73 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Aukcja: 28 marca 2023 r., godz. 20:00

Wystawa przedaukcyjna: od 18 marca 2023 r., pon.–pt. 12:00-19:00, sob. 11:00–16:00

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 28 marca 2023 r. o godz. 20:00. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można będzie oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie w naszej siedzibie od 18 marca 2023 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

→  Regulamin aukcji

Katalog 73 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Katarzyna Kudełka , Strzępy czasu, 2022 – fioletowo-żółty obraz z architekturą i ludźmi

1. Katarzyna Kudełka

Tytuł: Strzępy czasu, 2022

Informacje: akryl, płótno90x120 cmsygn. p.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: K. Kudełka "Strzępy czasu", 120x90 cm, akryl, 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Anna Szczepanik , O zachodzie słońca, 2022 - turkusowo-różowy pejzaż z chmurami

2. Anna Szczepanik

Tytuł: O zachodzie słońca, 2022

Informacje: olej, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: Anna Szczepanik | "O zachodzie słońca" | 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Jakub Szymański, Terra XXVII, 2023 – pejzaż z drzewami we fioletach i turkusie

3. Jakub Szymański

Tytuł: Terra XXVII, 2023

Informacje: akryl, płótno90x110 cmsygn. l.d.: K. 2023, opisany na odwrocie: J. Szymański "TERRA XXVII" 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2600-3200 zł

Paweł Wątroba, Osiedlowa spółdzielnia mieszkaniowa im. Geralta z Rivii 2, 2023 – jasny obraz z architekturą na abstrakcyjnym tle

4. Paweł Wątroba

Tytuł: Osiedlowa spółdzielnia mieszkaniowa im. Geralta z Rivii 2, 2023

Informacje: akryl, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: "OSM im. Geralta z Rivii" | Paweł Wątroba 2023 | 50x70 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Aleksandra Modzelewska, Maska czy twarz S552, 2023 – ekspresyjny obraz z twarzą i abstrakcją

5. Aleksandra Modzelewska

Tytuł: Maska czy twarz S552, 2023

Informacje: akryl, olej, węgiel, płótno70x70 cmsygn. p.d.: AM'23, opisany na odwrocie: ALEKSANDRA MODZELEWSKA MASKA CZY TWARZ 2023 S552

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3600-4200 zł

Julia Dunko, Viasel, 2023 – jasna abstrakcja ze złotymi liniami

6. Julia Dunko

Tytuł: Viasel, 2023

Informacje: akryl, złoto płatkowe, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: Viasel 2023 | akryl, złoto płatkowe, płótno | 90x90 | Julia Dunko DJ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Oleh Lavrii, People in the city, 2023 – jasny obraz z postaciami na tle miasta

7. Oleh Lavrii

Tytuł: People in the city, 2023

Informacje: akryl, płótno60x100 cmsygn. p.d.: Lavrii, opisany na odwrocie: Oleh Lavrii | "People in the city" | acrylic on canvas | 100x60 cm | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Andrzej Zujewicz, Sun, 2023 – kolorowa abstrakcja ze słowami

8. Andrzej Zujewicz

Tytuł: Sun, 2023

Informacje: olej, płyta HDF80x80 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "SUN" '2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Emilia Waszak, Tea time, 2021 – najkowy obraz ze zwierzęcymi postaciami przy stole

9. Emilia Waszak

Tytuł: Tea time, 2021

Informacje: olej, płyta110x100 cm, 113,5x103,5 cm w oprawiesygn. p.d.: EW, opisany na odwrocie: EMILIA WASZAK | "TEA TIME" | OLEJ NA PŁYCIE | 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Tiana Breeze, Boats, 2023 – jasny obraz z łódkami na wodzie

10. Tiana Breeze

Tytuł: Boats, 2023

Informacje: olej, płótno 50x60 cmsygn. p.d.: Tiana, opisany na odwrocie: Tiana Breeze (Tatiana Krikunova) | "Boats" | oil on canvas | 50x60 cm | 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Sylwia Dwornicka, Pomarańczowy akt, 2022 – kolorowy obraz z nagimi kobietami

11. Sylwia Dwornicka

Tytuł: Pomarańczowy akt, 2022

Informacje: akryl, płótno60x50 cmsygn. p.d.: Sylwia Dwornicka, opisany na odwrocie: Sylwia Dwornicka "POMARAŃCZOWY AKT" 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Małgorzata Bundzewicz, Miodowa, 2021 – obraz z architekturą w błękicie i pomarańczu

12. Małgorzata Bundzewicz

Tytuł: Miodowa, 2021

Informacje: olej, płótno 100x120 cmsygn. p.d.: mb 2021, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA BUNDZEWICZ | MIODOWA | 100x120 2021 | OLEJ/PŁÓTNO

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Joanna Mrozowska, Sprawunki, 2021 – obraz w czerwieni i granacie z domem i postacią

13. Joanna Mrozowska

Tytuł: Sprawunki, 2021

Informacje: olej, płótno 120x160 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA | "SPRAWUNKI" | tech akryl, płótno | wym 120x160 cm | 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Małgorzata Skuza, Okno, 2023 – kontrastowa abstrakcja z pomarańczem i granatem

14. Małgorzata Skuza

Tytuł: Okno, 2023

Informacje: akryl, płótno70x60 cmopisany na odwrocie: OKNO | SQUZI'23

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Teresa Kluszczyńska, W drogę przyjacielu, 2023 – bajkowy obraz z postaciami na tle pejzażu

15. Teresa Kluszczyńska

Tytuł: W drogę przyjacielu, 2023

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: "W drogę przyjacielu" | TERESA KLUSZCZYŃSKA | 80x80 cm 2023 r. | TKluszczyńska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Ilona Woźniak, Rejs między wyspami, 2023 – spokojny pejzaż z morzem i wyspami

16. Ilona Woźniak

Tytuł: Rejs między wyspami, 2023

Informacje: olej, płótno 60x100 cmopisany na odwrocie: I.W.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Dawid Orłowski, Wycieczka szkolna, 2023 – jasny obraz z autobusem na tle morza

17. Dawid Orłowski

Tytuł: Wycieczka szkolna, 2023

Informacje: akryl, płótno70x90 cmsygn. l.d.: Orłowski D., opisany na odwrocie: "Wycieczka szkolna" | Orłowski Dawid | 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Ewa Krzywińska, Before the Sunrise, 2022 – kolorowy obraz z kobietą przy oknie

18. Ewa Krzywińska

Tytuł: Before the Sunrise, 2022

Informacje: olej, płótno 100x160 cmopisany na odwrocie: BEFORE THE SUNRISE | EWA KRZYWIŃSKA '22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Hanna Pushkarova, Wiosenna gałązka kwiatów, 2023 – martwa natura z wazonem i kwiatami

19. Hanna Pushkarova

Tytuł: Wiosenna gałązka kwiatów, 2023

Informacje: olej, płótno 80x30 cmsygn. l.d.: Pushkarova, opisany na odwrocie: Pushkarova Hanna 2023 r. | płótno, olej 30x80 | "Wiosenna gałązka kwiatów"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Mirosław Nowiński , Księżycowy grajek, 2023 – bajkowy obraz z postacią grającą na instrumencie

20. Mirosław Nowiński

Tytuł: Księżycowy grajek, 2023

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. l.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Księżycowy grajek" | tech. akryl na płótnie | wym. 100x100 | rok 2023 | aut. Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-4600 zł

Kamila Suchecka, Wishes, 2023 – ekspresyjny portret kobiety na czarnym tle

21. Kamila Suchecka

Tytuł: Wishes, 2023

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: "Wishes" Kamila Suchecka MMXXIII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Monika Łakomska, Einstein Abstract, 2020 – ekspresyjny, kolorowy portret Alberta Einsteina

22. Monika Łakomska

Tytuł: Einstein Abstract, 2020

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Einstein Abstract ŁM '20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Krzysztof Karewicz, Styks, 2017 – kolorowy obraz z postacią w łodzi nad rzeką

23. Krzysztof Karewicz

Tytuł: Styks, 2017

Informacje: akryl, płótno80x60 cm, 85,5x65,5 cm w oprawie sygn. l.d.: Karewicz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Szczepan Zalewski, Niepewność obrotu, 2023 – kobiecy akt na kontrastowym tle

24. Szczepan Zalewski

Tytuł: Niepewność obrotu, 2023

Informacje: akryl, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: "NIEPEWNOŚĆ OBROTU" | SZCZEPAN ZALEWSKI | CYKL: "AKTY PRZEWROTU" | 02.2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Natalia Kozarzewska, Gruszkowy, 2023 – kolorowa abstrakcja z kształtami na czarnym tle

25. Natalia Kozarzewska

Tytuł: Gruszkowy, 2023

Informacje: akryl, pastel, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: GRUSZKOWY | AKRYL/PASTELA/PŁÓTNO | 80x100 | 2023 | Kozarzewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Piotr Banaszkiewicz, Nokturn XII, 2022 - nastrojowy obraz z postacią w łódce

26. Piotr Banaszkiewicz

Tytuł: Nokturn XII, 2022

Informacje: olej, płyta110x100 cm, 113,5x103,5 cm w oprawieopisany na odwrocie: PIOTR BANASZKIEWICZ | NOCTURN XII 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2800 zł

Andrzej Wirpszo, Marina, 2015 – biało-błękitny pejzaż nadmorski

27. Andrzej Wirpszo

Tytuł: Marina, 2015

Informacje: akryl, płótno73x100 cmsygn. l.d.: WIRP2015, opisany na odwrocie: ANDRZEJ WIRPSZO "MARINA" 2012 | ACRYL 73x100

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Gabriela Paluch, Latem w Andaluzji, 2023 – kolorowy obraz z widokiem miasta

28. Gabriela Paluch

Tytuł: Latem w Andaluzji, 2023

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Bartłomiej Załucki, Lato, 2021 – kolorowy obraz z kobiecą postacią na tle pejzażu

29. Bartłomiej Załucki

Tytuł: Lato, 2021

Informacje: akryl, płótno60x80 cmopisany na odwrocie: ZAŁUCKI LATO MMXXI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Magdalena Szczerbakowicz, Bez tytułu, 2023 – minimalistyczna abstrakcja w bieli i błękicie

30. Magdalena Szczerbakowicz

Informacje: akryl, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: Magdalena Szczerbakowicz 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Magdalena Barczyk-Kurus, Universum III z cykl Geometria światła, 2023 – błękitna abstrakcja geometryczna

31. Magdalena Barczyk-Kurus

Tytuł: Universum III z cykl Geometria światła, 2023

Informacje: akryl, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus | "Universum III" | cykl: "Geometria światła" | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3200-3800 zł

Jacek Krupa, Moje Seszele, 2010 - surrealistyczny obraz z postacią na niebie i plażą

32. Jacek Krupa

Tytuł: Moje Seszele, 2010

Informacje: olej, płótno70x50 cm, 72,5x52,5 cm w oprawiesygn. l.d.: JK10, opisany na odwrocie: "Moje Seszele" | No 187/2010 | Jacek Krupa

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Kamila Stefania Tkaczyk, Close, 2023 – akt kobiecy na niebieskim tle

33. Kamila Stefania Tkaczyk

Tytuł: Close, 2023

Informacje: akryl, płótno55x46 cmsygn. l.d.: Kamila Stefania Tkaczyk 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Maciej Kempiński, Zielone niebo nad Sodiri, 2023 – kolorowy pejzaż z widokiem na port i miasto

34. Maciej Kempiński

Tytuł: Zielone niebo nad Sodiri, 2023

Informacje: akryl, płótno50x50 cm, w oprawie 56,5x56,5 cmsygn. l.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Zielone niebo nad Sodiri" | M. Kempiński | MMXXIII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Agnieszka Pawłowska , Czekam na wiatr, 2023 – bajkowy, kolorowy obraz z pejzażem

35. Agnieszka Pawłowska

Tytuł: Czekam na wiatr, 2023

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. p.d.: Agnieszka Pawłowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3200 zł

Artem Tuliuk, Melodia kobiety, 2023 – surrealistyczny portret kobiety w kapeluszu

36. Artem Tuliuk

Tytuł: Melodia kobiety, 2023

Informacje: olej, płótno90x70 cmsygn. p.d.: ATuliuk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Marta Dunal, Zjawiskowa chwila, 2022 – kontrastowy obraz abstrakcyjny w granacie i pomarańczu

37. Marta Dunal

Tytuł: Zjawiskowa chwila, 2022

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Agata Wereszczyńska , Perły, 2023 - dekoracyjny portret kobiety z naszyjnikiem na granatowym tle

38. Agata Wereszczyńska

Tytuł: Perły, 2023

Informacje: technika mieszana, płótno60x50 cmsygn. p.d.: AWereszczyńska '23, opisany na odwrocie: "PERŁY" | Agata Wereszczyńska | 50x60 cm | technika mieszana | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Nadiia Shepitchak, Two, 2023 – ekspresyjny portret podwójny w odcieniach błękitu, różu i szarości

39. Nadiia Shepitchak

Tytuł: Two, 2023

Informacje: akryl, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: Nadiia Shepitchak | "Two", 2023 | Canvas, acrylic | 60x60 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Urszula Szulborska Patchworkowa zasłona, 2023 abstrakcja kwadraty niebieski jasny

40. Urszula Szulborska

Tytuł: Patchworkowa zasłona, 2023

Informacje: akryl, mazaki akrylowe, płótno90x100 cmsygn. p.d.: US23

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Paweł Kosior Poza czasem, 2022 pod wodą człowiek w wodzie nurkowanie wodny świat

41. Paweł Kosior

Tytuł: Poza czasem, 2022

Informacje: olej, płótno76,5x50,5 cm,sygn. p.d.: KOSIOR P., opisany na odwrocie: 07.2022 GLASGOW

Cena wywoławcza: 1 001,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Kamil Słoń Tramal, 2023 portret street art stwór rogi graffiti fioletowy kosmita maska twarz

42. Kamil Słoń

Tytuł: Tramal, 2023

Informacje: akryl, pastele olejne, płótno70x60 cmopisany na odwrocie: Toni Glow '23 'Tranol'

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Teresa Kazimierczak Kompozycja 37, 2023 abstrakcja różowa pastelowa błękitna kształty

43. Teresa Kazimierczak

Tytuł: Kompozycja 37, 2023

Informacje: akryl, olej, płótno90x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Michał Dąbrowski Special selfie 5, 2023 portret kobiecy kobieta wzrok twarz abstrakcja kształty

44. Michał Dąbrowski

Tytuł: Special selfie 5, 2023

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: M. Dąbrowski

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Janusz Hućko Z-26-22, 2022 surrealizm mroczny obraz mnisi fikcja

45. Janusz Hućko

Tytuł: Z-26-22, 2022

Informacje: olej, płyta HDF90x60 cm, 92x5x62,5 cm w oprawiesygn. l.d: J. Hućko, opisany na odwrocie: J. Hućko 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Bartłomiej Baranowski To co? Jeszcze jedno Milordzie?, 2023 bar realizm magiczny ptaki w restauracji surrealizm cegła czarny

46. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: To co? Jeszcze jedno Milordzie?, 2023

Informacje: akryl, płótno50x70 cmsygn. p.d: Baranowski 04:23

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Joanna Kulska Brzemię, 2023 czarny minimalistyczny pejzaż drzewo mroczny obraz

47. Joanna Kulska

Tytuł: Brzemię, 2023

Informacje: akryl, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: J Kulska 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Milena Kliszko I miss you, 2023 minimalizm minimalistyczny pejzaż krzesło zachód słońca biały neutralny obraz

48. Milena Kliszko

Tytuł: I miss you, 2023

Informacje: akryl, płótno60x120 cmopisany na odwrocie: Milena Kliszko 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Elżbieta Gibulska Figura XXI, 2022 jasny biały obraz człowiek postać niewyraźna ciało akt

49. Elżbieta Gibulska

Tytuł: Figura XXI, 2022

Informacje: olej, płótno130x100 cmopisany na odwrocie: "Figura XXI" | Gibulska 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Vanessa Świgulska U bram świata, 2023 abstrakcja ludzie złoty szary biały postacie w abstrakcji

50. Vanessa Świgulska

Tytuł: U bram świata, 2023

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Eslain 2023, opisany na odwrocie: Vanessa Świgulska Jop

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Yuliya Halyshyn No one knows what will happen tomorrow, 2023 rzeźba twarz twarze szkło portrety maski

51. Yuliya Halyshyn

Tytuł: No one knows what will happen tomorrow, 2023

Informacje: szkło, gips40x32x5 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Joanna Rudek Poseidon, 2022 Posejdon akt męskie ciało abstrakcja czarny szary złoty

52. Joanna Rudek

Tytuł: Poseidon, 2022

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: J.Rudek | Poseidon '22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3200 zł

Agata Dutkiewicz Refleksy i refleksje, 2022 rośliny łąka słońce abstrakcja roślinna botanika zielony żółty

53. Agata Dutkiewicz

Tytuł: Refleksy i refleksje, 2022

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. p.d.: ADutkiewicz 2022, opisany na odwrocie: Agata Dutkiewicz | "Refleksy i refleksje" | olej, 50/70 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Jolanta Ziółkowska Ewa, 2023 kobieta z żarówką roślina akt kobiecy ciało

54. Jolanta Ziółkowska

Tytuł: Ewa, 2023

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. p.d.: ZJola 2023, opisany na odwrocie: Jolanta Ziółkowska | "Ewa" 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Grzegorz Ziółkowski Dom, 2007 surrealizm kobieta-dom nawiedzony dom budynek

55. Grzegorz Ziółkowski

Tytuł: Dom, 2007

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. l.d.: ZIOLKOWSKI 2007, opsany na odwrocie: "DOM" (2007) | Grzegorz Ziółkowski | olej na płótnie | 70x50 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Sabina Salamon Krajobraz z różami, 2019 żółte kwiaty róże gruszki realizm tradycyjny obraz martwa natura

56. Sabina Salamon

Tytuł: Krajobraz z różami, 2019

Informacje: olej, płótno50x40 cmsygn. l.d.: S. Salamon 2019, opisany na odwrocie: Pejzaż z różami, S. Salamon 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Magdalena Chmielek Bez tytułu, 2023 liście na wodzie jesień botanika

57. Magdalena Chmielek

Informacje: olej, płótno60x80 cmsygn. p.d.: M. Chmielek, opisany na odwrocie: Magdalena Chmielek "Untitled" 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Józef Kułagowski Emocje powiewu, 2017 abstrakcja niebieska fioletowa botanika wiatr roślina

58. Józef Kułagowski

Tytuł: Emocje powiewu, 2017

Informacje: olej, płótno100x70 cmsygn. p.d.: JKułagowski 2017, opisany na odwrocie: "EMOCJE POWIEWU" Józef Kułagowski 2017 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Elżbieta Ponińska Osty, 2023 pastelowy obraz z kwiatami łąka botanika kwiatki różowy fioletowy

59. Elżbieta Ponińska

Tytuł: Osty, 2023

Informacje: akryl, płótno100x50 cm,sygn. p.d.: EPonińska '2023, opisany na odwrocie: "Osty" | akryl | 100x50 cm | aut. Elżbieta Ponińska | 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Piter Vonszpon Analogowe centrum dowodzenia, 2012 realizm magiczny dziecko z telefonem ruda postać pejzaż

60. Piter Vonszpon

Tytuł: Analogowe centrum dowodzenia, 2012

Informacje: olej, płótno50x90 cmsygn. l.d.: Piter Vonszpon. 2012.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Anna Sandecka-Ląkocy Blacky z cyklu Animals My Love, 2023 koń kobieta kobieta z koniem realizm magiczny zwierzę animalistyka portret

61. Anna Sandecka-Ląkocy

Tytuł: Blacky z cyklu Animals My Love, 2023

Informacje: akryl, olej, szlagmetal, płótno80x100 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'23, opisany na odwrocie: 'Blacky' 23 | Anna Sandecka-Ląkocy"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Iza Jaśniewska W ogrodzie, 2023 niebieski błękitny rośliny ogród botanika liście

62. Iza Jaśniewska

Tytuł: W ogrodzie, 2023

Informacje: akryl, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska | akryl 2023 | tytuł: W ogrodzie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Magdalena Rochoń Upalny poranek, 2023 kobieta portret kot impresjonizm kobieta na balkonie z kotem

63. Magdalena Rochoń

Tytuł: Upalny poranek, 2023

Informacje: akryl, płótno60x70 cmsygn. l.d.: Roma 2023 r., opisany na odwrocie: "Upalny poranek" – obraz akrylowy | autor: Magdalena Rochoń | Lidzbark 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Izabela Szarek The Wolf Squaw, 2023 wilk kobieta indianka indianin rdzenna amerykanka z wilkami

64. Izabela Szarek

Tytuł: The Wolf Squaw, 2023

Informacje: olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Izabela Szarek | Fellino 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Anzhela Tistyk Podróż, 2023 pejzaż morski woda morze statek łódka noc

65. Anzhela Tistyk

Tytuł: Podróż, 2023

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. p.d.: A. Tistyk, opisany na odwrocie: A. Tistyk, olej, płótno lniane, 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2200 zł

Mariola Świgulska Cukierkowe wzgórza, 2022 złoty pejzaż jesienny jesień liście las góry złoto

66. Mariola Świgulska

Tytuł: Cukierkowe wzgórza, 2022

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Świgulska, opisany na odwrocie: Mariola Świgulska Seenna 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Hanna Gancarczyk Poczekalnia...ciąg dalszy 2, 2023 ptaki zima kruki animalistyka zimowy pejzaż ze zwierzętami

67. Hanna Gancarczyk

Tytuł: Poczekalnia…ciąg dalszy 2, 2023

Informacje: akryl, płótno60x80 cmsygn. p.d.: H. Gancarczyk, opisany na odwrocie: Hanna Gancarczyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Katarzyna Lembryk Wiatraki na Morzu Północnym, 2023 pejzaż morski surrealizm zachód słońca wiatr

68. Katarzyna Lembryk

Tytuł: Wiatraki na Morzu Północnym, 2023

Informacje: akryl, deska60x30 cm, w oprawie 65,5x34,5 cmsygn. p.d.: K. Lembryk, opisany na odwrocie: KATARRZYNA LEMBRYK | "WIATRAKI NA MORZU PÓŁNOCNYM" | AKRYL MA DESCE | WERNIKS DAMAROWY | 2023 R.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Katarzyna Fiałkowska Lekcja biologii dziewczynka jaszczurka nauka dziecko żaba płazy

69. Katarzyna Fiałkowska

Tytuł: Lekcja biologii, 2023

Informacje: technika mieszana, płótno46,5x38 cm, 52x43,5 cm w oprawiesygn. p.d.: K. Łysiak

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Alicja Marzec Mówię nie, 2023 tańczący ludzie obraz taniec para tańczy

70. Alicja Marzec

Tytuł: Mówię nie, 2023

Informacje: akryl, płótno130x70 cmsygn. p.d.: A. MARZEC 2022, opisany na odwrocie: Alicja Marzec | olej, płótno | 70x130 | "Mówię nie" | 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł