, 2022 - surrealistyczna rzeźba ze zwierzęciem

51. Liudmyla Bezusko

Tytuł: Ten, kto wychodzi z mgły, z cyklu Duchy pradawnego lasu, 2022

Informacje: kolaż, obiekt przestrzenny, technika własna51x30x14 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Beata Tarnowska - Nierzeczywiste, 2022 - ciemny pejzaż

52. Beata Tarnowska

Tytuł: Nierzeczywiste, 2022

Informacje: technika mieszana, olej, płótno120x150 cmopisany na odwrocie: B. TARNOWSKA z cyklu NIERZECZYWISTE / UNREAL

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Agnieszka Hernik - Koralowiec, 2014 - niebieska, ceramiczna rzeźba

53. Agnieszka Hernik

Tytuł: Koralowiec, 2014

Informacje: glina szamotowa, szkliwo53x25x22 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Julia Dunko - Edara, 2022 - szara abstrakcja z czernią

54. Julia Dunko

Tytuł: Edara, 2022

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: "Edara" 2022 akryl na płótnie 80x100 cm Julia Dunko DJulia

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Julia Reiter - Myśli ulotne, 2022 - kobieca sylwetka w bieli

55. Julia Reiter

Tytuł: Myśli ulotne, 2022

Informacje: olej, płótno140x100 cmsygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3200-4600 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

Yuliya Halyshyn - Ambition, 2022 - geometryczna abstrakcja w brązach

56. Yuliya Halyshyn

Tytuł: Ambition, 2022

Informacje: akryl, płótno70x60 cmopisany na odwrocie: Yuliya Halyshyn, 1993, Ukraine | "Ambition" 2022 | Canvas, acrylic, 70x60

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Paulina Leszczyńska - Układy III, 2005 - abstrakcja geometryczna w zieleni i granacie

57. Paulina Leszczyńska

Tytuł: Układy III, 2005

Informacje: olej, płótno81x60 cmsygn. p.d.: Pola, opisany na odwrocie: "UKŁADY" III TRYPTYK Paulina Leszczyńska – Pola 2005

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Sabina Salamon - Słoneczniki, 2022 - pejzaż ze słonecznikami

58. Sabina Salamon

Tytuł: Słoneczniki, 2022

Informacje: olej, płótno30x50 cmsygn. l.d.: S. Salamon, opisany na odwrocie: S. Salamon Słoneczniki 22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Justyna Brejnak - Girl, 2022 - jasny obraz z dziewczynką

59. Justyna Brejnak

Tytuł: Girl, 2022

Informacje: akryl, płótno90x70 cmsygn. p.d.: Justyna Brejnak 2022, opisany na odwrocie: "GIRL" 90x70 2022 Justyna Brejnak

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Maciej Hoppe - Klaun z cyklu Be happy, 2022 - portret klauna na czarnym tle

60. Maciej Hoppe

Tytuł: Klaun z cyklu Be happy, 2022

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d.: Hoppe 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Yehor Lemzyakoff - №1 from the series the Rumble in the Jungle, 2018 - ciemna abstrakcja z kolorami

61. Yehor Lemzyakoff

Tytuł: №1 from the series the Rumble in the Jungle, 2018

Informacje: olej, płótno140x90 cmopisany na odwrocie: "№1 from the series "The Rumble in the Jungle" Oil on Canvas 140x90 cm 2018 Yehor Lemzyakoff

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1400,00 zł

Izabela Drzewiecka - Zawirowanie, 2022 - obraz z kolistą abstrakcją

62. Izabela Drzewiecka

Tytuł: Zawirowanie, 2022

Informacje: olej, akryl, płótno80x60 cmsygn. p.d.: Izabela 2022, opisany na odwrocie: "Zawirowanie" 2022 r. olej i akryl na płótnie 80/60 cm Izabela Drzewiecka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Mariola Świgulska - Dryfująca Nibylandia, 2022 - bajkowy obraz z wyspą

63. Mariola Świgulska

Tytuł: Dryfująca Nibylandia, 2022

Informacje: akryl, płótnośr. 60 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Senna 2022 r

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Sofia Wróblewska - Kobieta w sukni, 2022 - kobiecy akt w jasnych kolorach

64. Sofia Wróblewska

Tytuł: Kobieta w sukni, 2022

Informacje: akryl, płótno100x81 cmsygn. p.d.: S. Wróblewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Ewa Jaros - Pola rzepaku, 2022 - abstrakcja w pastelowych kolorach

65. Ewa Jaros

Tytuł: Pola rzepaku, 2022

Informacje: akryl, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: Pole rzepaku E. JAROS 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł