74 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Aukcja: 25 kwietnia 2023 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 18 kwietnia 2023 r., pon.–pt. 12:00-19:00, sob. 11:00–16:00

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 25 kwietnia 2023 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można będzie oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie w naszej siedzibie od 18 kwietnia 2023 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

→  Regulamin aukcji

Katalog 74 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Beata Mura, Oddech lasu, 2023 – zielony obraz z drzewami w lesie

1. Beata Mura

Tytuł: Oddech lasu, 2023

Informacje: akryl, płótno65x50 cmsygn. p.d.: Ryś 2023, opisany na odwrocie: "Oddech lasu" | Beata Mura 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-4200 zł

Cena sprzedaży: 3200 zł

Andrzej Zujewicz, Woda 2, 2023 – błękitny obraz z kroplą wody

2. Andrzej Zujewicz

Tytuł: Woda 2, 2023

Informacje: olej, płótno70x60 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "WODA 2" '2023 olej

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Jacek Krupa, Przynęta na ego, 2017 – błękitny obraz, surrealizm

3. Jacek Krupa

Tytuł: Przynęta na ego, 2017

Informacje: olej, płótno65x52 cm, 67,5x54,5 cm w oprawiesygn. l.d.: JK17, opisany na odwrocie: "PRZYNĘTA NA EGO" | 2017 | Jacek Krupa

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Marlena Kaczerska, Eyes Wide Shut, 2023 – niebieski obraz z przytulającą się parą

4. Marlena Kaczerska

Tytuł: Eyes Wide Shut, 2023

Informacje: akryl, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: "Eyes Wide Shut" | MK 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

Paweł Porada, Dzień dobry, 2023 - dekoracyjny obraz z kobietą

5. Paweł Porada

Tytuł: Dzień dobry, 2023

Informacje: akryl, olej, płótno90x70cmopisany na odwrocie: Porada 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Magdalena Fidyka, Płachta śniegu II, 2023 – kolorowy pejzaż z górami

6. Magdalena Fidyka

Tytuł: Płachta śniegu II, 2023

Informacje: olej, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: Magdalena Fidyka | "PŁACHTA ŚNIEGU" | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Marek Domaniecki Leg Movement 6, 2023 nogi człowiek abstrakcja chód chodzenie fioletowy niebieski pomarańczowy

7. Marek Domaniecki

Tytuł: Leg Movement 6, 2023

Informacje: olej, płótno85x75 cmsygn. p.d. monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2800 zł

Alicja Marzec Rusałka, 2023 kwiaty wiosenne kobieta dziewczyna ziemia rośliny botanika

8. Alicja Marzec

Tytuł: Rusałka, 2023

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. l.d.: A. MARZEC 2023, opisany na odwrocie: Alicja Marzec | olej, płótno | 100x100 | "Rusałka" | 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Iwona Kobryń Bez tytułu z cyklu Ostatni dzień lata, 2023 figuracja minimalizm kobiety w kostiumach kąpielowych lato figuracja dziewczyny

9. Iwona Kobryń

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Ostatni dzień lata, 2023

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: cykl ostatni dzień lata Iwona Kobryń '23

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3600-5000 zł

Cena sprzedaży: 3400 zł

Paweł Wątroba OSM 4 cyklu OSM im. Geralta z Rivii, 2023 architektura modernistyczna wiedźmin pejzaż miejski kolory sekwencja

10. Paweł Wątroba

Tytuł: OSM 4 cyklu OSM im. Geralta z Rivii, 2023

Informacje: akryl, płótno80x120 cmopisany na odwrocie: OSMimGzR | OSM 4 | 2023 ROK | PAWEŁ WĄTROBA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Katarzyna Kudełka Dotyk, 2022 minimalistyczny obraz różowy dziewczynka architektura

11. Katarzyna Kudełka

Tytuł: Dotyk, 2022

Informacje: akryl, płótno90x120 cmsygn. p.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: K. Kudełka, "Dotyk". 120x90 cm, akryl, 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Piter Vonszpon No co ty, 2011 książki wyobraźnia dziecko czytające nauka edukacja niebo samotność most

12. Piter Vonszpon

Tytuł: No co ty, 2011

Informacje: olej, drewniana deska97,5x58 cmsygn. p.d.: Piter Vonszpon XI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 2400 zł

Agata Otulska Margarita i truskawki, 2010 kobiety w bieliźnie pijące alkohol kieliszki owoce intymność

13. Agata Otulska

Tytuł: Margarita i truskawki, 2010

Informacje: olej, płótno73x50 cm, 88,5x65,5 cm w oprawiesygn. l.d.: OTULSKAA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Halyna Dudar Identity, 2022 symbole znaki ikony beżowy brązowy duży format kwadrat

14. Halyna Dudar

Tytuł: Identity, 2022

Informacje: olej, akryl, płótno120x120 cmsygn. p.d.: HD 2022, opisany na odwrocie: DUDAR "IDENTITY" 2022 oli, acrylic, canvas, 120x120 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Cena sprzedaży: 7000 zł

Aleksandra Modzelewska MCT S4 70, 2023 studium twarzy głowa męska szkic zarys niebieski szary

15. Aleksandra Modzelewska

Tytuł: MCT S4 70, 2023

Informacje: olej, spray, marker, płótno60x50 cmopisany na odwrocie: ALEKSANDRA MODZELEWSKA | MCT S4 70 | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3600-4200 zł

Cena sprzedaży: 3000 zł

Wiktoria Balawender Horyzont we mgle, 2021 niebo abstrakcja powiertze mgła chmury biały szary błękitny delikatny obraz duży format

16. Wiktoria Balawender

Tytuł: Horyzont we mgle, 2021

Informacje: akryl, płótno100x150 cmopisany na odwrocie: Wiktoria Balawender | "Horyzont we mgle" | 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

Sonia Stadnik Zdarzenie, 2023 scena rodzajowa minimalizm orient indie azja postacie ludzie biała droga

17. Sonia Stadnik

Tytuł: Zdarzenie, 2023

Informacje: akryl, płótno50x100 cmopisany na odwrocie: "ZDARZENIE" | SONIA STADNIK | 2023 r. | 50x100 | AKRYL

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Magdalena Rochoń Skrzydlate szepty, 2023 portret kobiety o poranku biała suknia figuracja dziewczyna w błękitach

18. Magdalena Rochoń

Tytuł: Skrzydlate szepty, 2023

Informacje: akryl, płótno80x70 cmsygn. p.d.: Roma 2023 r., opisany na odwrocie: "Skrzydlate szepty" – obraz akrylowy | autor: Magdalena Rochoń | Lidzbark 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Agata Dutkiewicz Sierpniowy zmierzch, 2022 letni pejzaż wschód zachód słońca łąka pola kwiaty

19. Agata Dutkiewicz

Tytuł: Sierpniowy zmierzch, 2022

Informacje: olej, płótno50x90 cmsygn. p.d.: ADutkiewicz 2022, opisany na odwrocie: Agata Dutkiewicz | "Sierpniowy zmierzch" | olej 50/90 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Iza Jaśniewska Ogród, 2023 błękitna abstrakcja roślinna niebieskie kwiaty botanika

20. Iza Jaśniewska

Tytuł: Ogród, 2023

Informacje: akryl, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska | tytuł: Ogród | akryl, 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

Sabina Salamon Miasteczko, 2019 surrealizm realizm magiczny niebo chmury miasto w worku architektura symbolizm

21. Sabina Salamon

Tytuł: Miasteczko, 2019

Informacje: olej, płótno50x50 cmsygn. l.d.: S. Salamon 2019, opisany na odwrocie: Miasteczko S. Salamon 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Anastasia Ahrenich News, 2023 kobieta surrealistyczne tło, dziewczyna w sukience klęcząca

22. Anastasia Ahrenich

Tytuł: News, 2023

Informacje: olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: News | Anastasia Ogrenich | Warszawa 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Patrycja Kruszyńska-Mikulska Sunrise walk, 2023 obraz japoński motywy orientalne japonia tradycyjny strój architektura azjatycka azja japonka pejzaż

23. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Tytuł: Sunrise walk, 2023

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: P. K. Mikulska 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3200 zł

Cena sprzedaży: 2000 zł

Danjel Stelmach Rozkład mentalny, 2022 czerwona abstrakcja człowiek ciało czerwień

24. Danjel Stelmach

Tytuł: Rozkład mentalny, 2022

Informacje: akryl, płótno100x100 cm opisany na odwrocie: Danjel Stelmach | Rozkład mentalny 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Natalia Kozarzewska Kwiaciarnia, 2023 różowa abstrakcja kwiaty roślinność botanika roślina

25. Natalia Kozarzewska

Tytuł: Kwiaciarnia, 2023

Informacje: akryl, pastel, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: KWIACIARNIA | 90x90 / AKRYL, PASTELA | 2023 | Kozarzewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Emilia Waszak Anima mundi, 2023 realizm magiczny surrealizm postacie tulące różowe dziwne

26. Emilia Waszak

Tytuł: Anima mundi, 2023

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: EW, opisany na odwrocie: EMLIA WASZAK | LOVE RESPECT COMPASSION | 2023 | Anima Mundi

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Szczepan Zalewski Rozciągły przewrót, 2023 akt kobiecy niebieski żółty czerwony ciało półakt

27. Szczepan Zalewski

Tytuł: Rozciągły przewrót, 2023

Informacje: akryl, płótno60x100 cmopisany na odwrocie: "PRZECIĄGŁY PRZEWRÓT" | SZCZEPAN ZALEWSKI | CYKL: "AKTY PRZEWROTU" | 02.2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

Joanna Mrozowska Malowanie na szaro, 2023 prosta forma kolor architektura w malarstwie, postać człowiek malarz

28. Joanna Mrozowska

Tytuł: Malowanie na szaro, 2023

Informacje: akryl, płótno140x100 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA | "MALOWANIE NA SZARO" | akryl, płótno | wym 140x100 cm | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Anna Świtalska-Jończyk Energia, 2021 żółta złota słoneczna abstrakcja kwadratowa

29. Anna Świtalska-Jończyk

Tytuł: Energia, 2021

Informacje: akryl, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: "Energia (Kompozycja żółta)" A. Świtalska-Jończyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Ilona Woźniak Odpoczynek na statku, 2023 pejzaż morski morze ocean plaża piasek woda statek łódź podróż

30. Ilona Woźniak

Tytuł: Odpoczynek na statku, 2023

Informacje: olej, płótno60x90 cmopisany na odwrocie: I.W.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Andrzej Wirpszo Samotna Dama, 2023 pejzaż morski latarnia morska ocean morze ląd brzeg noc

31. Andrzej Wirpszo

Tytuł: Samotna Dama, 2023

Informacje: akryl, płótno80x120 cmsygn. l.d.: WIRP'23, opisany na odwrocie: "SAMOTNA DAMA" AKRYL 80X120 ANDRZEJ WIRPSZO ROK 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Nadiia Shepitchak Under water, 2023 abstrakcyjny portret twarz z profilu niebieski granatowy

32. Nadiia Shepitchak

Tytuł: Under water, 2023

Informacje: akryl, płyta50x50 cmopisany na odwrocie: Nadiia Shepitchak | "Under water", 2023 | wood, acrylic | 50x50 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Krystyna Jaszke bez tytułu, 2023 pejzaż noc księżyc postacie las niebo gra w golfa

33. Krystyna Jaszke

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.b.: K. Jaszke

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Paweł Kosior Lucy in the sky, 2022 surrealizm realizm magiczny oko grzyby noc pejzaż

34. Paweł Kosior

Tytuł: Lucy in the sky, 2022

Informacje: olej, płótno90x61 cmsygn. p.d.: Kosior P., opisany na odwrocie: 10.2022 GLASGOW

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

Mirosław Nowiński Sprzedawca uczuć, 2023 surrealizm realizm magiczny ludzie para kobieta mężczyzna

35. Mirosław Nowiński

Tytuł: Sprzedawca uczuć, 2023

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. l.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Sprzedawca uczuć" | tech. akryl na płótnie | wym. 100x100 | rok 2023 | aut. Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-4600 zł

Cena sprzedaży: 8000 zł

Vira Varvianska Złoto zimy, 2023 zimowy pejzaż drzewo zimno wieś wiejski obraz polska

36. Vira Varvianska

Tytuł: Złoto zimy, 2023

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. p.d.: W. Warwianska '23, opisany na odwrocie: Vira Varvianska, 1983 r. u. | "Złoto zimy", 2023 r. | p., o., 50x70

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-2000 zł

Justyna Mazur Deep Ocean, 2021 błękitny turkusowy niebieski minimalistyczny obraz morze ocean woda

37. Justyna Mazur

Tytuł: Deep Ocean, 2021

Informacje: akryl, płótno90x70 cm,opisany na odwrocie: "Deep Ocean" 2021 | 90x70 | Justyna Mazur Design

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Gabriela Paluch Miejski widok panoramiczny, 2023 pejzaż tradycyjny wiosenne miasto weduta miasteczko domy

38. Gabriela Paluch

Tytuł: Miejski widok panoramiczny, 2023

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 2400 zł

Teresa Kazimierczak Linie 8, 2023 abstrakcja biały zielony czerwony niebieski

39. Teresa Kazimierczak

Tytuł: Linie 8, 2023

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Teresa Kazimierczak 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Magdalena Barczyk-Kurus Intymność z cyklu Intymność światła, 2021 abstrakcja światło op art faktura wypukły obraz czerwony zielony niebieski

40. Magdalena Barczyk-Kurus

Tytuł: Intymność z cyklu Intymność światła, 2021

Informacje: akryl, płótno80x120 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus "Intymność" cykl: "Intymność światła" 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3200-4200 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Cezary Bednarczyk Bez tytułu z cyklu Holidays in the sun, 2022 abstrakcyjny rozmazany kolorowy portret mężczyzny w garniturze

41. Cezary Bednarczyk

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Holidays in the sun, 2022

Informacje: olej, płótno60x50 cmopisany na odwrocie: Cezary Bednarczyk | z cyklu: "Holidays in the sun" | bez tytułu, 60x50 cm, olej, 2022 r. | CBednarczyk | 60x50 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Marcin Kędzierski Pastelowa rowerzystka, 2023 – dziewczyna kobieta na rowerze, miejskie życie, sport, ulica

42. Marcin Kędzierski

Tytuł: Pastelowa rowerzystka, 2023

Informacje: akryl, płótno70x70 cm,opisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI | PASTELOWA ROWERZYSTKA | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

Małgorzata Sendlewska Sen, 2023 abstrakcja figuracja postacie ludzie anatomia szarość

43. Małgorzata Sendlewska

Tytuł: Sen [WYCOFANA], 2023

Informacje: akryl, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: Sen, 2023, Gosia Sendlewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Michał Dąbrowski Special selfie 6, 2023 – portret kobiety, dziewczyna, abstrakcja, twarz, ciepłe kolory

44. Michał Dąbrowski

Tytuł: Special selfie 6, 2023

Informacje: olej, płótno120x90 cmsygn. p.d.: M. Dąbrowski

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Natalia Łowczak Po północy. Autoportret II, 2020 – kobieta leżąca, akt, łóżko, intymność, dziewczyna

45. Natalia Łowczak

Tytuł: Po północy. Autoportret II, 2020

Informacje: olej, płótno45x70 cmopisany na odwrocie: "Po północy. Autoportret II" | 2020, olej, płótno, 70x45 cm | Natalia Łowczak

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

Piotr Banaszkiewicz Nocturn, 2023 – nokturn, pejzaż, jezioro, łódka, noc, księżyc

46. Piotr Banaszkiewicz

Tytuł: Nocturn, 2023

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: PB 23, opisany na odwrocie: PIOTR BANASZKIEWICZ | NOCTURN | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3200 zł

Grzegorz Ziółkowski Sępy, 2006 – romantyczna scena, para, mężczyzna, kobieta, pejzaż, mroczny lat

47. Grzegorz Ziółkowski

Tytuł: Sępy, 2006

Informacje: olej, płótno80x60 cmsygn. l.d.: ZIOLKOWSKI 2006, naklejka autorska na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Janusz Hućko Obraz Z-27-23, 2023 – w stylu Beksińskiego, sepia, mroczne postacie, zamek, fantastyka

48. Janusz Hućko

Tytuł: Obraz Z-27-23, 2023

Informacje: olej, płyta HDF90x60 cm, 92,5x62,5 cm w oprawiesygn. l.d.: J. HUĆKO, opisany na odwrocie: J. Hućko 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Bartłomiej Baranowski Zdrówko Milordzie, 2023 – surrealizm, realizm magiczny, bar, pub, milord, ptak, kiwi, kapelusz

49. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Zdrówko Milordzie, 2023

Informacje: akryl, płótno70x50 cmsygn. p.d.: Baranowski 03:23

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

Yuliya Halyshyn Constancy», 2023 szklana rzeźba portrety maski twarze w szkle

50. Yuliya Halyshyn

Tytuł: Constancy», 2023

Informacje: szkło44x31x5 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Anzhela Tistyk Pierwsze spotkanie, 2023 – obraz z psami, pieski, pies, dwa psy, minimalistyczny obraz ze zwierzętami animalistyka

51. Anzhela Tistyk

Tytuł: Pierwsze spotkanie, 2023

Informacje: akryl, płótno60x60 cmsygn, p.d.: A. Tistyk, opisany na odwrocie: A. Tistyk, 2023, akryl

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Julia Dunko Erne, 2022 – minimalistyczna abstrakcja fiolet fioletowy czarny biały złoty

52. Julia Dunko

Tytuł: Erne, 2022

Informacje: akryl, złoto płatkowe, płótno100x73 cmopisany na odwrocie: Erne 2022 | akryl, płótno | 100x73 cm | Julia Dunko DJ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Sylwia Szewczyk Aromat wiosny, 2023 – wiosenny obraz, kwiaty, rośliny, botanika

53. Sylwia Szewczyk

Tytuł: Aromat wiosny, 2023

Informacje: akryl, płótno100x50 cmsygn. p.d.: Szewczyk '23

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Vanessa Świgulska Zrodzona z kwiatu, 2018 baletnica, kobieta, nogi, baletki, dziewczyna

54. Vanessa Świgulska

Tytuł: Zrodzona z kwiatu, 2018

Informacje: akryl, płótno150x75 cm sygn. p.d.: Eslain, opisany na odwrocie: Vanessa Świgulska-Jop Eslain

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Hanna Gancarczyk To nic, 2023 – szmaciane lalki na półce

55. Hanna Gancarczyk

Tytuł: To nic, 2023

Informacje: akryl, płótno50x50 cmsygn. p.d.: H. Gancarczyk, opisany na odwrocie: "To nic" H. Gancarczyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Kamila Stefania Tkaczyk Biała sukienka, 2023 – portret, kobieta, figuracja, dziewczyna z białej sukience

56. Kamila Stefania Tkaczyk

Tytuł: Biała sukienka, 2023

Informacje: akryl, płótno60x40 cmsygn. u dołu: Kamila Stefania Tkaczyk 2023, opisany na odwrocie: White dress 2023 | Kamila Stefania Tkaczyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Monika Łakomska My Bob Marley, 2017 – portret boba marleya abstrakcyjny twarz muzyka reggea don't worry be happy

57. Monika Łakomska

Tytuł: My Bob Marley, 2017

Informacje: olej, płótno60x70 cmsygn. p.d.: Em '17, opisany na odwrocie: "MY BOB MARLEY" | Monika Łakomska | 2017

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Teresa Kluszczyńska Oni, 2023 – portrety, portret, ludzie, figuracja, abstrakcja, twarze, intensywne kolory

58. Teresa Kluszczyńska

Tytuł: Oni, 2023

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: "ONI" (80x80 cm) | TERESA KLUSZCZYŃSKA | 2023 | TKluszczynska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

Urszula Szulborska Wiosna, 2022 – kolorowa abstrakcja, detal, kwiaty, wesoły wiosenny obraz

59. Urszula Szulborska

Tytuł: Wiosna, 2022

Informacje: akryl, mazaki akrylowe, płótno60x80 cmsygn. p.d.: US 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Olga Stanisławska Dziewczyna w koronkowym gorsecie, z cyklu Dziewczyny w maskach, 2023 – kobieta, maska, bielizna, abstrakcja, figuracja

60. Olga Stanisławska

Tytuł: Dziewczyna w koronkowym gorsecie, z cyklu Dziewczyny w maskach, 2023

Informacje: olej, płótno73x61 cmsygn. p.d.: STANISŁAWSKA, opisany na odwrocie: OLGA STANISŁAWSKA | "DZIEWCZYNA W KORONKOWYM GORSECIE" | OLEJ, PŁ, 2023, 73x61 cm | SERIA: "DZIEWCZYNY W MASKACH"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Bartłomiej Załucki Skrzypaczka, 2023 – dziewczyna, kobieta grająca na skrzypcach, fioletowy obraz

61. Bartłomiej Załucki

Tytuł: Skrzypaczka, 2023

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: ZAŁUCKI | SKRZYPACZKA | MMXXIII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

Izabela Szarek Bracia, 2023 – fioletowy, różowy obraz z końmi, konie, koniki, przyjaciele

62. Izabela Szarek

Tytuł: Bracia, 2023

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Izabela Szarek | Fellino 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 2400 zł

Anna Sandecka-Ląkocy, Ladies in Red z cyklu Animals my love, 2023 – konie, koń, pejzaż, łąka, maki, klacze, obraz z konikami, białe konie

63. Anna Sandecka-Ląkocy

Tytuł: Ladies in Red z cyklu Animals my love, 2023

Informacje: akryl, płótno80x100 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'23, opisany na odwrocie: 'Ladies in Red' 2023 Anna Sandecka-Ląkocy

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Cena sprzedaży: 3400 zł

Mariola Świgulska, Miłość i ten trzeci, 2023 – pejzaż nocny, jezioro, łabędzie, drzewa, złoty księżyc, nokturn

64. Mariola Świgulska

Tytuł: Miłość i ten trzeci, 2023

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno80x110 cmsygn. p.d.: Mariola Śwgulska Seenna, opisany na odwrocie: Mariola Śwgulska Seenna

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 2200 zł

Hanna Pushkarova Wróble, 2023 – niebieski, błękitny, złoty, ptaki, zwierzęta, animalistyka, roślina, kwiat

65. Hanna Pushkarova

Tytuł: Wróble, 2023

Informacje: olej, szlagmetal, płótno2x(40x30) cmsygn. p.d.: Pushkarova, opisany na odwrocie: Pushkarova Hanna | 2023 r. | "Wróble" | olej, płótno, szlagmetal | 30x40 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Cena sprzedaży: 2000 zł

Marta Dunal, Złota kaskada, 2022 – abstrakcja, złoto, czarny, minimalistyczny obraz, prosta forma

66. Marta Dunal

Tytuł: Złota kaskada, 2022

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Stefan Buczek, Dzień z cyklu Materia, 2023 – pomarańczowa, beżowa abstrakcja, drewno

67. Stefan Buczek

Tytuł: Dzień z cyklu Materia, 2023

Informacje: olej, płótno60x80 cmopisany na odwrocie: STEFAN BUCZEK | MATERIA: DZIEŃ 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Justyna Basta Las jesienią, 2019 – pejzaż, jesień, drzewa, natura.

68. Justyna Basta

Tytuł: Las jesienią, 2019

Informacje: akryl, płótno50x70 cmsygn. p.d.: Justyna Basta 22.12.16

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł