8 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Aukcja: 30 października 2018 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 26 października 2018 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 27-28 października 2018 r., sob. 11:00-18:00, 12:00-18:00

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 8 Aukcji Sztuki Dzisiejszej, która odbędzie się u nas już 30 października 2018 r. o godz. 19:30!

Zlecenia telefoniczne i limity można składać przez naszą stronę, klikajac przycisk “złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją katalogową, mailowo na adres: galeria@galeriaxanadu.pl lub telefonicznie pod numerem 503012889. Zachęcamy również do licytacji online na portalu Onebid.

Wystawę przedaukcyjną można oglądać w naszej siedzibie, a w weekend 27-28 października 2018 r. zapraszamy na showroom kolekcjonerski (sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00).

Blue - Blue,

8 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Tytuł: Blue

Informacje:

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Przydrożny zegar - Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik (2017), obraz olejny na płótnie

1. Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik

Tytuł: Przydrożny zegar, 2017

Informacje: olej, płótno110x95 cmsygn. p.d.: J.K/H’17, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK”PRZYDROŻNY ZEGAR” 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Pod wiszącą̨ skałą - Stanisław Kortyka (2015), obraz olejny na płótnie

2. Stanisław Kortyka

Tytuł: Pod wiszącą̨ skałą, 2015

Informacje: olej, płótno30x60 cm kompozycja, 32,5x62,5 cm w oprawiesygn. p.d.: St. Kortyka 2015, opisany na odwrocie: Stanisław R. KORTYKA "Pod wiszącą skałą" Jura olej - 30x60 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach - Iza Staręga (2017), obraz na płótnie wykonany techniką własną

3. Iza Staręga

Tytuł: Z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2017

Informacje: technika własna, olej, płótno69x50 cmsygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA Z CYKLU - KOBIETY W CHUSTACH 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Miejsce - Alina Dorada-Krawczyk (2011), obraz olejny na płótnie

4. Alina Dorada-Krawczyk

Tytuł: Miejsce, 2011

Informacje: olej, płótno100x140 cmsygn. p.d.: A DORADA 11, opisany na odwrocie: ALINA DORADA-KRAWCZYK OLEJ 100x140 "MIEJSCE" 2011 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2600,00 zł

Świeczki z cyklu Możliwość istnienia przedmiotów nieistniejących - Dariusz Mlącki (1992), akryl, drewniane kostki

5. Dariusz Mlącki

Tytuł: Świeczki z cyklu Możliwość istnienia przedmiotów nieistniejących, 1992

Informacje: akryl, drewniane kostki3x (8x8x4) cmsygn. na odwrocie: Mlącki “Świeca” 1992 8x8x4 akryl z cyklu “Możliwość istnienia przedmiotów nieistniejących”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 3000,00 zł

Mgły - Agata Czeremuszkin-Chrut (2016), obraz olejno-akrylowy na płótnie

6. Agata Czeremuszkin-Chrut

Tytuł: Mgły, 2016

Informacje: olej, akryl, płótno30x70 cmopisany na odwrocie: "MGŁY" akryl i olej na płótnie, 30x70 cm, 2016 r. A. Czeremuszkin-Chrut

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Zielona wyspa - Kasia Banaś (2011), obraz olejny na płótnie

7. Kasia Banaś

Tytuł: Zielona wyspa, 2011

Informacje: olej, płótno80x100 cm kompozycja, 82,5x102,5 cm w oprawiesygn. p.d.: K.BANAŚ’11, opisany na odwrocie: “Zielona wyspa” KASIA BANAŚ

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

UZ 4871 - Daniel Krysta (2006), technika mieszana na płótnie

8. Daniel Krysta

Tytuł: UZ 4871, 2006

Informacje: technika mieszana, płótno60x80 cm kompozycja, 66x86 cm w oprawieopisany na odwrocie: DANIEL KRYSTA tyt: "UZ 4871" technika mieszana na płótnie 60x80 cm 2006

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Interferencje 10 - Marta Sieciarz (2004), obraz olejny na płótnie

9. Marta Sieciarz

Tytuł: Interferencje 10, 2004

Informacje: olej, płótno120x120 cmsygn. l.d.: M. Sieciarz, opisany na odwrocie: Marta Sieciarz Interferencje 10 10x120 cm olej, płótno 2004

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bez tytułu (40) - Wojciech Ćwiertniewicz (1977/2014), obraz olejny na płótnie

10. Wojciech Ćwiertniewicz

Tytuł: Bez tytułu (40), 1977/2014

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. p.d.: Ćwiertniewicz '14, opisany na odwrocie: 23/2/14 40 Ćwiertniewicz

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Martwa natura z bukietem bzu i jabłkami - Barbara Gulbinowicz (2018), obraz olejny na płótnie

11. Barbara Gulbinowicz

Tytuł: Martwa natura z bukietem bzu i jabłkami, 2018

Informacje: olej, płótno70x80 cmsygn. p.d.: B. Gulbinowicz

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Poczekalnia - Artur Bartkiewicz (2017), obraz akrylowo-olejny na płótnie

12. Artur Bartkiewicz

Tytuł: Poczekalnia, 2017

Informacje: akryl, olej, płótno100x160 cmopisany na odwrocie: Artur Bartkiewicz, Poczekalnia, 100x160 cm, akryl/olej, 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Z cyklu Kobietą być - Magdalena Karłowicz (2018), ceramika, technika raku, gips impregnowany

13. Magdalena Karłowicz

Tytuł: Z cyklu Kobietą być, 2018

Informacje: ceramika, technika raku, gips impregnowanywys. 27 cmsygn. MK

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bez tytułu - Krzysztof Piętka (2015), obraz olejny na płótnie

14. Krzysztof Piętka

Tytuł: Bez tytułu, 2015

Informacje: olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: KRZYSZTOF PIĘTKA

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Tango - Andrzej Folfas (2008), obraz olejny na płótnie

15. Andrzej Folfas

Tytuł: Tango, 2008

Informacje: olej, płótno100x81 cmsygn. p.d.: FOLFAS 2008

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Metropolia III - Andrzej Fronczak (2018), obraz akrylowy na płótnie

16. Andrzej Fronczak

Tytuł: Metropolia III, 2018

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d A Fronczak 18

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Nr 10 - Anna Trochim (2018), obraz olejny na płótnie

17. Anna Trochim

Tytuł: Nr 10, 2018

Informacje: olej, płótno73x60 cmopisany na odwrocie: Anna Alicja Trochim 2018 / NR 10

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

6:30 a.m. z cyklu Dyspersja - Tomek Mistak (2018), obraz akrylowy na płótnie

18. Tomek Mistak

Tytuł: 6:30 a.m. z cyklu Dyspersja, 2018

Informacje: akryl, płótno80x120 cmopisany na odwrocie: - 6:30 a.m.- Z CYKLU "DYSPERSJA" AKRYL MISTAK 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Dreifaltigkeit – Glaube, Liebe, Hoffnung - Dorota Kuźnik (2016), olej, płótno, deska

19. Dorota Kuźnik

Tytuł: Dreifaltigkeit – Glaube, Liebe, Hoffnung, 2016

Informacje: olej, płótno, deska60x80 cmopisany na odwrocie: “Glaube, Liebe, Hoffnung”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Stela króla - Druk Gambomi (2010), obraz olejny na płótnie

20. Druk Gambomi

Tytuł: Stela króla, 2010

Informacje: olej, płótno61x45 cmsygn. p.d.: DRUK GAMBOMI EP.P.P

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Z cyklu Ściany świata - Ewa Zawadzka (2018), obraz na płótnie wykonany techniką własną

21. Ewa Zawadzka

Tytuł: Z cyklu Ściany świata, 2018

Informacje: technika własna, płótno50x50 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Portrety - Krystyna Cękalska (2009), obraz olejny na płótnie

22. Krystyna Cękalska

Tytuł: Portrety, 2009

Informacje: olej, płótno81,5x62,5 cmsygn. u dołu: K. CĘKALSKA, opisany na odwrocie: KRYSTYNA CĘKALSKA LINDERT OLEJ PŁÓTNO PORTRETY 2009

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Stan podgorączkowy - Magdalena Daniec (2017), kolaż, olej na płótnie

23. Magdalena Daniec

Tytuł: Stan podgorączkowy, 2017

Informacje: olej, kolaż, płótno80x110 cmsygn. p.d.: Magdalena Daniec, opisany na odwrocie: Magdalena Daniec Stan podgorączkowy 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2200,00 zł

Exodus - Mikołaj Malesza (2016), obraz akrylowy na płótnie

24. Mikołaj Malesza

Tytuł: Exodus, 2016

Informacje: akryl, płótno65x92 cmsygn. p.d.: M16, opisany na odwrocie: MIKOŁAJ MALESZA “EXODUS” - 65x92, AKRYL 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Zapis VXXII - Robert Jaworski (2017), obraz olejno-akrylowy na płótnie

25. Robert Jaworski

Tytuł: Zapis VXXII, 2017

Informacje: olej, akryl, płótno105x140 cmopisany na odwrocie: robert jaworski 2017 zapis VXXII

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Manekin - Agata Rościecha (2012), technika mieszana na płótnie

26. Agata Rościecha

Tytuł: Manekin, 2012

Informacje: technika mieszana, płótno180x50 cmsygn. p.d.: Rościecha, opisany na odwrocie: Agata Rościecha “Manekin CZ/1” akryl 180x50 cm 2012

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Wszystko jest abstrakcją - Ireneusz Walczak (2017), obraz olejny na płótnie

27. Ireneusz Walczak

Tytuł: Wszystko jest abstrakcją, 2017

Informacje: olej, płótno75x75x14 cmopisany na odwrocie: IRENEUSZ WALCZAK OL/PŁ 75x75 cm x 12 cm 2017 "WSZYSTKO JEST ABSTRAKCJĄ"

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Czytanie Biblii - Alina Bloch (2011), barwniki, jedwab

28. Alina Bloch

Tytuł: Czytanie Biblii, 2011

Informacje: barwniki, jedwab100x90 cmsygn.: ALINA BLOCH “CZYTANIE BIBLII” 2001

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Conversation - Krzysztof Kizlich (2018), brąz, marmur

29. Krzysztof Kizlich

Tytuł: Conversation, 2018

Informacje: brąz, marmur29x20x20 cmsygn. na kamieniu: KIZ

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

03.013 - Michał Jan Wielowiejski (2017), obraz olejny na płótnie

30. Michał Jan Wielowiejski

Tytuł: 03.013, 2017

Informacje: olej, płótno110x85 cmopisany na odwrocie: MICHAŁ JAN WIELOWIEJSKI 03.013 OLEJ 2013 ROK

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Urodziny Królowej - Patryk Lutomski (2018), obraz akrylowy na płótnie

31. Patryk Lutomski

Tytuł: Urodziny Królowej, 2018

Informacje: akryl, płótno80x100cmopisany na odwrocie: Patryk Lutowski “Urodziny królowej” 2018 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Wnętrze z kolumnami - Izabela Rudzka (2010), obraz olejny na płótnie

32. Izabela Rudzka

Tytuł: Wnętrze z kolumnami, 2010

Informacje: olej, płótno60x115 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Adoracja - Anna Orbaczewska (2012), obraz olejny na płótnie

33. Anna Orbaczewska

Tytuł: Adoracja, 2012

Informacje: olej, płótno130x100 cmopisany na odwrocie: ORBACZEWSKA

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Nic takiego - Jacek Mirczak (2018), obraz akrylowy na płótnie

34. Jacek Mirczak

Tytuł: Nic takiego, 2018

Informacje: akryl, płótno100x150 cmopisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK “NIC TAKIEGO” 100x150 cm AKRYL NA PŁÓTNIE 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Fangio w Ferrari - Grzegorz Śmigielski (2018), obraz olejny na płótnie

35. Grzegorz Śmigielski

Tytuł: Fangio w Ferrari, 2018

Informacje: olej, płótno100x120 cmsygn. p.d.: G. ŚMIGIELSKI, opisany na odwrocie: GRZEGORZ ŚMIGIELSKI “FANGIO W FERRARI”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

1 z 18 (na bazie cyklu “Pasy” z 1986 r.) - Piotr C. Kowalski (2018), obraz akrylowy na płótnie

36. Piotr C. Kowalski

Tytuł: 1 z 18 (na bazie cyklu “Pasy” z 1986 r.), 2018

Informacje: akryl, płótno40x30 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Zapomniany las - Ewa Nowiszewska (2018), obraz olejny na płótnie

37. Ewa Nowiszewska

Tytuł: Zapomniany las, 2018

Informacje: olej, płótno80x120 cmsygn. l.d.: E.Nowiszewska 18

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Przestrzeń i cukierki - Aga Pietrzykowska (2018), obraz akrylowy na płótnie

38. Aga Pietrzykowska

Tytuł: Przestrzeń i cukierki, 2018

Informacje: akryl, płótno60x40 cmsygn. p.d.: Aga Pietrzykowska.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Szary z serii Stories - Marek Sułek (2015), olej, silikon, kolaż, płótno

39. Marek Sułek

Tytuł: Szary z serii Stories, 2015

Informacje: olej, silikon, kolaż, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: "Szary" z serii stories Marek Sułek technika własna 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Anielice - Małgorzata Karp-Soja (2015), obraz olejny na płótnie

40. Małgorzata Karp-Soja

Tytuł: Anielice, 2015

Informacje: olej, płótno35x70 cmsygn. p.g.: "Anielice" M. KARP-SOJA/2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

miasto i - Jolanta Kuszaj (2008), obraz olejny na płótnie

41. Jolanta Kuszaj

Tytuł: miasto i, 2008

Informacje: olej, płótno100x120 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Czułość - Piotr Szwabe vel Pisz (2014), olej, akryl, kolaż, płyta

42. Piotr Szwabe vel Pisz

Tytuł: Czułość, 2014

Informacje: olej, akryl, kolaż, płyta90x108 cmopisany na odwrocie:” piotr szwabe vel pisz 2014’ “Czułość” olej, akryl, collage, płyta 108/90

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Konserwacja - Michał Jędrczak (2018-2018), obraz olejny na płótnie

44. Michał Jędrczak

Tytuł: Konserwacja, 2018-2018

Informacje: olej, płótno60x120 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Dama z gronostworkiem - Grzegorz Skrzypek (2018), obraz olejny na płótnie

45. Grzegorz Skrzypek

Tytuł: Dama z gronostworkiem, 2018

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. l.d., opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

bez tytułu - Marcin Bielski (2007), obraz olejny na płótnie

46. Marcin Bielski

Tytuł: bez tytułu, 2007

Informacje: olej, płótno60x81 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Craving - Andrzej Kasprzak (2018), olej, akryl, węgiel, płótno

47. Andrzej Kasprzak

Tytuł: Craving, 2018

Informacje: olej, akryl, węgiel, płótno80x60 cmsygn. p.g.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bez tytułu - Zbigniew Romańczuk (2018), obraz akrylowy na płótnie

48. Zbigniew Romańczuk

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: akryl, płótno2x (50x50 cm)opisany na odwrocie:Zbigniew Romańczuk 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł