7 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 30 sierpnia 2017 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 17 sierpnia 2017 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 26-27 sierpnia 2017 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

W środę 30 sierpnia 2017 r. o godz. 19:30 zapraszamy na 7 Aukcję Sztuki Młodej! Wystawa przedaukcyjna czynna jest w naszej siedzibie na ul. Hożej 51 w Warszawie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W weekend 26-27 sierpnia 2017 r. odbędzie się u nas showroom przedaukcyjny – w sobotę będzie można nas odwiedzić w godz. 11:00-18:00, a w niedzielę 12:00-18:00. Zlecenia aukcyjne i limity można składać poprzez przyciski „złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową na stronie, a także telefonicznie pod numerem 503 012 889 oraz mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl. Polecamy również możliwość licytacji online na platformie OneBid!

Katalog aukcji jest dostępny na artinfo.pl i Onebid.pl.

W katalogu znalazło się wiele nowych nazwisk – to nierzadko młodzi artyści, którzy nie tylko debiutują w Xanadu, ale też w ogóle na rynku aukcyjnym. Zdążyli już jednak zabłysnąć na konkursach artystycznych, przeglądach najlepszych dyplomów czy festiwalach. Warto zwrócić uwagę na przykuwający wzrok portret autorstwa Anety Biel, intensywne w kolorze płótno Oli Arent, miejskie sceny Michała Węgrzyna i Małgorzaty Rukszan, surrealistyczny akt Michała Spryszyńskiego, czy impresjonistyczne pejzaże Oleny Horhol i Konrada Hamady. Spośród prac w konwencji abstrakcyjnej polecamy dość łagodną tym prazem pracę Dominika Smolika, geometryczną kompozycję Magdaleny Kanawki, fakturowe płótno Hanny Rozpary, czy stonowany, utrzymany w szarościach obraz Renaty Kluczyńskiej. Jedną z mocniejszych pozycji jest duże płótno Doroty Kuźnik – wielopostaciowa scena zdecydowanie nie pozwala przejść obok siebie obojętnie. Kolekcjonerom preferującym malarstwo figuratywne polecamy również prace Mikołaja Szpaczyńskiego, Karoliny Chorązki-Paluch, Kamila Stańczaka i Ryszarda Rabsztyna. W katalogu znalazły się również nazwiska regularnie pojawiające się na aukcjach Xanadu – Ula Niemirska, Iwona Gabryś, Mariola Świgulska, Krzysztof Piętka, Elżbieta Prusinowska, Jakub Godziszewski, Daniel Białowąs, Aneta Śliwa, czy Marta Julia Piórko.

Zachęcamy do zapoznania się z filmem, na którym prezentujemy kilka polecanych pozycji:

City jungle - Artur Marciniszyn (KOCUR 1) (2017), obraz akrylowy na płótnie

1. Artur Marciniszyn (KOCUR 1)

Tytuł: City jungle, 2017

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: 2017 “CITY JUNGLE” oraz monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Słowiańska dusza - Jacek Cyganek (2016), obraz olejny na płótnie

2. Jacek Cyganek

Tytuł: Słowiańska dusza, 2016

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. p.d.: Jacek Cyganek, opisany na odwrocie: SŁOWIAŃSKA DUSZA Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Łąka azzurro - Marta Konieczny (2013), obraz olejny na płótnie

3. Marta Konieczny

Tytuł: Łąka azzurro, 2013

Informacje: olej, płótno100x120 cmsygn. p.d.: MARTA KONIECZNY, opisany na odwrocie: ŁĄKA AZZURRO Marta Konieczny 2013

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

1D001 Bema - Michał Węgrzyn (2017), akryl, płyta

4. Michał Węgrzyn

Tytuł: 1D001 Bema, 2017

Informacje: akryl, płyta53x53 cmsygn. l.d.: MW, opisany na odwrocie: 1D001 BEMA MWĘGRZYN PLAC BEMA, WROCŁAW ‘17 50x50 (53x53)

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Intruz - Ryszard Rabsztyn (2017), akryl, marker, płótno

5. Ryszard Rabsztyn

Tytuł: Intruz, 2017

Informacje: akryl, marker, płótno80x40 cmsygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: RYSZARD RABSZTYN “INTRUZ” AKRYL I MARKER NA PŁÓTNIE 40x80 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Bez tytułu - Anna Jarzymowska (2017), obraz olejny na płótnie

6. Anna Jarzymowska

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Anna Jarzymowska bez tytułu 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Las VI - Arkadiusz Rafflewski (2014), obraz olejny na płótnie

7. Arkadiusz Rafflewski

Tytuł: Las VI, 2014

Informacje: olej, płótno2x (90x120) cmopisany na odwrocie: Rafflewski 2014 “Las VI”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Bez tytułu - Dorota Kuźnik (2016), obraz olejny na płótnie

8. Dorota Kuźnik

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: olej, płótno120x140 cmsygn. p.d.: D. Kuźnik, opisany na odwrocie: Dorota Kuźnik 2016 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2200,00 zł

Jeźdźcy - Sławomir Wojtkiewicz (2017), akryl, płyta

9. Sławomir Wojtkiewicz

Tytuł: Jeźdźcy, 2017

Informacje: akryl, płyta100x100 cm kompozycja, 102x102 cm w oprawiesygn. p.d.: S. Wojtkiewicz 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Afterimage - Dominik Smolik (2017), obraz akrylowy na płótnie

10. Dominik Smolik

Tytuł: Afterimage, 2017

Informacje: akryl, płótno80x120 cmopisany na odwrocie: Dominik Smolik Afterimage 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Koń - Aneta Śliwa (2017), ceramika szkliwiona

11. Aneta Śliwa

Tytuł: Koń, 2017

Informacje: ceramika szkliwiona20x27x12 cmsygn. na spodzie: 2017 r. ANETA ŚLIWA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Kobiecość - Paweł Porada (2017), obraz akrylowy na płótnie

12. Paweł Porada

Tytuł: Kobiecość, 2017

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. p.d.: Porada 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

|_>V

13. Magdalena Kanawka

Tytuł: |_>V<_|, 2017

Informacje: technika własna, papier, tusz, akryl, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: KANAWKA 17’ |_>V<_|

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Dama nie fałszuje - Edyta Mądzelewska (2017), obraz olejny na płótnie

14. Edyta Mądzelewska

Tytuł: Dama nie fałszuje, 2017

Informacje: olej, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: “DAMA NIE FAŁSZUJE” Edyta Mądzelewska 2017 r. Legionowo (WaWa)

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Miasto 6000 - Magdalena Karwowska (2017), obraz akrylowy na płótnie

15. Magdalena Karwowska

Tytuł: Miasto 6000, 2017

Informacje: akryl, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 6000 2017.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Popiersie - Kamil Stańczak (2017), obraz akrylowy na płótnie

16. Kamil Stańczak

Tytuł: Popiersie, 2017

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: K. STAŃCZAK POPIERSIE ’2017 AKRYL oraz pieczątka autorska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Jezioro - Piotr Trusik (2017), obraz olejny na płótnie

17. Piotr Trusik

Tytuł: Jezioro, 2017

Informacje: olej, płótno135x90 cmopisany na odwrocie: P. Trusik 135x90 cm oraz nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Ewa II - Aneta Kowalczyk (2015), pastel, druk płaski, papier Fabriano

18. Aneta Kowalczyk

Tytuł: Ewa II, 2015

Informacje: pastel, druk płaski, papier Fabriano91,5x61 cm kompozycja, 103x73 cm w oprawiesygn. u dołu: Ewa II Aneta Kowalczyk 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Krzysztof Piętka (2016), obraz olejny na płótnie

19. Krzysztof Piętka

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: olej, płótno50x40 cmopisany na odwrocie: KRZYSZTOF PIĘTKA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Lava - Hanna Rozpara (2017), olej, technika mieszana, płótno

20. Hanna Rozpara

Tytuł: Lava, 2017

Informacje: olej, technika mieszana, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2017, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA “LAVA” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Dajlizka - Elżbieta Prusinowska (2016), akryl, spray na płótnie

21. Elżbieta Prusinowska

Tytuł: Dajlizka, 2016

Informacje: akryl, spray, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: ELŻBIETA PRUSINOWSKA 30.X i 2.XI 2016 ZG

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Wenus wieszająca pranie - Magdalena Łazar-Massier (2016), obraz akrylowy na płótnie

22. Magdalena Łazar-Massier

Tytuł: Wenus wieszająca pranie, 2016

Informacje: akryl, płótno100x80 cmna odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Metropolizm 20 - Renata Kluczyńska (2016), obraz akrylowy na płótnie

23. Renata Kluczyńska

Tytuł: Metropolizm 20, 2016

Informacje: akryl, płótno65x81 cmopisany na odwrocie: RENATA KLUCZYŃSKA ’16

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Naga kobieta w raju III - Daniel Porada (2016), akryl, płyta HDF

24. Daniel Porada

Tytuł: Naga kobieta w raju III, 2016

Informacje: akryl, płyta HDF70x50 cm kompozycja, 78x58 cm w oprawiesygn. l.d.: DP16, opisany na odwrocie: DANIEL PORADA “NAGA KOBIETA W RAJU III” ang. “NAKED WOMAN IN PARADISE III” 2016 AKRYL/ACRYLIC 50x70 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Kompozycja nr 111 - Iwona Gabryś (2017), akryl,  suchy pastel, węgiel, płótno

25. Iwona Gabryś

Tytuł: Kompozycja nr 111, 2017

Informacje: akryl,  suchy pastel, węgiel, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Jedwab zielony - Joanna Półkośnik (2017), obraz akrylowy na płótnie

26. Joanna Półkośnik

Tytuł: Jedwab zielony, 2017

Informacje: akryl, płótno80x120 cmsygn. p.d.: J.P’17, opisany na odwrocie: Joanna Półkośnik 2017 “Jedwab zielony”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Rusałka - Marcin Jaszczak (2017), obraz olejny na płótnie

27. Marcin Jaszczak

Tytuł: Rusałka, 2017

Informacje: olej, płótno70x60 cmsygn. p.d.: MJ 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Wybuch materii - Mariola Świgulska (2017), obraz olejny na płótnie

28. Mariola Świgulska

Tytuł: Wybuch materii, 2017

Informacje: olej, płótno80x120 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Autoportret interpercepcyjny 2 - Kacper Woźny (2017), olej, płótno, kolaż

29. Kacper Woźny

Tytuł: Autoportret interpercepcyjny 2, 2017

Informacje: olej, płótno, kolaż100x100 cmopisany na odwrocie: Woźny 17’

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Warunki podróży - Izabela Kostiukow (2017), technika mieszana na płótnie

30. Iza Kostiukow

Tytuł: Warunki podróży, 2017

Informacje: technika mieszana, płótno120x80 cmopisany na odwrocie: IZA KOSTIUKOW “WARUNKI PODRÓŻY” 120x80 TECH. MIESZANA 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Beagle - Marta Julia Piórko (2017), obraz olejny na płótnie

31. Marta Julia Piórko

Tytuł: Beagle, 2017

Informacje: olej, płótno30x30 cmopisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO “BEAGLE” 30x30 cm OLEJ NA PŁÓTNIE 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Black - Aleksandra Misztur (2017), obraz akrylowy na płótnie

32. Aleksandra Misztur

Tytuł: Black, 2017

Informacje: akryl, płótno60x73 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Mikołaj Szpaczyński (2012), obraz olejny na płótnie

33. Mikołaj Szpaczyński

Tytuł: Bez tytułu, 2012

Informacje: olej, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: MIKOŁAJ SZPACZYŃSKI 2012

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1700,00 zł

Krajobraz księżycowy 3 - Aleksandra Semeniuk (2017), technika własna, olej, akryl, płyta

34. Aleksandra Semeniuk

Tytuł: Krajobraz księżycowy 3, 2017

Informacje: technika własna, olej, akryl, płytaśr. 74,5 cmopisany na odwrocie: “Krajobraz księżycowy 3” A. Semeniuk 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Chłopcy - Tomasz Witkowski (2017), obraz olejny na płótnie

35. Tomasz Witkowski

Tytuł: Chłopcy, 2017

Informacje: olej, płótno80x70 cmsygn. p.d.: - CHŁOPCY - T. Witkowski 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Zatoczka - Jacek Malinowski (2016), obraz olejny na płótnie

36. Jacek Malinowski

Tytuł: Zatoczka, 2016

Informacje: olej, płótno60x70 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Samuraj II - Jakub Godziszewski (2016), olej, płatki miedzi, płótno

37. Jakub Godziszewski

Tytuł: Samuraj II, 2016

Informacje: olej, płatki miedzi, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: JAKUB GODZISZEWSKI 2016 Samuraj II

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Bez tytułu - Beata Trembecka (2016), obraz akrylowy na płótnie

38. Beata Trembecka

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: akryl, płótno60x80 cmsygn. p.d.: B. Trembecka 2016, opisany na odwrocie: BEATA TREMBECKA BEZ TYTUŁU 2016 AKRYL 60x80 Nr. kat. 058 B.Trembecka

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Martwa natura - Weronika Braun (2016), obraz olejny na płótnie

39. Weronika Braun

Tytuł: Martwa natura, 2016

Informacje: olej, płótno90x120 cmsygn. p.d.: W. BRAUN, opisany na odwrocie: W. BRAUN 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Bez tytułu - Krzysztof Bucior (2016), obraz olejny na płótnie

40. Krzysztof Bucior

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: olej, płótno70x50 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Martwa natura I - Paulina Jawień (2013), obraz olejny na płótnie

41. Paulina Jawień

Tytuł: Martwa natura I, 2013

Informacje: olej, płótno100x80cmopisany na odwrocie: PAULINA JAWIEŃ MARTWA NATURA I OLEJ NA PŁÓTNIE 100x80 2013

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Między nocą a dniem I - Aneta Biel (2016), obraz akrylowy na płótnie

42. Aneta Biel

Tytuł: Między nocą a dniem I, 2016

Informacje: akryl, płótno100x70 cm, w oprawie 105x75 cmsygn. p.d.: AB

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Bez tytułu - Agnieszka Wójtowicz (2016), technika mieszana na płótnie

43. Agnieszka Wójtowicz

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: technika mieszana, płótno100x150 cmopisany na odwrocie: AGNIESZKA WÓJTOWICZ 2016 R. techn. łączona, własna. płótno 100x150 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Miasto klocki I - Marta Papierowska (2015), obraz olejny na płótnie

44. Marta Papierowska

Tytuł: Miasto klocki I, 2015

Informacje: olej, płótno40x30 cmsygn. l.d.: MP, opisany na odwrocie: Marta Papierowska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Zielone skrzypce - Barbara Porczyńska (2009), obraz olejny na płótnie

45. Barbara Porczyńska

Tytuł: Zielone skrzypce, 2009

Informacje: olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: BARBARA PORCZYŃSKA “ZIELONE SKRZYPCE” OLEJ NA PŁÓTNIE 80x100 cm 2009

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Zachód słońca - Konrad Hamada (2017), obraz olejny na płótnie

46. Konrad Hamada

Tytuł: Zachód słońca, 2017

Informacje: olej, płótno20x50 cmsygn. p.d.: Konrad Hamada 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Trzymaj fason z cyklu Rozrywki - Ula Niemirska (2016), kolaż, akryl na płótnie

47. Ula Niemirska

Tytuł: Trzymaj fason z cyklu Rozrywki, 2016

Informacje: akryl, kolaż, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: ULA NIEMIRSKA 2016 collage/akryl ROZRYWKI “TRZYMAJ FASON” #FASCH 70x50 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Podwójny portret Virginii Oldoini - Katarzyna Matylda Kręcicka (2017), technika mieszana, kolaż, płótno

48. Katarzyna Matylda Kręcicka

Tytuł: Podwójny portret Virginii Oldoini, 2017

Informacje: technika mieszana, kolaż, płótno90x70 cmsygn. p.d.: kmk’17

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Blue ring - Katarzyna Kombor (2017), obraz olejny na płótnie

49. Katarzyna Kombor

Tytuł: Blue ring, 2017

Informacje: olej, płótno50x40 cmopisany na odwrocie: KATARZYNA KOMBOR “BLUE RING” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Magnolia - Karina Kałuża (2017), obraz olejny na płótnie

50. Karina Kałuża

Tytuł: Magnolia, 2017

Informacje: olej, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: Karina Kałuża 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Korekty 9 - Daniel Białowąs (2017), obraz akrylowy na płótnie

51. Daniel Białowąs

Tytuł: Korekty 9, 2017

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Daniel Białowąs ''KOREKTY 9'' AKRYL NA PŁÓTNIE 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

BT - Katarzyna Kordyasz (2012), obraz olejny na płótnie

52. Katarzyna Kordyasz

Tytuł: BT, 2012

Informacje: olej, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: KATARZYNA KORDYASZ 2012 r. BT

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Friend of mine 2 - Katarzyna Sienkiewicz (2015), obraz olejny na płótnie

53. Katarzyna Sienkiewicz

Tytuł: Friend of mine 2, 2015

Informacje: olej, płótno33x41 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Sienkiewicz “FRIEND OF MINE 2”, 2015 33x41 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Fauny, rusałki i czorty w naturze, taniec - Maciej Cieśla (2017), obraz olejny na płótnie

54. Maciej Cieśla

Tytuł: Fauny, rusałki i czorty w naturze, taniec, 2017

Informacje: olej, płótno101x140 cmsygn. p.d.: Maciej Cieśla, opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Rzeka - Olena Horhol (2016), obraz olejny na płótnie

55. Olena Horhol

Tytuł: Rzeka, 2016

Informacje: olej, płótno60x60 cm kompozycja, 63x63 cm w oprawiesygn. p.d.: HORHOL, opisany na odwrocie: OLENA HORHOL 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Premiera - Małgorzata Rukszan (2017), obraz akrylowy na płótnie

56. Małgorzata Rukszan

Tytuł: Premiera, 2017

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. l.d.: M. Rukszan .XII.2016, opisany na odwrocie: M. RUKSZAN “PREMIERA” AKRYL OLSZTYN 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Marina w Gdyni - Andrzej Tuźnik (2017), obraz akrylowy na płótnie

57. Andrzej Tuźnik

Tytuł: Marina w Gdyni, 2017

Informacje: akryl, płótno60x80 cmsygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: monogramem oraz ‘2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

Spacer - Małgorzata Fenrych (2017), obraz olejny na płótnie

58. Małgorzata Fenrych

Tytuł: Spacer, 2017

Informacje: olej, płótno80x60 cmsygn. l.d.: MF17, opisany na odwrocie: Małgorzata Fenrych “Spacer” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Słowianki - Sabina Maria Grzyb (2017), obraz akrylowo-olejny na płótnie

59. Sabina Maria Grzyb

Tytuł: Słowianki, 2017

Informacje: akryl, olej, płótno70x100 cmsygn. p.d.: Sabina Maria, opisany na odwrocie: SŁOWIANKI

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Game - Jagoda Dziewanowska (2017), obraz olejny na płótnie

60. Jagoda Dziewanowska

Tytuł: Game, 2017

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn.p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Szaniec I - Sylwia Lis-Persona (2015), obraz akrylowy na płótnie

61. Sylwia Lis-Persona

Tytuł: Szaniec I, 2015

Informacje: akryl, płótno100x70 cm, w oprawie 105x75 cmopisany na odwrocie: Sylwia Lis-Persona “Szaniec I” akryl na płótnie Krzeszów 2015 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Przynależność - Karolina Chorązka-Paluch (2015), obraz olejny na płótnie

62. Karolina Chorązka-Paluch

Tytuł: Przynależność, 2015

Informacje: olej, płótno92x120 cmopisany na odwrocie: Karolina Chorązka-Paluch 2015 grudzień

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Splash - Agnieszka Nosek (2017), obraz olejny na płótnie

63. Agnieszka Nosek

Tytuł: Splash, 2017

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. p.d.: NOSEK, opisany na odwrocie: SPLASH OIL ON CANVAS 2017 AGNIESZKA NOSEK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

La Loba - Katarzyna Rogoża (2017), obraz akrylowy na płótnie

64. Katarzyna Rogoża

Tytuł: La Loba, 2017

Informacje: akryl, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Rogoża “La Loba” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Próchno - Paulina Jaklik (2015), obraz olejny na płótnie

65. Paulina Jaklik

Tytuł: Próchno, 2015

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: “Próchno” Paulina Jaklik 2015 0

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Z cyklu Pory roku - Robert Stolarczyk (2011), obraz akrylowy na płótnie

66. Robert Stolarczyk

Tytuł: Z cyklu Pory roku, 2011

Informacje: akryl, płótno60x80 cmsygn. p.d.: RS 2011, opisany na odwrocie: Robert Stolarczyk

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

XI - Michał Spryszyński (2016), obraz olejny na płótnie

67. Michał Spryszyński

Tytuł: XI, 2016

Informacje: olej, płótno55x38 cmsygn. p.d.: M. Spryszyński ‘16, opisany na odwrocie: MICHAŁ SPRYSZYŃSKI “XI”  2016 r. OLEJ NA PŁÓTNIE 55x38 cm.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Pusia - Piotr Nogaj (2017), obraz olejny na płótnie

68. Piotr Nogaj

Tytuł: Pusia, 2017

Informacje: olej, płótno60x80 cmsygn. l.d.: NOGAJ

Cena wywoławcza: 500,00 zł

3 - Tomasz Piątek (2015), obraz akrylowy na płótnie

69. Tomasz Piątek

Tytuł: 3, 2015

Informacje: akryl, płótno50x40 cmsygn. p.d.: monogramem, na odwrocie: naklejka autorska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Pozdrowienia z głębin III - Luiza Los-Pławszewska (2016), obraz akrylowy na płótnie

70. Luiza Los-Pławszewska

Tytuł: Pozdrowienia z głębin III, 2016

Informacje: akryl, płótno90x80 cmsygn. p.d.: LUIZA LOS-P. 2016, opisany na odwrocie: LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA “POZDROWIENIA Z GŁĘBIN III” AKRYL, PŁÓTNO, 90x80 cm 2016 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Mateusz Kijak (2017), obraz olejny na płycie

71. Mateusz Kijak

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płyta40x40 cmopisany na odwrocie: BEZ TYTUŁU OLEJ NA PŁYCIE, 40x40 CM MARZEC 2017 MATEUSZ KIJAK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Bez tytułu - Ola Arent (2017), obraz olejno-akrylowy na płótnie

72. Ola Arent

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, akryl, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: OLA ARENT

Cena wywoławcza: 500,00 zł