72 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Aukcja: 21 lutego 2023 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 10.02.2023 r.

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 21 lutego 2023 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można będzie oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna jest w naszej siedzibie od 10 lutego 2023 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Po przerwie związanej z pandemią wróciliśmy do organizowania aukcji z publicznością – oprócz wszystkich dotychczasowych opcji licytacji jest więc także możliwość osobistego udziału w aukcji w naszej siedzibie przy ul. Andersa 29 w Warszawie. Licytacja rozpoczyna się o godz. 19:30, jednak warto przyjść wcześniej, aby wypełnić formularz rejestracyjny i otrzymać numer licytacyjny.

Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez stronę, klikając w przycisk „Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją katalogową. Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Tą drogą mogą również Państwo zasięgnąć porady w kwestiach związanych z udziałem w licytacji czy wyboru dzieł. Polecamy również szczególnie licytację na platformie Onebid.pl, za pośrednictwem której można licytować online w czasie rzeczywistym.

→  Regulamin aukcji

Katalog 72 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Agnieszka Łakoma Fleur XV, 2020 abstrakcja botaniczna bio różowy fioletowy motyl roślina symetria

1. Agnieszka Łakoma

Tytuł: Fleur XV, 2020

Informacje: olej, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: Agnieszka Łakoma | "Fleur XV" | 2020'

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Katarzyna Kudełka Dotyk ciszy, 2022 architektura abstrakcja malarstwo figuracja człowiek fioletowy różowy

2. Katarzyna Kudełka

Tytuł: Dotyk ciszy, 2022

Informacje: akryl, płótno90x120 cmsygn. p.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: Katarzyna Kudełka "Dotyk ciszy", 120x90 cm, akryl, 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Natalia Kozarzewska Malinowy, 2022 abstrakcja różowa biała fioletowa kształty

3. Natalia Kozarzewska

Tytuł: Malinowy, 2022

Informacje: akryl, pastel, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: MALINOWY | AKRYL/PASTELA/PŁÓTNO/22 100x100 Kozarzewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Marlena Kaczerska Trójkąty, 2022 abstrakcja geometryczna różowa fioletowa purpurowa kwadraty malarstwo młode

4. Marlena Kaczerska

Tytuł: Trójkąty, 2022

Informacje: akryl, płótno100x70cm,opisany na odwrocie: MK 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Piter Vonszpon 100 mnpm, 2011 surrealizm chłopiec w chmurach książka latarnia obraz na moli książkowych

5. Piter Vonszpon

Tytuł: 100 mnpm, 2011

Informacje: olej, płótno80x50 cmsygn. p.d.: Piter Vonszpon. XI.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Andrzej Zujewicz Zima, 2023 abstrakcja geometryczna pasy biały fioletowy szary czarny słowa obraz ze słów

6. Andrzej Zujewicz

Tytuł: Zima, 2023

Informacje: akryl, płótno60x70 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "ZIMA" '2023 akryl

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Anzhela Tistyk Marzenie, 2022 pies pejzaż baloniki obraz z psem piesek niebo

7. Anzhela Tistyk

Tytuł: Marzenie, 2023

Informacje: olej, płótno60x50 cmsygn. p.d.: A. Tistyk, opisany na odwrocie: A. Tistyk | olej, płótno lniane | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Halyna Dudar Time, 2023 minimalistyczna abstrakcja symbole niebieski beżowy kod

8. Halyna Dudar

Tytuł: Time, 2023

Informacje: olej, akryl, płótno60x60 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: HALYNA DUDAR | "Time" | 60x60 cm | olej, płótno, pasta akrylowa | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Aleksandra Modzelewska Maska czy twarz S429 i Maska czy twarz S430 (dyptyk), 2023 portret studium głowy twarz szkic na płótnie

9. Aleksandra Modzelewska

Tytuł: Maska czy twarz S429 i Maska czy twarz S430 (dyptyk), 2023

Informacje: akryl, spray, papier, płótno2x(46x33 cm)sygn. p.d.: AM'23, opisany na odwrocie: ALEKSANDRA MODZELEWSKA 2023 | MASKA CZY TWARZ | S429 | S430

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3600-4200 zł

Cena sprzedaży: 3 000 zł

Yuliya Halyshyn Twarz przeszłości, 2022 rzeźba w szkle twarze portrety wypukłe geometria symetria

10. Yuliya Halyshyn

Tytuł: Twarz przeszłości, 2022

Informacje: szkło, gips36x29x5 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 400 zł

Agata Wereszczyńska Meduza, 2023 portret kobiecy twarz mały format granatowy obraz

11. Agata Wereszczyńska

Tytuł: Meduza, 2023

Informacje: technika mieszana, płótno70x50 cmsygn. p.d.: A. Wereszczyńska '23, opisany na odwrocie: AGATA WERESZCZYŃSKA | "MEDUZA" | 50x70 | technika mieszana | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 2 200 zł

Magdalena Barczyk-Kurus Czasoprzestrzeń z cyklu Intymność światła, 2023 abstrakcja op art niebieska dziura wypukły obraz

12. Magdalena Barczyk-Kurus

Tytuł: Czasoprzestrzeń z cyklu Intymność światła, 2023

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus | 2023 | "Czasoprzestrzeń" cykl: "Intymność światła"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3200-3800 zł

Cena sprzedaży: 2 200 zł

Sofia Wróblewska z cyklu Samotność, 2022 akt kobieta postać człowiek plecy majtki niebieski obraz sztuka młoda

13. Sofia Wróblewska

Tytuł: z cyklu Samotność, 2022

Informacje: akryl, płótno100x90 cmsygn. p.d.: S. Wróblewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

14. Urszula Szulborska

Tytuł: Uwikłanie, 2023

Informacje: akryl, mazaki akrylowe, płótno120x90 cmsygn. p.d.: US23

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Anna Sandecka-Ląkocy O dwóch takich co dały w szyję, epizod II z cyklu Never ever, 2022 surrealizm kobieta dziewczyna parasolka kieliszki włosy realizm magiczny

15. Anna Sandecka-Ląkocy

Tytuł: O dwóch takich co dały w szyję, epizod II z cyklu Never Ever, 2022

Informacje: olej, akryl, płótno100x80 cmsygn p.d.: Sandecka-Ląkocy'22, opisany na odwrocie: Z cyklu 'Never ever' | O dwóch takich co dały w szyję – EPIZOD II | Anna Sandecka-Ląkocy 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Nadiia Shepitchak Waiting, 2023 portret abstrakcja granatowy czerwony

16. Nadiia Shepitchak

Tytuł: Waiting, 2023

Informacje: akryl, płótno60x30 cmopisany na odwrocie: Nadiia Shepitchak | "Waiting", 2023 | Canvas, acrylic | 30x60 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Emilia Waszak Tandem, 2021 surrealizm realizm magiczny śmieszne zwierzątka na rowerze dziecięcy obraz

17. Emilia Waszak

Tytuł: Tandem, 2021

Informacje: olej, płyta100x110 cm, 103,5x113,5 cm w oprawiesygn. p.g.: EW, opisany na odwrocie: EMILIA WASZAK | "TANDEM", OLEJ NA PŁYCIE | 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 700 zł

Marzanna Powała Róg obfitości, 2022 akt kobiecy kobieta czerwień

18. Marzanna Powała

Tytuł: Róg obfitości, 2022

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. p.d.: M. Powała 2022, opisany na odwrocie: "Róg obfitości" | akryl na płótnie | 80x60 | mal. Marzanna Powała | 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Sonia Stadnik Czerwone tronujące, 2022 kobiety akty postacie ludzie architektura tańczące

19. Sonia Stadnik

Tytuł: Czerwone tronujące, 2022

Informacje: akryl, płótno70x50 cmsygn. p.d.: Sonia, opisany na odwrocie: "CZERWONE TRONUJĄCE" | SONIA STADNIK | 2022 | AKRYL | 70x50 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Magdalena Rochoń Zmierzch lata, 2022 kobieta dziewczyna sukienka lato kwiaty postać

20. Magdalena Rochoń

Tytuł: Zmierzch lata, 2022

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. l.d.: Roma 2022 r., opisany na odwrocie: "Zmierzch lata" – obraz akrylowy | autor: Magdalena Rochoń | Lidzbark 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 500 zł

Marcin Kędzierski Dziewczyna zawiązująca rolki w parku, 2023 ławka scena rodzajowa kobieta wakacje

21. Marcin Kędzierski

Tytuł: Dziewczyna zawiązująca rolki w parku, 2023

Informacje: akryl, płótno60x80 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI | DZIEWCZYNA ZAWIĄZUJĄCA ROLKI W PARKU | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 2 200 zł

Teresa Kluszczyńska Jak najdalej stąd, 2022 ryba ludzie para gitara podróż podmorska

22. Teresa Kluszczyńska

Tytuł: Jak najdalej stąd, 2022

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: "Jak najdalej stąd" | TERESA KLUSZCZYŃSKA | 2023 r. | TKluszczyńska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 2 000 zł

Piotr Banaszkiewicz Pejzaż XXXI, 2022 pejzaż miejski weduta brązowy zielony łódki jezioro nad miastem

23. Piotr Banaszkiewicz

Tytuł: Pejzaż XXXI, 2022

Informacje: olej, płyta110x100 cm, 113,5x103,5 cm w oprawiesygn. p.d.: PB 22, opisany na odwrocie: PIOTR BANASZKIEWICZ | PEJZAŻ XXXI 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2800 zł

Cena sprzedaży: 2 000 zł

Beata Mura Król lasu, 2022 realizm magiczny drzewo las botanika surrealizm

24. Beata Mura

Tytuł: Król lasu, 2022

Informacje: akryl, płótno60x60 cmsygn. p.d.: Ryś '2022, opisany na odwrocie: "Król lasu" Beata Mura 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3600 zł

Cena sprzedaży: 1 500 zł

Janusz Hućko Z-24-22, 2022 surrealizm realizm magiczny zielony żółty architektura mistyczne miejsce

25. Janusz Hućko

Tytuł: Z-24-22, 2022

Informacje: olej, płyta HDF90x60 cm, 92x5x62,5 cm w oprawiesygn. l.d: J. Hućko, opisany na odwrocie: J. Hućko 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Paweł Batura Iluminacja, 2016 realizm magiczny surrealizm animalistyka figuracja postacie science fiction

26. Paweł Batura

Tytuł: Iluminacja, 2016

Informacje: olej, płótno100x120 cmsygn. na odwrocie: P. Batura

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Bartłomiej Załucki Jesień, 2022 akt pupa kobieta dziewczyna retro obraz

27. Bartłomiej Załucki

Tytuł: Jesień, 2022

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: ZAŁUCKI | JESIEŃ | MMXXII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Joanna Rudek Artemida, 2022 akt kobieta tyłem czarny złoty biały abstrakcja

28. Joanna Rudek

Tytuł: Artemida, 2022

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: JRudek | Artemida '22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3200 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Alicja Marzec, I co mi dasz, 2023 - dynamiczna kompozycja z parą tancerzy

29. Alicja Marzec

Tytuł: I co mi dasz, 2023

Informacje: akryl, płótno130x70 cmsygn. p.d.: A. MARZEC 2022, opisany na odwrocie: Alicja Marzec | olej, płótno | 70x130 | "I co mi dasz?" | 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Maciej Kempiński, Koguciki, 2022 - kobiecy akt w stonowanych kolorach z folklorystyczną dekoracją

30. Maciej Kempiński

Tytuł: Koguciki, 2022

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. p.d.: MK, opisany na odwrocie: "Koguciki" | Maciej Kempiński | MMXXII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Ewa Krzywińska, Beyond the Canons, 2022 - obraz z kobietą na abstrakcyjnym tle

31. Ewa Krzywińska

Tytuł: Beyond the Canons, 2022

Informacje: olej, płótno 120x80 cmsygn. p.d.: Krzywińska, opisany na odwrocie: BEYOND THE CANONS | EWA KRZYWIŃSKA '22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Artem Tuliuk, Wybór, 2022 - obraz z kobietą na niebiesko-żółtym tle

32. Artem Tuliuk

Tytuł: Wybór, 2022

Informacje: olej, płótno 80x60 cmsygn. l.d.: ATuliuk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Marta Wycech, Abstract 04, 2022 - pomarańczowa abstrakcja na białym tle

33. Marta Wycech

Tytuł: Abstract 04, 2022

Informacje: akryl, płótno70x50 cmsygn. p.d.: WYCECH, opisany na odwrocie: MARTA WYCECH / 50x70 cm / 2022 / ABSTRACT 04

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Joanna Kulska, Magia świata, 2022 - surrealistyczny pejzaż w odcieniach czerwieni i błękitów

34. Joanna Kulska

Tytuł: Magia świata, 2023

Informacje: akryl, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: J Kulska 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 900 zł

Jakub Szymański, Pegazy 46, 2023 - dekoracyjna kompozycja z kolorowymi sylwetkami pegazów na czarnym tle

35. Jakub Szymański

Tytuł: Pegazy 46, 2023

Informacje: akryl, płótno90x110 cmsygn. na licu: K.2023, opisany na odwrocie: JSzymański | "PEGAZY 46" 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2600-3200 zł

Cena sprzedaży: 2 400 zł

Agnieszka Pawłowska, Kaskady, 2023 - kolorowy, bajkowy obraz z pejzażem

36. Agnieszka Pawłowska

Tytuł: Kaskady, 2023

Informacje: olej, płótno 70x100 cmsygn. p.d.: Agnieszka Pawłowska,

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Cena sprzedaży: 2 600 zł

Anna Kruszewska, Memories from Gdańsk, 2022 - obraz z widokiem na architekturę i łodzie

37. Anna Kruszewska

Tytuł: Memories from Gdańsk, 2022

Informacje: olej, płótno50x60 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Justyna Kierlańczyk, Mądrość lasu, 2023 - bajkowy obraz z lasem

38. Justyna Kierlańczyk

Tytuł: Mądrość lasu [POZYCJA WYCOFANA], 2023

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Paweł Wątroba, Osiedlowa spółdzielnia mieszkaniowa im. Geralta z Rivii 1, 2023 - obraz z architekturą na szaro-białym tle

39. Paweł Wątroba

Tytuł: Osiedlowa spółdzielnia mieszkaniowa im. Geralta z Rivii 1, 2023

Informacje: akryl, płótno 54x73 cmopisany na odwrocie: "OSM im. Geralta z Rivii" | Paweł Wątroba 2023 | 73x54 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Joanna Mrozowska, Dwie przestrzenie, 2019 - minimalistyczny obraz z architekturą

40. Joanna Mrozowska

Tytuł: Dwie przestrzenie, 2019

Informacje: akryl, płótno 120x160 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA | DWIE PRZESTRZENIE | tech akryl, płótno | 2019 | wym 120x160 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Magdalena Szczerbakowicz, Bez tytułu, 2023 - abstrakcja w odcieniach zieleni, czerni i bieli

41. Magdalena Szczerbakowicz

Informacje: akryl, płótno 80x90 cmopisany na odwrocie: Magdalrna Szczerbakowicz 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Małgorzata Skuza, SpaceX, 2022 - geometryczna abstrakcja z różem i czernią

42. Małgorzata Skuza

Tytuł: SpaceX, 2022

Informacje: akryl, płótno81x60 cmopisany na odwrocie: SPACE X | SQUZI'22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Oleh Lavrii Pleasant conversations, 2023 - jasna kompozycja w pastelowych kolorach z postaciami

43. Oleh Lavrii

Tytuł: Pleasant conversations, 2023

Informacje: akryl, płótno90x100 cmsygn. p.d.: Lavrii, opisany na odwrocie: Oleh Lavrii | "Plesant conversations" | Acrylic on canvas | 100x90 cm | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Julia Dunko, Praline, 2022 - jasna, abstrakcyjna kompozycja ze złotą linią

44. Julia Dunko

Tytuł: Praline, 2022

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Praline 2022 | 100x80 cm | akryl / płótno | Julia Dunko DJ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Bozhena Kushnir , Sea, 2023 - jasna kompozycja z architekturą nadmorską

45. Bozhena Kushnir

Tytuł: Sea, 2023

Informacje: akryl, płótno50x40 cmsygn. p.d.: B. Kushnir, opisany na odwrocie: Bozhena Kushnir | "Sea" | 2023 | 40x50

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Kamila Suchecka , In my space, 2023 - dekoracyjny portret kobiety z plamami farb

46. Kamila Suchecka

Tytuł: In my space, 2023

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: "In my space" Kamila Suchecka MMXXIII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Adam Meler, Przejście w ostateczność, 2022 - surrealistyczna, jasna kompozycja

47. Adam Meler

Tytuł: Przejście w ostateczność, 2022

Informacje: olej, płótno92x61 cmsygn. l.d.: AM, opisany na odwrocie: AM

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Anna Wieczerzak, Nie odwzajemniona miłość, 2022 - kompozycja z nagim człowiekiem na plaży

48. Anna Wieczerzak

Tytuł: Nie odwzajemniona miłość, 2022

Informacje: olej, płótno100x130 cmsygn. l.d.: Anna

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Anna Napiórkowska, Bez tytułu, 2023 - kobiecy akt w błękitach

49. Anna Napiórkowska

Informacje: akryl, płótno 60x80 cmsygn. p.d.: ANNANA, opisany na odwrocie: Anna Napiórkowska 18.01.2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Szczepan Zalewski, Ciekawski obrót, 2022 - kobiecy akt w wyrazistych kolorach

50. Szczepan Zalewski

Tytuł: Ciekawski obrót, 2022

Informacje: akryl, płótno60x100 cmopisany na odwrocie: CYKL "AKTY PRZEWROTU" | "CIEKAWSKI OBRÓT" | SZCZEPAN ZALEWSKI | SZ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 500 zł

Barbara Bielecka-Woźniczko, Marzenia II, 2022 - jasna abstrakcja w odcieniach żółci

51. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: Marzenia II, 2022

Informacje: akryl, olej, płótno90x90 cmsygn. p.d.: B. B. Woźniczko 22, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko | Marzenia II, 2022 r., akryl, olej, płótno, 90x90 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Kamila Stefania Tkaczyk, Miodowa, 2022 - kobiecy portret w ciepłych barwach

52. Kamila Stefania Tkaczyk

Tytuł: Miodowa, 2022

Informacje: akryl, płótno65x54 cmsygn. u dołu: Kamila Stefania Tkaczyk 2022, opisany na odwrocie: – MIODOWA – K. S. TKACZYK 2015

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Michał Dąbrowski , Special Selfie 4, 2022 - kobiecy portret w czerwieniach

53. Michał Dąbrowski

Tytuł: Special Selfie 4, 2022

Informacje: olej, płótno 80x80 cmsygn. l.d.: M. Dąbrowski

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Magdalena Mędzkiewicz, W powietrzu, 2022 - pejzaż z achodem słońca nad wodą

54. Magdalena Mędzkiewicz

Tytuł: W powietrzu, 2022

Informacje: akryl, płótno90x120 cmopisany na odwrocie: "W POWIETRZU", 2022 | M. Mędzkiewicz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Ilona Woźniak, Rejs statkiem, 2023 - spokojny pejzaż w błękicie i pomarańczach

55. Ilona Woźniak

Tytuł: Rejs statkiem, 2023

Informacje: olej, płótno 60x80 cmopisany na odwrocie: I.W.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 300 zł

Elżbieta Ponińska, Bugenwilla, 2022 - kompozycja z kolorowymi kwiatami na tle architektury

56. Elżbieta Ponińska

Tytuł: Bugenwilla, 2022

Informacje: akryl, płótno100x50 cm sygn. p.d.: E. Ponińska '2022, opisany na odwrocie: "Bugenwilla" | akryl 100x50 cm | autor: Elżbieta Ponińska | rok: 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Justyna Brejnak, Dolgensee, 2022 - kolorowy pejzaż z wodą i żagłowką

57. Justyna Brejnak

Tytuł: Dolgensee, 2022

Informacje: akryl, płótno60x60 cmsygn. p.d.: Justyna Brejnak 2022, opisany na odwrocie: "Dolgensee" | Justyna Brejnak | 2022 | 60x60

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Mariola Świgulska, Zwiastun wiosny, 2021 - dekoracyjny obraz z ptakiem wśród kwiatów

58. Mariola Świgulska

Tytuł: Zwiastun wiosny, 2021

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Senna 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Hanna Pushkarova, Wróble, 2023 - dekoracyjny obraz z ptakami siedzącymi na arbuzie

59. Hanna Pushkarova

Tytuł: Wróble, 2023

Informacje: olej, płótno 40x50 cmsygn. p.d.: Pushkarova, opisany na odwrocie: Pushkarova | "Wróble" 2023 | olej, płótno | 40x50 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Agata Dutkiewicz, Cerro Torre Chile, 2022 - pejzaż z górskimi szczytami

60. Agata Dutkiewicz

Tytuł: Cerro Torre Chile, 2022

Informacje: olej, płótno 80x60 cmsygn. p.d.: ADutkiewicz 2022, opisany na odwrocie: Agata Dutkiewicz | "Cerro Torre" – Chile | olej 80/60 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Sabina Salamon , Miasto w błękicie, 2020 - bajkowy obraz z miastem na chmurze

61. Sabina Salamon

Tytuł: Miasto w błękicie, 2020

Informacje: olej, płótno 40x50 cmsygn. l.d.: S. Salamon 20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Iza Jaśniewska, Ptaki w ogrodzie, 2021-2022 - bajkowy obraz z roślinami i ptakami

62. Iza Jaśniewska

Tytuł: Ptaki w ogrodzie, 2021-2022

Informacje: akryl, płótno45x70 cmopisany na odwrocie: t: ptaki w ogrodzie | Iza Jaśniewska | akryl 2021–2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Danuta Leszczyńska, Magic garden, 2022 - dekoracyjny obraz z kwiatami

63. Danuta Leszczyńska

Tytuł: Magic garden, 2022

Informacje: akryl, płótno120x120 cmsygn. p.d.: Leszczyńska 2023'

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Izabela Nowakowska Zupełnie inna bajka III, 2022 – dekoracyjna kompozycja z roślinami i zwierzętami

64. Izabela Nowakowska

Tytuł: Zupełnie inna bajka III, 2022

Informacje: akryl, płótno 110x110 cmopisany na odwrocie: Zupełnie inna bajka III | Izabela Ro., 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Grzegorz Ziółkowski, Pustka, 2008 – surrealistyczny obraz z domem na wodzie

65. Grzegorz Ziółkowski

Tytuł: Pustka, 2008

Informacje: olej, płótno 70x50 cmsygn. p.d.: ZIOLKOWSKI 2008, opisany na odwrocie: "PUSTKA" (2008) | Grzegorz Ziółkowski | olej na płótnie | 70x50 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Artur Sudak, Nowy Jork, 2021 - obraz z kobietą jadącą na rowerze

66. Artur Sudak

Tytuł: Nowy Jork, 2021

Informacje: olej, płótno 70x50 cmsygn. p.d.: Sudak '21, na odwrocie pieczęć autorska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Izabela Szarek, Wojenny koń, 2022 - obraz z indianinem w pióropuszu i koniem

67. Izabela Szarek

Tytuł: Wojenny koń, 2022

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Izabela Szarek | Fellino 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Vanessa Świgulska, Czekając na powrót smoka, 2023 – dekoracyjny złoto-czerwony obraz z drzewem

68. Vanessa Świgulska

Tytuł: Czekając na powrót smoka, 2023

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno80x80 cmsygn. ś.d.: Eslain, opisany na odwrocie: Vanessa Świgulska Jop

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Tomasz Tais, Jeździec bez głowy, 2022 – geometryczna kompozycja w kontrastowych barwach

69. Tomasz Tais

Tytuł: Jeździec bez głowy, 2022

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. p.d.: '22 TAIS., opisany na odwrocie: TOMASZ TAIS | "Rider without head" | 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Marta Dunal, Piaskowa kaskada, 2021 – jasne abstrakcja w zółci

70. Marta Dunal

Tytuł: Piaskowa kaskada, 2021

Informacje: akryl, płótno 80x80 cmsygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Gabriela Paluch, W Paryżu nad Sekwaną, 2022 – błękitny pejzaż z widokiem Paryża

71. Gabriela Paluch

Tytuł: W Paryżu nad Sekwaną, 2022

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł