68 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Aukcja: 25 października 2022 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 18 października 2022 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 25 października 2022 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można będzie oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie w naszej siedzibie od 18 października 2022 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Katalog 68 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Dawid Orłowski - Gelateria a Menaggio, 2022 - obraz z pojazdem na plaży

1. Dawid Orłowski

Tytuł: Gelateria a Menaggio, 2022

Informacje: akryl, płótno60x60 cmsygn. l.d.: OrłowskiD., opisany na odwrocie: "Gelateria a Menaggio" Orłowski Dawid, 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Andrzej Wirpszo, Bez tytułu L, 2022 – biało-niebieska abstrakcja

2. Andrzej Wirpszo

Tytuł: Bez tytułu L, 2022

Informacje: akryl, płótno80x120 cmsygn. l.d.: WIRP 22, opisany na odwrocie: "UNTITLED L" AKRYL 80x120 ANDRZEJ WIRPSZO ROK 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Andrzej Zujewicz, Rytm, 2022 – biało-nebieski obraz ze słowami

3. Andrzej Zujewicz

Tytuł: Rytm, 2022

Informacje: akryl, płótno80x120 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "RYTM" '2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Julia Reiter, Lazurowe Wybrzeże, 2022 - obraz z kobietą w dekoracyjnej sukni

4. Julia Reiter

Tytuł: Lazurowe Wybrzeże, 2022

Informacje: olej, płótno140x100 cmsygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3000-3800 zł

Cena sprzedaży: 1 500 zł

Elżbieta Ponińska - Błękit nieba i ziemi, 2022 - obraz z widokiem nadmorskim

5. Elżbieta Ponińska

Tytuł: Błękit nieba i ziemi, 2022

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. p.d.: EPonińska '2022, opisany na odwrocie: BŁĘKIT NIEBA I ZIEMI akryl 80x60 cm ELŻBIETA PONIŃSKA 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Tomasz Jaxa Kwiatkowski - Nippon, 2020 - turkusowo-szara abstrakcja

6. Tomasz Jaxa Kwiatkowski

Tytuł: Nippon, 2020

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. l.d.: T. Kwiatkowski. 20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Cena sprzedaży: 2 200 zł

Jadwiga Wolska - Kropla, 2022 - turkusowy obraz z wodą i cytryną

7. Jadwiga Wolska

Tytuł: Kropla, 2022

Informacje: akryl, płótno95x79,5 cmsygn. l.d.: WOLSKA 2022, na odwrocie naklejka autorska: Jadwiga Wolska KROPLA / 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 900 zł

Emilia Rusin - Knorydy VIII, 2022 - obraz z kolorowym budynkiem na tle lasu

8. Emilia Rusin

Tytuł: Knorydy VIII, 2022

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. l.d.: E. Rusin

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Michał Dąbrowski - Forma-T 12, 2022 - kobiecy akt na niebieskim tle ze złotem

9. Michał Dąbrowski

Tytuł: Forma-T 12, 2022

Informacje: olej, płótno100x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Ewelina Wasilewska, Mój mikroświat, 2022 - bajkowy obraz z kobietą pływającą na muchomorze

10. Ewelina Wasilewska

Tytuł: Mój mikroświat, 2022

Informacje: olej, płótno90x90 cmsygn. p.d.: WE, opisany na odwrocie: Wasilewska Ewelina "Mój mikroświat " 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 300 zł

Beata Mura - W trawie III, 2022 - zielono-czerwony obraz z kolibrem

11. Beata Mura

Tytuł: W trawie III, 2022

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Ryś 2022, opisany na odwrocie: "W trawie III" Beata Mura 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3200 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Wiesława Burnat, Za chwilę wzejdzie księżyc, 2021 - bajkowy obraz z kotem i grzybami

12. Wiesława Burnat

Tytuł: Za chwilę wzejdzie księżyc, 2021

Informacje: akryl, płótno70x50 cmsygn. p.d.: Burnat, opisany na odwrocie: ZA CHWILĘ WZEJDZIE KSIĘŻYC (2021) AKRYL BURNAT

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Emilia Waszak, The Commandment to Love, 2021 - surrealistyczny obraz z postaciami

13. Emilia Waszak

Tytuł: The Commandment to Love, 2021

Informacje: olej, płyta110x100 cm, 113,5x103,5 cm w oprawiesygn. p.d.: EW, opisany na odwrocie: EMILIA WASZAK THE COMMANDMENT TO LOVE OLEJ NA PŁYCIE 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2600 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Gabriela Olechowska, Roszpunka, 2022 - kolorowy obraz z kobietami w trawie

14. Gabriela Olechowska

Tytuł: Roszpunka, 2022

Informacje: olej, płótno100x140 cmsygn. l.d.: GABA, opisany na odwrocie: GABRIELA OLECHOWSKA "ROSZPUNKA" 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Cena sprzedaży: 1 100 zł

Izabela Szarek, Harmonia snu jesiennego, 2022 – bajkowy obraz ze śpiącymi zwierzętami

15. Izabela Szarek

Tytuł: Harmonia snu jesiennego, 2022

Informacje: olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Izabela Szarek Fellino '2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Kimba Kerner, Biomorph III, 2022 - ceramiczna rzeźba z postacią

16. Kimba Kerner

Tytuł: Biomorph III, 2022

Informacje: glina, drut, tlenki, angoba, szkliwo56x15x15 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Jan Broyek - Poczekalnia dusz, 2022 - obraz w czerwieniach z postaciami w kawiarni

17. Jan Broyek

Tytuł: Poczekalnia dusz, 2022

Informacje: olej, płótno73x60 cmsygn. p.d.: Broyek, opisany na odwrocie: "POCZEKALNIA DUSZ" 2022 Jan Broyek OIL ON CANVAS

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Klaudia Krzosek - Nadzieja, 2019 - męski akt w szarości z czerwienią

18. Klaudia Krzosek

Tytuł: Nadzieja, 2019

Informacje: olej, płótno110x90 cmopisany na odworcie: KLAUDIA KRZOSEK 2019 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3600 zł

Kamila Suchecka, Rachunek sumienia, 2022 - obraz z postacią na tle abstrakcji

19. Kamila Suchecka

Tytuł: Rachunek sumienia, 2022

Informacje: akryl, olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: "Rachunek sumienia" Kami 22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Bartłomiej Załucki, Cumque, 2022 - obraz z rudą kobietą czytającą książkę

20. Bartłomiej Załucki

Tytuł: Cumque, 2022

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Cumque... ZAŁUCKI MMXXII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Jakub Kępka - Szkło, 2022 - surrealistyczny obraz

21. Jakub Kępka

Tytuł: Szkło, 2022

Informacje: akryl, płótno90x100 cmopisany na odwrocie: Kepka "Szkło" 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Halyna Dudar - Signs of goodness, 2022 - abstrakcyjny, szaro-czerwony obraz z symbolami

22. Halyna Dudar

Tytuł: Signs of goodness, 2022

Informacje: olej, akryl, płótno60x60 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: "Signs of goodness" 2022 60x60 cm oil, acrylic, canvas Halyna Dudar

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Jakub Kułakowski, Przybysz w złotej szacie, 2022 - jasny pejzaż z kolorowymi akcentami

23. Jakub Kułakowski

Tytuł: Przybysz w złotej szacie, 2022

Informacje: akryl, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: J. KUŁAKOWSKI "PRZYBYSZ W ZŁOTEJ SZACIE" 2022 AKRYL, PŁÓTNO, 80x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 100 zł

Joanna Mrozowska, Pocztówka z Zacisza, 2018 - pastelowy obraz z architekturą i postacią

24. Joanna Mrozowska

Tytuł: Pocztówka z Zacisza, 2018

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA "POCZTÓWKA Z ZACISZA" tech akryl, płótno wym 100x100 cm 2018 rok

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Joanna Buszko Inny punkt widzenia, 2021 - czarno-biały obraz z leżącą postacią

25. Joanna Buszko

Tytuł: Inny punkt widzenia, 2021

Informacje: olej, płótno60x70 cmopisany na odwrocie: J.Buszko 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 500 zł

Ewa Ostaficzuk-Olbrychska, Around Eve, 2022 - biało-różowy obraz z czarną postacia

26. Ewa Ostaficzuk-Olbrychska

Tytuł: Around Eve, 2022

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. p.d.: Ewa O. O., opisany na odwrocie: "Around Eve", 2022 Ewa O. O.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Julia Dunko, Vulet, 2022 - czarno-szaro-fioletowa abstrakcja ze złotem

27. Julia Dunko

Tytuł: Vulet, 2022

Informacje: akryl, płótno116x89 cm,opisany na odwrocie: Vulet 2022 akryl/płótno 116x89 cm Julia Dunko DJulia

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Agnieszka Łakoma, Metropolis XXII, 2022 - kobiecy portret w stylu art deco

28. Agnieszka Łakoma

Tytuł: Metropolis XXII, 2022

Informacje: olej, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: Agnieszka Łakoma "Metropolis XXII" 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Iza Jaśniewska, z cyklu Rosa II, 2016 - szaro-brązowy obraz z roślinnością

29. Iza Jaśniewska

Tytuł: z cyklu Rosa II, 2016

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: 2016 r. Iza Jaśniewska ROSA II, opisany na odwrocie: Iza Jaśniewska tytuł: ROSA – II akryl 2016 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Paweł Wątroba, Drzewo 2 z cyklu Vrksasana-drzewo, 2021 - beżowo-zielony kolaż abstrakcja

30. Paweł Wątroba

Tytuł: Drzewo 2 z cyklu Vrksasana-drzewo, 2021

Informacje: akryl, collage, płyta50x50 cm, 52,5x52,5 cm w oprawiesygn. p.d.: P. WĄTROBA 2022, opisany na odwrocie: Vrksasana Drzewo P. Wątroba 2021, naklejka autorska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 400 zł

Anna Wieczerzak, Lato, 2022 - obraz z kobietą czytającą na trawie

31. Anna Wieczerzak

Tytuł: Lato, 2022

Informacje: akryl, płyta100x70 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Hanna Pushkarova - Jesienny bukiet, 2022 - martwa natura z kwaitami i ptakami na złotym tle

32. Hanna Pushkarova

Tytuł: Jesienny bukiet, 2022

Informacje: olej, akryl, płótno80x40 cmsygn. p.d.: Pushkarova, opisany na odwrocie: Pushkarova Hanna "Jesienny bukiet" 2022 r. olej, akryl, płótno, 40x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Alicja Marzec, W poszukiwaniu miłości, 2019 - obraz z tańczącymi postaciami na tle nieba

33. Alicja Marzec

Tytuł: W poszukiwaniu miłości, 2019

Informacje: olej, płótno70x100 cm,sygn. p.d.: Alicja Marzec '19, opisany na odwrocie: Alicja Marzec "W poszukiwaniu miłości" olej 2019 100x70

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Gabriela Paluch, Okolica Malagi, 2022 - widok na miasteczko i góry

34. Gabriela Paluch

Tytuł: Okolica Malagi, 2022

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Anzhela Tistyk , Colors, 2022 - kolorowy pejzaż

35. Anzhela Tistyk

Tytuł: Colors, 2022

Informacje: olej, płótno50x61 cmsygn. p d.: A. Tistyk, opisany na odwrocie: A. Tistyk, płótno lniane, 2022 wymiary 50/60

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 300 zł

Jakub Szymański, Terra – Tramonto, 2022 - szaro-niebieski pejzaż z drzewami

36. Jakub Szymański

Tytuł: Terra – Tramonto, 2022

Informacje: akryl, płótno80x120 cm sygn. l.b.: K.2022, opisany na odwrocie: J.Szymański "TERRA–TRAMONTO" 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Katarzyna Wołodkiewicz, Rozszerzenie, 2022 - pejzaż z pomarańczowymi drzewami na niebieskim tle

37. Katarzyna Wołodkiewicz

Tytuł: Rozszerzenie, 2022

Informacje: akryl, płótno90x60 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: 58/2022 Katarzyna Wołodkiewicz Rozszerzenie Przestrzenie Wewnętrzne Radość 4

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Katarzyna Kudełka, Bez ograniczeń, 2022 - obraz z kobietą w sukni i rowerem

38. Katarzyna Kudełka

Tytuł: Bez ograniczeń, 2022

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: Katarzyna Kudełka "Bez ograniczeń, 80x80 cm, akryl

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 700 zł

Katarzyna Saniewska, Nie siadaj plecami do drzwi, 2022 - obraz z postaciami przy stole

39. Katarzyna Saniewska

Tytuł: Nie siadaj plecami do drzwi, 2022

Informacje: olej, płótno100x150 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Saniewska "NIE SIADAJ PLECAMI DO DRZWI" olej na płótnie 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-3400 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Marek Domaniecki, Leg Movement I, 2022 - różowo-niebieski obraz z nogami

40. Marek Domaniecki

Tytuł: Leg Movement I, 2022

Informacje: olej, płótno, płyta80x100 cm, 83x103 cm w oprawieopisany na odwrocie: Leg Movement I Marek Domaniecki 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 3 600 zł

Magda Kłos - Oddech, 2022 - kobiecy portret w różu i błękicie

41. Magda Kłos

Tytuł: Oddech, 2022

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. p.d.: Magda Kłos Art, opisany na odwrocie: Magda Kłos 2022 r. "Oddech"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Mariusz Drabarek, Wpływ, 2022 - surrealistyczny obraz

42. Mariusz Drabarek

Tytuł: Wpływ, 2022

Informacje: akryl, płótno110x90 cmopisany na odwrocie: "Wpływ" Mariusz Drabarek Wrocław 21.02.22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Mirosław Nowiński, Melodia zapomnianej miłości, 2022 - bajkowy obraz z kobietą w różowej sukni

43. Mirosław Nowiński

Tytuł: Melodia zapomnianej miłości, 2022

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. l.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Melodia zapomnianej miłości" tech. akryl na płótnie wym. 60x80 rok 2022 aut. Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3600-4400 zł

Cena sprzedaży: 1 900 zł

Bartłomiej Michał Górecki, Fever, 2022 - kolorowy surrealistyczny obraz

44. Bartłomiej Michał Górecki

Tytuł: Fever, 2022

Informacje: akryl, płótno120x80 cmopisany na odwrocie: BARTŁOMIEJ GÓRECKI Fever 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 100 zł

Natalia Kozarzewska, Koniec lata, 2022 - abstrakcja z kolorowymi kształtami

45. Natalia Kozarzewska

Tytuł: Koniec lata, 2022

Informacje: akryl, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: KONIEC LATA 90x90/AKRYL/PŁÓTNO 2022 Kozarzewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Szczepan Zalewski, Skręt poruszenia z cyklu Akty przewrotu, 2022 - kobiecy akt na niebieskim tle

46. Szczepan Zalewski

Tytuł: Skręt poruszenia z cyklu Akty przewrotu, 2022

Informacje: akryl, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: CYKL "AKTY PRZEWROTU" "SKRĘT PORUSZENIA" SZCZEPAN ZALEWSKI 02.09.2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Urszula Szulborska, Koronki, 2022 - portret kobiety z czerwonymi włosami

47. Urszula Szulborska

Tytuł: Koronki, 2022

Informacje: akryl, płótno80x60 cm sygn. l.d.: US2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Tomasz Wiśniewski, Pinokio ma brudny nos, 2015 - surrealistyczny obraz z pinokiem i postaciami

48. Tomasz Wiśniewski

Tytuł: Pinokio ma brudny nos, 2015

Informacje: akryl, płyta50x70 cm, 52x72 cm w oprawiesygn. p.d.: tomski '15, opisany na odwrocie: Tomasz tomski Wiśniewski "Pinokio ma brudny nos" 2015

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Marcin Lenczowski, Pomarańczowy nr 7, 2022 - obraz z męską postacią bez twarzy na czerwonym tle

49. Marcin Lenczowski

Tytuł: Pomarańczowy nr 7, 2022

Informacje: akryl, płótno130x55 cmsygn. l.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: Lenczys M. Lenczowski 2022 POMARAŃCZOWY NR 7

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 100 zł

Barbara Bielecka-Woźniczko, Z cyklu Drzewa VI, 2021 - abstrakcyjny obraz z czerwonym kształtem drzewa

50. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: Z cyklu Drzewa VI, 2021

Informacje: akryl, olej, płótno90x90 cmsygn. u dołu: BBW 2021, opisany na odwrocie: B. Bielecka-Woźniczko Z cyklu Drzewa VI, akryl, olej, płótno, 90x90, 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Katarzyna Plewa - Róża, 2022 - dekoracyjny portret kobiety z różą

51. Katarzyna Plewa

Tytuł: Róża, 2022

Informacje: akryl, olej, płótno 80x60 cmsygn. p.d.: PLEWA22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Anna Sandecka-Ląkocy, La Mattina, 2022 - dekoracyjny kobiecy akt w pastelowych barwach

52. Anna Sandecka-Ląkocy

Tytuł: La Mattina, 2022

Informacje: olej, akryl, szlagmetal, płótno90x60 cmsygn, p.d.: Sandecka-Ląkocy'22, opisany na odwrocie: La Mattina '2022 Sandecka-Ląkocy

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-3600 zł

Magdalena Rochoń, Wrzosowisko, 2022 - obraz z kobiecymi postaciami na tle pejzażu

53. Magdalena Rochoń

Tytuł: Wrzosowisko, 2022

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. l.d.: Roma 2022 r., opisany na odwrocie: "Wrzosowisko" – obraz akrylowy autor: Magdalena Rochoń Lidzbark 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Paweł Batura, Funel, 2016 - surrealistyczny obraz w zieleniach

54. Paweł Batura

Tytuł: Funel, 2016

Informacje: olej, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: Paweł Batura 2016

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Janusz Hućko, Z-8-21, 2021 - surrealistyczny obraz w błękitach i zieleni

55. Janusz Hućko

Tytuł: Z-8-21, 2021

Informacje: olej, płyta HDF90x60 cm, 92x62 cm w oprawiesygn. l.d.: J. Hućko, opisany na odwrocie: J. Hućko. 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Adam Meler, Ja idę, 2022 - surrealistyczny obraz w brązach

56. Adam Meler

Tytuł: Ja idę, 2022

Informacje: olej, płótno92x61 cmsygn. p.d. monogramem, sygn. na odwrocie monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Magdalena Barczyk-Kurus, Horizon z cyklu Intymność światła, 2022 - świetlista abstrakcja w pomarańczach

57. Magdalena Barczyk-Kurus

Tytuł: Horizon z cyklu Intymność światła, 2022

Informacje: akryl, płótno76x102 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus "Horizon" cykl "Intymność światła" 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3800-4200 zł

Cena sprzedaży: 1 800 zł

Marzena Hettich-Uryszek Girl Gold no I, 2022 portret ruda dziewczyna złoto tajemniczy portret

58. Marzena Hettich-Uryszek

Tytuł: Girl Gold no I, 2022

Informacje: olej, szlagmetal, płótno100x100 cmsygn. p.d.: HETTICH-URYSZEK, opisany na odwrocie: MARZENA HETTICH-URYSZEK GIRL GOLD no I 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Mariola Świgulska Łąka w kroplach deszczu, 2022 pejzaż łąka rośliny brązowy pejzaż kwiatki zboże

59. Mariola Świgulska

Tytuł: Łąka w kroplach deszczu, 2022

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno80x120 cmsygn. p.d.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Jacek Krupa Nostalgia zagubiona, 2021 głowa portret surrealizm realizm magiczny twarz w niebie

60. Jacek Krupa

Tytuł: Nostalgia zagubiona, 2021

Informacje: olej, płótno50x50 cm, 52,5x52,5 cm w oprawiesygn. p.d.: J.Krupa 2021, opisany na odwrocie: "NOSTALGIA ZAGUBIONA" 2021 Jacek Krupa

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 300 zł

Piotr Banaszkiewicz Muzykanci, 2022 nokturn woda łódka muzycy instrumenty łódka podróż realizm obraz sztuka młoda

61. Piotr Banaszkiewicz

Tytuł: Muzykanci, 2022

Informacje: olej, płyta110x100 cm, 113,5x103,5 cm w oprawieopisany na odwrocie: PIOTR BANASZKIEWICZ MUZYKANCI 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2800 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Bartłomiej Baranowski Dalej, 2021 abstrakcja niebieska animalistyka ptaki ufo obraz realizm magiczny surrealizm

62. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Dalej, 2021

Informacje: akryl, płótno50x40 cmsygn. l.g.: Baranowski 63:21, na odwrocie naklejka autorska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Nadiia Shepitchak About choice, 2020 abstrakcyjny portret niebieski abstrakcja błękit głowa

63. Nadiia Shepitchak

Tytuł: About choice, 2020

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: Nadiia Shepitchak "about choice", 2022 Canvas, acrylic 50x50 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 400 zł

Ola Grudzińska Balteus VI, 2022 biało niebiesko czarna abstrakcja sztuka młoda biały niebieski czarny

64. Ola Grudzińska

Tytuł: Balteus VI, 2022

Informacje: akryl, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: Ola D. Grudzińska "Balteus VI" 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Emilia Durka Drzewo figowe w rozkładzie, 2022 botanika drzewa rośliny abstrakcja niebo rozkład

65. Emilia Durka

Tytuł: Drzewo figowe w rozkładzie, 2022

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. p.d.: EMILIA DURKA, datowany l.d.: 2022, opisany na odwrocie: EMILIA DURKA "DECAYED FIG TREE" 2022 MENORCA OIL ON CANVAS 80x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Yuliya Halyshyn Circle, 2022 minimalizm jajko kółko różowa abstrakcja geometryczna mały format

66. Yuliya Halyshyn

Tytuł: Circle, 2022

Informacje: akryl, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: Yuliya Halyshyn, 1993 "Circle" 2022 Canvas, acrylic, 60x80

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Maciej Kempiński Akt, 2022 abstrakcyjny akt mały format czarny różowy beżowy ciało kobieta

67. Maciej Kempiński

Tytuł: Akt, 2022

Informacje: akryl, płótno50x50 cmsygn. p.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Akt" M. Kempiński MMXXII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Dominika Radomska Miłosierny z cyklu Portrety Królów, 2022 animalistyka lew zwierzęta na obrazie król

68. Dominika Radomska

Tytuł: Miłosierny z cyklu Portrety Królów, 2022

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: Dominika Radomska Z cyklu "Portrety Królów" Miłosierny 2022 rok

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Paweł Kosior Big Pharma, 2022 surrealizm wielka tabletka pigułki katastrofa wyburzenie obraz

69. Paweł Kosior

Tytuł: Big Pharma, 2022

Informacje: olej, płótno50x60 cmsygn. p.d.: KOSIOR P., opisany na odwrocie: 04.2022, GLASGOW

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 500 zł

Artem Tuliuk Skrzydła, 2022 obraz kobieta akt pupa dziewczyna brunetka złoto

70. Artem Tuliuk

Tytuł: Skrzydła, 2022

Informacje: olej, płótno75x80 cmsygn. p.d.: ATuliuk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Anna Kruszewska Another memory from Bath, 2021 weduta pejzaż miejski kamienice domy ulica podróże

71. Anna Kruszewska

Tytuł: Another memory from Bath, 2021

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. p.d.: Anna, opisany na odwrocie: Anna Kruszewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Ilona Woźniak Nad morzem, 2022 delikatny pejzaż morski morze ocean plaża wakacje

72. Ilona Woźniak

Tytuł: Nad morzem, 2022

Informacje: olej, płótno60x100 cmopisany na odwrocie: I.W.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Teresa Kazimierczak Abstrakcja 952, 2022 abstrakcja kolorowa kwadratowy obraz abstrakcyjny różowy żółty błękitny niebieski pomazane marker

73. Teresa Kazimierczak

Tytuł: Abstrakcja 952, 2022

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Teresa Kazimierczak 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 500 zł

Marcin Baczak A może wyjechać...? z cyklu Panorama, 2022 poziomy obraz długi obraz panorama pejzaż błękitny niebieski morski góry

74. Marcin Baczak

Tytuł: A może wyjechać…? z cyklu Panorama, 2022

Informacje: akryl, płótno30x100 cmopisany na odwrocie: "A może wyjechać...?" z cyklu Panorama, 2022 Marcin Baczak MB 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Grzegorz Ziółkowski Fałszywy Bóg, 2009 symbolizm surrealizm ukrzyżowanie pieniądze pejzaż Jezus

75. Grzegorz Ziółkowski

Tytuł: Fałszywy Bóg, 2009

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. l.d.: ZIOLKOWSKI 2009

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Magdalena Mędzkiewicz Life in Color, 2022 abstrakcja kolorowa zielony żółty błękitny czerwony niebieski polska młoda sztuka obraz

76. Magdalena Mędzkiewicz

Tytuł: Life in Color, 2022

Informacje: akryl, płótno100x90 cmopisany na odwrocie: "Life in Color" 2022 M. Mędzkiewicz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Sabina Salamon Wiosenny spacer, 2020 pejzaż lekki łąka dziewczynka sukienka ciepło obraz sztuka młoda

77. Sabina Salamon

Tytuł: Wiosenny spacer, 2020

Informacje: olej, płótno40x60 cmsygn. p.d.: S. Salamon 20, opisany na odwrocie: S. Salamon 20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Joanna Dyląg-Faliszek Mglisty las, 2020 jesienny pejzaż obraz sztuka młoda księżyc drzewa liście jesień październik listopad

78. Joanna Dyląg-Faliszek

Tytuł: Mglisty las, 2020

Informacje: olej, płótno65x45 cmsygn. p.d.: Dyląg-Faliszek, opisany na odwrocie: JOANNA DYGLĄG-FALISZEK "MGLISTY LAS" OLEJ NA PŁÓTNIE 60x40 cm 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł