71 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Aukcja: 24 stycznia 2023 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 16 stycznia 2023 r.

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 24 stycznia 2021 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można będzie oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna jest w naszej siedzibie od 16 stycznia 2023 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Po przerwie związanej z pandemią wracamy do organizowania aukcji z publicznością – oprócz wszystkich dotychczasowych opcji licytacji będziesz mieć więc także możliwość osobistego udziału w aukcji w naszej siedzibie przy ul. Andersa 29 w Warszawie. Licytacja rozpoczyna się o godz. 19:30, jednak warto przyjść wcześniej, aby wypełnić formularz rejestracyjny i otrzymać numer licytacyjny.

Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez stronę, klikając w przycisk „Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją katalogową. Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Tą drogą mogą również Państwo zasięgnąć porady w kwestiach związanych z udziałem w licytacji czy wyboru dzieł. Polecamy również szczególnie licytację na platformie Onebid.pl, za pośrednictwem której można licytować online w czasie rzeczywistym.

→  Regulamin aukcji

Katalog 71 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Marta Dunal Blue Land, 2021 młoda sztuka bastrakcja niebieska oprawiona minimalizm mały format

1. Marta Dunal

Tytuł: Blue Land, 2021

Informacje: akryl, płyta60x60 cm, 63,5x63,5 cm w oprawiesygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Joanna Mrozowska Znikające domy, 2022 młoda sztuka niebieski granatowy duży format dom minimalizm architektura w malarstwie

2. Joanna Mrozowska

Tytuł: Znikające domy, 2022

Informacje: akryl, płótno120x140 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA "ZNIKAJĄCE DOMY" | tech. akryl, płótno | wym. 120x140 | 2022 ROK

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 2 400 zł

Katarzyna Kudełka Twój ruch, 2022 szachownica niebieski gra szachy obraz sztuka młoda błękit postacie kobiety

3. Katarzyna Kudełka

Tytuł: Twój ruch, 2022

Informacje: akryl, płótno90x120 cmsygn. p.d.: K. Kudełka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Kamila Cellary Jakie to uczucie?, 2022 młoda sztuka delikatna abstrakcja niebieska różowa chmury

4. Kamila Cellary

Tytuł: Jakie to uczucie?, 2022

Informacje: akryl, płótno70x90 cmsygn. p.s.: K. CELLARY '22, opisany na odwrocie: Jakie to uczucie?, Kamila Cellary, Warszawa 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Jadwiga Wolska Zmiana, 2022 gruszki niebieski obraz z owocami owoce gruszka

5. Jadwiga Wolska

Tytuł: Zmiana, 2022

Informacje: akryl, płótno80x100 cmsygn. l.d. monogramem, na odwrocie naklejka autorska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Oleh Lavrii Travel experience, 2022 portret kobieta pastelowe kolory pastel delikatny dziewczyna

6. Oleh Lavrii

Tytuł: Travel experience, 2022

Informacje: technika mieszana, płótno60x60 cmsygn. p.d.: Lavrii, opisany na odwrocie: Oleh Lavrii "Travel experience" mixed media 60x60 cm 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Julia Dunko Vaniri, 2022 abstrakcja biały błękitny złoty geometria delikatny

7. Julia Dunko

Tytuł: Vaniri, 2022

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Vaniri 2022 | akryl, płótno | 100x80 | Julia Dunko DJ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Natalia Kozarzewska Beżowo, 2022 abstrakcja kółka kółeczka szary żółty biały czarny

8. Natalia Kozarzewska

Tytuł: Beżowo, 2022

Informacje: akryl, pastel, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: BEŻOWO | 90X90 AKRYL, PASTELA / PŁÓTNO | 2022 Kozarzewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Jakub Szymański Pegazy 45, 2023 animalistyka geometria koń konie pegazy pegaz abstrakcja geometryczna jasne kolory

9. Jakub Szymański

Tytuł: Pegazy 45, 2023

Informacje: akryl, płótno90x110 cmsygn. l.b.: K. 2023, opisany na odwrocie: J. Szymański "PEGAZY 45" 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Cena sprzedaży: 3 400 zł

Agnieszka Nagórska Stocznia, 2022 Gdańsk Trójmiasto obraz maszyny minimalizm kolor Gdynia Sopot

10. Agnieszka Nagórska

Tytuł: Stocznia, 2022

Informacje: akryl, płótno80x120 cmsygn. p.d.: A. NAGÓRSKA '22, opisany na odwrocie: AGNIESZKA NAGÓRSKA GDAŃSK '22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 100 zł

Kamila Stefania Tkaczyk Blue mind, 2020 portret abstrakcyjny kobieta pastelowe kolory

11. Kamila Stefania Tkaczyk

Tytuł: Blue mind, 2020

Informacje: akryl, płótno60x50 cmsygn. na dole: Kamila Stefania Tkaczyk 2020, opisany na odwrocie: Blue mind | acrylic 2020 | Kamila Stefania Tkaczyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Adam Meler Moon, 2021 surrealizm realizm magiczny błękit księżyc niebieski

12. Adam Meler

Tytuł: Moon, 2021

Informacje: olej, płótno92x61 cmsygn. p.d.: AM, opisany na odwrocie: AM

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Michał Dąbrowski Special Selfie 3, 2022 portret kobieta oko niebieski błękitny tajemniczy portret dziewczyny

13. Michał Dąbrowski

Tytuł: Special Selfie 3, 2022

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: MDąbrowski, opisany na odwrocie: "SPECIAL SELFIE" 100x100 cm Michał Dąbrowski

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1 100 zł

Agata Dutkiewicz Czerwone wierchy, 2022 pejzaż góry szczyty niebo

14. Agata Dutkiewicz

Tytuł: Czerwone wierchy, 2022

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. p.d.: ADutkiewicz 2022, opisany na odwrocie: Agata Dutkiewicz | "Czerwone wierchy" | akryl 80/60 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Magdalena Bezat Stokrotki, 2023 starsze panie kwiaty scena rodzajowa polska babuszki

15. Magdalena Bezat

Tytuł: Stokrotki, 2023

Informacje: akryl, płótno100x70 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Dawid Orłowski Przerwa na relaks, 2022 minimalizm ciepłe kolory palma pomarańczowy czerwony bordowy skuter motoryzacja

16. Dawid Orłowski

Tytuł: Przerwa na relaks, 2022

Informacje: akryl, płótno60x80 cmsygn. l.d.: Orłowski D., opisany na odwrocie: "Przerwa na relaks" | Orłowski Dawid, 2022r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Aneta Olszewska-Kołodziejska Bez tytułu, 2021 pejzaż miejski weduta duże miasto budynki ludzie przestrzeń

17. Aneta Olszewska-Kołodziejska

Informacje: akryl, płótno80x100 cmsygn. l.b.: Aneta O.K, opisany na odwrocie: Aneta Olszewska-Kołodziejska 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Szczepan Zalewski Przewrotny spokój, 2022 akt kobieta kobiecy ciało na łóżku zielony czerwony żółty

18. Szczepan Zalewski

Tytuł: Przewrotny spokój, 2022

Informacje: akryl, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: CYKL: "AKTY PRZEWROTU" | "PRZEWROTNY SPOKÓJ" | SZCZEPAN ZALEWSKI | SZ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 100 zł

Mirosław Nowiński Dziś noc jest jasna i pełna melodii, 2023 surrealizm realizm magiczny postać kobieta pejzaż noc instrument

19. Mirosław Nowiński

Tytuł: Dziś noc jest jasna i pełna melodii, 2023

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. l.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Dziś noc jest jasna i pełna melodii" | tech. akryl na płótnie | wym. 60x80 | rok 2023 | aut. Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3600-4400 zł

Cena sprzedaży: 1 500 zł

Bartłomiej Załucki Za i przeciw, 2022 retro obraz postacie kawa śniadanie kobiety przy stole

20. Bartłomiej Załucki

Tytuł: Za i przeciw, 2022

Informacje: akryl, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: ZAŁUCKI | ZA I PRZECIW | MMXXII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Michalina Czurakowska Magical Garden, 2023 surrealizm realizm magiczny dzieciństwo dużo elementów zielony

21. Michalina Czurakowska

Tytuł: Magical Garden, 2023

Informacje: olej, płótno120x90 cm,sygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 02.01.2023 "MAGICAL GARDEN"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3800 zł

Cena sprzedaży: 3 000 zł

Magdalena Barczyk-Kurus Dark Moon II, 2022 abstrakcja geometryczna zielony niebieski faktura obrazu wypukła koło

22. Magdalena Barczyk-Kurus

Tytuł: Dark Moon II, 2022

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus "Dark Moon II" cykl: "Intymność światła" 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3200-3800 zł

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Iza Jaśniewska Sen, 2022 ptaszek dżungla owoce ptak liście drzewo natura długi obraz

23. Iza Jaśniewska

Tytuł: Sen, 2022

Informacje: akryl, płótno90x50 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska tytuł – SEN akryl 2022 r

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Piotr Banaszkiewicz Pejzaż z instrumentami, 2022 surrealizm magiczny łódka księżyc zielony żółty człowiek na wodzie

24. Piotr Banaszkiewicz

Tytuł: Pejzaż z instrumentami, 2022

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: PB22, opisany na odwrocie: PIOTR BANASZKIEWICZ PEJZAŻ Z INSTRUMENTAMI 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2800 zł

Cena sprzedaży: 1 900 zł

Teresa Kluszczyńska Zapach liści, 2022 jesień kobieta jesieniarstwo włosy plecy

25. Teresa Kluszczyńska

Tytuł: Zapach liści, 2022

Informacje: akryl, płótno60x50 cmsygn. p.d.: TKluszczyńska, opisany na odwrocie: "Zapach liści" | TERESA KLUSZCZYŃSKA | 2022 r | TKluszczynska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Mariusz Drabarek Sygnalista, 2021 2000 aesthetics rzeźba gramofon żółta tkanina muzyka

26. Mariusz Drabarek

Tytuł: Sygnalista, 2021

Informacje: akryl, płótno120x90 cmopisany na odwrocie: "Sygnalista" Mariusz Drabarek Wrocław 25.12.21 r., na odwrocie naklejka autorska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Zbigniew Olszewski Czas zbiorów, 2022 surrealizm realizm magiczny grzyb wnętrze żółty

27. Zbigniew Olszewski

Tytuł: Czas zbiorów, 2022

Informacje: olej, płótno100x81 cmsygn. p.d.: OLSZEWSKI, opisany na odwrocie: "CZAS ZBIORÓW" 2022 | ZBYSZEK OLSZEWSKI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2600 zł

Cena sprzedaży: 1 700 zł

Anna Szczepanik Venus Pudica, 2022 akt kwiaty żółty kobieta ciało

28. Anna Szczepanik

Tytuł: Venus Pudica, 2022

Informacje: olej, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: "Venus Pudica" | 2022 r. WAW | Anna Szczepanik

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Hanna Pushkarova Spokój (tryptyk), 2022 złoto błękitny długi obraz sztuka młoda abstrakcja geometryczna

29. Hanna Pushkarova

Tytuł: Spokój (tryptyk), 2022

Informacje: olej, szlagmetal, płótno40x100 cm (40x30+40x40+40x30 cm)opisany na odwrocie: Pushkarova Hanna | 2022 r | tryptyk "Spokój"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Mariola Świgulska Złote trawy, 2022 gold golden pole trawa natura zboże pejzaż

30. Mariola Świgulska

Tytuł: Złote trawy, 2022

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno70x100 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Status: Zarezerwowany

Tomasz Jaxa Kwiatkowski Kwantowe wrota, 2020 abstrakcja złoto niebieski czerwony drewno faktura wypukła

31. Tomasz Jaxa Kwiatkowski

Tytuł: Kwantowe wrota, 2020

Informacje: olej, technika mieszana, płótno100x100 cmsygn. l.d.: T.Kwiatkowski.20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Gabriela Paluch O zmierzchu w Paryżu, 2022 Paryż Europa pejzaż miejski weduta romantyczny budybki architektura w malarstwie ciepłe kolory

32. Gabriela Paluch

Tytuł: O zmierzchu w Paryżu, 2022

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Emilia Waszak Rycerz, zebra i królik, 2022 dziecięcy obraz uroczy zwierzątka bajka obraz dla dziecka duży format

33. Emilia Waszak

Tytuł: Rycerz, zebra i królik, 2022

Informacje: olej, płyta110x100 cm, 113,5x103,5 cm w oprawiesygn. p.d.: EW, opisany na odwrocie: EMILIA WASZAK RYCERZ ZEBRA I KRÓLIK OLEJ NA PŁYCIE 100x110 cm 2022 R.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 700 zł

Emilia Durka Święci, ci co żyją zgodnie z naturą, 2022 akt męski święci mężczyźni kościół ekspresjonizm scena rodzajowa

34. Emilia Durka

Tytuł: Święci, ci co żyją zgodnie z naturą, 2022

Informacje: olej, płótno120x80 cmsygn. u dołu: EMILIA DURKA 2022, opisany na odwrocie: "ŚWIĘCI, CI CO ŻYJĄ ZGODNIE Z NATURĄ" | EMILIA DURKA 2022 | OLEJ NA PŁÓTNIE, 120x80

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Nadiia Shepitchak Heat, 2022 portret abstrakcyjny ekspresjonizm postać twarz głowa

35. Nadiia Shepitchak

Tytuł: Heat, 2022

Informacje: olej, płótno50x40 cmopisany na odwrocie: Nadiia Shepitchak | "Heat", 2022 | Canvas, acrylic | 40x50 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 700 zł

Maciej Kempiński Sortida del sol, 2022 pejzaż morski zachód słońca łódki żaglówki pejzaż romantyczny

36. Maciej Kempiński

Tytuł: Sortida del sol, 2022

Informacje: akryl, płótno60x60 cmsygn. l.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Sortida del sol" | M. Kempiński | MMXXII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Paulina Leszczyńska Różowa abstrakcja, 2022 abstrakcyjny obraz różowy żółty kształty

37. Paulina Leszczyńska

Tytuł: Różowa abstrakcja, 2022

Informacje: olej, płótno80x90 cmsygn. p.d.: Pola, opisany na odwrocie: PAULINA LESZCZYŃSKA – Pola | 2022' | "RÓŻOWA ABSTRAKCJA"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Ewa Czuchaj z cyklu Antypersona, 2007 abstrakcja nieoczywista czerwona duży format ciekawy obraz abstrakcyjny mocny

38. Ewa Czuchaj

Tytuł: z cyklu Antypersona, 2007

Informacje: olej, płótno130x100 cmopisany na odwrocie: 130x100 cm | PAPIRUS | W-wa | Czuchaj

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Joanna Zawadowicz-Mikołajczyk Duende, 2022 minimnalistyczny akt czerwony czarno biały skok kobieta ciało krew

39. Joanna Zawadowicz-Mikołajczyk

Tytuł: Duende, 2022

Informacje: olej, płótno80x120 cmsygn. p.d.: ZJ2022, opisany na odwrocie: "DUENDE" 2022r | ZJ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Liudmyla Bezusko Czarodziej, 2022 lalka zabawka rzeźba postać abstrakcyjna surrealistyczna dziwna figura

40. Liudmyla Bezusko

Tytuł: Czarodziej, 2022

Informacje: technika własna43x30x28 cmsygn. na spodzie: Luda Bezusko 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Bartłomiej Baranowski Leszy, 2019 mroczny obraz kreatura surrealizm realizm magiczny gałęzie noc mrok

41. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Leszy, 2019

Informacje: akryl, kolaż, płótno100x70 cmsygn. l.g: BARANOWSKI 35/19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Anastasiya Tkachiv I know where I've been, 2022 kobieta figuralizm czarne tło minimalizm dziewczyna w sukience biała czarne

42. Anastasiya Tkachiv

Tytuł: I know where I’ve been, 2022

Informacje: akryl, płótno115x75opisany na odwrocie: Ana T. <<I Know where I've been>> Kraków 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Agata Wereszczyńska Little Star, 2022 portret kobiety surrealistyczny twarz biała czerwone usta mały format czarne tło

43. Agata Wereszczyńska

Tytuł: Little Star, 2022

Informacje: technika mieszana, płótno50x50 cmsygn. p.d.: AWereszczyńska '23, opisany na odwrocie: LITTLE STAR | 50x50 cm | technika mieszana | 2023 | Agata Wereszczyńska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Justyna Kierlańczyk Szop, 2022 animalistyka zwierzę kwiatki kwiaty botanika ciemny obraz zwierzak

44. Justyna Kierlańczyk

Tytuł: Szop, 2022

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d.: JK, opisany na odwrocie: Justyna Kierlańczyk '22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1 700 zł

Janusz Hućko Z-22-22, 2022 surrealizm beksiński ciemny obraz realzm magiczny góry ludzie mnisi

45. Janusz Hućko

Tytuł: Z-22-22, 2022

Informacje: olej, płyta HDF90x60 cm, 92x62 cm w oprawiesygn. p.d.: J. Hućko, opisany na odwrocie: J. Hućko 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Michał Borucki, Pierwsza, 2022 - czarny obraz z oknem i palącym się światłem

46. Michał Borucki

Tytuł: Pierwsza, 2022

Informacje: olej, płótno150x100 cmsygn. p.d.: Borucki, opisany na odwrocie: MICHAŁ JAN BORUCKI "PIERWSZA" ("FIRST") OLEJ NA PŁÓTNIE OIL ON CANVAS 100 x 150 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Andrzej Zujewicz, Live 2, 2022 - czarno-zielony obraz z literami

47. Andrzej Zujewicz

Tytuł: Live 2, 2022

Informacje: akryl, piasek, płótno 80x100 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "LIVE 2" '2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Artem Tuliuk, Droga, 2022 - surrealistyczny obraz z twarzą i sylwetką kobiety

48. Artem Tuliuk

Tytuł: Droga, 2022

Informacje: olej, płótno60x50 cmsygn. l.d.: ATuliuk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Yulia Halyshyn, Brave views, 2023 - płaskorzeźba ze szkła z twarzami

49. Yuliya Halyshyn

Tytuł: Brave views | POZYCJA WYCOFANA, 2023

Informacje: szkło40x30 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Alicja Marzec Wędrowanie po Karkonoszach, 2017 - pejzaż górski w zieleni i szarościach

50. Alicja Marzec

Tytuł: Wędrowanie po Karkonoszach, 2017

Informacje: olej, płótno60x80 cmsygn. p.d.: ALICJA MARZEC 2017, opisany na odwrocie: ALICJA MARZEC | 80x60 OLEJ | "WĘDROWANIE PO KARKONOSZACH" | 2017 | PŁÓTNO

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Marcela Kubaczka, Zimowy zachód słońca, 2022 - bajkowy pejzaż zimowy

51. Marcela Kubaczka

Tytuł: Zimowy zachód słońca, 2022

Informacje: akryl, płótno90x90 cmsygn. l.d.: Marcela Kubaczka 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 100 zł

Marek Domaniecki, Garden Party 1, 2022 - nocna scena z postacią i krzesłami

52. Marek Domaniecki

Tytuł: Garden Party 1, 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Marta Sobierajska, Kot z meduzą, 2022 - kolorowy obraz z kotem w oknie i meduzą

53. Marta Sobierajska

Tytuł: Kot z meduzą, 2022

Informacje: olej, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: M. SOBIERAJSKA "KOT Z MEDUZĄ" 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Jolanta Frankiewicz, Fabrykantka snów, 2022 - dekoracyjny portret kobiety na kolorowym, abstrakcyjnym tle

54. Jolanta Frankiewicz

Tytuł: Fabrykantka snów, 2022

Informacje: akryl, płótno90x70 cmsygn. p.d.: JFrankiewicz, opisany na odwrocie: "Fabrykantka snów" | Jolanta Frankiewicz | 2022 r | technika: farby akrylowe na płótnie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Elżbieta Ponińska, Flamingi, 2022 - kolorowy obraz z flamingami nad wodą

55. Elżbieta Ponińska

Tytuł: Flamingi, 2022

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d.: EPonińska '2022, opisany na odwrocie: "FLAMINGI" (insp. LOVENATURA) | akryl 100x70 cm | autor: Elżbieta Ponińska | 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Agnieszka Bykowska , Kawowy odlot, 2022 - surrealistyczny obraz z widokiem miasta i filiżanką na niebie

56. Agnieszka Bykowska

Tytuł: Kawowy odlot, 2022

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. l.d.: AB, opisany na odwrocie: Kawowy odlot – olej | Agnieszka Bykowska 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Anna Sandecka-Ląkocy, Never ever: Don't Give up, 2023 – bajkowy, kobiecy portret

57. Anna Sandecka-Ląkocy

Tytuł: Never ever: Don’t Give up, 2023

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. p.d:. Sandecka-Ląkocy'23, opisany na odwrocie: Never ever: 'Don't Give up' | Sandecka-Ląkocy '23

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Ilona Woźniak, Daleki rejs, 2022 - harmonijny, morski pejzaż

58. Ilona Woźniak

Tytuł: Daleki rejs, 2022

Informacje: olej, płótno60x100 cmsygn. na odwrocie: I.W.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Marcin Kędzierski, Skaterka z kwiatami, 2023 - realistyczny obraz z dziewczyną i deskorolką

59. Marcin Kędzierski

Tytuł: Skaterka z kwiatami, 2023

Informacje: akryl, płótno65x81 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI | SKATERKA Z KWIATAMI | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 500 zł

Izabela Szarek, Córka Posejdona, 2022 - bajkowy portret kobiety wśród fal

60. Izabela Szarek

Tytuł: Córka Posejdona, 2022

Informacje: olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Izabela Szarek | Fellino 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Urszula Szulborska, Migracja, 2022 - kolorowa abstrakcja

61. Urszula Szulborska

Tytuł: Migracja, 2022

Informacje: akryl, mazaki akrylowe, płótno80x90 cmsygn. l.g.: US 22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Agnieszka Łakoma, Fleur XX, 2020 - fioletowo-zielona abstrakcja geometryczna

62. Agnieszka Łakoma

Tytuł: Fleur XX, 2020

Informacje: olej, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: Agnieszka Łakoma | "Fleur XX" | 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Vira Varvianska, W ogrodzie matusi, 2023 - obraz z łąką i kwiatami

63. Vira Varvianska

Tytuł: W ogrodzie matusi, 2023

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. l.d.: W. Warwianska '23, opisany na odwrocie: Vira Varvańska, 1983 | "W ogrodzie matusi", 2023 R. | p.,o., 50x70

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Kamila Suchecka, Bez tytułu, 2023 - dekoracyjne obraz z podwójnym portretem

64. Kamila Suchecka

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: KAMILA SUCHECKA MMXXIII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 400 zł

Paweł Batura, Wodnica, 2019 - surrealistyczny portret kobiety z kotami i roślinami

65. Paweł Batura

Tytuł: Wodnica, 2019

Informacje: olej, płótno100x70 cmsygn. na odwrocie: P. Batura

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Katarzyna Plewa, Venus, 2022 – dekoracyjny portret kobiety na kolorowym tle

66. Katarzyna Plewa

Tytuł: Venus, 2022

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. p.d.: K. PLEWA 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Justyna Basta, Strumyk o brzasku, 2022 - kolorowy pejzaż leśny

67. Justyna Basta

Tytuł: Strumyk o brzasku, 2022

Informacje: akryl, cienkopis, płótno120x40 cmsygn. p.d.: JUSTYNA BASTA 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Anzhela Tistyk, Zimowy wieczór, 2022 – nastrojowy, zimowy pejzaż

68. Anzhela Tistyk

Tytuł: Zimowy wieczór, 2022

Informacje: olej, płótno80x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 2 000 zł

Magdalena Rochoń, Melancholy, 2022 – nastrojowy obraz z leżącą kobietą

69. Magdalena Rochoń

Tytuł: Melancholy, 2022

Informacje: akryl, płótno50x70 cmsygn. l.d.: Roma 2022 r., opisany na odwrocie: "Melancholy" – obraz akrylowy | autor: Magdalena Rochoń | Lidzbark 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Sabina Salamon, Rzeka, 2022 - pejzaż z rzeką i drzewami

70. Sabina Salamon

Tytuł: Rzeka, 2022

Informacje: olej, płótno40x50 cmsygn. l.d.: S. Salamon 22, opisany na odwrocie: S. Salamon 2022 r. Rzeka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł