7 Aukcja Sztuki Współczesnej

Aukcja: 6 grudnia 2022 r., godz. 20:30

Wystawa przedaukcyjna: od 28 listopada 2022 r.

Zapraszamy serdecznie do udziału w 7 Aukcji Sztuki Współczesnej, która odbędzie się 6 grudnia 2022 r. o godz. 20:30!

W katalogu nadchodzącej aukcji znalazły takie nazwiska jak Stanisław Kortyka, Magdalena Karłowicz, Jan Mioduszewski, Michał Paryżski, Joanna Sarapata, Agata Czeremuszkin-Chrut,  Joanna Pałys, czy prof. Ewa Zawadzka. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można obejrzeć na żywo na wystawie przedaukcyjnej. Godziny otwarcia: pon.–pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00.

Katalog 7 Aukcja Sztuki Współczesnej

Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik Pejzaż wiślany nr 58, 2022 pejzaż wisła zielona rzeka drzewa

1. Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik

Tytuł: Pejzaż wiślany nr 58, 2022

Informacje: olej, płótno60x90 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Krzysztof Kizlich Rozmowa, 2022 rzeźba postacie ławka ludzie spotkanie minimalistyczna

2. Krzysztof Kizlich

Tytuł: Rozmowa, 2022

Informacje: brąz, marmur19x29x22 cmsygn. na podstawie: KIZ

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Avignon - poranna kawa - Andrzej Sadowski - widok ulicy i kawiarni we francuskim mieście

3. Andrzej Adam Sadowski

Tytuł: Avignon – Poranna kawa, 1997

Informacje: gwasz, papier45x29,7 cm w świetle passe-partout, 73x53 cm w oprawiesygn. p.d.: A.A. SADOWSKI 1997, opisany na odwrocie: 528. ANDRZEJ A. SADOWSKI, ŁÓDŹ "AVIGNON - PORANNA KAWA" GWASZ/PAPIER, WYM: 46,3X30 CM, 1997

Cena wywoławcza: 3 000,00 zł

Estymacja: 3500-4200 zł

Agata Rościecha Dzika zieleń 4, 2022 rośliny botanika łąka zielony niebieski roślinki

4. Agata Rościecha

Tytuł: Dzika zieleń 4, 2022

Informacje: akryl, płótno70x60 cmsygn. p.d.: ARościecha, opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kan Dzika zieleń 4 70x60 cm akryl 2022

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Monika Wanyura-Kurosad Światła 06, 2021 niebieska grafika cyfrowa abstrakcja granatowy oprawiony

5. Monika Wanyura-Kurosad

Tytuł: Światła 06, 2021

Informacje: grafika cyfrowa, papier70x100 cm, 70,5x100,5 cm w oprawienakład: 1/2, opisana na dole: Światła 06 grafika cyfrowa Monika Wanyura-Kurosad 2021 r., opisana na odwrocie: MONIKA WANYURA-KUROSAD "ŚWIATŁA 06"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Patryk Lutomski Ale chrapie, 2007 weduta pejzaż miejski miasto nocą budynki

6. Patryk Lutomski

Tytuł: Ale chrapie, 2007

Informacje: akryl, płótno81x100 cmsygn. p.d.: P. Lutomski, opisany na odwrocie: "Ale chrapie" 07r Patryk Lutomski

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach - Iza Staręga (2020), obraz na płótnie wykonany techniką własną

7. Iza Staręga

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, 2020

Informacje: technika własna, płótno110x80 cmsygn. na licu: Iza Staręga, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA Z CYKLU KOBIETY W CHUSTACH 2020

Cena wywoławcza: 4 800,00 zł

Estymacja: 5500-6200 zł

Geometria w lesie - Andrzej Tobis - niebieski obraz z białym detalem

8. Andrzej Tobis

Tytuł: Geometria w lesie, 2013

Informacje: olej, płótno150x120 cmopisany na odwrocie: Tobis 2013

Cena wywoławcza: 10 500,00 zł

Estymacja: 14000-16000 zł

Cena sprzedaży: 11 500 zł

Michał Jędrczak Znaki, 2019 minimalizm minimalistyczna abstrakcja niebieski szary granatowy

9. Michał Jędrczak

Tytuł: Znaki, 2019

Informacje: olej, płótno,90x60 cmsygn. p.d. monogramem, 2019, opisany na odwrocie: MICHAŁ JĘDRCZAK 2019

Cena wywoławcza: 1 800,00 zł

Estymacja: 2000-2200 zł

Obszary 13 - Michał Paryżski (2000), obraz olejny na płótnie

10. Michał Paryżski

Tytuł: Obszary 13, 2000

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: MICHAŁ PARYŻSKI

Cena wywoławcza: 4 600,00 zł

Estymacja: 5500-6000 zł

Joanna Pałys Obiekt 7MW, 2011 architektura szary obraz z budynkiem obraz architektoniczny dom most szary

11. Joanna Pałys

Tytuł: Obiekt 7MW, 2011

Informacje: akryl, płótno110x100 cmopisany na odwrocie: JOANNA PAŁYS "OBIEKT 7MW" 2011

Cena wywoławcza: 5 000,00 zł

Estymacja: 5600-6200 zł

malarstwo, architektura, ewa zawadzka, nokturn, mały format

12. Ewa Zawadzka

Tytuł: Nokturn 13, 2021

Informacje: technika własna, płótno30x30 cmopisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA Nokturn 13 2021

Cena wywoławcza: 2 800,00 zł

Estymacja: 3600-4000 zł

Magdalena Karłowicz Zmagania 2022 rzeźba z brązu mężczyzna akt surrealizm surrealistyczna rzeźba

13. Magdalena Karłowicz

Tytuł: Zmagania, 2022

Informacje: brąz patynowany47x22x23 cmsygn. MAGDALENA KARŁOWICZ

Cena wywoławcza: 3 500,00 zł

Estymacja: 6800-9000 zł

Andrzej Folfas, Abstrakcja czerwona, 2022 - obraz z czerwienią, czernią i bielą

14. Andrzej Folfas

Tytuł: Abstrakcja czerwona, 2022

Informacje: olej, płótno100x100 cmolej, płótno, 100x100 cm, opisany na odwrocie: FOLFAS 100X100 OLEJ

Cena wywoławcza: 3 600,00 zł

Estymacja: 4200-4800 zł

Elżbieta Lubomirska Inna opowieść z cyklu Soror Mistica, 2021 abstrakcja ciało niebieski pomarańczowy

15. Elżbieta Lubomirska

Tytuł: Inna opowieść z cyklu Soror Mistica, 2021

Informacje: olej, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: "INNA OPOWIEŚĆ" E. Lubomirska cykl SOROR MISTICA 100x115, 2021

Cena wywoławcza: 2 800,00 zł

Estymacja: 3600-4200 zł

Patrycja Folatko-Karczmarczyk Into the Sun, 2022 kobieta słońce pejzaż obraz ciało dziewczyna pomarańczowy mocne kolory ciepłe

16. Patrycja Folatko-Karczmarczyk

Tytuł: Into the Sun, 2022

Informacje: olej, płótno60x50 cmopisany na odwrocie: PATRYCJA Folatko-Karczmarczyk "INTO THE SUN"

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2600-3000 zł

Piotr Horodyński Oczekiwanie, 2022 surrealizm realizm magiczny budynek symbolizm totem niebo

17. Piotr Horodyński

Tytuł: Oczekiwanie, 2022

Informacje: olej, płótno100x81 cmsygn. p.d.: Horodyński 2022, opisany na odwrocie: OCZEKIWANIE Horodyński

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 6000-9000 zł

Alina Bloch 4 Cztery Pustynie – Czerwona Szczelina, 2016 światło sztuka na materiale jedwab abstrakcja

18. Alina Bloch

Tytuł: 4 Cztery Pustynie – Czerwona Szczelina, 2016

Informacje: technika własna, barwniki gryfalanowe, jedwab naturalny200x90 cm

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

Cena sprzedaży: 2 600 zł

Alina Dorada-Krawczyk Cello Concerto z cyklu Wariacje symfoniczne, 2018 różowa abstrakcja duży format fioletowy

19. Alina Dorada-Krawczyk

Tytuł: Cello Concerto z cyklu Wariacje symfoniczne, 2018

Informacje: olej, płótno100x140 cm, 107x147 cm w oprawiesygn. p.d.: A. DORADA 18, opisany na odwrocie: Alina Dorada-Krawczyk "Cello concerto" – cykl – "Wariacje symfoniczne" 100x140 2018 r.

Cena wywoławcza: 3 000,00 zł

Estymacja: 4800-6000 zł

Robert Jaworski Playa (San Juan) Rosa, 2022 plaża morze ocean pejzaż morski ludzie parasol widoczek

20. Robert Jaworski

Tytuł: Playa (San Juan) Rosa, 2022

Informacje: olej, płótno120x120 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 800,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 1 800 zł

Aga Pietrzykowska Aloes, 2017- 2018 wesoła abstrakcja kolorowa geometryczna żółty różowy

21. Aga Pietrzykowska

Tytuł: Aloes, 2017-2018

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: aga pietrzykowska, opisany na odwrocie: "ALOES" AGA Pietrzykowska 2017/2018

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

Karina Czernek Artefakty II, 2017 nogi buty dziewczyński obraz koronki szpilki buty na obcasach

22. Karina Czernek

Tytuł: Artefakty II, 2017

Informacje: olej, akryl, technika własna, płótno140x100 cmsygn. p.d.: Karina Czernek '17, opisany na odwrocie: Karina Czernek "ARTEFAKTY II", 2017

Cena wywoławcza: 3 400,00 zł

Estymacja: 5000-5600 zł

Anna Podlewska - Bez tytułu, 2003 - pastelowa abstrakcja geometryczna

23. Anna Podlewska

Tytuł: Bez tytułu, 2003

Informacje: olej, płótno130x100 cmopisany na odwrocie: A. Podlewska '03

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

Katarzyna Lipecka Bliźnięta IV, 2022 rzeźba złoto twarze portret ludzie popiersia głowa

24. Katarzyna Lipecka

Tytuł: Bliźnięta IV, 2022

Informacje: żywica, złoto 24k, kamień30x29x19

Cena wywoławcza: 3 000,00 zł

Estymacja: 4000-4600 zł

Piotr C. Kowalski Bez tytułu, 1991 abstrakcja organiczna natura ziemia biały beżowy błękitny

25. Piotr C. Kowalski

Tytuł: Bez tytułu, 1991

Informacje: technika mieszana, płótno40x73 cm, 42,5x73,5 cm w oprawieopisany na odwrocie: KOWALSKI – 91 MIXTE 40x73

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 2400-3200 zł

Iwona Stypułkowska - In Spaciorum No 8, 1999 - jasna abstrakcja z geometrycznym kształtem

26. Iwona Stypułkowska

Tytuł: In Spaciorum No. 8, 1999

Informacje: technika mieszana, płótno120x150 cmopisany na odwrocie: IWONA STYPUŁKOWSKA "In Spaciorum" No 8 120x150 1999 ROK

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

Zbigniew Mil Popołudnie w mieście, 2019 pejzaż ludzie miasto bank warszawa spacer

27. Zbigniew Mil

Tytuł: Popołudnie w mieście, 2019

Informacje: olej, płótno90x150 cm, 93x153 cm w oprawiesygn. p.d.: Z. MIL 2019 r., opisany na odwrocie: "Popołudnie w mieście" 150x90 cm 2019 r. Zbigniew Mil

Cena wywoławcza: 2 200,00 zł

Estymacja: 3600-4000 zł

Tadeusz Świniarski, Bez tytułu, 2013 - kolorowa ekspresyjna abstrakcja

28. Tadeusz Świniarski

Tytuł: Bez tytułu, 2007

Informacje: olej, płótno120x110 cmsygn. p.d.: T. Ś 2007, opisany na odwrocie: Tadeusz Świniarski 2007

Cena wywoławcza: 3 200,00 zł

Estymacja: 4000-4500 zł

Magdalena Cisło z cyklu Trudne relacje, 2018 nowoczesna rzeźba industrialna industrial cegła rury rdza

29. Magdalena Cisło

Tytuł: z cyklu Trudne relacje, 2018

Informacje: ceramika, metal15x23x33 cmsygn. na spodzie: MC

Cena wywoławcza: 1 800,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Dmytro Horditsa Szukaj, 2022 sztuka konceptualna ready made tęcza klucze abstrakcja

30. Dmytro Horditsa

Tytuł: Szukaj, 2022

Informacje: klucze metalowe, łodygi cierni, złocenie, akryl, płyta53,5x53,5 cmopisany na odwrocie: "пошук", 2021 Dmytro Horditsa

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Krzysztof Krzywiński Miejsce 18, 2011 budynek żółty perspektywa ujęcie przestrzeń w górę

31. Krzysztof Krzywiński

Tytuł: Miejsce 18, 2011

Informacje: olej, płótno70x50 cm, 72x52 cm w oprawiesygn. p.d.: KK11, opisany na odwrocie: 50x70 cm, "MIEJSCE 18" KK11 2011 Krzysztof Krzywiński

Cena wywoławcza: 1 800,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Krzysztof Polak The Bonsai (#101), 2022 drzewko bonsai pomarańczowe drewno liście natura botanika

32. Krzysztof Polak

Tytuł: The Bonsai (#101), 2022

Informacje: olej, płótno79,5x65 cm, 82,5x68 cm w oprawiesygn. p.d.: KPolak 22, opisany na odwrocie: Krzysztof Polak 2022 "Bonsai"

Cena wywoławcza: 1 200,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

Jan Mioduszewski The last constructivist (Hommage à Anton Stankowski), 2012 kolaż sklejka dzieci podstawa konceptualizm

33. Jan Mioduszewski

Tytuł: The last constructivist (Hommage a Anton Stankowski), 2012

Informacje: kolaż, akryl, balsa, papier42x29,7 cm, 52x42 cm w oprawiesygn. l.d.: Mioduszewski, opisany na odwrocie: The last constructivist – Hommage à Anton Satkowski 2012, na odwrocie pieczęć autorska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Leszek Michalski Wskazanie na..., 2021 rzeźba postać minimalizm

34. Leszek Michalski

Tytuł: Wskazanie na…, 2021

Informacje: brąz patynowany, kamień33,5x8,5x5,5 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2200 zł

Maria Sadowska Wieczór, 2022 martwa natura herbatka dom kominek ciepło

35. Maria Sadowska

Tytuł: Wieczór, 2022

Informacje: olej, płótno60x50 cmsygn. l.d. monogramem, opisany na odwrocie: MARIA SADOWSKA "WIECZÓR" OLEJ, PŁÓTNO, 60x50 cm 2022 Maria Sadowska

Cena wywoławcza: 4 200,00 zł

Estymacja: 4800-5400 zł

mariusz zając bez tytułu zielony czerwony

36. Mariusz Zając

Tytuł: bez tytułu, 2022

Informacje: olej, płótno140x160 cmopisany na odwrocie: ZAJĄC "BEZ TYTUŁU" 2022 r. OLEJ NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 3800-4600 zł

Bartłomiej Martens Redempcja, 2022 most ludzie surrealizm pejzaż

37. Bartłomiej Martens

Tytuł: Redempcja, 2022

Informacje: olej, akryl, tempera, tusz, płótno,90x90 cmsygn. p.d.: Martens

Cena wywoławcza: 1 800,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Cena sprzedaży: 1 800 zł

śliwka krzysztof portret zły drewno głowa twarz

38. Krzysztof Śliwka

Tytuł: Zły, 2022

Informacje: masa gipsowo-klejowa, drewno, technika własna46x24x17 cmsygn. z tyłu Śliwka

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Piotr C. Kowalski III z cyklu Moje dziwne pejzaże, 1988-90 pejzaż organiczny ziemia natura warstwy gleba

39. Piotr C. Kowalski

Tytuł: III z cyklu Moje dziwne pejzaże, 1988-90

Informacje: olej, płótno90x125 cm, 94x129 cm w oprawieopisany na odwrocie: PIOTR C. KOWALSKI 1988-90 OLEJ 90x125 cm "III z cyklu MOJE DZIWNE PEJZAŻE"

Cena wywoławcza: 2 800,00 zł

Estymacja: 4400-5200 zł

Kornel Arciszewski Nokturn, 2022 rzeźba drewniana wysoka postać szczupła

40. Kornel Arciszewski

Tytuł: Nokturn, 2022

Informacje: drewno jesionowe131x29x27 cmsygn. na podstawie: K.W.A

Cena wywoławcza: 2 200,00 zł

Estymacja: 2500-3200 zł

Joanna Sarapata, Zamyślona, 1998 - rysunek z kobiecym aktem

41. Joanna Sarapata

Tytuł: Zamyślona, 1998

Informacje: tusz, papier39x28 cm, 51x41 cm w oprawiesygn. p.d.: SARAPATA 98

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 3200-4000 zł

Cena sprzedaży: 3 900 zł

Iza Staręga, Bez tytułu, 2014 - obraz z dwoma psami na beżowym tle

42. Iza Staręga

Tytuł: Bez tytułu, 2014

Informacje: technika własna, olej, płótno90x160 cmsygn. p.d.: IZA STARĘGA

Cena wywoławcza: 4 200,00 zł

Estymacja: 4800-5500 zł

Cena sprzedaży: 5 000 zł

Agata Czeremuszkin-Chrut, Otoczaki 16, 2019 - szara abstrakcja na czarnym tle

43. Agata Czeremuszkin-Chrut

Tytuł: Otoczaki 16, 2019

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: “OTOCZAKI 16” 100x100cm /akryl/ płótno / A. Czeremuszkin-Chrut

Cena wywoławcza: 6 000,00 zł

Estymacja: 6800-7500 zł

Magdalena Cybulska, Legion z cyklu Moja skóra, 2014 - surrealistyczny obraz z postacią jadącą na zwierzęciu

44. Magdalena Cybulska

Tytuł: Legion z cyklu Moja skóra, 2014

Informacje: olej, akryl, płótno50x40 cm, 55x45 cm w oprawiesygn. p.d.: ceba’14, opisany na odwrocie: Z CYKLU “MOJA SKÓRA” “LEGION” CEBA

Cena wywoławcza: 2 600,00 zł

Estymacja: 3200-3600 zł

Stanisław Kortyka, Zanikający horyzont, 2018 – surrealistyczny pejzaż w szarościach

45. Stanisław Kortyka

Tytuł: Zanikający horyzont, 2018

Informacje: olej, płótno95x52 cm, 99x56 cm w oprawiesygn. p.d.: S. R. Kortyka 2018, opisany na odwrocie: Stanisław Ryszard KORTYKA "Zanikający horyzont" 2018 olej -- 95x56

Cena wywoławcza: 4 600,00 zł

Estymacja: 6000-8000 zł

Monika Shaded, Rzeki 3, 2022 - niebiesko-pomarańczowa abstrakcja

46. Monika Shaded

Tytuł: Rzeki 3, 2022

Informacje: olej, płótno90x130 cmopisany na odwrocie: "RZEKI 3" MONIKA SHADED MShaded 2022

Cena wywoławcza: 4 200,00 zł

Estymacja: 6000-7000 zł

Jerzy Mróz, Studium głowy, 1960 - portret z dziewczyną w kapeluszu

47. Jerzy Mróz

Tytuł: Studium głowy, 1960

Informacje: pastel, karton33x45 cm, 60x60 cm w świetle passepartoutsygn. p.d.: JMRÓZ, opisany na odwrocie: Wymiar: 50x42 R. 1960 Studium głowy

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

Mirek Antoniewicz, Razem, 2000 - grafika z dwoma postaciami na tle słońca

48. Mirek Antoniewicz

Tytuł: Razem, 2000

Informacje: serigrafia, papier26x16 cm, 44x33 cm w oprawieopisany na dole: RAZEM... 41/99 MIREK '2000

Nakład: 41/99

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Estymacja: 700-1000 zł

Paweł Rubaszewski, Samotny rejs, 2022 - smukła rzeźba z postacią

49. Paweł Rubaszewski

Tytuł: Samotny rejs, 2022

Informacje: brąz patynowany, żywica47,5x8x8 cmunikat

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 600 zł

Ewa Zawadzka, Mały format 026, 2020 -

50. Ewa Zawadzka

Tytuł: Mały format 026, 2020

Informacje: technika własna, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA MAŁY FORMAT 026 2020 50x50

Cena wywoławcza: 5 500,00 zł

Estymacja: 6200-6800 zł