8 Aukcja Sztuki Współczesnej

Aukcja: 14 marca 2023 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 25 lutego 2023 r., godziny otwarcia: pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Zapraszamy serdecznie do udziału w 8 Aukcji Sztuki Współczesnej, która odbędzie się 14 marca 2023 r. o godz. 19:30!

Wszystkie prace prezentowane w katalogu można obejrzeć na żywo na wystawie przedaukcyjnej. Godziny otwarcia: pon.–pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00.

Katalog 8 Aukcja Sztuki Współczesnej

Anna Sołtysiak, Louisiana dream, 2022 - nastorjowy pejzaż z roślinami i księżycem

1. Anna Sołtysiak

Tytuł: Louisiana dream, 2022

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: A. Sołtysiak 2022, opisany na odwrocie: Anna Sołtysiak | "Louisiana dream" | Raszyn. 2022

Cena wywoławcza: 2 200,00 zł

Estymacja: 3600-4500 zł

Ewa Prończuk-Kuziak, I used to be a Star but I grew up, 2020 – bajkowy, kolorowy obraz z rekinem

2. Ewa Prończuk-Kuziak

Tytuł: I used to be a Star but I grew up, 2020

Informacje: olej, płótno 65x60 cm, 71x66,5 cm w oprawiesygn. p.d.: Ewa Prończuk-Kuziak opisany na odwrocie: "I used tove a Star but I grew up" | 2020 | Ewa Prończuk-Kuziak

Cena wywoławcza: 8 000,00 zł

Estymacja: 11000-12000 zł

Justyna Kabala, Zakochanie z cyklu Kolaże imaginacyjne, 2014 - kolorowa abstrakcja w różach, fioletach i zieleni

3. Justyna Kabala

Tytuł: Zakochanie z cyklu Kolaże imaginacyjne, 2014

Informacje: olej, płótno 90x120 cmopisany na odwrocie: JUSTYNA KABALA "ZAKOCHANIE" | W/G KOLAŻ IMAGINACYJNY | 90/120 cm

Cena wywoławcza: 4 500,00 zł

Estymacja: 7000-9000 zł

Iza Staręga, Bez tytułu z cyklu Wnętrznienie, 2018 - surrealistyczny obraz z różowym grzybem

4. Iza Staręga

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Wnętrznienie, 2018

Informacje: technika własna, płótno120x75 cm

Cena wywoławcza: 3 200,00 zł

Estymacja: 3800-4200 zł

Alina Dorada-Krawczyk, Sen wojownika, 2022 – fioletowo-różowy obraz abstrakcyjny

5. Alina Dorada-Krawczyk

Tytuł: Sen wojownika, 2022

Informacje: akryl, płótno110x140 cmsygn. p.d.: ADORADA'22, opisany na odwrocie: Alina Dorada-Krawczyk | size: 110x130 cm | year: 2022 | TITLE: "SEN WOJOWNIKA"

Cena wywoławcza: 4 000,00 zł

Estymacja: 4800-6500 zł

Zbigniew Mil , Dziewczyny w fiołkowym obrysie, 1995 - obraz figuratywny z kobiecymi postaciami

6. Zbigniew Mil

Tytuł: Dziewczyny w fiołkowym obrysie, 1995

Informacje: olej, płótno 105x130 cm, 107x132 cm w oprawiesygn. p.d.: Z. MIL '95, opisany na odwrocie: "Dziewczyny w fiołkowym obrysie" 1995 ZBIGNIEW MIL

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 3400-4600 zł

Agata Czeremuszkin-Chrut, Odłamki 6, 2019 - ekspresyjna abstrakcja w odcieniach różu i brązów

7. Agata Czeremuszkin-Chrut

Tytuł: Odłamki 6, 2019

Informacje: akryl, olej, płótno 150x100 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 8 000,00 zł

Estymacja: 9500-10000 zł

Anna Pazdalska, Biegnąca Nike, 2018 - rzeźba z brązu z kobiecą postacią

8. Anna Pazdalska

Tytuł: Biegnąca Nike, 2018

Informacje: brąz lany patynowany, kamień63x25x26 cm

Cena wywoławcza: 4 000,00 zł

Estymacja: 5500-6500 zł

Anna Drejas, Próba XIII, 2002 - żółto-czerwony obraz z kobiecą postacią

9. Anna Drejas

Tytuł: Próba XIII, 2002

Informacje: olej, płótno 116x89 cmsygn. p.d. ANNA DREJAS, opisany na odwrocie: Anna Drejas =Próba XIII= 2002 r. olej. 116x89

Cena wywoławcza: 3 600,00 zł

Estymacja: 4000-4500 zł

Iwona Stypułkowska, In Spaciorum no. D, 1999 - geometryczna abstrakcja z kołem

10. Iwona Stypułkowska

Tytuł: In Spaciorum no. D, 1999

Informacje: technika mieszana, płótno 46x61 cmopisany na odwrocie: IWONA STYPUŁKOWSKA "In Spaciorum" No A 46x61 1999 ROK

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Jerzy Tomala, Dąb w ogrodzie, 2013 - geometryczna abstrakcja z czerwonymi prostokątami na niebieskim tle

11. Jerzy Tomala

Tytuł: Dąb w ogrodzie, 2013

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: TOMALA 2013 | DĄB W OGRODZIE | CXIII, opisany na odwrocie: JERZY TOMALA | "DĄB W OGRODZIE – CXIII" OCT. 2013

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 4000-6000 zł

Cena sprzedaży: 3 600 zł

Agata Rościecha, Trawy 2, 2021 - pejzaż z trawami w intensywnym błękicie

12. Agata Rościecha

Tytuł: Trawy 2, 2021

Informacje: akryl, płótno 120x45 cmopisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kan | Trawy 2 | 120x45 cm akryl

Cena wywoławcza: 2 200,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

Cena sprzedaży: 2 200 zł

Cezary Trzepizur, Nowe historie jurajskie 13, 2022 – niebiesko-żółta abstrakcja geometryczna

13. Cezary Trzepizur

Tytuł: Nowe historie jurajskie 13, 2022

Informacje: akryl, płótno 60x60 cm, 63x63 cm w oprawiesygn. p.d.: C. Trzepizur

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Andrzej Folfas, Cheek to cheek, 2015 - podwójny akt w bielu, błękicie i czerwieni

14. Andrzej Folfas

Tytuł: Cheek to cheek, 2015

Informacje: olej, płótno 100x100 cm (obraz dwustronny)sygn. u dołu: FOLFAS 2015

Cena wywoławcza: 4 000,00 zł

Estymacja: 4400-5000 zł

Alina Bloch, Czerwony Eden, 2018 - barwna tkanina w odcieniach czerwieni, żółci i błękitu

15. Alina Bloch

Tytuł: Czerwony Eden, 2018

Informacje: technika własna, barwniki gryfalanowe, jedwab naturalny200x90 cm sygn. l.d.: Alina Bloch – "CZERWONY EDEN" – jedwab – 200x90 cm – 2018 r.

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 2600-3200 zł

Kazimierz Drejas, Akt XXXIV, 2018 - kobiecy akt w błękicie i żółciach

16. Kazimierz Drejas

Tytuł: Akt XXXIV, 2018

Informacje: olej, płótno 100x80 cmsygn. p.d.: Drejas, opisany na odwrocie: KAZ DREJAS - "AKT XXXIV" olej, damara 100x80 2018

Cena wywoławcza: 3 600,00 zł

Estymacja: 4000-4500 zł

Agata Czeremuszkin-Chrut, Otoczaki 6, 2018 - abstrakcyjna akwarela w odcieniach brązu i błękitu

17. Agata Czeremuszkin-Chrut

Tytuł: Otoczaki 6, 2018

Informacje: akwarela, tusz, papier21x29,5 cm, w oprawie 36x43 cmsygn. p.d.: AC '18, opisany na odwrocie: Agata Czeremuszkin-Chrut OTOCZAKI 6 21x30 cm, akwarele + tusz na papierze 2018, Tykocin, PL

Cena wywoławcza: 600,00 zł

Estymacja: 800-1000 zł

Bogdan Klechowski, Rajskie drzewo, 2021 - obraz z motywem Adama i Ewy

18. Bogdan Klechowski

Tytuł: Rajskie drzewo, 2021

Informacje: akryl, płótno160x120 cmsygn. l.d.: Bn. Klechowski 2021, opisany na odwrocie: Rajskie drzewo | 2021, 160x120, akryl, płótno | Bogdan Klechowski

Cena wywoławcza: 7 200,00 zł

Estymacja: 9500-12000 zł

Cena sprzedaży: 7 200 zł

Krzysztof Śliwka, Sfinks 2, 2023 - rzeźba z kobiecą twarzą

19. Krzysztof Śliwka

Tytuł: Sfinks 2, 2023

Informacje: technika własna, stiuk gipsowo-klejowy, kamienie polne38x17x14 cmsygn. z tyłu: Śliwka

Cena wywoławcza: 1 800,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

Cena sprzedaży: 1 800 zł

Ewa Miazek, Darjeeling, 2012 - niebiesko-brązowy obraz z architekturą

20. Ewa Miazek

Tytuł: Darjeeling, 2012

Informacje: olej, płótno 110x120 cmopisany na odwrocie: EWA MIAZEK 2012 DARJEELING OIL. 110x120 cm

Cena wywoławcza: 4 800,00 zł

Estymacja: 5000-6000 zł

Michał Jędrczak, Exuilibrium, 2022 - brązowy obraz a motywem geometrycznym

21. Michał Jędrczak

Tytuł: Exuilibrium, 2022

Informacje: olej, płótno 60x120 cmsygn. p.d. monogramem 22, opisany na odwrocie: Michał Jędrczak 2022 Exuilibrium

Cena wywoławcza: 1 900,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Joanna Pałys, Hałdy S22-6, z cyklu Sztuka ziemi, 2022 – pejzaż w błękicie i szarościach

22. Joanna Pałys

Tytuł: Hałdy S22-6 z cyklu Sztuka ziemi, 2022

Informacje: akryl, tektura, pleksi 30x50 cm, 33,5x55,5 cm w oprawieopisany na odwrocie: JOANNA PAŁYS "HAŁDY S22-6" Z CYKLU "SZTUKA ZIEMI" 2022

Cena wywoławcza: 3 000,00 zł

Estymacja: 3400-3800 zł

Andrzej Tobis, Las w geometrii, 2013 - błękitny obraz z motywem roślinnym

23. Andrzej Tobis

Tytuł: Las w geometrii, 2013

Informacje: olej, płótno 150x120 cmopisany na odwrocie: Tobis 2013

Cena wywoławcza: 10 500,00 zł

Estymacja: 14000-16000 zł

Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik, Pejzaż wiślany LIX nr 59, 2022 – jasny pejzaż z widokiem rzeki

24. Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik

Tytuł: Pejzaż wiślany LIX nr 59, 2022

Informacje: olej, płótno60x70 cmsygn. l.d.: J.K. / HUDZIK '2022, opisany na odwrocie: Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik | "Pejzaż wiślany" LIX / nr 59 | 2022

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2200-2800 zł

Stanisław Kortyka, Błękitne ściernisko, 2020 – błekitno-czarny pejzaż

25. Stanisław Kortyka

Tytuł: Błękitne ściernisko, 2020

Informacje: olej, płótno60x50 cmsygn.: P.D. st. Kortyka 2020, opisany na odwrocie: Stanisław Ryszard KORTYKA "Błękitne ściernisko" 2019 olej, pł. len 2020, st. Kortyka

Cena wywoławcza: 3 000,00 zł

Estymacja: 3600-4200 zł

Paweł Rubaszewski, Spojrzenie ku chmurom, 2022 – smukła rzeźba z brązu z postaciami

26. Paweł Rubaszewski

Tytuł: Spojrzenie ku chmurom, 2022

Informacje: brąz patynowany, żywica33x6,5x5,5 cmsygn. na spodzie: PAWEŁ RUBASZEWSKI "SPOJRZENIE KU CHMUROM" 2022

Cena wywoławcza: 1 200,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Andrzej Sadowski, Orgosolo – Piazza del Popolo, 2010 - hiperrealistyczny obraz z postaciami w mieście

27. Andrzej Adam Sadowski

Tytuł: Orgosolo – Piazza del Popolo, 2010

Informacje: akryl, płótno70x100 cm, 73x103 cm w oprawiesygn. p.d.: A. A. SADOWSKI 2010, opisany na odwrocie: 772. ANDRZEJ A. SADOWSKI, ŁÓDŹ | "ORGOSOLO – PIAZZE DEL POPOLO" | AKRYL/PŁÓTNO, WYM: 70x100 cm, 2010.

Cena wywoławcza: 12 800,00 zł

Estymacja: 16000-24000 zł

Cena sprzedaży: 12 800 zł

Anna Podlewska, Bez tytułu, 2003 - geometryczna abstrakcja w odcieniach zieleni i błękitu

28. Anna Podlewska

Tytuł: Bez tytułu, 2003

Informacje: olej, płótno130x100 cmopisany na odwrocie: A. Podlewska '03

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Cena sprzedaży: 2 600 zł

Robet Jaworski, Reydelsol Rosa, 2023 - geometryczna, kolorowa abstrakcja na białym tle

29. Robert Jaworski

Tytuł: Rey del Sol Rosa, 2023

Informacje: akryl, olej, płótno110x120 cmopisany na odwrocie: 2023 | Rey del Sol Rosa Playa San Juan | Robert Jaworski

Cena wywoławcza: 1 800,00 zł

Estymacja: 2500-3200 zł

Maria Kucia-Albin, Dziewczyna z zielonym wiatrakiem, 2022 - surrealistyczny obraz z kobiecą postacią na niebieskim tle

30. Maria Kucia-Albin

Tytuł: Dziewczyna z zielonym wiatrakiem, 2022

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: MARIA KUCIA-ALBIN 22r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Leonard Pędziałek, Brooklyn Funky I, 2022 - grafika z miejskim widokiem w odcieniach zieleni, czerni i czerwieni

31. Leonard Pędziałek

Tytuł: Brooklyn Funky I, 2022

Informacje: litografia, chine colle, papier75x57 cmopisany na dole: 3/6/2022 | "Brooklyn Funky I" | Leonard Pędziałek

Nakład: 3/6

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Agata Rościecha, 27G-B1, 2019 - pomarańczowo-czerwony akt kobiecy na jasnym tle

32. Agata Rościecha

Tytuł: 27G-B1, 2019

Informacje: akryl, płótno130x50 cmsygn. p.d.: ARościecha, opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kanownik 27G-B1 akryl, 150x30 cm 2019

Cena wywoławcza: 2 200,00 zł

Estymacja: 2600-3200 zł

Krzysztof Krawiec, Jajo węża, 2023 - surrealistyczny obraz z kobiecą twarzą

33. Krzysztof Krawiec

Tytuł: Jajo węża, 2023

Informacje: akryl, płótno40x30 cmsygn. p.d.: KK2022, opisany na odwrocie: KRZYSZTOF KRAWIEC – JAJO WĘŻA – AKRYL 2022

Cena wywoławcza: 1 200,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 800 zł

34. Kacper Bożek

Tytuł: Parental control, 2018

Informacje: akwaforta, mezzotinta, sucha igła, papier66,5x98,5 cm matryca, 78x106,5 cm arkuszopisany na dole: 21/100 | PARENTAL CONTROL | KACPER BOŻEK XVIII / XXI

Nakład: 21/100

Cena wywoławcza: 1 200,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Status: Zarezerwowany

Jarosław Borek, Cisza z cyklu Cztery Smutki, 2020 – geometryczna rzeźba ze stali

35. Jarosław Borek

Tytuł: Cisza z cyklu Cztery Smutki, 2020

Informacje: stal, rdza impregnowana64,5x90x10 cm

Cena wywoławcza: 8 000,00 zł

Estymacja: 10000-14000 zł

Krystyna Lisowska, Portret kobiecy, II poł. XX wieku - ciemny obraz z kobiecą postacią

36. Krystyna Lisowska

Tytuł: Portret kobiecy, II poł. XX wieku

Informacje: olej, płótno92x72 cm, 100x80 cm w oprawiesygn. p.d.: Lisowska, opisany na odwrocie: AUTOR: KRYSTYNA LISOWSKA | TYTUŁ: PORTRET KOBIECY | WYM: 72x92 cm | TECHNIKA – OLEJ

Cena wywoławcza: 2 800,00 zł

Estymacja: 3200-4000 zł

Dorota Falkowska-Adamiec, Młyn na Krupce, 2011 - dekoracyjny obraz z widokiem młynu w stylu holenderskim

37. Dorota Falkowska-Adamiec

Tytuł: Młyn na Krupce, 2011

Informacje: olej, płótno27x33 cm, 43,5x49,5 cm w oprawiesygn. p.d.: D. ADAMIEC 2011 r., opisany na odwrocie: MŁYN NA KRUPCE

Cena wywoławcza: 2 800,00 zł

Estymacja: 3200-3600 zł

Cena sprzedaży: 2 800 zł

Maria Sadowska, Martwa natura z konikiem, 2016 - klasyczny obraz z naczyniami we wnętrzu

38. Maria Sadowska

Tytuł: Martwa natura z konikiem, 2016

Informacje: olej, płótno80x60 cm, 83x63 cm w oprawiesygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: MARIA SADOWSKA | "MARTWA NATURA Z KONIKIEM" OLEJ, PŁÓTNO, 80x60 cm, 2016 r. | Maria Sadowska

Cena wywoławcza: 5 400,00 zł

Estymacja: 6000-7500 zł

Ewa Zawadzka, Czuła jest noc 0050, 2022 – świetlisty obraz z architekturą

39. Ewa Zawadzka

Tytuł: Czuła jest noc 0050, 2022

Informacje: technika własna, płótno70x70 cm kompozycja, 74,5x74,5 cm w oprawie

Cena wywoławcza: 8 200,00 zł

Estymacja: 9000-9500 zł

Wiesław Nowakowski, Zestaw, 2023 - martwa natura z naczyniami i owocami

40. Wiesław Nowakowski

Tytuł: Zestaw, 2023

Informacje: olej, płótno 70x90 cm, 72x92 cm w oprawiesygn. p.d.: NOWAKOWSKI 2023, opisany na odwrocie: WIESŁAW NOWAKOWSKI 2023 "ZESTAW"

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 3000-3600 zł

Cena sprzedaży: 2 000 zł

Jerzy Cichecki, Tulipany, 2023 - dekoracyjny obraz z kolorowymi kwiatami

41. Jerzy Cichecki

Tytuł: Tulipany, 2023

Informacje: akryl, płótno60x80 cmsygn. l.d.: JCichecki, opisany na odwrocie: JERZY CICHECKI "TULIPANY"

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1 500 zł

Andrzej Sadowski, Mikonos – Mercier, 2015 - dekoracyjny obraz z widokiem greckiej architektury

42. Andrzej Adam Sadowski

Tytuł: Mikonos – Mercier, 2015

Informacje: akryl, papier52,5x37,5 cm arkusz, 70x50 cm z passe-partoutsygn. p.d.: A. A. SADOWSKI 2015, opisany na odwrocie; 846. ANDRZEJ A. SADOWSKI, ŁÓDŹ | "MIKONOS – MERCIER" | AKRYL/PAPIER, WYM:45x30,4 cm, 2015

Cena wywoławcza: 3 700,00 zł

Estymacja: 4400-5000 zł

Iza Staręga, Z cyklu Kobiety w chustach, 2022 - portret kobiety w niebieskim czepku

43. Iza Staręga

Tytuł: Z cyklu Kobiety w chustach, 2022

Informacje: technika własna, płótno80x60 cmsygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA | Z CYKLU KOBIETY W CHUSTACH | 2022

Cena wywoławcza: 4 800,00 zł

Estymacja: 5500-6000 zł

Magdalena Cybulska, Lalka 12 z cyklu Lalki, 2021 - obraz z postacią lalki na jasnym tle

44. Magdalena Cybulska

Tytuł: Lalka 12 z cyklu Lalki, 2021

Informacje: akryl, olej, płótno70x60 cmsygn. p.d.: ceba’21, opisany na odwrocie: LALKA 12 ceba ‘21

Cena wywoławcza: 4 200,00 zł

Estymacja: 4800-5500 zł

Jan Tutaj, Głuchy ton, 2013 - dekoracyjna rzeźba o tematyce muzycznej

45. Jan Tutaj

Tytuł: Głuchy ton [POZYCJA WYCOFANA], 2013

Informacje: stal, linki155x70x45 cm

Cena wywoławcza: 3 800,00 zł

Estymacja: 7000-9000 zł

Joanna Pałys, Element modernistyczny – Kadr 21, 2016 - szary obraz z fragmentem architektury

46. Joanna Pałys

Tytuł: Element modernistyczny – Kadr 21, 2016

Informacje: akryl, płótno110x100 cmopisany na odwrocie: Joanna Pałys "Element modernistyczny - kadr 21" 2016

Cena wywoławcza: 5 500,00 zł

Estymacja: 6200-6800 zł

Michał Paryżski, Flera (UR SYSTEM M1B), 1995 - geometryczna rysunkowa abstrakcja na papierze

47. Michał Paryżski

Tytuł: Flera (UR SYSTEM M1B), 1995

Informacje: ołówek, papier 69x55,5 cm w świetle passe-partout, 100x70 cm arkuszsygn. p.d.: MP95

Cena wywoławcza: 1 800,00 zł

Estymacja: 2200-2800 zł

Kacper Bożek Maniakalna potrzeba komfortu, 2016 surrealizm postać grafika czarny beżowy minimalizm realizm magiczny komfort igły podłużna grafika papier

48. Kacper Bożek

Tytuł: Maniakalna potrzeba komfortu, 2016

Informacje: akwaforta, akwatinta, sucha igła, papier 29x69 cm matryca, 48x78 cm arkuszopisany na dole: 53/100 | MANIAKALNA POTRZEBA KOMFORTU | KACPER BOŻEK XVI / XXI

Nakład: 53/100

Cena wywoławcza: 1 200,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Kornel Arciszewski, Bez tytułu, 2022 - ceramiczna rzeźba z postacią

49. Kornel Arciszewski

Informacje: ceramika – biskwit szkliwiony, drewno18x34x15,5 cmsygn. K.W.Arc

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Magdalena Cybulska, Anima animalis z cyklu Kołtuny i rogorzce, 2015 - surrealistyczna grafika z postaciami i zwierzętami

50. Magdalena Cybulska

Tytuł: Anima animalis z cyklu Kołtuny i rogorzce, 2015

Informacje: technika mieszana, papier78,5x78,5 cm arkusz, 99x99 cm w oprawiesygn. u dołu: M. Cybulska 2015

Cena wywoławcza: 1 800,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Maciej Bienias, Z okna, 1972 obraz prostytutka ciało martwe policja kobieta akt śmierć materiał milicjant grupa wprost

51. Maciej Bieniasz

Tytuł: Z okna, 1972

Informacje: olej, płótno 80x100 cm, w oprawie 83,5x103,5 cm opisany na odwrocie: Maciej Bieniasz | "Z okna" | ol. pł. 1972 | 80x100 cm

Cena wywoławcza: 9 500,00 zł

Estymacja: 11000-13000 zł

Michał Misiak, Deszczowe lato VI, ok. 2004 - nastrojowy obraz z pejzażem widzianym z okna

52. Michał Misiak

Tytuł: Deszczowe lato VI, 2004

Informacje: olej, płótno 55x33 cmopisany na odwrocie: MICHAŁ MISIAK DESZCZOWE LATO VI 55x33 cm OLEJ

Cena wywoławcza: 1 900,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł