76 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Aukcja: 27 czerwca 2023 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 15 czerwca 2023 r.

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 27 czerwca 2023 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można będzie oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie w naszej siedzibie od 15 czerwca 2023 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Przed udziałem w licytacji zapoznaj się z Regulaminem aukcji

Katalog 76 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Ewa Krzywińska, Surfer's Afternoon 2, 2023 - błękitny obraz z kobietą na plaży

1. Ewa Krzywińska

Tytuł: Surfer’s Afternoon 2, 2023

Informacje: olej, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: SURFER'S AFTERNOON 2 | EWA KRZYWIŃSKA 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3600-4200 zł

Cena sprzedaży: 3 200 zł

Marcin Kędzierski Parking pod Stadionem X-lecia, 2023 – obraz z samochodami i autobusem na tle panoramy Warszawy

2. Marcin Kędzierski

Tytuł: Parking pod Stadionem X-lecia, 2023

Informacje: akryl, płótno90x65 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI | PARKING POD STATIONEM X-LECIA | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Michalina Czurakowska, Sweetness of Life: Plum Landscape, 2023 - kolorowy, bajkowy obraz z postaciami w ogrodzie

3. Michalina Czurakowska

Tytuł: Sweetness of Life: Plum Landscape, 2023

Informacje: akryl, płótno60x50 cmsygn. MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 19.05.2023 | "SWEETNESS OF LIFE: PLUM LANDSCAPE"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3400 zł

Teresa Kluszczyńska, Za siedmioma górami, 2023 - bajkowy pejzaż w błękitach i brązach, z domami i drzewami

4. Teresa Kluszczyńska

Tytuł: Za siedmioma górami, 2023

Informacje: akryl, płótno 80x80 cmsygn. p.d.: TKluszczyńska, opisany na odwrocie: "Za siedmioma górami" | TERESA KLUSZCZYŃSKA | 2023 | 80x80 | TKluszczyńska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 300 zł

Magdalena Rochoń, Burzliwe dylematy, 2023 - ekspresyjny kobiecy portret w błękitach i czerwieni

5. Magdalena Rochoń

Tytuł: Burzliwe dylematy, 2023

Informacje: olej, szlagmetal, płótno60x50 cmsygn. p.d.: Roma 2023 r., opisany na odwrocie: "Burzliwe dylematy" – obraz olejny | autor: Magdalena Rochoń | Lidzbark 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Gabriela Paluch, Kolory Barcelony, 2023 - kolorowy pejzaż z widokiem miasta i morza

6. Gabriela Paluch

Tytuł: Kolory Barcelony, 2023

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Cena sprzedaży: 1 500 zł

Izabela Szarek, Saturn Red, 2023 – surrealistyczny obraz z twarzą na czerwonym tle

7. Izabela Szarek

Tytuł: Saturn Red, 2023

Informacje: olej, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: Izabela Szarek | Fellino 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Olga Stanisławska, Martwa natura z Picassem, 2015 - kolorowy obraz z owocami

8. Olga Stanisławska

Tytuł: Martwa natura z Picassem, 2015

Informacje: olej, płótno50x60 cmsygn. p.d.: STANISŁAWSKA, opisany na odwrocie: OLGA STANISŁAWSKA | "MARTWA NATURA Z PICASSEM" | 60x50 2015 r. | OL., PŁ.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Andrzej Wirpszo, Bez tytułu, 2023 - abstrakcyjny obraz w odcieniach błękitu i żółci

9. Andrzej Wirpszo

Informacje: akryl, płótno 81x100 cmsygn. l.d.: WIRP'22, opisany na odwrocie: "BEZ TYTUŁU" WYM. 81x100 ROK 2022 AKRYL-PŁÓTNO ANDRZEJ WIRPSZO

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Paweł Porada, Oko I, 2023 – okrągły obraz z okiem na kolorowym tle

10. Paweł Porada

Tytuł: Oko I, 2023

Informacje: akryl, olej, płótno śr. 40 cmopisany na odwrocie: Porada 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Iwona Kobryń, Bez tytułu, 2023 – obraz z białymi postaciami na fioletowym tle

11. Iwona Kobryń

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3600-5000 zł

Cena sprzedaży: 3 000 zł

Magda Zarzycka, Kuzyni, 2020 - obraz z elegancko ubranymi postaciami na niebieskim tle

12. Magda Zarzycka

Tytuł: Kuzyni, 2020

Informacje: akryl, płótno 60x40 cmopisany na odwrocie: MAGDA ZARZYCKA | KUZYNI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Nadiia Shepthak, Alter ego, 2023 - obraz z twarzą na niebieskim tle

13. Nadiia Shepitchak

Tytuł: Alter ego, 2023

Informacje: akryl, płyta 50x50 cm opisany na odwrocie: Nadiia Shepitchak | "Alter ego", 2023 | Acrylic on wood | 50x50 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Wiktoria Balawender, O poranku, 2023 – jasny pejzaż w odcieniach bieli, zieleni i brązu

14. Wiktoria Balawender

Tytuł: O poranku, 2023

Informacje: olej, płótno 73x54 cmopisany na odwrocie: Wiktoria Balawander 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Joanna Rudek, Adonis, 2023 – obraz z fragmentem męskiego ciała na czarnym tle

15. Joanna Rudek

Tytuł: Adonis, 2023

Informacje: akryl, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: 'Adonis' 23 | JRudek

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2800 zł

Cena sprzedaży: 1 400 zł

Julia Dunko, Celestia, 2023 – jasna abstrakcja ze złotem i czernią w kształcie koła

16. Julia Dunko

Tytuł: Celestia, 2023

Informacje: akryl, złoto płatkowe, płótnośr. 90 cmopisany na odwrocie: Celestia 2023 | 90x90 akryl, złoto pł., płótno | Julia Dunko Art DJ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1 500 zł

Vanessa Świgulska, Krążąc po orbicie horyzontu zdarzeń, 2023 – abstrakcyjny obraz ze złotym kołem na turkusowym tle

17. Vanessa Świgulska

Tytuł: Krążąc po orbicie horyzontu zdarzeń, 2023

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno 80x80 cmsygn. p.d.: Eslain 2023, opisany na odwrocie: Vanessa Eslain Świgulska-Jop 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 2 600 zł

Anna Sandecka-Ląkocy, Suerte, 2023 - dekoracyjny kobiecy protret na złotym tle

18. Anna Sandecka-Ląkocy

Tytuł: Suerte, 2023

Informacje: olej, akryl, szlagmetal, płótno90x60 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'23, opisany na odwrocie: 'Suerte' 2023 Anna Sandecka Ląkocy

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3200 zł

Grzegorz Ziółkowski, Dwa światy, 2017 – obraz z dziewczynką malującą obraz na tle ruin

19. Grzegorz Ziółkowski

Tytuł: Dwa światy, 2017

Informacje: olej, płótno 80x60 cmsygn. l.d.: G. ZIOLKOWSKI 2017

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Halyna Dudar, The earth signs, 2023 – abstrakcja z symbolami i znakami

20. Halyna Dudar

Tytuł: The earth signs, 2023

Informacje: olej, akryl, płótno 100х100 cmopisany na odwrocie: Halyna Dudar | "The earth signs" | 2023 | oil, acrylic, canvas | 100x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-5000 zł

Cena sprzedaży: 2 200 zł

Jakub Szymański, Pegazy 47, 2023 – jasny obraz z pegazami na beżowym tle

21. Jakub Szymański

Tytuł: Pegazy 47, 2023

Informacje: akryl, płótno100x60 cmsygn. l.b.: K.2023, opisany na odwrocie: J. Szymański „PEGAZY 47” 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3600 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Paulina Niemczyk, Słońce, 2023 - obraz z postacią anioła na granatowym tle

22. Paulina Niemczyk

Tytuł: Słońce, 2023

Informacje: akryl, płótno 120x85 cmopisany na odwrocie: "Słońce" | 120cmx85cm | akryl na płótnie | 2023 rok | Paulina Niemczyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Piotr Banaszkiewicz, Pejzaż XXI, 2021 – zamglony pejzaż ze słońcem i architekturą

23. Piotr Banaszkiewicz

Tytuł: Pejzaż XXI, 2021

Informacje: olej, płótno92x65 cmsygn. p.d.: PB 21, opisany na odwrocie: Pejzaż XXI | PIOTR BANASZKIEWICZ | 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3200 zł

Oleh Lavrii, Clouds over the beach, 2022 - jasny, impresjonistyczny pejzaż w pastelowych kolorach

24. Oleh Lavrii

Tytuł: Clouds over the beach, 2022

Informacje: olej, płótno100x120 сmopisany na odwrocie: Oleh Lavrii | "clouds over the beach" | oil on canvas | 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Hanna Kur, Na wolności drzewa są pomarańczowe, 2022 - obraz z żyrafą i egzotycznymi drzewami

25. Hanna Kur

Tytuł: Na wolności drzewa są pomarańczowe, 2022

Informacje: akryl, płótno 50x50 cmopisany na odwrocie: NA WOLNOŚCI DRZEWA SĄ POMARAŃCZOWE | HANNA KUR 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Natalia Kozarzewska, Figi, 2023 – kolorowa abstrakcja w odcieniach fioletu i różu na białym tle

26. Natalia Kozarzewska

Tytuł: Figi, 2023

Informacje: akryl, pastele, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: FIGI | 80x100 / akryl, pastela, płótno | 2023 | Kozarzewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Emilia Waszak, Tea time II, 2022 - bajkowy obraz ze zwierzętami przy stole, zieleń, róż

27. Emilia Waszak

Tytuł: Tea time II, 2022

Informacje: akryl, płótno 100x100 cmsygn. p.d.: EW, opisany na odwrocie: EMILIA WASZAK | TEA TIME II | 2022 R.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 2 600 zł

Sylwia Dwornicka, Zamyślenie, 2022 – akt z dwoma kobietami na czerwono-niebieskim tle

28. Sylwia Dwornicka

Tytuł: Zamyślenie, 2022

Informacje: akryl, płótno60x50 cmsygn. p.d.: Sylwia Dwornicka 2022, opisany na odwrocie: Sylwia Dwornicka | "ZAMYŚLENIE" 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Hanna Pushkarova, Ptaki w ogrodzie, 2023 – kolorowy obraz z ptakami wśród różowych kwiatów

29. Hanna Pushkarova

Tytuł: Ptaki w ogrodzie, 2023

Informacje: olej, płótno 50x70 cmsygn. l.d.: Pushkarova, opisany na odwrocie: Pushkarova Hanna | olej, płótno 50x70

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Wiesława Burnat, Mała chwila zapomnienia, 2022 - bajkowy obraz z kotem w ogrodzie, odcienie różu, zieleni

30. Wiesława Burnat

Tytuł: Mała chwila zapomnienia, 2022

Informacje: akryl, płótno 60x50 cmsygn. p.d.: Burnat, opisany na odwrocie: "MAŁA CHWILA ZAPOMNIENIA" | AKRYL, W. BURNAT

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Marek Domaniecki, Leg Movement 5, 2023 - obraz z trzema postaciami na różowym tle

31. Marek Domaniecki

Tytuł: Leg Movement 5, 2023

Informacje: olej, płótno75x110 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: Marek Domaniecki | Leg Movement 5 | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2600 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Katarzyna Kudełka, Zapętlenie, 2023 – różowo-niebieski obraz z postacią na tle architektury i krajobrazu

32. Katarzyna Kudełka

Tytuł: Zapętlenie, 2023

Informacje: akryl, płótno90x120 cmsygn. p.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: Katarzyna Kudełka "Zapętlenie", 120x90 cm, akryl, 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Agata Wereszczyńska, Pani Lola, 2023 – dekoracyjny kobiecy portret w odcieniach błękitu i różu

33. Agata Wereszczyńska

Tytuł: Pani Lola, 2023

Informacje: technika mieszana, płótno 50x40 cmsygn. p.d.: AWereszczyńska 2023, opisany na odwrocie: AGATA WERESZCZYŃSKA | "PANI LOLA" | 40x50 cm | technika mieszana | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Kamila Stefania Tkaczyk, Spring beach, 2023 – kolorowy obraz z postacią kobiety w kostiumie kąpielowym

34. Kamila Stefania Tkaczyk

Tytuł: Spring beach, 2023

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. p.d.: Kamila Stefania Tkaczyk 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Kamila Suchecka, Bez tytułu, 2023 - obraz z postacią pierrota w kolorowej czapce, na niebieskim tle

35. Kamila Suchecka

Informacje: akryl, płótno 80x60 cmopisany na odwrocie: Kamila Suchcecka 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Agata Strzemecka, Blue Monday, 2022 - biało-niebieski obraz ze sportowym samochodem, palmą i architekturą

36. Agata Strzemecka

Tytuł: Blue Monday, 2022

Informacje: akryl, płótno102x76 cmsygn. p.d.: A.Strzemecka, opisany na odwrocie: Blue Monday | A.Strzemecka | 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Iwona Gabryś Kompozycja w granacie nr 118, 2023 niebieska granatowa abstrakcja kwadratowa blask biały

37. Iwona Gabryś

Tytuł: Kompozycja w granacie nr 118, 2023

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ "KOMPOZYCJA W GRANACIE NR 118"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 100 zł

Andrzej Zujewicz Ziemia, 2023 kosmos planety księżyc gwiazdy niebo

38. Andrzej Zujewicz

Tytuł: Ziemia, 2023

Informacje: akryl, piasek, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ | "ZIEMIA" | '2023 | akryl

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Magdalena Barczyk-Kurus Andromeda z cyklu Intymność światła, 2023 kosmos planety abstrakcja faktura gwiazdy światło noc

39. Magdalena Barczyk-Kurus

Tytuł: Andromeda z cyklu Intymność światła, 2023

Informacje: akryl, płótno80x100 cm,opisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus | "Andromeda" cykl: "Intymność światła" | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3200-4000 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Ewelina Wasilewska Zakazany owoc. Jaskinia elfów, 2023 fantastyka elf woda realizm magiczny

40. Ewelina Wasilewska

Tytuł: Zakazany owoc. Jaskinia elfów, 2023

Informacje: olej, płótno90x90 cmsygn. p.d.: WE, opisany na odwrocie: Wasilewska Ewelina | 2023 olej | "ZAKAZANY OWOC" Jaskinia elfów

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Beata Mura Po deszczu, 2023 zielony gąszcz las deszcz mokro natura zielony zarośla rośliny realizm magiczny

41. Beata Mura

Tytuł: Po deszczu, 2023

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. p.d. Ryś '2023, opisany na odwrocie: "Po deszczu" Beata Mura 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-4200 zł

Cena sprzedaży: 1 700 zł

W ogrodzie, 2022 Iza Jaśniewska minimalistyczny obraz botanika rośliny człowiek zielony czarne tło

42. Iza Jaśniewska

Tytuł: W ogrodzie, 2022

Informacje: akryl, płótno80x40 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska | tytuł: W ogrodzie | akryl, 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Katarzyna Lembryk Rozpad monolitu II (utrata wspomnienia wrażenia pustyni), 2023 pejzaż abstrakcyjny długi obraz, niski obraz, realizm magiczny

43. Katarzyna Lembryk

Tytuł: Rozpad monolitu II (utrata wspomnienia wrażenia pustyni), 2023

Informacje: olej, imprimitura temperowa, płótno40x120 cmsygn. p.d.: K. Lembryk, opisany na odwrocie: "ROZPAD MONOLITU (UTRATA WRAŻENIA PUSTYNI)" | MALARSTWO OLEJNE NA IMPRIMITURZE TEMPEROWEJ, WERNIKS DAMAROWY | 2023 r. | KATARZYNA LEMBRYK

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Milena Chmielewska Swój świat z cyklu Bezkres, 2022 dziewczynka dziecko gwiazdy księżyc noc wzgórze czarno biały obraz

44. Milena Chmielewska

Tytuł: Swój świat z cyklu Bezkres, 2022

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. p.d.: MChmielewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Janusz Hućko H-30-23, 2023 potwory stwory surrealizm fantastyka mroczne postaci

45. Janusz Hućko

Tytuł: H-30-23, 2023

Informacje: olej, płyta HDF90x60 cm, 92,5x62,5 w oprawiesygn. l.d.: J.Hućko, opisany na odwrocie: J.Hućko 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Bartłomiej Baranowski Tszej, 2023 realizm magiczny surrealizm błysk stwory duchowni objawienie trzej

46. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Tszej, 2023

Informacje: akryl, płótno50x40 cmsygn. p.d.: Baranowski 17:23

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Piotr Podsiadły Nubis et Ignis, 2019 ciemny zielony chińskie znaczki tekst minimalizm

47. Piotr Podsiadły

Tytuł: Nubis et Ignis, 2019

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Piotr Podsiadły | Nubis Et Ignis 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Jan Pająk Bez tytułu, 2022 mężczyźni chłopcy czarne tło postacie figuracja scena rodzajowa

48. Jan Pająk

Informacje: akryl, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: JAN PAJĄK 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Joanna Mrozowska Czerwona ulica, 2004 minimalistyczny obraz czarny biały czerwony duży format weduta miasto

49. Joanna Mrozowska

Tytuł: Czerwona ulica, 2004

Informacje: olej, płótno150x92 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA | "Czerwona ulica" | tech olej płótno | wym 92x150 cm | 2004 rok

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Danjel Stelmach Bez tytułu, 2023 dziwna postać bliźnięta syjamskie co dwie głowy czerwone tło

50. Danjel Stelmach

Informacje: olej, płótno 50x50 cm,sygn. p.d.: Danjel

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Bartłomiej Załucki Nim nadejdzie lato, 2023 akt kobiecy lesbijki lgbt+ love miłość retro

51. Bartłomiej Załucki

Tytuł: Nim nadejdzie lato, 2023

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: ZAŁUCKI | NIM NADEJDZIE LATO | MMXXIII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Szczepan Zalewski Na brzegu w Kołobrzegu, 2022 relaks plaża polskie morze mały format odpoczynek

52. Szczepan Zalewski

Tytuł: Na brzegu w Kołobrzegu, 2022

Informacje: akryl, płótno38x55 cmopisany na odwrocie: CYKL "LA PLAYA" | "NA BRZEGU W KOŁOBRZEGU" | SZCZEPAN ZALEWSKI | SZ | 38x55 AW3

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Ilona Woźniak Adam i Ewa, 2023 pejzaż morski góry woda ziemia plaża ocean morze

53. Ilona Woźniak

Tytuł: Adam i Ewa, 2023

Informacje: olej, płótno60x100 cmopisany na odwrocie: I.W.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Artem Tuliuk Labirynt, 2023 akt kobiecy surrealizm realizm magiczny teatr sztuka symbolizm

54. Artem Tuliuk

Tytuł: Labirynt, 2023

Informacje: olej, płótno70x80 cmsygn. l.d.: ATuliuk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Michał Dąbrowski Równowaga (dyptyk), 2023 żółty kobieta siedząca akt postać złożenie

55. Michał Dąbrowski

Tytuł: Równowaga (dyptyk), 2023

Informacje: olej, płótno2x(100x75) cmsygn. l.d.: M. Dąbrowski, opisany na odwrocie: Michał Dąbrowski

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 2 400 zł

Józef Kułagowski Rozrywany tłem, 2021 abstrakcja pomarańczowy czerwony perspektywa głębia żółty

56. Józef Kułagowski

Tytuł: Rozrywany tłem, 2021

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. p.d.: JKułagowski 2021 r., opisany na odwrocie: "ROZRYWANY TŁEM" Józef Kułagowski 2021 r. Łaziska Górne

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Zbigniew Olszewski Trezor, 2022 labirynt surrealizm realizm magiczny pejzaż słońce nieoczywisty

57. Zbigniew Olszewski

Tytuł: Trezor, 2022

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. p.d.: OLSZE'22, opisany na odwrocie: "TREZOR" 2022 | 70x100 | ZBYSZEK OLSZEWSKI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Mirosław Nowiński Sound harmony, 2023 jazzband zespół muzyczny muzyka instrumenty obraz muzyczny wiolonczela pianino saksofon jazz

58. Mirosław Nowiński

Tytuł: Sound harmony, 2023

Informacje: akryl, płótno100x120 cmsygn. l.d.: Nowiński M. opisany na odwrocie: "Sound harmony" | tech. akryl na płótnie | wym. 100x120 | rok 2023 | aut. Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 6800-9000 zł

Cena sprzedaży: 6 000 zł

Monika Łakomska Charlie Parker Abstract, 2019 portret jazzman jazz muzyka obrazy o muzyce jazzowej trąbka saksofon instrumenty

59. Monika Łakomska

Tytuł: Charlie Parker Abstract, 2019

Informacje: olej, płótno100x70 cmsygn. p.d.: Charlie Parker Abstract ŁM 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 300 zł

Katarzyna Fiałkowska Bez tytułu tańczące dzieci akrobaci podwieszanie latanie latające dzieci

60. Katarzyna Fiałkowska

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, płótno70x55 cmsygn. p.d.: K. Łysiak

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Agnieszka Pawłowska Bez tytułu, 2023 pejzaż zamek niebo kolorowy dziecinny dziecięcy obraz

61. Agnieszka Pawłowska

Tytuł: Bornholm, 2023

Informacje: olej, płótno80x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3600 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Barbara Bielecka-Woźniczko Podwodne inspiracje, 2023 abstrakcja morska rybki flora podwodna podwodny świat rybcie niebieski obraz

62. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: Podwodne inspiracje, 2023

Informacje: akryl, olej, płótno90x90 cmsygn. p.d.: BBWoźniczko 2023, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko | Podwodne inspiracje – 2023 | akryl, olej, płótno, 90x90

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Joanna Kulska Wspomnienie lata, 2023 minimalistyczny pejzaż drzewa morskie niebo

63. Joanna Kulska

Tytuł: Wspomnienie lata, 2023

Informacje: akryl, płótno90x90opisany na odwrocie: J. Kulska 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Ola Grudzińska Balteus VII, 2022 abstrakcja błękitna delikatna kropki paski kolor morski

64. Ola Grudzińska

Tytuł: Balteus VII, 2022

Informacje: akryl, olej, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: Ola D. Grudzińska | Balteus VII | 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Anzhela Tistyk Oczekiwanie, 2023 statek łódka port żagle morze ocean żeglarstwo

65. Anzhela Tistyk

Tytuł: Oczekiwanie, 2023

Informacje: olej, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: olej, płótno lniane, 50/50, 2023, A. Tistyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Pervin Ece Yakacik Over the rocks, 2023 ptaki morze ocean skały animalistyka pejzaż morski

66. Pervin Ece Yakacık

Tytuł: Over the rocks, 2023

Informacje: olej, płótno70x70 cmsygn. p.d.: Pervinece '23, opisany na odwrocie: 8/72/9738 03.2023 oil, 70x70

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Mariola Świgulska Oczarowana pełnią, 2021 srebro złoto okno kobieta księżyc noc zmrok

67. Mariola Świgulska

Tytuł: Oczarowana pełnią, 2021

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno80x80 cmsygn. l. d.: Mariola Świgulska Seenna 2021 r., opisany na odwrocie: Mariola Świgulska Seenna 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 002,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Jadwiga Wolska Konferencja, 2022 gruszki owoce martwa natura

68. Jadwiga Wolska

Tytuł: Konferencja, 2022

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. p.d.: WOLSKA JW, opisany na odwrocie: Jadwiga Wolska KONFERENCJA 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2600-3200 zł

Urszula Szulborska Zerwany wątek, 2023 abstrakcja fioletowa zielona niebieska sieć

69. Urszula Szulborska

Tytuł: Zerwany wątek, 2023

Informacje: akryl, mazaki akrylowe, płótno90x80 cmsygn. p.d.: US 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Karolina Dryps z cyklu Kwiaty Djina, 2023 kwiat bukiet abstrakcja różowy niebieski zielony

70. Karolina Dryps

Tytuł: z cyklu Kwiaty Djina, 2023

Informacje: olej, płótno100x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 400 zł