77 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Aukcja: 25 lipca 2023 r., godz. 19:00

Wystawa przedaukcyjna: od 18 lipca 2023 r.

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 25 lipca 2023 r. o godz. 19:00. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można będzie oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie w naszej siedzibie od 18 lipca 2023 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Przed udziałem w licytacji zapoznaj się z Regulaminem aukcji

Katalog 77 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Andrzej Zujewicz, Spływ, 2017 - obraz z ludźmi w kajaku płynącymi rzeką

1. Andrzej Zujewicz

Tytuł: Spływ, 2017

Informacje: olej płótno 80x100 cmsygn. p.d.: Zujewicz 2017, opisany na odwrocier: ANDRZEJ ZUJEWICZ | "SPŁYW" 2017 | olej 80x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 400 zł

Maciej Kempiński, Camello, 2023 - kolorowy obraz z ptakiem, czerwień, zieleń, żółty

2. Maciej Kempiński

Tytuł: Camello, 2023

Informacje: akryl, płótno 100x100 cmsygn. p.g.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Camello" | M. Kempiński | MMXXIII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Magdalena Barczyk-Kurus, Sun z cyklu Intymność światła, 2023 - świetlisty obraz ze słońcem w pomarańczowym kolorze

3. Magdalena Barczyk-Kurus

Tytuł: Sun z cyklu Intymność światła, 2023

Informacje: akryl, płótno 70x70 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus | "Sun" cykl" "Intymność światła" | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3600 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Teresa Kluszczyńska, Sen, 2023 – bajkowy obraz z architekturą i lecącymi ptakami

4. Teresa Kluszczyńska

Tytuł: Sen, 2023

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: TKluszczyńska, opisany na odwrocie: "Sen" | TERESA KLUSZCZYŃSKA | 2023 r. (80x80) | TKluszczyńska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 900 zł

Magdalena Rochoń, Śnij, kochana śnij…, 2023 – bajkowy obraz z dwiema postaciami i rybami

5. Magdalena Rochoń

Tytuł: Śnij, kochana śnij…, 2023

Informacje: olej, płótno60x70 cm sygn. p.d.: Roma 2023 r., opisany na odwrocie: "Śnij, kochana śnij..." – obraz olejny | autor: Magdalena Rochoń | Lidzbark 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Urszula Szulborska, Szum, 2022 - kolorowa abstrakcja

6. Urszula Szulborska

Tytuł: Szum, 2022

Informacje: akryl, mazaki akrylowe, płótno 90x65 cmsygn. p.d.: US

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Jadwiga Wolska, Łodzie na wodzie, 2020 - błękitny obraz z kolorowymi łodziami

7. Jadwiga Wolska

Tytuł: Łodzie na wodzie, 2020

Informacje: akryl, płótno 60x85 cmsygn. p.d. monogramem 2020, na odwrocie naklejka autorska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2600-3200 zł

Cena sprzedaży: 2 400 zł

Patrycja Kruszyńska-Mikulska, Wodna panna, 2023 - obraz z portretem rudej kobiety na tle wody, lilie wodne

8. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Tytuł: Wodna panna, 2023

Informacje: akryl, płótno 70x70 cmopisany na odwrocie: P. K. Mikulska 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3800-5000 zł

Cena sprzedaży: 1 500 zł

Gabriela Paluch, Andaluzyjski krajobraz, 2023 – kolorowy obraz z widokiem miasta w Hiszpanii

9. Gabriela Paluch

Tytuł: Andaluzyjski krajobraz, 2023

Informacje: olej, płótno 80x100 cmsygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Natalia Kozarzewska, Zanurzenie, 2023 – abstrakcja z czerwonymi i różowymi kształtami na czarnym tle

10. Natalia Kozarzewska

Tytuł: Zanurzenie, 2023

Informacje: akryl, pastele, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: ZANURZENIE | 80x100 / akryl, pastela, płótno | 2023 | Kozarzewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Emilia Waszak, Wilk cyklista VII, 2023 – bajkowy, kolorowy obraz z postacią wilka na rowerze

11. Emilia Waszak

Tytuł: Wilk cyklista VII, 2023

Informacje: akryl, płótno 100x100 cmsygn. p.d.: EW, opisany na odwrocie: EMILIA WASZAK | WILK CYKLISTA VII | 2023 R.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-3000 zł

Cena sprzedaży: 2 200 zł

Hanna Kur, Zbyt wysoki las dla żyraf, 2022 – obraz w bordowych kolorach z postacią żyrafy

12. Hanna Kur

Tytuł: Zbyt wysoki las dla żyraf, 2022

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: ZBYT WYSOKI LAS DLA ŻYRAF | HANNA KUR 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Marek Domaniecki, Guts 2, 2023 – surrealistyczny obraz z postacią i geometrycznymi kształtami

13. Marek Domaniecki

Tytuł: Guts 2, 2023

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: Marek Domaniecki | Guts 2 | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2600 zł

Marlena Kaczerska, Closer, 2023 - portret kobiety w różowych włosach

14. Marlena Kaczerska

Tytuł: Closer, 2023

Informacje: akryl, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: "CLOSER" MK 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Iwona Kobryń, Bez tytułu z cyklu Ostatni dzień lata, 2023 - różowy obraz z grupą kobiet na plaży

15. Iwona Kobryń

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Ostatni dzień lata, 2023

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: cykl: ostatni dzień lata | Iwona Kobryń 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3600-5000 zł

Cena sprzedaży: 4 000 zł

Katarzyna Kudełka Ideał, 2023 – obraz z postaciami siedzącymi na tle architektury, róż, fiolet

16. Katarzyna Kudełka

Tytuł: Ideał, 2023

Informacje: akryl, płótno60x80 cmsygn. l.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: Katarzyna Kudełka, Ideał, akryl, płótno, 2023, 60x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Aneta Olszewska-Kołodziejska, Dmuchawce po zachodzie, 2022 – obraz z dmuchawcami w pastelowych kolorah

17. Aneta Olszewska-Kołodziejska

Tytuł: Dmuchawce po zachodzie, 2022

Informacje: akryl, płótno120x60 cmopisany na odwrocie: Aneta Olszewska–K. 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Kamila Stefania Tkaczyk, Paris, 2023 - obraz w pastelowych barwach z elegancką kobietą we wnętrzu

18. Kamila Stefania Tkaczyk

Tytuł: Paris, 2023

Informacje: akryl, płótno 60x50 cmsygn. p.d.: Kamila Stefania Tkaczyk 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Julia Dunko, Beadeir, 2023 - minimalistyczny obraz, abstrakcja w pastelowych kolorach

19. Julia Dunko

Tytuł: Beadeir, 2023

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Beadeir 2023 | akryl, złoto pł., płótno | 100x80 | Julia Dunko DJ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Sławomir Wojtkiewicz ArsPolis, 2014 – czarno-biały obraz, architektura abstrakcja

20. Sławomir Wojtkiewicz

Tytuł: ArsPolis, 2014

Informacje: olej, tusz, płótno100x140 cm, 102,5x142,5 cm w oprawiesygn. p.d.: S. Wojtkiewicz 2014

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 400 zł

Michał Dąbrowski Nieznajoma, 2023 – realistyczny portret kobiety na czarno-białym tle

21. Michał Dąbrowski

Tytuł: Nieznajoma, 2023

Informacje: olej, płótno100x75 cmsygn. p.d.: M. Dąbrowski

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Mariola Świgulska, Puszystość na złotej łące (dyptyk), 2022 - dekoracyjny obraz z dmuchawcami na łące, na złotym tle

22. Mariola Świgulska

Tytuł: Puszystość na złotej łące (dyptyk), 2022

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno80x120 cm, 2x(80x60) cm sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2022 r., opisany na odwrocie: Mariola Świgulska Seenna

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 400 zł

Halyna Dudar, Magia znaków, 2023 - abstrakcyjny obraz z czerwonymi symbolami

23. Halyna Dudar

Tytuł: Magia znaków, 2023

Informacje: olej, akryl, płótno 70х100 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: Halyna Dudar | "magia znaków" | 70x100 cm | canvas, oil, acrylic | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-5000 zł

Agnieszka Łakoma, Metropolis XXI, 2022 - dekoracyjny obraz w stylu art deco z kobiecą twarzą

24. Agnieszka Łakoma

Tytuł: Metropolis XXI, 2022

Informacje: olej, płótnośr. 60 cmopisany na odwrocie: Agnieszka Łakoma | "Metropolis XXI" | 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Agnieszka Religa, Kula II, 2023 - rzeźba z żeliwa i drutu, kula ziemska

25. Agnieszka Religa

Tytuł: Kula II, 2023

Informacje: drut, żeliwo, patynaśr. 27 cm, rzeźba na białej podstawie o wymiarach 6x27x27 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 500 zł

Joanna Rudek, Kora, 2022 - subtelny, kobiecy akt na abstrakcyjnym tle

26. Joanna Rudek

Tytuł: Kora, 2022

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Kora'21 Joanna Rudek

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2800 zł

Cena sprzedaży: 1 600 zł

Vanessa Świgulska, Korozja obecności, 2023 – obraz z twarzami w rdzawym kolorze na białym tle

27. Vanessa Świgulska

Tytuł: Korozja obecności, 2023

Informacje: akryl, szlagmetal, rdza, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Eslain

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 300 zł

Piotr Banaszkiewicz, Wyspiarze, 2023 - surrealistyczny obraz z postacią na łodzi i światłami

28. Piotr Banaszkiewicz

Tytuł: Wyspiarze, 2023

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: PB 23, opisany na odwrocie: PIOTR BANASZKIEWICZ | WYSPIARZE | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3200 zł

Cena sprzedaży: 2 200 zł

Janusz Hućko, H-31-23, 2023 - surrealistyczny obraz w odcieniach brązów i zieleni

29. Janusz Hućko

Tytuł: H-31-23, 2023

Informacje: olej, płyta HDF90x60 cm, 92,5x62,5 cm w oprawiesygn l.d.: J.Hućko, opisany na odwrocie: J.Hućko 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Grzegorz Ziółkowski Strusie, 2006 – surrealistyczny obraz z ludźmi chowającymi głowy w piach

30. Grzegorz Ziółkowski

Tytuł: Strusie, 2006

Informacje: olej, płótno60x50 cm sygn. l.d.: ZIOLKOWSKI 2006

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-5000 zł

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Katarzyna Meres, Wild Horses, 2023 - pejzaż z górami i końmi

31. Katarzyna Meres

Tytuł: Wild Horses, 2023

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. p.d.: K&M

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Nina Zielińska-Krudysz, Niebieskie psy z Bombaju, 2023 – obraz z czterema psami na szarym tle

32. Nina Zielińska-Krudysz

Tytuł: Niebieskie psy z Bombaju, 2023

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Nina Zielińska-Krudysz 2023, opisany na odwrocie: Nina Zielińska-Kurdysz | "Niebieskie psy w Bombaju" | akryl 100x100 cm 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 600 zł

Paulina Niemczyk, Błękitna, 2023 - kobieca postać na niebieskim tle

33. Paulina Niemczyk

Tytuł: Błękitna, 2023

Informacje: akryl, płótno120x80 cmopisany na odwrocie: "Błękitna" | 120x85 cm | akryl na płótnie | 2023 r. | Paulina Niemczyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 2 200 zł

Marcin Trojanowski, Bez tytułu, 2023 – surrealistyczny obraz z kobiecą postacią na niebieskim tle

34. Marcin Trojanowski

Informacje: olej, płótno 100x70 cmsygn. p.d.: Trojanowski 2023, opisany na odwrocie: Marcin Trojanowski | olej/płótno – bez tytułu. | maj 2023 | format 100/70

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 500 zł

Izabela Szarek, Olympia, 2023 - surrealistyczny obraz w fioletach i błękitach z kobiecą twarzą

35. Izabela Szarek

Tytuł: Olympia, 2023

Informacje: olej, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: Izabela Szarek | Fellino 2023 | "Olympia"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Joanna Kulska, Minione czasy, 2023 - błękitny obraz, krajobraz z domem i drzewami

36. Joanna Kulska

Tytuł: Minione czasy, 2023

Informacje: akryl, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: J. Kulska 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

MARCIN KĘDZIERSKI | DZIEWCZYNA LIRYCZNA. ANTRAKT | 2022, kolorowy obraz z postacią kobiety w niebieskiej sukience

37. Marcin Kędzierski

Tytuł: Dziewczyna liryczna. Antrakt, 2022

Informacje: akryl, płótno 61x85 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI | DZIEWCZYNA LIRYCZNA. ANTRAKT | 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Kacper Woźny, Triumf wolności, 2019 - surrealistyczny obraz ze słońcem, chmurami i symbolami

38. Kacper Woźny

Tytuł: Triumf wolności, 2019

Informacje: olej, płótno 120x140 cmsygn. na odwrocie: KW19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2600-3200 zł

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Kamila Suchecka, Jedna ma piekło, druga ma raj, 2023 - obraz z dwoma kobietami w odcieniach czerwieni, błękitu, zieleni

39. Kamila Suchecka

Tytuł: Jedna ma piekło, druga ma raj, 2023

Informacje: akryl, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: "JEDNA MA PIEKŁO, DRUGA MA RAJ" | Kamila Suchcecka 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 500 zł

Joanna Mrozowska, Praca w terenie, 2021 - kontrastowy obraz w czerwieni, bieli, szarości z postaciami i domem

40. Joanna Mrozowska

Tytuł: Praca w terenie, 2021

Informacje: akryl, płótno120x160 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Cena sprzedaży: 1 100 zł

Magda Zarzycka, Może to Tomek, 2014 - obraz z męską postacią w kapturze, szarość, czerwień

41. Magda Zarzycka

Tytuł: Może to Tomek, 2014

Informacje: olej, płótno 80x80 cmopisany na odwrocie: ZARZYCKA | "MOŻE TO TOMEK"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Paweł Wątroba, Duży kotek, 2022 - obraz z architekturą i drzewem, odcienie zieleni, czerwień

42. Paweł Wątroba

Tytuł: Duży kotek, 2023

Informacje: olej, płótno120x60 cmopisany na odwrocie: PAWEŁ WĄTROBA 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Bartłomiej Michał Górecki Ethel, 2023 twarz surrealizm magiczny realizm portret straszny pnącza człowiek z rośliny

43. Bartłomiej Michał Górecki

Tytuł: Ethel, 2023

Informacje: akryl, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: Bartłomiej Górecki, Ethel '23

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Olga Stanisławska W salonie muzycznym, 2017 ciemna abstrakcja muzyka obraz muzyczny tematyka muzyczna instrumenty postacie

44. Olga Stanisławska

Tytuł: W salonie muzycznym, 2017

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. p.d.: STANISŁAWSKA, opisany na odwrocie: OLGA STANISŁAWSKA | "W SALONIE MUZYCZNYM" | 100x70, ol., pł., 2017

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 400 zł

Paweł Batura Księżniczka, 2022 realizm magiczny surrealizm science ficion magia kobieta księżniczka

45. Paweł Batura

Tytuł: Księżniczka, 2022

Informacje: olej, płótno140x100 cmopisany na odwrocie: Paweł Batura 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 300 zł

Iza Jaśniewska W ogrodzie, 2022 botanika rośliny człowiek wśród roślin postać ogród

46. Iza Jaśniewska

Tytuł: W ogrodzie, 2022

Informacje: akryl, płótno90x50 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska | tytuł: W ogrodzie | akryl 2022 r

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Anzhela Tistyk W morzu, 2023 żaglówka morze ocean jezioro żeglarstwo obraz mały format

47. Anzhela Tistyk

Tytuł: W morzu, 2023

Informacje: olej, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: olej, płótno lniane, 50/50, 2023, A. Tistyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Ilona Woźniak Zahipnotyzowani chwilą, 2023 pejzaż morze ocean plaża marynistyka para zakochani klify fale

48. Ilona Woźniak

Tytuł: Zahipnotyzowani chwilą, 2023

Informacje: olej, płótno60x90 cmopisany na odwrocie: I.W.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Paweł Porada Oko II, 2023 tondo twarz abstrakcja oko źrenica

49. Paweł Porada

Tytuł: Oko II, 2023

Informacje: akryl, olej, płótnośr. 40 cmopisany na odwrocie: Porada 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Anna Sandecka-Ląkocy Dandelions, 2023 dmuchawce złoto łąka botanika kwiatki

50. Anna Sandecka-Ląkocy

Tytuł: Dandelions, 2023

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno90x60 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'23, opisany na odwrocie: 'Dandelions' 2023 | Anna Sandecka-Ląkocy

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2800 zł

Iwona Gabryś Kompozycja w granacie nr 114, 2023 niebieska biała pomarańczowa abstrakcja ekspresjonizm faktura

51. Iwona Gabryś

Tytuł: Kompozycja w granacie nr 114, 2023

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ | „KOMPOZYCJA W GRANACIE NR 114"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 400 zł

Marcin Lenczowski Parys, maż Heleny, 2023 starożytna grecja rzym błękit obraz mitologiczny mitologia abstrakcja

52. Marcin Lenczowski

Tytuł: Parys, maż Heleny, 2023

Informacje: akryl, płótno100x73 cmsygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: M. Lenczowski Lenczys | 2023 PARYS, MĄŻ HELENY | Lenczys '23

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2800 zł

Jolanta Ziółkowska Droga II z cyklu Droga, 2023 auta światła ulica asfalt podróż samochód mgła

53. Jolanta Ziółkowska

Tytuł: Droga II z cyklu Droga, 2023

Informacje: akryl, płótno50x70 cmsygn. p.d.: ZJola2023, opisany na odwrocie: Jolanta Ziółkowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Nadiia Shepitchak Help, 2023 abstrakcja figuracja postać człowieka granatowy

54. Nadiia Shepitchak

Tytuł: Help, 2023

Informacje: akryl, płyta50x50 cmopisany na odwrocie: Nadiia Shepitchak | "Help", 2023 | acrylic on canvas | 50x50 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Agata Wereszczyńska Sny, 2023 niebieski portret kobiecy brunetka kobieta

55. Agata Wereszczyńska

Tytuł: Sny, 2023

Informacje: technika mieszana, płótno60x50 cmsygn. u dołu: AWereszczyńska 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Artem Tuliuk Taniec czasu, 2022 surrealizm zakryte twarze, materiał pocałunek taniec tajemnica romantyczne

56. Artem Tuliuk

Tytuł: Taniec czasu, 2022

Informacje: olej, płótno90x70 cmsygn. p.d.: ATuliuk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Bartłomiej Baranowski Koledzy muchomorni, 2021 realizm magiczny surrealizm muchomory grzyby niebieski

57. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Koledzy muchomorni, 2021

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. l.g.: Baranowski 05/21, na odwrocie naklejka autorska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Jan Pająk Bez tytułu, 2022 czerwona czarna intensywna abstrakcja

58. Jan Pająk

Informacje: akryl, pastel olejna, płótno120x120 cmopisany na odwrocie: JAN PAJĄK 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Hanna Pushkarova Porwanie Europy, 2023 mitologia obraz mitologiczny byk akt kobieta

59. Hanna Pushkarova

Tytuł: Porwanie Europy, 2023

Informacje: olej, płótno70x70 cmsygn. l.d.: Pushkarova, opisany na odwrocie: Pushkarova Hanna | olej, płótno 2023 r. | 70x70

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Katarzyna Fiałkowska Tancerka figuracja postać tańcząca występ dziewczyna tańczy

60. Katarzyna Fiałkowska

Tytuł: Tancerka, 2023

Informacje: akryl, płótno60x73 cmsygn. p.b.: K. Łysiak

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Zbigniew Olszewski Argusowe oczy, 2022 realizm magiczny pod wodą ryby nurek morski świat ocean

61. Zbigniew Olszewski

Tytuł: Argusowe oczy, 2022

Informacje: olej, płótno100x81 cmsygn. p.d.: OLSZE'22, opisany na odwrocie: "ARGUSOWE OCZY" 2022 | OLSZEWSKI ZBYSZEK | 100x81

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Michalina Czurakowska Here, Now, 2023 realizm magiczny joga medytacja animalistyka obraz medytacyjny buddyzm

62. Michalina Czurakowska

Tytuł: Here, Now, 2023

Informacje: akryl, płótno80x120 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA,18.01.2023 | "HERE, NOW"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3400 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Katarzyna Lembryk Woda i światło (opryskiwacz), 2016 płot natura wieś pole pejzaż obraz wiejski

63. Katarzyna Lembryk

Tytuł: Woda i światło (opryskiwacz), 2016

Informacje: akryl, płótno50x175 cmsygn. p.d.: K. Lembryk, opisany na odwrocie: KATARZYNA LEMBRYK | "WODA I ŚWIATŁO (OPRYSKIWACZ)" | OLEJ NA PŁÓTNIE, WERNIKS DAMAROWY | 2016 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2800 zł

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Szczepan Zalewski Szuwar wieszcza / Pijany rybak na grzybach, 2022 pejzaż wieś polska natura spacer las

64. Szczepan Zalewski

Tytuł: Szuwar wieszcza / Pijany rybak na grzybach, 2022

Informacje: akryl, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: "SZUWAR WIESZCZA" / "PIJANY RYBAK NA GRZYBACH" | SZCZEPAN ZALEWSKI | 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Kamil Klamczyński W wieczornej mgle, 2023 akt kobiecy ciało pupa księżyc pejzaż

65. Kamil Klamczyński

Tytuł: W wieczornej mgle, 2023

Informacje: olej, płótno90x60 cmsygn. p.d.: K. Klamczyński '23, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł