79 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Aukcja: 26 września 2023 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 19 września 2023 r.

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 26 września 2023 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie w naszej siedzibie od 19 września 2023 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Przed udziałem w licytacji zapoznaj się z Regulaminem aukcji

Katalog 79 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Marcin Lenczowski Jesień, 2022 minimalistyczny obraz osoby przytulone jesienne postacie

1. Marcin Lenczowski

Tytuł: Jesień, 2022

Informacje: akryl, płótno80x90 cmsygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: M. Lenczys Lenczowski JESIEŃ 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Olga Stanisławska Niebieskie skrzypce, 2023 dynamiczna abstrakcja niebieski pomarańczowy czerwony

2. Olga Stanisławska

Tytuł: Niebieskie skrzypce, 2023

Informacje: olej, płótno61x73 cmsygn. p.d.: STANISŁAWSKA, opisany na odwrocie: OLGA STANISŁAWSKA | "NIEBIESKIE SKRZYPCE" | OL., PŁ., 73x61, 2023 | BLUE VIOLIN

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Sebastian Stachura Bez tytułu, 2023 pies w okularach niebieski obraz z psem

3. Sebastian Stachura

Informacje: akryl, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: Stachura Sebastian -08.2023-

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Teresa Kluszczyńska Powrót z niebytu, 2023 realizm magiczny surrealizm droga ludzie niebieski

4. Teresa Kluszczyńska

Tytuł: Powrót z niebytu, 2023

Informacje: akryl, płótno60x90 cmopisany na odwrocie: "Powrót z niebytu" | TERESA KLUSZCZYŃSKA 2023 | (90x60) | TKluszczynska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Katarzyna Lembryk Wschód księżyca na farmie wiatrowej na Morzu Północnym, 2023 słońce wiatraki surrealistyczny pejzaż niebieski

5. Katarzyna Lembryk

Tytuł: Wschód księżyca na farmie wiatrowej na Morzu Północnym, 2023

Informacje: akryl, płótno60x80 cmsygn. p.d.: K. Lembryk, opisany na odwrocie: KATARZYNA LEMBRYK "WSCHÓD KSIĘŻEYCA NA FARMIE WIATROWEJ NA MORZU PÓŁNOCNYM" 2023 r. AKRYL NA PŁÓTNIE WERNIKS DAMAROWY

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

Gabriela Paluch Wieże Paryża, 2023 pejzaż miejski weduta paryż francja

6. Gabriela Paluch

Tytuł: Wieże Paryża, 2023

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

Ilona Woźniak Oni i fale, 2023 pejzaż morski plaża morze ocean minimalistyczny widok

7. Ilona Woźniak

Tytuł: Oni i fale, 2023

Informacje: olej, płótno60x90 cmopisany na odwrocie: I.W.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Olga Borawska The party is over, 2021 abstrakcja ze starym człowiekiem figuralizm mały format

8. Olga Borawska

Tytuł: The party is over, 2020

Informacje: technika mieszana, płyta50x50 cmopisany na odwrocie: OBORAWSKA | "THE PARTY IS OVER" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Szczepan Zalewski Dama z cytrusem, 2022 portret scena rodzajowa kobieta cytryna

9. Szczepan Zalewski

Tytuł: Dama z cytrusem, 2022

Informacje: olej, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: "DAMA Z CYTRUSEM" | SZCZEPAN ZALEWSKI | 11.2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Jakub Szymański Pegazy 48, 2023 geometryczny obraz zwierzęta konie tęcza prosta forma

10. Jakub Szymański

Tytuł: Pegazy 48, 2023

Informacje: akryl, płótno60x100 cmsygn. na licu: K.2023, opisany na odwrocie: J.Szymański 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2600-3200 zł

Cena sprzedaży: 2200 zł

Hanna Kur Mleko wielosmakowe III, 2019 tęczowe krowy pole wieś sielanka

11. Hanna Kur

Tytuł: Mleko wielosmakowe III, 2019

Informacje: akryl, płótno60x50 cmopisany na odwrocie: MLEKO WIELOSMAKOWE III HANNA KUR 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Emilia Waszak Tea time V, 2023 realizm magiczny stwory zwierzątka impreza różowy żółty

12. Emilia Waszak

Tytuł: Tea time V, 2023

Informacje: akryl, płótno120x100 cmsygn. p.d.: EW, opisany na odwrocie: EMILIA WASZAK | TEA TIME V | 2023 R.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3000 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Mirosław Nowiński Pragnienie miłości, 2023 scena rodzajowa postacie pejzaż miasto drzewo muzyka skrzypce

13. Mirosław Nowiński

Tytuł: Pragnienie miłości, 2023

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. l.d., opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-6200 zł

Cena sprzedaży: 9500 zł

Katarzyna Kudełka Orfeusz, 2023 mężczyzna grający na akordeonie czerwone tło

14. Katarzyna Kudełka

Tytuł: Orfeusz, 2023

Informacje: akryl, płótno60x70 cmsygn. p.d.: K.Kudełka, opisany na odwrocie: Katarzyna Kudełka "Orfeusz", 60x70 cm, akryl na płótnie, 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Beata Mura Kropla nadziei, 2023 realizm magiczny las muchomory wróżka zieleń mech grzyby

15. Beata Mura

Tytuł: Kropla nadziei, 2023

Informacje: akryl, płótno60x60 cmsygn. p.d.: Ryś 2023, opisany na odwrocie "Kropla nadziei" Beata Mura 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-4200 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

Marta Tymińska Liść 4, 2023 botanika zbliżenie zieleń struktura liścia las

16. Marta Tymińska

Tytuł: Liść 4, 2023

Informacje: akryl, technika własna, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: 'Liść 4' (2023) M. Tymińska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Dominika Ruta Spojrzenia wewnętrzne 1, 2022 liście minimalistyczny obraz profil portret botaniczna abstrakcja

17. Dominika Ruta

Tytuł: Spojrzenia wewnętrzne 1, 2022

Informacje: akryl, płótno80x100 cmsygn. p.d.: Dominika Ruta 2022, opisany na odwrocie: Ruta Dominika 2022 "Spojrzenia wewnętrzne" I

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-3200 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

Paweł Wątroba Bez tytułu z cyklu OSM 3, 2023 budynki weduta pejzaż miejski architektura wieżowce

18. Paweł Wątroba

Tytuł: Bez tytułu z cyklu OSM 3, 2023

Informacje: olej, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: OSM im. G. RIVII | OSM 3 | PAWEŁ JANUSZ WĄTROBA | AKRYL NA PŁÓTNIE | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Aleksandra Fronc Pozdrowienia znad morza (tryptyk): Pstrąg, Flądra, Ogórki, 2020 ryby warzywa minimalizm zwierzęta animalistyka botanika

19. Aleksandra Fronc

Tytuł: Pozdrowienia znad morza (tryptyk): Pstrąg, Ogórki, Flądra, 2020

Informacje: olej, płótno30x70 cm + 27x33 cm + 27x38 cmsygn. p.d. fronc 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Oleh Lavrii Game by the rules, 2023 ludzie na boisku tenis gra minimalistyczny obraz sport

20. Oleh Lavrii

Tytuł: Game by the rules, 2023

Informacje: akryl, płótno100x100 сmopisany na odwrocie: Oleh Lavrii | "Game by the rules" | acrylic on canvas | 100x100 cm | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Julia Dunko Lembory, 2023 minimalistyczna abstrakcja fioletowy liliowy złoty biały

21. Julia Dunko

Tytuł: Lembory, 2023

Informacje: akryl, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: Lembory 2023 | akryl, złoto pł., płótno, 100x120 Julia Dunko DJ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

Michał Dąbrowski Nieznajoma 1, 2023 portret kobiety profil abstrakcyjne czarne tło

22. Michał Dąbrowski

Tytuł: Nieznajoma 1, 2023

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. p.d.: MDąbrowski

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Magdalena Barczyk-Kurus Cosmos IV z cyklu Tonda, 2022 tondo abstrakcja wypukła faktura obrazu iluzja optyczna światło

23. Magdalena Barczyk-Kurus

Tytuł: Cosmos IV z cyklu Tonda, 2022

Informacje: akryl, płótnośr. 60 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus | "Cosmos IV" cykl: "Tonda" | 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Andrzej Zujewicz Wigry – zima, 2018 polska mazury pejzaż zimowy rzeka jezioro pomost śnieg

24. Andrzej Zujewicz

Tytuł: Wigry – zima, 2018

Informacje: olej, płótno50x90 cmsygn. p.d.: Zujewicz A 2018, opisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ | "WIGRY – ZIMA 2018" | olej 50x90

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Paulina Niemczyk Syrena, 2023 akt kobiecy niebieski ciało figuracja

25. Paulina Niemczyk

Tytuł: Syrena, 2023

Informacje: akryl, płótno120x70 cmopisany na odwrocie: Syrena 2023 | Niemczyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Izabela Szarek Delfiny, 2023 zwierzęta morskie ryby woda pod wodą obraz z delfinami

26. Izabela Szarek

Tytuł: Delfiny, 2023

Informacje: olej, płótno100x90 cmopisany na odwrocie: Izabela Szarek | Fellino 2023 | "Delfiny"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Katarzyna Plewa Beatrycze, 2023 portret kobiety łempicka tamara ruda dziewczyna mały format

27. Katarzyna Plewa

Tytuł: Beatrycze, 2023

Informacje: akryl, olej, płótno40x40 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Plewa 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Ewelina Wasilewska W drodze po zwycięstwo, 2023 realizm magiczny kobieta grzyb zamek architektura niebieski

28. Ewelina Wasilewska

Tytuł: W drodze po zwycięstwo, 2023

Informacje: olej, płótno90x81 cmsygn l.d.: WE, opisany na odwrocie: Wasilewska Ewelina | "W DRODZE PO ZWYCIĘSTWO" | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Bartłomiej Baranowski Klejnot; 2022 dziwny ptak surrealizm dziub

29. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Klejnot, 2022

Informacje: akryl, płótno50x70 cmsygn. p.d.: BARANOWSKI 29/22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

Vanessa Świgulska Refleksje nieoczywiste, 2023 wielka czerwona kula na złotym tle

30. Vanessa Świgulska

Tytuł: Refleksje nieoczywiste, 2023

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Eslain

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 2400 zł

Bartłomiej Załucki Brunetka, 2023 retro obraz portret kobiety cerata wino

31. Bartłomiej Załucki

Tytuł: Brunetka, 2023

Informacje: akryl, płótno73x60 cmopisany na odwrocie: ZAŁUCKI | "BRUNETKA" | MMXXIII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

Ilona Krzyżanowska Śpij i śnij, 2023 czerwony biały portret człowiek abstrakcja

32. Ilona Krzyżanowska

Tytuł: Śpij i śnij, 2023

Informacje: akryl, płótno60x70 cmopisany na odwrocie: Ilona Krzyżanowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Edyta Romanowska Odnaleziona czerwień, 2023 minimalistyczna czerwona abstrakcja pas

33. Edyta Romanowska

Tytuł: Odnaleziona czerwień, 2023

Informacje: akryl, juta109x51,5 cm, 112x54 cm w oprawieopisany na odwrocie: >>ODNALEZIONA CZERWIEŃ<< Edyta Romanowska 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Zofia Zapolska Zamierające słońce 4, 2019 pejzaż widok panorama abstrakcyjna

34. Zofia Zapolska

Tytuł: Zamierające słońce 4, 2019

Informacje: akryl, płótno80x100 cm,opisany na odwrocie: ZOFIA ZAPOLSKA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Kamila Suchecka Sąd ostateczny, 2023 abstrakcja ludzie różowi pejzaż miejski

35. Kamila Suchecka

Tytuł: Sąd ostateczny, 2023

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: "SĄD OSTATECZNY" KAMILA SUCHECKA 2023 R.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Natalia Kozarzewska Magnolie, 2023 różowe wiosenne kwiaty letnie liście płatki botanika

36. Natalia Kozarzewska

Tytuł: Magnolie, 2023

Informacje: akryl, pastele, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: MAGNOLIE | 90x90 / AKRYL / PASTELA / PŁÓTNO | 2023 | Kozarzewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Marek Domaniecki Catwalk 2, 2023 model modelka moda obraz o modzie czarny mężczyzna niebieski garnitur

37. Marek Domaniecki

Tytuł: Catwalk 2, 2023

Informacje: olej, płótno100x65 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: Marek Domaniecki | 2023 | 'Catwalk 2'

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2600 zł

Maciej Kempiński Jutrzenka, 2023 łódka na wzburzonym morzu różowy czarny biały statek

38. Maciej Kempiński

Tytuł: Jutrzenka, 2023

Informacje: akryl, płótno60x60 cmsygn. l.g.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Jutrzenka" M. Kempiński MMXXIII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Anzhela Tistyk Emotions, 2023 portret kobiety szare tło napisy

39. Anzhela Tistyk

Tytuł: Emotions, 2023

Informacje: olej, płótno50x50 cmsygn. p.d.: A. Tistyk, opisany na odwrocie: A. Tistyk, 2023, olej, płótno lniane

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Iwona Gabryś Kompozycja nr 418, 2023 architektura bloki w przestrzeni światło iluzja optyczna geometria pastelowe kolort

40. Iwona Gabryś

Tytuł: Kompozycja nr 418, 2023

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisana na odwrocie: IWONA GABRYŚ, „KOMPOZYCJA NR 418"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

Iza Jaśniewska Ogród, 2023 delikatny obraz z roślinami jasne kolory liście botanika

41. Iza Jaśniewska

Tytuł: Ogród, 2023

Informacje: akryl, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska tytuł: Ogród 2023 akryl

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Michalina Czurakowska Butterflies on a Square, 2023 motyle na starym mieście budynki realizm magiczny dziecięcy obraz

42. Michalina Czurakowska

Tytuł: Butterflies on a Square, 2023

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 04.04.2023 "BUTTERFLIES ON A SQUARE"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2600-3200 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

Ewa Osińska-Rozpędek Dawnych wspomnień czar, 2020 abstrakcja intentsywne kolory żółty pomarańczowy niebieski

43. Ewa Osińska-Rozpędek

Tytuł: Dawnych wspomnień czar, 2020

Informacje: akryl, płótno60x60 cmsygn. l.d.: E. OSIŃSKA, opisany na odwrocie: EWA OSIŃSKA-ROZPĘDEK "DAWNYCH WSPOMNIEŃ CZAR" 60x60 akryl 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1800 zł

Justyna Mazur Falling Leaves, 2021 abstrakcja pomarańczowa zamazana zielony kolory natury

44. Justyna Mazur

Tytuł: Falling Leaves, 2021

Informacje: akryl, piasek, płótno80x60 cmsygn. p.d.: JMAZUR, opisany na odwrocie: "Falling Leaves" 80x60 | Justyna Mazur Design 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Piotr Banaszkiewicz Świt, 2023 pejzaż dom jezioro nawiedzony mroczny architektura drzewa noc światła

45. Piotr Banaszkiewicz

Tytuł: Świt, 2023

Informacje: olej, płótno90x90 cmsygn. p.d.: PB 23, opisany na odwrocie: PIOTR BANASZKIEWICZ ŚWIT 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3200 zł

Cena sprzedaży: 3400 zł

Janusz Hućko H-33-23, 2023 rydwan konie góry czarny koń powóz pęd

46. Janusz Hućko

Tytuł: H-33-23, 2023

Informacje: olej, płyta HDF90x60 cm, 92,5x62,5 cm w oprawiesygn. l.d.: J. Hućko, opisany na odwrocie: J. Hućko. 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Agnieszka Religa Przekrój II, 2018 relief drewno koło minimalizm

47. Agnieszka Religa

Tytuł: Przekrój II, 2018

Informacje: drewno, żeliwo, płytakompozycja śr. 24 cm, całość 60x60 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Anna Sandecka-Ląkocy Siesta z cyklu Animals my Love, 2023 akt kobiecy zwierzę animalistyka ciało kobieta leżąca

48. Anna Sandecka-Ląkocy

Tytuł: Siesta z cyklu Animals my Love, 2023

Informacje: olej, akryl, szlagmetal, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'23, opisany na odwrocie: 'Siesta' 2023 Anna Sandecka-Ląkocy

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Mariola Świgulska Łabędzi lot, 2023 łabędź złoto ptak ptaki latanie woda jezioro

49. Mariola Świgulska

Tytuł: Łabędzi lot, 2023

Informacje: akryl, płótno80x110 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2023, opisany na odwrocie: Mariola Świgulska Seenna | miłego życia :)

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2600 zł

Iwona Szmist Dziewczyna z miasteczka nad morzem, 2023 portret kobiety w abstrakcji realizm magiczny blondynka w wodzie

50. Iwona Szmist

Tytuł: Dziewczyna z miasteczka nad morzem, 2023

Informacje: olej, płótno85x70 cmsygn. p.d.: I.G.Szmist, opisany na odwrocie: Dziewczyna z miasteczka nad morzem f. olejne 70X85 CM, 2023 R. I.G. SZMIST

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Hanna Pushkarova Poranne spotkanie, 2023 złoto fiolet ptaki naczynia wzory wróble

51. Hanna Pushkarova

Tytuł: Poranne spotkanie, 2023

Informacje: olej, akryl, szlagmetal, płótno80x60 cmsygn. p.d.: Pushkarova, opisany na odwrocie: Hanna Pushkarova "Poranne spotkanie" 2023 olej, płótno, szlagmetal, akryl, 60x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Andrzej Wirpszo Refleksy, 2023 pejzaż morze słońce światła rozmazany widok

52. Andrzej Wirpszo

Tytuł: Refleksy, 2023

Informacje: akryl, płótno81x100 cmsygn. l.d.: WIRP23, opisany na odwrocie: "REFLEKSY" WYM. 81X100 ROK 2022 AKRYL-PŁÓTNO ANDRZEJ WIRPSZO

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1900 zł

Nadiia Sepitchak Deep water, 2023 figuracja rozmazana abstrakcja niebieska ludzie postacie

53. Nadiia Shepitchak

Tytuł: Deep water, 2023

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: "Deep water" 2023 | Acrylic on canvas | 50x50 cm | Nadiia Shepitchak

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Iwona Kobryń Bez tytułu, 2023 postacie figuracja minimalizm ludzie granatowy biały różowy

54. Iwona Kobryń

Informacje: akryl, płótno60x50 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 4600-5800 zł

Cena sprzedaży: 4600 zł

Joanna Mrozowska Miasto przepalone słońcem, 2023 architektura weduta niebieski żółty wieżowce

55. Joanna Mrozowska

Tytuł: Miasto przepalone słońcem, 2023

Informacje: olej, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA | "MIASTO PRZEPALONE SŁOŃCEM" | olej płótno | wym 120x100 cm | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Jadwiga Wolska Parostatek, 2014 naczynia niebieski granatowy fioletowy sztućce wazon czajnik herbatka

56. Jadwiga Wolska

Tytuł: Parostatek, 2014

Informacje: akryl, płótno75x60 cmsygn. p.d.: monogram "JW" 2014, na odwrocie naklejka autorska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3000 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Marcin Kędzierski Błękitna kolarka z rowerami, 2023 miasto warszawa dziewczyna rowerzystka rowery trasa

57. Marcin Kędzierski

Tytuł: Błękitna kolarka z rowerami, 2023

Informacje: akryl, płótno60x80 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI BŁĘKITNA KOLARKA Z ROWERAMI 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 2200 zł

Urszula Szulborska Niebieska przestrzeń, 2023 niebieska fioletowa błękitna zielona abstrakcja kółka koło wzór

58. Urszula Szulborska

Tytuł: Niebieska przestrzeń, 2023

Informacje: akryl, mazaki akrylowe, płótno75x115 cmsygn. p.d.: US 23

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Krzysztof Bucior Dżungla, 2023 portret mężczyzny stojący bez twarzy fiolet ciemne kolory

59. Krzysztof Bucior

Tytuł: Dżungla, 2023

Informacje: olej, płótno100x70 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Paweł Batura Pygmalion, 2021 realizm magiczny fikcja postaci ludzie twarze duchy surrealizm wieża

60. Paweł Batura

Tytuł: Pygmalion, 2021

Informacje: olej, płótno100x130 cmopisany na odwrocie: Paweł Batura 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

Grzegorz Ziółkowski Przy oknie, 2014 kobieta miasto firanka weduta nowy jork chmury niebo odwrócenie

61. Grzegorz Ziółkowski

Tytuł: Przy oknie, 2014

Informacje: olej, płótno60x80 cmsygn. l.d.: ZIOLKOWSKI 2014, opisany na odwrocie: Grzegorz Ziółkowski | "PRZY OKNIE" | olej na płótnie, 60x80 cm | rok 2014

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Mariusz Robert Drabarek Akt, 2022 kobieta pupa plecy akt od tyłu na łóżku

62. Mariusz Robert Drabarek

Tytuł: Akt, 2022

Informacje: akryl, płótno60x80 cmsygn. l.d.: Drabarek

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Yuliya Halyshyn Through the ages, 2023 szklane portrety maski z brązową dekoracją

63. Yuliya Halyshyn

Tytuł: Through the ages, 2023

Informacje: szkło38,5x39 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł