75 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Aukcja: 23 maja 2023 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 16 maja 2023 r.

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 23 maja 2023 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można będzie oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie w naszej siedzibie od 16 maja 2023 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Przed udziałem w licytacji zapoznaj się z Regulaminem aukcji

Katalog 75 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Natalia Kozarzewska, Papaje, 2023 – kolorowy obraz z kształtami, róż, żółty, czerwony

1. Natalia Kozarzewska

Tytuł: Papaje, 2023

Informacje: akryl, pastel, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: PAPAJE | 90x90 / AKRYL, PASTELA | 2023 | Kozarzewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Emilia Waszak, Błędny konik III, 2022 – różowy, bajkowy obraz z jeźdźcem na koniu

2. Emilia Waszak

Tytuł: Błędny konik III, 2022

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: EW, opisany na odwrocie: EMILIA WASZAK | BŁĘDNY KONIK III | 2022 R.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1 800 zł

Elżbieta Ponińska, Dotyk II, 2023 - kolorowy obraz z czerwonymi makami

3. Elżbieta Ponińska

Tytuł: Dotyk II, 2023

Informacje: akryl, olej, płótno80x80 cmsygn. l.d.: EPonińska '2023, opisany na odwrocie: Tytuł: DOTYK II | Technika: akryl + olej | Wymiar: 80x80 cm | Autor: Elżbieta Ponińska | Rok 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Hanna Pushkarova, Martwa natura z różami, 2023 - dekoracyjny, kolorowy obraz z wazonem i owocami, błękit, róż

4. Hanna Pushkarova

Tytuł: Martwa natura z różami, 2023

Informacje: olej, płótno80x60 cmsygn. p.d.: Pushkarova, opisany na odwrocie: Hanna Pushkarova "MARTWA NATURA Z RÓŻAMI" 2023 r. olej, płótno 60x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Wiesława Burnat, Zmierzch kruchy jak porcelana, 2016 - bajkowy obraz z kotami i porcelaną, fiolet, róż, brąz

5. Wiesława Burnat

Tytuł: Zmierzch kruchy jak porcelana, 2016

Informacje: akryl, płótno60x50 cmsygn. p.d.: Burnat, opisany na odwrocie: "ZMIERZCH KRUCHY JAK PORCELANA" | AKRYL, W. BURNAT

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Małgorzata Bundzewicz, Plac Nowy, 2021 – kolorowy obraz z architekturą miejską, fiolet, błękit, czerwień

6. Małgorzata Bundzewicz

Tytuł: Plac Nowy, 2021

Informacje: olej, płótno73x100 cmsygn. p.b.: mb|2021, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA BUNDZEWICZ | PLAC NOCY | OLEJ/PŁÓTNO 73x100 cm | 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Marta Dunal, State of Mind, 2022 - kolorowa abstrakcja na fioletowym tle

7. Marta Dunal

Tytuł: State of Mind, 2022

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Marek Domaniecki, 369, 2022 - surrealistyczny obraz z postaciami i piramidami

8. Marek Domaniecki

Tytuł: 369, 2022

Informacje: olej, płyta, płótno100x90 cm, 105x95 cm w oprawiesygn. l.d. monogramem, opisany na odwrocie: Marek Domaniecki 2022 '369'

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2800 zł

Teresa Kluszczyńska, Marzycielka, 2023 - bajkowy obraz, surrealizm, postać na koniu na tle miasteczka

9. Teresa Kluszczyńska

Tytuł: Marzycielka, 2023

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: "MARZYCIELKA" (80x80) | TERESA KLUSZCZYŃSKA | 2023 | TKluszczyńska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 100 zł

Piotr Banaszkiewicz Pejzaż z rzeką, 2023 - nastrojowy obraz z widokiem miasteczka nad wodą

10. Piotr Banaszkiewicz

Tytuł: Pejzaż z rzeką, 2023

Informacje: olej, płótno 100x100 cmsygn. p.d.: PB 23, opisany na odwrocie: PIOTR BANASZKIEWICZ | PEJZAŻ Z RZEKĄ | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3200 zł

Cena sprzedaży: 2 200 zł

Anna Sandecka-Ląkocy, Owli My Pearl, z cyklu Animals My Love, 2023 - bajkowy dekoracyjny obraz z kobietą i sową na złotym tle

11. Anna Sandecka-Ląkocy

Tytuł: Owli My Pearl, z cyklu Animals My Love, 2023

Informacje: olej, akryl, szlagmetal, płótno80x80 cmsygn p.d.: Sandecka-Ląkocy '23, opisany na odwrocie: "Owli My Pearl" 2023 Anna Sandecka Ląkocy

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3600 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Natalia Łowczak, Letnie poruszenie, 2023, realistyczny obraz z kobietą w ruchu

12. Natalia Łowczak

Tytuł: Letnie poruszenie, 2023

Informacje: olej, płyta 50x70 cmsygn. p.d.: N. Łowczak

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Michał Rejner, MR97-S1, 2023 - kobiecy portret na abstrakcyjnym tle, fiolety, róż

13. Michał Rejner

Tytuł: MR97-S1, 2023

Informacje: olej, płótno120x90 cmsygn. p.d.: MRejner

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-4200 zł

Aleksandra Modzelewska, MCT S4 71, 2023

14. Aleksandra Modzelewska

Tytuł: MCT S4 71, 2023

Informacje: olej, spray, marker, płótno60x50 cmsygn. u dołu: AM'23, opisany na odwrocie: ALEKSANDRA MODZELEWSKA S4 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3600-4200 zł

Cena sprzedaży: 1 500 zł

Halyna Dudar, Code identification, 2023 - szaro-beżowy obraz abstrakcyjny z symbolami

15. Halyna Dudar

Tytuł: Code identification, 2023

Informacje: olej, akryl, płótno80х80 cmsygn. p.d.: DH 23, opisany na odwrocie: HALYNA DUDAR | "Code identification" | 2023 | 80x80 cm, olej, akryl, płótno

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-5000 zł

Cena sprzedaży: 1 100 zł

Anna Świtalska-Jończyk, Kompozycja II z cyklu Myśli, 2022 - abstrakcyjny obraz z kształtami na beżowym tle

16. Anna Świtalska-Jończyk

Tytuł: Kompozycja II z cyklu Myśli, 2022

Informacje: akryl, płótno65x65 cmopisany na odwrocie: A. Świtalska-Jończyk | Kompozycja II (cykl "Myśli") | A. ŚWITALSKA-JOŃCZYK

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Joanna Rudek, Temida, 2022 – obraz z kobiecą postacią i geometrycznymi kształtami, czerń, biel, beż

17. Joanna Rudek

Tytuł: Temida, 2022

Informacje: akryl, płótno120x70 cm, opisany na odwrocie: JRudek | Temida '22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2800 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Wiktoria Balawender, Odbicia, 2023 - nastrojowy pejzaż z wodą, w bieli, granatach, zieleni

18. Wiktoria Balawender

Tytuł: Odbicia, 2023

Informacje: olej, płótno 60x90 cmopisany na odwrocie: Wiktoria Balawender 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Andrzej Wirpszo, Sopot. Widoki na Orłowo, 2019 - nadmorski pejzaż z widokiem na molo, morze i niebo

19. Andrzej Wirpszo

Tytuł: Sopot. Widoki na Orłowo, 2019

Informacje: akryl, płyta70x100 cm, 72,5x102,5 cm w oprawiesygn. l.d.: WIRP'19, opisany na odwrocie: "SOPOT – WIDOKI NA ORŁOWO", AKRYL – PŁYTA | ANDRZEJ WIRPSZO

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Magdalena Barczyk-Kurus, Wrześniowe słońce z cyklu Jurajskie światło, 2021 - jasny obraz z fragmentem architektury w świetle

20. Magdalena Barczyk-Kurus

Tytuł: Wrześniowe słońce z cyklu Jurajskie światło, 2021

Informacje: akryl, płótno50x120 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus "Wrześniowe słońce" cykl: "Jurajskie światło" 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3200-4000 zł

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Iwona Gabryś, Kompozycja w szarości nr 111, 2023 - abstrakcyjny obraz w odcieniach szarości, bieli, błękitu

21. Iwona Gabryś

Tytuł: Kompozycja w szarości nr 111, 2023

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ "KOMPOZYCJA W SZAROŚCI NR 111"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 500 zł

Oleh Lavrii, People in the house, 2023 – jasny obraz w pastelowych kolorach z postaciami na tle architektury

22. Oleh Lavrii

Tytuł: People in the house, 2023

Informacje: akryl, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: Oleh Lavrii | "People in the house" | acrylic on canvas | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Hanna Kur, Tiergarten, 2022 - obraz w jasnych barwach z królikami w lesie

23. Hanna Kur

Tytuł: Tiergarten, 2022

Informacje: akryl, płótno60x120 cmsygn. u dołu: HANNA KUR MMXXII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Iwona Kobryń, bez tytułu z cyklu Lekcja rytmiki, 2023 - obraz z postaciami uprawiającymi sport w szarościach, bieli i granacie

24. Iwona Kobryń

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Lekcja rytmiki, 2023

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: cykl lekcja rytmiki | Iwona Kobryń 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3600-5000 zł

Cena sprzedaży: 3 000 zł

Sylwia Szewczyk, Na poważnie, 2023 – portret kobiety w okularach na żółtym tle

25. Sylwia Szewczyk

Tytuł: Na poważnie, 2023

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. p.d.: S. Szewczyk 23, opisany na odwrocie: Sylwia Szewczyk '23

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Bartłomiej Załucki Hipokryzja, 2022 – portret rudowłosej kobiety w odcieniach granatu, żółci i czerni

26. Bartłomiej Załucki

Tytuł: Hipokryzja, 2022

Informacje: akryl, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: Załucki | "HIPOKRYZJA" | MMXXII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Anhela Tistyk, Stacja, 2023 – kolorowy obraz z architekturą

27. Anzhela Tistyk

Tytuł: Stacja, 2023

Informacje: akryl, płótno60x50 cmsygn. p d.: A. Tistyk, opisany na odwrocie: A. Tistyk | akryl, płótno lniane | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Joanna Mrozowska, Autostrada, 2023 – szaro-żółty obraz a samochodami i architekturą

28. Joanna Mrozowska

Tytuł: Autostrada, 2023

Informacje: akryl, płótno 100x120 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA | "AUTOSTRADA" | tech akryl, płótno | wym 100x120 cm | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Natalia Kornecka, Pole sztuki I, 2022 - geometryczna abstrakcja w odcieniach zieleni i żółci

29. Natalia Kornecka

Tytuł: Pole sztuki I, 2022

Informacje: olej, płótno100x73 cmopisany na odwrocie: NATALIA KORNECKA 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Beata Mura, Oddech lasu XI, 2023 – bajkowy obraz z lasem i motylami

30. Beata Mura

Tytuł: Oddech lasu XI, 2023

Informacje: akryl, płótno65x50 cmsygn. p. d.: Ryś 2023, opisany na odwrocie: "Oddech lasu" Beata Mura 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-4200 zł

Izabela Jaśniewska, W ogrodzie 2, 2022/2023 - obraz z zielonymi roślinami na czarnym tle

31. Iza Jaśniewska

Tytuł: W ogrodzie 2, 2022/2023

Informacje: akryl, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska | tytuł: W ogrodzie 2 | 2022-2023 | akryl

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Gabriela Olechowska, Syrena, 2022 - bajkowy obraz z dwiema kobietami na brzegu rzeki

32. Gabriela Olechowska

Tytuł: Syrena, 2022

Informacje: olej, płótno90x110 cmopisany na odwrocie: "Syrena" | GABA OLECHOWSKA 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Sofia Wróblewska, Pustka, 2023 - kobiecy akt na niebiesko-zielonym tle

33. Sofia Wróblewska

Tytuł: Pustka, 2023

Informacje: olej, płótno80x90 cmsygn. p.d.: S.W.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 700 zł

Magdalena Rochoń, Pociesz mnie, 2023 – dekoracyjny, jasny obraz z dwoma kobietami na złotym tle

34. Magdalena Rochoń

Tytuł: Pociesz mnie, 2023

Informacje: olej, szlagmetal, płótno 70x60 cmsygn. l.d.: Roma 2023 r., opisany na odwrocie: "Pociesz mnie" – obraz olejny (szlagmetal) | autor: Magdalena Rochoń | Lidzbark 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Paweł Porada, Dobry wieczór, 2023 - dekoracyjny kobiecy portret w błękitach

35. Paweł Porada

Tytuł: Dobry wieczór, 2023

Informacje: akryl, olej, płótno90x70 cmopisany na odwrocie: Porada 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Urszula Szulborska, Portret, 2023 – kolorowy portret kobiety na abstrakcyjnym tle

36. Urszula Szulborska

Tytuł: Portret, 2023

Informacje: akryl, mazaki akrylowe, płótno80x60 cmsygn. l.d.: US2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Monika Łakomska, Peter Gabriel Melody, 2023 - wielokolorowy portret mężczyzny

37. Monika Łakomska

Tytuł: Peter Gabriel Melody, 2023

Informacje: olej, płótno80x60 cmsygn. p.d.: ŁM' 23, opisany na odwrocie: "PETER GABRIEL MELODY" Monika Łakomska 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Jan Pająk, Bez tytułu, 2021 - realistyczny obraz ze starszą kobietą w czerwonej koszuli stojącą w ogrodzie

38. Jan Pająk

Informacje: akryl, płótno 100x70 cmopisany na odwrocie: Jan Pająk 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Anastasia Ahrenich, Widziałam, 2023 - kobieca postać z różą i nożem w dłoni, obraz w czerwieni i bieli

39. Anastasia Ahrenich

Tytuł: Widziałam, 2023

Informacje: olej, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: Anastasia Ahrenich 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Kamila Stefania Tkaczyk, Evenings, 2023 - czerwono-biały obraz z trzema kobiecymi postaciami

40. Kamila Stefania Tkaczyk

Tytuł: Evenings, 2023

Informacje: akryl, płótno80x100 cmsygn. p.d.: Kamila Stefania Tkaczyk 2023, opisany na odwrocie: Evenings | Kamila Stefania Tkaczyk | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Agata Dutkiewicz Odlot, 2021 łysa kobieta manekin samolot

41. Agata Dutkiewicz

Tytuł: Odlot, 2021

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. p.d.: Dutkiewicz 2021, opisany na odwrocie: Agata Dutkiewicz | "Odlot" | olejna, 50/70 | 2021 | ADutkiewicz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Justyna Basta Rozkwit wiosny, 2023 portret kobiety wśród niebieskich kwiatów

42. Justyna Basta

Tytuł: Rozkwit wiosny, 2023

Informacje: akryl, płótno70x50 cmsygn. p.d.: JUSTYNA BASTA 2023, opisany na odwrocie: Justyna Basta 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Katarzyna Stankiewicz Król oceanu, 2023 minimalistyczny niebieski złoty obraz ptak słońce księżyc morze woda ocean mewa

43. Katarzyna Stankiewicz

Tytuł: Król oceanu, 2023

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: "KRÓL OCEANU" 2023 r. | Katarzyna Stankiewicz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Agata Wereszczyńska Geisha II, 2023 portret gejsza kobieta japonia złoto twarz azja

44. Agata Wereszczyńska

Tytuł: Geisha II, 2023

Informacje: technika mieszana, płótno70x70 cmsygn. p.d.: Wereszczyńska 2023, opisany na odwrocie: AGATA WERESZCZYŃSKA | "GEISHA II" | technika mieszana | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1 600 zł

Szczepan Zalewski Przy latarni w Jastarni, 2022 polskie morze mewy człowiek opalanie wakacje lato plaża przerwa

45. Szczepan Zalewski

Tytuł: Przy latarni w Jastarni, 2022

Informacje: akryl, płótno50x40 cmopisany na odwrocie: CYKL "LA PLAYA" | "PRZY LATARNI W JASTARNI" | SZCZEPAN ZALEWSKI | SZ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Katarzyna Kudełka Poranek, 2023 minimalistyczny niebieski obraz człowiek praca architektura droga miasto

46. Katarzyna Kudełka

Tytuł: Poranek, 2023

Informacje: akryl, płótno90x120 cmsygn. p.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: Katarzyna Kudełka "Poranek", 120x90 cm, akryl, 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Andrzej Zujewicz Woda 3, 2023 długi mały obraz niebieski słowo woda obrazy ze słów

47. Andrzej Zujewicz

Tytuł: Woda 3, 2023

Informacje: olej, płótno30x80 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "WODA 3" '2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Ilona Woźniak Wycieczka statkiem, 2023 marynistyka morze niebo piasek plaża pejzaż morski

48. Ilona Woźniak

Tytuł: Wycieczka statkiem, 2023

Informacje: olej, płótno60x100 cmopisany na odwrocie: I.W.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Mariola Świgulska Krocząc po tafli wody, 2023 animalistyka minimalizm ptaki woda pastelowe zwierzęta

49. Mariola Świgulska

Tytuł: Krocząc po tafli wody, 2023

Informacje: akryl, płótno98x98 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2023 r, opisany na odwrocie: Mariola Świgulska Seenna 2023 r | "Krocząc po tafli wody"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Julia Dunko Fiora, 2023 minimalistyczna abstrakcja biało złota

50. Julia Dunko

Tytuł: Fiora, 2023

Informacje: akryl, złoto płatkowe, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Fiora 2023 | akryl, złoto pł., płótno | 80x100 cm | Julia Dunko DJ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Vanessa Świgulska Żeglując na falach abstrakcji, 2023 długi obraz abstrakcja pastelowa różowy błękitny pejzaż morski

51. Vanessa Świgulska

Tytuł: Żeglując na falach abstrakcji, 2023

Informacje: akryl, płótno75x150 cmsygn. p.d.: Eslain 2023 r, opisany na odwrocie: "Żeglując na falach abstrakcji" 2023 r. | Vanessa Eslain Świgulska Jop

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Tiana Breeze Jachty, wiatr, prędkość, 2023 pejzaż morski marynistyka łódka żaglówka mazury żagle niebo woda jezioro morze

52. Tiana Breeze

Tytuł: Jachty, prędkość, wiatr, 2022

Informacje: olej, płótno50x40 cmsygn. p.d.: TB, opisany na odwrocie: Tiana Breeze (Tatiana Krikunova) | "Yachts, speed, wind" | oil on canvas | 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Lidia Sieczkowska Pastele, 2023 pejzaż woda wieś pastelowy widok panorama abstrakcyjna

53. Lidia Sieczkowska

Tytuł: Pastele [WYCOFANA], 2023

Informacje: olej, płótno100x70 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Poranek w Santorini, 2023 Gabriela Paluch pejzaż miejski wedut Grecja grecki widok panorama budynki niebo lato

54. Gabriela Paluch

Tytuł: Poranek w Santorini, 2023

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Cena sprzedaży: 1 600 zł

Magdalena Fidyka Ożywienie, 2022 pejzaż nieoczywisty niebieski brązowy rozmazany horyzont

55. Magdalena Fidyka

Tytuł: Ożywienie [WYCOFANA], 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Katarzyna Meres Spanish Bull, 2015 animalistyka byk krowa preria step pejzaż horyzont zwierzęta

56. Katarzyna Meres

Tytuł: Spanish Bull, 2015

Informacje: olej, płótno50x120 cmsygn. p.d.: K&M

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 400 zł

Joanna Topolska-Uliasz Wrocanka, 2002 wieś wieża dom dach drzewa pejzaż niebo

57. Joanna Topolska-Uliasz

Tytuł: Wrocanka, 2002

Informacje: olej, płótno60x50 cm, 66x55 cm w oprawiesygn. p.d.: Joanna Topolska, opisany na odwrocie: Joanna Topolska | Wrocanka 2002

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2600 zł

Olga Stanisławska Martwa natura, 2017 abstrakcja geometryczna kształty żółty niebieski szary

58. Olga Stanisławska

Tytuł: Martwa natura, 2017

Informacje: olej, płótno61x73 cmsygn. p.d.: STANISŁAWSKA 17, opisany na odwrocie: OLGA STANISŁAWSKA | MARTWA NATURA, OL, PŁ | 2017 61x73

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 300 zł

Alicja Marzec Powiew wiosny, 2023 tulipany kwiaty żółte czerwone ziemia wiosna botanika

59. Alicja Marzec

Tytuł: Powiew wiosny, 2023

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. l.d.: A. MARZEC 2023, opisany na odwrocie: Alicja Marzec | olej, płótno | "Powiew wiosny" | 2023 r. | 100x100

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Michał Dąbrowski Special Selfie 7, 2023 portret kobiety brunetka dziewczyna realizm

60. Michał Dąbrowski

Tytuł: Special Selfie 7, 2023

Informacje: olej, płótno120x81 cmsygn. p.d.: M. Dąbrowski

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Zbigniew Olszewski Prześwit, 2023 – realizm magiczny, maszyny, auto, pojazd, mur

61. Zbigniew Olszewski

Tytuł: Prześwit, 2023

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. p.d.: OLSZE '23, opisany na odwrocie: "PRZEŚWIT" 2023 | 70x100 | ZBYSZEK OLSZEWSKI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Maciej Kempiński Słowik, 2023 – wąski ciemny obraz, botanika, animalistyka, ptak, ptaki

62. Maciej Kempiński

Tytuł: Słowik, 2023

Informacje: akryl, płótno100x50 cmsygn. l.d.: MK, opisany na odwrocie: "Słowik" | M. Kempiński | MMXXIII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Bartłomiej Baranowski Wiadro wiosłowe, 2020 – realizm magiczny, surrealizm, balony, miasto, pejzaż

63. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Wiadro wiosłowe, 2020

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. u dołu: Baranowski 03,20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Grzegorz Ziółkowski We własnym cieniu, 2004 – realizm magiczny, surrealizm, smutny mężczyzna, cień, orzeł, chmury, okno

64. Grzegorz Ziółkowski

Tytuł: We własnym cieniu, 2004

Informacje: olej, płótno70x60 cmsygn. l.d.: ZIOLKOWSKI 2004, opisany na odwrocie: Grzegorz Ziółkowski | We własnym cieniu | olej na płótnie | 70x60cm | 2004

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Sabina Salamon Pogodny dzień, 2021 – pejzaż morski, morze, ocean, skała, wybuch, realizm magiczny, surrealizm, błękitny

65. Sabina Salamon

Tytuł: Pogodny dzień, 2021

Informacje: olej, płótno50x40 cmsygn. l.d.: S. Salamon, opisany na odwrocie: Pogodny dzień | S. Salamon 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Janusz Hućko Z-12-21, 2021 – niebieski, zielony, abstrakcja, realizm magiczny, forma

66. Janusz Hućko

Tytuł: Z-12-21, 2021

Informacje: olej, płyta HDF90x60 cm, 92,5x62,5 cm w oprawiesygn. l.d.: J. HUĆKO, opisany na odwrocie: J. Hućko 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Izabela Szarek Symbiotic, 2023 – realizm magiczny, kobieta, portret, twarz, drzewo, botanika, pejzaż

67. Izabela Szarek

Tytuł: Symbiotic, 2023

Informacje: olej, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: Izabela Szarek | Fellino 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Stefan Buczek Noc na morze, 2020 – fioletowa abstrakcja, minimalizm, duży format

68. Stefan Buczek

Tytuł: Noc na morze, 2020

Informacje: olej, płótno80x120 cmopisany na odwrocie: Stefan Buczek 2020

Cena wywoławcza: 1 002,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Barbara Bielecka-Woźniczko Światło, kolor i powietrze III, 2023 – abstrakcja, kwadrat, czerwony, żółty, czarny

69. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: Światło, kolor i powietrze III, 2023

Informacje: akryl, olej, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko | Z cyklu: "Światło, kolor i powietrze III" | 2023, akryl, olej, płótno, 90x90 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 600 zł

Józef Kułagowski Łowcy niezaradnych, 2022 – abstrakcja roślinna, botanika, niebieski, czerwony, żółty, pnącza

70. Józef Kułagowski

Tytuł: Łowcy niezaradnych, 2022

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. p.d.: JKułagowski 2022 r., opisany na odwrocie: "ŁOWCY NIEZARADNYCH" Józef Kułagowski 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Teresa Winkowska Brzozowa symfonia, 2014 – realizm, tradycyjny pejzaż, las, jesień, drzewa, liście, brzozy

71. Teresa Winkowska

Tytuł: Brzozowa symfonia, 2014

Informacje: olej, płótno50x70 cm, 61x81 cm w oprawiesygn. l.d.: Winkowska 2014, opisany na odwrocie: Brzozowa symfonia

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Hanna Gancarczyk Przed nami, 2023 – portret, kobieta, dziecko, twarze, dziewczynka, matka i córka, postacie

72. Hanna Gancarczyk

Tytuł: Przed nami, 2023

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. p.d.: H. Gancarczyk, opisany na odwrocie: HANNA GANCARCZYK

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Paweł Kosior Influencer, 2021 – surrealistyczny portret, postać, figuracja, internet, social media, like, emoji

73. Paweł Kosior

Tytuł: Influencer, 2021

Informacje: olej, płótno76x51 cmsygn. p.d.: Kosior P., opisany na odwrocie: 07.2021 GLASGOW

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Katarzyna Fiałkowska Marzenka – portret dziewczynki, portret dziecka, łąka, trawa, warkocze

74. Katarzyna Fiałkowska

Tytuł: Marzenka, 2021

Informacje: akryl, płótno60x70 cmsygn. p.b.: K. Fiałkowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Teresa Kazimierczak Kompozycja 98, 2023 – abstrakcja, niebieski, żółty, pomarańczowy, linie

75. Teresa Kazimierczak

Tytuł: Kompozycja 98, 2023

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Teresa Kazimierczak 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł