69 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Aukcja: 22 listopada 2022 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 10 listopada 2022 r.

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 22 listopada 2022 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można będzie oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna jest w naszej siedzibie od 10 listopada 2022 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Katalog 69 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Joanna Buszko, Limbo, 2022 - niebieski obraz ze spadającą postacią

1. Joanna Buszko

Tytuł: Limbo, 2022

Informacje: akryl, olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: JBUSZKO 22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 3 000 zł

Marek Domaniecki, Evening, 2022 - niebieski obraz z rzeźbą i krzesłem

2. Marek Domaniecki

Tytuł: Evening, 2022

Informacje: olej, płótno70x80 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: Marek Domaniecki 2022 'Evening'

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Anzhela Tistyk, Przystanek morski, 2022 - pejzaż nadmorski w portem

3. Anzhela Tistyk

Tytuł: Przystanek morski, 2022

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: A. Tistyk, 50/50, akryl, płótno lniane

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Marta Sobierajska, Kotka, 2022 - obraz z kotem na parapecie

4. Marta Sobierajska

Tytuł: Kotka, 2022

Informacje: olej, płótno100x73 cmopisany na odwrocie: M. Sobierajska "KOTKA" 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1800 zł

Katarzyna Saniewska, Rozgrywka, 2022 - obraz z postaciami grającymi w karty

5. Katarzyna Saniewska

Tytuł: Rozgrywka, 2022

Informacje: olej, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Saniewska "Rozgrywka" olej/płótno, 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 400 zł

Kamila Suchecka, Senne wątpliwości, 2022 - bajkowy obraz z postaciami

6. Kamila Suchecka

Tytuł: Senne wątpliwości, 2022

Informacje: akryl, olej, pastel, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: "Senne wątpliwości" Kami 22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Beata Tarnowska, Beige z cyklu Nierzeczywiste, 2022 - beżowo-turkusowy pejzaż

7. Beata Tarnowska

Tytuł: Beige z cyklu Nierzeczywiste, 2022

Informacje: olej, płótno120x150 cmopisany na odwrocie: B. TARNOWSKA UNREAL/BEIGE '22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3600 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Tomasz Jaxa Kwiatkowski Sztaby, 2021 - abstrakcja w błekicie ze złotem

8. Tomasz Jaxa Kwiatkowski

Tytuł: Sztaby, 2021

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: T. Kwiatkowski. 21

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Cena sprzedaży: 1 500 zł

Sebastian Andrzejewski , Wyspa namiętności, 2022 - błękitny pejzaż nadmorski

9. Sebastian Andrzejewski

Tytuł: Wyspa namiętności, 2022

Informacje: akryl, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: Sebastian Andrzejewski Wyspa namiętności 2022 akryl

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Magdalena Zalewska, Flecistka, 2021 - obraz z kobietą i pawiem

10. Magdalena Zalewska

Tytuł: Flecistka, 2021

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. p.d.: ML, opisany na odwrocie: ML MAGDALENA ZALEWSKA "FLECISTKA" 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Magdalena Barczyk-Kurus, Skyline z cyklu Intymność światła, 2022 - błękitna abstrakcja ze światłem

11. Magdalena Barczyk-Kurus

Tytuł: Skyline z cyklu Intymność światła, 2022

Informacje: akryl, płótno 76x102 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus "Skyline" cykl: "Intymność światła" 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3600-4200 zł

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Michał Dąbrowski, Forma-T 1, 2022 - szaro-niebieski obraz z fragmentem ciała

12. Michał Dąbrowski

Tytuł: Forma-T 1, 2022

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. l.d.: MDąbrowski, opisany na odwrocie: Forma-T 1 Michał Dąbrowski

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Ewa Czuchaj, Z cyklu Antypersona, 2007 - niebiesko-żółty obraz z postaciami

13. Ewa Czuchaj

Tytuł: Z cyklu Antypersona, 2007

Informacje: olej, płótno146x114 cmsygn. na odwrocie: EC

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Henadzy Havartsou - Niebieska sukienka, 2022 - kobieta w błękitnej sukni

14. Henadzy Havartsou

Tytuł: Niebieska sukienka, 2022

Informacje: olej, płótno100x70 cmsygn. p.d.: Havartsou, opisany na odwrocie: 100x70, 2022, O/P

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Grzegorz Ziółkowski - Na huśtawce, 2006 - bajkowy obraz z dziewczyną na łące

15. Grzegorz Ziółkowski

Tytuł: Na huśtawce, 2006

Informacje: olej, płótno60x50 cmsygn. p.d.: ZIOLKOWSKI 2006

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Magdalena Rochoń, Nie płoszcie aniołów, 2022 - bajkowy, pastelowy obraz z aniołem

16. Magdalena Rochoń

Tytuł: Nie płoszcie aniołów, 2022

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. l.d.: Rona 2022 r., opisany na odwrocie: "Nie płoszcie aniołów" – obraz akrylowy, autor: Magdalena Rochoń Lidzbark 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Justyna Ziółkowska, Daleko, gdzie mleko rozlewa się wśród gwiazd, 2022 - jasna abstrakcja z geometrią

17. Justyna Ziółkowska

Tytuł: Daleko, gdzie mleko rozlewa się wśród gwiazd, 2022

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d.: J.Z., opisany na odwrocie: "DALEKO, GDZIE MLEKO ROZLEWA SIĘ WŚRÓD GWIAZD" JUSTYNA ZIÓŁKOWSKA EQUILIBRIUM WARSZAWA 9.9.2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Anna Kruszewska, Somewhere in Modena, 2018 - miejski pejzaż z architekturą

18. Anna Kruszewska

Tytuł: Somewhere in Modena, 2018

Informacje: olej, płótno80x70 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Anna Kruszewska Somewhere in Modena 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Ksenia Noryk - Późne piwonie, 2022 - martwa natura z fioletowymi kwiatami

19. Kseniia Noryk

Tytuł: Późne piwonie, 2022

Informacje: olej, płótno40x50 cmsygn. p.d.: Kseniya '22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Magda Kłos, Vintage Queen, 2022 - portret kobiety w fioletach

20. Magda Kłos

Tytuł: Vintage Queen, 2022

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: Magda Kłos, opisany na odwrocie: Magda Kłos Vintage Queen 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Weronika Lipka - Purpurowe konie, 2022 kolorowy obraz ze stadem koni

21. Weronika Lipka

Tytuł: Purpurowe konie, 2022

Informacje: olej, płótno100x120 cmsygn. p.d.: Lipka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Iwona Kobryń, Bez tytułu z cyklu Lekcja rytmiki, 2022 - fioletowo-niebieski obraz z postaciami

22. Iwona Kobryń

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Lekcja rytmiki, 2022

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: cykl lekcja rytmiki Iwona Kobryń 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3800-5000 zł

Cena sprzedaży: 4 800 zł

Szczepan Zalewski - Pokrętne przebudzenie, 2022 - kobiecy akt na niebiesko-różowym tle

23. Szczepan Zalewski

Tytuł: Pokrętne przebudzenie, 2022

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: CYKL "AKRY PRZEWROTU" "PONĘTNE PRZEBUDZENIE" SZCZEPAN ZALEWSKI 1.09.2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Emilia Waszak - Cyklista X, 2021 - bajkowy obraz z wilkiem na rowerze

24. Emilia Waszak

Tytuł: Cyklista X, 2021

Informacje: olej, płyta50x60 cm, 53,5x63,5 cm w oprawieopisany na odwrocie: CYKLISTA X EMILIA WASZAK 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Anna Sandecka-Ląkocy, Poppy Dance, 2022 - kolorowy obraz z polem maków

25. Anna Sandecka-Ląkocy

Tytuł: Poppy Dance, 2022

Informacje: olej, akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'22, opisany na odwrocie: 'Poppy Dance' 2022 Anna Sandecka-Ląkocy

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Gabriela Paluch - Andaluzja, 2022 - kolorowy pejzaż z widokiem miasta

26. Gabriela Paluch

Tytuł: Andaluzja, 2022

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Elżbieta Ponińska, Wakacje na Santorini, 2022 - pejzaż z widokiem na morze

27. Elżbieta Ponińska

Tytuł: Wakacje na Santorini, 2022

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. p.d.: EPonińska '2022, opisany na odwrocie: Wakacje na Santorini akryl 80x60 cm aut. Elżbieta Ponińska 2022 r. ]

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Ilona Woźniak - Lazurowy brzeg, 2022 - jasny pejzaż nadmorski

28. Ilona Woźniak

Tytuł: Lazurowy brzeg, 2022

Informacje: olej, płótno60x100 cmopisany na odwrocie: I.W.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Anna Napiórkowska, Yello hat, 2022 - obraz z ludźmi leżącymi na plaży

29. Anna Napiórkowska

Tytuł: Yello hat, 2022

Informacje: akryl, płyta52,5x107 cmsygn. l.b.: ANNANA, opisany na odwrocie: ANNA NAPIÓRKOWSKA "Yello hat" 21.08.2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Ewelina Pajda, Kobieta i anioł, obraz z postacią anioła i kobiety

30. Ewelina Pajda

Tytuł: Kobieta i anioł, -

Informacje: olej, płótno70x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Adam Meler, Ostatnia dawka, 2022 - surrealistyczny obraz z postacią

31. Adam Meler

Tytuł: Ostatnia dawka, 2022

Informacje: olej, płótno92x61 cmsygn. l.d. monogramem, sygn. na odwrocie monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Piotr Banaszkiewicz, Bez tytułu, 2022 - surrealistyczny obraz z postaciami

32. Piotr Banaszkiewicz

Informacje: olej, płyta110x100 cm, 113,5x103,5 cm w oprawiesygn. p.d.: PB22, opisany na odwrocie: PIOTR BANASZKIEWICZ 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2800 zł

Cena sprzedaży: 1 100 zł

Ewelina Wasilewska, Król lasu, 2022 - bajkowy obraz z królikiem i dziewczynką

33. Ewelina Wasilewska

Tytuł: Król lasu, 2022

Informacje: olej, płótno110x81 cmsygn. p.d.: WE, opisany na odwrocie: "Król Lasu" Wasilewska Ewelina 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 900 zł

Beata Mura, Dolina zapomnienia, 2022 - zielony obraz z bajkowym pejzażem

34. Beata Mura

Tytuł: Dolina zapomnienia, 2022

Informacje: akryl, płótno90x90 cmsygn. p.d.: Ryś 2022, opisany na odwrocie: "Dolina zapomnienia" Mura Beata 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3600 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Katarzyna Plewa, Urd, 2022 - kobiecy portret z liśćmi monstery

35. Katarzyna Plewa

Tytuł: Urd, 2022

Informacje: akryl, olej, płótno80x80 cmsygn. p.d.: PLEWA 22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Natalia Kozarzewska - Anturium, 2022 - kolorowa abstrakcja w zieleni i czerwieni

36. Natalia Kozarzewska

Tytuł: Anturium, 2022

Informacje: akryl, płótno100x90 cmopisany na odwrocie: ANTURIUM 90x100 / AKRYL / PŁÓTNO 2022 Kozarzewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Jadwiga Wolska - Gruszka w malinie, 2022 - obraz z ielonym owocem na czerwonym tle

37. Jadwiga Wolska

Tytuł: Gruszka w malinie, 2022

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: 2022 JW, na odwrocie naklejka autorska: JADWIGA WOLSKA GRUSZKA W MALINIE 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Paweł Wątroba, Drzewo owocowe 3 z cyklu Joga dla umysłu, 2022 - kolaż w odcieniach zieleni i czerwieni

38. Paweł Wątroba

Tytuł: Drzewo owocowe 3 z cyklu Joga dla umysłu, 2022

Informacje: kolaż, papier, płyta 40x30 cm, 52,5x52,5 cm w oprawiesygn. p.d.: pawełwątroba 22', opisany na odwrocie: Paweł Wątroba 2022 Joga dla umysłu. Drzewo owocowe 3

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

Dagmara Dziewiątkowska, Twilight meditation No 03, 2022 - czerwona abstrakcja z gradientem

39. Dagmara Dziewiątkowska

Tytuł: Twilight meditation No 03, 2022

Informacje: akryl, płótno80x60 cm opisany na odwrocie: Twilight meditation 03 | 2021 r. D.Dziewiątkowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Katarzyna Kudełka - Na krawędzi słowa, 2022 - czerwony obraz z postaciami i architekturą

40. Katarzyna Kudełka

Tytuł: Na krawędzi słowa, 2022

Informacje: akryl, płótno90x120 cm sygn. p.d.; K.Kudełka, opisany na odwrocie: Katarzyna Kudełka "Na krawędzi słowa" 120x90 cm, akryl, 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 700 zł

Joanna Mrozowska, Grabienie, 2021 - szaro-czerwony obraz z budynkami i postacią

41. Joanna Mrozowska

Tytuł: Grabienie, 2021

Informacje: akryl, płótno65x92 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA "GRABIENIE" akryl, płótno wym. 65x92 cm 2021 rok

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Sergiusz Serio, Untitled 01, 2022 - geometryczna abstrakcja w szarości i czerwieni

42. Sergiusz “Serio” Kubicki

Tytuł: Untitled 01, 2022

Informacje: spray, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Serio!

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 400 zł

Agata Wereszczyńska, Lady in Red, 2022 - portret kobiety na czerwonym tle

43. Agata Wereszczyńska

Tytuł: Lady in Red, 2022

Informacje: technika mieszana, płótno60x60 cmsygn. p.d.: AWereszczyńska 2022, opisany na odwrocie: AGATA WERESZCZYŃSKA "LADY IN RED" 60x60 cm 2022 technika mieszana

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Jan Broyek, Trupy na ulicach, 2022 - nastrojowy obraz z widokiem miasta nocą

44. Jan Broyek

Tytuł: Trupy na ulicach, 2022

Informacje: olej, spray, płótno170x110 cmopisany na odwrocie: "TRUPY NA ULICACH" 2022 Jan Broyek OIL ON CANVAS + SPRAY

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 700 zł

Alicja Marzec, Wsparcie, 2022 - obraz z tańczącymi postaciami

45. Alicja Marzec

Tytuł: Wsparcie, 2022

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. p.d.: A. MARZEC 2022, opisany na odwrocie: Alicja Marzec olej na płótnie "WSPARCIE" 2022 100x70

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Maciej Kempiński, Wakacyjna przygoda, 2022 - nadmorski pejzaż z łodziami

46. Maciej Kempiński

Tytuł: Wakacyjna przygoda, 2022

Informacje: akryl, płótno50x73 cmsygn. l.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Wakacyjna przygoda" M. Kempiński MMXXII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 600 zł

Emilia Durka, Chryzantemy i chinoiserie, 2020 - martwa natura z kwiatami w chińskim wazonie

47. Emilia Durka

Tytuł: Chryzantemy i chinoiserie, 2020

Informacje: olej, płótno60x50 cm, 67,5x57x5 cm w oprawiesygn. p.d.: EMILIA DURKA, datowany l.d.: 2020, opisany na odwrocie: "CHRYZANTEMY I CHINOISERIE", EMILIA DURKA 2020 OLEJ NA PŁÓTNIE 50x60 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Kamila Guzal-Pośrednik, Roztopy, 2022 - różowo-niebieski pejzaż zimowy

48. Kamila Guzal-Pośrednik

Tytuł: Roztopy, 2022

Informacje: olej, płótno60x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Dawid Orłowski, 14:00 z cyklu City Lights, 2022 - miejski widok z wieżowcami

49. Dawid Orłowski

Tytuł: 14:00 z cyklu City Lights, 2022

Informacje: akryl, płótno50x70 cmsygn. p.d.: Orłowski D., opisany na odwrocie: "14:00" z cyklu City Lights Owłowski Dawid, 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Bartłomiej Baranowski, Pan dokąd? Milordzie, 2022 - bajkowy obraz z ptakiem w cylindrze

50. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Pan dokąd? Milordzie, 2022

Informacje: akryl, płótno90x60 cmsygn. p.d.: Baranowski 05:22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2600 zł

Cena sprzedaży: 1 600 zł

Izabela Szarek, Cyclops, 2022 - surrealistyczny obraz z postacią

51. Izabela Szarek

Tytuł: Cyclops, 2022

Informacje: olej, płyta100x80 cmopisany na odwrocie: Fellino '22, Izabela Szarek

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 500 zł

Jolanta Frankiewicz, Smuteczki, 2022 - kolorowy portret kobiety z kwiatami we włosach

52. Jolanta Frankiewicz

Tytuł: Smuteczki, 2022

Informacje: akryl, płótno90x70 cmsygn. p.d.: Frankiewicz, opisany na odwrocie: "Smuteczki" Jolanta Frankiewicz 2022 r technika: farby akrylowe

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Tomasz Masionek How Much Longer, 2022 portret mężczyzna kolorowy obraz sztuka młoda czapka

53. Tomasz Masionek

Tytuł: How Much Longer, 2022

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. p.d.: TOMASZ MASIONEK, opisany na odwrocie: T. MASIONEK HOW MUCH LONGER 2022 Masionek

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Urszula Szulborska Rafa koralowa, 2022 abstrakcja kolorowa mały format morski świat pod wodą obraz sztuka młoda

54. Urszula Szulborska

Tytuł: Rafa koralowa, 2022

Informacje: akryl, mazaki akrylowe, płótno50x60 cmsygn. l.d.: US 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Mirosław Nowiński Melodia o poranku, 2022 kobieta muzyka obraz sztuka młoda surrealizm realizm magiczny pejzaż figuracja pomarańczowy magiczny świat

55. Mirosław Nowiński

Tytuł: Melodia o poranku, 2022

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. l.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Melodia o poranku" tech. akryl na płótnie, wym. 60x80, rok 2022, aut. Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3600-4400 zł

Cena sprzedaży: 2 200 zł

Marcin Baczak Lodowy wąwóz z cyklu Antarktyda, 2022 pejzaż zimowy niebieski góry lód błękitny biały sztuka młoda obraz

56. Marcin Baczak

Tytuł: Lodowy wąwóz z cyklu Antarktyda, 2022

Informacje: akryl, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: "Lodowy wąwóz" cykl Antarktyda, 2022 Marcin Baczak akryl/płótno

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

57. Nadiia Shepitchak

Tytuł: Nostalgia, 2022

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: Nariia Shepitchak "Nostalgia", 2022 Canvas, acrylic 50x50 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Klaudia Kuchno Myśli, 2021 obraz sztuka młoda mężczyzna ciało plaża surrealizm abstrakcja realizm szary

58. Klaudia Kuchno

Tytuł: Ciąg dalszy melancholii, 2022

Informacje: akryl, płyta30x40 cmsygn. p.d.: K.K 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Karolina Karkucińska Bańki nad miastem, 2022 pejzaż miejski weduta obraz dziecięcy pastelowe kolory błękitny biały

59. Karolina Karkucińska

Tytuł: Bańki nad miastem, 2022

Informacje: akryl, płótno90x60 cmsygn. p.d.: K. Karkucińska 2022 R.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Julia Dunko Madeera, 2022 abstrakcja obraz geometryczny kolory pastelowe różowy szary biały czarny żółty złoty sztuka młoda

60. Julia Dunko

Tytuł: Madeera, 2022

Informacje: akryl, płótno90x130 cmopisany na odwrocie: Madera 2022 akryl/płótno 90x130 Julia Dunko DJulia

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Andrzej Zujewicz Rorrim-Mirror, 2022 symetria słowa czarny biały szary litery odbicie lustrzane lustro geometria

61. Andrzej Zujewicz

Tytuł: Rorrim-Mirror, 2022

Informacje: akryl, olej, płótno80x120 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "RORRIM MIRROR '2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 300 zł

Julia Reiter Havana White, 2022 kobieta obraz biały ślub suknia ślubna plecy kobiecość architektura blondynka figuracja schody

62. Julia Reiter

Tytuł: Havana White, 2022

Informacje: olej, płótno140x100 cmsygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3000-3800 zł

63. Magdalena Mędzkiewicz

Tytuł: Winterscape / Zimowy krajobraz, 2022

Informacje: akryl, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: "Winterscape / Zimowy krajobraz" 2022 Magdalena Mędzkiewicz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Iza Jaśniewska z cyklu Rosa III, 2016 abstrakcja botanika szary zielony geometria natura pnącza obraz sztuka młoda

64. Iza Jaśniewska

Tytuł: z cyklu Rosa III, 2016

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Iza Jaśniewska 2016, opisany na odwrocie: Iza Jaśniewska tytuł – ROSA – III akryl 2016

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Jacek Krupa Ukryta dolina, 2020 mroczny pejzaż góry szary surrealizm realizm magiczny tajemniczy obraz

65. Jacek Krupa

Tytuł: Ukryta dolina, 2020

Informacje: olej, płótno60x90 cm, 62x92 cm w oprawiesygn. p.d.: J. Krupa 2020, opisany na odwrocie: "UKRYTA DOLINA" 2020 Jacek Krupa

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Janusz Hućko Z-23-22, 2022 surrealizm realizm magiczny mroczny obraz czerwony zielony abstrakcja dziwny świat

66. Janusz Hućko

Tytuł: Z-23-22, 2022

Informacje: olej, płyta HDF90x60 cm, 92x62 cm w oprawiesygn. l.d.: J. Hućko, opisany na odwrocie: J. Hućko 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 900 zł

Paweł Kosior Lekcja pierwsza, 2022 surrealizm realizm magiczny pejzaż morski ludzie obraz sztuka młoda

67. Paweł Kosior

Tytuł: Lekcja pierwsza, 2022

Informacje: olej, płótno56x45,5 cmsygn. p.d.: KOSIOR P., opisany na odwrocie: 02.2022 GLASGOW

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 2 200 zł

Hanna Żebrowska bez tytułu obraz oprawiony rama abstrakcja faktura wypukła folia aluminiowa zielony czerwony srebrny

68. Hanna Żebrowska

Tytuł: Bez tytułu,

Informacje: technika mieszana, płótno50x70 cm, 55,5x75,5 w oprawieopisany na odwrocie: technika mieszana płótno 50cm x 70cm Hanna Żebrowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Sabina Salamon Kwiaty w ogrodzie, 2022 botanika kwiaty kwiatki oprawiony obraz sztuka młoda retro elegancki

69. Sabina Salamon

Tytuł: Kwiaty w ogrodzie, 2022

Informacje: olej, panel malarski50x60 cm, 57x67 cm w oprawiesygn. p.d.: S. Salamon 2022, opisany na odwrocie: Sabina Salamon Ogród 2022 r Kwiaty w Ogrodzie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Aneta Olszewska-Kołodziejska Pejzaż natury, 2021 pejzaż nowoczesny abstrakcyjny sztuka młoda współczesna las impresjonizm zielony niebieski żółty

70. Aneta Olszewska-Kołodziejska

Tytuł: Pejzaż natury, 2021

Informacje: akryl, płótno80x120 cmsygn. p.d.: Aneta O-K., opisany na odwrocie: Aneta Olszewska-K 2021 r

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Hanna Pushkarova Trzy ptaki (tryptyk), 2022 obraz ptaszki animalistyka polskie ptaki złoto sztuka młoda

71. Hanna Pushkarova

Tytuł: Trzy ptaki (tryptyk), 2022

Informacje: akryl, olej, płótno65x20 cm (20x20 cm + 25x20 cm + 20x20 cm)sygn. p.d. i l.d.: Pushkarova, opisany na odwrocie: Pushkarova PTAKI 20x20 25x20 2022 r tryptyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Yuliya Halyshyn Glance, 2022 szklana rzeźba szkło twarze portrety rzeźba współczesna młoda

72. Yuliya Halyshyn

Tytuł: Glance, 2022

Informacje: szkło38x38x4 cmunikat

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Mariola Świgulska Złotem otulone, 2020 obraz czerwone kwiaty złote tło botanika maki kwiatki

73. Mariola Świgulska

Tytuł: W złocistej mżawce, 2020

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno80x120 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2020 r., opisany na odwrocie: "W złocistej mżawce" Mariola Świgulska Seenna Miłego życia :)

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Marzena Hettich-Uryszek Girl Gold no I, 2022 portret kobiety rudej złoto tajemnicza dziewczyna obraz sztuka młoda

74. Marzena Hettich-Uryszek

Tytuł: Girl Gold no II, 2022

Informacje: olej, szlagmetal, płótno100x100 cmsygn. p.d.: M. HETTICH URYSZEK, opisany na odwrocie: MARZENA HETTICH-URYSZEK GIRL GOLD no II 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Artem Tuliuk Solo ognia, 2022 obraz czerwony żółty młoda sztuka kobieta kapelusz figuracja

75. Artem Tuliuk

Tytuł: Solo, 2022

Informacje: olej, płótno80x60 cmsygn. l.d.: ATuliuk, opisany na odwrocie: Artem Tuliuk Solo – 2022 –

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Marlena Kaczerska Scarface, 2022 obraz kadr z filmu kobieta portret papieros obraz sztuka młoda

76. Marlena Kaczerska

Tytuł: Scarface, 2022

Informacje: akryl, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: "Scarface" MK 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Jena Polak Kokardka, 2022 portret kobiety sztuka młoda kapelusz obraz kwiaty

77. Jena Polak

Tytuł: Kokardka, 2022

Informacje: olej, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: Jena Polak 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł